1.Cupa Ligii - OPEN

Lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50m liber/freestyle - 8 - 99 ani - Baieti (177 sportivi inscrisi in 23 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Deloiu Matei 404 2011 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
4 Vant Andrei 190 2011 Aqua Sport Citius 01:06:70
5 Bragadireanu Iannis 403 2011 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99

Seria: 2
2 Simion Emanuel 174 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
3 Pavlof Ianis 281 2011 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:55:44
4 Arcan Darius Stefan 16613 2010 CSM Pitesti 00:54:00
5 Staicu Toma Alexandru 90 2011 Aqua Life Swimming 00:55:00
6 Stoica Rares 352 2008 CSS 1 Bucuresti 00:58:00
7 Matei Ionut 394 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 01:00:20

Seria: 3
1 Dragnescu Andrei 258 2008 Pescarusul Izvorani 00:52:00
2 Mateescu Ionut 263 2010 Pescarusul Izvorani 00:50:00
3 Agiu Alexandru 92 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
4 Radu Sasha 168 2011 Aqua Sport Citius 00:49:38
5 Oprea Darius Christian 68 2011 Aqua Life Swimming 00:50:00
6 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00

Seria: 4
1 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 00:49:00
2 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 00:47:19
3 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 00:47:00
4 Munteanu Dumitru 16 2008 Performer C.S. 00:46:00
5 Gerlan Matei 126 2010 Aqua Sport Citius 00:46:28
7 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 00:48:00
8 Kremer Sebastian 31 2009 YST Sport Club 00:49:14

Seria: 5
1 Tutulan Petru 188 2011 Aqua Sport Citius 00:45:00
2 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:45:00
3 Serban Mihai 72 2011 Aqua Life Swimming 00:45:00
4 Melinte Mattyas Stefan 65 2011 Aqua Life Swimming 00:44:31
5 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Aqua Life Swimming 00:45:00
6 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
7 Sociu Darius 177 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
8 Hornea Razvan 259 2008 Pescarusul Izvorani 00:45:00

Seria: 6
1 Vlad Luca Ioan 192 2010 Aqua Sport Citius 00:43:00
2 Ivascu Tudor 134 2010 Aqua Sport Citius 00:42:49
3 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:42:00
4 Ciolan Sasha Andrei 278 2008 Pescarusul Izvorani 00:42:00
5 Costache Alexandru 304 2009 Corona Brasov 00:42:00
6 Visan Radu Stefan 396 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 00:42:40
7 Raceanu Erik 166 2009 Aqua Sport Citius 00:43:00
8 Gabor Mihnea 125 2008 Aqua Sport Citius 00:44:04

Seria: 7
1 Cula Andrei Constantin 52 2008 Aqua Life Swimming 00:42:00
2 Dumitrescu Sebastian 391 2008 CSM Drobeta Turnu Severin 00:41:40
3 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 00:41:00
5 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 00:40:00
7 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 00:41:48
8 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:42:00

Seria: 8
1 Cernica Vlad 110 2011 Aqua Sport Citius 00:40:00
2 Tudor Mihnea 187 2008 Aqua Sport Citius 00:39:52
3 Dumitru Andrei 55 2008 Aqua Life Swimming 00:39:50
4 Ionescu Alexandru 392 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 00:39:40
5 Lungu David Cristian 393 2008 CSM Drobeta Turnu Severin 00:39:40
6 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 00:39:50
7 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 00:40:00
8 Saulescu Mateo 172 2007 Aqua Sport Citius 00:40:00

Seria: 9
2 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
3 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
4 Tarata David 184 2009 Aqua Sport Citius 00:38:58
5 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
6 Miutu Matei 144 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
7 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 00:39:00
8 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:39:40

Seria: 10
1 Sofrone Alberto Cristian Florin 26 2005 YST Sport Club 00:38:36
2 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 00:38:00
3 Marcu Alexandru Mihai 63 2007 Aqua Life Swimming 00:38:00
4 Tudor Razvan Daniel 395 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 00:37:30
5 Percea Tudor 16949 2008 CSA Steaua 00:37:54
6 Spiridon Daren Andrei 73 2008 Aqua Life Swimming 00:38:00
7 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Sport Citius 00:38:05
8 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 00:38:51

Seria: 11
1 Pocora Vlad Teodor 282 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:37:02
2 Baciu Gabriel 98 2009 Aqua Sport Citius 00:37:00
3 Cazan Matei 47 2010 Aqua Life Swimming 00:37:00
4 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 00:36:01
5 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 00:37:00
6 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 00:37:00
7 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Pescarusul Izvorani 00:37:00

Seria: 12
1 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 00:36:00
2 Chiriac Andrei 15423 2008 CSM Pitesti 00:35:10
3 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:35:00
4 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 00:35:00
5 Stefan Andreas Cristian 267 2008 Pescarusul Izvorani 00:35:00
6 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:35:00
7 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 00:36:00
8 Martin Lucas 309 2009 Corona Brasov 00:36:00

Seria: 13
1 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:35:00
2 Mihaila Daniel 14938 2008 CSM Pitesti 00:34:30
3 Ciutacu Mihnea 347 2006 CSS 1 Bucuresti 00:34:00
4 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 00:34:00
5 Dan Tudor 257 2006 Pescarusul Izvorani 00:34:00
6 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 00:34:00
7 Gurdis Luca Andrei 59 2009 Aqua Life Swimming 00:35:00
8 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:35:00

Seria: 14
1 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 00:34:00
2 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 00:34:00
3 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 00:34:00
4 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 00:34:00
5 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 00:34:00
6 Rosu Rares 70 2009 Aqua Life Swimming 00:34:00
7 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 00:34:00
8 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 00:34:00

Seria: 15
1 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 00:33:80
2 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:33:50
3 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 00:33:00
4 Cojocaru Serban 291 2006 Aqua Sport Citius 00:33:00
5 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:33:00
6 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:23

Seria: 16
1 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 00:33:00
2 Stanciu Victor Mihai 75 2008 Aqua Life Swimming 00:33:00
3 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 00:33:00
4 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 00:32:32
5 Tătaru Bogdan 185 2006 Aqua Sport Citius 00:32:32
6 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 00:33:00
7 Predila Robert 165 2006 Aqua Sport Citius 00:33:00
8 Petre Eduard Ionut 265 2007 Pescarusul Izvorani 00:33:00

Seria: 17
1 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 00:32:18
2 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 00:32:08
3 Gheorghe Davian 370 2004 Median Bucuresti 00:32:00
4 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 00:32:00
5 Benghiac Eric 303 2006 Corona Brasov 00:32:00
6 Badea Perlik Robert 13239 2006 CSM Pitesti 00:32:01
7 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:32:10
8 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:32:27

Seria: 18
1 Vitomir Novachev 38 2007 SKPS Dobrudzha 00:32:00
3 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:31:70
4 Chiriac Alexandru 292 1992 YST Sport Club 00:31:00
5 Fasie Mario 19113 2005 Corona Brasov 00:31:00
6 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 00:31:99
7 Nistorescu Alexandru 8 2007 Performer C.S. 00:32:00
8 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 00:32:00

Seria: 19
1 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 00:31:00
2 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 00:30:99
3 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 00:30:77
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 00:30:66
5 Dobre Teodor 121 2006 Aqua Sport Citius 00:30:70
6 Dumitrescu Vladimir 123 2005 Aqua Sport Citius 00:30:80
7 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 00:31:00
8 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:31:00

Seria: 20
1 Cazacu Alin 368 2004 Median Bucuresti 00:30:00
2 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 00:30:00
3 Paduraru Andrei 288 2003 Aqua Sport Citius 00:30:00
4 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 00:30:00
5 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 00:30:00
6 Miclea Dragos 19088 2006 Corona Brasov 00:30:00
7 Zarva Denis 354 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:00
8 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 00:30:20

Seria: 21
1 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 00:29:99
2 Mitran Daniel 16486 2005 CSA Steaua 00:29:73
3 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 00:29:30
4 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 00:28:52
5 Bruma Razvan 12418 2003 CSA Steaua 00:29:06
6 Rado Neykov 39 2007 SKPS Dobrudzha 00:29:72
7 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 00:29:99
8 Ghelbereu Eduard 127 2004 Aqua Sport Citius 00:30:00

Seria: 22
1 Badulescu Vlad 12814 2003 CSA Steaua 00:28:11
3 Rosu Patrick 11362 2004 CSA Steaua 00:27:98
4 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 00:27:15
5 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 00:27:53
6 Andron Teodor 254 2005 Pescarusul Izvorani 00:28:00
7 Pan Catalin 390 2004 CSM Pitesti 00:28:10
8 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 00:28:32

