Lista de start pentru ATON CUP - Varna, Bulgaria

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100m liber/freestyle - 7 - 26 ani - Baieti (98 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boris Georgiev 1872 2012 SC Akylite Burgas 99:99:99
4 Kaloyan Ninov 1987 2009 SK Aqua Sport 99:99:99
5 Martin Barbazov 1878 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 2
1 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 99:99:99
2 Ciubucciu Lucas 1789 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
3 Filip Aizner 1849 2010 KPS Dalyan 02:04:00
4 Radostin Petkov 1855 2010 KPS Dalyan 01:57:00
5 Daniel Kosev 1945 2011 Dolphin 01:59:15
6 Chirosca Teodor 1788 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99
7 Toma Vlad 1794 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 3
2 Mihail Belchev 1852 2012 KPS Dalyan 01:46:00
4 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 01:45:00
6 Tsvetan Vasilev 1856 2006 KPS Dalyan 01:45:00
7 Boris Nedyalkov 1846 2012 KPS Dalyan 01:50:00
8 Bozhidar Gaydarov 1900 2010 SKPS Albatros 01:56:00

Seria: 4
1 Maxim Katsarov 1967 2011 KPS Orenda 01:40:00
2 Deniz Syuleiman 1848 2008 KPS Dalyan 01:40:00
3 Radoslav Stoyanov 1886 2008 KPS Dalyan 01:37:00
4 Danail Ivanov 1831 2011 Club Burgas 01:32:00
5 Munteanu Dumitru 16 2008 Performer C.S. 01:34:32
6 Nikolay Popov 1999 2012 PK Galata 01:39:00
7 Ivan Ivanov 1964 2011 KPS Orenda 01:40:00
8 Matei Nedev 1938 2012 Dolphin 01:41:15

Seria: 5
1 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 01:30:00
2 Harun Ali 1833 2010 Club Burgas 01:30:00
3 Romen Tsvetkov 1951 2010 Dolphin 01:25:00
4 Aleksander Katsarov 1963 2009 KPS Orenda 01:24:00
5 Boris Statelov 1919 2011 PSK Cherno More 01:24:00
6 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 01:29:00
7 Dimitur Dimitrov 1922 2011 PSK Cherno More 01:30:00
8 Unchiasu Victor 421 2008 CSM Ploiești 01:31:39

Seria: 6
1 Kaloyan Velkov 1953 2010 NSA Varna 01:24:00
2 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 01:22:52
3 Ivo Peychev 1753 2008 Club Sprint-Sofia 01:22:00
4 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 01:21:00
5 Georgi Ivanov 1832 2008 Club Burgas 01:22:00
6 Ginghina Rareș 1806 2009 CSM Galați 01:22:33
7 Boyan Kirilov 1885 2008 KPS Dalyan 01:23:00
8 Galin Ganev 1850 2010 KPS Dalyan 01:24:00

Seria: 7
1 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 01:20:00
2 Ilyan Georgiev 1947 2008 Dolphin 01:19:10
3 Kiril Popov 1925 2009 PSK Cherno More 01:19:00
4 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:18:44
5 Kristiyan Georgiev 2013 2010 KP Asteri 01:19:00
6 Ioan Rainov 2011 2010 KP Asteri 01:19:00
7 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 01:20:00
8 Curt Robert 1791 2006 Aqua Sport Galați 01:21:00

Seria: 8
1 Kristiyan Jelyazkov 1903 2009 SKPS Albatros 01:18:00
2 Daryi Stanchenko 1921 2010 PSK Cherno More 01:16:00
3 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 01:15:41
4 Borislav Petrov 1899 2005 SKPS Albatros 01:15:00
5 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 01:15:00
6 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:15:50
7 Hristo Petkov 1819 2011 PK Plovdiv 01:16:70
8 Daniel Tsenov 1946 2008 Dolphin 01:18:10

Seria: 9
1 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 01:13:52
2 Boris Lazarov 1917 2008 PSK Cherno More 01:13:00
3 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:12:00
4 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:11:50
5 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:12:00
6 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 01:12:16
7 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 01:13:13
8 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 01:14:00

Seria: 10
1 Catrinescu Mihnea 1236 2006 CSM Ploiești 01:10:00
2 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:09:50
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:09:00
4 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:07:50
5 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 01:08:00
6 Nikita Stanchenko 1930 2008 PSK Cherno More 01:09:00
8 Fortu Eduard 1792 2004 Aqua Sport Galați 01:10:00

Seria: 11
1 Viktor Angelov 1768 2009 Invictus Pleven 01:07:50
2 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 01:07:00
4 Aleks Gigov 1889 1999 SKMP Levent 01:05:00
5 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:06:50
6 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 01:06:95
7 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 01:07:30
8 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 01:07:50

Seria: 12
1 Deleu Mihnea 1277 2007 Nautica Bacău 01:05:00
2 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 01:04:21
3 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 01:02:10
4 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 01:01:00
5 Manole Mario Andretti 1824 2004 Aqua Sport Galați 01:02:00
7 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 01:04:42
8 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 01:05:00

Seria: 13
1 David Naidenov 1906 2007 Aquazard 01:00:80
2 Kaloyan Atanasov 1891 2002 Invictus Pleven 00:59:95
3 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 00:59:00
4 Botez Daniel 1745 2002 Nautica Bacău 00:57:00
5 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 00:58:00
6 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 00:59:43
7 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:00:00
8 Alex Naidenov 1905 2007 Aquazard 01:00:93

Descalificari
1 Sokratov I
Observatii: lipsa
1943 2009 Dolphin 01:54:10
2 Dobromir Petrov
Observatii: lipsa
1754 2011 Club Sprint-Sofia 01:45:00
3 Nikola Todorov
Observatii: lipsa
1835 2010 Club Burgas 01:45:00
4 Gavrila Gelu
Observatii: lipsa
306 2006 CSM Corona Brasov 01:09:69
5 Susman Cătălin
Observatii: lipsa
1737 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:06:65
6 Benghiac Eric
Observatii: lipsa
303 2006 CSM Corona Brasov 01:02:90

Proba 2 100m liber/freestyle - 7 - 26 ani - Fete (74 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Cobanel Ana 1778 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
3 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 99:99:99
4 Dariya Demireva 1860 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
5 Tufaru Denisa 1787 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99
6 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 99:99:99

Seria: 3
1 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 99:99:99
2 Siyana Budakova 1865 2010 SC Akylite Burgas 99:99:99
3 Pintilie Anca 1802 2010 CSM Galați 99:99:99
4 Ayana Todorova 1826 2012 Club Burgas 01:58:00
5 Esin Ahmed 1828 2012 Club Burgas 02:00:00
6 Stela Stavreva 1866 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
7 Monika Tsviatkova 1864 2012 SC Akylite Burgas 99:99:99
8 Mariya Simova 1862 2009 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 4
1 Karolina Tsenova 1936 2011 Dolphin 01:55:20
2 Zyara Todorova 1962 2011 KPS Orenda 01:50:00
3 Teodora Angelova 1843 2007 KPS Dalyan 01:43:00
4 Aleyna Hyuiseinova 1837 2009 KPS Dalyan 01:41:00
5 Antoniya Ivanova 1838 2010 KPS Dalyan 01:42:00
6 Vera Kozovska 1942 2011 Dolphin 01:45:15
7 Deya Mileva 1932 2012 Dolphin 01:50:35
8 Preslava Peneva 1941 2011 Dolphin 01:55:30

Seria: 5
1 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 01:37:00
2 Liubomira Ortakciiska 1809 2009 Club Sprint-Sofia 01:35:00
3 Raya Panayotova 1981 2009 SK Aqua Sport 01:35:00
4 Lilia Mednikarova 1937 2011 Dolphin 01:30:45
5 Galena Kostadinova 1934 2010 Dolphin 01:30:50
6 Deygh Ferad 1839 2005 KPS Dalyan 01:35:00
7 Preslava Yankova 1960 2009 KPS Orenda 01:35:00
8 Daliya Atanasova 1859 2010 SC Akylite Burgas 01:37:00

Seria: 6
1 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 01:29:44
2 Estel Daskalova 1975 2008 SK Aqua Sport 01:27:00
3 Danaya Blagoeva 1958 2007 KPS Orenda 01:24:20
4 Lidiya Dimitrova 2004 2010 KP Asteri 01:22:80
5 Mariya Lupova 1977 2009 SK Aqua Sport 01:23:00
6 Militsa Georgieva 1980 2010 SK Aqua Sport 01:26:00
7 Aleksandra Maktagart 1893 2010 SKPS Albatros 01:27:00
8 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 01:30:29

Seria: 7
1 Anita Radulova 1818 2010 PK Plovdiv 01:21:70
2 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 01:20:05
3 Boboc Raluca 1777 2006 Aqua Sport Galați 01:20:00
4 Daniela Gromova 1992 2003 PK Galata 01:18:00
5 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 01:18:00
6 Milena Kaludova 1810 2008 Club Sprint-Sofia 01:20:00
7 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 01:21:00
8 Ivet Nikolova 1829 2009 Club Burgas 01:22:00

Seria: 8
1 Eva Duchkova 1993 2004 PK Galata 01:17:00
2 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:14:56
3 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:13:84
4 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 01:13:00
5 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 01:13:47
6 Petrea Andreea 1801 2007 CSM Galați 01:14:22
7 Polina Pavlova 1888 2001 SKMP Levent 01:15:00
8 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 01:17:00

Seria: 9
1 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 01:11:68
2 Raya Vachkova 2005 2009 KP Asteri 01:11:00
3 Simona Sapundzhieva 1995 2003 PK Galata 01:10:00
4 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 01:08:00
5 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:09:19
6 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 01:10:12
7 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 01:11:00
8 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:11:82

Seria: 10
1 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 01:07:05
2 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 01:06:00
3 Wiktoria Raczyńska 1755 2004 AZS Łódź 01:05:80
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 01:01:40
5 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 01:03:50
6 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:05:95
7 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 01:07:00
8 Ginghina Alina 1797 2006 CSM Galați 01:07:90

Descalificari
1 Dogaru Alesia
Observatii: lipsa
1779 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
2 Aleksandra Panayotova
Observatii: lipsa
1954 2008 KPS Orenda 01:45:30
3 Kristiyana Hristova
Observatii: lipsa
1830 2009 Club Burgas 01:29:00
4 Smadu Ilaria
Observatii: lipsa
437 2007 CSM Corona Brasov 01:18:11
5 Marin Eliza Carolina
Observatii: lipsa
1548 2007 Performer C.S. 99:99:99

Proba 3 50m bras/breaststroke - 7 - 26 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nikolay Stoev 1880 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
4 Gheorghii Saltin 1756 2013 Școala Sportivă Înot MECC 99:99:99
5 Martin Barbazov 1878 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
6 Stanislav Kaishev 1881 2005 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 2
1 Kim Pavlov 1758 2003 Școala Sportivă Înot MECC 99:99:99
3 Krasimir Skachkov 1834 2009 Club Burgas 01:05:00
4 Ilyan Ivanov 1901 2009 SKPS Albatros 01:02:00
5 Bozhidar Gaydarov 1900 2010 SKPS Albatros 01:03:00
6 Matei Nedev 1938 2012 Dolphin 01:15:25
7 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 99:99:99
8 Mihail Volcov 1757 2008 Școala Sportivă Înot MECC 99:99:99

Seria: 3
1 Kaloyan Dimitrov 1965 2012 KPS Orenda 01:00:00
2 Ivan Genkov 2012 2011 KP Asteri 00:58:00
3 Georgi Lozanov 1923 2012 PSK Cherno More 00:57:00
4 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 00:54:00
5 Martin Koainov 1949 2008 Dolphin 00:55:10
6 Mihail Ivanov 1929 2010 PSK Cherno More 00:57:00
7 Kristiyan Nacev 1851 2010 KPS Dalyan 00:58:00
8 Toma Vlad 1794 2009 Aqua Sport Galați 01:01:83

