Lista de start pentru 10.TURNEUL CAMPIONILOR - Festivalul Inotului 2019

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 1500m liber/freestyle - 11 - 99 ani - Baieti (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 99:99:99
4 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 99:99:99
5 Andron Teodor 254 2005 CSS PLOIEȘTI 99:99:99

Seria: 2
1 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 99:99:99
2 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
4 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 21:00:00
5 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 21:40:67
6 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 25:00:00
7 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 99:99:99
8 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 19:00:00
2 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 18:30:52
3 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 18:30:00
4 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 18:24:00
5 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 18:30:00
6 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 18:30:00
7 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 18:36:03
8 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 19:40:00

Seria: 4
1 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 18:20:45
2 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 18:04:53
3 Gavrilă Mădălin 688 2003 CSM Brăila 17:39:00
4 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 17:00:00
5 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 17:20:00
6 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 17:45:00
7 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 18:05:54
8 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 18:21:30

Descalificari
1 Gavrila Gelu
Observatii: DNS
306 2006 CSM Corona Brasov 24:09:00

Proba 2 800m liber/freestyle - 11 - 99 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
3 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 99:99:99
4 Zamfiroiu Miruna Paula 469 2003 Team Nova Brasov 99:99:99
5 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99
6 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 11:31:00
2 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 11:15:00
4 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 10:30:00
5 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 10:45:77
6 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 11:11:25
7 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 11:30:00

Seria: 3
1 Otoiu Ana Cristina 411 2006 CSM Pitesti 10:01:00
2 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 10:00:00
3 Mitu Andra 13072 2003 Dacia Mioveni 09:36:81
5 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 09:25:00
6 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 09:55:00
7 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 10:00:00
8 Avram Ana Maria 1388 2005 LPS Brăila 10:08:00

Descalificari
1 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 10:48:21
2 Radu Georgiana Beatrice
Observatii: DNS
27 2003 YST Sport Club 15:13:00

Proba 3 400m mixt/ind.medley - 11 - 99 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99
2 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 05:58:98
3 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 05:48:91
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 05:35:00
5 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 05:48:47
6 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 05:50:00
7 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 05:30:00
2 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 05:22:99
3 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 05:20:17
4 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 05:16:21
5 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 05:20:00
6 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 05:20:21
7 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 05:24:22
8 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 05:35:00

Seria: 3
1 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 05:10:22
2 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 05:07:76
3 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 05:00:45
5 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 05:00:00
6 Ghionu Denis 689 2004 CSM Brăila 05:07:35
7 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 05:10:00
8 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 05:15:00

Descalificari
1 Deaconu Denis
Observatii: DNS
13246 2004 CSM Pitesti 04:55:19

Proba 4 400m mixt/ind.medley - 11 - 99 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 99:99:99
2 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 06:20:00
4 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 06:00:00
5 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 06:11:78
6 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 06:43:58
7 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 05:30:00
3 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 05:09:34
4 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 04:55:00
6 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 05:28:21
7 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 05:40:00
8 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 05:56:47

Descalificari
1 Lazzetti Elisa Maria
Observatii: DNS
13 2006 Performer C.S. 05:49:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50m liber/freestyle - 8 - 99 ani - Baieti (129 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99
4 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
5 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
2 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
3 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
4 Dumitrescu Răzvan 1499 2011 Total Sport Art 01:07:44
5 Teodorescu Rayan 268 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Sănduloiu Ștefan 1500 2010 Total Sport Art 99:99:99
7 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitrescu Bogdan 1498 2011 Total Sport Art 01:06:99
2 Batir Marco Leon 1510 2008 CSM Brăila 00:48:39
3 Bălan Ionuț 1496 2011 Total Sport Art 00:42:44
4 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:41:27
5 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:41:56
6 Dragnescu Andrei 258 2008 Pescarusul Izvorani 00:46:08
7 Bocaciu Ștefan 709 2010 Pescarusul Izvorani 01:01:74
8 Ciobanu Vlad 1497 2011 Total Sport Art 01:07:22

Seria: 4
2 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 00:38:00
3 Ionescu Matei 690 2007 CSM Brăila 00:37:82
4 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 00:37:35
5 Ciobănescu Mario 686 2009 CSM Brăila 00:37:56
6 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 00:37:84
7 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 00:39:00
8 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 00:40:14

Seria: 5
1 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:36:15
2 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:36:00
3 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 00:35:85
4 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:35:37
5 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:35:71
6 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:36:00
7 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 00:36:00
8 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:36:82

Seria: 6
1 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 00:35:00
2 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 00:34:67
3 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:34:50
4 Sandu Matei 604 2004 YST Sport Club 00:34:00
6 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:34:50
7 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 00:35:00
8 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:35:26

Seria: 7
2 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:33:67
3 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 00:33:17
4 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:32:92
5 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 00:33:00
6 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:33:20
7 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 00:33:99
8 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 00:34:00

Seria: 8
1 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 00:32:67
2 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 00:32:51
3 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 00:32:50
4 Solomon David 1501 2007 Total Sport Art 00:32:21
5 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:32:42
6 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 00:32:50
7 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:32:60
8 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:32:90

Seria: 9
1 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:32:20
2 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:32:04
3 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 00:32:00
4 Gavrila Gelu 306 2006 CSM Corona Brasov 00:31:54
5 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:31:98
6 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 00:32:00
7 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 00:32:17
8 Ene Denis 1078 2005 Total Sport Art 00:32:21

Seria: 10
1 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:31:50
2 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 00:31:49
3 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:30:93
4 Peptănaru Ștefan 695 2004 LPS Brăila 00:30:48
5 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 00:30:50
6 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:31:32
7 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 00:31:49
8 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 00:31:51

Seria: 11
1 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 00:30:36
2 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 00:30:02
3 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 00:30:00
4 Pralea Ștefan 560 2006 EnergicLL C.S. 00:29:80
5 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 00:30:00
6 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:30:00
8 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 00:30:40

Seria: 12
1 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 00:29:31
2 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 00:29:29
3 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:29:00
4 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 00:29:00
5 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:29:00
6 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 00:29:15
7 Culcea Matei 680 2004 YST Sport Club 00:29:30
8 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 00:29:58

Seria: 13
1 Sârbulescu Matei 1528 2004 Colegiul Emil Racovita 00:28:62
2 Neagu Andrei 694 2004 CSM Brăila 00:28:44
4 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 00:28:10
5 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 00:28:15
6 Oanță Rareș Mihai 557 2007 EnergicLL C.S. 00:28:20
7 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 00:28:56
8 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 00:28:70

Seria: 14
1 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 00:27:57
2 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 00:27:51
3 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 00:27:30
4 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 00:27:11
5 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 00:27:12
6 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 00:27:40
7 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 00:27:55
8 Benghiac Eric 303 2006 CSM Corona Brasov 00:27:64

Seria: 15
1 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:27:00
2 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 00:26:80
4 Lungu Sebastian 691 2003 CSM Brăila 00:26:54
5 Andron Teodor 254 2005 CSS PLOIEȘTI 00:26:70
6 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 00:26:80
7 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 00:26:90
8 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:27:00

Seria: 16
1 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 00:26:37
2 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 00:26:20
4 Stignei Denis 1204 2005 CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:25:57
5 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 00:25:90
6 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 00:26:10

Seria: 17
1 Satnoianu Andrei 698 2004 CSM Brăila 00:25:13
2 Ungureanu Alexandru 401 1990 Legacy Aquatix 00:24:99
3 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 00:24:50
5 Grădinaru Răzvan 1527 1995 Pescarusul Izvorani 00:24:20
8 Popoacă Eduard 697 2004 LPS Brăila 00:25:30