Seria: 23
1 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 00:26:99
2 Olaru Iosif Ciprian 18 1997 Performer C.S. 00:26:00
3 Ungureanu Alexandru 401 1990 Legacy Aquatix 00:25:01
4 Costroj Antonio 10702 2002 CSA Steaua 00:24:55
5 Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul Emil Racovita 00:25:00
6 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 00:25:80
7 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 00:26:61
8 Tamasan Mihai 353 2000 CSS 1 Bucuresti 00:27:00

Descalificari
1 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
15683 2008 CSA Steaua 00:50:62
2 Petrache Tudor
Observatii: lipsa
161 2011 Aqua Sport Citius 00:52:22
3 Teodorescu Rayan
Observatii: lipsa
268 2010 Pescarusul Izvorani 00:47:00
4 Slusarenco Alexandru
Observatii: lipsa
266 2010 Pescarusul Izvorani 00:40:00
5 Margarit Matei
Observatii: lipsa
262 2009 Pescarusul Izvorani 00:41:00
6 Pintilie Andreas
Observatii: lipsa
162 2010 Aqua Sport Citius 00:39:30
7 Gheorghiță Andrei
Observatii: lipsa
323 2009 CSA Steaua 00:37:21
8 Chiscop Vlad
Observatii: lipsa
112 2007 Aqua Sport Citius 00:33:79
9 Stefanescu Rares
Observatii: lipsa
351 2006 CSS 1 Bucuresti 00:33:90
10 Ruse Matei
Observatii: lipsa
171 2007 Aqua Sport Citius 00:31:99
11 Uleia Stefan Ovidiu
Observatii: lipsa
269 2004 Pescarusul Izvorani 00:28:00

Proba 2 50m liber/freestyle - 8 - 99 ani - Fete (102 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Dragnescu Daria 272 2011 Pescarusul Izvorani 01:00:00

Seria: 3
1 Dinu Nadia 213 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
2 Mateescu Ana Maria 275 2008 Pescarusul Izvorani 00:55:00
3 Lungu Eliza Alexandra 398 2010 CSM Drobeta Turnu Severin 00:50:20
4 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:49:00
5 Dan Diana 271 2010 Pescarusul Izvorani 00:50:00
6 Rogojinaru Adelina 20 2010 Performer C.S. 00:53:00
7 Burlacu Enya 218 2011 Aqua Sport Citius 00:58:08
8 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00

Seria: 4
1 Tutuianu Mina 299 2009 Colegiul Emil Racovita 00:47:00
2 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 00:46:00
3 Iancu Alexia Georgiana 397 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 00:44:40
4 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 00:43:00
5 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:43:76
6 Chelu Maria 202 2010 Aqua Sport Citius 00:44:58
7 Bujoreanu Adelina 200 2011 Aqua Sport Citius 00:46:16
8 Ghinioiu Roxana Narcisa 286 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:47:98

Seria: 5
1 Iancu Samyra Alexandra 82 2010 Aqua Life Swimming 00:43:00
2 Nasta Sara 237 2009 Aqua Sport Citius 00:42:00
3 Coman Maria 333 2010 CSA Steaua 00:41:54
4 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:41:23
5 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 00:41:38
6 Cimponeriu Cristina 204 2009 Aqua Sport Citius 00:42:00
7 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 00:42:56
8 Mihai Alexia 84 2010 Aqua Life Swimming 00:43:00

Seria: 6
1 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:40:03
2 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 00:39:76
3 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:39:00
4 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 00:38:91
5 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 00:39:00
6 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:39:45
7 Predusel Irina 243 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00
8 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 00:41:00

Seria: 7
1 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:38:88
2 Mazilu Beatrice 228 2009 Aqua Sport Citius 00:38:32
3 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 00:38:00
4 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 00:38:00
5 Gorcea Sabrina 222 2007 Aqua Sport Citius 00:38:00
6 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Aqua Life Swimming 00:38:11
7 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 00:38:49
8 Ivan Cherim Ruxandra 316 2009 Corona Brasov 00:38:90

Seria: 8
1 Oltean Alexandra 238 2007 Aqua Sport Citius 00:37:00
2 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 CSM Pitesti 00:36:00
3 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:36:00
4 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 00:36:00
5 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:36:00
6 Leu Emma 376 2006 Median Bucuresti 00:36:00
7 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 00:37:00
8 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 00:38:00

Seria: 9
1 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 00:35:51
2 Ganea Anastasia 284 2005 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:34:97
3 Zaharia Anna Lisa 253 2009 Aqua Sport Citius 00:33:14
4 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 Pescarusul Izvorani 00:33:00
5 Milbach Smilla 40 2008 SG Schönenberg, Berlin e.V 00:33:11
6 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 00:34:35
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:35:00
8 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 00:35:99

Seria: 10
1 Lachezara Apostolova 37 2007 SKPS Dobrudzha 00:33:00
2 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:33:00
3 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul Emil Racovita 00:32:94
4 Eleonora Lambova 36 2007 SKPS Dobrudzha 00:32:05
5 Galmeanu Maria 220 2006 Aqua Sport Citius 00:32:88
6 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 00:32:99
7 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 00:33:00
8 Frasineanu Rebeca 273 2006 Pescarusul Izvorani 00:33:00

Seria: 11
1 Piper Andreea 240 2006 Aqua Sport Citius 00:31:99
2 Maya Vasileva 35 2007 SKPS Dobrudzha 00:31:90
3 Todoran Marina 19091 2006 Corona Brasov 00:31:00
4 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 00:31:00
5 Mocanu Stefania 235 2005 Aqua Sport Citius 00:31:00
6 Preslava Yordanova 34 2007 SKPS Dobrudzha 00:31:82
7 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 00:31:99
8 Cotruta Smaranda 270 2005 Pescarusul Izvorani 00:32:00

Seria: 12
1 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:30:99
2 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 00:30:80
3 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 00:29:58
4 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:29:01
5 Busurca Petra 13997 2005 Performer C.S. 00:29:40
6 Coman Corina 13263 2004 CSA Steaua 00:30:37
7 Corbu Maria 19093 2007 Corona Brasov 00:30:90
8 Beskeret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 00:30:99

Seria: 13
1 Georgescu Alexia 356 2002 CSS 1 Bucuresti 00:29:00
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 00:29:00
3 Botezatu Elena 312 2002 Corona Brasov 00:28:80
4 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 00:27:99
5 Chiru Simona 355 2005 CSS 1 Bucuresti 00:28:00
6 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:29:00
7 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul Emil Racovita 00:29:00
8 Malutan Mara 374 2004 Median Bucuresti 00:29:00

Descalificari
1 Mitu Andra
Observatii: lipsa
13072 2003 Dacia Mioveni 00:29:79
2 Teodorescu Maya Melisa
Observatii: lipsa
277 2008 Pescarusul Izvorani 00:43:00
3 Visan Andreea
Observatii: lipsa
400 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 00:40:10
4 Ciobanu Cristiana
Observatii: lipsa
13201 2004 CSA Steaua 00:30:39
5 Dumitrescu Cristina
Observatii: lipsa
13058 2004 CSA Steaua 00:30:67
6 Banescu Bianca
Observatii: lipsa
12026 2004 CSA Steaua 00:34:02
7 Voicu Ioana
Observatii: lipsa
252 2007 Aqua Sport Citius 00:31:79
8 Gaitan Ana Maria
Observatii: lipsa
315 2003 Corona Brasov 00:29:00
9 Grigorescu Thea
Observatii: lipsa
12689 2005 CSA Steaua 00:33:68
10 Costache Alexia
Observatii: DSQ
32 2007 YST Sport Club 00:48:49
11 Scarlat Daria
Observatii: lipsa
276 2008 Pescarusul Izvorani 00:35:00
12 Nica Delia
Observatii: lipsa
399 2011 CSM Drobeta Turnu Severin 01:00:20
13 Banescu Maria
Observatii: LIPSA
330 2011 CSA Steaua 00:50:96

Proba 3 100m bras/breaststroke - 10 - 11 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baciu Gabriel 98 2009 Aqua Sport Citius 02:10:00
3 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Pescarusul Izvorani 02:05:00
4 Alexander Stoikov 149 2009 Dorostol Silistra 02:03:00
5 Mirislav Tcernikov 152 2009 Dorostol Silistra 02:05:00
7 Bragadireanu Filip 402 2009 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99

Seria: 2
2 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 02:00:00
3 Raceanu Erik 166 2009 Aqua Sport Citius 02:00:00
4 Dumitru Andrei 55 2008 Aqua Life Swimming 01:59:00
6 Ciolan Sasha Andrei 278 2008 Pescarusul Izvorani 02:00:00
8 Chiriac Andrei 15423 2008 CSM Pitesti 02:00:00

Seria: 3
2 Cula Andrei Constantin 52 2008 Aqua Life Swimming 01:57:00
3 Percea Tudor 16949 2008 CSA Steaua 01:55:00
4 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 01:53:00
5 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 01:55:00
6 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 01:55:00
7 Tarata David 184 2009 Aqua Sport Citius 01:57:92
8 Spiridon Daren Andrei 73 2008 Aqua Life Swimming 01:58:00