Seria: 4
1 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 00:52:03
2 Ivan Nedev 1902 2010 SKPS Albatros 00:51:00
3 Hristo Langarov 2010 2009 KP Asteri 00:49:87
4 Aleksander Georgiev 1845 2008 KPS Dalyan 00:49:00
6 Nikola Velikov 1853 2009 KPS Dalyan 00:50:00
7 Sendroiu Toma Alexandru 12 2009 Performer C.S. 00:51:29
8 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 00:54:00

Seria: 5
1 Daniel Tsenov 1946 2008 Dolphin 00:48:25
2 Sendroiu David Matei 11 2007 Performer C.S. 00:47:94
3 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 00:46:86
4 Stiliyan Kunov 1908 2010 Aquazard 00:46:30
6 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:47:00
7 Kristiyan Jelyazkov 1903 2009 SKPS Albatros 00:48:00
8 Covaci Remus 1790 2007 Aqua Sport Galați 00:49:00

Seria: 6
1 Ginghina Rareș 1806 2009 CSM Galați 00:45:36
2 Borislav Petrov 1899 2005 SKPS Albatros 00:45:00
3 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 00:44:80
4 Pavel Goranov 1907 2010 Aquazard 00:44:25
5 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 00:44:78
7 Kristiyan Katsarov 1966 2009 KPS Orenda 00:45:10
8 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 00:45:78

Seria: 7
1 Iacob Mario 1793 2006 Aqua Sport Galați 00:44:00
2 Dian Petrov 1996 2007 PK Galata 00:44:00
3 Matey Atanasov 1928 2008 PSK Cherno More 00:43:50
4 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:43:00
5 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:43:03
6 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:43:50
7 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 00:44:00
8 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 00:44:02

Seria: 8
1 Daniel Petrov 1847 2006 KPS Dalyan 00:42:00
2 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:41:72
3 Ivan Lozanov 1924 2009 PSK Cherno More 00:41:00
4 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:40:16
5 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 00:40:20
6 Stalev Eric 1744 2010 Levski - Sofia 00:41:00
7 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:41:78
8 Boris Lazarov 1917 2008 PSK Cherno More 00:42:00

Seria: 9
1 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 00:39:73
4 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 00:36:62
5 Cojocaru Flavius 1815 2007 Nautica Bacău 00:37:00
6 Dimityr Popov 1997 2008 PK Galata 00:39:00
7 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 00:39:20
8 Manole Mario Andretti 1824 2004 Aqua Sport Galați 00:40:00

Seria: 10
1 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:36:23
2 Georgi Vasilev 1998 2003 PK Galata 00:35:00
3 Keller Eduard 307 2003 C.S Luna Brasov 00:33:00
4 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 00:33:00
5 Viktor Nikolov 2000 2001 PK Galata 00:33:00
6 Buda Alexandru 1739 2005 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:33:96
7 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:35:93

Descalificari
1 Ciubucciu Lucas
Observatii: lipsa
1789 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
2 Borislav Nikolov
Observatii: lipsa
1920 2009 PSK Cherno More 00:49:50
3 Simionescu Andrei
Observatii: lipsa
311 2007 CSM Corona Brasov 00:46:31
4 Cretu Raul
Observatii: lipsa
429 2006 CSM Corona Brasov 00:44:98
5 Susman Cătălin
Observatii: lipsa
1737 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:39:02
6 Benghiac Eric
Observatii: lipsa
303 2006 CSM Corona Brasov 00:37:43
7 Săplăcan Radu
Observatii: lipsa
13735 2002 CSA Steaua 00:36:40

Proba 4 50m bras/breaststroke - 7 - 26 ani - Fete (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dogaru Carla 1780 2012 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 2
1 Alina Chaucheva 1972 2007 SK Aqua Sport 99:99:99
2 Melinda Todorova 1979 2009 SK Aqua Sport 99:99:99
3 Anton Rebecca 1776 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99
4 Dariya Demireva 1860 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
5 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 99:99:99
6 Ștefănescu Thea 1804 2008 CSM Galați 99:99:99
7 Pufu Bianca 1786 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99
8 Neculai Adelina 1784 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 3
1 Monika Tsviatkova 1864 2012 SC Akylite Burgas 99:99:99
2 Dobre Luana 1747 2013 CSM Ploiești 01:21:80
3 Karolina Tsenova 1936 2011 Dolphin 01:15:15
4 Vera Kozovska 1942 2011 Dolphin 01:10:25
5 Dea Ivanova 1827 2012 Club Burgas 01:12:00
6 Nikoleta Baycheva 1940 2011 Dolphin 01:19:00
7 Nya Nikol 2015 2011 Aquazard 99:99:99
8 Mariya Simova 1862 2009 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 4
1 Dara Stambolieva 1895 2011 SKPS Albatros 01:08:00
2 Dorneanu Ema 1781 2009 Aqua Sport Galați 01:06:08
3 Dosaru Alexandra 1483 2013 CSM Ploiești 01:03:00
4 Meghea Anna 1820 2009 Performer C.S. 01:00:00
5 Diana Nenova 2001 2012 KP Asteri 01:02:90
6 Necula Amira 1783 2009 Aqua Sport Galați 01:05:00
7 Margarita Gusheva 1994 2012 PK Galata 01:07:00
8 Alexandra Kiryazova 1751 2013 Club Sprint-Sofia 01:10:00

Seria: 5
1 Anna Nikolova 1911 2011 PSK Cherno More 00:59:00
2 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 00:55:12
3 Mariya Ioana Petrova 1978 2009 SK Aqua Sport 00:52:20
4 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:52:00
5 Aleksandra Popova 1825 2011 Club Burgas 00:52:00
6 Leonora Georgieva 2003 2011 KP Asteri 00:53:90
7 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 00:55:28
8 Daliya Ivanova 1957 2012 KPS Orenda 01:00:00

Seria: 6
1 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:51:35
2 Marina Panayotova 1896 2010 SKPS Albatros 00:51:00
3 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 00:48:70
4 Mariya Lupova 1977 2009 SK Aqua Sport 00:48:09
5 Bilyana Gerenska 1956 2009 KPS Orenda 00:48:20
6 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 00:48:76
7 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 00:51:00
8 Aleksandra Maktagart 1893 2010 SKPS Albatros 00:52:00

Seria: 7
1 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 00:47:13
2 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 00:46:00
3 Danaya Blagoeva 1958 2007 KPS Orenda 00:45:90
4 Aleksandra Stateva 1955 2010 KPS Orenda 00:45:30
5 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 00:45:60
6 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 00:46:00
7 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 00:47:00
8 Ion Miruna 1799 2007 CSM Galați 00:47:48

Seria: 8
1 Iren Yusmenova 1840 2008 KPS Dalyan 00:45:00
2 Adriana Georgieva 1991 2007 PK Galata 00:44:00
3 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 00:42:82
4 Boboc Raluca 1777 2006 Aqua Sport Galați 00:42:08
5 Nikol Burova 1914 2006 PSK Cherno More 00:42:50
6 Madlen Petrova 1910 2007 Aquazard 00:43:20
7 Adelina Heliova 1931 2008 Dolphin 00:44:75
8 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 00:45:00

Seria: 9
1 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:41:00
2 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 00:39:73
3 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 00:39:55
4 Posa Petra 1276 2007 Nautica Bacău 00:39:00
5 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:39:06
6 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 00:39:72
7 Salavastru Elena 1803 2004 CSM Galați 00:40:00
8 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 00:42:00

Seria: 10
1 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:38:00
2 Doncilă Daria Nicole 983 2008 CSM Galați 00:37:52
3 Orban-Kis Orsolya 1774 2005 CSS Târgu Mureș 00:37:30
4 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 00:36:50
5 Crișan Denisa 1740 2004 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:36:72
6 Lora Pehlivanova 1817 2008 PK Plovdiv 00:37:40
7 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:37:90
8 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:38:05

Descalificari
1 Marin Eliza Carolina
Observatii: lipsa
1548 2007 Performer C.S. 00:58:33
2 Voicu Maia
Observatii: lipsa
1821 2011 Performer C.S. 01:05:00
3 Kristiyana Hristova
Observatii: lipsa
1830 2009 Club Burgas 00:50:00
4 Smadu Ilaria
Observatii: lipsa
437 2007 CSM Corona Brasov 00:49:45
5 Nia Hayrabedyan
Observatii: lipsa
1909 2009 Aquazard 00:40:20
6 Cobanel Ana
Observatii: lipsa
1778 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
7 Nikol Nikolova
Observatii: lipsa
1897 2005 SKPS Albatros 00:57:00

Proba 5 200m mixt/Ind.medley - 10 - 26 ani - Baieti (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodor Atanasov 1882 2009 SC Akylite Burgas 03:45:00
4 Radoslav Chernilov 2014 2010 KP Asteri 03:21:30
5 Hristo Langarov 2010 2009 KP Asteri 03:22:06
6 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 99:99:99

Seria: 2
1 Daryi Stanchenko 1921 2010 PSK Cherno More 03:13:00
2 Kristian Todorov 1822 2009 PK Plovdiv 03:06:30
3 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 03:02:13
4 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 03:00:00
5 Matey Atanasov 1928 2008 PSK Cherno More 03:00:00
6 Nikola Nikolov 1950 2009 Dolphin 03:05:50

Seria: 3
1 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 02:57:00
2 Alexander Ivanov 2006 2009 KP Asteri 02:56:00
3 Catrinescu Mihnea 1236 2006 CSM Ploiești 02:56:00
4 Stalev Eric 1744 2010 Levski - Sofia 02:55:00
5 Ivaylo Milev 1948 2008 Dolphin 02:55:45
6 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 02:56:00
7 Nikita Stanchenko 1930 2008 PSK Cherno More 02:56:00

Seria: 4
1 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 02:50:00
2 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 02:47:00
3 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 02:45:24
4 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 02:42:19
5 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 02:44:00
6 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 02:46:80
7 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 02:47:64
8 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 02:52:00

Seria: 5
1 Deleu Mihnea 1277 2007 Nautica Bacău 02:37:15
2 David Naidenov 1906 2007 Aquazard 02:32:60
3 Buda Alexandru 1739 2005 Clubul ”Ileana Pienariu” 02:27:97
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 02:21:00
5 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 02:24:94
7 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 02:37:00
8 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 02:40:00

Descalificari
1 Simionescu Andrei
Observatii: lipsa
311 2007 CSM Corona Brasov 03:07:00
2 Cretu Raul
Observatii: lipsa
429 2006 CSM Corona Brasov 03:21:23
3 Gavrila Gelu
Observatii: lipsa
306 2006 CSM Corona Brasov 02:59:18
4 Săplăcan Radu
Observatii: lipsa
13735 2002 CSA Steaua 02:28:93

Proba 6 200m mixt/Ind.medley - 10 - 26 ani - Fete (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 99:99:99
4 Siyana Budakova 1865 2010 SC Akylite Burgas 99:99:99
5 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 99:99:99

Seria: 2
1 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 99:99:99
2 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 03:25:00
3 Ivet Nikolova 1829 2009 Club Burgas 03:21:00
4 Anita Radulova 1818 2010 PK Plovdiv 03:14:30
5 Nikol Burova 1914 2006 PSK Cherno More 03:15:00
6 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 03:24:00
7 Liubomira Ortakciiska 1809 2009 Club Sprint-Sofia 03:40:00

Seria: 3
1 Milena Kaludova 1810 2008 Club Sprint-Sofia 03:10:00
2 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 03:06:00
3 Sofia Kostina 1982 2008 SK Aqua Sport 03:03:00
4 Jasmina Mednikarova 1935 2008 Dolphin 02:54:10
5 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 02:55:00
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 03:04:54
7 Dimana Marinova 1913 2003 PSK Cherno More 03:09:00
8 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 03:12:00

Seria: 4
1 Simona Sapundzhieva 1995 2003 PK Galata 02:52:00
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 02:49:71
3 Patranoiu Teodora 436 2006 C.S Luna Brasov 02:45:00
4 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 02:44:00
5 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 02:45:00
6 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 02:46:00
7 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 02:50:06
8 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 02:53:80