Descalificari
1 Prodan Nicholas
Observatii: DNS
19 2009 Performer C.S. 00:39:39
2 Iancu Dan Cristian
Observatii: DNS
260 2006 Pescarusul Izvorani 00:34:27
3 Bujoreanu Robert
Observatii: DSQ
423 2009 Legacy Aquatix 00:34:00
4 Curecheriu Alexandru
Observatii: DNS
256 2006 Pescarusul Izvorani 00:30:07
5 Stoian Alexandru
Observatii: DNS
699 2004 CSM Brăila 00:28:16
6 Secărin Robert Andrei
Observatii: DNS
561 2003 EnergicLL C.S. 00:26:70
7 Deaconu Denis
Observatii: DNS
13246 2004 CSM Pitesti 00:25:91
8 Pavel Claudiu
Observatii: DNS
711 2001 CS Contratimp 00:26:20
9 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 00:26:50
10 Schmelas Erwin
Observatii: DNS
1513 2003 CSS Reșița 00:23:90
11 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 00:24:79
12 Crăciunescu Adrian
Observatii: DNS
1529 1991 Performer C.S. 00:25:00

Proba 2 50m liber/freestyle - 8 - 99 ani - Fete (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99
2 Călianu Marie Sophie 1517 2008 Performer C.S. 99:99:99
3 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:43:00
6 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 99:99:99
7 Zamfiroiu Miruna Paula 469 2003 Team Nova Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:38:45
2 Micu Irina 230 2011 Aqua Sport Citius 00:37:15
3 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 00:36:94
4 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:68
5 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 00:36:81
6 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 00:36:97
7 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 00:38:00
8 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:40:13

Seria: 3
1 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 00:36:48
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 00:36:12
4 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 00:36:00
5 Zamfir Mihaela 424 2009 Legacy Aquatix 00:36:00
6 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 00:36:00
7 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:36:27
8 Catrina Anca 701 2007 CSM Brăila 00:36:50

Seria: 4
1 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:35:96
2 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 00:35:33
3 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 00:34:50
4 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 00:34:31
5 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 00:34:44
6 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 00:35:05
7 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 00:35:50

Seria: 5
1 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 00:34:07
2 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 00:33:80
3 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:33:76
4 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:33:69
5 Vlad Maria 1520 2009 LPS Alba Iulia 00:33:75
6 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 00:33:77
7 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:33:90
8 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 00:34:27

Seria: 6
1 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:33:50
2 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 00:33:00
3 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 00:33:00
4 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 00:32:70
5 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 00:32:77
6 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:33:00
7 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 00:33:30
8 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 00:33:50

Seria: 7
1 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:32:00
2 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:31:69
3 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 00:31:61
4 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 00:31:55
5 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 00:31:56
6 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 00:31:65
7 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:31:91
8 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 00:32:00

Seria: 8
1 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:31:50
2 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 00:31:20
3 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:31:00
4 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 00:30:61
5 Dragomir Ioana 666 2006 CS Contratimp 00:30:87
6 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 00:31:00
7 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 00:31:48
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 00:31:51

Seria: 9
1 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:30:51
2 Stoica Georgiana Daniela 578 2005 EnergicLL C.S. 00:30:00
3 Luță Sara maria 572 2007 EnergicLL C.S. 00:30:00
4 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 00:29:50
5 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:29:69
6 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:30:00
7 Harabagiu Ioana 703 2004 CSM Brăila 00:30:07
8 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 00:30:61

Seria: 10
1 Ellersdorfer Mihaela 667 2005 CS Contratimp 00:29:37
2 Otoiu Ana Cristina 411 2006 CSM Pitesti 00:29:17
3 Dumitrescu Alissa Maria 568 2006 EnergicLL C.S. 00:29:10
5 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:29:05
6 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 00:29:10
7 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 00:29:21

Seria: 11
1 Avram Ana Maria 1388 2005 LPS Brăila 00:29:00
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul Emil Racovita 00:29:00
3 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 CSS Reșița 00:28:80
4 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 00:27:06
5 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 00:28:00
6 Grosu Ana Georgiana 1113 2007 Atena Sport Club Constanța 00:28:80
7 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 00:29:00
8 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 00:29:00

Descalificari
1 Dragnescu Daria
Observatii: DNS
272 2011 Pescarusul Izvorani 00:58:20
2 Albestreanu Sofia
Observatii: DNS
1525 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Barbieru Anelis
Observatii: DSQ
198 2011 Aqua Sport Citius 00:36:00
4 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 00:36:00
5 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 00:29:40

Proba 3 100m bras/breaststroke - 8 - 99 ani - Baieti (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
5 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
2 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
4 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:48:00
5 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 01:48:00
6 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 3
1 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 01:47:00
2 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 01:45:00
3 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 01:43:25
4 Sandu Matei 604 2004 YST Sport Club 01:42:49
5 Culcea Matei 680 2004 YST Sport Club 01:43:00
6 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 01:45:00
7 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 01:47:00
8 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 01:47:00

Seria: 4
1 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 01:39:00
2 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:37:00
3 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 01:35:65
4 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 01:35:00
5 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:35:00
6 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 01:37:00
7 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 01:39:00
8 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 01:40:00

Seria: 5
1 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 01:35:00
2 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:34:78
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:34:00
4 Manolescu David 692 2007 CSM Brăila 01:33:65
5 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 01:34:00
6 Pleșu Răzvan 696 2009 CSM Brăila 01:34:17
7 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:35:00
8 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 01:35:00

Seria: 6
1 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 01:33:00
2 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:31:00
3 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:30:00
4 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 01:30:00
5 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 01:30:00
6 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 01:31:00
7 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 01:32:00
8 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:33:00

Seria: 7
1 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:26:00
2 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 01:23:24
3 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 01:21:23
4 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 01:20:67
5 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 01:21:22
6 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 01:22:00
8 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 01:29:48

Seria: 8
1 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 01:19:34
2 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 01:17:88
3 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 01:16:51
4 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 01:14:44
5 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 01:15:14
6 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 01:17:12
8 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 01:20:00

Seria: 9
1 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 01:11:14
2 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 01:10:80
3 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 01:09:26
4 Dincă Andreas 1526 1998 Pescarusul Izvorani 01:05:60
6 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 01:10:09
7 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 01:11:09
8 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 01:12:45

Descalificari
1 Curecheriu Alexandru
Observatii: DNS
256 2006 Pescarusul Izvorani 01:23:25
2 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 01:18:00
3 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 01:08:63

Proba 4 100m bras/breaststroke - 8 - 99 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Barbieru Anelis 198 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 2
1 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 01:55:00
4 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 01:51:81
6 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 01:55:00
7 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Asaftei Daria 1386 2009 Junior Swim Iași 99:99:99

Seria: 3
1 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 01:45:00
2 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 01:40:16
3 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 01:40:00
4 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 01:39:45
5 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 01:40:00
6 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 01:40:00
7 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:43:94
8 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 01:51:00

Seria: 4
1 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 01:37:93
2 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:37:00
3 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 01:35:00
4 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 01:35:00
5 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 01:35:00
6 Negrău Bianca 704 2006 CSM Brăila 01:36:72
7 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:37:00
8 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:38:74

Seria: 5
1 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 01:34:00
2 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 01:33:37
3 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 01:31:65
4 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:30:89
5 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:31:00
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:33:00
7 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:34:00
8 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 01:34:30

Seria: 6
1 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 01:30:00
2 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 01:30:00
3 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 01:28:18
4 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 01:27:00
5 Stoica Georgiana Daniela 578 2005 EnergicLL C.S. 01:28:00
6 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 01:29:51
7 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 01:30:00
8 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 01:30:34

Seria: 7
1 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 01:26:43
2 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 01:23:82
3 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 01:18:38
5 Andrei Alina 700 2003 CSM Brăila 01:15:79
6 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 01:20:23
7 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 01:24:00
8 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:27:00

Descalificari
1 Popa Natalia
Observatii: DSQ
242 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 01:54:00
3 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 01:11:20

Proba 5 200m spate/backstroke - 11 - 99 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99
3 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 99:99:99
5 Solomon David 1501 2007 Total Sport Art 99:99:99
6 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Sârbulescu Matei 1528 2004 Colegiul Emil Racovita 99:99:99

Seria: 2
1 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 99:99:99
2 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Benghiac Eric 303 2006 CSM Corona Brasov 03:02:00
4 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 02:55:00
5 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 02:58:00
6 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 03:12:93
7 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 02:49:55
2 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 02:43:54
3 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 02:34:00
4 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 02:33:54
5 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 02:33:96
6 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 02:41:48
7 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 02:45:25
8 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 02:50:00