Seria: 4
1 Stanciu Victor Mihai 75 2008 Aqua Life Swimming 01:50:00
2 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 01:50:00
3 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:48:00
4 Martin Lucas 309 2009 Corona Brasov 01:45:00
5 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 01:47:00
6 Abu Mahfouz Bilal 41 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:49:95
7 Stefan Andreas Cristian 267 2008 Pescarusul Izvorani 01:50:00
8 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 01:50:00

Seria: 5
1 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 01:45:00
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 01:45:00
3 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 01:45:00
4 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 01:40:00
5 Tudor Mihnea 187 2008 Aqua Sport Citius 01:45:00
6 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 01:45:00
7 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 01:45:00
8 Campeanu Bogdan 108 2008 Aqua Sport Citius 01:45:00

Seria: 6
1 Preuß Ben David 42 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:36:68
2 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 01:33:66
3 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 01:31:31
4 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
5 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 01:25:00
6 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 01:32:00
8 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:40:00

Descalificari
1 Penciu David
Observatii: DSQ
407 2008 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
2 Ciobanu Vlad
Observatii: lipsa
15683 2008 CSA Steaua 02:10:00
3 Gheorghiță Andrei
Observatii: lipsa
323 2009 CSA Steaua 02:00:00
4 Margarit Matei
Observatii: lipsa
262 2009 Pescarusul Izvorani 02:00:00
5 Kremer Sebastian
Observatii: lipsa
31 2009 YST Sport Club 02:00:00
6 Hornea Razvan
Observatii: lipsa
259 2008 Pescarusul Izvorani 01:58:00
7 Marin Andrei
Observatii: DSQ
64 2009 Aqua Life Swimming 01:35:00

Proba 4 100m bras/breaststroke - 10 - 11 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Oancea Gabriela 410 2009 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
4 Tutuianu Mina 299 2009 Colegiul Emil Racovita 99:99:99
5 Mihaescu Alexandra 409 2008 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99

Seria: 2
1 Predusel Irina 243 2009 Aqua Sport Citius 02:00:00
2 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:52:00
3 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 01:50:00
4 Cimponeriu Cristina 204 2009 Aqua Sport Citius 01:50:00
5 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 01:50:00
6 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 01:52:00
7 Mazilu Beatrice 228 2009 Aqua Sport Citius 01:59:23
8 Sara Czirjak 216 2008 SV BEROLINA E.V. 99:99:99

Seria: 3
1 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Aqua Life Swimming 01:48:00
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:46:99
3 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:34:03
4 Lospa Tamara 226 2008 Aqua Sport Citius 01:25:25
5 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:34:00
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:38:00
7 Ivan Cherim Ruxandra 316 2009 Corona Brasov 01:47:00
8 Nasta Sara 237 2009 Aqua Sport Citius 01:50:00

Descalificari
1 Teodorescu Maya Melisa
Observatii: lipsa
277 2008 Pescarusul Izvorani 01:52:00
2 Scarlat Daria
Observatii: lipsa
276 2008 Pescarusul Izvorani 01:55:00

Proba 5 200m spate/backstroke - 12 - 99 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saulescu Mateo 172 2007 Aqua Sport Citius 04:00:00
5 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 03:20:00

Seria: 2
3 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 03:10:00
4 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 03:05:00
5 Dan Tudor 257 2006 Pescarusul Izvorani 03:05:00
7 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 03:16:00

Seria: 3
1 Benghiac Eric 303 2006 Corona Brasov 03:05:00
2 Tătaru Bogdan 185 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00
3 Cojocaru Serban 291 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00
4 Volen Ekzarov 153 2006 Dorostol Silistra 02:55:00
5 Ciutacu Mihnea 347 2006 CSS 1 Bucuresti 02:59:00
7 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 03:03:00
8 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 03:05:00

Seria: 4
1 Hristo Hristov 151 2006 Dorostol Silistra 02:53:00
2 Ghelbereu Eduard 127 2004 Aqua Sport Citius 02:50:55
3 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 02:50:00
4 Ceausescu Horia 14200 2005 CSS PLOIEȘTI 02:50:00
5 Petre Eduard Ionut 265 2007 Pescarusul Izvorani 02:50:00
6 Badea Perlik Robert 13239 2006 CSM Pitesti 02:50:00
7 Miclea Dragos 19088 2006 Corona Brasov 02:51:31
8 Dragoiu Mihai 122 2007 Aqua Sport Citius 02:53:60

Seria: 5
1 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 02:49:00
2 Rado Neykov 39 2007 SKPS Dobrudzha 02:47:25
3 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 02:47:00
4 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:45:00
5 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:45:19
6 Vitomir Novachev 38 2007 SKPS Dobrudzha 02:47:20
7 Andron Teodor 254 2005 Pescarusul Izvorani 02:48:00
8 Paduraru Andrei 288 2003 Aqua Sport Citius 02:50:00

Seria: 6
1 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 02:45:00
2 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:43:70
3 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 02:41:38
4 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:40:00
5 Nistorescu Alexandru 8 2007 Performer C.S. 02:40:00
6 Dumitrescu Vladimir 123 2005 Aqua Sport Citius 02:43:70
7 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 02:44:00
8 Cristea Sebastian 51 2002 Aqua Life Swimming 02:45:00

Seria: 7
1 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 02:39:00
3 Alexandru Edmond 12731 2003 CSS PLOIEȘTI 02:30:80
4 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 02:26:00
5 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 Performer C.S. 02:30:00
6 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:32:70
7 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 02:38:00
8 Fasie Mario 19113 2005 Corona Brasov 02:40:00

Seria: 8
1 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 02:25:00
2 Rosu Patrick 11362 2004 CSA Steaua 02:21:73
3 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 02:19:00
4 Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul Emil Racovita 02:15:50
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS PLOIEȘTI 02:15:90
6 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 02:21:00
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005 Colegiul Emil Racovita 02:22:92
8 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 02:25:90

Descalificari
1 Marcu Alexandru Mihai
Observatii: DSQ
63 2007 Aqua Life Swimming 03:20:00
2 Tudor Razvan Daniel
Observatii: DSQ
395 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 03:15:00
3 Chiscop Vlad
Observatii: lipsa
112 2007 Aqua Sport Citius 03:15:00
4 Petrea Razvan
Observatii: DSQ
289 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Uleia Stefan Ovidiu
Observatii: lipsa
269 2004 Pescarusul Izvorani 02:33:00

Proba 6 200m spate/backstroke - 12 - 99 ani - Fete (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Oltean Alexandra 238 2007 Aqua Sport Citius 03:30:00

Seria: 2
1 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 03:10:00
2 Corbu Maria 19093 2007 Corona Brasov 03:05:00
3 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
4 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Galmeanu Maria 220 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00
6 Dumitru Amalia 14203 2005 CSS PLOIEȘTI 03:00:00
7 Nikoleta Gancheva 154 2007 Dorostol Silistra 03:05:00

Seria: 3
1 Cotruta Smaranda 270 2005 Pescarusul Izvorani 03:00:00
2 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 02:55:00
3 Beskeret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 02:50:00
5 Nitu Sara 14825 2003 CSS PLOIEȘTI 02:50:00
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul Emil Racovita 02:53:09
7 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:55:50
8 Trusca Melissa 250 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 4
1 Pan Ke Laura Ana Maria 15679 2005 Colegiul Emil Racovita 02:48:07
2 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 02:45:60
3 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 02:44:00
4 Coman Corina 13263 2004 CSA Steaua 02:38:73
5 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:44:00
6 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:44:10
7 Piper Andreea 240 2006 Aqua Sport Citius 02:47:00
8 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:49:00

Seria: 5
1 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 02:37:66
2 Busurca Petra 13997 2005 Performer C.S. 02:33:80
3 Chiru Simona 355 2005 CSS 1 Bucuresti 02:32:00
4 Spanu Clara 11998 2003 CSS PLOIEȘTI 02:24:00
5 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 02:29:00
6 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 02:33:80
7 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 02:34:21
8 Maya Vasileva 35 2007 SKPS Dobrudzha 02:37:90

Descalificari
1 Visan Andreea
Observatii: lipsa
400 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 03:50:10
2 Gorcea Sabrina
Observatii: DSQ
222 2007 Aqua Sport Citius 03:35:00
3 Nitescu Eva Maria
Observatii: lipsa
85 2007 Aqua Life Swimming 03:10:00
4 Dumitrescu Cristina
Observatii: lipsa
13058 2004 CSA Steaua 02:49:02

Proba 7 50m bras/breaststroke - 8 - 9 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Staicu Toma Alexandru 90 2011 Aqua Life Swimming 01:30:00
4 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Aqua Life Swimming 01:20:00
5 Oprea Darius Christian 68 2011 Aqua Life Swimming 01:28:59
6 Vant Andrei 190 2011 Aqua Sport Citius 01:40:00