Seria: 5
1 Posa Petra 1276 2007 Nautica Bacău 02:41:68
3 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:37:19
4 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 02:36:25
5 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 02:37:00
7 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 02:41:00
8 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:43:05

Descalificari
1 Orban-Kis Orsolya
Observatii: lipsa
1774 2005 CSS Târgu Mureș 02:39:00
2 Dobrican Ioana Ruxandra
Observatii: lipsa
6 2006 Performer C.S. 02:37:22

Proba 7 100m spate/backstroke - 7 - 26 ani - Baieti (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 99:99:99
2 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 99:99:99
3 Nikolay Popov 1999 2012 PK Galata 01:45:00
4 Atanas Jekov 2008 2010 KP Asteri 01:38:90
6 Boris Georgiev 1872 2012 SC Akylite Burgas 99:99:99
7 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 99:99:99

Seria: 2
2 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:28:35
3 Alexander Velikov 2007 2010 KP Asteri 01:27:30
4 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:24:00
5 Preslav Kushev 1854 2007 KPS Dalyan 01:25:00
6 Ivo Peychev 1753 2008 Club Sprint-Sofia 01:28:00
7 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 01:35:00
8 Hristo Petkov 1819 2011 PK Plovdiv 01:37:70

Seria: 3
1 Kostas Valchev 1876 2007 SC Akylite Burgas 01:22:00
2 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 01:21:96
3 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 01:20:00
4 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:18:50
5 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 01:20:00
6 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:21:50
7 Elin Slavov 2009 2009 KP Asteri 01:22:00
8 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 01:23:00

Seria: 4
1 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 01:15:00
2 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:14:50
3 Georgi Yordanov 1952 2006 PK Elite Sport Varna 01:13:00
4 Alex Naidenov 1905 2007 Aquazard 01:11:20
5 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 01:11:40
6 Martin Mihailov 1926 2008 PSK Cherno More 01:14:00
7 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 01:15:00
8 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:16:50

Seria: 5
1 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 01:10:00
3 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:09:00
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 01:05:21
5 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:07:00
7 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 01:10:00
8 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 01:10:32

Descalificari
1 Dobromir Petrov
Observatii: lipsa
1754 2011 Club Sprint-Sofia 01:44:00
2 Munteanu Dumitru
Observatii: lipsa
16 2008 Performer C.S. 01:37:00
3 Săplăcan Radu
Observatii: lipsa
13735 2002 CSA Steaua 01:09:81
4 Botez Daniel
Observatii: lipsa
1745 2002 Nautica Bacău 01:09:00

Proba 8 100m spate/backstroke - 7 - 26 ani - Fete (39 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 99:99:99
2 Stela Stavreva 1866 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
3 Simona Georgieva 1961 2011 KPS Orenda 02:00:00
4 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 01:46:16
5 Daliya Atanasova 1859 2010 SC Akylite Burgas 01:50:00
6 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 99:99:99
7 Tufaru Denisa 1787 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 2
1 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 01:40:00
2 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 01:37:00
3 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 01:31:23
4 Nataliya Tsekova 1939 2008 Dolphin 01:28:45
5 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 01:29:49
6 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 01:32:00
7 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 01:37:12
8 Denitsa Nenova 1959 2007 KPS Orenda 01:45:20

Seria: 3
1 Valentina Troanska 1983 2009 SK Aqua Sport 01:26:00
2 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 01:23:68
3 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 01:23:00
4 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:20:03
5 Yuna Churina 1986 2008 SK Aqua Sport 01:21:00
6 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 01:23:66
8 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 01:26:06

Seria: 4
1 Teodora Bratovanova 1844 2004 KPS Dalyan 01:19:00
2 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 01:18:00
3 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 01:18:00
4 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 01:17:00
5 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 01:18:00
6 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 01:18:00
7 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:19:00
8 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:20:00

Seria: 5
1 Salavastru Elena 1803 2004 CSM Galați 01:15:19
2 Mira Georgieva 1763 2006 Invictus Pleven 01:13:00
3 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:10:78
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 01:08:54
5 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:10:00
6 Varvara Popova 1916 2004 PSK Cherno More 01:13:00
7 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 01:13:32
8 Patranoiu Teodora 436 2006 C.S Luna Brasov 01:16:00

Descalificari
1 Smadu Ilaria
Observatii: lipsa
437 2007 CSM Corona Brasov 01:24:56

Proba 9 100m bras/breaststroke - 7 - 26 ani - Baieti (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nikolay Stoev 1880 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
3 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 01:54:00
4 Sendroiu Toma Alexandru 12 2009 Performer C.S. 01:50:00
5 Nikola Velikov 1853 2009 KPS Dalyan 01:52:00
6 Martin Koainov 1949 2008 Dolphin 01:58:20
7 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 99:99:99

Seria: 2
1 Kristiyan Georgiev 2013 2010 KP Asteri 01:48:00
2 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 01:45:00
3 Daniel Petrov 1847 2006 KPS Dalyan 01:43:00
4 Kristian Todorov 1822 2009 PK Plovdiv 01:38:70
6 Kristiyan Katsarov 1966 2009 KPS Orenda 01:43:20
7 Ilyan Ivanov 1901 2009 SKPS Albatros 01:48:00
8 Aleksander Georgiev 1845 2008 KPS Dalyan 01:50:00

Seria: 3
1 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 01:36:00
2 Pavel Goranov 1907 2010 Aquazard 01:35:00
3 Elin Slavov 2009 2009 KP Asteri 01:34:00
4 Boris Lazarov 1917 2008 PSK Cherno More 01:32:00
5 Matey Atanasov 1928 2008 PSK Cherno More 01:32:00
6 Stiliyan Kunov 1908 2010 Aquazard 01:34:00
7 Dian Petrov 1996 2007 PK Galata 01:36:00

Seria: 4
1 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 01:31:00
2 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 01:29:00
3 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 01:27:89
4 Stalev Eric 1744 2010 Levski - Sofia 01:25:00
5 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 01:27:41
6 Nikola Nikolov 1950 2009 Dolphin 01:28:35
8 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 01:32:00

Seria: 5
1 Dimityr Popov 1997 2008 PK Galata 01:24:00
2 Georgi Vasilev 1998 2003 PK Galata 01:17:00
3 Viktor Nikolov 2000 2001 PK Galata 01:14:00
4 Buda Alexandru 1739 2005 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:12:37
5 Keller Eduard 307 2003 C.S Luna Brasov 01:14:00
6 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 01:15:00
7 Cojocaru Flavius 1815 2007 Nautica Bacău 01:21:00
8 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 01:24:00

Descalificari
1 Simionescu Andrei
Observatii: lipsa
311 2007 CSM Corona Brasov 01:42:51
2 Cretu Raul
Observatii: lipsa
429 2006 CSM Corona Brasov 01:37:18
3 Benghiac Eric
Observatii: lipsa
303 2006 CSM Corona Brasov 01:30:00

Proba 10 100m bras/breaststroke - 7 - 26 ani - Fete (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 99:99:99
4 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 99:99:99
5 Melinda Todorova 1979 2009 SK Aqua Sport 99:99:99
6 Cobanel Ana 1778 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 2
1 Ștefănescu Thea 1804 2008 CSM Galați 99:99:99
2 Leonora Georgieva 2003 2011 KP Asteri 01:57:80
3 Lidiya Dimitrova 2004 2010 KP Asteri 01:52:50
4 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 01:50:00
5 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 01:52:00
6 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 01:53:21
7 Niya Marinova 1915 2010 PSK Cherno More 99:99:99
8 Pintilie Anca 1802 2010 CSM Galați 99:99:99

Seria: 3
1 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 01:48:00
2 Iren Yusmenova 1840 2008 KPS Dalyan 01:47:00
3 Aleksandra Stateva 1955 2010 KPS Orenda 01:43:20
4 Kristina Georgieva 2002 2009 KP Asteri 01:41:90
5 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 01:42:00
6 Estel Daskalova 1975 2008 SK Aqua Sport 01:44:00
7 Preslava Yankova 1960 2009 KPS Orenda 01:48:00
8 Bilyana Gerenska 1956 2009 KPS Orenda 01:48:50

Seria: 4
1 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 01:41:00
2 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 01:40:00
3 Adelina Heliova 1931 2008 Dolphin 01:38:45
4 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 01:35:48
5 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:36:97
6 Adriana Georgieva 1991 2007 PK Galata 01:39:00
7 Boboc Raluca 1777 2006 Aqua Sport Galați 01:40:00
8 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 01:41:00

Seria: 5
1 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:33:07
2 Jasmina Mednikarova 1935 2008 Dolphin 01:28:35
3 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:28:20
4 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 01:27:16
5 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:27:26
6 Madlen Petrova 1910 2007 Aquazard 01:28:30
7 Dariya Stanchenko 1912 2007 PSK Cherno More 01:30:00
8 Sofia Kostina 1982 2008 SK Aqua Sport 01:35:00

Seria: 6
1 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 01:25:00
2 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:22:81
3 Lora Pehlivanova 1817 2008 PK Plovdiv 01:21:10
4 Crișan Denisa 1740 2004 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:20:54
5 Orban-Kis Orsolya 1774 2005 CSS Târgu Mureș 01:21:00
6 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 01:22:00
7 Doncilă Daria Nicole 983 2008 CSM Galați 01:24:94
8 Nia Hayrabedyan 1909 2009 Aquazard 01:26:00

Descalificari
1 Preda Maria Amelie
Observatii: lipsa
9 2006 Performer C.S. 01:24:00
2 Kristiyana Hristova
Observatii: lipsa
1830 2009 Club Burgas 01:45:00

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100m liber/freestyle - 7 - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 01:35:32
2 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 01:25:13
3 Boris Statelov 1919 2011 PSK Cherno More 01:22:67
4 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:13:02
5 Hristo Petkov 1819 2011 PK Plovdiv 01:14:07
6 Dimitur Dimitrov 1922 2011 PSK Cherno More 01:24:04
7 Nikolay Popov 1999 2012 PK Galata 01:31:10
8 Danail Ivanov 1831 2011 Club Burgas 01:35:36

Proba 2 100m liber/freestyle - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Galin Ganev 1850 2010 KPS Dalyan 01:21:70
2 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 01:17:36
3 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 01:14:10
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:06:64
5 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 01:09:80
6 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 01:14:45
7 Daryi Stanchenko 1921 2010 PSK Cherno More 01:17:48
8 Ioan Rainov 2011 2010 KP Asteri 01:22:82

Proba 3 100m liber/freestyle - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kiril Popov 1925 2009 PSK Cherno More 01:12:67
2 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 01:11:02
3 Viktor Angelov 1768 2009 Invictus Pleven 01:09:02
4 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:08:70
5 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:08:80
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:09:89
7 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 01:12:45
8 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:13:76

Proba 4 100m liber/freestyle - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilyan Georgiev 1947 2008 Dolphin 01:18:79
2 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 01:13:86
3 Nikita Stanchenko 1930 2008 PSK Cherno More 01:09:48
4 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 01:04:33
5 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 01:04:39
6 Boris Lazarov 1917 2008 PSK Cherno More 01:12:80
7 Daniel Tsenov 1946 2008 Dolphin 01:16:04
8 Boyan Kirilov 1885 2008 KPS Dalyan 01:19:08

Proba 5 100m liber/freestyle - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 01:08:17
2 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 01:03:70
3 Alex Naidenov 1905 2007 Aquazard 01:02:92
4 Deleu Mihnea 1277 2007 Nautica Bacău 01:01:29
5 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 01:01:86
6 David Naidenov 1906 2007 Aquazard 01:03:00
7 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:06:26
8 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 01:09:64

Proba 6 100m liber/freestyle - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Catrinescu Mihnea 1236 2006 CSM Ploiești 01:10:86
2 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 01:08:04
3 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 01:03:89
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 00:57:16
5 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 01:01:20
6 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 01:06:29
7 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 01:10:42
8 Curt Robert 1791 2006 Aqua Sport Galați 01:21:36