Seria: 4
1 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 02:32:00
2 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 02:30:00
3 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 02:26:27
4 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 02:23:80
5 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:25:00
6 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 02:27:21
7 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 02:31:64
8 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:33:00

Seria: 5
1 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 02:20:12
3 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 02:15:00
6 Ghionu Denis 689 2004 CSM Brăila 02:18:02
7 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 02:20:09
8 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 02:22:20

Descalificari
1 Deaconu Denis
Observatii: DNS
13246 2004 CSM Pitesti 02:18:98
2 Popescu Denis Laurean
Observatii: DNS
12721 2003 CSS Reșița 02:07:70
3 Crăciunescu Adrian
Observatii: DNS
1529 1991 Performer C.S. 02:15:00

Proba 6 200m spate/backstroke - 11 - 99 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99
4 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 99:99:99
5 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 02:54:65
3 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 02:50:00
4 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 02:45:00
5 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 02:45:41
6 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 02:52:62
7 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 03:00:00

Seria: 3
1 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:42:00
2 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:38:00
4 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 02:35:00
5 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 02:36:00
6 Busurca Petra 13997 2005 Performer C.S. 02:37:31
7 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 02:40:00
8 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 02:45:00

Seria: 4
1 Paraschiv Eva Maria 1112 2007 Atena Sport Club Constanța 02:34:50
2 Darina Rakova 1258 2007 Club Sprint-Sofia 02:30:00
3 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 02:25:25
4 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 02:19:21
6 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 02:29:27
7 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 02:33:97
8 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 02:35:00

Descalificari
1 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 02:36:45

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50m fluture/butterfly - 8 - 99 ani - Baieti (106 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99
4 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
5 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Sănduloiu Ștefan 1500 2010 Total Sport Art 99:99:99
2 Dumitrescu Bogdan 1498 2011 Total Sport Art 99:99:99
3 Ene Denis 1078 2005 Total Sport Art 99:99:99
4 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 99:99:99
6 Ciobanu Vlad 1497 2011 Total Sport Art 99:99:99
7 Dumitrescu Răzvan 1499 2011 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 3
1 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 01:04:98
4 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:57:14
5 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 00:59:00
6 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
8 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 4
1 Bălan Ionuț 1496 2011 Total Sport Art 00:52:20
2 Sandu Matei 604 2004 YST Sport Club 00:50:00
3 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:85
4 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:00
5 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 00:43:00
6 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:44:00
7 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:51:66
8 Batir Marco Leon 1510 2008 CSM Brăila 00:54:76

Seria: 5
1 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:42:00
2 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 00:41:19
3 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 00:40:00
4 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 00:40:00
5 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 00:40:00
6 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:41:08
7 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:42:00
8 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 00:42:00

Seria: 6
1 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:39:25
2 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:38:50
3 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 00:37:36
4 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 00:37:00
5 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:37:28
6 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:37:57
7 Pleșu Răzvan 696 2009 CSM Brăila 00:38:88
8 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:39:69

Seria: 7
1 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:36:17
2 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 00:36:01
3 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 00:36:00
4 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 00:35:88
5 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:00
6 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:36:00
7 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 00:36:16
8 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:36:50

Seria: 8
1 Manolescu David 692 2007 CSM Brăila 00:35:58
2 Solomon David 1501 2007 Total Sport Art 00:35:44
3 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:35:00
4 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:34:70
5 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:35:00
6 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 00:35:15
7 Gavrila Gelu 306 2006 CSM Corona Brasov 00:35:55
8 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 00:35:67

Seria: 9
1 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:34:00
2 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:33:88
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:33:63
4 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 00:33:22
5 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 00:33:40
6 Culcea Matei 680 2004 YST Sport Club 00:33:80
7 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:33:90
8 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:34:00

Seria: 10
1 Oanță Rareș Mihai 557 2007 EnergicLL C.S. 00:33:10
2 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 00:32:75
3 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 00:32:00
4 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 00:31:91
5 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:32:00
6 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 00:32:46
7 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:33:00
8 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 00:33:13

Seria: 11
1 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 00:31:06
2 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 00:31:00
3 Benghiac Eric 303 2006 CSM Corona Brasov 00:30:59
4 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 00:30:35
5 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 00:30:47
6 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 00:31:00
7 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 00:31:05
8 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 00:31:35

Seria: 12
1 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 00:30:18
2 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:30:00
3 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 00:29:54
4 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 00:29:14
5 Sârbulescu Matei 1528 2004 Colegiul Emil Racovita 00:29:33
6 Neagu Andrei 694 2004 CSM Brăila 00:29:99
8 Peptănaru Ștefan 695 2004 LPS Brăila 00:30:28

Seria: 13
1 Popoacă Eduard 697 2004 LPS Brăila 00:29:04
2 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 00:28:90
3 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 00:28:30
4 Lungu Sebastian 691 2003 CSM Brăila 00:28:12
7 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:29:00
8 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 00:29:11

Seria: 14
1 Ungureanu Alexandru 401 1990 Legacy Aquatix 00:27:60
2 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 00:27:00
5 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 00:26:50
6 Satnoianu Andrei 698 2004 CSM Brăila 00:26:67
7 Ghionu Denis 689 2004 CSM Brăila 00:27:15

Descalificari
1 Curecheriu Alexandru
Observatii: DNS
256 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Stoian Alexandru
Observatii: DNS
699 2004 CSM Brăila 00:30:03
3 Pavel Claudiu
Observatii: DNS
711 2001 CS Contratimp 00:28:21
4 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 00:28:50
5 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 00:26:55
6 Grădinaru Răzvan
Observatii: DNS
1527 1995 Pescarusul Izvorani 00:25:80
7 Secărin Robert Andrei
Observatii: DNS
561 2003 EnergicLL C.S. 00:28:00

Proba 2 50m fluture/butterfly - 8 - 99 ani - Fete (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zamfiroiu Miruna Paula 469 2003 Team Nova Brasov 99:99:99
2 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 00:48:89
4 Micu Irina 230 2011 Aqua Sport Citius 00:45:71
5 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:48:74
6 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Călianu Marie Sophie 1517 2008 Performer C.S. 99:99:99
8 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
2 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 00:44:00
3 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 00:42:90
4 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 00:42:14
5 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 00:42:60
6 Negrău Bianca 704 2006 CSM Brăila 00:43:13
7 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:44:79
8 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:45:00

Seria: 3
1 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 00:40:90
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 00:40:09
3 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:39:96
4 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 00:38:31
5 Barbieru Anelis 198 2011 Aqua Sport Citius 00:39:00
6 Zamfir Mihaela 424 2009 Legacy Aquatix 00:40:00
7 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 00:40:25
8 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:41:26

Seria: 4
1 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:37:07
2 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:37:00
3 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 00:36:50
4 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 00:36:30
5 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 00:36:45
6 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 00:36:93
7 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 00:37:04
8 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 00:38:22

Seria: 5
1 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 00:36:00
2 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 00:35:82
3 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 00:35:50
4 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 00:35:21
5 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 00:35:38
6 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:35:53
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:36:00
8 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 00:36:00

Seria: 6
1 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 00:35:00
2 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:34:77
3 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 00:34:75
4 Vlad Maria 1520 2009 LPS Alba Iulia 00:34:27
5 Asaftei Daria 1386 2009 Junior Swim Iași 00:34:62
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 00:34:76
7 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:35:00
8 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 00:35:10

Seria: 7
1 Stoica Georgiana Daniela 578 2005 EnergicLL C.S. 00:34:00
2 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:33:50
3 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 00:32:90
4 Luță Sara maria 572 2007 EnergicLL C.S. 00:32:18
5 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:32:62
6 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 00:33:14
7 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:33:84
8 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 00:34:00

Seria: 8
1 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:32:00
2 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 00:31:44
4 Grosu Ana Georgiana 1113 2007 Atena Sport Club Constanța 00:31:05
5 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 00:31:07
6 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:31:40
7 Dumitrescu Alissa Maria 568 2006 EnergicLL C.S. 00:31:95
8 Harabagiu Ioana 703 2004 CSM Brăila 00:32:07