Seria: 2
1 Mateescu Ionut 263 2010 Pescarusul Izvorani 01:10:00
2 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 01:09:00
3 Cazan Matei 47 2010 Aqua Life Swimming 01:07:45
4 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 01:07:00
5 Pavlof Ianis 281 2011 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:07:17
6 Radu Sasha 168 2011 Aqua Sport Citius 01:07:60
7 Simion Emanuel 174 2011 Aqua Sport Citius 01:10:00

Seria: 3
1 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 01:04:61
3 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 01:00:30
4 Agiu Alexandru 92 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
5 Serban Mihai 72 2011 Aqua Life Swimming 01:00:00
6 Melinte Mattyas Stefan 65 2011 Aqua Life Swimming 01:01:59
7 Gerlan Matei 126 2010 Aqua Sport Citius 01:03:30
8 Arcan Darius Stefan 16613 2010 CSM Pitesti 01:05:00

Seria: 4
1 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
2 Tutulan Petru 188 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
3 Sociu Darius 177 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
4 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 00:59:00
5 Ivascu Tudor 134 2010 Aqua Sport Citius 00:59:53
7 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
8 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00

Seria: 5
1 Miutu Matei 144 2010 Aqua Sport Citius 00:55:00
2 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:55:00
3 Cernica Vlad 110 2011 Aqua Sport Citius 00:55:00
4 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:52:00
5 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:55:00
6 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:55:00
7 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:55:00
8 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 00:59:00

Seria: 6
1 Vlad Luca Ioan 192 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
2 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 00:49:00
3 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:47:00
4 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:45:00
5 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:46:00
6 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:48:00
7 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 00:49:00
8 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:52:00

Descalificari
1 Petrache Tudor
Observatii: lipsa
161 2011 Aqua Sport Citius 01:19:44
2 Teodorescu Rayan
Observatii: lipsa
268 2010 Pescarusul Izvorani 01:02:00
3 Slusarenco Alexandru
Observatii: lipsa
266 2010 Pescarusul Izvorani 01:00:00

Proba 8 50m bras/breaststroke - 8 - 9 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigoras Daria 408 2011 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
4 Dragnescu Daria 272 2011 Pescarusul Izvorani 01:15:00
5 Burlacu Enya 218 2011 Aqua Sport Citius 01:16:09

Seria: 2
1 Dan Diana 271 2010 Pescarusul Izvorani 01:10:00
2 Bujoreanu Adelina 200 2011 Aqua Sport Citius 01:06:25
3 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:59:00
4 Chelu Maria 202 2010 Aqua Sport Citius 00:58:72
5 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:58:95
6 Rogojinaru Adelina 20 2010 Performer C.S. 01:05:00
7 Dinu Nadia 213 2010 Aqua Sport Citius 01:10:00
8 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 01:11:19

Seria: 3
1 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 00:56:98
2 Coman Maria 333 2010 CSA Steaua 00:56:68
3 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 00:55:00
5 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:54:09
6 Mihai Alexia 84 2010 Aqua Life Swimming 00:56:00
7 Ghinioiu Roxana Narcisa 286 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:56:79
8 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 00:57:59

Seria: 4
1 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00
2 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 00:50:00
3 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:49:00
4 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:46:40
5 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 00:47:00
6 Iancu Samyra Alexandra 82 2010 Aqua Life Swimming 00:50:00
7 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
8 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:50:46

Descalificari
1 Vasian Antonia
Observatii: lipsa
251 2010 Aqua Sport Citius 00:52:00

Proba 9 100m fluture/butterfly - 10 - 11 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gabor Mihnea 125 2008 Aqua Sport Citius 02:00:00
4 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Sport Citius 01:45:00
5 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 01:45:00
6 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 01:55:00
7 Costache Alexandru 304 2009 Corona Brasov 02:05:00

Seria: 2
1 Mihaila Daniel 14938 2008 CSM Pitesti 01:40:00
2 Campeanu Bogdan 108 2008 Aqua Sport Citius 01:38:00
3 Gurdis Luca Andrei 59 2009 Aqua Life Swimming 01:33:00
4 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 01:30:00
6 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 01:36:00
7 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
8 Abu Mahfouz Bilal 41 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:40:05

Seria: 3
2 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00
3 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 01:29:00
5 Preuß Ben David 42 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:28:34
6 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 01:29:76
7 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00

Seria: 4
2 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 01:22:00
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:11:80
5 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 01:15:00
6 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 01:20:00
7 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 01:25:00
8 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00

Descalificari
1 Alexander Stoikov
Observatii: DSQ
149 2009 Dorostol Silistra 01:50:30
2 Istrate Erik
Observatii: DSQ
132 2008 Aqua Sport Citius 01:33:00
3 Constantin Cristian
Observatii: DSQ
78 2009 Aqua Life Swimming 01:30:00
4 Stoica David
Observatii: lipsa
180 2008 Aqua Sport Citius 01:25:22
5 Nae Gabriel Adrian
Observatii: DSQ
67 2009 Aqua Life Swimming 01:30:00
6 Rosu Rares
Observatii: DSQ
70 2009 Aqua Life Swimming 01:25:00
7 Ciobanu Gabriel
Observatii: DSQ
48 2009 Aqua Life Swimming 01:20:00

Proba 10 100m fluture/butterfly - 10 - 11 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:47:00
4 Sara Czirjak 216 2008 SV BEROLINA E.V. 01:35:00
5 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 01:45:00

Seria: 2
1 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:30:00
2 Zaharia Anna Lisa 253 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00
4 Milbach Smilla 40 2008 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:26:00
5 Lospa Tamara 226 2008 Aqua Sport Citius 01:28:99
6 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00
7 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:30:00
8 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:34:00

Descalificari
1 Ban Alexia
Observatii: lipsa
197 2008 Aqua Sport Citius 01:29:00

Proba 11 200m fluture/butterfly - 12 - 99 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 03:40:00
4 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 03:20:00
5 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 03:40:00
6 Pocora Vlad Teodor 282 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 03:40:00

Seria: 2
1 Cristea Sebastian 51 2002 Aqua Life Swimming 03:00:00
2 Predila Robert 165 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00
3 Dobre Teodor 121 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00
4 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 03:00:00
5 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
8 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 03:08:00

Seria: 3
1 Ceausescu Horia 14200 2005 CSS PLOIEȘTI 02:55:00
2 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:53:70
3 Alexandru Edmond 12731 2003 CSS PLOIEȘTI 02:50:00
4 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:50:00
5 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:50:00
6 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 02:50:00
7 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 02:53:70
8 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 02:58:00

Seria: 4
1 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:45:50
2 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 02:40:50
3 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 02:39:00
4 Badulescu Vlad 12814 2003 CSA Steaua 02:37:82
5 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 02:39:00
6 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 02:39:66
7 Pan Catalin 390 2004 CSM Pitesti 02:45:00
8 Cazacu Alin 368 2004 Median Bucuresti 02:50:00

Seria: 5
1 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 02:33:90
2 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 Performer C.S. 02:25:90
3 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 02:24:00
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS PLOIEȘTI 02:09:50
5 Costroj Antonio 10702 2002 CSA Steaua 02:11:01
6 Mitran Daniel 16486 2005 CSA Steaua 02:25:00
7 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 02:30:90
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005 Colegiul Emil Racovita 02:33:90

Descalificari
1 Dragoiu Mihai
Observatii: lipsa
122 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
2 Ruse Matei
Observatii: lipsa
171 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00

Proba 12 200m fluture/butterfly - 12 - 99 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 03:50:00
4 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 03:30:00
5 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 03:40:00
6 Todoran Marina 19091 2006 Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Frasineanu Rebeca 273 2006 Pescarusul Izvorani 03:20:00
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 03:05:00
4 Trusca Melissa 250 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Lachezara Apostolova 37 2007 SKPS Dobrudzha 03:00:40
6 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 03:10:00
7 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 Pescarusul Izvorani 03:15:00
8 Botezatu Elena 312 2002 Corona Brasov 03:30:00

Seria: 3
1 Mocanu Stefania 235 2005 Aqua Sport Citius 03:00:00
3 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 02:34:03
4 Spanu Clara 11998 2003 CSS PLOIEȘTI 02:27:00
5 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 02:33:45
7 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
8 Nitu Sara 14825 2003 CSS PLOIEȘTI 03:00:00

Descalificari
1 Pan Ke Laura Ana Maria
Observatii: DSQ
15679 2005 Colegiul Emil Racovita 02:44:60
2 Ganea Anastasia
Observatii: lipsa
284 2005 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
3 Voicu Ioana
Observatii: lipsa
252 2007 Aqua Sport Citius 03:10:00
4 Ciobanu Cristiana
Observatii: lipsa
13201 2004 CSA Steaua 02:53:50
5 Mitu Andra
Observatii: lipsa
13072 2003 Dacia Mioveni 02:41:40