Proba 7 100m liber/freestyle - 15 - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Borislav Petrov 1899 2005 SKPS Albatros 01:30:10
3 Fortu Eduard 1792 2004 Aqua Sport Galați 01:06:74
4 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 01:00:04
5 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:00:29
6 Manole Mario Andretti 1824 2004 Aqua Sport Galați 01:07:36

Proba 8 100m liber/freestyle - 17 - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Kaloyan Atanasov 1891 2002 Invictus Pleven 00:57:14
5 Botez Daniel 1745 2002 Nautica Bacău 00:59:13

Proba 9 100m liber/freestyle - 19 - 26 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 01:00:57
5 Aleks Gigov 1889 1999 SKMP Levent 01:02:98

Proba 10 100m liber/freestyle - 7 - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preslava Peneva 1941 2011 Dolphin 01:53:04
2 Vera Kozovska 1942 2011 Dolphin 01:43:04
3 Lilia Mednikarova 1937 2011 Dolphin 01:24:95
4 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 01:23:42
5 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 01:23:89
6 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 01:32:20
7 Stela Stavreva 1866 2011 SC Akylite Burgas 01:46:36
8 Zyara Todorova 1962 2011 KPS Orenda 02:01:89

Proba 11 100m liber/freestyle - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Daliya Atanasova 1859 2010 SC Akylite Burgas 01:29:76
2 Pintilie Anca 1802 2010 CSM Galați 01:26:39
3 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 01:24:89
4 Anita Radulova 1818 2010 PK Plovdiv 01:19:45
5 Militsa Georgieva 1980 2010 SK Aqua Sport 01:20:95
6 Siyana Budakova 1865 2010 SC Akylite Burgas 01:24:89
7 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 01:28:07
8 Lidiya Dimitrova 2004 2010 KP Asteri 01:30:23

Proba 12 100m liber/freestyle - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivet Nikolova 1829 2009 Club Burgas 01:18:60
2 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 01:18:51
3 Raya Vachkova 2005 2009 KP Asteri 01:12:80
4 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:09:30
5 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:11:23
6 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:14:17
7 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 01:18:60
8 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 01:18:64

Proba 13 100m liber/freestyle - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Estel Daskalova 1975 2008 SK Aqua Sport 01:22:54
2 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 01:19:07
3 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 01:08:89
4 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 01:06:07
5 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 01:06:82
6 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 01:09:61
7 Milena Kaludova 1810 2008 Club Sprint-Sofia 01:20:95
8 Tufaru Denisa 1787 2008 Aqua Sport Galați 01:30:16

Proba 14 100m liber/freestyle - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodora Angelova 1843 2007 KPS Dalyan 01:31:23
2 Petrea Andreea 1801 2007 CSM Galați 01:22:51
3 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 01:11:92
4 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 01:08:26
5 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 01:10:95
6 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 01:12:86
7 Danaya Blagoeva 1958 2007 KPS Orenda 01:25:39

Proba 15 100m liber/freestyle - 14 - 15 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ginghina Alina 1797 2006 CSM Galați 01:10:26
3 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 01:09:60
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 01:02:26
5 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 01:07:92
6 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 01:09:98
7 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 01:25:82
8 Deygh Ferad 1839 2005 KPS Dalyan 01:43:86

Descalificari
1 Boboc Raluca
Observatii: lipsa
1777 2006 Aqua Sport Galați 01:26:10

Proba 16 100m liber/freestyle - 16 - 17 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Eva Duchkova 1993 2004 PK Galata 01:16:51
4 Wiktoria Raczyńska 1755 2004 AZS Łódź 01:04:98
5 Simona Sapundzhieva 1995 2003 PK Galata 01:11:07
6 Daniela Gromova 1992 2003 PK Galata 01:21:20

Proba 17 100m liber/freestyle - 18 - 26 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Polina Pavlova 1888 2001 SKMP Levent 01:13:64

Proba 18 50m bras/breaststroke - 7 - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 00:58:16
3 Ivan Genkov 2012 2011 KP Asteri 00:52:02
4 Nikolay Stoev 1880 2011 SC Akylite Burgas 00:47:86
5 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:48:32
6 Georgi Lozanov 1923 2012 PSK Cherno More 00:53:92
7 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 00:58:64
8 Kaloyan Dimitrov 1965 2012 KPS Orenda 01:02:32

Descalificari
1 Martin Barbazov
Observatii: lipsa
1878 2011 SC Akylite Burgas 00:59:90

Proba 19 50m bras/breaststroke - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Nedev 1902 2010 SKPS Albatros 00:52:36
2 Pavel Goranov 1907 2010 Aquazard 00:48:16
3 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 00:46:51
4 Stalev Eric 1744 2010 Levski - Sofia 00:42:51
5 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 00:43:32
6 Stiliyan Kunov 1908 2010 Aquazard 00:47:36
7 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 00:50:54

Descalificari
1 Mihail Ivanov
Observatii: lipsa
1929 2010 PSK Cherno More 00:53:51

Proba 20 50m bras/breaststroke - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ginghina Rareș 1806 2009 CSM Galați 00:45:13
2 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:42:92
3 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:42:70
4 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:40:70
5 Ivan Lozanov 1924 2009 PSK Cherno More 00:40:73
6 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:42:76
7 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 00:44:80
8 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 00:45:80

Proba 21 50m bras/breaststroke - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Aleksander Georgiev 1845 2008 KPS Dalyan 00:53:07
2 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 00:47:50
3 Boris Lazarov 1917 2008 PSK Cherno More 00:42:60
4 Dimityr Popov 1997 2008 PK Galata 00:39:89
5 Matey Atanasov 1928 2008 PSK Cherno More 00:41:74
6 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 00:45:64
7 Daniel Tsenov 1946 2008 Dolphin 00:52:45
8 Martin Koainov 1949 2008 Dolphin 00:57:02

Proba 22 50m bras/breaststroke - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Covaci Remus 1790 2007 Aqua Sport Galați 00:47:13
2 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 00:43:58
3 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 00:41:80
4 Cojocaru Flavius 1815 2007 Nautica Bacău 00:34:70
5 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:41:29
6 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 00:42:16
7 Dian Petrov 1996 2007 PK Galata 00:44:45
8 Sendroiu David Matei 11 2007 Performer C.S. 00:50:02

Proba 23 50m bras/breaststroke - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Daniel Petrov 1847 2006 KPS Dalyan 00:47:07
2 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:41:02
3 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:38:45
4 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:36:74
5 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 00:38:36
6 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 00:38:60
7 Iacob Mario 1793 2006 Aqua Sport Galați 00:43:92

Proba 24 50m bras/breaststroke - 15 - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stanislav Kaishev 1881 2005 SC Akylite Burgas 00:43:29
4 Buda Alexandru 1739 2005 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:33:70
5 Manole Mario Andretti 1824 2004 Aqua Sport Galați 00:41:57
6 Borislav Petrov 1899 2005 SKPS Albatros 00:44:86

Proba 25 50m bras/breaststroke - 17 - 18 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgi Vasilev 1998 2003 PK Galata 00:34:42
4 Kim Pavlov 1758 2003 Școala Sportivă Înot MECC 00:33:51
5 Keller Eduard 307 2003 C.S Luna Brasov 00:34:36

Proba 26 50m bras/breaststroke - 19 - 26 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 00:33:60
5 Viktor Nikolov 2000 2001 PK Galata 00:34:82

Proba 27 50m bras/breaststroke - 7 - 9 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anna Nikolova 1911 2011 PSK Cherno More 00:59:42
2 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 00:53:80
3 Aleksandra Popova 1825 2011 Club Burgas 00:49:73
5 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 00:47:89
6 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 00:52:36
7 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:54:39
8 Leonora Georgieva 2003 2011 KP Asteri 01:01:45

Descalificari
1 Nya Nikol
Observatii: lipsa
2015 2011 Aquazard 00:45:23

Proba 28 50m bras/breaststroke - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 00:57:48
2 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 00:51:76
3 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:50:48
4 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 00:44:04
5 Aleksandra Stateva 1955 2010 KPS Orenda 00:45:45
6 Marina Panayotova 1896 2010 SKPS Albatros 00:51:02
7 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 00:54:10
8 Aleksandra Maktagart 1893 2010 SKPS Albatros 01:04:57

Proba 29 50m bras/breaststroke - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bilyana Gerenska 1956 2009 KPS Orenda 00:49:57
2 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 00:47:60
3 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 00:44:04
4 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 00:38:73
5 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 00:43:10
6 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 00:46:32
7 Mariya Lupova 1977 2009 SK Aqua Sport 00:48:04
8 Melinda Todorova 1979 2009 SK Aqua Sport 00:52:42

Proba 30 50m bras/breaststroke - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iren Yusmenova 1840 2008 KPS Dalyan 00:45:48
2 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 00:43:98
3 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:40:13
4 Lora Pehlivanova 1817 2008 PK Plovdiv 00:39:04
5 Doncilă Daria Nicole 983 2008 CSM Galați 00:39:45
6 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 00:43:58
7 Adelina Heliova 1931 2008 Dolphin 00:45:10
8 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 00:46:16

Proba 31 50m bras/breaststroke - 13 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Adriana Georgieva 1991 2007 PK Galata 00:44:23
2 Alina Chaucheva 1972 2007 SK Aqua Sport 00:43:86
3 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:40:02
4 Posa Petra 1276 2007 Nautica Bacău 00:38:23
5 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:38:95
6 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 00:40:04
7 Madlen Petrova 1910 2007 Aquazard 00:44:07
8 Ion Miruna 1799 2007 CSM Galați 00:46:16

Proba 32 50m bras/breaststroke - 14 - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:41:92
4 Orban-Kis Orsolya 1774 2005 CSS Târgu Mureș 00:36:98
5 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:37:51
6 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 00:42:32
7 Nikol Burova 1914 2006 PSK Cherno More 00:44:13

Descalificari
1 Boboc Raluca
Observatii: lipsa
1777 2006 Aqua Sport Galați 00:43:74

Proba 33 50m bras/breaststroke - 16 - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Salavastru Elena 1803 2004 CSM Galați 00:41:48
4 Crișan Denisa 1740 2004 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:37:36
5 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 00:37:45

Proba 35 100m spate/backstroke - 7 - 9 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nikolay Popov 1999 2012 PK Galata 01:53:82
4 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 01:22:39
5 Hristo Petkov 1819 2011 PK Plovdiv 01:35:48

Descalificari
1 Boris Georgiev
Observatii: lipsa
1872 2012 SC Akylite Burgas 02:01:26

Proba 36 100m spate/backstroke - 10 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Atanas Jekov 2008 2010 KP Asteri 01:42:26
3 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 01:27:08
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:20:67
5 Alexander Velikov 2007 2010 KP Asteri 01:26:74
6 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 01:33:07
7 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 01:45:67

Proba 37 100m spate/backstroke - 11 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 01:27:30
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 01:24:54
4 Elin Slavov 2009 2009 KP Asteri 01:22:67
5 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 01:23:08
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:25:82
7 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 01:30:42

Proba 38 100m spate/backstroke - 12 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 01:21:23
4 Martin Mihailov 1926 2008 PSK Cherno More 01:15:23
5 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 01:17:10
6 Ivo Peychev 1753 2008 Club Sprint-Sofia 01:38:10

Proba 39 100m spate/backstroke - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 01:24:61
2 Kostas Valchev 1876 2007 SC Akylite Burgas 01:18:80
3 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 01:16:10
4 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 01:10:76
5 Alex Naidenov 1905 2007 Aquazard 01:14:29
6 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 01:16:74
7 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:19:45
8 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 01:24:80

Proba 40 100m spate/backstroke - 14 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Georgi Yordanov 1952 2006 PK Elite Sport Varna 01:12:02
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 01:04:73
5 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:11:54
6 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 01:13:26

Proba 41 100m spate/backstroke - 15 - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:08:39
5 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 01:13:32