Seria: 9
1 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 00:31:00
2 Otoiu Ana Cristina 411 2006 CSM Pitesti 00:30:78
3 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 00:30:12
4 Andrei Alina 700 2003 CSM Brăila 00:29:78
5 Ellersdorfer Mihaela 667 2005 CS Contratimp 00:30:01
6 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:30:62
7 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:30:80
8 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul Emil Racovita 00:31:00

Descalificari
1 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 00:45:00
2 Careba Alexandra Theodora
Observatii: DNS
14022 2006 CSS Reșița 00:31:20

Proba 3 100m spate/backstroke - 8 - 99 ani - Baieti (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
4 Ene Denis 1078 2005 Total Sport Art 99:99:99
5 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
3 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:40:56
4 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 01:36:87
5 Ciobănescu Mario 686 2009 CSM Brăila 01:38:24
6 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
7 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 99:99:99
8 Bălan Ionuț 1496 2011 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 3
1 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 01:35:00
2 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 01:34:00
3 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 01:31:84
4 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 01:29:30
5 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 01:30:24
6 Ionescu Matei 690 2007 CSM Brăila 01:32:50
7 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 01:34:89
8 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 01:35:16

Seria: 4
1 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:28:35
2 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 01:26:40
3 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:25:00
4 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 01:25:00
5 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:25:00
6 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:26:40
7 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 01:28:00
8 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 01:28:65

Seria: 5
1 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 01:24:95
2 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:23:50
3 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 01:23:33
4 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 01:22:00
5 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 01:22:63
6 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:23:40
7 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:24:00
8 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:25:00

Seria: 6
1 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 01:20:21
2 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 01:20:00
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:19:00
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:17:79
5 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 01:18:03
6 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 01:20:00
7 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 01:20:00
8 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 01:21:00

Seria: 7
1 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:17:00
2 Pralea Ștefan 560 2006 EnergicLL C.S. 01:15:00
3 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:12:45
4 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 01:11:16
5 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 01:12:07
6 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 01:14:17
7 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 01:15:77
8 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 01:17:48

Seria: 8
1 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:10:00
2 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 01:08:72
3 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 01:08:45
4 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 01:06:67
5 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 01:07:20
6 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 01:08:54
7 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 01:09:84
8 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 01:10:14

Seria: 9
1 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 01:05:80
2 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 01:04:04
3 Ghionu Denis 689 2004 CSM Brăila 01:01:79
5 Deaconu Denis 13246 2004 CSM Pitesti 01:01:50
6 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 01:02:86
7 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 01:04:94
8 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 01:06:21

Descalificari
1 Popescu Denis Laurean
Observatii: DNS
12721 2003 CSS Reșița 00:58:80

Proba 4 100m spate/backstroke - 8 - 99 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 99:99:99
4 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 2
1 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 01:46:00
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:35:50
3 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 01:34:00
5 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 01:32:00
6 Zamfir Mihaela 424 2009 Legacy Aquatix 01:34:00
7 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:39:00
8 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 01:28:10
2 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 01:27:31
3 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 01:25:61
4 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 01:24:00
5 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 01:24:57
6 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 01:26:58
7 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:28:00
8 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 01:29:00

Seria: 4
1 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 01:23:00
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:23:00
3 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:22:00
4 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:21:16
5 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:21:37
6 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:22:22
7 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 01:23:00
8 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:23:90

Seria: 5
1 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 01:21:00
2 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 01:20:69
3 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 01:19:00
5 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 01:16:90
6 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 01:20:18
7 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 01:21:00
8 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:21:06

Seria: 6
1 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 01:14:53
2 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 01:13:87
4 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 01:12:56
5 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 01:13:00
6 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 01:13:70
7 Paraschiv Eva Maria 1112 2007 Atena Sport Club Constanța 01:14:50
8 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 01:14:79

Seria: 7
1 Grosu Ana Georgiana 1113 2007 Atena Sport Club Constanța 01:10:24
2 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 01:09:90
3 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 01:08:54
4 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 01:07:79
5 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 01:07:98
6 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 01:09:29
7 Darina Rakova 1258 2007 Club Sprint-Sofia 01:10:00
8 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:10:87

Descalificari
1 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 01:31:36
2 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 01:15:31
3 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 01:13:50

Proba 5 200m liber/freestyle - 11 - 99 ani - Baieti (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sârbulescu Matei 1528 2004 Colegiul Emil Racovita 99:99:99
4 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 99:99:99
5 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
2 Solomon David 1501 2007 Total Sport Art 99:99:99
3 Sandu Matei 604 2004 YST Sport Club 03:09:00
4 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 03:00:00
5 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 03:07:00
6 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 03:09:79
7 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 02:37:00
2 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 02:28:91
3 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 02:27:67
4 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 02:27:00
5 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 02:27:25
6 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 02:27:95
7 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 02:36:21
8 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 02:37:00

Seria: 4
1 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:24:00
2 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 02:22:00
3 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 02:18:50
5 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:18:00
6 Oanță Rareș Mihai 557 2007 EnergicLL C.S. 02:21:00
7 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 02:22:34
8 Gavrila Gelu 306 2006 CSM Corona Brasov 02:25:00

Seria: 5
1 Benghiac Eric 303 2006 CSM Corona Brasov 02:15:00
2 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 02:10:00
3 Lungu Sebastian 691 2003 CSM Brăila 02:08:10
4 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 02:06:90
5 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:08:00
6 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 02:09:15
7 Ungureanu Alexandru 401 1990 Legacy Aquatix 02:10:00
8 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 02:16:79

Seria: 6
1 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 02:04:15
2 Stignei Denis 1204 2005 CS Bogdan Ciobotariu C-ța 02:02:73
4 Ștefănescu Bogdan Alexandru 1521 2001 CS Olimpia București 01:57:29
5 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 02:00:00
6 Piciorus Alexandru 12000 2002 CSS PLOIEȘTI 02:01:30
7 Andron Teodor 254 2005 CSS PLOIEȘTI 02:03:12
8 Satnoianu Andrei 698 2004 CSM Brăila 02:06:85

Descalificari
1 Pavel Claudiu
Observatii: DNS
711 2001 CS Contratimp 02:17:12
2 Schmelas Erwin
Observatii: DNS
1513 2003 CSS Reșița 02:00:20

Proba 6 200m liber/freestyle - 11 - 99 ani - Fete (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 99:99:99
4 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 03:07:00
5 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:10:00
6 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 02:49:08
2 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 02:48:00
3 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 02:32:00
4 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 02:30:33
5 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 02:31:56
6 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 02:36:00
7 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 02:48:56
8 Catrina Anca 701 2007 CSM Brăila 02:52:37

Seria: 3
2 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:23:00
3 Busurca Petra 13997 2005 Performer C.S. 02:22:06
4 Dumitrescu Alissa Maria 568 2006 EnergicLL C.S. 02:21:00
5 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:22:00
6 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 02:22:21
7 Luță Sara maria 572 2007 EnergicLL C.S. 02:28:00
8 Zamfiroiu Miruna Paula 469 2003 Team Nova Brasov 02:30:19

Seria: 4
1 Paraschiv Eva Maria 1112 2007 Atena Sport Club Constanța 02:18:50
2 Avram Ana Maria 1388 2005 LPS Brăila 02:17:00
3 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 02:13:90
5 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 02:10:00
6 Otoiu Ana Cristina 411 2006 CSM Pitesti 02:14:32
7 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 02:18:00
8 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:21:00

Descalificari
1 Ban Alexia
Observatii: DNF
197 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 02:30:14

Proba 7 200m mixt/Ind.medley - 11 - 99 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 99:99:99
2 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
3 Culcea Matei 680 2004 YST Sport Club 99:99:99
4 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 03:03:44
5 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 03:20:64
6 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
7 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 02:34:31
2 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 02:31:00
3 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 02:25:50
5 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 02:25:45
6 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 02:30:03
7 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 02:31:35
8 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 02:38:29

Seria: 3
1 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 02:25:05
2 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 02:21:60
3 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 02:18:35
6 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 02:19:20
8 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 02:25:15

