Lista de start pentru 7.Cupa "Andrei Nicolescu" Editia III - 2019

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri fluture/butterfly - 7 - 15 ani - Baieti (127 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Udrescu Radu 1035 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
2 Flussberg Adam 1024 2009 Renovatio Sport Club 99:99:99
3 Cristescu Tudor 1020 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
4 Pislea Ciprian 827 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
5 Stanciu Victor 828 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
6 Doltu Victor 1023 2009 Renovatio Sport Club 99:99:99
7 Goran Pavel 1026 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Bordian Alin 1053 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:15:00
2 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 00:59:70
3 Prodan Nicholas 19 2009 Performer C.S. 00:54:00
4 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Pescarusul Izvorani 00:50:15
5 Ușcov Maxim 1069 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:52:00
6 Vrabie Nichita 1070 2011 ȘȘ 8 Moldova 00:55:00
7 Frunceac Cosmin 1058 2012 ȘȘ 8 Moldova 01:00:00
8 Bodișteanu Eduard 1052 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:20:00

Seria: 3
1 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 00:47:00
2 Vasile Mihai Cătălin 864 2010 Aqua Team 00:45:72
3 Cotruța Nichita 1056 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:45:00
4 Unchiasu Victor 421 2008 Legacy Aquatix 00:43:20
5 Dumitrescu De Hillerin Petru 846 2010 Aqua Team 00:43:83
6 Fotachi Maxim 1057 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:45:00
7 Brașoveanu Radu 1017 2010 Renovatio Sport Club 00:46:57
8 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 00:47:00

Seria: 4
1 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 00:41:77
2 Abboud Youssef 884 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:41:00
3 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 00:40:59
4 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 00:40:00
5 Ivana Tudor 489 2010 CSA Steaua 00:40:41
6 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:40:60
7 Vasile Antonio Nicholas 863 2010 Aqua Team 00:41:63
8 Militaru Eduard 534 2009 Aquatonics C.S. 00:42:00

Seria: 5
1 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 00:40:00
2 Oprea Tudor 855 2009 Aqua Team 00:39:59
3 Banu Artur 1050 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:39:00
4 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
5 Orezeanu Luca 905 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:39:00
6 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:39:20
7 Beoca Matei 1016 2008 Renovatio Sport Club 00:39:63
8 Parvu Iustin 160 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00

Seria: 6
1 Zoie Luca 1037 2008 Renovatio Sport Club 00:38:65
2 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 00:38:00
3 Chiscop Vlad 112 2007 Aqua Sport Citius 00:38:00
4 Preda Alexandru 947 2007 CSA Steaua 00:37:20
6 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 00:38:00
7 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 00:38:20
8 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 00:39:00

Seria: 7
1 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 00:37:00
2 Bercaru Rareș 15951 2007 CSS PLOIEȘTI 00:36:90
3 Tănase Rareș 949 2008 CSA Steaua 00:36:30
4 Alexandrescu Mihai 713 2006 CSS PLOIEȘTI 00:36:01
5 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:04
7 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 00:37:00
8 Marchitan Daniil 1061 2006 ȘȘ 8 Moldova 00:37:00

Seria: 8
1 Blidaru David 890 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
2 Pocora Vlad Teodor 282 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:35:57
3 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:35:40
4 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 00:35:20
5 Fleschiu David 959 2006 Club Sportiv Atack Team 00:35:20
6 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 00:35:41
7 Stoica Robert 15321 2006 CSS PLOIEȘTI 00:35:90
8 Bobeica Vasilii 1051 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:36:00

Seria: 9
2 Alexandrescu Radu 885 2008 Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
3 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:35:00
4 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:34:90
5 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 00:35:00
6 Bacalu Eduard 487 2009 CSA Steaua 00:35:00
7 Maschiu Matteo 1028 2008 Renovatio Sport Club 00:35:00
8 Velikov Stoyan 1086 2007 Invictus Pleven 00:35:01

Seria: 10
1 Vlăsceanu Antonio 960 2005 Club Sportiv Atack Team 00:34:50
2 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 00:34:34
3 Dinu Ian 1022 2007 Renovatio Sport Club 00:34:00
4 Ruse Matei 171 2007 Aqua Sport Citius 00:34:00
5 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:34:00
6 State Matei 494 2008 CSA Steaua 00:34:10
7 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:34:41
8 Sediq Mateen 860 2008 Aqua Team 00:34:57

Seria: 11
1 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:33:95
2 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 00:33:63
3 Panait Paul 993 2006 Școala Generală nr.3 Suceava 00:33:52
4 Firu Lucian 1079 2006 Total Sport Art 00:33:08
5 Gonța Adrian 1060 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:33:50
6 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:33:63
7 Mija Radu 490 2009 CSA Steaua 00:33:73
8 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 00:33:99

Seria: 12
1 Cornaciu Ștefan Adrian 842 2005 Aqua Team 00:33:00
2 Ceausescu Horia 14200 2005 CSS PLOIEȘTI 00:32:50
3 Agapie David 1076 2008 Total Sport Art 00:31:99
4 Andrieș Eric Ștefan 15851 2007 Palatul Copiilor Constanța 00:31:82
5 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 00:31:96
6 Chiriță Petru 1018 2008 Renovatio Sport Club 00:32:00
7 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 00:32:82
8 Constantin Mihai 894 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:33:00

Seria: 13
1 Sibișeanu David Andrei 861 2007 Aqua Team 00:31:63
3 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:30:67
4 Strîmbeanu Răzvan 13334 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:30:45
5 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 00:30:46
6 Deac Ștefan 844 2006 Aqua Team 00:31:00
7 Trocin Ștefan 994 2007 Școala Generală nr.3 Suceava 00:31:12
8 Georgescu Vlad 848 2007 Aqua Team 00:31:68

Seria: 14
1 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:30:08
2 Bonciu Matei 892 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
3 Gherghel Vlad 835 2004 CSA Steaua 00:30:00
4 Brătulescu Iustinian Dragoș 14300 2005 Palatul Copiilor Constanța 00:29:76
5 Badea Robert Andrei 839 2007 Aqua Team 00:29:86
6 Dragu Sebastian Filip 845 2005 Aqua Team 00:30:00
7 Seksi Luca 908 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
8 Lazăr Andrei 945 2005 CSA Steaua 00:30:20

Seria: 15
1 Melianu Cristian 837 2005 CSA Steaua 00:29:50
2 Dumitru Mario 897 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:29:00
3 Pandele Alexandru Edward 856 2005 Aqua Team 00:29:00
4 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 00:28:49
5 Sediq Edris 859 2006 Aqua Team 00:28:50
6 Bălănescu Filip 888 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:29:00
7 Nicola Ionuț 833 2004 CSA Steaua 00:29:46
8 Budiaci Vladimir 840 2005 Aqua Team 00:29:70

Seria: 16
1 Jianu Adrian 727 2005 CSA Steaua 00:28:30
2 Tănase Daniel Vasile 948 2005 CSA Steaua 00:28:20
3 Mihai David 901 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:28:00
4 Ghile Dragoș 836 2004 CSA Steaua 00:25:95
6 Romaș Codruț 907 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:28:00
7 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 00:28:30
8 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 00:28:40

Descalificari
1 Toma Mina
Observatii: lipsa
14751 2005 CSS PLOIEȘTI 00:37:90
2 Ionescu Daniel
Observatii: lipsa
497 2007 CSA Steaua 00:36:90
3 Saidac Alexandru
Observatii: lipsa
1033 2010 Renovatio Sport Club 00:35:00
4 Pisoschi Matei
Observatii: lipsa
1031 2006 Renovatio Sport Club 00:31:00
5 Anghel Darius
Observatii: lipsa
886 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:27:00

Proba 2 50 metri fluture/butterfly - 7 - 14 ani - Fete (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mircea Cosmina 234 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
2 Fiama Sarah 1002 2012 Renovatio Sport Club 99:99:99
3 Menciu Ilinca 829 2011 Legacy Aquatix 01:03:61
4 Fleschiu Bianca 956 2010 Club Sportiv Atack Team 00:45:40
5 Mocanu Natalia 1004 2011 Renovatio Sport Club 00:46:00
6 Florința Sofia 1046 2011 ȘȘ 8 Moldova 01:05:00

Seria: 3
1 Dolocan Alessia 974 2010 CSA Steaua 00:44:47
2 Colotelo Bianca 975 2010 CSA Steaua 00:43:19
3 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 00:43:00
4 Constantinescu Alexandra 215 2009 Aqua Sport Citius 00:42:67
5 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:43:00
6 Vasilescu Cătălina 970 2010 CSA Steaua 00:43:15
7 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:44:21
8 Stanca Ilinca 957 2010 Club Sportiv Atack Team 00:45:30

Seria: 4
1 Stoenescu Andreea 484 2010 CSA Steaua 00:41:60
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 00:41:00
3 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 00:40:71
4 Ceaicovschi Sosia 1042 2009 ȘȘ 8 Moldova 00:40:00
5 Chirnogeanu Adina Ioana 870 2008 Aqua Team 00:40:40
6 Udroiu Anastasia 1038 2010 Renovatio Sport Club 00:40:93
7 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 00:41:50
8 Stancescu Ioana 483 2009 CSA Steaua 00:41:76

Seria: 5
1 Dan Maria 873 2009 Aqua Team 00:39:88
2 Berteanu Bianca Maria 978 2009 CSA Steaua 00:38:73
3 Matache Amalia 481 2010 CSA Steaua 00:38:37
5 Ioniță Ioana 972 2009 CSA Steaua 00:38:16
6 Doncilă Daria Nicole 983 2008 Aqua Sport Galați 00:38:45
7 Jipa Alexandra 958 2008 Club Sportiv Atack Team 00:39:30
8 Racoviță Eliza 1102 2008 Aqua Sport Citius 00:40:00

Seria: 6
1 Mihai Denisa 232 2009 Aqua Sport Citius 00:38:00
2 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:38:00
3 Ganea Iustina 479 2010 CSA Steaua 00:37:77
5 Dumitru Amalia 14203 2005 CSS PLOIEȘTI 00:37:70
6 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 00:37:98
7 Telegeanu Ioana 16232 2007 CSS PLOIEȘTI 00:38:00
8 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:38:00

Seria: 7
1 Cunciu Alessia 16440 2008 CSS PLOIEȘTI 00:37:00
2 Craioveanu Rebeca 478 2009 CSA Steaua 00:36:49
3 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 00:36:30
4 Burlacu Amalia 991 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 00:35:80
5 Mustață Ana 1005 2007 Renovatio Sport Club 00:36:00
6 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 00:36:45
7 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 00:37:00
8 Constantinescu Noemi 914 2008 Bucharest Sport Club Elite 00:37:00

Seria: 8
1 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:35:50
2 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 00:35:38
3 Oancea Maria 1006 2007 Renovatio Sport Club 00:35:00
4 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 00:34:76
5 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:34:80
6 Iofciu Alexandra 939 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:35:06
7 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 00:35:50
8 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 00:35:67

Seria: 9
1 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:34:61
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 00:34:00
3 Toma Roxana Maria 883 2006 Aqua Team 00:34:00
4 Popovici Petriana 995 2006 Aqua Club Suceava 00:33:85
5 Menciu Ioana 919 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:34:00
6 Oprea Ana Maria 878 2005 Aqua Team 00:34:00
7 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 00:34:55
8 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:34:67

Seria: 10
1 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 00:33:77
2 Moscaliuc Maria 985 2008 Renovatio Sport Club 00:33:35
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:33:00
4 Cozma Ioana 1104 2007 Nautica Bacău 00:33:00
5 Toader Francesca 924 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:33:00
6 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 00:33:18
7 Bacalu Denisa 476 2009 CSA Steaua 00:33:58
8 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 00:33:82