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50m spate/backstroke - 8 - 9 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Burlacu Enya 218 2011 Aqua Sport Citius 01:04:66
4 Nica Delia 399 2011 CSM Drobeta Turnu Severin 01:00:20
5 Lungu Eliza Alexandra 398 2010 CSM Drobeta Turnu Severin 01:00:50

Seria: 2
1 Dinu Nadia 213 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
2 Dan Diana 271 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:00
3 Bujoreanu Adelina 200 2011 Aqua Sport Citius 00:54:67
4 Chelu Maria 202 2010 Aqua Sport Citius 00:53:13
5 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:54:12
6 Iancu Samyra Alexandra 82 2010 Aqua Life Swimming 00:55:00
7 Dragnescu Daria 272 2011 Pescarusul Izvorani 01:00:00
8 Banescu Maria 330 2011 CSA Steaua 01:00:11

Seria: 3
1 Ghinioiu Roxana Narcisa 286 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:49:81
2 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:49:06
3 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:49:00
4 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 00:48:54
5 Mihai Alexia 84 2010 Aqua Life Swimming 00:48:59
7 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:49:29
8 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 00:51:00

Seria: 4
1 Coman Maria 333 2010 CSA Steaua 00:47:79
2 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 00:46:00
3 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
4 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:43:00
5 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:44:00
6 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:45:00
7 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:46:33
8 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 00:48:02

Descalificari
1 Rogojinaru Adelina
Observatii: DSQ
20 2010 Performer C.S. 01:07:00
2 Pinzari Ariana
Observatii: DSQ
87 2010 Aqua Life Swimming 00:49:00

Proba 2 50m spate/backstroke - 8 - 9 ani - Baieti (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nidelcea Luca 406 2011 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
2 Deloiu Matei 404 2011 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
3 Vant Andrei 190 2011 Aqua Sport Citius 01:12:24
4 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 01:03:00
5 Arcan Darius Stefan 16613 2010 CSM Pitesti 01:10:00
6 Staicu Toma Alexandru 90 2011 Aqua Life Swimming 01:20:00
7 Dindareanu Mario 405 2011 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99

Seria: 2
1 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 01:00:00
2 Simion Emanuel 174 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
3 Oprea Darius Christian 68 2011 Aqua Life Swimming 00:58:59
4 Gerlan Matei 126 2010 Aqua Sport Citius 00:56:22
5 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 00:57:00
6 Mateescu Ionut 263 2010 Pescarusul Izvorani 00:59:00
7 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Aqua Life Swimming 01:00:00
8 Pavlof Ianis 281 2011 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:02:81

Seria: 3
1 Serban Mihai 72 2011 Aqua Life Swimming 00:55:00
2 Radu Sasha 168 2011 Aqua Sport Citius 00:52:89
3 Melinte Mattyas Stefan 65 2011 Aqua Life Swimming 00:50:42
4 Tutulan Petru 188 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00
5 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00
6 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 00:50:61
7 Petrache Tudor 161 2011 Aqua Sport Citius 00:53:19
8 Teodorescu Rayan 268 2010 Pescarusul Izvorani 00:55:00

Seria: 4
1 Sociu Darius 177 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
3 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:49:00
4 Ivascu Tudor 134 2010 Aqua Sport Citius 00:48:11
5 Slusarenco Alexandru 266 2010 Pescarusul Izvorani 00:49:00
6 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00
7 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00
8 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00

Seria: 5
1 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 00:47:42
2 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 00:46:00
3 Cernica Vlad 110 2011 Aqua Sport Citius 00:45:00
4 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
5 Miutu Matei 144 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
6 Cazan Matei 47 2010 Aqua Life Swimming 00:45:20
7 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 00:47:00
8 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 00:47:69

Seria: 6
1 Vlad Luca Ioan 192 2010 Aqua Sport Citius 00:44:00
2 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:42:00
3 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:40:00
4 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:38:00
5 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:39:00
6 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:40:00
7 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:00
8 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:44:00

Descalificari
1 Agiu Alexandru
Observatii: DSQ
92 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00

Proba 3 100m liber/freestyle - 10 - 11 ani - Fete (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Oancea Gabriela 410 2009 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99
3 Mateescu Ana Maria 275 2008 Pescarusul Izvorani 02:00:00
4 Cimponeriu Cristina 204 2009 Aqua Sport Citius 01:40:00
5 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:40:00
6 Tutuianu Mina 299 2009 Colegiul Emil Racovita 99:99:99

Seria: 2
1 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Aqua Life Swimming 01:38:11
2 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 01:35:00
3 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 01:33:00
4 Predusel Irina 243 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00
5 Mazilu Beatrice 228 2009 Aqua Sport Citius 01:31:40
6 Teodorescu Maya Melisa 277 2008 Pescarusul Izvorani 01:35:00
7 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 01:35:00
8 Nasta Sara 237 2009 Aqua Sport Citius 01:40:00

Seria: 3
1 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 01:25:00
2 Ivan Cherim Ruxandra 316 2009 Corona Brasov 01:25:00
3 Scarlat Daria 276 2008 Pescarusul Izvorani 01:20:00
4 Sara Czirjak 216 2008 SV BEROLINA E.V. 01:17:24
5 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:20:00
6 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:20:00
7 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 01:25:00
8 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:25:91

Seria: 4
1 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:17:00
2 Zaharia Anna Lisa 253 2009 Aqua Sport Citius 01:15:79
3 Milbach Smilla 40 2008 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:12:50
4 Lospa Tamara 226 2008 Aqua Sport Citius 01:10:00
5 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 01:11:00
6 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:14:00
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:16:00
8 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:17:00

Proba 4 100m liber/freestyle - 10 - 11 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Dumitru 16 2008 Performer C.S. 01:45:00
2 Dragnescu Andrei 258 2008 Pescarusul Izvorani 01:45:00
3 Baciu Gabriel 98 2009 Aqua Sport Citius 01:40:00
4 Ciobanu Vlad 15683 2008 CSA Steaua 01:40:00
5 Hornea Razvan 259 2008 Pescarusul Izvorani 01:40:00
6 Kremer Sebastian 31 2009 YST Sport Club 01:40:00

Seria: 2
1 Visan Radu Stefan 396 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 01:37:30
2 Raceanu Erik 166 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00
3 Margarit Matei 262 2009 Pescarusul Izvorani 01:35:00
4 Alexander Stoikov 149 2009 Dorostol Silistra 01:32:00
5 Stoica Rares 352 2008 CSS 1 Bucuresti 01:34:00
6 Mirislav Tcernikov 152 2009 Dorostol Silistra 01:35:00
7 Gabor Mihnea 125 2008 Aqua Sport Citius 01:36:87
8 Tudor Mihnea 187 2008 Aqua Sport Citius 01:39:12

Seria: 3
1 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 01:31:00
3 Spiridon Daren Andrei 73 2008 Aqua Life Swimming 01:30:00
4 Gheorghiță Andrei 323 2009 CSA Steaua 01:30:00
5 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 01:30:00
6 Ciolan Sasha Andrei 278 2008 Pescarusul Izvorani 01:30:00
7 Dumitrescu Sebastian 391 2008 CSM Drobeta Turnu Severin 01:30:30

Seria: 4
1 Abu Mahfouz Bilal 41 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:29:77
2 Dumitru Andrei 55 2008 Aqua Life Swimming 01:28:00
3 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Sport Citius 01:27:65
4 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
5 Matei Ionut 394 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 01:25:50
6 Stefan Andreas Cristian 267 2008 Pescarusul Izvorani 01:28:00
7 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 01:28:36
8 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00

Seria: 5
1 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 01:25:00
2 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Pescarusul Izvorani 01:25:00
3 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
4 Martin Lucas 309 2009 Corona Brasov 01:20:00
5 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 01:22:00
6 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 01:25:00
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 01:25:00
8 Percea Tudor 16949 2008 CSA Steaua 01:25:00

Seria: 6
1 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:20:00
2 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:18:90
3 Campeanu Bogdan 108 2008 Aqua Sport Citius 01:18:00
4 Chiriac Andrei 15423 2008 CSM Pitesti 01:17:00
5 Preuß Ben David 42 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:17:98
6 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 01:18:00
7 Stanciu Victor Mihai 75 2008 Aqua Life Swimming 01:20:00
8 Gurdis Luca Andrei 59 2009 Aqua Life Swimming 01:20:00

Seria: 7
1 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 01:17:00
2 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:17:00
3 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 01:16:00
4 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 01:16:00
5 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 01:16:00
6 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 01:16:00
7 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 01:17:00
8 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 01:17:00

Seria: 8
1 Mihaila Daniel 14938 2008 CSM Pitesti 01:15:00
2 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 01:12:00
3 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 01:12:00
4 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 01:12:00
5 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 01:12:00
6 Rosu Rares 70 2009 Aqua Life Swimming 01:12:00
7 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 01:15:00