Descalificari
1 Pavel Claudiu
Observatii: DNS
711 2001 CS Contratimp 02:25:25
2 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 02:12:20
3 Deaconu Denis
Observatii: DNS
13246 2004 CSM Pitesti 02:17:53
4 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 02:25:00

Proba 8 200m mixt/Ind.medley - 11 - 99 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 03:32:88
4 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 03:00:00
5 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 03:10:00

Seria: 2
1 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 02:56:69
2 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 02:48:41
3 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 02:47:20
4 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 02:45:20
5 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:46:00
6 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 02:48:17
7 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 02:53:26
8 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 02:57:10

Seria: 3
1 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 02:42:37
2 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 02:35:42
3 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 02:28:10
4 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 02:20:00
7 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:40:95
8 Andrei Alina 700 2003 CSM Brăila 02:45:15

Descalificari
1 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 02:32:00

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50m spate/backstroke - 8 - 99 ani - Fete (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 99:99:99
5 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Dragnescu Daria 272 2011 Pescarusul Izvorani 01:04:01
3 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:48:78
4 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 00:46:00
5 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:48:50
6 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 00:49:91
7 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 3
1 Catrina Anca 701 2007 CSM Brăila 00:45:20
2 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:44:05
3 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 00:43:20
4 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:42:97
5 Barbieru Anelis 198 2011 Aqua Sport Citius 00:43:00
6 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 00:44:00
7 Micu Irina 230 2011 Aqua Sport Citius 00:44:39
8 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:45:66

Seria: 4
1 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 00:42:68
2 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:42:38
3 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 00:42:00
4 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 00:42:00
5 Zamfir Mihaela 424 2009 Legacy Aquatix 00:42:00
6 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 00:42:00
8 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 00:42:93

Seria: 5
1 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:41:24
2 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:41:00
3 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:40:00
4 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 00:39:59
5 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 00:39:87
6 Vlad Maria 1520 2009 LPS Alba Iulia 00:40:22
7 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 00:41:03
8 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 00:41:83

Seria: 6
1 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 00:39:41
2 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 00:38:50
3 Asaftei Daria 1386 2009 Junior Swim Iași 00:38:24
4 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 00:37:50
5 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 00:38:00
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:38:40
7 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:39:38
8 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 00:39:56

Seria: 7
1 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:37:26
2 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 00:37:00
3 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 00:37:00
4 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:36:83
5 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:36:99
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:37:00
7 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 00:37:00
8 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 00:37:41

Seria: 8
1 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 00:36:02
2 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 00:35:31
3 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 00:34:94
5 Paraschiv Eva Maria 1112 2007 Atena Sport Club Constanța 00:34:80
6 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 00:35:00
7 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 00:36:00
8 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 00:36:50

Seria: 9
1 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 00:34:00
2 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 00:33:80
4 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:33:20
5 Ellersdorfer Mihaela 667 2005 CS Contratimp 00:33:31
6 Darina Rakova 1258 2007 Club Sprint-Sofia 00:33:50
7 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:34:00
8 Avram Ana Maria 1388 2005 LPS Brăila 00:34:48

Seria: 10
1 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 00:33:00
2 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 00:32:50
3 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 00:32:11
4 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 00:31:07
5 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:31:62
6 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 00:32:16
7 Grosu Ana Georgiana 1113 2007 Atena Sport Club Constanța 00:32:90

Descalificari
1 Călianu Marie Sophie
Observatii: DNS
1517 2008 Performer C.S. 99:99:99
2 Albestreanu Sofia
Observatii: DNS
1525 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 00:42:43
4 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 00:34:50
5 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 00:33:48
6 Careba Alexandra Theodora
Observatii: DNS
14022 2006 CSS Reșița 00:33:00

Proba 2 50m spate/backstroke - 8 - 99 ani - Baieti (108 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99
4 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
5 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
6 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Sănduloiu Ștefan 1500 2010 Total Sport Art 99:99:99
2 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 99:99:99
3 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
4 Curecheriu Alexandru 256 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Teodorescu Rayan 268 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 Bocaciu Ștefan 709 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
7 Ene Denis 1078 2005 Total Sport Art 99:99:99
8 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 3
1 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Dumitrescu Răzvan 1499 2011 Total Sport Art 01:10:40
3 Ciobanu Vlad 1497 2011 Total Sport Art 01:08:00
4 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 00:54:80
5 Dragnescu Andrei 258 2008 Pescarusul Izvorani 00:54:88
6 Dumitrescu Bogdan 1498 2011 Total Sport Art 01:10:33
7 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 4
1 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 00:51:32
2 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:49:17
3 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:44:14
4 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 00:44:00
5 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 00:44:00
6 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 00:45:00
7 Bălan Ionuț 1496 2011 Total Sport Art 00:51:21
8 Batir Marco Leon 1510 2008 CSM Brăila 00:52:03

Seria: 5
1 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:00
2 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:00
3 Ionescu Matei 690 2007 CSM Brăila 00:42:17
4 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:42:00
5 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 00:42:00
6 Ciobănescu Mario 686 2009 CSM Brăila 00:42:69
7 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:43:00
8 Manolescu David 692 2007 CSM Brăila 00:43:23

Seria: 6
1 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 00:41:14
2 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 00:41:00
3 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 00:40:00
4 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 00:39:67
5 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:40:00
6 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:41:00
7 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 00:41:02
8 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 00:41:55

Seria: 7
1 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:39:08
2 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:39:00
3 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:38:00
4 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 00:37:97
5 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 00:38:00
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:38:50
7 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:39:00
8 Solomon David 1501 2007 Total Sport Art 00:39:33

Seria: 8
2 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:37:12
3 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 00:37:00
4 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:37:00
5 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:37:00
6 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:37:00
7 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 00:37:20
8 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:37:94

Seria: 9
1 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 00:37:00
2 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:36:50
3 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 00:36:00
4 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:36:00
5 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 00:36:00
6 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:36:00
7 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 00:36:90
8 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 00:37:00

Seria: 10
1 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:35:92
2 Pralea Ștefan 560 2006 EnergicLL C.S. 00:35:00
3 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 00:34:49
4 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 00:33:95
5 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 00:34:38
6 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:35:00
7 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 00:35:27
8 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 00:35:94

Seria: 11
1 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 00:33:50
2 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 00:33:33
3 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 00:33:31
4 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 00:33:10
5 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 00:33:13
6 Benghiac Eric 303 2006 CSM Corona Brasov 00:33:33
7 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 00:33:42
8 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 00:33:94

Seria: 12
2 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 00:32:34
3 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:32:12
5 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 00:32:09
6 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 00:32:14
7 Pavel Claudiu 711 2001 CS Contratimp 00:32:34
8 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 00:32:68

Seria: 13
1 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 00:31:50
2 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 00:31:32
3 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 00:31:00
4 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 00:30:79
5 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 00:30:79
6 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:31:08
7 Ungureanu Alexandru 401 1990 Legacy Aquatix 00:31:47
8 Uleia Stefan Ovidiu 269 2004 Pescarusul Izvorani 00:31:72

Seria: 14
1 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 00:29:51
2 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 00:29:00
6 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 00:28:70
8 Ghionu Denis 689 2004 CSM Brăila 00:29:65

Descalificari
1 Tudor David
Observatii: DSQ
662 2001 CS Contratimp 00:37:35
2 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 00:32:50
3 Secărin Robert Andrei
Observatii: DNS
561 2003 EnergicLL C.S. 00:32:00
4 Grădinaru Răzvan
Observatii: DNS
1527 1995 Pescarusul Izvorani 00:28:20
5 Popescu Denis Laurean
Observatii: DNS
12721 2003 CSS Reșița 00:27:60
6 Schmelas Erwin
Observatii: DNS
1513 2003 CSS Reșița 00:28:00
7 Deaconu Denis
Observatii: DNS
13246 2004 CSM Pitesti 00:29:25

Proba 3 100m fluture/butterfly - 8 - 99 ani - Fete (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zamfiroiu Miruna Paula 469 2003 Team Nova Brasov 99:99:99
2 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 99:99:99
3 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
7 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Barbieru Anelis 198 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Negrău Bianca 704 2006 CSM Brăila 01:46:47
4 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 01:43:34
5 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 01:45:00
6 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 01:45:00
7 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99
8 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:39:66
2 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 01:38:00
3 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 01:32:39
4 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 01:29:00
5 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:30:00
6 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 01:36:00
7 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 01:39:00
8 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:39:98