Seria: 11
1 Frunză Ingrid 952 2007 CSA Steaua 00:32:86
2 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:32:32
3 Boleacu Paula 984 2007 Renovatio Sport Club 00:32:15
4 Drog Maria 916 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:32:00
5 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 00:32:01
7 Sofronea Ingrid 996 2006 Aqua Club Suceava 00:32:85
8 Cojocar Ecaterina 1043 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:33:00

Seria: 12
1 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:31:79
2 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:31:50
3 Mihalcea Maria Camelia 953 2007 CSA Steaua 00:31:33
4 Ursu Ioana 987 2006 Renovatio Sport Club 00:30:55
5 Chiriță Clara Maria 869 2006 Aqua Team 00:31:00
6 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:31:50
7 Diamandescu Eliza 999 2008 Renovatio Sport Club 00:31:50
8 Dumitru Anisia 1001 2005 Renovatio Sport Club 00:31:90

Descalificari
1 Calvo Karen
Observatii: DSQ
998 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
2 Andrei Bristena
Observatii: DSQ
997 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
3 Petrișor Sofia
Observatii: lipsa
1007 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
4 Diculescu Maria
Observatii: DSQ
1000 2012 Renovatio Sport Club 99:99:99
5 Teodorescu Mara
Observatii: DSQ
1011 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
6 Mihăeș Eliza
Observatii: lipsa
967 2009 Nautica Bacău 00:38:00
7 Fortu Alesia Maria
Observatii: lipsa
982 2008 Aqua Sport Galați 00:37:10
8 Lazăr Simona
Observatii: lipsa
950 2006 CSA Steaua 00:32:30

Proba 3 50 metri spate/backstroke - 7 - 15 ani - Baieti (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Udrescu Radu 1035 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
3 Cristescu Tudor 1020 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
4 Stanciu Victor 828 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
5 Ciolan Sasha 1019 2008 Renovatio Sport Club 99:99:99
6 Flussberg Adam 1024 2009 Renovatio Sport Club 99:99:99
7 Dinu Patrick 1105 2005 Atena Sport Club Constanța 99:99:99

Seria: 2
1 Dobrescu Victor 826 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
2 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Stratu Serjiu 1065 2009 ȘȘ 8 Moldova 01:00:00
7 Gheorghiță Andrei 323 2009 CSA Steaua 99:99:99
8 Pislea Ciprian 827 2011 Legacy Aquatix 99:99:99

Seria: 3
1 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Pescarusul Izvorani 00:54:78
2 Ușcov Maxim 1069 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:52:00
3 Ceban Cătălin 1055 2009 ȘȘ 8 Moldova 00:50:00
5 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 00:49:15
6 Bodișteanu Eduard 1052 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:52:00
7 Tudor Mihnea 980 2009 Aquatonics C.S. 00:53:00
8 Stângă Ianis 910 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:55:00

Seria: 4
1 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 00:46:00
2 Rusu Mihai George 533 2007 Swimming Team 00:45:28
3 Vrabie Nichita 1070 2011 ȘȘ 8 Moldova 00:45:00
4 Moise Matei 1029 2008 Renovatio Sport Club 00:45:00
5 Tutunaru Vladimir 1068 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:45:00
6 Pop Adrian 1108 2010 CSM Baia Mare 00:45:00
7 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 00:45:82

Seria: 5
1 Mușuroi Tudor 1101 2009 Aqua Sport Citius 00:44:00
2 Parvu Iustin 160 2009 Aqua Sport Citius 00:44:00
3 Enache Eduard 535 2010 Aquatonics C.S. 00:43:50
4 Ganea Bogdan 1059 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:43:00
5 Lăcătușu Luca 851 2009 Aqua Team 00:43:06
6 Ilie Remus 1081 2009 Total Sport Art 00:43:77
8 Vasile Antonio Nicholas 863 2010 Aqua Team 00:44:93

Seria: 6
1 Vasile Mihai Cătălin 864 2010 Aqua Team 00:42:22
2 Stoica Cezar 495 2010 CSA Steaua 00:41:67
3 Scorțeanu Alexandru 1089 2008 CSS PLOIEȘTI 00:40:00
4 Melnic Denis 1063 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:40:00
5 Stratulat Bogdan 1066 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:40:00
6 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:41:00
8 Dumitrescu De Hillerin Petru 846 2010 Aqua Team 00:42:61

Seria: 7
1 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:40:00
2 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:39:72
3 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:39:00
4 Melentiev Sergei 1062 2006 ȘȘ 8 Moldova 00:38:00
5 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 00:38:20
6 Balaci Bogdan 1015 2009 Renovatio Sport Club 00:39:00
7 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 00:40:00

Seria: 8
1 Gonța Adrian 1060 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:37:00
2 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 00:37:00
3 Oancea George 15953 2007 CSS PLOIEȘTI 00:36:80
4 Burtescu Bogdan 930 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:36:51
5 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:36:61
6 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:37:00
7 Stamate Gabriel 909 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
8 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:37:51

Seria: 9
1 Tataru Bogdan 185 2006 Aqua Sport Citius 00:36:36
2 Nistorescu Alexandru 8 2007 ACS BARRACUDA 00:36:01
3 Mustață Daniel 1030 2006 Renovatio Sport Club 00:36:00
4 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:36:00
5 Tănase Cătălin 911 2008 Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
6 Borta Adrian 1054 2006 ȘȘ 8 Moldova 00:36:00
7 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 00:36:24
8 Rosu Rares 70 2009 CSA Steaua 00:36:51

Seria: 10
1 Bercaru Rareș 15951 2007 CSS PLOIEȘTI 00:35:70
2 Trocin Ștefan 994 2007 Școala Generală nr.3 Suceava 00:35:25
3 Balaci Alexandru 1014 2005 Renovatio Sport Club 00:34:00
4 Nanulescu Alexandru 904 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:34:00
5 Pașa Ungurianu Luca Vlad 942 2005 Colegiul Emil Racovita 00:34:00
6 Andrian Andrei Cozmin 989 2008 Renovatio Sport Club 00:34:75
7 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 00:35:55
8 Mija Radu 490 2009 CSA Steaua 00:35:97

Seria: 11
1 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:82
2 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 00:33:66
3 Peter Robert 521 2007 Aqua Sport Citius 00:33:33
4 Chiriță Petru 1018 2008 Renovatio Sport Club 00:33:00
5 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 00:33:33
6 Firu Lucian 1079 2006 Total Sport Art 00:33:60
7 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:33:71
8 Enculesei Rareș Răzvan 847 2005 Aqua Team 00:34:00

Seria: 12
2 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:32:84
3 Răducanu Eduard 13338 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:32:51
4 Badea Robert Andrei 839 2007 Aqua Team 00:32:00
5 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 00:32:32
6 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:32:73
7 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 00:33:00
8 Georgescu Vlad 848 2007 Aqua Team 00:33:00

Seria: 13
1 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 CSM Bacău 00:31:00
2 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 00:31:00
3 Boboc Emanoel 891 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:29:00
4 Cozma Ștefan 963 2005 CSM Bacău 00:28:00
6 Lungu Andrei 900 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
7 Budiaci Vladimir 840 2005 Aqua Team 00:31:00
8 Uțuleac Orlando 16128 2007 CSS PLOIEȘTI 00:32:00

Descalificari
1 Pescaru Mihai
Observatii: lipsa
1064 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:56:00
2 Frunceac Cosmin
Observatii: DSQ
1058 2012 ȘȘ 8 Moldova 01:00:00
3 Bordian Alin
Observatii: lipsa
1053 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:02:00
4 Mitrofan Felix
Observatii: DSQ
532 2007 Swimming Team 00:48:68
5 Filip Andrei
Observatii: DSQ
944 2010 CSA Steaua 00:47:00
6 Melnic Rareș
Observatii: DSQ
1100 2009 Aqua Sport Citius 00:44:00
7 Pop Ștefan
Observatii: lipsa
1107 2008 CSM Baia Mare 00:42:00
8 Stoicescu Alexandru
Observatii: DSQ
181 2010 Aqua Sport Citius 00:40:00
9 Gherghel Vlad
Observatii: lipsa
835 2004 CSA Steaua 00:33:00
10 Anghel Darius
Observatii: lipsa
886 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:29:00

Proba 4 50 metri spate/backstroke - 7 - 14 ani - Fete (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodorescu Mara 1011 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
4 Fiama Sarah 1002 2012 Renovatio Sport Club 99:99:99
5 Jumătate Maria 1039 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Calvo Karen 998 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
2 Livădaru Valeria 1047 2011 ȘȘ 8 Moldova 01:05:00
3 Plămădeala Anastasia 1048 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:55:00
4 Menciu Ilinca 829 2011 Legacy Aquatix 00:51:24
5 Vulpe Sofia 1049 2009 ȘȘ 8 Moldova 00:52:00
7 Gheorghe Andreea Denisa 969 2006 YST Sport Club 99:99:99
8 Andrei Bristena 997 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Florința Sofia 1046 2011 ȘȘ 8 Moldova 00:50:00
2 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:47:05
3 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 00:47:00
4 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
5 El Moukaddeem Fayzy 917 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:45:00
6 Dabija Ana 1095 2010 Aqua Sport Citius 00:47:00
7 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:47:20
8 Diculescu Maria 1000 2012 Renovatio Sport Club 00:50:00

Seria: 4
1 Stoenescu Andreea 484 2010 CSA Steaua 00:44:55
2 Mocanu Natalia 1004 2011 Renovatio Sport Club 00:44:00
3 Ciupitu Sofia 871 2009 Aqua Team 00:43:65
4 Cernea Maya 1094 2009 Aqua Sport Citius 00:43:00
5 Dan Maria 873 2009 Aqua Team 00:43:12
6 Evmanenco Alisa 1045 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:44:00
7 Lupu Antonia 971 2011 CSA Steaua 00:44:09
8 Dolocan Alessia 974 2010 CSA Steaua 00:44:80

Seria: 5
1 Cimpan Denisa 477 2010 CSA Steaua 00:42:60
2 Stoian Bianca Ioana 882 2008 Aqua Team 00:41:64
3 Mihălțeanu Andreea 920 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:41:00
4 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 00:40:00
5 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 00:40:20
6 Dima Gabriela Maria 526 2008 CSA Steaua 00:41:46
7 Ioniță Ioana 972 2009 CSA Steaua 00:42:01
8 Berteanu Bianca Maria 978 2009 CSA Steaua 00:43:00

Seria: 6
1 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 00:39:66
2 Olea Teodora 482 2010 CSA Steaua 00:39:37
3 Telegeanu Ioana 16232 2007 CSS PLOIEȘTI 00:39:00
4 Sinescu Alexia 1009 2007 Renovatio Sport Club 00:39:00
6 Mitkova Vqra 1083 2008 Invictus Pleven 00:39:01
7 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010 CSA Steaua 00:39:61
8 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:40:00

Seria: 7
1 Oancea Maria 1006 2007 Renovatio Sport Club 00:39:00
2 Furtună Maria 15947 2007 CSS PLOIEȘTI 00:38:80
3 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:38:56
4 Vasilescu Ema 925 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:38:00
5 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 00:38:50
6 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:38:63
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:39:00

Seria: 8
1 Burlacu Alexia 990 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 00:37:95
2 Tatarlieva Katerina 1085 2007 Invictus Pleven 00:37:01
3 Cioineag Caterina Alexia 1103 2007 Nautica Bacău 00:37:00
4 Dumitru Amalia 14203 2005 CSS PLOIEȘTI 00:36:10
5 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:36:50
6 Popa Roberta 926 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
7 Freciu Ayanna 1003 2008 Renovatio Sport Club 00:37:50
8 Tudoran Miruna 955 2009 CSA Steaua 00:38:00

Seria: 9
1 Bacalu Denisa 476 2009 CSA Steaua 00:35:88
2 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 00:35:35
3 Cozma Ioana 1104 2007 Nautica Bacău 00:35:00
4 Niculae Teodora Ana Maria 877 2007 Aqua Team 00:35:00
5 Aslam Andra 866 2006 Aqua Team 00:35:00
6 Valentinova Debora 1084 2007 Invictus Pleven 00:35:01
7 Sibișeanu Ana Maria 881 2008 Aqua Team 00:35:56
8 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 00:36:00