Proba 44 100m spate/backstroke - 7 - 9 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simona Georgieva 1961 2011 KPS Orenda 02:12:95
4 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 01:40:29
5 Stela Stavreva 1866 2011 SC Akylite Burgas 02:07:07

Proba 45 100m spate/backstroke - 10 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 01:52:45
4 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 01:41:13
5 Daliya Atanasova 1859 2010 SC Akylite Burgas 01:46:02

Proba 46 100m spate/backstroke - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 01:28:20
2 Valentina Troanska 1983 2009 SK Aqua Sport 01:25:13
3 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 01:23:89
4 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 01:20:70
5 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:22:04
6 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 01:24:26
7 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 01:26:48
8 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 01:30:02

Proba 47 100m spate/backstroke - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Denisa 1787 2008 Aqua Sport Galați 01:37:95
2 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 01:29:20
3 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 01:23:76
4 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 01:20:20
5 Yuna Churina 1986 2008 SK Aqua Sport 01:23:45
6 Nataliya Tsekova 1939 2008 Dolphin 01:24:73
7 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 01:30:32

Proba 48 100m spate/backstroke - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 01:25:76
3 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 01:18:51
4 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:14:56
5 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:15:23
6 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 01:19:04
7 Denitsa Nenova 1959 2007 KPS Orenda 01:54:76

Proba 49 100m spate/backstroke - 14 - 15 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 01:49:70
2 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 01:19:42
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 01:14:29
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 01:10:10
5 Mira Georgieva 1763 2006 Invictus Pleven 01:14:23
6 Patranoiu Teodora 436 2006 C.S Luna Brasov 01:18:83
7 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 01:21:60

Proba 50 100m spate/backstroke - 16 - 17 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodora Bratovanova 1844 2004 KPS Dalyan 01:27:57
4 Varvara Popova 1916 2004 PSK Cherno More 01:14:04
5 Salavastru Elena 1803 2004 CSM Galați 01:18:95

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50m fluture/butterfly - 7 - 26 ani - Fete (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 99:99:99
4 Yana Lupova 1985 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
5 Niya Marinova 1915 2010 PSK Cherno More 99:99:99
6 Ștefănescu Thea 1804 2008 CSM Galați 99:99:99

Seria: 2
1 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 99:99:99
2 Dobre Luana 1747 2013 CSM Ploiești 01:42:81
3 Deya Mileva 1932 2012 Dolphin 01:05:45
4 Dosaru Alexandra 1483 2013 CSM Ploiești 00:58:50
5 Simona Georgieva 1961 2011 KPS Orenda 01:00:00
6 Ayana Todorova 1826 2012 Club Burgas 01:15:00
7 Alina Chaucheva 1972 2007 SK Aqua Sport 99:99:99
8 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 99:99:99

Seria: 3
1 Mariya Ioana Petrova 1978 2009 SK Aqua Sport 00:55:30
2 Lidiya Dimitrova 2004 2010 KP Asteri 00:54:90
3 Militsa Georgieva 1980 2010 SK Aqua Sport 00:51:60
4 Aleksandra Popova 1825 2011 Club Burgas 00:49:77
5 Amina Ushan 1973 2008 SK Aqua Sport 00:49:96
6 Kristina Georgieva 2002 2009 KP Asteri 00:54:00
7 Alisa Djin 1858 2009 SC Akylite Burgas 00:55:00
8 Diana Nenova 2001 2012 KP Asteri 00:58:00

Seria: 4
1 Lilia Mednikarova 1937 2011 Dolphin 00:49:45
2 Denitsa Nenova 1959 2007 KPS Orenda 00:45:20
3 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 00:45:00
4 Nataliya Tsekova 1939 2008 Dolphin 00:40:50
5 Iveta Rumenova 1841 2009 KPS Dalyan 00:42:00
6 Zhanet Yaneva 1869 2010 SC Akylite Burgas 00:45:00
7 Preslava Yankova 1960 2009 KPS Orenda 00:48:50
8 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 00:49:62

Seria: 5
1 Milena Kaludova 1810 2008 Club Sprint-Sofia 00:39:00
2 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 00:39:00
3 Valentina Troanska 1983 2009 SK Aqua Sport 00:38:22
4 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 00:37:55
5 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 00:38:17
6 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 00:39:00
7 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 00:39:00
8 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 00:39:39

Seria: 6
1 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 00:37:00
2 Raya Vachkova 2005 2009 KP Asteri 00:36:00
3 Yuna Churina 1986 2008 SK Aqua Sport 00:35:23
4 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:35:09
5 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 00:35:22
6 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 00:35:31
7 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 00:36:80
8 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:37:42

Seria: 7
1 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:34:00
2 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 00:34:00
3 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 00:33:95
4 Crișan Denisa 1740 2004 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:33:57
5 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 00:33:82
6 Bozhidara Nedelcheva 1887 2006 KPS Dalyan 00:34:00
7 Patranoiu Teodora 436 2006 C.S Luna Brasov 00:34:00
8 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:34:80

Seria: 8
1 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 00:33:47
2 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 00:33:00
3 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:33:00
4 Ginghina Alina 1797 2006 CSM Galați 00:32:66
5 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:32:72
6 Posa Petra 1276 2007 Nautica Bacău 00:33:00
7 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 00:33:10
8 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:33:50

Seria: 9
1 Salavastru Elena 1803 2004 CSM Galați 00:32:39
2 Varvara Popova 1916 2004 PSK Cherno More 00:30:90
3 Wiktoria Raczyńska 1755 2004 AZS Łódź 00:30:36
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:29:77
5 Dariya Stanchenko 1912 2007 PSK Cherno More 00:29:90
6 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:30:80
7 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:31:43
8 Orban-Kis Orsolya 1774 2005 CSS Târgu Mureș 00:32:50

Descalificari
1 Smadu Ilaria
Observatii: lipsa
437 2007 CSM Corona Brasov 00:40:24
2 Aleksandra Panayotova
Observatii: lipsa
1954 2008 KPS Orenda 00:48:20
3 Marin Eliza Carolina
Observatii: lipsa
1548 2007 Performer C.S. 99:99:99

Proba 2 50m fluture/butterfly - 7 - 26 ani - Baieti (63 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanislav Kaishev 1881 2005 SC Akylite Burgas 99:99:99
3 Ivan Genkov 2012 2011 KP Asteri 00:56:00
4 Harun Ali 1833 2010 Club Burgas 00:54:00
5 Krasimir Skachkov 1834 2009 Club Burgas 00:55:00
6 Danail Ivanov 1831 2011 Club Burgas 00:58:00
7 Petur Demirov 1904 2008 SKPS Albatros 01:01:00

Seria: 2
2 Georgi Lozanov 1923 2012 PSK Cherno More 00:49:00
3 Aleksander Katsarov 1963 2009 KPS Orenda 00:48:20
4 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 00:46:73
5 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 00:47:00
6 Kristiyan Katsarov 1966 2009 KPS Orenda 00:48:20
7 Romen Tsvetkov 1951 2010 Dolphin 00:51:25
8 Maxim Katsarov 1967 2011 KPS Orenda 00:52:20

Seria: 3
1 Boris Statelov 1919 2011 PSK Cherno More 00:44:50
2 Ilyan Georgiev 1947 2008 Dolphin 00:43:40
3 Radoslav Chernilov 2014 2010 KP Asteri 00:40:73
4 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 00:39:75
5 Dimitur Dimitrov 1922 2011 PSK Cherno More 00:40:00
6 Munteanu Dumitru 16 2008 Performer C.S. 00:42:75
8 Aleksander Georgiev 1870 2010 SC Akylite Burgas 00:45:00

Seria: 4
1 Hristo Petkov 1819 2011 PK Plovdiv 00:39:00
2 Kiril Popov 1925 2009 PSK Cherno More 00:38:00
3 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 00:37:00
4 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:35:17
5 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:36:00
6 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 00:37:50
7 Ginghina Rareș 1806 2009 CSM Galați 00:38:08
8 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:39:60

Seria: 5
1 Mateo Jelev 1927 2009 PSK Cherno More 00:35:00
2 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 00:35:00
3 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 00:34:79
4 Ivaylo Milev 1948 2008 Dolphin 00:34:45
5 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 00:34:55
6 Viktor Angelov 1768 2009 Invictus Pleven 00:35:00
7 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 00:35:00
8 Ivan Lozanov 1924 2009 PSK Cherno More 00:35:10

Seria: 6
1 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:34:18
2 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 00:33:50
3 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 00:33:00
4 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 00:33:00
5 Catrinescu Mihnea 1236 2006 CSM Ploiești 00:33:00
6 Buda Alexandru 1739 2005 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:33:32
7 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 00:34:00

Seria: 7
1 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:32:49
2 Deleu Mihnea 1277 2007 Nautica Bacău 00:32:00
4 Martin Mihailov 1926 2008 PSK Cherno More 00:31:00
5 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 00:31:16
6 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 00:31:47
7 Fortu Eduard 1792 2004 Aqua Sport Galați 00:32:04
8 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:32:75

Seria: 8
2 Aleks Gigov 1889 1999 SKMP Levent 00:30:00
3 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 00:29:33
4 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 00:27:00
5 Botez Daniel 1745 2002 Nautica Bacău 00:28:00
6 Kaloyan Atanasov 1891 2002 Invictus Pleven 00:29:95
8 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 00:31:00

Descalificari
1 Nikola Todorov
Observatii: lipsa
1835 2010 Club Burgas 00:59:00
2 Simionescu Andrei
Observatii: lipsa
311 2007 CSM Corona Brasov 00:51:45
3 Boris Lazarov
Observatii: lipsa
1917 2008 PSK Cherno More 00:43:60
4 Gavrila Gelu
Observatii: lipsa
306 2006 CSM Corona Brasov 00:34:21
5 Benghiac Eric
Observatii: lipsa
303 2006 CSM Corona Brasov 00:31:22
6 Susman Cătălin
Observatii: lipsa
1737 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:30:31
7 Săplăcan Radu
Observatii: lipsa
13735 2002 CSA Steaua 00:30:00

Proba 3 200m liber/freestyle - 10 - 26 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Niya Marinova 1915 2010 PSK Cherno More 99:99:99
4 Liubomira Ortakciiska 1809 2009 Club Sprint-Sofia 03:20:00
5 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 03:25:13

Seria: 2
1 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 02:58:21
2 Zhanet Yaneva 1869 2010 SC Akylite Burgas 02:55:00
3 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 02:53:00
4 Daniela Gromova 1992 2003 PK Galata 02:51:00
5 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 02:51:91
6 Monika Koleva 1863 2009 SC Akylite Burgas 02:55:00
7 Brănișteanu Melissa 964 2009 Nautica Bacău 02:55:00
8 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 03:10:00

Seria: 3
1 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 02:50:00
2 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 02:43:97
3 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 02:40:00
4 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 02:37:00
5 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 02:38:84
6 Dimana Marinova 1913 2003 PSK Cherno More 02:40:00
7 Ivet Nikolova 1829 2009 Club Burgas 02:49:00
8 Eva Duchkova 1993 2004 PK Galata 02:51:00

Seria: 4
1 Simona Sapundzhieva 1995 2003 PK Galata 02:34:00
2 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 02:30:00
3 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:23:55
4 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 02:19:54
5 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 02:22:69
6 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 02:26:50
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 02:32:12
8 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 02:34:90

Proba 4 200m liber/freestyle - 10 - 26 ani - Baieti (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Todor Semov 1883 2010 SC Akylite Burgas 03:05:00
3 Teodor Atanasov 1882 2009 SC Akylite Burgas 03:00:00
4 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 02:48:81
5 Aleksander Georgiev 1870 2010 SC Akylite Burgas 02:55:00
6 Georgi Ivanov 1832 2008 Club Burgas 03:00:00
7 Todor Toromanov 1884 2009 SC Akylite Burgas 03:10:00
8 Maksim Nikolov 1877 2009 SC Akylite Burgas 03:30:00