Seria: 9
1 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 01:10:00
2 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 01:09:00
3 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 01:08:00
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:05:30
5 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 01:08:00
6 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 01:09:00
7 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 01:10:00
8 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 01:11:00

Descalificari
1 Stan Stefan
Observatii: DSQ
74 2009 Aqua Life Swimming 01:45:00
2 Costache Alexandru
Observatii: DSQ
304 2009 Corona Brasov 01:30:00
3 Tarata David
Observatii: DSQ
184 2009 Aqua Sport Citius 01:31:66
4 Ghenu Andrei Eduard
Observatii: DSQ
57 2009 Aqua Life Swimming 01:15:00

Proba 5 200m bras/breaststroke - 12 - 99 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ganea Anastasia 284 2005 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
3 Gorcea Sabrina 222 2007 Aqua Sport Citius 03:59:00
4 Banescu Bianca 12026 2004 CSA Steaua 03:31:16
5 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 CSM Pitesti 03:50:00
6 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 04:20:00

Seria: 2
1 Nikoleta Gancheva 154 2007 Dorostol Silistra 03:25:00
2 Gaitan Ana Maria 315 2003 Corona Brasov 03:21:00
3 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 03:12:00
4 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 Pescarusul Izvorani 03:10:00
5 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul Emil Racovita 03:10:50
6 Frasineanu Rebeca 273 2006 Pescarusul Izvorani 03:20:00
7 Grigorescu Thea 12689 2005 CSA Steaua 03:24:06
8 Leu Emma 376 2006 Median Bucuresti 03:30:00

Seria: 3
1 Malutan Mara 374 2004 Median Bucuresti 03:08:00
2 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 03:06:00
3 Preslava Yordanova 34 2007 SKPS Dobrudzha 03:02:80
4 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:54:33
5 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 03:00:00
6 Dumitru Amalia 14203 2005 CSS PLOIEȘTI 03:05:00
7 Cotruta Smaranda 270 2005 Pescarusul Izvorani 03:08:00
8 Nitu Sara 14825 2003 CSS PLOIEȘTI 03:10:00

Proba 6 200m bras/breaststroke - 12 - 99 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saulescu Mateo 172 2007 Aqua Sport Citius 04:00:00
4 Stefanescu Rares 351 2006 CSS 1 Bucuresti 03:49:00
5 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 03:50:00
6 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 04:30:00

Seria: 2
2 Badea Perlik Robert 13239 2006 CSM Pitesti 03:25:00
3 Dan Tudor 257 2006 Pescarusul Izvorani 03:22:00
4 Volen Ekzarov 153 2006 Dorostol Silistra 03:20:00
5 Hristo Hristov 151 2006 Dorostol Silistra 03:22:00
6 Miclea Dragos 19088 2006 Corona Brasov 03:24:80
7 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 03:30:00

Seria: 3
1 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 03:14:00
2 Dumitrescu Vladimir 123 2005 Aqua Sport Citius 03:09:10
3 Ceausescu Horia 14200 2005 CSS PLOIEȘTI 03:05:00
4 Paduraru Andrei 288 2003 Aqua Sport Citius 03:00:00
5 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 03:01:70
6 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 03:06:00
7 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 03:10:00
8 Tătaru Bogdan 185 2006 Aqua Sport Citius 03:20:00

Seria: 4
1 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 03:00:00
2 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 02:58:00
3 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 02:53:50
4 Chiriac Alexandru 292 1992 YST Sport Club 02:50:00
5 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 02:53:10
6 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 02:55:70
7 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 03:00:00
8 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 5
1 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 02:47:20
2 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:46:00
3 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 02:43:50
4 Alexandru Edmond 12731 2003 CSS PLOIEȘTI 02:25:10
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS PLOIEȘTI 02:35:00
6 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 02:45:00
7 Bruma Razvan 12418 2003 CSA Steaua 02:46:76
8 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 Performer C.S. 02:48:00

Descalificari
1 Zarva Denis
Observatii: DSQ
354 2003 CSS 1 Bucuresti 03:35:00
2 Tudor Razvan Daniel
Observatii: DSQ
395 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 03:35:20

Proba 7 50m fluture/butterfly - 8 - 9 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 02:06:95
4 Dragnescu Daria 272 2011 Pescarusul Izvorani 01:15:00
5 Burlacu Enya 218 2011 Aqua Sport Citius 01:17:60

Seria: 2
2 Dan Diana 271 2010 Pescarusul Izvorani 01:10:00
3 Chelu Maria 202 2010 Aqua Sport Citius 01:07:51
4 Mihai Alexia 84 2010 Aqua Life Swimming 00:57:30
5 Bujoreanu Adelina 200 2011 Aqua Sport Citius 01:03:09
6 Dinu Nadia 213 2010 Aqua Sport Citius 01:10:00
7 Banescu Maria 330 2011 CSA Steaua 01:10:00

Seria: 3
1 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 00:54:19
2 Coman Maria 333 2010 CSA Steaua 00:52:43
3 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:51:94
4 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:50:72
5 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 00:51:23
6 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:52:00
7 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 00:53:59
8 Ghinioiu Roxana Narcisa 286 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:56:02

Seria: 4
1 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
3 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 00:44:00
4 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:41:00
5 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:43:00
6 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:45:63
7 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:50:00
8 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:50:50

Descalificari
1 Pinzari Ariana
Observatii: DSQ
87 2010 Aqua Life Swimming 00:50:00

Proba 8 50m fluture/butterfly - 8 - 9 ani - Baieti (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Staicu Toma Alexandru 90 2011 Aqua Life Swimming 01:30:00
4 Arcan Darius Stefan 16613 2010 CSM Pitesti 01:15:00
5 Oprea Darius Christian 68 2011 Aqua Life Swimming 01:25:54
6 Vant Andrei 190 2011 Aqua Sport Citius 01:51:29

Seria: 2
1 Mateescu Ionut 263 2010 Pescarusul Izvorani 01:08:00
2 Serban Mihai 72 2011 Aqua Life Swimming 01:05:00
3 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 01:04:00
4 Pavlof Ianis 281 2011 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:01:90
5 Teodorescu Rayan 268 2010 Pescarusul Izvorani 01:02:00
6 Radu Sasha 168 2011 Aqua Sport Citius 01:04:83
7 Gerlan Matei 126 2010 Aqua Sport Citius 01:07:19
8 Petrache Tudor 161 2011 Aqua Sport Citius 01:14:24

Seria: 3
1 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
2 Cernica Vlad 110 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
3 Simion Emanuel 174 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
4 Sociu Darius 177 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
6 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00
7 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
8 Melinte Mattyas Stefan 65 2011 Aqua Life Swimming 01:00:59

Seria: 4
2 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 00:56:59
3 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:55:00
4 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 00:55:00
5 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:55:00
6 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 00:55:96
7 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 00:57:59
8 Tutulan Petru 188 2011 Aqua Sport Citius 01:00:00

Seria: 5
1 Ivascu Tudor 134 2010 Aqua Sport Citius 00:52:74
2 Miutu Matei 144 2010 Aqua Sport Citius 00:49:00
3 Vlad Luca Ioan 192 2010 Aqua Sport Citius 00:48:00
4 Cazan Matei 47 2010 Aqua Life Swimming 00:47:59
5 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 00:47:59
7 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:49:00
8 Slusarenco Alexandru 266 2010 Pescarusul Izvorani 00:53:00

Seria: 6
1 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
2 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:00
3 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:40:00
4 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:37:00
5 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:38:00
6 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:42:00
7 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Aqua Life Swimming 00:45:00
8 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:47:00

Descalificari
1 Agiu Alexandru
Observatii: DSQ
92 2010 Aqua Sport Citius 01:00:00
2 Lungu Mihai
Observatii: DSQ
66 2010 Aqua Life Swimming 00:59:59
3 Carstina Nicholas
Observatii: DSQ
109 2010 Aqua Sport Citius 00:48:00

Proba 9 200m liber/freestyle - 12 - 99 ani - Fete (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Alexia 32 2007 YST Sport Club 03:50:00
2 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 03:30:07
3 Leu Emma 376 2006 Median Bucuresti 03:15:00
4 Gorcea Sabrina 222 2007 Aqua Sport Citius 03:07:00
5 Oltean Alexandra 238 2007 Aqua Sport Citius 03:15:00
6 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 CSM Pitesti 03:30:00
7 Visan Andreea 400 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 03:30:10
8 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 03:50:00

Seria: 2
1 Nikoleta Gancheva 154 2007 Dorostol Silistra 02:52:00
2 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 02:50:00
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 CSA Steaua 02:40:96
4 Galmeanu Maria 220 2006 Aqua Sport Citius 02:40:00
5 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 02:40:00
6 Corbu Maria 19093 2007 Corona Brasov 02:45:00
7 Banescu Bianca 12026 2004 CSA Steaua 02:50:73
8 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 03:05:00

Seria: 3
1 Dumitru Amalia 14203 2005 CSS PLOIEȘTI 02:40:00
2 Grigorescu Thea 12689 2005 CSA Steaua 02:39:77
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:35:00
4 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 Pescarusul Izvorani 02:33:00
5 Frasineanu Rebeca 273 2006 Pescarusul Izvorani 02:35:00
6 Piper Andreea 240 2006 Aqua Sport Citius 02:36:00
7 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 02:40:00
8 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 02:40:00

Seria: 4
1 Lachezara Apostolova 37 2007 SKPS Dobrudzha 02:32:40
2 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 02:32:00
3 Nitu Sara 14825 2003 CSS PLOIEȘTI 02:30:00
4 Todoran Marina 19091 2006 Corona Brasov 02:30:00
5 Cotruta Smaranda 270 2005 Pescarusul Izvorani 02:30:00
6 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:31:40
7 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 02:32:00
8 Trusca Melissa 250 2007 Aqua Sport Citius 02:33:00

Seria: 5
1 Malutan Mara 374 2004 Median Bucuresti 02:28:00
2 Eleonora Lambova 36 2007 SKPS Dobrudzha 02:25:80
3 Mocanu Stefania 235 2005 Aqua Sport Citius 02:25:00
4 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:23:80
5 Pan Ke Laura Ana Maria 15679 2005 Colegiul Emil Racovita 02:24:90
6 Dumitrescu Cristina 13058 2004 CSA Steaua 02:25:39
7 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul Emil Racovita 02:26:02
8 Beskeret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 02:28:00

Seria: 6
1 Maya Vasileva 35 2007 SKPS Dobrudzha 02:22:60
2 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 02:21:23
3 Coman Corina 13263 2004 CSA Steaua 02:20:80
4 Georgescu Alexia 356 2002 CSS 1 Bucuresti 02:20:00
5 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 02:20:00
6 Busurca Petra 13997 2005 Performer C.S. 02:21:00
7 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:21:80
8 Preslava Yordanova 34 2007 SKPS Dobrudzha 02:23:12

Seria: 7
1 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 02:19:56
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul Emil Racovita 02:17:00
3 Chiru Simona 355 2005 CSS 1 Bucuresti 02:13:00
4 Spanu Clara 11998 2003 CSS PLOIEȘTI 02:07:80
5 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 02:11:40
6 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 02:15:22
7 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 02:17:70
8 Botezatu Elena 312 2002 Corona Brasov 02:20:00

Proba 10 200m liber/freestyle - 12 - 99 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Saulescu Mateo 172 2007 Aqua Sport Citius 03:45:00
4 Sofrone Alberto Cristian Florin 26 2005 YST Sport Club 03:30:00
5 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 03:37:22

Seria: 2
1 Pocora Vlad Teodor 282 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 03:01:00
2 Chiscop Vlad 112 2007 Aqua Sport Citius 02:55:00
4 Cojocaru Serban 291 2006 Aqua Sport Citius 02:50:00
5 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 02:52:00
6 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 02:55:00
7 Ionescu Alexandru 392 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 03:00:30
8 Marcu Alexandru Mihai 63 2007 Aqua Life Swimming 03:14:08

Seria: 3
1 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 02:50:00
2 Ciutacu Mihnea 347 2006 CSS 1 Bucuresti 02:49:00
3 Fasie Mario 19113 2005 Corona Brasov 02:42:03
4 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 02:40:00
5 Gheorghe Davian 370 2004 Median Bucuresti 02:42:00
6 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 02:45:00
7 Chiriac Alexandru 292 1992 YST Sport Club 02:50:00
8 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 02:50:00

Seria: 4
1 Dan Tudor 257 2006 Pescarusul Izvorani 02:39:00
2 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 02:38:00
3 Dragoiu Mihai 122 2007 Aqua Sport Citius 02:35:80
4 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:33:20
5 Volen Ekzarov 153 2006 Dorostol Silistra 02:35:00
6 Benghiac Eric 303 2006 Corona Brasov 02:36:00
7 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:38:10
8 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 02:40:00

Seria: 5
1 Hristo Hristov 151 2006 Dorostol Silistra 02:33:00
2 Miclea Dragos 19088 2006 Corona Brasov 02:31:72
3 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 02:30:35
4 Nistorescu Alexandru 8 2007 Performer C.S. 02:30:00
5 Petre Eduard Ionut 265 2007 Pescarusul Izvorani 02:30:00
6 Vitomir Novachev 38 2007 SKPS Dobrudzha 02:31:40
7 Ruse Matei 171 2007 Aqua Sport Citius 02:32:00
8 Tătaru Bogdan 185 2006 Aqua Sport Citius 02:33:00

Seria: 6
1 Ceausescu Horia 14200 2005 CSS PLOIEȘTI 02:30:00
2 Cazacu Alin 368 2004 Median Bucuresti 02:28:00
3 Dumitrescu Vladimir 123 2005 Aqua Sport Citius 02:27:20
4 Ghelbereu Eduard 127 2004 Aqua Sport Citius 02:25:55
5 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:26:00
6 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 02:28:00
7 Predila Robert 165 2006 Aqua Sport Citius 02:29:00
8 Olaru Iosif Ciprian 18 1997 Performer C.S. 02:30:00

Seria: 7
1 Bruma Razvan 12418 2003 CSA Steaua 02:25:06
2 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 02:24:30
3 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 02:24:00
4 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 02:22:00
5 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:22:00
6 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 02:24:00
7 Paduraru Andrei 288 2003 Aqua Sport Citius 02:25:00
8 Dobre Teodor 121 2006 Aqua Sport Citius 02:25:20

Seria: 8
1 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:21:24
2 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 02:21:00
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 02:20:50
4 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 02:20:00
5 Rado Neykov 39 2007 SKPS Dobrudzha 02:20:40
6 Badulescu Vlad 12814 2003 CSA Steaua 02:20:79
7 Pan Catalin 390 2004 CSM Pitesti 02:21:00
8 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:21:40

Seria: 9
1 Alexandru Edmond 12731 2003 CSS PLOIEȘTI 02:17:50
2 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 02:15:11
3 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 02:15:00
4 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 02:13:00
5 Rosu Patrick 11362 2004 CSA Steaua 02:13:85
6 Cristea Sebastian 51 2002 Aqua Life Swimming 02:15:00
7 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:17:40
8 Mitran Daniel 16486 2005 CSA Steaua 02:18:18

Seria: 10
1 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 02:11:00
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005 Colegiul Emil Racovita 02:09:62
3 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 02:04:00
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 CSS PLOIEȘTI 01:53:00
5 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 02:04:00
6 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 02:07:00
7 Andron Teodor 254 2005 Pescarusul Izvorani 02:11:00
8 Costroj Antonio 10702 2002 CSA Steaua 02:11:88

Descalificari
1 Tudor Razvan Daniel
Observatii: DNS
395 2007 CSM Drobeta Turnu Severin 02:55:00

Proba 11 100m spate/backstroke - 10 - 11 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tutuianu Mina 299 2009 Colegiul Emil Racovita 99:99:99
5 Mateescu Ana Maria 275 2008 Pescarusul Izvorani 02:02:00
6 Oancea Gabriela 410 2009 Scoala Gimnaziala "M.Voiculescu" 99:99:99

Seria: 2
1 Cimponeriu Cristina 204 2009 Aqua Sport Citius 01:50:00
2 Nasta Sara 237 2009 Aqua Sport Citius 01:50:00
3 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:43:37
4 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Aqua Life Swimming 01:40:00
5 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 01:42:59
6 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 01:45:00
8 Teodorescu Maya Melisa 277 2008 Pescarusul Izvorani 01:50:00

Seria: 3
1 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 01:39:00
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:36:00
3 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 01:35:00
4 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:34:00
5 Ivan Cherim Ruxandra 316 2009 Corona Brasov 01:35:00
6 Zaharia Anna Lisa 253 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00
7 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:39:00
8 Mazilu Beatrice 228 2009 Aqua Sport Citius 01:39:94

Seria: 4
1 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:32:00
2 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 01:28:00
3 Lospa Tamara 226 2008 Aqua Sport Citius 01:26:00
4 Sara Czirjak 216 2008 SV BEROLINA E.V. 01:21:49
5 Milbach Smilla 40 2008 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:22:07
6 Scarlat Daria 276 2008 Pescarusul Izvorani 01:27:00
7 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:29:00
8 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:33:87

Descalificari
1 Iancu Alexia Georgiana
Observatii: DSQ
397 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 02:00:20
2 Predusel Irina
Observatii: DSQ
243 2009 Aqua Sport Citius 01:50:00

Proba 12 100m spate/backstroke - 10 - 11 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Baciu Gabriel 98 2009 Aqua Sport Citius 02:00:00
5 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 01:55:00

Seria: 2
1 Gabor Mihnea 125 2008 Aqua Sport Citius 01:54:54
2 Visan Radu Stefan 396 2009 CSM Drobeta Turnu Severin 01:50:00
3 Margarit Matei 262 2009 Pescarusul Izvorani 01:50:00
4 Tarata David 184 2009 Aqua Sport Citius 01:49:40
5 Ciolan Sasha Andrei 278 2008 Pescarusul Izvorani 01:50:00
6 Mirislav Tcernikov 152 2009 Dorostol Silistra 01:50:00
8 Dragnescu Andrei 258 2008 Pescarusul Izvorani 01:55:00

Seria: 3
1 Ciobanu Vlad 15683 2008 CSA Steaua 01:46:00
3 Gheorghiță Andrei 323 2009 CSA Steaua 01:45:00
5 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Pescarusul Izvorani 01:45:00
6 Costache Alexandru 304 2009 Corona Brasov 01:45:00
7 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 01:45:48
8 Hornea Razvan 259 2008 Pescarusul Izvorani 01:48:00

Seria: 4
1 Percea Tudor 16949 2008 CSA Steaua 01:42:00
2 Stefan Andreas Cristian 267 2008 Pescarusul Izvorani 01:40:00
3 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 01:40:00
4 Dumitru Andrei 55 2008 Aqua Life Swimming 01:39:00
5 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 01:40:00
7 Lungu David Cristian 393 2008 CSM Drobeta Turnu Severin 01:40:70
8 Abu Mahfouz Bilal 41 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:43:73

Seria: 5
1 Spiridon Daren Andrei 73 2008 Aqua Life Swimming 01:38:00
2 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 01:36:00
3 Gurdis Luca Andrei 59 2009 Aqua Life Swimming 01:35:00
4 Martin Lucas 309 2009 Corona Brasov 01:35:00
5 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00
6 Mihaila Daniel 14938 2008 CSM Pitesti 01:36:00
8 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Sport Citius 01:38:46

Seria: 6
1 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 01:35:00
2 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 01:33:00
3 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 01:33:00
4 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 01:30:00
5 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 01:33:00
6 Campeanu Bogdan 108 2008 Aqua Sport Citius 01:33:00
7 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 01:35:00
8 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 01:35:00

Seria: 7
1 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 01:30:00
2 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 01:30:00
3 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00
5 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 01:30:00
6 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 01:30:00
7 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 01:30:00
8 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 01:30:00

Seria: 8
1 Stanciu Victor Mihai 75 2008 Aqua Life Swimming 01:30:00
2 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:27:70
3 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 01:25:00
4 Rosu Rares 70 2009 Aqua Life Swimming 01:23:00
5 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 01:24:00
6 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:25:00
7 Preuß Ben David 42 2009 SG Schönenberg, Berlin e.V 01:28:67
8 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 01:30:00

Seria: 9
1 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 01:22:00
2 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 01:20:00
3 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:18:00
4 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 01:17:00
5 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 01:17:00
6 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 01:19:00
7 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 01:20:00
8 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 01:23:00

Descalificari
1 Raceanu Erik
Observatii: DSQ
166 2009 Aqua Sport Citius 01:55:00
2 Alexander Stoikov
Observatii: DSQ
149 2009 Dorostol Silistra 01:52:00
3 Tudor Mihnea
Observatii: DSQ
187 2008 Aqua Sport Citius 01:45:00
4 Dumitrescu Sebastian
Observatii: DNS
391 2008 CSM Drobeta Turnu Severin 01:44:40
5 Zisu Luca
Observatii: DSQ
194 2008 Aqua Sport Citius 01:40:00
6 Chiriac Andrei
Observatii: DSQ
15423 2008 CSM Pitesti 01:38:00
7 Constantin Cristian
Observatii: DSQ
78 2009 Aqua Life Swimming 01:30:00

Proba 13 200m mixt/Ind.medley - 12 - 99 ani - Fete (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Oltean Alexandra 238 2007 Aqua Sport Citius 03:40:00
3 Corbu Maria 19093 2007 Corona Brasov 03:10:00
4 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 03:00:00
5 Ganea Anastasia 284 2005 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 03:09:73
6 Nikoleta Gancheva 154 2007 Dorostol Silistra 03:10:00

Seria: 2
1 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 03:00:00
2 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:58:50
3 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 02:55:00
4 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 02:55:00
5 Trusca Melissa 250 2007 Aqua Sport Citius 02:55:00
6 Lachezara Apostolova 37 2007 SKPS Dobrudzha 02:57:80
7 Eleonora Lambova 36 2007 SKPS Dobrudzha 02:58:60
8 Galmeanu Maria 220 2006 Aqua Sport Citius 03:00:00

Seria: 3
1 Mocanu Stefania 235 2005 Aqua Sport Citius 02:54:00
2 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 02:51:70
3 Todoran Marina 19091 2006 Corona Brasov 02:50:00
4 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 02:49:00
5 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 02:50:00
6 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:50:50
7 Beskeret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 02:52:00
8 Piper Andreea 240 2006 Aqua Sport Citius 02:54:00

Seria: 4
1 Preslava Yordanova 34 2007 SKPS Dobrudzha 02:46:70
2 Botezatu Elena 312 2002 Corona Brasov 02:45:00
3 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:44:44
4 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:41:00
5 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:42:00
6 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 02:45:00
7 Pan Ke Laura Ana Maria 15679 2005 Colegiul Emil Racovita 02:46:58
8 Maya Vasileva 35 2007 SKPS Dobrudzha 02:47:70

Seria: 5
1 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 02:40:00
2 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 02:38:00
3 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 02:31:70
4 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 02:29:77
5 Chiru Simona 355 2005 CSS 1 Bucuresti 02:30:00
6 Nae Raisa 13273 2005 Dacia Mioveni 02:37:60
7 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 02:40:00
8 Busurca Petra 13997 2005 Performer C.S. 02:41:00

Proba 14 200m mixt/Ind.medley - 12 - 99 ani - Baieti (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ghelbereu Eduard 127 2004 Aqua Sport Citius 03:48:88
3 Pocora Vlad Teodor 282 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 03:17:00
4 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 03:15:00
5 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 03:15:00
6 Marcu Alexandru Mihai 63 2007 Aqua Life Swimming 03:37:00

Seria: 2
1 Chiscop Vlad 112 2007 Aqua Sport Citius 03:15:00
2 Hristo Hristov 151 2006 Dorostol Silistra 03:05:00
3 Fasie Mario 19113 2005 Corona Brasov 03:04:65
4 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 03:04:00
5 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 03:04:00
6 Stefanescu Rares 351 2006 CSS 1 Bucuresti 03:05:00
8 Cojocaru Serban 291 2006 Aqua Sport Citius 03:15:00

Seria: 3
1 Benghiac Eric 303 2006 Corona Brasov 03:03:00
2 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 02:59:22
3 Petre Eduard Ionut 265 2007 Pescarusul Izvorani 02:55:00
4 Dragoiu Mihai 122 2007 Aqua Sport Citius 02:53:10
6 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:55:70
7 Vitomir Novachev 38 2007 SKPS Dobrudzha 03:00:40
8 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 03:03:00

Seria: 4
1 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 02:49:00
2 Badea Perlik Robert 13239 2006 CSM Pitesti 02:49:00
3 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 02:48:00
4 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 02:47:93
5 Predila Robert 165 2006 Aqua Sport Citius 02:48:00
6 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 02:49:00
7 Ruse Matei 171 2007 Aqua Sport Citius 02:49:00
8 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 02:50:00

Seria: 5
1 Dobre Teodor 121 2006 Aqua Sport Citius 02:45:80
2 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 02:45:00
3 Pan Catalin 390 2004 CSM Pitesti 02:44:00
4 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 02:44:00
5 Dobrescu Mihai 14919 2006 CSM Pitesti 02:44:00
6 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:44:00
7 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 02:45:00
8 Rado Neykov 39 2007 SKPS Dobrudzha 02:45:80

Seria: 6
1 Briceag Darius 14949 2007 CSM Pitesti 02:40:00
2 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 02:37:00
3 Cristea Sebastian 51 2002 Aqua Life Swimming 02:35:00
4 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 02:34:60
5 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:34:70
6 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 02:35:00
7 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:39:97
8 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:43:90

Seria: 7
1 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:32:00
2 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 Performer C.S. 02:28:00
3 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 02:26:50
4 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 02:20:05
5 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 02:20:70
6 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 02:27:00
7 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005 Colegiul Emil Racovita 02:28:50
8 Andron Teodor 254 2005 Pescarusul Izvorani 02:33:00

Descalificari
1 Burtan Luca
Observatii: DSQ
46 2006 Aqua Life Swimming 03:10:00
2 Petrea Razvan
Observatii: DSQ
289 2007 Aqua Sport Citius 02:53:91