Seria: 10
1 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 00:34:43
2 Gălușcă Briana Ioana 14308 2005 Palatul Copiilor Constanța 00:34:09
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:34:00
4 Dumitru Anisia 1001 2005 Renovatio Sport Club 00:33:90
5 Andrei Iarina 979 2007 CSA Steaua 00:34:00
6 Manea Daria 480 2009 CSA Steaua 00:34:06
7 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 00:34:30
8 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 00:35:00

Seria: 11
1 Butnaru Alexandra 636 2007 CSM Pitesti 00:33:00
2 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:32:50
3 Zorzoliu Miruna 1013 2005 Renovatio Sport Club 00:32:00
4 Marin Ioana 838 2005 CSA Steaua 00:31:00
5 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 00:31:99
6 Ursu Ioana 987 2006 Renovatio Sport Club 00:32:02
7 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:32:72
8 Sauciuc Oana 992 2006 Școala Generală nr.3 Suceava 00:33:75

Descalificari
1 Petrișor Sofia
Observatii: lipsa
1007 2011 Renovatio Sport Club 00:55:00
2 Bănică Maria
Observatii: lipsa
951 2007 CSA Steaua 00:39:00
3 Predoi Iarina
Observatii: lipsa
1008 2008 Renovatio Sport Club 00:39:00

Proba 5 100 metri liber/freestyle - 7 - 15 ani - Baieti (151 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zoie Luca 1037 2008 Renovatio Sport Club 99:99:99
3 Gheorghiță Andrei 323 2009 CSA Steaua 99:99:99
5 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Dobrescu Victor 826 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
7 Doltu Victor 1023 2009 Renovatio Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Tutunaru Vladimir 1068 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:40:00
2 Militaru Eduard 534 2009 Aquatonics C.S. 01:40:00
3 Prodan Nicholas 19 2009 Performer C.S. 01:36:00
4 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 01:32:00
5 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 01:33:80
6 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 01:40:00
7 Tihonov Timofei 1067 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:40:00
8 Filip Andrei 944 2010 CSA Steaua 01:41:00

Seria: 3
1 Fotachi Maxim 1057 2007 ȘȘ 8 Moldova 01:30:00
2 Lăcătușu Luca 851 2009 Aqua Team 01:30:00
3 Ilie Remus 1081 2009 Total Sport Art 01:28:99
4 Oprea Tudor 855 2009 Aqua Team 01:26:79
5 Pop Adrian 1108 2010 CSM Baia Mare 01:28:00
6 Enache Eduard 535 2010 Aquatonics C.S. 01:29:10
7 Cotruța Nichita 1056 2008 ȘȘ 8 Moldova 01:30:00
8 Melnic Rareș 1100 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00

Seria: 4
1 Duta Nicolas 124 2008 Aqua Sport Citius 01:25:18
2 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 01:24:00
3 Mușuroi Tudor 1101 2009 Aqua Sport Citius 01:23:00
4 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 01:22:37
5 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 01:23:00
6 Unchiasu Victor 421 2008 Legacy Aquatix 01:23:97
7 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 01:25:00
8 Ivana Tudor 489 2010 CSA Steaua 01:26:00

Seria: 5
1 Cernat Rareș 893 2010 Bucharest Sport Club Elite 01:22:00
2 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 01:20:55
3 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 01:20:51
4 Ganea Bogdan 1059 2008 ȘȘ 8 Moldova 01:20:00
5 Hagiu Matei 16634 2008 CSS PLOIEȘTI 01:20:00
6 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 01:20:52
7 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:21:02
8 Stratulat Bogdan 1066 2007 ȘȘ 8 Moldova 01:22:00

Seria: 6
1 Voinea Darius 912 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
2 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 01:19:90
3 Mitrofan Felix 532 2007 Swimming Team 01:19:14
4 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 01:19:00
5 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:19:00
6 Mihai Sasha 425 2010 Legacy Aquatix 01:19:77
7 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 01:20:00
8 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:20:00

Seria: 7
1 Melnic Denis 1063 2008 ȘȘ 8 Moldova 01:18:00
2 Chiriac Ianis Cristian 841 2008 Aqua Team 01:17:99
3 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 01:17:18
4 Marchitan Daniil 1061 2006 ȘȘ 8 Moldova 01:17:00
5 Melentiev Sergei 1062 2006 ȘȘ 8 Moldova 01:17:00
6 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 01:17:50
7 Ion Flavius 898 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:18:00
8 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul Copiilor Constanța 01:18:55

Seria: 8
1 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 01:16:00
2 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 01:16:00
3 Oancea George 15953 2007 CSS PLOIEȘTI 01:15:10
6 Preda Alexandru 947 2007 CSA Steaua 01:15:90
7 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 01:16:00
8 Banu Artur 1050 2007 ȘȘ 8 Moldova 01:17:00

Seria: 9
1 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 01:15:00
2 Chiscop Vlad 112 2007 Aqua Sport Citius 01:15:00
3 Iaschiu Ștefan 850 2008 Aqua Team 01:14:79
4 Maschiu Matteo 1028 2008 Renovatio Sport Club 01:14:00
5 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 01:14:78
6 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:14:82
7 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 01:15:00

Seria: 10
1 Slavic Alexandru 15464 2007 CSS PLOIEȘTI 01:13:67
2 Orezeanu Luca 905 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:13:00
3 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 01:13:00
4 Rosu Rares 70 2009 CSA Steaua 01:12:50
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:13:00
7 Bobeica Vasilii 1051 2008 ȘȘ 8 Moldova 01:13:00
8 Scorțea Pavel 857 2009 Aqua Team 01:14:00

Seria: 11
1 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 01:12:00
2 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 01:11:47
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:10:69
4 Uțuleac Orlando 16128 2007 CSS PLOIEȘTI 01:10:07
5 Nistorescu Alexandru 8 2007 ACS BARRACUDA 01:10:50
6 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 01:11:00
7 Alexandrescu Mihai 713 2006 CSS PLOIEȘTI 01:11:70

Seria: 12
1 Blidaru David 890 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
2 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 01:10:00
3 Gastaldo Teofil 1025 2006 Renovatio Sport Club 01:09:54
4 Stamate Gabriel 909 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:09:00
5 Peter Robert 521 2007 Aqua Sport Citius 01:09:03
6 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:10:00
7 Blejan Ianis 889 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
8 Borta Adrian 1054 2006 ȘȘ 8 Moldova 01:10:00

Seria: 13
1 Ceausescu Horia 14200 2005 CSS PLOIEȘTI 01:08:65
2 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:08:20
3 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:08:00
4 Aldea Gabriel 486 2008 CSA Steaua 01:07:71
5 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 01:08:00
6 Dinu Ian 1022 2007 Renovatio Sport Club 01:08:00
7 Agapie David 1076 2008 Total Sport Art 01:08:20
8 Muraru Edward 902 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:09:00

Seria: 14
1 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 01:07:23
2 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 01:06:99
3 Stoica Robert 15321 2006 CSS PLOIEȘTI 01:06:83
4 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 01:05:76
5 Pașa Ungurianu Luca Vlad 942 2005 Colegiul Emil Racovita 01:06:01
6 Sediq Mateen 860 2008 Aqua Team 01:06:98
7 Constantin Mihai 894 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:07:00
8 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 01:07:44

Seria: 15
1 Panait Paul 993 2006 Școala Generală nr.3 Suceava 01:05:45
2 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 01:05:11
3 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 01:04:99
4 Scorțea Teofil 858 2006 Aqua Team 01:04:53
5 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 01:04:79
6 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 01:05:05
7 Enculesei Rareș Răzvan 847 2005 Aqua Team 01:05:18
8 Andrian Andrei Cozmin 989 2008 Renovatio Sport Club 01:05:50

Seria: 16
1 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:04:00
2 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 01:03:24
3 Dumitru Mario 897 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:03:00
4 Derviș Feysal 17609 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:02:66
5 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 01:03:00
6 Muraru Kaan 903 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:03:00
7 Andrieș Eric Ștefan 15851 2007 Palatul Copiilor Constanța 01:03:51
8 Bonciu Matei 892 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:04:00

Seria: 17
1 Ionescu David 899 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:02:00
2 Bălănescu Filip 888 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:01:00
3 Răducanu Eduard 13338 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:00:53
4 Nanulescu Alexandru 904 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:00:00
5 Romaș Codruț 907 2004 Bucharest Sport Club Elite 01:00:00
6 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 01:01:00
7 Lazăr Andrei 945 2005 CSA Steaua 01:01:00
8 Talpeș Ioan Vlad 15044 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:02:19

Seria: 18
1 Dîndăreanu Alexandru 896 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:59:00
2 Tănase Daniel Vasile 948 2005 CSA Steaua 00:58:71
3 Jianu Adrian 727 2005 CSA Steaua 00:58:20
4 Mihai David 901 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:58:00
5 Strîmbeanu Răzvan 13334 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:58:08
6 Melianu Cristian 837 2005 CSA Steaua 00:58:38
7 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 00:59:00
8 Sediq Edris 859 2006 Aqua Team 00:59:58

Seria: 19
1 Boboc Emanoel 891 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:58:00
2 Constantinescu Alexandru 895 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:56:00
3 Stancu Vlad Ștefan 862 2005 Aqua Team 00:55:33
4 Cozma Ștefan 963 2005 CSM Bacău 00:54:00
5 Gheorghe Ioan Lucas 830 2004 Colegiul Emil Racovita 00:54:50
6 Ghile Dragoș 836 2004 CSA Steaua 00:55:67
7 Enache Andrei 4 2005 Aqua Team 00:57:64
8 Lungu Andrei 900 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:58:00

Descalificari
1 Damoc Marc
Observatii: lipsa
1021 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
2 Pescaru Mihai
Observatii: lipsa
1064 2008 ȘȘ 8 Moldova 01:50:00
3 Alexandrescu Radu
Observatii: lipsa
885 2008 Bucharest Sport Club Elite 01:15:00
4 Pop Ștefan
Observatii: lipsa
1107 2008 CSM Baia Mare 01:15:00
5 Ionescu Daniel
Observatii: lipsa
497 2007 CSA Steaua 01:15:00
6 Neacșu Matei
Observatii: DSQ
946 2008 CSA Steaua 01:12:90
7 Saidac Alexandru
Observatii: lipsa
1033 2010 Renovatio Sport Club 01:12:00

Proba 6 100 metri liber/freestyle - 7 - 14 ani - Fete (90 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Evmanenco Alisa 1045 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:44:00

Seria: 2
1 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 01:39:00
2 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 01:33:60
3 Stanca Ilinca 957 2010 Club Sportiv Atack Team 01:31:70
4 Ciupitu Sofia 871 2009 Aqua Team 01:30:71
5 Mazilu Beatrice 228 2009 Aqua Sport Citius 01:31:16
6 Chiriac Nora 868 2009 Aqua Team 01:32:00
7 Bățel Aysha 867 2009 Aqua Team 01:34:00

Seria: 3
1 Stancescu Ioana 483 2009 CSA Steaua 01:27:00
2 Cernea Maya 1094 2009 Aqua Sport Citius 01:25:00
3 Cimpan Denisa 477 2010 CSA Steaua 01:24:00
4 Mihălțeanu Andreea 920 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:22:00
5 Măgureanu Jessica 876 2008 Aqua Team 01:23:90
6 Constantinov Elizaveta 1044 2005 ȘȘ 8 Moldova 01:24:00
7 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 01:26:00
8 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 01:30:00