Seria: 2
1 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 02:48:16
2 Kristian Todorov 1822 2009 PK Plovdiv 02:44:30
3 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 02:38:32
4 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 02:35:00
7 Daryi Stanchenko 1921 2010 PSK Cherno More 02:48:00
8 Stoica Ștefan 1233 2010 CSM Ploiești 02:48:22

Seria: 3
1 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 02:33:80
2 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 02:32:00
3 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 02:30:00
4 Alexander Ivanov 2006 2009 KP Asteri 02:28:00
5 Konstantin Dinev 1875 2006 SC Akylite Burgas 02:30:00
6 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 02:31:60
7 Nikita Stanchenko 1930 2008 PSK Cherno More 02:32:00
8 Dimityr Popov 1997 2008 PK Galata 02:34:00

Seria: 4
3 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 02:24:00
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 02:23:52
6 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 02:24:00
7 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 02:25:56
8 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 02:27:85

Seria: 5
1 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 02:19:97
2 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 02:15:63
3 David Naidenov 1906 2007 Aquazard 02:10:44
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 02:07:00
5 Alex Naidenov 1905 2007 Aquazard 02:10:31
6 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 02:15:00
7 Deleu Mihnea 1277 2007 Nautica Bacău 02:16:31
8 Viktor Angelov 1768 2009 Invictus Pleven 02:21:00

Descalificari
1 Simionescu Andrei
Observatii: lipsa
311 2007 CSM Corona Brasov 03:18:66
2 Branimir Pavlov
Observatii: lipsa
1890 2007 SKMP Levent 02:35:00
3 Gavrila Gelu
Observatii: lipsa
306 2006 CSM Corona Brasov 02:44:25
4 Benghiac Eric
Observatii: lipsa
303 2006 CSM Corona Brasov 02:25:92
5 Aleks Gigov
Observatii: lipsa
1889 1999 SKMP Levent 02:25:00
6 Susman Cătălin
Observatii: lipsa
1737 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 02:23:52

Proba 5 50m liber/freestyle - 7 - 26 ani - Fete (115 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Yana Lupova 1985 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
4 Iren Chaucheva 1976 2012 SK Aqua Sport 99:99:99
5 Veronika Pirovska 1984 2011 SK Aqua Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Niya Marinova 1915 2010 PSK Cherno More 99:99:99
2 Gergana Nikolova 1861 2013 SC Akylite Burgas 99:99:99
3 Pufu Bianca 1786 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99
4 Neculai Adelina 1784 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99
5 Padurariu Ioana 1785 2011 Aqua Sport Galați 99:99:99
6 Ștefănescu Thea 1804 2008 CSM Galați 99:99:99
7 Viktoriya Dineva 1867 2012 SC Akylite Burgas 99:99:99
8 Bozhidara Angelova 1974 2010 SK Aqua Sport 99:99:99

Seria: 4
1 Dogaru Alesia 1779 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
2 Anton Rebecca 1776 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99
3 Dobre Luana 1747 2013 CSM Ploiești 01:00:16
4 Aleksandra Petrova 1894 2010 SKPS Albatros 00:59:00
5 Esin Ahmed 1828 2012 Club Burgas 01:00:00
6 Yoana Petrova 1898 2010 SKPS Albatros 01:05:00
7 Cobanel Ana 1778 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
8 Dogaru Carla 1780 2012 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 5
1 Gabriela Stoyanova 1933 2012 Dolphin 00:58:65
2 Nikoleta Baycheva 1940 2011 Dolphin 00:55:25
3 Preslava Peneva 1941 2011 Dolphin 00:52:65
4 Deya Mileva 1932 2012 Dolphin 00:50:45
5 Karolina Tsenova 1936 2011 Dolphin 00:52:55
6 Alexandra Kiryazova 1751 2013 Club Sprint-Sofia 00:55:00
7 Dara Stambolieva 1895 2011 SKPS Albatros 00:57:00
8 Dea Ivanova 1827 2012 Club Burgas 00:59:00

Seria: 6
1 Margarita Gusheva 1994 2012 PK Galata 00:50:00
2 Meghea Anna 1820 2009 Performer C.S. 00:50:00
3 Amina Ushan 1973 2008 SK Aqua Sport 00:49:05
4 Dorneanu Ema 1781 2009 Aqua Sport Galați 00:48:61
5 Zyara Todorova 1962 2011 KPS Orenda 00:48:90
6 Mariya Ioana Petrova 1978 2009 SK Aqua Sport 00:49:20
7 Daliya Ivanova 1957 2012 KPS Orenda 00:50:00
8 Diana Nenova 2001 2012 KP Asteri 00:50:40

Seria: 7
1 Anna Nikolova 1911 2011 PSK Cherno More 00:48:00
2 Aleyna Hyuiseinova 1837 2009 KPS Dalyan 00:46:00
3 Necula Amira 1783 2009 Aqua Sport Galați 00:45:80
4 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:43:89
5 Yoana Mermeklieva 1868 2012 SC Akylite Burgas 00:45:00
6 Dosaru Alexandra 1483 2013 CSM Ploiești 00:46:00
7 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 00:46:33
8 Leonora Georgieva 2003 2011 KP Asteri 00:48:60

Seria: 8
1 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 00:43:20
2 Raya Panayotova 1981 2009 SK Aqua Sport 00:42:20
3 Pintilie Anca 1802 2010 CSM Galați 00:40:72
4 Liubomira Ortakciiska 1809 2009 Club Sprint-Sofia 00:40:00
5 Teodora Angelova 1843 2007 KPS Dalyan 00:40:00
6 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 00:42:00
7 Alisa Djin 1858 2009 SC Akylite Burgas 00:43:00
8 Vera Kozovska 1942 2011 Dolphin 00:43:50

Seria: 9
1 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 00:39:32
2 Marina Panayotova 1896 2010 SKPS Albatros 00:39:00
3 Antoniya Ivanova 1838 2010 KPS Dalyan 00:39:00
4 Denitsa Nenova 1959 2007 KPS Orenda 00:38:90
5 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 00:39:00
6 Aleksandra Maktagart 1893 2010 SKPS Albatros 00:39:00
7 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:39:15
8 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 00:39:44

Seria: 10
1 Lilia Mednikarova 1937 2011 Dolphin 00:38:50
2 Melinda Todorova 1979 2009 SK Aqua Sport 00:38:20
3 Militsa Georgieva 1980 2010 SK Aqua Sport 00:37:56
4 Estel Daskalova 1975 2008 SK Aqua Sport 00:37:02
5 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 00:37:50
6 Aleksandra Popova 1825 2011 Club Burgas 00:37:68
7 Galena Kostadinova 1934 2010 Dolphin 00:38:50
8 Mariya Lupova 1977 2009 SK Aqua Sport 00:38:50

Seria: 11
1 Roman Teodora 1228 2010 CSM Ploiești 00:37:00
2 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 00:36:50
3 Adriana Georgieva 1991 2007 PK Galata 00:36:00
4 Milena Kaludova 1810 2008 Club Sprint-Sofia 00:36:00
5 Polina Pavlova 1888 2001 SKMP Levent 00:36:00
6 Ion Miruna 1799 2007 CSM Galați 00:36:06
7 Danaya Blagoeva 1958 2007 KPS Orenda 00:36:70
8 Deygh Ferad 1839 2005 KPS Dalyan 00:37:00

Seria: 12
1 Eva Duchkova 1993 2004 PK Galata 00:35:00
2 Monika Koleva 1863 2009 SC Akylite Burgas 00:35:00
3 Madlen Petrova 1910 2007 Aquazard 00:34:80
4 Zamfir Mihaela 424 2009 CSM Ploiești 00:34:41
5 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 00:34:76
6 Nataliya Tsekova 1939 2008 Dolphin 00:34:95
7 Zhanet Yaneva 1869 2010 SC Akylite Burgas 00:35:00
8 Adelina Heliova 1931 2008 Dolphin 00:35:10

Seria: 13
1 Sofia Kostina 1982 2008 SK Aqua Sport 00:34:01
2 Nia Hayrabedyan 1909 2009 Aquazard 00:33:25
3 Nikol Burova 1914 2006 PSK Cherno More 00:33:10
4 Petrea Andreea 1801 2007 CSM Galați 00:32:79
5 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 00:33:10
6 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 00:33:24
7 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:33:79
8 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 00:34:26

Seria: 14
1 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 00:31:00
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 00:31:00
3 Crișan Denisa 1740 2004 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:30:84
4 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 00:30:50
5 Doncilă Daria Nicole 983 2008 CSM Galați 00:30:72
6 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 00:30:94
7 Posa Petra 1276 2007 Nautica Bacău 00:31:00
8 Iancu Erika 1798 2006 CSM Galați 00:32:04

Seria: 15
1 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:30:45
2 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:30:19
3 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:29:50
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 00:27:66
5 Bozhidara Nedelcheva 1887 2006 KPS Dalyan 00:29:00
6 Todoran Marina 19091 2006 C.S Luna Brasov 00:30:00
7 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 00:30:39
8 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 00:30:50

Descalificari
1 Boboc Raluca
Observatii: lipsa
1777 2006 Aqua Sport Galați 00:35:86
2 Nikol Nikolova
Observatii: lipsa
1897 2005 SKPS Albatros 00:42:00
3 Rada Pirovska
Observatii: lipsa
1970 2007 PK Poseidon 00:58:00
4 Smadu Ilaria
Observatii: lipsa
437 2007 CSM Corona Brasov 00:35:02
5 Tufaru Denisa
Observatii: lipsa
1787 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99
6 Raina Tsvetanova
Observatii: lipsa
1971 2007 PK Poseidon 00:59:00
7 Voicu Maia
Observatii: lipsa
1821 2011 Performer C.S. 00:55:00
8 Marin Eliza Carolina
Observatii: lipsa
1548 2007 Performer C.S. 00:49:55

Proba 6 50m liber/freestyle - 7 - 26 ani - Baieti (135 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Teodor Dimitrov 1990 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
4 Stanislav Kaishev 1881 2005 SC Akylite Burgas 99:99:99
5 Maxim Metodiev 1988 2011 SK Aqua Sport 99:99:99

Seria: 3
1 Anton Kralev 1871 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99
2 Martin Yoninov 1765 2012 Invictus Pleven 99:99:99
3 Filip Aizner 1849 2010 KPS Dalyan 00:57:00
4 Ilyan Ivanov 1901 2009 SKPS Albatros 00:55:00
5 Daniel Kosev 1945 2011 Dolphin 00:56:50
6 Gheorghii Saltin 1756 2013 Școala Sportivă Înot MECC 01:07:00
7 Stiliyan Stoyanov 1842 2009 KPS Dalyan 99:99:99
8 Kaloyan Petrov 1874 2013 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 4
1 Boris Nedyalkov 1846 2012 KPS Dalyan 00:51:00
2 Kaloyan Dimitrov 1965 2012 KPS Orenda 00:50:00
3 Ciubucciu Lucas 1789 2010 Aqua Sport Galați 00:48:81
4 Chirosca Teodor 1788 2009 Aqua Sport Galați 00:47:37
5 Kristiyan Nacev 1851 2010 KPS Dalyan 00:48:00
6 Sokratov I 1943 2009 Dolphin 00:49:45
7 Matei Nedev 1938 2012 Dolphin 00:50:35
8 Nikola Mitev 1879 2012 SC Akylite Burgas 00:53:00

Seria: 5
1 Bozhidar Gaydarov 1900 2010 SKPS Albatros 00:47:00
2 Radostin Petkov 1855 2010 KPS Dalyan 00:46:00
3 Mihail Belchev 1852 2012 KPS Dalyan 00:45:00
4 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 00:44:00
5 Danail Ivanov 1831 2011 Club Burgas 00:44:00
6 Nikola Naydenov 1969 2007 PK Poseidon 00:45:00
7 Toma Vlad 1794 2009 Aqua Sport Galați 00:46:11
8 Yoan Ivanov 1968 2008 PK Poseidon 00:47:00