Seria: 4
1 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 01:24:68
3 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 01:22:39
4 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 01:21:93
5 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 01:22:00
6 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 01:22:66
7 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:24:50
8 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 01:25:28

Seria: 5
1 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 01:20:50
2 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 01:20:00
3 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 01:19:00
4 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 01:18:00
5 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:18:00
6 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 01:20:00
7 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 01:20:12
8 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:21:00

Seria: 6
1 Vlad Maria 1520 2009 LPS Alba Iulia 01:16:21
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 01:16:00
4 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 01:15:00
5 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 01:15:07
6 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 01:15:43
7 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:16:20
8 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 01:16:52

Seria: 7
1 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 01:12:64
2 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 01:11:46
3 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 01:10:00
4 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 01:09:07
5 Paraschiv Eva Maria 1112 2007 Atena Sport Club Constanța 01:09:50
6 Dumitrescu Alissa Maria 568 2006 EnergicLL C.S. 01:11:00
7 Luță Sara maria 572 2007 EnergicLL C.S. 01:12:00
8 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 01:14:02

Seria: 8
1 Otoiu Ana Cristina 411 2006 CSM Pitesti 01:09:00
3 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul Emil Racovita 01:08:00
4 Grosu Ana Georgiana 1113 2007 Atena Sport Club Constanța 01:07:50
5 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 01:07:51
6 Safcencu Delia 13275 2005 Dacia Mioveni 01:08:20
7 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:08:99
8 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 01:09:00

Descalificari
1 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 01:45:00
2 Constantin Amalia Gabriela
Observatii: DNS
525 2009 Swimming Team 01:23:00
3 Lazzetti Elisa Maria
Observatii: DNS
13 2006 Performer C.S. 01:15:14
4 Careba Alexandra Theodora
Observatii: DNS
14022 2006 CSS Reșița 01:08:80

Proba 4 100m fluture/butterfly - 8 - 99 ani - Baieti (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 99:99:99
5 Dolțu Mihai 12806 2003 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
2 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
7 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 3
1 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99
2 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 01:42:00
4 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 01:39:00
5 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:41:12
6 Pleșu Răzvan 696 2009 CSM Brăila 01:47:16
7 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 99:99:99
8 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 01:35:00
2 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 01:35:00
3 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 01:30:00
4 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 01:27:03
5 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 01:27:61
6 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 01:32:00
7 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 01:35:00
8 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 01:35:00

Seria: 5
1 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 01:26:00
2 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:25:00
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:23:00
4 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 01:22:00
5 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 01:22:00
6 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 01:23:00
7 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:26:00

Seria: 6
1 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 01:20:32
2 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 01:19:20
3 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 01:16:00
4 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:16:00
5 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:16:00
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:17:80
7 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 01:20:00
8 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 01:21:10

Seria: 7
1 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:15:15
2 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 01:14:00
3 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 01:13:46
4 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 01:10:51
5 Oanță Rareș Mihai 557 2007 EnergicLL C.S. 01:13:00
6 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 01:13:99
7 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 01:14:29
8 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:15:79

Seria: 8
1 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 01:09:14
2 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 01:07:30
3 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 01:07:11
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:06:00
5 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 01:07:00
6 Neagu Andrei 694 2004 CSM Brăila 01:07:24
7 Sârbulescu Matei 1528 2004 Colegiul Emil Racovita 01:08:32
8 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 01:10:15

Seria: 9
1 Peptănaru Ștefan 695 2004 LPS Brăila 01:05:50
2 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 01:03:73
3 Andron Teodor 254 2005 CSS PLOIEȘTI 01:03:24
4 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 01:02:65
5 Popoacă Eduard 697 2004 LPS Brăila 01:02:70
7 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 01:03:74
8 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 01:06:00

Seria: 10
1 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 01:02:30
2 Ghionu Denis 689 2004 CSM Brăila 01:01:78
3 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 00:59:00
4 Ștefănescu Bogdan Alexandru 1521 2001 CS Olimpia București 00:57:78
6 Satnoianu Andrei 698 2004 CSM Brăila 01:01:25
7 Lungu Sebastian 691 2003 CSM Brăila 01:01:80

Descalificari
1 Culcea Matei
Observatii: DNS
680 2004 YST Sport Club 99:99:99
2 Stoicescu Alexandru
Observatii: DNS
181 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Gavrila Gelu
Observatii: DNS
306 2006 CSM Corona Brasov 01:26:42
4 Piciorus Alexandru
Observatii: DNS
12000 2002 CSS PLOIEȘTI 01:03:50
5 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 00:58:06
6 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 01:02:50

Proba 5 200m bras/breaststroke - 11 - 99 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 03:26:55
3 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 03:20:00
4 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 03:14:00
5 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 03:15:66
6 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 03:20:00
7 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 03:34:76

Seria: 2
1 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 03:06:43
2 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 03:01:96
5 Andrei Alina 700 2003 CSM Brăila 02:52:19
6 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 02:55:51
7 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 03:05:00
8 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 03:08:21

Descalificari
1 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 02:54:21
2 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 02:36:50

Proba 6 200m bras/breaststroke - 11 - 99 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99
3 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 99:99:99
4 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 03:15:00
5 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 03:21:04
6 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 03:10:00
2 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:59:99
3 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 02:57:52
4 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 02:50:00
5 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 02:50:51
6 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 02:59:51
7 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 03:08:66
8 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 03:10:00

Seria: 3
1 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 02:49:54
2 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 02:45:44
3 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 02:42:00
4 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 02:41:36
5 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 02:41:44
6 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 02:45:41
7 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 02:46:55
8 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 02:49:99

Seria: 4
1 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 02:38:50
2 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 02:36:31
3 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 02:34:22
5 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 02:32:45
6 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 02:34:31
7 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 02:37:57
8 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 02:40:00

Descalificari
1 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 02:31:22

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 50m bras/breaststroke - 8 - 99 ani - Fete (66 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Călianu Marie Sophie 1517 2008 Performer C.S. 99:99:99
5 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 99:99:99
3 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:55:00
4 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 00:53:60
7 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 3
1 Micu Irina 230 2011 Aqua Sport Citius 00:50:06
2 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 00:49:35
3 Barbieru Anelis 198 2011 Aqua Sport Citius 00:49:00
4 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 00:48:00
5 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 00:48:80
6 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 00:49:31
7 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 00:50:00
8 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:52:60

Seria: 4
1 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 00:47:68
2 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 00:46:63
3 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:46:00
4 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 00:45:50
5 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 00:46:00
6 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 00:46:00
7 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 00:47:25
8 Comna Andreea 208 2011 Aqua Sport Citius 00:47:73

Seria: 5
1 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 00:45:23
2 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 00:45:09
3 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 00:44:50
4 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 00:44:21
5 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 00:44:39
6 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 00:44:80
7 Negrău Bianca 704 2006 CSM Brăila 00:45:18
8 Vlad Maria 1520 2009 LPS Alba Iulia 00:45:41

Seria: 6
1 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 00:44:00
2 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 00:43:70
3 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:43:00
4 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:42:31
5 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 00:43:00
6 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 00:43:53
7 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:43:90
8 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 00:44:00

Seria: 7
1 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 00:41:78
2 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 00:41:12
3 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 00:41:04
4 Vișinescu Oana 1075 2007 Total Sport Art 00:40:80
5 Stoica Georgiana Daniela 578 2005 EnergicLL C.S. 00:41:00
6 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 00:41:10
7 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:41:19
8 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 00:41:78

Seria: 8
1 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 00:40:09
2 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:40:00
3 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 00:39:70
4 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:39:00
5 Ellersdorfer Mihaela 667 2005 CS Contratimp 00:39:26
6 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 00:40:00
7 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 00:40:00
8 Asaftei Daria 1386 2009 Junior Swim Iași 00:40:47