Seria: 4
1 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 01:21:70
2 Stoian Bianca Ioana 882 2008 Aqua Team 01:20:25
4 Cunciu Alessia 16440 2008 CSS PLOIEȘTI 01:18:70
5 Racoviță Eliza 1102 2008 Aqua Sport Citius 01:19:00
6 Marin Alexandra 16230 2007 CSS PLOIEȘTI 01:19:70
7 Dima Gabriela Maria 526 2008 CSA Steaua 01:21:62
8 Constantinescu Alexandra 215 2009 Aqua Sport Citius 01:22:00

Seria: 5
2 Ceaicovschi Sosia 1042 2009 ȘȘ 8 Moldova 01:18:00
3 Baciucă Cristina Ramona 941 2005 Colegiul Emil Racovita 01:17:00
4 Olea Teodora 482 2010 CSA Steaua 01:15:01
5 Jipa Alexandra 958 2008 Club Sportiv Atack Team 01:16:20
6 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS PLOIEȘTI 01:17:53
7 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:18:00
8 Tudoran Miruna 955 2009 CSA Steaua 01:18:44

Seria: 6
1 Valentinova Debora 1084 2007 Invictus Pleven 01:15:00
2 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 01:15:00
3 Vasilescu Ema 925 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:14:00
4 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:13:84
5 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 01:13:99
6 Ganea Iustina 479 2010 CSA Steaua 01:15:00
7 Mihai Denisa 232 2009 Aqua Sport Citius 01:15:00

Seria: 7
2 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 01:12:70
3 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:12:50
4 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 01:12:20
5 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:12:33
6 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 01:12:61
7 Sinescu Alexia 1009 2007 Renovatio Sport Club 01:13:00
8 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 01:13:50

Seria: 8
1 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 01:11:33
2 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:11:00
3 Cristea Theea 915 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
4 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 CSS PLOIEȘTI 01:10:00
5 Mihai Delia 231 2007 Aqua Sport Citius 01:10:00
6 Mustață Ana 1005 2007 Renovatio Sport Club 01:10:00
7 Tatarlieva Katerina 1085 2007 Invictus Pleven 01:11:00
8 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 01:12:12

Seria: 9
1 Toma Roxana Maria 883 2006 Aqua Team 01:09:46
3 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 01:09:00
4 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 01:08:50
5 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 01:08:99
6 Constantinescu Noemi 914 2008 Bucharest Sport Club Elite 01:09:00
7 Burlacu Alexia 990 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 01:09:15
8 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 01:10:00

Seria: 10
1 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 01:08:00
2 Lazăr Timeea 918 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:07:00
3 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 01:06:30
4 Grosu Maria 973 2006 CSA Steaua 01:06:20
5 Gălușcă Briana Ioana 14308 2005 Palatul Copiilor Constanța 01:06:26
6 Craiu Ioana 872 2006 Aqua Team 01:06:97
7 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:07:00
8 Blejan Alexandra 913 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:08:00

Seria: 11
1 Menciu Ioana 919 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:06:00
2 Frunză Ingrid 952 2007 CSA Steaua 01:05:20
3 Preda Irina 923 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:05:00
4 Mihalcea Maria Camelia 953 2007 CSA Steaua 01:04:80
5 Toader Francesca 924 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:05:00
6 Oprea Maria 921 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:05:00
7 Moscaliuc Maria 985 2008 Renovatio Sport Club 01:05:25
8 Oprea Ana Maria 878 2005 Aqua Team 01:06:20

Seria: 12
1 Sibișeanu Ana Maria 881 2008 Aqua Team 01:04:13
2 Drog Maria 916 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:03:00
3 Chiru Simona 355 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:02:00
4 Verciuc Maria 988 2005 Renovatio Sport Club 01:00:00
5 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 01:00:67
6 Ostafi Delia 986 2006 Renovatio Sport Club 01:02:95
7 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 01:03:90
8 Dumitrescu Alexandra Corina 874 2006 Aqua Team 01:04:64

Descalificari
1 Vulpe Sofia
Observatii: DSQ
1049 2009 ȘȘ 8 Moldova 01:50:00
2 Dabija Ana
Observatii: DSQ
1095 2010 Aqua Sport Citius 01:40:00
3 Bănică Maria
Observatii: lipsa
951 2007 CSA Steaua 01:19:70
4 Croitoru Maria
Observatii: lipsa
211 2008 Aqua Sport Citius 01:18:06
5 Predoi Iarina
Observatii: lipsa
1008 2008 Renovatio Sport Club 01:15:00
6 Fortu Alesia Maria
Observatii: lipsa
982 2008 Aqua Sport Galați 01:13:14
7 Iofciu Alexandra
Observatii: lipsa
939 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:09:04

Proba 7 100 metri bras/breaststroke - 7 - 15 ani - Baieti (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Rusu Mihai George 533 2007 Swimming Team 01:50:00
6 Ciolan Sasha 1019 2008 Renovatio Sport Club 99:99:99
7 Dinu Patrick 1105 2005 Atena Sport Club Constanța 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 01:47:59
2 Moise Matei 1029 2008 Renovatio Sport Club 01:45:00
3 Abboud Youssef 884 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:40:00
4 Niculae Alexandru 626 2009 CSM Pitesti 01:38:59
5 Mihai Sasha 425 2010 Legacy Aquatix 01:39:70
6 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 01:43:00
7 Scorțea Pavel 857 2009 Aqua Team 01:46:00
8 Tihonov Timofei 1067 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:49:00

Seria: 3
1 Ciocirlan Sebastian 1077 2007 Total Sport Art 01:37:84
2 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:35:00
3 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00
4 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 01:34:96
5 Donisan David 488 2010 CSA Steaua 01:35:00
7 Slavic Alexandru 15464 2007 CSS PLOIEȘTI 01:36:90
8 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 01:38:00

Seria: 4
1 Cernat Rareș 893 2010 Bucharest Sport Club Elite 01:34:00
2 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 01:33:00
3 Oancea David Ștefan 854 2008 Aqua Team 01:30:60
4 Pocora Vlad Teodor 282 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:30:00
5 Ruse Matei 171 2007 Aqua Sport Citius 01:30:00
6 Tataru Bogdan 185 2006 Aqua Sport Citius 01:31:89
7 Talpeș Ioan Vlad 15044 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:33:45
8 Samson Albert 492 2009 CSA Steaua 01:34:00

Seria: 5
1 Balaci Bogdan 1015 2009 Renovatio Sport Club 01:30:00
2 Tănase Rareș 949 2008 CSA Steaua 01:28:30
3 Urzica Andrei 498 2008 CSA Steaua 01:25:12
4 Mihai Rareș Andrei 852 2007 Aqua Team 01:22:61
5 Munteanu Daniel 1106 2006 ȘȘ 8 Moldova 01:25:00
6 Muraru Edward 902 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:27:00
7 Mustață Daniel 1030 2006 Renovatio Sport Club 01:29:00
8 Blejan Ianis 889 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:30:00

Seria: 6
1 Iaschiu Andrei 849 2006 Aqua Team 01:22:15
2 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 01:22:00
3 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 01:21:58
4 Siliste Indru 493 2007 CSA Steaua 01:21:00
5 Crăciun Achim Petru 843 2007 Aqua Team 01:21:09
6 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 01:22:00
7 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 01:22:00
8 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 01:22:54

Seria: 7
1 Balaci Alexandru 1014 2005 Renovatio Sport Club 01:20:00
2 Postelnicu George Alexandru 1032 2006 Renovatio Sport Club 01:19:00
3 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:18:13
4 Niculae Alexei 853 2005 Aqua Team 01:14:23
5 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 01:17:82
6 Vlăsceanu Antonio 960 2005 Club Sportiv Atack Team 01:19:00
7 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 01:19:98
8 Cornaciu Ștefan Adrian 842 2005 Aqua Team 01:20:28

Seria: 8
1 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 01:12:98
2 Vasilescu Ștefan Andrei 865 2005 Aqua Team 01:12:46
3 Petrache Darius 832 2004 CSA Steaua 01:11:82
4 Lăpădat Cristian 834 2004 CSA Steaua 01:10:85
5 Popovici David 831 2004 CSA Steaua 01:11:03
6 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 01:12:20
7 Brătulescu Iustinian Dragoș 14300 2005 Palatul Copiilor Constanța 01:12:96
8 Dragu Sebastian Filip 845 2005 Aqua Team 01:13:46

Descalificari
1 Ceban Cătălin
Observatii: DSQ
1055 2009 ȘȘ 8 Moldova 02:00:00
2 Tataru Stefan
Observatii: DSQ
186 2009 Aqua Sport Citius 01:35:00

Proba 8 100 metri bras/breaststroke - 7 - 14 ani - Fete (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 01:58:00
3 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:53:31
4 Bolinteanu Erica 976 2009 CSA Steaua 01:50:00
5 Fleschiu Bianca 956 2010 Club Sportiv Atack Team 01:50:30
6 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:56:00
7 Gheorghe Andreea Denisa 969 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Cătălina 970 2010 CSA Steaua 01:45:00
2 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 01:41:00
3 Furtună Maria 15947 2007 CSS PLOIEȘTI 01:40:00
4 Matache Amalia 481 2010 CSA Steaua 01:36:01
5 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:39:76
6 Mircea Cosmina 234 2007 Pescarusul Izvorani 01:40:57
7 Mitkova Vqra 1083 2008 Invictus Pleven 01:42:00

Seria: 3
1 Craioveanu Rebeca 478 2009 CSA Steaua 01:36:00
2 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 01:35:00
3 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS PLOIEȘTI 01:35:00
4 Rednic Achim Daria maria 880 2008 Aqua Team 01:32:52
5 Constantinov Elizaveta 1044 2005 ȘȘ 8 Moldova 01:35:00
6 Mihai Delia 231 2007 Aqua Sport Citius 01:35:00
7 Baciucă Cristina Ramona 941 2005 Colegiul Emil Racovita 01:36:00
8 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 01:36:00

Seria: 4
1 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 01:31:65
2 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 01:30:82
3 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:30:00
4 Burlacu Amalia 991 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 01:29:80
5 Cioineag Caterina Alexia 1103 2007 Nautica Bacău 01:30:00
6 Fulea Maria Sara 875 2007 Aqua Team 01:30:64
7 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:30:89
8 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 01:31:82

Seria: 5
1 Doncilă Daria Nicole 983 2008 Aqua Sport Galați 01:27:53
2 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 01:26:56
3 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 01:25:90
4 Popovici Petriana 995 2006 Aqua Club Suceava 01:24:50
5 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 CSS PLOIEȘTI 01:24:90
6 Manea Daria 480 2009 CSA Steaua 01:26:26
7 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 01:27:00
8 Stanemir Denissa 1010 2007 Renovatio Sport Club 01:29:00

Seria: 6
1 Craiu Ioana 872 2006 Aqua Team 01:23:60
2 Răuță Carla Maria 879 2006 Aqua Team 01:22:00
3 Boleacu Paula 984 2007 Renovatio Sport Club 01:21:50
4 Ostafi Delia 986 2006 Renovatio Sport Club 01:21:15
5 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 01:21:16
6 Lazăr Timeea 918 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:22:00
7 Sofronea Ingrid 996 2006 Aqua Club Suceava 01:22:92
8 Cristea Theea 915 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:24:00

Seria: 7
1 Cojocar Ecaterina 1043 2007 ȘȘ 8 Moldova 01:21:00
2 Sauciuc Oana 992 2006 Școala Generală nr.3 Suceava 01:20:80
3 Diamandescu Eliza 999 2008 Renovatio Sport Club 01:19:00
4 Verciuc Maria 988 2005 Renovatio Sport Club 01:14:20
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:16:00
7 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 01:20:99
8 Preda Irina 923 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:21:00

Descalificari
1 Mihăeș Eliza
Observatii: lipsa
967 2009 Nautica Bacău 01:45:00
2 Lazăr Simona
Observatii: lipsa
950 2006 CSA Steaua 01:20:30

Proba 9 200 metri Crazy Mixt - 7 - 15 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 04:00:34
3 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 03:25:00
4 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 03:07:00
5 Hagiu Matei 16634 2008 CSS PLOIEȘTI 03:10:00
6 Duta Nicolas 124 2008 Aqua Sport Citius 03:46:81

Seria: 2
1 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 03:04:70
2 Chiriac Ianis Cristian 841 2008 Aqua Team 03:02:89
3 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 03:00:00
4 Iaschiu Ștefan 850 2008 Aqua Team 02:58:21
5 Niculae Alexandru 626 2009 CSM Pitesti 02:59:00
6 Ciocirlan Sebastian 1077 2007 Total Sport Art 03:00:18
7 Donisan David 488 2010 CSA Steaua 03:03:00
8 Stoica Cezar 495 2010 CSA Steaua 03:04:86

Seria: 3
1 Velikov Stoyan 1086 2007 Invictus Pleven 02:55:01
2 Samson Albert 492 2009 CSA Steaua 02:54:01
3 State Matei 494 2008 CSA Steaua 02:51:91
4 Aldea Gabriel 486 2008 CSA Steaua 02:51:00
5 Oancea David Ștefan 854 2008 Aqua Team 02:51:48
6 Bacalu Eduard 487 2009 CSA Steaua 02:54:00
8 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 02:55:55

Seria: 4
1 Gastaldo Teofil 1025 2006 Renovatio Sport Club 02:50:00
2 Fleschiu David 959 2006 Club Sportiv Atack Team 02:47:60
3 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 02:47:58
4 Urzica Andrei 498 2008 CSA Steaua 02:44:08
5 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 02:45:00
6 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 02:47:59
7 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 02:48:00
8 Tănase Cătălin 911 2008 Bucharest Sport Club Elite 02:50:00

Seria: 5
1 Sibișeanu David Andrei 861 2007 Aqua Team 02:41:68
2 Muraru Kaan 903 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:40:00
3 Seksi Luca 908 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:38:00
4 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:36:50
5 Siliste Indru 493 2007 CSA Steaua 02:37:00
6 Scorțea Teofil 858 2006 Aqua Team 02:38:39
7 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 02:40:95
8 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 02:43:00

Seria: 6
1 Crăciun Achim Petru 843 2007 Aqua Team 02:35:57
2 Ionescu David 899 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:35:00
3 Postelnicu George Alexandru 1032 2006 Renovatio Sport Club 02:32:00
4 Dîndăreanu Alexandru 896 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:30:00
5 Mihai Rareș Andrei 852 2007 Aqua Team 02:31:76
6 Iaschiu Andrei 849 2006 Aqua Team 02:34:94
8 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:35:90

Seria: 7
1 Deac Ștefan 844 2006 Aqua Team 02:30:00
2 Niculae Alexei 853 2005 Aqua Team 02:26:22
3 Petrache Darius 832 2004 CSA Steaua 02:23:49
4 Nicola Ionuț 833 2004 CSA Steaua 02:20:51
5 Vasilescu Ștefan Andrei 865 2005 Aqua Team 02:21:57
6 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 CSM Bacău 02:25:00
7 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 02:28:45
8 Petre Narcis 927 2005 Colegiul Emil Racovita 02:30:00

Seria: 8
1 Pandele Alexandru Edward 856 2005 Aqua Team 02:19:68
2 Constantinescu Alexandru 895 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:17:00
3 Stancu Vlad Ștefan 862 2005 Aqua Team 02:15:31
4 Popovici David 831 2004 CSA Steaua 02:07:97
5 Gheorghe Ioan Lucas 830 2004 Colegiul Emil Racovita 02:15:00
6 Lăpădat Cristian 834 2004 CSA Steaua 02:15:98
7 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 02:18:00
8 Enache Andrei 4 2005 Aqua Team 02:20:20

Descalificari
1 Toma Mina
Observatii: lipsa
14751 2005 CSS PLOIEȘTI 02:55:00
2 Pisoschi Matei
Observatii: lipsa
1031 2006 Renovatio Sport Club 02:35:00

Proba 10 200 metri Crazy Mixt - 7 - 14 ani - Fete (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Udroiu Anastasia 1038 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
4 Chiriac Nora 868 2009 Aqua Team 03:30:00
5 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 03:41:00

Seria: 2
2 Bolinteanu Erica 976 2009 CSA Steaua 03:30:00
4 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 03:10:00
5 Măgureanu Jessica 876 2008 Aqua Team 03:11:66
6 Colotelo Bianca 975 2010 CSA Steaua 03:25:00
7 Lupu Antonia 971 2011 CSA Steaua 03:30:00

Seria: 3
1 Chirnogeanu Adina Ioana 870 2008 Aqua Team 03:09:54
2 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 03:04:00
3 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010 CSA Steaua 03:03:00
4 Fulea Maria Sara 875 2007 Aqua Team 02:59:00
5 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 02:59:00
6 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 03:03:00
8 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 03:10:00

Seria: 4
1 Rednic Achim Daria maria 880 2008 Aqua Team 02:58:36
2 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 02:57:20
3 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 02:55:40
4 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 02:55:00
5 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 02:55:00
6 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:56:00
7 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 02:58:00

Seria: 5
1 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 02:51:70
2 Blejan Alexandra 913 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:50:00
3 Stanemir Denissa 1010 2007 Renovatio Sport Club 02:50:00
4 Grosu Maria 973 2006 CSA Steaua 02:45:42
5 Freciu Ayanna 1003 2008 Renovatio Sport Club 02:48:00
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 02:50:00
7 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 02:51:10
8 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 02:54:00

Seria: 6
1 Oprea Maria 921 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:44:00
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:40:90
3 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 02:39:00
4 Andrei Iarina 979 2007 CSA Steaua 02:38:00
5 Niculae Teodora Ana Maria 877 2007 Aqua Team 02:38:02
6 Chiriță Clara Maria 869 2006 Aqua Team 02:39:58
7 Aslam Andra 866 2006 Aqua Team 02:42:32
8 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 02:45:32

Seria: 7
1 Dumitrescu Alexandra Corina 874 2006 Aqua Team 02:35:54
2 Răuță Carla Maria 879 2006 Aqua Team 02:34:50
3 Zorzoliu Miruna 1013 2005 Renovatio Sport Club 02:28:00
4 Marin Ioana 838 2005 CSA Steaua 02:25:00
5 Chiru Simona 355 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:25:00
6 Fabian Sara Julia 14911 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:28:00
7 Butnaru Alexandra 636 2007 CSM Pitesti 02:35:00
8 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:38:00

Descalificari
1 Croitoru Maria
Observatii: lipsa
211 2008 Aqua Sport Citius 03:18:91
2 Marinescu Alexia
Observatii: DSQ
536 2008 Aquatonics C.S. 03:05:00
3 Șerbănescu Alessandra
Observatii: DSQ
1074 2007 Total Sport Art 02:58:37

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 metri fluture/butterfly - 7 - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brașoveanu Radu 1017 2010 Renovatio Sport Club 00:44:85
2 Ivana Tudor 489 2010 CSA Steaua 00:38:68
3 Vasile Antonio Nicholas 863 2010 Aqua Team 00:38:22
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:34:23
5 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:36:89
6 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:38:64
7 Dumitrescu De Hillerin Petru 846 2010 Aqua Team 00:41:98
8 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 00:45:55

Proba 2 50 metri fluture/butterfly - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:37:20
2 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:35:84
3 Bacalu Eduard 487 2009 CSA Steaua 00:35:50
4 Mija Radu 490 2009 CSA Steaua 00:33:70
5 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:34:57
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:35:64
7 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 00:36:16
8 Orezeanu Luca 905 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:38:87

Proba 3 50 metri fluture/butterfly - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sediq Mateen 860 2008 Aqua Team 00:33:95
2 State Matei 494 2008 CSA Steaua 00:33:76
3 Agapie David 1076 2008 Total Sport Art 00:33:44
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 00:31:45
5 Chiriță Petru 1018 2008 Renovatio Sport Club 00:32:37
6 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:33:69
7 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 00:33:81
8 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 00:34:03

Proba 4 50 metri fluture/butterfly - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Mihai 894 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:32:43
2 Andrieș Eric Ștefan 15851 2007 Palatul Copiilor Constanța 00:32:02
3 Georgescu Vlad 848 2007 Aqua Team 00:31:17
4 Bonciu Matei 892 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:30:36
5 Badea Robert Andrei 839 2007 Aqua Team 00:30:60
6 Trocin Ștefan 994 2007 Școala Generală nr.3 Suceava 00:31:67
7 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:32:36
8 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:34:02

Proba 5 50 metri fluture/butterfly - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:30:60
2 Seksi Luca 908 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:30:35
3 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 00:30:02
4 Sediq Edris 859 2006 Aqua Team 00:29:35
5 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 00:29:48
6 Deac Ștefan 844 2006 Aqua Team 00:30:09
7 Strîmbeanu Răzvan 13334 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:30:48
8 Fleschiu David 959 2006 Club Sportiv Atack Team 00:32:17

Proba 6 50 metri fluture/butterfly - 14 - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Podeanu Andrei 13384 2004 CSS PLOIEȘTI 00:29:45
2 Romaș Codruț 907 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:28:43
3 Mihai David 901 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:28:03
4 Ghile Dragoș 836 2004 CSA Steaua 00:26:06
5 Pandele Alexandru Edward 856 2005 Aqua Team 00:27:78
6 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 00:28:07
7 Brătulescu Iustinian Dragoș 14300 2005 Palatul Copiilor Constanța 00:29:19
8 Budiaci Vladimir 840 2005 Aqua Team 00:29:45

Proba 7 50 metri fluture/butterfly - 7 - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 00:41:80
2 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:39:18
3 Matache Amalia 481 2010 CSA Steaua 00:38:87
4 Ganea Iustina 479 2010 CSA Steaua 00:37:16
5 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:37:84
6 Udroiu Anastasia 1038 2010 Renovatio Sport Club 00:38:94
7 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:41:51
8 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:42:85

Proba 8 50 metri fluture/butterfly - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Denisa 232 2009 Aqua Sport Citius 00:35:82
2 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:35:41
3 Craioveanu Rebeca 478 2009 CSA Steaua 00:35:21
4 Bacalu Denisa 476 2009 CSA Steaua 00:32:69
5 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:34:96
6 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:35:39
7 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 00:35:58
8 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 00:35:89

Proba 9 50 metri fluture/butterfly - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 00:36:85
2 Doncilă Daria Nicole 983 2008 Aqua Sport Galați 00:36:04
3 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:34:21
4 Diamandescu Eliza 999 2008 Renovatio Sport Club 00:31:36
5 Moscaliuc Maria 985 2008 Renovatio Sport Club 00:34:14
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 00:34:99
7 Cunciu Alessia 16440 2008 CSS PLOIEȘTI 00:36:38
8 Burlacu Amalia 991 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 00:37:25

Proba 10 50 metri fluture/butterfly - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ioana 1104 2007 Nautica Bacău 00:33:13
2 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:32:87
3 Boleacu Paula 984 2007 Renovatio Sport Club 00:31:83
4 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:31:30
5 Mihalcea Maria Camelia 953 2007 CSA Steaua 00:31:83
6 Cojocar Ecaterina 1043 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:32:64
7 Frunză Ingrid 952 2007 CSA Steaua 00:32:92
8 Toader Francesca 924 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:33:22

Proba 11 50 metri fluture/butterfly - 13 - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sofronea Ingrid 996 2006 Aqua Club Suceava 00:32:60
2 Dumitru Anisia 1001 2005 Renovatio Sport Club 00:32:03
3 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:31:41
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:30:76
5 Ursu Ioana 987 2006 Renovatio Sport Club 00:30:96
6 Drog Maria 916 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:31:84
7 Chiriță Clara Maria 869 2006 Aqua Team 00:32:21
8 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 00:32:65

Proba 12 50 metri spate/backstroke - 7 - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Antonio Nicholas 863 2010 Aqua Team 00:41:68
2 Stoica Cezar 495 2010 CSA Steaua 00:38:91
3 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:38:52
4 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 00:35:98
5 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:36:66
6 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:38:71
7 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:41:41
8 Vasile Mihai Cătălin 864 2010 Aqua Team 00:41:98

Proba 13 50 metri spate/backstroke - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lăcătușu Luca 851 2009 Aqua Team 00:42:51
2 Balaci Bogdan 1015 2009 Renovatio Sport Club 00:40:17
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:37:85
4 Mija Radu 490 2009 CSA Steaua 00:35:58
5 Rosu Rares 70 2009 CSA Steaua 00:36:89
6 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 00:38:66
7 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:40:27
8 Ilie Remus 1081 2009 Total Sport Art 00:43:95

Proba 14 50 metri spate/backstroke - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tănase Cătălin 911 2008 Bucharest Sport Club Elite 00:36:04
2 Chiriță Petru 1018 2008 Renovatio Sport Club 00:35:49
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:35:34
4 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 00:33:42
5 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 00:34:91
6 Andrian Andrei Cozmin 989 2008 Renovatio Sport Club 00:35:42
7 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 00:35:56
8 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 00:41:02

Proba 15 50 metri spate/backstroke - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Despina Stefan Ionut 280 2007 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:35:15
2 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 00:34:71
3 Nistorescu Alexandru 8 2007 ACS BARRACUDA 00:33:46
4 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:32:06
5 Badea Robert Andrei 839 2007 Aqua Team 00:32:19
6 Georgescu Vlad 848 2007 Aqua Team 00:33:67
7 Uțuleac Orlando 16128 2007 CSS PLOIEȘTI 00:34:72
8 Peter Robert 521 2007 Aqua Sport Citius 00:35:24

Proba 16 50 metri spate/backstroke - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosu Marius 170 2006 Aqua Sport Citius 00:35:22
2 Firu Lucian 1079 2006 Total Sport Art 00:34:99
3 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:33:15
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 CSM Bacău 00:31:07
5 Răducanu Eduard 13338 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:32:06
6 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:33:85
7 Borta Adrian 1054 2006 ȘȘ 8 Moldova 00:35:20
8 Mustață Daniel 1030 2006 Renovatio Sport Club 00:35:76

Proba 17 50 metri spate/backstroke - 14 - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pașa Ungurianu Luca Vlad 942 2005 Colegiul Emil Racovita 00:32:78
2 Budiaci Vladimir 840 2005 Aqua Team 00:31:53
3 Boboc Emanoel 891 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:29:20
4 Dinu Patrick 1105 2005 Atena Sport Club Constanța 00:28:13
5 Cozma Ștefan 963 2005 CSM Bacău 00:28:89
6 Lungu Andrei 900 2004 Bucharest Sport Club Elite 00:30:65
7 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 00:31:88
8 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 00:32:87

Proba 18 50 metri spate/backstroke - 7 - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:46:97
2 Mocanu Natalia 1004 2011 Renovatio Sport Club 00:45:37
3 Popa Roberta 926 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:40:29
4 Olea Teodora 482 2010 CSA Steaua 00:38:22
5 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010 CSA Steaua 00:38:68
6 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:42:63
7 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:46:87

Descalificari
1 Menciu Ilinca
Observatii: lipsa
829 2011 Legacy Aquatix 00:47:99

Proba 19 50 metri spate/backstroke - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 00:39:50
2 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 00:39:14
3 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:36:99
4 Manea Daria 480 2009 CSA Steaua 00:33:84
5 Bacalu Denisa 476 2009 CSA Steaua 00:35:26
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:38:11
7 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:39:38
8 Mihălțeanu Andreea 920 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:40:10

Proba 20 50 metri spate/backstroke - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burlacu Alexia 990 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 00:39:26
2 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:37:53
3 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 00:35:61
4 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 00:34:99
5 Sibișeanu Ana Maria 881 2008 Aqua Team 00:35:16
6 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 00:37:46
7 Freciu Ayanna 1003 2008 Renovatio Sport Club 00:37:57
8 Dima Gabriela Maria 526 2008 CSA Steaua 00:39:44

Proba 21 50 metri spate/backstroke - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 00:37:39
2 Vasilescu Ema 925 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:36:63
3 Andrei Iarina 979 2007 CSA Steaua 00:34:69
4 Butnaru Alexandra 636 2007 CSM Pitesti 00:33:57
5 Niculae Teodora Ana Maria 877 2007 Aqua Team 00:34:01
6 Cozma Ioana 1104 2007 Nautica Bacău 00:34:70
8 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 00:37:54

Descalificari
1 Valentinova Debora
Observatii: DSQ
1084 2007 Invictus Pleven 00:36:72

Proba 22 50 metri spate/backstroke - 13 - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ursu Ioana 987 2006 Renovatio Sport Club 00:33:22
2 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:32:69
3 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 00:32:48
4 Marin Ioana 838 2005 CSA Steaua 00:31:48
5 Zorzoliu Miruna 1013 2005 Renovatio Sport Club 00:32:37
6 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:32:53
7 Sauciuc Oana 992 2006 Școala Generală nr.3 Suceava 00:32:87
8 Gălușcă Briana Ioana 14308 2005 Palatul Copiilor Constanța 00:33:97

Proba 23 100 metri liber/freestyle - 7 - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 01:23:62
2 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:18:76
3 Mihai Sasha 425 2010 Legacy Aquatix 01:13:84
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:09:78
5 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 01:12:92
6 Ivana Tudor 489 2010 CSA Steaua 01:18:24
7 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 01:21:00
8 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 01:24:39

Proba 24 100 metri liber/freestyle - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scorțea Pavel 857 2009 Aqua Team 01:14:64
2 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 01:12:29
3 Rosu Rares 70 2009 CSA Steaua 01:10:58
4 Blejan Ianis 889 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:06:48
5 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:09:86
6 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:12:10
7 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:14:43
8 Orezeanu Luca 905 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:16:04

Proba 25 100 metri liber/freestyle - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iaschiu Ștefan 850 2008 Aqua Team 01:12:70
2 Aldea Gabriel 486 2008 CSA Steaua 01:09:43
3 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 01:06:02
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:05:83
5 Sediq Mateen 860 2008 Aqua Team 01:05:89
6 Andrian Andrei Cozmin 989 2008 Renovatio Sport Club 01:08:26
7 Agapie David 1076 2008 Total Sport Art 01:11:83
8 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 01:13:90

Proba 26 100 metri liber/freestyle - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Mihai 894 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:07:96
2 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 01:06:70
3 Bonciu Matei 892 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:03:96
4 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 01:01:98
5 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 01:03:82
6 Andrieș Eric Ștefan 15851 2007 Palatul Copiilor Constanța 01:04:54
7 Nistorescu Alexandru 8 2007 ACS BARRACUDA 01:07:69
8 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 01:09:17

Proba 27 100 metri liber/freestyle - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 01:04:70
2 Răducanu Eduard 13338 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:02:38
3 Sediq Edris 859 2006 Aqua Team 00:59:69
4 Constantinescu Alexandru 895 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:57:41
5 Strîmbeanu Răzvan 13334 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:59:30
6 Ionescu David 899 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:01:33
7 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 01:04:51
8 Scorțea Teofil 858 2006 Aqua Team 01:05:02

Proba 28 100 metri liber/freestyle - 14 - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tănase Daniel Vasile 948 2005 CSA Steaua 00:58:05
2 Boboc Emanoel 891 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:57:32
3 Ghile Dragoș 836 2004 CSA Steaua 00:54:86
4 Cozma Ștefan 963 2005 CSM Bacău 00:53:53
5 Gheorghe Ioan Lucas 830 2004 Colegiul Emil Racovita 00:54:84
6 Stancu Vlad Ștefan 862 2005 Aqua Team 00:55:24
7 Enache Andrei 4 2005 Aqua Team 00:57:75
8 Mihai David 901 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:58:17

Proba 29 100 metri liber/freestyle - 7 - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 01:28:45
2 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 01:21:27
3 Ganea Iustina 479 2010 CSA Steaua 01:14:97
4 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:12:51
5 Olea Teodora 482 2010 CSA Steaua 01:14:31
6 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 01:17:59
7 Stanca Ilinca 957 2010 Club Sportiv Atack Team 01:27:87
8 Evmanenco Alisa 1045 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:49:95

Proba 30 100 metri liber/freestyle - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:17:13
2 Tudoran Miruna 955 2009 CSA Steaua 01:14:32
3 Mihai Denisa 232 2009 Aqua Sport Citius 01:11:87
4 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 01:11:37
5 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 01:11:41
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:13:73
7 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:15:12
8 Ceaicovschi Sosia 1042 2009 ȘȘ 8 Moldova 01:21:17

Proba 31 100 metri liber/freestyle - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burlacu Alexia 990 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 01:12:14
2 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 01:08:17
3 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 01:06:90
4 Sibișeanu Ana Maria 881 2008 Aqua Team 01:04:62
5 Moscaliuc Maria 985 2008 Renovatio Sport Club 01:06:15
6 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:08:14
7 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 01:10:60
8 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 01:14:47

Proba 32 100 metri liber/freestyle - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Delia 231 2007 Aqua Sport Citius 01:11:32
2 Frunză Ingrid 952 2007 CSA Steaua 01:06:42
3 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 01:05:48
4 Preda Irina 923 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:05:37
5 Lazăr Timeea 918 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:05:41
6 Mihalcea Maria Camelia 953 2007 CSA Steaua 01:05:69
7 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 01:07:55
8 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 01:11:80

Proba 33 100 metri liber/freestyle - 13 - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrescu Alexandra Corina 874 2006 Aqua Team 01:05:92
2 Drog Maria 916 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:03:99
3 Ostafi Delia 986 2006 Renovatio Sport Club 01:00:95
4 Verciuc Maria 988 2005 Renovatio Sport Club 01:00:44
5 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 01:00:63
6 Chiru Simona 355 2005 Bucharest Sport Club Elite 01:01:32
7 Craiu Ioana 872 2006 Aqua Team 01:05:09
8 Gălușcă Briana Ioana 14308 2005 Palatul Copiilor Constanța 01:06:62

Proba 34 100 metri bras/breaststroke - 7 - 9 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 01:46:08
3 Cernat Rareș 893 2010 Bucharest Sport Club Elite 01:36:43
4 Donisan David 488 2010 CSA Steaua 01:32:33
5 Mihai Sasha 425 2010 Legacy Aquatix 01:35:87
6 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 01:39:94
7 Tihonov Timofei 1067 2010 ȘȘ 8 Moldova 01:53:26

Proba 35 100 metri bras/breaststroke - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Samson Albert 492 2009 CSA Steaua 01:38:04
3 Niculae Alexandru 626 2009 CSM Pitesti 01:33:00
4 Blejan Ianis 889 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:29:36
5 Balaci Bogdan 1015 2009 Renovatio Sport Club 01:30:80
6 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:35:51
7 Stan Andrei 179 2009 Aqua Sport Citius 01:39:75
8 Scorțea Pavel 857 2009 Aqua Team 01:46:06

Descalificari
1 Abboud Youssef
Observatii: lipsa
884 2009 Bucharest Sport Club Elite 01:44:26

Proba 36 100 metri bras/breaststroke - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Moise Matei 1029 2008 Renovatio Sport Club 01:40:43
2 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 01:31:57
3 Tănase Rareș 949 2008 CSA Steaua 01:28:60
4 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 01:23:70
5 Urzica Andrei 498 2008 CSA Steaua 01:26:24
6 Oancea David Ștefan 854 2008 Aqua Team 01:30:76
7 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 01:33:71

Descalificari
1 Radu Matei
Observatii: lipsa
676 2008 Legacy Aquatix 01:43:25

Proba 37 100 metri bras/breaststroke - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muraru Edward 902 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:28:76
2 Aron Mario 96 2007 Aqua Sport Citius 01:22:32
3 Siliste Indru 493 2007 CSA Steaua 01:21:34
4 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 01:12:74
5 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 01:20:47
6 Mihai Rareș Andrei 852 2007 Aqua Team 01:21:48
7 Crăciun Achim Petru 843 2007 Aqua Team 01:22:36
8 Ruse Matei 171 2007 Aqua Sport Citius 01:31:77

Proba 38 100 metri bras/breaststroke - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 01:23:25
2 Bucur Andreas 105 2006 Aqua Sport Citius 01:22:20
3 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:20:54
4 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 01:17:88
5 Postelnicu George Alexandru 1032 2006 Renovatio Sport Club 01:20:15
6 Iaschiu Andrei 849 2006 Aqua Team 01:22:07
7 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 01:22:33
8 Talpeș Ioan Vlad 15044 2006 Palatul Copiilor Constanța 01:25:18

Proba 39 100 metri bras/breaststroke - 14 - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Țuțuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul Emil Racovita 01:17:83
2 Niculae Alexei 853 2005 Aqua Team 01:13:75
3 Dinu Patrick 1105 2005 Atena Sport Club Constanța 01:10:46
4 Popovici David 831 2004 CSA Steaua 01:08:50
5 Lăpădat Cristian 834 2004 CSA Steaua 01:08:86
6 Vasilescu Ștefan Andrei 865 2005 Aqua Team 01:12:54
7 Brătulescu Iustinian Dragoș 14300 2005 Palatul Copiilor Constanța 01:14:18
8 Vlăsceanu Antonio 960 2005 Club Sportiv Atack Team 01:20:17

Proba 40 100 metri bras/breaststroke - 7 - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:43:94
3 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 01:40:97
4 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:32:60
5 Matache Amalia 481 2010 CSA Steaua 01:37:42
6 Vasilescu Cătălina 970 2010 CSA Steaua 01:42:99
7 Fleschiu Bianca 956 2010 Club Sportiv Atack Team 01:44:40
8 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 02:03:76

Descalificari
1 Brăicău Delia Gabriela Ionela
Observatii: lipsa
283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:47:95

Proba 41 100 metri bras/breaststroke - 10 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:39:62
3 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 01:35:48
4 Manea Daria 480 2009 CSA Steaua 01:23:12
5 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:34:41
6 Craioveanu Rebeca 478 2009 CSA Steaua 01:36:95

Descalificari
1 Mihăeș Eliza
Observatii: lipsa
967 2009 Nautica Bacău 99:99:99

Proba 42 100 metri bras/breaststroke - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mitkova Vqra 1083 2008 Invictus Pleven 01:39:53
2 Rednic Achim Daria maria 880 2008 Aqua Team 01:31:83
3 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 01:29:68
4 Diamandescu Eliza 999 2008 Renovatio Sport Club 01:20:20
5 Doncilă Daria Nicole 983 2008 Aqua Sport Galați 01:25:88
6 Burlacu Amalia 991 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 01:30:34
7 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 01:32:78

Proba 43 100 metri bras/breaststroke - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 01:27:90
2 Preda Irina 923 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:22:95
3 Lazăr Timeea 918 2007 Bucharest Sport Club Elite 01:21:83
4 Boleacu Paula 984 2007 Renovatio Sport Club 01:19:88
5 Cojocar Ecaterina 1043 2007 ȘȘ 8 Moldova 01:20:00
6 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 01:22:19
7 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 01:27:16
8 Cioineag Caterina Alexia 1103 2007 Nautica Bacău 01:28:38

Proba 44 100 metri bras/breaststroke - 13 - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sofronea Ingrid 996 2006 Aqua Club Suceava 01:22:58
2 Sauciuc Oana 992 2006 Școala Generală nr.3 Suceava 01:21:79
3 Ostafi Delia 986 2006 Renovatio Sport Club 01:21:48
4 Verciuc Maria 988 2005 Renovatio Sport Club 01:15:20
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Bucharest Sport Club Elite 01:18:62
6 Răuță Carla Maria 879 2006 Aqua Team 01:21:66
7 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 01:22:05
8 Craiu Ioana 872 2006 Aqua Team 01:22:78

Proba 45 200 metri Crazy Mixt - 7 - 9 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 03:05:13
4 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 02:53:31
5 Donisan David 488 2010 CSA Steaua 02:56:94
6 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 03:13:57

Proba 46 200 metri Crazy Mixt - 10 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bacalu Eduard 487 2009 CSA Steaua 02:59:65
4 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 02:54:64
5 Niculae Alexandru 626 2009 CSM Pitesti 02:56:30
6 Samson Albert 492 2009 CSA Steaua 03:05:88

Proba 47 200 metri Crazy Mixt - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iaschiu Ștefan 850 2008 Aqua Team 02:58:73
2 Tănase Cătălin 911 2008 Bucharest Sport Club Elite 02:51:03
3 Oancea David Ștefan 854 2008 Aqua Team 02:47:87
4 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 02:43:03
5 Urzica Andrei 498 2008 CSA Steaua 02:46:33
6 State Matei 494 2008 CSA Steaua 02:50:28
7 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 02:56:27
8 Hagiu Matei 16634 2008 CSS PLOIEȘTI 03:08:86

Proba 48 200 metri Crazy Mixt - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Velikov Stoyan 1086 2007 Invictus Pleven 03:02:35
2 Siliste Indru 493 2007 CSA Steaua 02:42:17
3 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:33:14
4 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 02:28:90
5 Mihai Rareș Andrei 852 2007 Aqua Team 02:32:04
6 Crăciun Achim Petru 843 2007 Aqua Team 02:34:25
7 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 02:47:91
8 Ciocirlan Sebastian 1077 2007 Total Sport Art 03:02:64

Proba 49 200 metri Crazy Mixt - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Postelnicu George Alexandru 1032 2006 Renovatio Sport Club 02:37:45
2 Ionescu David 899 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:32:88
3 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 02:26:30
4 Constantinescu Alexandru 895 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:21:23
5 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 CSM Bacău 02:23:44
6 Deac Ștefan 844 2006 Aqua Team 02:29:41
7 Iaschiu Andrei 849 2006 Aqua Team 02:36:01

Descalificari
1 Cojocaru Stefan
Observatii: lipsa
541 2006 ACS BARRACUDA 02:40:33

Proba 50 200 metri Crazy Mixt - 14 - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dîndăreanu Alexandru 896 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:30:85
2 Pandele Alexandru Edward 856 2005 Aqua Team 02:16:68
3 Lăpădat Cristian 834 2004 CSA Steaua 02:14:12
4 Popovici David 831 2004 CSA Steaua 02:12:79
5 Stancu Vlad Ștefan 862 2005 Aqua Team 02:13:36
6 Gheorghe Ioan Lucas 830 2004 Colegiul Emil Racovita 02:14:63
7 Petre Narcis 927 2005 Colegiul Emil Racovita 02:26:34
8 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:32:52

Proba 51 200 metri Crazy Mixt - 7 - 9 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Colotelo Bianca 975 2010 CSA Steaua 03:30:32
3 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 03:20:47
4 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 03:05:96
5 Udroiu Anastasia 1038 2010 Renovatio Sport Club 03:17:38
6 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010 CSA Steaua 03:23:14

Proba 52 200 metri Crazy Mixt - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiriac Nora 868 2009 Aqua Team 03:17:81
2 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 03:07:46
3 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 03:06:57
5 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 02:55:19
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 03:06:95
7 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 03:09:38
8 Bolinteanu Erica 976 2009 CSA Steaua 03:29:49

Descalificari
1 Păun Briana Mihaela
Observatii: DSQ
446 2009 CSM Ploiești 02:51:60

Proba 53 200 metri Crazy Mixt - 11 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rednic Achim Daria maria 880 2008 Aqua Team 03:05:75
3 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:50:98
4 Freciu Ayanna 1003 2008 Renovatio Sport Club 02:46:27
5 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 02:50:55
6 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 03:01:28
7 Chirnogeanu Adina Ioana 870 2008 Aqua Team 03:06:15

Descalificari
1 Croitoru Maria
Observatii: lipsa
211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 54 200 metri Crazy Mixt - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 02:52:34
2 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 02:45:76
3 Andrei Iarina 979 2007 CSA Steaua 02:39:69
4 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 02:35:10
5 Butnaru Alexandra 636 2007 CSM Pitesti 02:36:02
6 Niculae Teodora Ana Maria 877 2007 Aqua Team 02:39:70
7 Stanemir Denissa 1010 2007 Renovatio Sport Club 02:50:63
8 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 02:55:65

Proba 55 200 metri Crazy Mixt - 13 - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiriță Clara Maria 869 2006 Aqua Team 02:39:23
2 Răuță Carla Maria 879 2006 Aqua Team 02:35:32
3 Chiru Simona 355 2005 Bucharest Sport Club Elite 02:31:26
4 Marin Ioana 838 2005 CSA Steaua 02:24:52
5 Zorzoliu Miruna 1013 2005 Renovatio Sport Club 02:30:34
6 Fabian Sara Julia 14911 2006 Bucharest Sport Club Elite 02:31:63
7 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:38:76
8 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:40:67

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber/freestyle - 7 - 14 ani - Fete (154 sportivi inscrisi in 20 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Jumătate Maria 1039 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Calvo Karen 998 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99
5 Teodorescu Mara 1011 2010 Renovatio Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Bristena 997 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
2 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Plămădeala Anastasia 1048 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:55:00
4 Menciu Ilinca 829 2011 Legacy Aquatix 00:47:75
5 Florința Sofia 1046 2011 ȘȘ 8 Moldova 00:50:00
6 Livădaru Valeria 1047 2011 ȘȘ 8 Moldova 01:15:00
7 Gheorghe Andreea Denisa 969 2006 YST Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
4 Păduraru Andra 922 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:41:00
5 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 00:41:00
8 Fiama Sarah 1002 2012 Renovatio Sport Club 00:47:00

Seria: 4
1 Brăicău Delia Gabriela Ionela 283 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:40:61
2 Zama Ana Maria 1012 2009 Renovatio Sport Club 00:39:43
3 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 00:39:20
4 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
5 Mocanu Natalia 1004 2011 Renovatio Sport Club 00:39:00
7 Buda Andreea 199 2010 Aqua Sport Citius 00:39:55
8 Lupu Antonia 971 2011 CSA Steaua 00:40:85

Seria: 5
1 Fleschiu Bianca 956 2010 Club Sportiv Atack Team 00:38:50
2 Vasilescu Cătălina 970 2010 CSA Steaua 00:38:42
3 Stanca Ilinca 957 2010 Club Sportiv Atack Team 00:38:20
4 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:38:00
5 El Moukaddeem Fayzy 917 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:38:00
6 Udroiu Anastasia 1038 2010 Renovatio Sport Club 00:38:35
7 Mazilu Beatrice 228 2009 Aqua Sport Citius 00:38:48
8 Dan Maria 873 2009 Aqua Team 00:38:81

Seria: 6
1 Măgureanu Jessica 876 2008 Aqua Team 00:37:81
2 Constantinescu Alexandra 215 2009 Aqua Sport Citius 00:37:54
3 Bățel Aysha 867 2009 Aqua Team 00:37:20
4 Dima Gabriela Maria 526 2008 CSA Steaua 00:37:05
5 Stoenescu Andreea 484 2010 CSA Steaua 00:37:06
6 Colotelo Bianca 975 2010 CSA Steaua 00:37:24
7 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:37:78
8 Chiriac Nora 868 2009 Aqua Team 00:37:96

Seria: 7
1 Chirnogeanu Adina Ioana 870 2008 Aqua Team 00:37:02
2 Constantinov Elizaveta 1044 2005 ȘȘ 8 Moldova 00:37:00
3 Ciupitu Sofia 871 2009 Aqua Team 00:36:70
4 Racoviță Eliza 1102 2008 Aqua Sport Citius 00:36:00
5 Cimpan Denisa 477 2010 CSA Steaua 00:36:70
6 Cunciu Alessia 16440 2008 CSS PLOIEȘTI 00:36:90
7 Cernea Maya 1094 2009 Aqua Sport Citius 00:37:00
8 Stoian Bianca Ioana 882 2008 Aqua Team 00:37:04

Seria: 8
1 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 00:35:95
2 Stancescu Ioana 483 2009 CSA Steaua 00:35:55
3 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 00:35:35
4 Matache Amalia 481 2010 CSA Steaua 00:35:27
6 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 00:35:50
7 Mircea Cosmina 234 2007 Pescarusul Izvorani 00:35:77

Seria: 9
1 Ciuciuc Alexandra 1073 2006 Total Sport Art 00:35:00
2 Mihălțeanu Andreea 920 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
4 Fulea Maria Sara 875 2007 Aqua Team 00:34:77
5 Berteanu Bianca Maria 978 2009 CSA Steaua 00:34:88
6 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:35:00
7 Ceaicovschi Sosia 1042 2009 ȘȘ 8 Moldova 00:35:00
8 Marin Alexandra 16230 2007 CSS PLOIEȘTI 00:35:10

Seria: 10
1 Ioniță Ioana 972 2009 CSA Steaua 00:34:67
2 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 00:34:39
3 Olea Teodora 482 2010 CSA Steaua 00:34:01
4 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:34:00
5 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:34:00
6 Tudoran Miruna 955 2009 CSA Steaua 00:34:20
7 Rednic Achim Daria maria 880 2008 Aqua Team 00:34:42
8 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 00:34:70

Seria: 11
1 Mihai Denisa 232 2009 Aqua Sport Citius 00:34:00
2 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 00:33:99
3 Jipa Alexandra 958 2008 Club Sportiv Atack Team 00:33:90
4 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 00:33:80
5 Dumitru Amalia 14203 2005 CSS PLOIEȘTI 00:33:90
6 Melenciuc Sarah 15945 2007 CSS PLOIEȘTI 00:33:96
7 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:33:99
8 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 00:34:00

Seria: 12
1 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:33:69
2 Ganea Iustina 479 2010 CSA Steaua 00:33:57
3 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:33:38
4 Tatarlieva Katerina 1085 2007 Invictus Pleven 00:33:01
6 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010 CSA Steaua 00:33:52
7 Craioveanu Rebeca 478 2009 CSA Steaua 00:33:66
8 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:33:79

Seria: 13
1 Vasilescu Ema 925 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:33:00
2 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 00:32:99
3 Ionita Carmen Ana Maria 274 2005 CSS PLOIEȘTI 00:32:83
4 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 00:32:75
5 Doncilă Daria Nicole 983 2008 Aqua Sport Galați 00:32:78
6 Burlacu Amalia 991 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 00:32:95
7 Mihai Delia 231 2007 Aqua Sport Citius 00:33:00
8 Sinescu Alexia 1009 2007 Renovatio Sport Club 00:33:00

Seria: 14
1 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 00:32:56
2 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:32:16
3 Grosu Maria 973 2006 CSA Steaua 00:32:08
6 Toma Roxana Maria 883 2006 Aqua Team 00:32:11
7 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 00:32:49
8 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:32:68

Seria: 15
1 Cojocariu Ana Maria 207 2007 Aqua Sport Citius 00:31:99
2 Bacalu Denisa 476 2009 CSA Steaua 00:31:57
3 Iofciu Alexandra 939 2006 Palatul Copiilor Constanța 00:31:25
4 Cojocar Ecaterina 1043 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:31:00
5 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 00:31:10
6 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:31:30
7 Burlacu Alexia 990 2008 Școala Generală nr.3 Suceava 00:31:78
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 00:32:00

Seria: 16
1 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 00:31:00
2 Cristea Theea 915 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
3 Blejan Alexandra 913 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
4 Duta Izabela 214 2005 Aqua Sport Citius 00:31:00
5 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 00:31:00
6 Constantinescu Noemi 914 2008 Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
7 Toader Francesca 924 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
8 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 00:31:00

Seria: 17
1 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 00:30:99
2 Craiu Ioana 872 2006 Aqua Team 00:30:56
3 Manea Daria 480 2009 CSA Steaua 00:30:47
4 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 00:30:40
5 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 00:30:45
6 Gălușcă Briana Ioana 14308 2005 Palatul Copiilor Constanța 00:30:47
7 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 00:30:64
8 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:31:00

Seria: 18
1 Dumitrescu Alexandra Corina 874 2006 Aqua Team 00:30:32
2 Oprea Maria 921 2006 Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
3 Dumitru Anisia 1001 2005 Renovatio Sport Club 00:29:90
4 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 00:29:73
5 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 00:29:74
6 Lazăr Timeea 918 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
7 Mihalcea Maria Camelia 953 2007 CSA Steaua 00:30:20
8 Oprea Ana Maria 878 2005 Aqua Team 00:30:40

Seria: 19
1 Sofronea Ingrid 996 2006 Aqua Club Suceava 00:29:63
2 Chiriță Clara Maria 869 2006 Aqua Team 00:29:40
3 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:29:01
4 Butnaru Alexandra 636 2007 CSM Pitesti 00:29:00
5 Preda Irina 923 2007 Bucharest Sport Club Elite 00:29:00
6 Andrei Iarina 979 2007 CSA Steaua 00:29:16
7 Frunză Ingrid 952 2007 CSA Steaua 00:29:56
8 Sibișeanu Ana Maria 881 2008 Aqua Team 00:29:72

Seria: 20
1 Ostafi Delia 986 2006 Renovatio Sport Club 00:28:55
2 Drog Maria 916 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:28:00
3 Verciuc Maria 988 2005 Renovatio Sport Club 00:27:01
4 Chiru Simona 355 2005 Bucharest Sport Club Elite 00:26:00
5 Curcan Alexandra 212 2005 Aqua Sport Citius 00:26:99
6 Marin Ioana 838 2005 CSA Steaua 00:27:80
7 Moscaliuc Maria 985 2008 Renovatio Sport Club 00:28:55
8 Popovici Petriana 995 2006 Aqua Club Suceava 00:28:95

Descalificari
1 Petrișor Sofia
Observatii: lipsa
1007 2011 Renovatio Sport Club 00:45:00
2 Evmanenco Alisa
Observatii: DSQ
1045 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:44:00
3 Diculescu Maria
Observatii: lipsa
1000 2012 Renovatio Sport Club 00:45:00
4 Dabija Ana
Observatii: lipsa
1095 2010 Aqua Sport Citius 00:45:00
5 Dolocan Alessia
Observatii: DSQ
974 2010 CSA Steaua 00:39:33
6 Bănică Maria
Observatii: lipsa
951 2007 CSA Steaua 00:35:30
7 Mihăeș Eliza
Observatii: lipsa
967 2009 Nautica Bacău 00:36:00
8 Fortu Alesia Maria
Observatii: lipsa
982 2008 Aqua Sport Galați 00:34:97
9 Croitoru Maria
Observatii: lipsa
211 2008 Aqua Sport Citius 00:33:27
10 Lazăr Simona
Observatii: lipsa
950 2006 CSA Steaua 00:32:00
11 Predoi Iarina
Observatii: lipsa
1008 2008 Renovatio Sport Club 00:32:00

Proba 2 50 metri liber/freestyle - 7 - 15 ani - Baieti (220 sportivi inscrisi in 28 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Goran Pavel 1026 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99
4 Doltu Victor 1023 2009 Renovatio Sport Club 99:99:99
5 Flussberg Adam 1024 2009 Renovatio Sport Club 99:99:99
6 Udrescu Radu 1035 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ciolan Sasha 1019 2008 Renovatio Sport Club 99:99:99
2 Pislea Ciprian 827 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
3 Gheorghiță Andrei 323 2009 CSA Steaua 99:99:99
4 Frunceac Cosmin 1058 2012 ȘȘ 8 Moldova 01:00:00
5 Stratu Serjiu 1065 2009 ȘȘ 8 Moldova 01:00:00
6 Dobrescu Victor 826 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
7 Stanciu Victor 828 2011 Legacy Aquatix 99:99:99
8 Cristescu Tudor 1020 2011 Renovatio Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Pescaru Mihai 1064 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:55:00
2 Stângă Ianis 910 2012 Bucharest Sport Club Elite 00:50:00
3 Tihonov Timofei 1067 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:47:00
4 Tutunaru Vladimir 1068 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:45:00
5 Tudor Mihnea 980 2009 Aquatonics C.S. 00:46:00
6 Bodișteanu Eduard 1052 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:49:00
7 Ușcov Maxim 1069 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:50:00
8 Bordian Alin 1053 2010 ȘȘ 8 Moldova 00:58:00

Seria: 4
1 Brașoveanu Radu 1017 2010 Renovatio Sport Club 00:44:31
2 Ghita Vladut Paul Matei 58 2011 Pescarusul Izvorani 00:43:77
4 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 00:42:00
5 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 00:42:83
6 Vrabie Nichita 1070 2011 ȘȘ 8 Moldova 00:43:00
7 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:43:79
8 Filip Andrei 944 2010 CSA Steaua 00:45:00

Seria: 5
1 Melnic Rareș 1100 2009 Aqua Sport Citius 00:40:00
2 Pop Adrian 1108 2010 CSM Baia Mare 00:39:00
3 Militaru Eduard 534 2009 Aquatonics C.S. 00:39:00
4 Ilie Remus 1081 2009 Total Sport Art 00:38:87
5 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 00:39:00
6 Fotachi Maxim 1057 2007 ȘȘ 8 Moldova 00:39:00
7 Prodan Nicholas 19 2009 Performer C.S. 00:40:00
8 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 00:42:00

Seria: 6
1 Cotruța Nichita 1056 2008 ȘȘ 8 Moldova 00:38:00
2 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 00:38:00
3 Vasile Antonio Nicholas 863 2010 Aqua Team 00:37:54
4 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 00:37:47
5 Scorțeanu Alexandru 1089 2008 CSS PLOIEȘTI 00:37:50
6 Ionescu Tudor 1027 2008 Renovatio Sport Club 00:37:71
7 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:38:00
8 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 00:38:13

Seria: 7
1 Vasile Mihai Cătălin 864 2010 Aqua Team 00:37:11
2 Abboud Youssef 884 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:37:00
3 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:37:00
4 Hagiu Matei 16634 2008 CSS PLOIEȘTI 00:36:80
5 Unchiasu Victor 421 2008 Legacy Aquatix 00:36:93
6 Nicolau Robert 156 2010 Aqua Sport Citius 00:37:00
7 Mușuroi Tudor 1101 2009 Aqua Sport Citius 00:37:00
8 Duta Nicolas 124 2008 Aqua Sport Citius 00:37:39

Seria: 8
1 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:36:30
2 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 00:36:26
3 Chiriac Ianis Cristian 841 2008 Aqua Team 00:36:07
4 Cernat Rareș 893 2010 Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
5 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:36:00
6 Lăcătușu Luca 851 2009 Aqua Team 00:36:16
7 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 00:36:28
8 Oprea Tudor 855 2009 Aqua Team 00:36:55

Seria: 9
1 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 00:36:00
2 Ivana Tudor 489 2010 CSA Steaua 00:35:80
3 Ștefan Cătălin 16947 2008 CSA Steaua 00:35:59
4 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul Copiilor Constanța 00:35:36
5 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 00:35:50
6 Dumitrescu De Hillerin Petru 846 2010 Aqua Team 00:35:59
7 Parvu Iustin 160 2009 Aqua Sport Citius 00:36:00
8 Enache Eduard 535 2010 Aquatonics C.S. 00:36:00

Seria: 10
2 Voinea Darius 912 2009 Bucharest Sport Club Elite 00:35:00