Seria: 6
1 Ivan Ivanov 1964 2011 KPS Orenda 00:42:40
2 Ivan Genkov 2012 2011 KP Asteri 00:42:00
3 Harun Ali 1833 2010 Club Burgas 00:42:00
4 Mihail Ivanov 1929 2010 PSK Cherno More 00:41:00
5 Krasimir Skachkov 1834 2009 Club Burgas 00:41:76
6 Atanas Jekov 2008 2010 KP Asteri 00:42:00
7 Maxim Katsarov 1967 2011 KPS Orenda 00:42:30
8 Nikolay Popov 1999 2012 PK Galata 00:43:00

Seria: 7
1 Sendroiu Toma Alexandru 12 2009 Performer C.S. 00:40:56
2 Maksim Nikolov 1877 2009 SC Akylite Burgas 00:40:00
3 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 00:39:22
4 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 00:39:00
5 Ivan Nedev 1902 2010 SKPS Albatros 00:39:00
6 Iliyan Dimitrov 1873 2009 SC Akylite Burgas 00:40:00
7 Martin Koainov 1949 2008 Dolphin 00:40:15
8 Georgi Lozanov 1923 2012 PSK Cherno More 00:41:00

Seria: 8
1 Kaloyan Velkov 1953 2010 NSA Varna 00:38:00
2 Boris Statelov 1919 2011 PSK Cherno More 00:38:00
3 Todor Toromanov 1884 2009 SC Akylite Burgas 00:38:00
4 Mihail Volcov 1757 2008 Școala Sportivă Înot MECC 00:38:00
5 Deniz Syuleiman 1848 2008 KPS Dalyan 00:38:00
6 Radoslav Stoyanov 1886 2008 KPS Dalyan 00:38:00
7 Dimitur Dimitrov 1922 2011 PSK Cherno More 00:38:00
8 Alexander Velikov 2007 2010 KP Asteri 00:38:69

Seria: 9
1 Munteanu Dumitru 16 2008 Performer C.S. 00:37:92
2 Romen Tsvetkov 1951 2010 Dolphin 00:37:45
3 Todor Semov 1883 2010 SC Akylite Burgas 00:37:00
4 Ioan Rainov 2011 2010 KP Asteri 00:36:70
5 Unchiasu Victor 421 2008 CSM Ploiești 00:36:95
6 Petur Demirov 1904 2008 SKPS Albatros 00:37:00
7 Hristo Langarov 2010 2009 KP Asteri 00:37:90
8 Ilyan Georgiev 1947 2008 Dolphin 00:37:95

Seria: 10
1 Aleksander Katsarov 1963 2009 KPS Orenda 00:36:00
2 Georgi Ivanov 1832 2008 Club Burgas 00:36:00
3 Ivo Peychev 1753 2008 Club Sprint-Sofia 00:36:00
4 Sendroiu David Matei 11 2007 Performer C.S. 00:35:83
5 Simionescu Andrei 311 2007 CSM Corona Brasov 00:35:97
6 Iacob Mario 1793 2006 Aqua Sport Galați 00:36:00
7 Borislav Petrov 1899 2005 SKPS Albatros 00:36:00
8 Covaci Remus 1790 2007 Aqua Sport Galați 00:36:02

Seria: 11
1 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 00:35:28
2 Ginghina Rareș 1806 2009 CSM Galați 00:35:10
3 Galin Ganev 1850 2010 KPS Dalyan 00:35:00
4 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 00:34:52
5 Curt Robert 1791 2006 Aqua Sport Galați 00:34:85
6 Aleksander Georgiev 1870 2010 SC Akylite Burgas 00:35:00
7 Stiliyan Kunov 1908 2010 Aquazard 00:35:20
8 Pavel Goranov 1907 2010 Aquazard 00:35:40

Seria: 12
1 Dian Petrov 1996 2007 PK Galata 00:34:00
2 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:33:90
3 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 00:33:30
4 Boyan Kirilov 1885 2008 KPS Dalyan 00:33:00
5 Boris Karamotev 1944 2008 Dolphin 00:33:25
6 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 00:33:36
7 Kristiyan Jelyazkov 1903 2009 SKPS Albatros 00:34:00
8 Daniel Tsenov 1946 2008 Dolphin 00:34:45

Seria: 13
1 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:33:00
2 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:32:52
3 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 00:32:35
4 Mateo Jelev 1927 2009 PSK Cherno More 00:32:00
5 Viktor Angelov 1768 2009 Invictus Pleven 00:32:30
6 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 00:32:42
7 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 00:32:99
8 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 00:33:00

Seria: 14
1 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 00:32:00
2 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 00:32:00
3 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 00:31:34
4 Kostas Valchev 1876 2007 SC Akylite Burgas 00:31:00
5 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:31:20
6 Catrinescu Mihnea 1236 2006 CSM Ploiești 00:31:50
7 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 00:32:00
8 Konstantin Dinev 1875 2006 SC Akylite Burgas 00:32:00

Seria: 15
1 Ivan Lozanov 1924 2009 PSK Cherno More 00:30:70
2 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 00:29:86
3 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 00:29:14
4 Buda Alexandru 1739 2005 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:29:07
5 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 00:29:10
6 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 00:29:27
7 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 00:30:70
8 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 00:31:00

Seria: 16
1 Cojocaru Flavius 1815 2007 Nautica Bacău 00:29:00
2 Fortu Eduard 1792 2004 Aqua Sport Galați 00:28:17
3 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:27:98
4 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 00:27:00
5 Kaloyan Atanasov 1891 2002 Invictus Pleven 00:27:55
6 Keller Eduard 307 2003 C.S Luna Brasov 00:28:00
7 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 00:28:28
8 Manole Mario Andretti 1824 2004 Aqua Sport Galați 00:29:00

Seria: 17
1 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 00:26:90
2 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 00:26:36
3 Kim Pavlov 1758 2003 Școala Sportivă Înot MECC 00:26:00
4 Botez Daniel 1745 2002 Nautica Bacău 00:26:00
5 Demeny Attila 1752 1994 CS.Sports Culture 00:26:00
6 Georgi Yordanov 1952 2006 PK Elite Sport Varna 00:26:00
7 Viktor Nikolov 2000 2001 PK Galata 00:26:50
8 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 00:26:90

Descalificari
1 Aleks Gigov
Observatii: lipsa
1889 1999 SKMP Levent 00:26:99
2 Tsvetan Vasilev
Observatii: lipsa
1856 2006 KPS Dalyan 00:42:00
3 Cretu Raul
Observatii: lipsa
429 2006 CSM Corona Brasov 00:35:88
4 Kaloyan Ninov
Observatii: lipsa
1987 2009 SK Aqua Sport 99:99:99
5 Borislav Nikolov
Observatii: lipsa
1920 2009 PSK Cherno More 00:39:00
6 Nikola Todorov
Observatii: lipsa
1835 2010 Club Burgas 00:48:00
7 Gavrila Gelu
Observatii: lipsa
306 2006 CSM Corona Brasov 00:31:46
8 Săplăcan Radu
Observatii: lipsa
13735 2002 CSA Steaua 00:27:93
9 Dobromir Petrov
Observatii: lipsa
1754 2011 Club Sprint-Sofia 00:45:00
10 Benghiac Eric
Observatii: lipsa
303 2006 CSM Corona Brasov 00:28:06
11 Yavor Tsonev
Observatii: lipsa
1836 1998 Performer C.S. 00:26:50
12 Nikola Danailov
Observatii: lipsa
1989 2010 SK Aqua Sport 99:99:99

Proba 7 50m spate/backstroke - 7 - 26 ani - Fete (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ștefănescu Thea 1804 2008 CSM Galați 99:99:99
3 Cobanel Ana 1778 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
5 Viktoriya Dineva 1867 2012 SC Akylite Burgas 99:99:99
6 Anton Rebecca 1776 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99
7 Gergana Nikolova 1861 2013 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 2
1 Dogaru Carla 1780 2012 Aqua Sport Galați 99:99:99
2 Veronika Pirovska 1984 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
3 Padurariu Ioana 1785 2011 Aqua Sport Galați 99:99:99
4 Dogaru Alesia 1779 2010 Aqua Sport Galați 99:99:99
5 Iren Chaucheva 1976 2012 SK Aqua Sport 99:99:99
6 Neculai Adelina 1784 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99
7 Yana Lupova 1985 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
8 Pufu Bianca 1786 2009 Aqua Sport Galați 99:99:99

Seria: 3
1 Preslava Peneva 1941 2011 Dolphin 01:15:25
2 Nikoleta Baycheva 1940 2011 Dolphin 01:12:00
4 Dea Ivanova 1827 2012 Club Burgas 01:01:00
6 Dobre Luana 1747 2013 CSM Ploiești 01:10:52
7 Gabriela Stoyanova 1933 2012 Dolphin 01:15:25
8 Bozhidara Angelova 1974 2010 SK Aqua Sport 99:99:99

Seria: 4
1 Ayana Todorova 1826 2012 Club Burgas 00:59:00
2 Simona Georgieva 1961 2011 KPS Orenda 00:58:20
3 Zyara Todorova 1962 2011 KPS Orenda 00:55:35
4 Daliya Ivanova 1957 2012 KPS Orenda 00:55:00
5 Yoana Mermeklieva 1868 2012 SC Akylite Burgas 00:55:00
6 Dorneanu Ema 1781 2009 Aqua Sport Galați 00:57:99
7 Margarita Gusheva 1994 2012 PK Galata 00:59:00
8 Esin Ahmed 1828 2012 Club Burgas 01:00:00

Seria: 5
1 Anna Nikolova 1911 2011 PSK Cherno More 00:54:00
2 Raya Panayotova 1981 2009 SK Aqua Sport 00:52:30
3 Amina Ushan 1973 2008 SK Aqua Sport 00:51:09
4 Grigore Erika 1782 2011 Aqua Sport Galați 00:50:36
5 Dosaru Alexandra 1483 2013 CSM Ploiești 00:51:00
6 Ivayla Nikolova 1760 2010 Invictus Pleven 00:52:22
7 Alexandra Kiryazova 1751 2013 Club Sprint-Sofia 00:53:00
8 Galena Kostadinova 1934 2010 Dolphin 00:54:45

Seria: 6
1 Pintilie Anca 1802 2010 CSM Galați 00:49:76
3 Ghiur Elena 1796 2010 CSM Galați 00:47:58
4 Stan Bianca 1227 2010 CSM Ploiești 00:46:00
5 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 00:46:92
7 Teodora Halacheva 1764 2006 Invictus Pleven 00:49:65
8 Alisa Djin 1858 2009 SC Akylite Burgas 00:50:00

Seria: 7
1 Lili Ilkova 1759 2011 Invictus Pleven 00:44:00
2 Aleksandra Stateva 1955 2010 KPS Orenda 00:42:80
3 Avram Alexandra 1232 2011 CSM Ploiești 00:42:50
4 Monika Koleva 1863 2009 SC Akylite Burgas 00:42:00
5 Costea Mihaela Izabela 79 2008 CSM Ploiești 00:42:17
6 Kristina Georgieva 2002 2009 KP Asteri 00:42:79
7 Păunescu Denisa 705 2009 CSM Ploiești 00:43:00
8 Magdalena Mihaylova 1259 2011 Club Sprint-Sofia 00:45:00

Seria: 8
1 Ion Miruna 1799 2007 CSM Galați 00:42:00
2 Zornitsa Nikolova 1823 2009 Invictus Pleven 00:40:75
3 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 00:39:55
5 Oprișan Maria 1800 2008 CSM Galați 00:39:50
6 Petrea Andreea 1801 2007 CSM Galați 00:40:00
7 Maday Timea 1772 2008 CSS Târgu Mureș 00:41:00

Seria: 9
1 Valentina Troanska 1983 2009 SK Aqua Sport 00:38:50
2 Jasmina Mednikarova 1935 2008 Dolphin 00:37:85
3 Brezan Sara Maria 965 2007 Nautica Bacău 00:37:00
4 Polina Pavlova 1888 2001 SKMP Levent 00:37:00
5 Posa Petra 1276 2007 Nautica Bacău 00:37:00
6 Coperza Alecsandra 301 2009 CSS Gura Humorului 00:37:50
7 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 00:38:48
8 Forțu Erika 444 2009 CSM Ploiești 00:39:00