Seria: 9
2 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 00:36:31
3 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 00:35:50
5 Andrei Alina 700 2003 CSM Brăila 00:34:98
6 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 00:36:18
7 Remete Daria 1519 2007 LPS Alba Iulia 00:37:38
8 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 00:39:00

Descalificari
1 Albestreanu Sofia
Observatii: DNS
1525 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 00:54:00
3 Dragnescu Daria
Observatii: DNS
272 2011 Pescarusul Izvorani 01:30:30
4 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 00:38:31
5 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 00:33:20

Proba 2 50m bras/breaststroke - 8 - 99 ani - Baieti (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bocaciu Ștefan 709 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99
5 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrescu Bogdan 1498 2011 Total Sport Art 99:99:99
2 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 99:99:99
3 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
4 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99
5 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
6 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
7 Dumitrescu Răzvan 1499 2011 Total Sport Art 99:99:99
8 Ciobanu Vlad 1497 2011 Total Sport Art 99:99:99

Seria: 3
1 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
2 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 01:13:79
3 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 01:02:49
4 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 00:56:23
5 Batir Marco Leon 1510 2008 CSM Brăila 00:58:39
7 Sănduloiu Ștefan 1500 2010 Total Sport Art 99:99:99
8 Teodorescu Rayan 268 2010 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 4
1 Bălan Ionuț 1496 2011 Total Sport Art 00:54:17
2 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 00:51:00
3 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 00:50:00
4 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 00:49:00
5 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 00:50:00
6 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 00:50:00
7 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 00:51:26
8 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 00:55:00

Seria: 5
1 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 00:48:00
2 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 00:46:56
3 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 00:46:00
4 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 00:45:87
5 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 00:46:00
6 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 00:46:03
7 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 00:46:98
8 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 00:49:00

Seria: 6
1 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:45:50
2 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 00:44:79
3 Ene Denis 1078 2005 Total Sport Art 00:44:49
4 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:44:30
6 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:44:78
7 Pleșu Răzvan 696 2009 CSM Brăila 00:45:36
8 Pandele Vladimir 491 2010 CSA Steaua 00:45:80

Seria: 7
1 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 00:44:00
2 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 00:44:00
3 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 00:43:00
4 Gherghina Alexandru 1080 2008 Total Sport Art 00:42:55
5 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:42:86
6 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 00:43:00
7 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 00:44:00
8 Manolescu David 692 2007 CSM Brăila 00:44:12

Seria: 8
1 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 00:42:34
2 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 00:42:00
3 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:41:67
4 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 00:41:00
5 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 00:41:39
6 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:41:78
7 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 00:42:30
8 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:42:40

Seria: 9
1 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:40:16
2 Koncz Nimrod 1114 2006 CSM Târgu Mureș 00:38:50
3 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:38:00
4 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 00:37:35
5 Stoian Antonio 661 2005 CS Contratimp 00:37:39
6 Enescu Armand 1518 2007 LPS Alba Iulia 00:38:43
7 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 00:40:00

Seria: 10
1 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 00:37:15
2 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 00:37:00
3 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 00:36:31
4 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 00:35:91
5 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 00:36:00
6 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 00:36:45
7 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:37:00
8 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 00:37:21

Seria: 11
2 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 00:34:58
3 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 00:34:36
4 Stoian Razvan Gabriel 5 2005 CSA Steaua 00:34:05
5 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 00:34:12
7 Rădoi Rareș 659 2005 CS Contratimp 00:34:59
8 Cojocaru Stefan 541 2006 ACS BARRACUDA 00:35:87

Seria: 12
1 Coman Darius 542 2007 ACS BARRACUDA 00:32:45
2 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 00:32:13
4 Grădinaru Răzvan 1527 1995 Pescarusul Izvorani 00:28:32
5 Dincă Andreas 1526 1998 Pescarusul Izvorani 00:29:20
6 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 00:31:98
7 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 00:32:26
8 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 00:33:45

Descalificari
1 Curecheriu Alexandru
Observatii: DNS
256 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99
2 Dragnescu Andrei
Observatii: DNS
258 2008 Pescarusul Izvorani 01:06:91
3 Sandu Matei
Observatii: DSQ
604 2004 YST Sport Club 00:44:42
4 Culcea Matei
Observatii: DNS
680 2004 YST Sport Club 00:41:00
5 Petre Narcis
Observatii: DNS
927 2005 Colegiul Emil Racovita 00:35:00
6 Pavel Claudiu
Observatii: DNS
711 2001 CS Contratimp 00:34:56
7 Meszaros Balazs
Observatii: DNS
1115 2003 CSM Târgu Mureș 00:31:58

Proba 3 100m liber/freestyle - 8 - 99 ani - Fete (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1524 2004 CSA Steaua 99:99:99
4 Micu Irina 230 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Zamfiroiu Miruna Paula 469 2003 Team Nova Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Stancu Elena Alexandra 23 2007 YST Sport Club 01:32:00
3 Tapirluie Diana 683 2010 Total Sport Art 01:27:69
4 Radu Georgiana Beatrice 27 2003 YST Sport Club 01:24:39
5 Pop Karina 728 2009 CSA Steaua 01:24:43
6 Buleu Alexa 345 2011 CS Hyperion Brasov 01:29:00
7 Croitoru Maria 211 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Catrina Anca 701 2007 CSM Brăila 01:23:49
2 Giuroiu Emma Ingrid 520 2006 Pescarusul Izvorani 01:22:71
4 Bătrînu Gabriela 1387 2008 LPS Brăila 01:21:60
5 Gheba Amalia Georgiana 285 2010 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:21:96
6 Girip Lucia 702 2009 LPS Brăila 01:22:23
7 Zamfir Mihaela 424 2009 Legacy Aquatix 01:23:49
8 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 01:24:16

Seria: 4
1 Marinescu Alexia 536 2008 Aquatonics C.S. 01:21:00
2 Costea Mihaela Izabela 79 2008 Legacy Aquatix 01:20:00
3 Barbieru Anelis 198 2011 Aqua Sport Citius 01:20:00
4 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 01:17:59
5 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 01:18:00
6 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 01:20:00
8 Fekete Petra 1443 2011 CS Hyperion Brasov 01:21:00

Seria: 5
1 Pavel Bianca 538 2010 Aquatonics C.S. 01:17:00
2 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 01:15:97
3 Tirila Larisa 346 2010 CS Hyperion Brasov 01:15:43
4 Stanculescu Melissa 15655 2009 CSM Pitesti 01:15:15
5 Grosu Ana Maria 537 2009 Aquatonics C.S. 01:15:26
6 Vlad Maria 1520 2009 LPS Alba Iulia 01:15:62
7 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 01:16:16
8 Aylett Keira 1072 2008 Total Sport Art 01:17:36

Seria: 6
1 Țolea Cristina 448 2009 CSM Ploiești 01:14:50
2 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:14:00
3 Veress Rebecca 1120 2009 CSM Târgu Mureș 01:13:50
4 Morar Bianca 1118 2009 CSM Târgu Mureș 01:13:00
5 Gheorghe Andra 373 2007 Median Bucuresti 01:13:00
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:13:84
7 Ban Alexia 197 2008 Aqua Sport Citius 01:14:22
8 Olteanu Andreea 669 2004 CS Contratimp 01:15:14

Seria: 7
1 Șerbănescu Alessandra 1074 2007 Total Sport Art 01:12:17
2 Cojocaru Iarina Ioana 540 2010 ACS BARRACUDA 01:10:10
3 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 01:09:62
4 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 01:09:11
5 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 01:09:47
6 Constantin Amalia Gabriela 525 2009 Swimming Team 01:09:91
7 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 01:11:87
8 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:13:00

Seria: 8
1 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 01:09:06
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:09:00
3 Otvos Lorena 1119 2009 CSM Târgu Mureș 01:08:10
5 Santha Nora 1511 2008 CSS Târgu Mureș 01:08:00
6 Diaconu Alexandra 665 2006 CS Contratimp 01:08:31
7 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 01:09:00
8 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul Viitorul Pitești 01:09:10

Seria: 9
1 Stiger Diana 954 2008 CSA Steaua 01:06:45
2 Luță Sara maria 572 2007 EnergicLL C.S. 01:06:00
3 Darina Rakova 1258 2007 Club Sprint-Sofia 01:06:00
4 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:05:00
5 Harabagiu Ioana 703 2004 CSM Brăila 01:05:42
6 Nita Andra 445 2007 CSS PLOIEȘTI 01:06:00
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 CS MEDGIDIA 01:07:20

Seria: 10
1 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:05:00
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 01:04:00
3 Paraschiv Eva Maria 1112 2007 Atena Sport Club Constanța 01:04:00
4 Văcaru Andreea 673 2005 CS Contratimp 01:03:13
6 Dumitrescu Alissa Maria 568 2006 EnergicLL C.S. 01:04:00
7 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 01:04:85
8 Stoica Georgiana Daniela 578 2005 EnergicLL C.S. 01:05:00

Seria: 11
1 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 01:03:00
2 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 01:03:00
3 Surugiu Emilia 16409 2007 CSM Pitesti 01:02:00
4 Botezatu Elena 312 2002 CSM Corona Brasov 01:01:00
5 Văduva Bianca 674 2001 CS Contratimp 01:01:59
6 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul Emil Racovita 01:02:00
7 Avram Ana Maria 1388 2005 LPS Brăila 01:03:00

Descalificari
1 Crainic Smaranda
Observatii: DNS
1444 2011 CS Hyperion Brasov 01:22:00
2 Popa Natalia
Observatii: DNS
242 2010 Aqua Sport Citius 01:20:96
3 Dragomir Ioana
Observatii: DNS
666 2006 CS Contratimp 01:07:54
4 Remete Daria
Observatii: DNS
1519 2007 LPS Alba Iulia 01:06:45
5 Careba Alexandra Theodora
Observatii: DNS
14022 2006 CSS Reșița 01:03:30
6 Fangli Henrietta
Observatii: DNS
1117 2001 CSM Târgu Mureș 01:03:00

Proba 4 100m liber/freestyle - 8 - 99 ani - Baieti (112 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borangel Emanuel 1522 2005 CSA Steaua 99:99:99
2 Călianu Christian 1515 2008 Performer C.S. 99:99:99
3 Neacșu Matei 946 2008 CSA Steaua 99:99:99
4 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 99:99:99
5 Giuroiu Daniel Tudor 519 2008 Pescarusul Izvorani 99:99:99
6 David Simon 1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
7 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
8 Roșca Mihnea 1523 2006 CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Vasile Eduard 191 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Butufei Rareș 1456 2011 CS Hyperion Brasov 01:30:00
3 Keller Nicholas 308 2011 CS Hyperion Brasov 01:27:00
4 Holosi Albert 461 2010 CS Hyperion Brasov 01:25:77
5 Ciobănescu Mario 686 2009 CSM Brăila 01:26:03
6 Suveica Vlad Mihai 24 2007 YST Sport Club 01:28:00
7 Bălan Ionuț 1496 2011 Total Sport Art 01:45:22
8 Iancu Dan Cristian 260 2006 Pescarusul Izvorani 99:99:99

Seria: 3
1 Badarau Robert 99 2011 Aqua Sport Citius 01:25:00
2 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 01:24:00
3 Ionescu Matei 690 2007 CSM Brăila 01:22:74
4 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 01:22:00
5 Coman David 340 2011 CS Hyperion Brasov 01:22:00
6 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 01:23:01
7 Ciuvica Mario 422 2009 Legacy Aquatix 01:24:58
8 Sandu Matei 604 2004 YST Sport Club 01:25:28

Seria: 4
1 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 01:21:37
2 Manolescu David 692 2007 CSM Brăila 01:20:49
3 Dobre Rares 426 2010 Legacy Aquatix 01:19:00
4 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:18:50
5 Kantor Robert 343 2010 CS Hyperion Brasov 01:18:95
6 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 01:20:00
7 Bujoreanu Robert 423 2009 Legacy Aquatix 01:21:00
8 Kovacs Norbert 344 2011 CS Hyperion Brasov 01:21:61

Seria: 5
1 Radu Matei 676 2008 Legacy Aquatix 01:17:15
2 Enache Andrei 943 2008 CSA Steaua 01:16:65
3 Badescu Stefan 100 2008 Aqua Sport Citius 01:15:30
4 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 01:15:00
5 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:15:00
6 Bocaciu Mirun 255 2007 Pescarusul Izvorani 01:15:82
7 Mestecăneanu Rareș Ioan 16433 2010 Liceul Viitorul Pitești 01:17:00
8 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:18:14

Seria: 6
1 Solomon David 1501 2007 Total Sport Art 01:14:82
2 Micu Tudor 141 2008 Aqua Sport Citius 01:13:45
3 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009 A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:12:04
4 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 01:12:00
5 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 01:12:00
6 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:13:00
7 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:13:84
8 Ionescu Denis 341 2010 CS Hyperion Brasov 01:14:98

Seria: 7
2 Smadu David 1082 2008 Total Sport Art 01:10:49
4 Barbu Tiberiu 13994 2008 CSM Pitesti 01:10:00
5 Mihai Sasha Andrei 425 2010 Legacy Aquatix 01:10:00
6 Ene Denis 1078 2005 Total Sport Art 01:10:09
7 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 01:10:74
8 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:11:00

Seria: 8
1 Ionescu Vlad 342 2010 CS Hyperion Brasov 01:09:72
2 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 01:08:95
3 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 01:08:00
4 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:07:02
6 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:08:12
7 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:09:59
8 Fekete Magor 460 2009 CS Hyperion Brasov 01:09:84

Seria: 9
1 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:07:00
2 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 01:06:53
3 Culea Petre 348 2006 CSS 1 Bucuresti 01:06:00
4 Pralea Ștefan 560 2006 EnergicLL C.S. 01:05:00
5 Preda Alexandru 350 2005 CSS 1 Bucuresti 01:05:12
7 Fîciu Bogdan 349 2006 CSS 1 Bucuresti 01:07:00
8 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 01:07:00

Seria: 10
1 Florea Răzvan 678 2006 LPS Brăila 01:04:75
2 Proca Theodor 15709 2007 CSM Pitesti 01:03:89
3 Neagu Andrei 694 2004 CSM Brăila 01:03:50
5 Oanță Rareș Mihai 557 2007 EnergicLL C.S. 01:03:10
6 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 01:03:68
7 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 01:03:92
8 Matei Vlad 139 2006 Aqua Sport Citius 01:05:00

Seria: 11
2 Tudor David 662 2001 CS Contratimp 01:01:51
3 Coadă Cosmin 648 2004 CS Contratimp 01:01:17
4 Șerbanescu Ștefan 15142 2005 CSS PLOIEȘTI 01:00:00
5 Rachieru Ștefan 658 2006 CS Contratimp 01:00:14
6 Lupu Matei 261 2007 Pescarusul Izvorani 01:01:32
7 Tapirluie Andrei 682 2007 Total Sport Art 01:01:71
8 Răducanu Gabriel Codruț 14755 2008 Liceul Viitorul Pitești 01:02:00

Seria: 12
2 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 00:59:00
3 Ganea Cristian 687 2003 CSM Brăila 00:58:70
4 Ungureanu Alexandru 401 1990 Legacy Aquatix 00:58:52
5 Lazăr Andrei Remus 651 2005 CS Contratimp 00:58:58
6 Baciu Denis Andrei 415 2006 LPS Bacau 00:58:73
7 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 00:59:00
8 Nae Adrian 13272 2005 Dacia Mioveni 00:59:04

Seria: 13
1 Postolache Eduardo 657 2002 CS Contratimp 00:58:34
2 Andron Teodor 254 2005 CSS PLOIEȘTI 00:57:90
3 Magda Teodor 652 2004 CS Contratimp 00:57:01
5 Ciaus Catalin 11241 2001 CSS PLOIEȘTI 00:56:90
7 Dumitrascu Andrei 14750 2004 CSS PLOIEȘTI 00:58:30
8 Costache Sebastian 649 2004 CS Contratimp 00:58:51

Seria: 14
1 Satnoianu Andrei 698 2004 CSM Brăila 00:55:78
4 Rogoveanu Vlad 13803 2003 CSM Pitesti 00:53:50
7 Stignei Denis 1204