Seria: 10
1 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 00:36:96
2 Corbu Maria 19093 2007 C.S Luna Brasov 00:36:00
3 Margarita Savova 1762 2008 Invictus Pleven 00:35:50
4 Patranoiu Teodora 436 2006 C.S Luna Brasov 00:35:00
5 Preda Maria Amelie 9 2006 Performer C.S. 00:35:00
6 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 00:35:50
7 Lora Pehlivanova 1817 2008 PK Plovdiv 00:36:30
8 Teodora Bratovanova 1844 2004 KPS Dalyan 00:37:00

Seria: 11
1 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 00:34:31
2 Marton Janka 1773 2004 CSS Târgu Mureș 00:34:00
3 Varvara Popova 1916 2004 PSK Cherno More 00:33:80
4 Remete Daria 1519 2007 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:32:33
5 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 00:33:00
6 Salavastru Elena 1803 2004 CSM Galați 00:33:91
7 Orban-Kis Orsolya 1774 2005 CSS Târgu Mureș 00:34:00
8 Ștefură Ingrid 968 2008 Nautica Bacău 00:34:59

Descalificari
1 Marin Eliza Carolina
Observatii: lipsa
1548 2007 Performer C.S. 99:99:99
2 Tufaru Denisa
Observatii: lipsa
1787 2008 Aqua Sport Galați 99:99:99
3 Raina Tsvetanova
Observatii: lipsa
1971 2007 PK Poseidon 01:02:00
4 Rada Pirovska
Observatii: lipsa
1970 2007 PK Poseidon 01:01:00
5 Aleksandra Panayotova
Observatii: lipsa
1954 2008 KPS Orenda 00:48:50
6 Bilyana Gerenska
Observatii: lipsa
1956 2009 KPS Orenda 00:48:20
7 Smadu Ilaria
Observatii: lipsa
437 2007 CSM Corona Brasov 00:39:24
8 Boboc Raluca
Observatii: lipsa
1777 2006 Aqua Sport Galați 00:42:00

Proba 8 50m spate/backstroke - 7 - 26 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Kaloyan Petrov 1874 2013 SC Akylite Burgas 99:99:99
4 Martin Yoninov 1765 2012 Invictus Pleven 99:99:99
5 Anton Kralev 1871 2011 SC Akylite Burgas 99:99:99

Seria: 2
1 Maxim Metodiev 1988 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
2 Teodor Dimitrov 1990 2011 SK Aqua Sport 99:99:99
3 Sokratov I 1943 2009 Dolphin 01:05:10
4 Nikola Mitev 1879 2012 SC Akylite Burgas 00:59:00
5 Ciubucciu Lucas 1789 2010 Aqua Sport Galați 01:01:06
6 Unchiasu Victor 421 2008 CSM Ploiești 99:99:99

Seria: 3
1 Kaloyan Dimitrov 1965 2012 KPS Orenda 00:55:00
2 Nikola Naydenov 1969 2007 PK Poseidon 00:54:00
3 Toma Vlad 1794 2009 Aqua Sport Galați 00:49:73
4 Burtea Matei 1805 2010 CSM Galați 00:48:84
5 Stanciu Victor 828 2011 CSM Ploiești 00:49:00
6 Petur Demirov 1904 2008 SKPS Albatros 00:51:00
7 Chirosca Teodor 1788 2009 Aqua Sport Galați 00:54:04
8 Yoan Ivanov 1968 2008 PK Poseidon 00:56:00

Seria: 4
1 Atanas Jekov 2008 2010 KP Asteri 00:48:00
2 Daniel Bangiev 1750 2011 Club Sprint-Sofia 00:46:00
3 Todor Semov 1883 2010 SC Akylite Burgas 00:44:00
4 Curt Robert 1791 2006 Aqua Sport Galați 00:43:00
5 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 00:43:50
7 Iliyan Dimitrov 1873 2009 SC Akylite Burgas 00:48:00
8 Ivan Ivanov 1964 2011 KPS Orenda 00:48:50

Seria: 5
1 Teodor Atanasov 1882 2009 SC Akylite Burgas 00:42:00
2 Kaloyan Velkov 1953 2010 NSA Varna 00:42:00
3 Ginghina Rareș 1806 2009 CSM Galați 00:41:70
4 Boris Karamotev 1944 2008 Dolphin 00:41:45
5 Ioan Rainov 2011 2010 KP Asteri 00:41:60
6 Covaci Remus 1790 2007 Aqua Sport Galați 00:41:81
7 Iacob Mario 1793 2006 Aqua Sport Galați 00:42:00
8 Todor Toromanov 1884 2009 SC Akylite Burgas 00:43:00

Seria: 6
1 Trofin Luca 1795 2008 Aqua Sport Galați 00:40:96
2 Slavic Alexandru 15464 2007 Performer C.S. 00:40:00
3 Ivo Peychev 1753 2008 Club Sprint-Sofia 00:39:00
4 Nikola Nikolov 1950 2009 Dolphin 00:38:50
5 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 00:38:70
6 Radu Darius 443 2009 CSM Ploiești 00:39:00
8 Dobre Rares 426 2010 CSM Ploiești 00:41:00

Seria: 7
1 Nikola Petrov 1771 2007 Invictus Pleven 00:37:50
2 Kiril Popov 1925 2009 PSK Cherno More 00:37:00
3 Iacob Patrick 439 2009 CSM Ploiești 00:37:00
4 Posa Alexander 1746 2010 Nautica Bacău 00:37:00
5 Elin Slavov 2009 2009 KP Asteri 00:37:00
6 Preslav Kushev 1854 2007 KPS Dalyan 00:37:00
7 Tervel Rusev 1766 2009 Invictus Pleven 00:37:08
8 Valeri Alipiev 1767 2009 Invictus Pleven 00:37:70

Seria: 8
1 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 00:36:42
2 Kovacs Csanad 1775 2007 CSS Târgu Mureș 00:36:00
3 Filip Mihaylov 961 2011 Club Sprint-Sofia 00:35:50
4 Gherman Ianis 1857 2007 CSS Târgu Mureș 00:35:00
5 Agripina Robert 19089 2007 C.S Luna Brasov 00:35:00
6 Fortu Eduard 1792 2004 Aqua Sport Galați 00:35:61
7 Kostas Valchev 1876 2007 SC Akylite Burgas 00:36:00
8 Ivaylo Milev 1948 2008 Dolphin 00:36:95

Seria: 9
1 Maftei Leonardo 1816 2007 Nautica Bacău 00:34:00
2 Branimir Pavlov 1890 2007 SKMP Levent 00:33:00
3 Manole Mario Andretti 1824 2004 Aqua Sport Galați 00:33:00
4 Cojocaru Flavius 1815 2007 Nautica Bacău 00:32:00
5 Georgi Yordanov 1952 2006 PK Elite Sport Varna 00:33:00
6 Adrian Yoninov 1547 2008 Invictus Pleven 00:33:00
7 Savuca Luca 1808 2006 CSM Galați 00:33:98
8 Mustață Daniel Alexandru 1030 2006 Performer C.S. 00:34:60

Seria: 10
2 Miclea Dragos 19088 2006 C.S Luna Brasov 00:31:00
3 Stăncel Lukas 1738 2006 Clubul ”Ileana Pienariu” 00:30:89
4 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 00:30:00
5 Cojocaru Carol Mihai 962 2006 Nautica Bacău 00:30:72
6 Botez Daniel 1745 2002 Nautica Bacău 00:31:00
7 Hodina Răzvan 1807 2004 CSM Galați 00:31:00
8 Martin Mihailov 1926 2008 PSK Cherno More 00:32:00

Descalificari
1 Nikola Danailov
Observatii: lipsa
1989 2010 SK Aqua Sport 99:99:99
2 Kaloyan Ninov
Observatii: lipsa
1987 2009 SK Aqua Sport 99:99:99
3 Dobromir Petrov
Observatii: lipsa
1754 2011 Club Sprint-Sofia 00:46:00
4 Cretu Raul
Observatii: lipsa
429 2006 CSM Corona Brasov 00:40:69
5 Săplăcan Radu
Observatii: lipsa
13735 2002 CSA Steaua 00:31:23

Proba 9 100m fluture/butterfly - 7 - 26 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simona Marinova 1761 2009 Invictus Pleven 99:99:99
2 Anita Radulova 1818 2010 PK Plovdiv 01:38:50
3 Daniela Gromova 1992 2003 PK Galata 01:30:00
4 Mustață Ana Gabriela 1005 2007 Performer C.S. 01:25:00
5 Dimana Marinova 1913 2003 PSK Cherno More 01:25:00
6 Calapod Christine 966 2009 Nautica Bacău 01:32:45
7 Iveta Rumenova 1841 2009 KPS Dalyan 01:45:00
8 Alina Chaucheva 1972 2007 SK Aqua Sport 99:99:99

Seria: 2
1 Yuna Churina 1986 2008 SK Aqua Sport 01:23:00
2 Raya Vachkova 2005 2009 KP Asteri 01:19:00
3 Mihai Teodora Maria 981 2007 CSM Galați 01:18:94
4 Ginghina Alina 1797 2006 CSM Galați 01:14:19
5 Profiran Sara 940 2008 CSM Ploiești 01:14:50
6 Patranoiu Teodora 436 2006 C.S Luna Brasov 01:19:00
7 Nikol Nikolova 300 2009 Invictus Pleven 01:19:94
8 Debora Valentinova 1892 2007 Invictus Pleven 01:24:00

Seria: 3
1 Orban-Kis Orsolya 1774 2005 CSS Târgu Mureș 01:12:00
2 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 01:10:00
3 Stancu Aida 447 2007 CSM Ploiești 01:08:30
4 Știrbu Ioana Maria 15036 2006 Performer C.S. 01:04:94
5 Dariya Stanchenko 1912 2007 PSK Cherno More 01:08:00
6 Wiktoria Raczyńska 1755 2004 AZS Łódź 01:08:93
7 Crișan Denisa 1740 2004 Clubul ”Ileana Pienariu” 01:11:54
8 Păun Briana Mihaela 446 2009 CSM Ploiești 01:13:40

Proba 10 100m fluture/butterfly - 7 - 26 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Boris Karamotev 1944 2008 Dolphin 01:29:45
3 Kristiyan Georgiev 2013 2010 KP Asteri 01:25:00
4 Radoslav Chernilov 2014 2010 KP Asteri 01:24:00
5 Mihai Sasha Andrei 425 2010 CSM Ploiești 01:25:00
6 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 01:25:79
7 Alexander Velikov 2007 2010 KP Asteri 01:30:00

Seria: 2
1 Alexander Ivanov 2006 2009 KP Asteri 01:18:00
2 Ana Victor 438 2009 CSM Ploiești 01:17:80
4 Marinescu Luca 441 2010 CSM Ploiești 01:15:00
5 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 01:16:49
6 Feiffer Hunor 1512 2009 CSS Târgu Mureș 01:17:75
7 Viktor Angelov 1768 2009 Invictus Pleven 01:18:00
8 Catrinescu Mihnea 1236 2006 CSM Ploiești 01:21:82

Seria: 3
1 Păun Fabian 442 2009 CSM Ploiești 01:14:50
2 Lupu Cristian 440 2007 CSM Ploiești 01:14:00
3 Fasie Mario 19113 2005 C.S Luna Brasov 01:09:00
4 Botez Daniel 1745 2002 Nautica Bacău 01:05:00
5 Deleu Mihnea 1277 2007 Nautica Bacău 01:08:34
7 Todor Todorov 1770 2008 Invictus Pleven 01:14:04
8 Emilian Tsolov 1769 2008 Invictus Pleven 01:14:84

Descalificari
1 Aleks Gigov
Observatii: