Memorialul Aurel Vasile 2023

Lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50m liber/freestyle - 10 - 99 ani - Baieti (213 sportivi inscrisi in 27 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Schioapa Razvan 3211 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
3 Novaceanu Ioan David 3203 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
4 Țibichi Andrei 3194 2013
(10 ani)
TIMEX București 99:99:99
5 Iancu Ioan Rares 3201 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
6 Spiridon Luca 3205 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 2
1 Murgilă Darius 3187 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
2 Bejan Alexandru 3176 2013
(10 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
3 Marin Alexandru 3173 2013
(10 ani)
Proper Swimming Education 99:99:99
4 Daneasa Sebi 3163 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Vancea Vlad 3170 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Ari Luka Antonie 3175 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
7 Croitoru Alexandru 3183 2009
(14 ani)
TIMEX București 99:99:99
8 Obancia Raul-Antoniu 3188 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 3
1 Vraciu David 3160 2009
(14 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
2 Porumbac Andrei 3158 2008
(15 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
3 Andreescu Tiberiu 3152 2013
(10 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
4 Olteanu Danut Gabriel 3150 2006
(17 ani)
Independent 99:99:99
5 Alexe Tudor Matei 3151 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
6 Dumitru Vlad 3153 2010
(13 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
7 State Iannis Valentin 3159 2008
(15 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
8 Cioara Albert 3162 2008
(15 ani)
Nemo Team 99:99:99

Seria: 4
1 Cirlan Angel Gabriel 22941 2011
(12 ani)
Independent 99:99:99
2 Nechifor Teodor 3145 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
3 Cernat Ștefan 3142 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Mironescu David Alexander 3138 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
5 Caștă Alexandru 3141 2009
(14 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Coroiu Luca 3143 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Necoară Daniel 3146 2007
(16 ani)
CS Focsani 99:99:99
8 Fediucel Sebastian Mihail 3149 2006
(17 ani)
Independent 99:99:99

Seria: 5
1 Alexandrescu Vlad 3132 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
2 Neacsu Cristian-Dumitru 3126 2002
(21 ani)
Performer C.S. 99:99:99
3 Bratu Matei 2456 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Niculae Sebastian 2820 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:53:43
5 Stanescu David 3207 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
6 Giugium Vlad 3059 2010
(13 ani)
Aquatico Ramses 99:99:99
7 Alexandrescu Teodor 3131 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
8 Constantin David 3135 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99

Seria: 6
1 Matei Cristian 2947 2013
(10 ani)
CS Focsani 00:50:48
2 Bădilă Aris 2087 2013
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:48:25
3 Ion Rareș Ștefan 2269 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:48:00
4 Minae Andrei 3179 2010
(13 ani)
Stejarii Country Club 00:45:00
5 Nicolau Elias 2763 2012
(11 ani)
CS Focsani 00:46:89
6 Ungureanu Eduard 3208 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:48:00
7 Zmeu Alexandru 2764 2013
(10 ani)
CS Focsani 00:49:85
8 Ancuța Nicolas 2457 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 00:50:62

Seria: 7
1 Staicu Toma Alexandru 90 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:00
2 Filip Bogdan 2814 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:44:54
3 State David George 2819 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:43:49
4 Dorobantu David 2709 2011
(12 ani)
Median Bucuresti 00:42:62
5 Rosca Dragos 3140 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:43:00
6 Costache Alexandru 1704 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:44:00
7 Suciu Darius 2818 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:44:98
8 Tibuleac Razvan 2815 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:45:00

Seria: 8
1 Sima Matei 2812 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:42:14
2 Parvu Eduard 2109 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:42:00
3 Grigoras Gabriel 2754 2011
(12 ani)
CS Focsani 00:41:31
4 Tudor Matia 2441 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:40:10
5 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:40:12
6 Vidu Andrei 2822 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:41:94
7 Chelaru Bogdan 3134 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:42:00
8 Popescu David 2112 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:42:18

Seria: 9
1 Roșca Teodor 2495 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:39:74
2 Simion Bogdan 2407 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:00
3 Teodorescu Rayan 268 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:39:00
4 Andrei Ștefan Alexandru 2118 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:61
5 Suveica Vlad Mihai 24 2007
(16 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:39:00
6 Danilov Răzvan 2333 2013
(10 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:39:00
7 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:26
8 Samuila Filip 2821 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:39:83

Seria: 10
1 Pădure David 1683 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:20
2 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:00
3 Gugu Eduard Luca 1565 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:37:08
4 Năstase Alexandru 2222 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:36:45
5 Mihai David Cristian 2560 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:89
6 Gherasim Radu 3116 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:37:55
7 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:38:19
8 Dan Rareș 1149 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 00:38:36

Seria: 11
1 Pirliteanu Bogdan 1712 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:23
2 Turturică Eric 2301 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:35:80
3 Neacșu David 1632 2012
(11 ani)
CSA Steaua 00:35:78
4 Ion Luca Vladimir 2813 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:35:56
5 Dinu Robert 3115 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:35:70
6 Danilov Șerban 2334 2013
(10 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:35:78
7 Măgheraș Radu 1569 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:36:17
8 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:25

Seria: 12
1 Drăghici Ianis 1562 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:35:32
2 Batagui David 2125 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:35:25
3 Chifu Rareș 2326 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:35:00
4 Guruiță Luca 1566 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 00:34:99
5 Săvescu Daryus 2130 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:00
6 Panga Nicolas 3147 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:35:00
7 Cojită Mihai 1538 2012
(11 ani)
CSM Roman 00:35:32
8 Ilie Vlad Gabriel 2393 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:35:52

Seria: 13
1 Pană Ștefan 1401 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:34:78
2 Dodoc Yannis 1729 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:34:24
3 Cozma Tudor Mihai 2766 2010
(13 ani)
CS Focsani 00:34:21
4 Oros Andrei 3127 2009
(14 ani)
Performer C.S. 00:34:00
5 Ștefan David Andrei 2124 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:34:08
6 Taifas Marius Bertoni 3180 1985
(38 ani)
CSA Steaua 00:34:22
7 Luchian Matei 2201 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:34:42
8 Roșca Ștefan 1536 2011
(12 ani)
CSM Roman 00:34:91

Seria: 14
1 Olar Dragoș 2300 2012
(11 ani)
Dinamo București 00:34:00
2 Oltean Bogdan 1682 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:34:00
3 Nidelcea Luca 2227 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:33:83
4 Ivana Tudor 489 2010
(13 ani)
CSA Steaua 00:33:77
5 Ghilaș Eremia 3082 2013
(10 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:80
6 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:33:90
7 Barboi Darius 1700 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:00
8 Huma Vlad 2328 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:34:00

Seria: 15
1 Petcoglo Chiril 3094 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:60
2 Niculescu David 2226 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:33:51
3 Bucur David 1533 2012
(11 ani)
CSM Roman 00:33:37
4 Levardă Ștefan 2493 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:33:22
5 Socolov Tudor 2776 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:35
6 Șchiopu Rareș 1574 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 00:33:45
7 Tudor Cristian 2832 2010
(13 ani)
CSA Steaua 00:33:58
8 Eremciuc Ivan 3081 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:70

Seria: 16
1 Barbuc Catalin 3114 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:33:00
2 Moldovan Mark 2082 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:33:00
3 Radu Sasha Casian 168 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:33:00
4 Lazarchevici Alexandr 3086 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:50
5 Petrea Sebastian 1684 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:71
6 Keller Nicholas 308 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:33:00
7 Constantinică Denis 2129 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
8 Goran Ștefan 2136 2013
(10 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:33:20

Seria: 17
1 Curteanu Evghenii 3075 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:30
2 Pancenco Andrei 3092 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:00
3 Iordache Ștefan 1677 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:32:00
4 Căpraru Alex 1280 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:32:00
5 Păltinișanu Luca 1458 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:32:00
6 Claihnet Alexandr 3071 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:00
7 Toma Mihai 3123 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:32:00
8 Tudoran Luca 1715 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:47

Seria: 18
1 Sociu Darius 177 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:00
2 Cebotari Artiom 3068 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:31:70
3 Pintilie Eduard 1394 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:31:68
4 Georgescu Marian 2403 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:31:50
5 Cristescu Tudor 1020 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:31:60
6 Mihai David 142 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:31:70
7 Păun Luca 1711 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:83
8 Dulgheru David 684 2009
(14 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:32:00

Seria: 19
1 Dorobantu Vlad 2802 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:18
2 Ogică Vlad 2075 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:31:00
3 Popeangă Sașa 2405 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:30:99
4 Ristea Ioan Andrei 2406 2010
(13 ani)
Aqua Life Swimming 00:30:80
5 Enica Arthur Gabriel 2225 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:30:92
6 Butufei Rareș 1456 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:31:00
7 Dogariu Darius 2123 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:31:00
8 Vranceanu Albert 3124 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:31:21

Seria: 20
1 Pătrășcanu Victor 2228 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:30:76
2 Maranda Eduard 3062 2009
(14 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:30:68
3 Petrov Luca Ioan 3121 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:30:60
4 Stoicescu Alexandru 181 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:30:50
5 Postolache Daniel 3099 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:50
6 Mojorlic Luca 145 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:64
7 Popovici Vlad 3098 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:70
8 Bucur Luca 1398 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:30:78

Seria: 21
1 Gugu Rareș 2436 2009
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 00:30:20
2 Badarau Robert 99 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:20
3 Tertea Dumitru 3112 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:10
4 Carstina Nicholas 109 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:03
5 Tita David 1733 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:30:04
6 Anghel Darius 1396 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:30:11
7 Dorobanțu Luca 2370 2010
(13 ani)
TIMEX București 00:30:20
8 Ovseannicov Constantin 3091 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:20

Seria: 22
1 Coman David 340 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:30:00
2 Radu Alexei 1170 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:29:90
3 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009
(14 ani)
Dinamo București 00:29:60
4 Procov Roman 3101 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:50
5 Todiraș Veaceslav 3113 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:50
6 Mărășescu Denis 2394 2008
(15 ani)
Swimming Team 00:29:84
7 Prodan Nicholas 19 2009
(14 ani)
Performer C.S. 00:30:00
8 Circota Ioan 3199 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:30:00

Seria: 23
1 Botezatu Laurentius 3065 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:50
2 Stan Matei 3130 2012
(11 ani)
Dinamo București 00:29:35
3 Butacov Bogdan 3066 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:30
4 Vintila David 3210 2006
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:29:00
5 Chirillov Alexandr 3070 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:10
6 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009
(14 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:29:31
7 Cristescu Ștefan 117 2009
(14 ani)
Dinamo București 00:29:50
8 Dranca Artiom 3079 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:50

Seria: 24
1 Holosi Albert 461 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:29:00
2 Pancov Ilia 3093 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:28:74
3 Ciobanu Mihai 49 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:28:50
4 Șoaită Erik 3129 2007
(16 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 00:28:00
5 Istrate Matei 22955 2006
(17 ani)
Performer C.S. 00:28:35
6 Ciobanu Eduard 2691 2009
(14 ani)
CSM Roman 00:28:54
7 Iordache Robert Andrei 61 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:29:00
8 Orban Eduard 463 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:29:00

Seria: 25
1 Udor Eric 1282 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:28:00
2 Constantin Cristian 78 2009
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:28:00
3 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:27:99
4 Nae Gabriel Adrian 67 2009
(14 ani)
Dinamo București 00:27:50
5 Prună Răzvan 1539 2009
(14 ani)
CSM Roman 00:27:68
6 Botan Alexandru Dumitru 33 2006
(17 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:28:00
7 Padure Matei 158 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:28:00
8 Crăciunescu Adrian 1529 1991
(32 ani)
Performer C.S. 00:28:00

Seria: 26
1 Nedelcu Radu 2693 2005
(18 ani)
CSM Roman 00:27:14
2 Muller Kirill 3087 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:27:00
3 Tertea Alexandru 3111 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:26:80
4 Dragomir David 1040 2006
(17 ani)
Performer C.S. 00:26:54
5 Kansou Endy 2302 2003
(20 ani)
Performer C.S. 00:26:77
6 Iordache Matei Alexandru 60 2007
(16 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:27:00
7 Ciobanu Gabriel 48 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:27:11
8 Potângă Bogdan 1573 2008
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 00:27:33

Seria: 27
1 Dogan Ali Duran 3128 2008
(15 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 00:26:35
2 Anghel Petru 3196 2006
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:26:00
3 Ionescu Vlad 342 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:26:00
4 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:25:00
5 Marcu Sebastian 2332 2005
(18 ani)
Club Sportiv Atack Team 00:25:00
6 Statii Kirill 3107 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:26:00
7 Boboc David 3197 2008
(15 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:26:00
8 Olenskii Maxim 3090 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:26:50

Proba 2 50m liber/freestyle - 10 - 99 ani - Fete (170 sportivi inscrisi in 22 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Iarina 3212 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
4 Mihalcea Lidia Cristina 3155 1998
(25 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
5 Vaduva Dumitru Alexia 3209 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 2
1 Erika Pelin 3200 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
2 Țibichi Ioana 3195 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
3 Susanu Laura 3192 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
4 Ovreuță Iulia Maria 3190 2007
(16 ani)
TIMEX București 99:99:99
5 Siminiuc Ioana Teodora 3191 2010
(13 ani)
TIMEX București 99:99:99
6 Ștefănescu Elena Nicoleta 3193 2013
(10 ani)
TIMEX București 99:99:99
7 Bujoreanu Raissa Roberta 3198 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 3
1 Mirsolea Emanuela Ștefania 3185 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
2 Cremenaru Maria Diana 3182 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
3 Velcu Izabela 3172 2011
(12 ani)
Nemo Team 99:99:99
4 Turcu Bianca 3169 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Vatca Melissa 3171 2011
(12 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Bejenaru Yasmina Florentina 3181 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
7 Ioannidis Ariadna 3184 2010
(13 ani)
TIMEX București 99:99:99
8 Ovreuță Andra Monica 3189 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 4
1 Pana Aida 3167 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
2 Fugaru Riana 3165 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
3 Baleia Maya 3161 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
4 Stancu Emma 3206 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
5 Parvan Beatrice 3156 2010
(13 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
6 Filipas Adelina 3164 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
7 Huluta Maria 3166 2013
(10 ani)
Nemo Team 99:99:99
8 Sandu Bianca 3168 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99

Seria: 5
1 Micu Delia 3144 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
2 Calinoiu Ionela Claudia 3058 1978
(45 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Sarkis Katherine 2773 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 01:00:50
4 Tanta Milena 2119 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:54:78
5 Ologu Bianca 2266 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:55:11
6 Busurca Petra 13997 2005
(18 ani)
Performer C.S. 99:99:99
7 Craciun Vera 3136 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
8 Gutu Maria 3154 2011
(12 ani)
Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Gheoaca Daria 2806 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:50:01
2 Neagu Aida 3061 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:49:00
3 Margarit Alexia 2711 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 00:47:95
4 Tanta Ines 2412 2011
(12 ani)
Aqua Life Swimming 00:45:99
5 Dragan Natalia 3177 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:47:00
6 Lupsa Ilinca Florina 2755 2013
(10 ani)
CS Focsani 00:48:10
7 Eva Alexandru 3137 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:50:00
8 Vrinceanu Melissa 2759 2013
(10 ani)
CS Focsani 00:54:70

Seria: 7
1 Vlad Iris 2116 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:45:00
2 Constantin Daria 2848 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:44:30
3 Antohi Irina 1579 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:43:96
4 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:00
5 Mitroi Alexandra 3186 2011
(12 ani)
TIMEX București 00:43:00
6 Munteanu Antonia 2761 2012
(11 ani)
CS Focsani 00:44:21
7 Marcu Ariana 2448 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:44:53
8 Horgea Ilinca 2807 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:45:00

Seria: 8
1 Hurduc Alexandra 2828 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:42:82
2 Boda Delia 2371 2012
(11 ani)
TIMEX București 00:42:52
3 Manta Carina 2683 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 00:42:13
4 Besleaga Bianca 3125 2010
(13 ani)
Nautica Bacău 00:42:00
5 Bogoslov Natalia 3133 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:42:00
6 Călinoiu Maya 2117 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:42:14
7 Oncete Ema 2852 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:42:73
8 Bulacu Delia 2540 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:00

Seria: 9
1 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:80
2 Soglu Anastasia 1597 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:41:41
3 Iancu Samyra Alexandra 82 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:40:00
4 Mladin Delia 3139 2007
(16 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:39:00
5 Doroftei Nicoleta 3078 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:39:50
6 Nicolau Raissa 2762 2012
(11 ani)
CS Focsani 00:41:38
7 Cilea Sofia 2399 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:41:42
8 Diaconu Daria 2596 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:42:00

Seria: 10
1 Tanu Martina 2597 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:39:00
2 Serban Bianca Adreia 2756 2011
(12 ani)
CS Focsani 00:38:39
3 Covrig Maria 1293 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:38:00
4 Cobzaru Chiara 2497 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:37:44
5 Cegureanu Cristina 3069 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:37:50
6 Popa Tiana Maria 3122 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:38:00
7 Dan Diana 271 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:39:00
8 Mataca Ioana Cristina 3119 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:39:00

Seria: 11
1 Dumitru Andreea 1126 2008
(15 ani)
CSO Voluntari 2005 00:37:21
2 Golescu Rebbeca 1424 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:37:01
3 Checiu Maria 2121 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
4 Berindei Brândușa 1274 2010
(13 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:36:90
5 Chiorean Elisa 1452 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:37:00
6 Crețu Daria 2122 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
7 Brotoiu Maria 2134 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:37:09
8 Vasile Maria 2264 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:37:38

Seria: 12
1 Postelnicu Anastasia 2223 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:36:64
2 Potângă Bianca 1596 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:36:13
3 Nica Maria 1593 2011
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 00:36:08
4 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:36:00
5 Gnatiuc Maria 3084 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:36:00
6 Miclea Ana Maria 3060 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:12
7 Negoi Ilinca 1637 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:36:63
8 Florescu Mihaela 2383 2012
(11 ani)
Swim4Life Brasov 00:36:78

Seria: 13
1 Bucur Sofia 2295 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:36:00
2 Stergărel Adelina 2680 2010
(13 ani)
Stejarii Country Club 00:35:76
3 Savu Eveline 1652 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:35:56
4 Radu Bianca 3204 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:00
5 Petcova Margarita 3095 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:50
6 Antonescu Eva 1580 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:35:70
7 Pavel Mara 1636 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:00
8 Dascălu Antonia 2329 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:36:00

Seria: 14
1 Ancuța Marybella 1122 2007
(16 ani)
CSO Voluntari 2005 00:34:38
2 Mihaltean Irina 3120 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:34:00
3 Radu Clara 2643 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:34:00
4 Iancu Andreea Bianca 81 2008
(15 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:34:00
5 Voiculescu Adela 2081 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:34:00
6 Osman Delia 2777 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:00
7 Olteanu Ana Maria 1422 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:34:13
8 Pobujanscaia Anastasia 3097 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:00

Seria: 15
1 Rotaru Carla 2254 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:33:60
2 Ene Julia 1694 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:45
3 Manta Letiția 1418 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:33:33
4 Mansour Sara 1590 2011
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 00:33:01
5 Tcaci Arina 3110 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:30
6 Mărășescu Melania 708 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:33:34
7 Golescu Sara 1416 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:33:57
8 Donici Anna 3077 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:90

Seria: 16
1 Gavril Sofia 2120 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
2 Răileanu Adelina 1097 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:00
3 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:32:55
4 Ionescu Ada 1291 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:32:51
5 Dragu Smaranda 2401 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:32:54
6 Hudescu Raluca 3118 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:32:56
7 Avadani Teodora 1449 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:33:00
8 Bodnari Xenia 3064 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:00

Seria: 17
1 Iacob Catalina 2803 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:16
2 Petenții Miroslava 3096 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:00
3 Holosi Sonia 1450 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:32:00
4 Lupu Antonia 971 2011
(12 ani)
CSA Steaua 00:32:00
5 Grigore Bianca Andreea 1411 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:32:00
6 Năstase Maria 1635 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:00
7 Giuglea Alesia 3117 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:32:00
8 Ciornei Teodora 2443 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 00:32:21

Seria: 18
1 Zarojanu Ana 1426 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:31:83
2 Remete Mireștean Daria 1519 2007
(16 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 00:31:68
3 Boda Ioana 2372 2010
(13 ani)
TIMEX București 00:31:50
4 Stanca Ilinca 957 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:31:50
5 Mocanu Natalia 1004 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:31:50
6 Constantinescu Anna 2373 2008
(15 ani)
TIMEX București 00:31:50
7 Cutchina Vladislava 3076 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:31:81
8 Buleu Alexa 345 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:32:00

Seria: 19
1 Bonta Ayana 1410 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:31:11
2 Rozorea Ana 2080 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:31:00
3 Lospa Natalia 1696 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:00
4 Nichita Ema 1225 2010
(13 ani)
TIMEX București 00:31:00
5 Ambrus Dalma 1445 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:31:00
6 Găman Maya 2079 2012
(11 ani)
Dinamo București 00:31:00
7 Stețiuc Ecaterina 3108 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:31:00
8 Urse Ingrid 726 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:31:50

Seria: 20
1 Ghilaș Ilaria 3083 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:84
2 Gheba Amalia Georgiana 285 2010
(13 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:30:81
3 Barbieru Anelis 198 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:70
4 Albușoiu Alexandra 1121 2007
(16 ani)
CSO Voluntari 2005 00:30:48
5 Postoronko Anna 3100 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:50
6 Ene Maria 1289 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:30:77
7 Rudenco Matilda 3103 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:30:81
8 Mihalache Bianca Maria 2231 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:30:92

Seria: 21
1 Micu Irina 230 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:31
2 Rauca Rebeca 2844 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:00
3 Comna Andreea 208 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:00
4 Crevenciuc Uliana 3073 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:50
5 Cocu Daria 1583 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 00:29:78
6 Crainic Smaranda 1444 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:30:00
7 Cobzaru Alessia 1537 2010
(13 ani)
CSM Roman 00:30:28
8 Pătrășcan Adina Maria 2396 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:30:33

Seria: 22
1 Fekete Petra 1443 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:29:00
2 Popa Natalia 242 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:29:00
3 Niculița Iana 3088 2006
(17 ani)
SSSCJRO Balti 00:28:50
4 Tirila Larisa 346 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:28:00
5 Cudalb Chira 3074 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:28:50
6 Rogovei Xenia 3102 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:28:50
7 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010
(13 ani)
CSA Steaua 00:29:00
8 Semidetnova Ecaterina 3105 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:29:20

Proba 3 100m spate/backstroke - 10 - 99 ani - Baieti (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fediucel Sebastian Mihail 3149 2006
(17 ani)
Independent 99:99:99
3 Nechifor Teodor 3145 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Caștă Alexandru 3141 2009
(14 ani)
CS Focsani 99:99:99
5 Cernat Ștefan 3142 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Necoară Daniel 3146 2007
(16 ani)
CS Focsani 99:99:99

Seria: 2
1 Filip Bogdan 2814 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
2 Cozma Tudor Mihai 2766 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
3 Nicolau Elias 2763 2012
(11 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Grigoras Gabriel 2754 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Zmeu Alexandru 2764 2013
(10 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Ion Luca Vladimir 2813 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
8 Tibuleac Razvan 2815 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99

Seria: 3
1 Ivana Andrei 2173 2012
(11 ani)
CSA Steaua 99:99:99
2 Popescu David 2112 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Șchiopu Rareș 1574 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Dorobantu David 2709 2011
(12 ani)
Median Bucuresti 01:56:59
5 Potângă Bogdan 1573 2008
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Parvu Eduard 2109 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
7 Andrei Ștefan Alexandru 2118 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
8 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:55:00
2 Roșca Teodor 2495 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:50:00
3 Dobrescu Bogdan 2427 2013
(10 ani)
CSA Steaua 01:40:21
4 Teodorescu Rayan 268 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 01:40:00
5 Simion Bogdan 2407 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:40:00
6 Levardă Ștefan 2493 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:45:00
7 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:55:00
8 Costache Alexandru 1704 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:56:00

Seria: 5
1 Drăghici Ianis 1562 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 01:36:79
2 Voicu Ștefan 2496 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:36:00
3 Roșca Ștefan 1536 2011
(12 ani)
CSM Roman 01:34:00
4 Pană Ștefan 1401 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:33:07
5 Bucur David 1533 2012
(11 ani)
CSM Roman 01:33:49
6 Turturică Eric 2301 2013
(10 ani)
Dinamo București 01:35:00
7 Barbuc Catalin 3114 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:36:00
8 Gugu Eduard Luca 1565 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 01:37:20

Seria: 6
1 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:32:00
2 Luchian Matei 2201 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 01:30:99
3 Năstase Alexandru 2222 2013
(10 ani)
Swimming Team 01:30:00
4 Oltean Bogdan 1682 2013
(10 ani)
Dinamo București 01:30:00
5 Batagui David 2125 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 01:30:00
6 Panga Nicolas 3147 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:30:00
7 Neacșu David 1632 2012
(11 ani)
CSA Steaua 01:31:20
8 Nidelcea Luca 2227 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:32:27

Seria: 7
1 Chifu Rareș 2326 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:29:00
2 Ionescu Sasha 1324 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 01:28:00
3 Popeangă Sașa 2405 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 01:25:99
4 Iordache Ștefan 1677 2013
(10 ani)
Dinamo București 01:25:00
5 Enica Arthur Gabriel 2225 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:25:00
6 Socolov Tudor 2776 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:26:00
7 Huma Vlad 2328 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:28:00
8 Ilie Vlad Gabriel 2393 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:29:84

Seria: 8
1 Preda Eduard Andrei 2229 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:23:00
2 Dodoc Yannis 1729 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:22:62
3 Tita David 1733 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:22:08
4 Ivana Tudor 489 2010
(13 ani)
CSA Steaua 01:21:49
5 Dinu Robert 3115 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:22:00
6 Guruiță Luca 1566 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 01:22:61
7 Ristea Ioan Andrei 2406 2010
(13 ani)
Aqua Life Swimming 01:22:84
8 Tudor Cristian 2832 2010
(13 ani)
CSA Steaua 01:23:53

Seria: 9
1 Gugu Rareș 2436 2009
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 01:18:77
2 Toma Mihai 3123 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:17:55
3 Goran Ștefan 2136 2013
(10 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:17:21
4 Anghel Darius 1396 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:17:00
5 Stan Matei 3130 2012
(11 ani)
Dinamo București 01:17:00
6 Pătrășcanu Victor 2228 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:17:29
7 Petrea Sebastian 1684 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:18:00
8 Păltinișanu Luca 1458 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:19:00

Seria: 10
1 Petrov Luca Ioan 3121 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:16:00
2 Mihai Sasha 2851 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:15:79
3 Dogariu Darius 2123 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 01:15:00
4 Kantor Robert 343 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:15:00
5 Butufei Rareș 1456 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:15:00
6 Tudoran Luca 1715 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:15:45
7 Pancenco Andrei 3092 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:16:00
8 Sociu Darius 177 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:17:00

Seria: 11
1 Badarau Robert 99 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:15:00
2 Gustoi Kirill 3085 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:14:00
3 Niculița Vladislav 3089 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:13:00
4 Dorobantu Vlad 2802 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 01:12:21
5 Botezatu Laurentius 3065 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:13:00
6 Ciobanu Eduard 2691 2009
(14 ani)
CSM Roman 01:13:74
7 Circota Ioan 3199 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:14:00
8 Coman David 340 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:15:00

Seria: 12
1 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 01:11:01
2 Udor Eric 1282 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:11:00
3 Constantin Cristian 78 2009
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:10:00
4 Orban Eduard 463 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:09:00
5 Prună Răzvan 1539 2009
(14 ani)
CSM Roman 01:09:05
6 Stoicescu Alexandru 181 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:11:00
7 Dranca Artiom 3079 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:11:00
8 Vieru David 1283 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:12:00

Seria: 13
1 Marcu Sebastian 2332 2005
(18 ani)
Club Sportiv Atack Team 01:05:00
2 Statii Kirill 3107 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 01:04:00
3 Ciobanu Gabriel 48 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 01:04:00
4 Sirchiziuc Timur 3106 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 01:03:45
5 Pojar Luca 1223 2010
(13 ani)
TIMEX București 01:03:46
6 Ionescu Vlad 342 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:04:00
7 Neacșu Matei 946 2008
(15 ani)
CSA Steaua 01:04:68
8 Șoaită Erik 3129 2007
(16 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 01:05:00

Proba 4 100m spate/backstroke - 10 - 99 ani - Fete (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vlad Iris 2116 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
4 Tanta Milena 2119 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Călinoiu Maya 2117 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99

Seria: 2
2 Tanta Ines 2412 2011
(12 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Serban Bianca Adreia 2756 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Gheoaca Daria 2806 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Munteanu Antonia 2761 2012
(11 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Lupsa Ilinca Florina 2755 2013
(10 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Postelnicu Anastasia 2223 2013
(10 ani)
Swimming Team 99:99:99

Seria: 3
1 Micu Delia 3144 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
2 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:58:00
3 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:49:00
4 Cobzaru Chiara 2497 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:45:00
5 Mataca Ioana Cristina 3119 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:45:00
6 Antohi Irina 1579 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 01:49:32
7 Neagu Aida 3061 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:59:00
8 Horgea Ilinca 2807 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99

Seria: 4
1 Covrig Maria 1293 2013
(10 ani)
Dinamo București 01:40:00
2 Dascălu Antonia 2329 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:40:00
3 Doroftei Nicoleta 3078 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 01:39:50
4 Mihaltean Irina 3120 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:35:00
5 Negoi Ilinca 1637 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:36:12
6 Mladin Delia 3139 2007
(16 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 01:40:00
7 Checiu Maria 2121 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:40:00
8 Tanu Martina 2597 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 01:45:00

Seria: 5
1 Chiorean Elisa 1452 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 01:35:00
2 Bucur Sofia 2295 2013
(10 ani)
Dinamo București 01:33:00
3 Ancuța Marybella 1122 2007
(16 ani)
CSO Voluntari 2005 01:30:15
4 Berindei Brândușa 1274 2010
(13 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:29:21
5 Constantinescu Anna 2373 2008
(15 ani)
TIMEX București 01:30:00
6 Popa Tiana Maria 3122 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:31:00
7 Brotoiu Maria 2134 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:33:20
8 Crețu Daria 2122 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:35:00

Seria: 6
1 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:26:00
2 Rotaru Carla 2254 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:24:84
3 Avadani Teodora 1449 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:24:00
4 Manta Letiția 1418 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:22:40
5 Mihalache Bianca Maria 2231 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:23:02
6 Tcaci Arina 3110 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 01:24:40
7 Golescu Rebbeca 1424 2013
(10 ani)
Swimming Team 01:26:00
8 Osman Delia 2777 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:26:00

Seria: 7
1 Zarojanu Ana 1426 2013
(10 ani)
Swimming Team 01:21:48
2 Dănilă Daria 1535 2010
(13 ani)
CSM Roman 01:20:76
3 Gavril Sofia 2120 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:20:00
4 Golescu Sara 1416 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:18:14
5 Holosi Sonia 1450 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 01:20:00
6 Iacob Catalina 2803 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 01:20:02
7 Ionescu Ada 1291 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:21:00
8 Răileanu Adelina 1097 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:22:00

Seria: 8
1 Micu Irina 230 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:18:00
2 Lospa Natalia 1696 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:18:00
3 Cobzaru Alessia 1537 2010
(13 ani)
CSM Roman 01:17:97
4 Urse Ingrid 726 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:16:00
5 Ene Maria 1289 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:16:80
6 Comna Andreea 208 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:18:00
7 Ene Julia 1694 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:18:00
8 Stanca Ilinca 957 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:18:00

Seria: 9
1 Grigore Bianca Andreea 1411 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:15:00
2 Lupu Antonia 971 2011
(12 ani)
CSA Steaua 01:15:00
3 Stețiuc Ecaterina 3108 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 01:14:00
4 Caraștefan Cornelia 3067 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:14:00
5 Belosapka Valeria 3063 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:14:00
6 Rauca Rebeca 2844 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:14:21
7 Rozorea Ana 2080 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:15:00
8 Fekete Petra 1443 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:16:00

Seria: 10
1 Crainic Smaranda 1444 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:13:00
2 Ghilaș Ilaria 3083 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:12:80
3 Vancsa Fruzsina Ilka 1430 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:11:00
4 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010
(13 ani)
CSA Steaua 01:10:00
5 Cudalb Chira 3074 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 01:10:00
6 Mocanu Natalia 1004 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:12:80
7 Matei Ana 1412 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:12:93
8 Popa Natalia 242 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:13:02

Proba 5 50m bras/breaststroke - 10 - 99 ani - Baieti (154 sportivi inscrisi in 20 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Spiridon Luca 3205 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
4 Nitu Marius 3202 2003
(20 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
5 Novaceanu Ioan David 3203 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 2
1 Iancu Ioan Rares 3201 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
2 Ari Luka Antonie 3175 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
3 Vancea Vlad 3170 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
4 Cioara Albert 3162 2008
(15 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Daneasa Sebi 3163 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Marin Alexandru 3173 2013
(10 ani)
Proper Swimming Education 99:99:99
7 Bejan Alexandru 3176 2013
(10 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99

Seria: 3
1 Cirlan Angel Gabriel 22941 2011
(12 ani)
Independent 99:99:99
2 Nechifor Teodor 3145 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
3 Cernat Ștefan 3142 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Mironescu David Alexander 3138 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
5 Caștă Alexandru 3141 2009
(14 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Coroiu Luca 3143 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Necoară Daniel 3146 2007
(16 ani)
CS Focsani 99:99:99
8 Olteanu Danut Gabriel 3150 2006
(17 ani)
Independent 99:99:99

Seria: 4
1 Alexandrescu Vlad 3132 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
2 Giugium Vlad 3059 2010
(13 ani)
Aquatico Ramses 99:99:99
3 Cozma Tudor Mihai 2766 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Grigoras Gabriel 2754 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
5 Nicolau Elias 2763 2012
(11 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Tudor Cristian 2832 2010
(13 ani)
CSA Steaua 99:99:99
7 Alexandrescu Teodor 3131 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
8 Constantin David 3135 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99

Seria: 5
1 Istrate Matei 22955 2006
(17 ani)
Performer C.S. 99:99:99
2 Kansou Endy 2302 2003
(20 ani)
Performer C.S. 99:99:99
3 Neacșu Matei 946 2008
(15 ani)
CSA Steaua 99:99:99
4 Niculae Sebastian 2820 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 01:13:32
5 Matei Cristian 2947 2013
(10 ani)
CS Focsani 01:14:30
6 Ion Rareș Ștefan 2269 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
7 Gugu Rareș 2436 2009
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Dorobantu David 2709 2011
(12 ani)
Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 State David George 2819 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 01:04:23
2 Minae Andrei 3179 2010
(13 ani)
Stejarii Country Club 01:02:50
3 Ion Luca Vladimir 2813 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 01:00:12
4 Vidu Andrei 2822 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 01:00:00
5 Stanescu David 3207 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:00:00
6 Bădilă Aris 2087 2013
(10 ani)
Stejarii Country Club 01:01:99
7 Popescu David 2112 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 01:03:72
8 Roșca Teodor 2495 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:06:87

Seria: 7
1 Staicu Toma Alexandru 90 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:00:00
2 Suciu Darius 2818 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:58:50
3 Ungureanu Eduard 3208 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:58:00
4 Chelaru Bogdan 3134 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:58:00
5 Rosca Dragos 3140 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:58:00
6 Samuila Filip 2821 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:58:41
7 Sima Matei 2812 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:59:00
8 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:00:00

Seria: 8
1 Năstase Alexandru 2222 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:57:12
2 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:55:00
3 Turturică Eric 2301 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:55:00
4 Dan Rareș 1149 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 00:54:99
5 Iordache Ștefan 1677 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:55:00
6 Simion Bogdan 2407 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
7 Tibuleac Razvan 2815 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:57:10
8 Filip Bogdan 2814 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:57:52

Seria: 9
1 Tudor Matia 2441 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:54:45
2 Gherasim Radu 3116 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:53:00
3 Batagui David 2125 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:52:42
4 Parvu Eduard 2109 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:52:01
5 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:52:13
6 Luchian Matei 2201 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:52:87
7 Danilov Răzvan 2333 2013
(10 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:53:73
8 Cojită Mihai 1538 2012
(11 ani)
CSM Roman 00:54:50

Seria: 10
1 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:51:21
2 Dobrescu Bogdan 2427 2013
(10 ani)
CSA Steaua 00:50:50
3 Panga Nicolas 3147 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:50:00
4 Voicu Ștefan 2496 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:49:05
5 Roșca Ștefan 1536 2011
(12 ani)
CSM Roman 00:50:00
6 Taifas Marius Bertoni 3180 1985
(38 ani)
CSA Steaua 00:50:00
7 Costache Alexandru 1704 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:51:00
8 Huma Vlad 2328 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:52:00

Seria: 11
1 Dodoc Yannis 1729 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:48:53
2 Danilov Șerban 2334 2013
(10 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:48:11
3 Teodorescu Rayan 268 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:48:00
4 Măgheraș Radu 1569 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:47:74
5 Suveica Vlad Mihai 24 2007
(16 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:48:00
6 Barboi Darius 1700 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:48:00
7 Nidelcea Luca 2227 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:48:13
8 Ivana Andrei 2173 2012
(11 ani)
CSA Steaua 00:48:97

Seria: 12
1 Cristescu Tudor 1020 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:47:00
2 Pană Ștefan 1401 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:46:66
3 Mihai David Cristian 2560 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:00
4 Ghilaș Eremia 3082 2013
(10 ani)
SSSCJRO Balti 00:45:50
5 Pădure David 1683 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:00
6 Drăghici Ianis 1562 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:46:61
7 Niculescu David 2226 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:46:79
8 Ionescu Sasha 1324 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:47:00

Seria: 13
1 Pirliteanu Bogdan 1712 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:45:15
2 Georgescu Marian 2403 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:45:00
3 Săvescu Daryus 2130 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:44:00
4 Goran Ștefan 2136 2013
(10 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:43:80
5 Oltean Bogdan 1682 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:44:00
6 Gugu Eduard Luca 1565 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:44:06
7 Samuleac Mihail 3104 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:45:00
8 Ștefan David Andrei 2124 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:45:29

Seria: 14
1 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:43:38
2 Petrea Sebastian 1684 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:42:30
3 Ovseannicov Constantin 3091 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:41:00
4 Botan Alexandru Dumitru 33 2006
(17 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:41:00
5 Dorobanțu Luca 2370 2010
(13 ani)
TIMEX București 00:41:00
6 Căpraru Alex 1280 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:42:00
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:42:99
8 Ilie Vlad Gabriel 2393 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:43:78

Seria: 15
1 Vranceanu Albert 3124 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:40:12
2 Păun Luca 1711 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:40:01
3 Butufei Rareș 1456 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:40:00
4 Ristea Ioan Andrei 2406 2010
(13 ani)
Aqua Life Swimming 00:39:99
5 Prodan Nicholas 19 2009
(14 ani)
Performer C.S. 00:40:00
6 Botezatu Laurentius 3065 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:40:00
7 Preda Eduard Andrei 2229 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:40:02
8 Popeangă Sașa 2405 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:40:99

Seria: 16
1 Bucur Luca 1398 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:39:45
2 Holosi Albert 461 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:39:00
3 Tertea Dumitru 3112 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:97
4 Mihai David 142 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:38:50
5 Butacov Bogdan 3066 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:90
6 Kantor Robert 343 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:39:00
7 Constantinică Denis 2129 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:00
8 Dulgheru David 684 2009
(14 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:39:50

Seria: 17
1 Postolache Daniel 3099 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:00
2 Keller Nicholas 308 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:38:00
3 Prună Răzvan 1539 2009
(14 ani)
CSM Roman 00:37:26
4 Udor Eric 1282 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:37:00
5 Eremciuc Ivan 3081 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:37:00
6 Petcoglo Chiril 3094 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:37:89
7 Gustoi Kirill 3085 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:00
8 Mihai Sasha 2851 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:38:12

Seria: 18
1 Mărășescu Denis 2394 2008
(15 ani)
Swimming Team 00:36:22
2 Ciobanu Mihai 49 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:36:01
3 Procov Roman 3101 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:36:00
4 Mojorlic Luca 145 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:00
5 Padure Matei 158 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:00
6 Vintila David 3210 2006
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:36:00
7 Maranda Eduard 3062 2009
(14 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:20
8 Iordache Robert Andrei 61 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00

Seria: 19
1 Carstina Nicholas 109 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:00
2 Olenskii Maxim 3090 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:00
3 Radu Alexei 1170 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:34:80
4 Nedelcu Radu 2693 2005
(18 ani)
CSM Roman 00:34:44
5 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009
(14 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:34:50
6 Crăciunescu Adrian 1529 1991
(32 ani)
Performer C.S. 00:35:00
7 Pancov Ilia 3093 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:30
8 Cristescu Ștefan 117 2009
(14 ani)
Dinamo București 00:36:00

Seria: 20
1 Ciobanu Gabriel 48 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:34:01
2 Boboc David 3197 2008
(15 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
3 Tertea Alexandru 3111 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:50
4 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:30:00
5 Anghel Petru 3196 2006
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:32:00
6 Iordache Matei Alexandru 60 2007
(16 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
7 Statii Kirill 3107 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:34:00
8 Dragomir David 1040 2006
(17 ani)
Performer C.S. 00:34:11

Proba 6 50m bras/breaststroke - 10 - 99 ani - Fete (138 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Costache Iarina 3212 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
4 Stancu Emma 3206 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
5 Vaduva Dumitru Alexia 3209 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 2
1 Erika Pelin 3200 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
2 Ștefănescu Elena Nicoleta 3193 2013
(10 ani)
TIMEX București 99:99:99
3 Ovreuță Iulia Maria 3190 2007
(16 ani)
TIMEX București 99:99:99
4 Mirsolea Emanuela Ștefania 3185 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
5 Ovreuță Andra Monica 3189 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
6 Susanu Laura 3192 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
7 Țibichi Ioana 3195 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 3
1 Cremenaru Maria Diana 3182 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
2 Dragan Natalia 3177 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
3 Vatca Melissa 3171 2011
(12 ani)
Nemo Team 99:99:99
4 Sandu Bianca 3168 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Turcu Bianca 3169 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Velcu Izabela 3172 2011
(12 ani)
Nemo Team 99:99:99
7 Bejenaru Yasmina Florentina 3181 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
8 Ioannidis Ariadna 3184 2010
(13 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 4
1 Huluta Maria 3166 2013
(10 ani)
Nemo Team 99:99:99
2 Filipas Adelina 3164 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
3 Micu Delia 3144 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Craciun Vera 3136 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
5 Mladin Delia 3139 2007
(16 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
6 Baleia Maya 3161 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
7 Fugaru Riana 3165 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
8 Pana Aida 3167 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99

Seria: 5
1 Hurduc Alexandra 2828 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
2 Sarkis Katherine 2773 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
3 Vrinceanu Melissa 2759 2013
(10 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Lupsa Ilinca Florina 2755 2013
(10 ani)
CS Focsani 99:99:99
5 Serban Bianca Adreia 2756 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
6 Nicolau Raissa 2762 2012
(11 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Horgea Ilinca 2807 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
8 Calinoiu Ionela Claudia 3058 1978
(45 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99

Seria: 6
1 Stergărel Adelina 2680 2010
(13 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
2 Nica Maria 1593 2011
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Ologu Bianca 2266 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 01:09:88
4 Călinoiu Maya 2117 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 01:06:19
5 Gheoaca Daria 2806 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 01:07:97
6 Mansour Sara 1590 2011
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Ciornei Teodora 2443 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Manta Carina 2683 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99

Seria: 7
1 Vlad Iris 2116 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 01:00:00
2 Margarit Alexia 2711 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 00:59:01
3 Oncete Ema 2852 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:58:18
4 Neagu Aida 3061 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:58:00
5 Eva Alexandru 3137 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:58:00
6 Marcu Ariana 2448 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:58:52
7 Soglu Anastasia 1597 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:59:70
8 Tanta Milena 2119 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 01:00:27

Seria: 8
1 Covrig Maria 1293 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:58:00
2 Besleaga Bianca 3125 2010
(13 ani)
Nautica Bacău 00:57:00
3 Constantin Daria 2848 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:56:50
4 Radu Bianca 3204 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
5 Tanta Ines 2412 2011
(12 ani)
Aqua Life Swimming 00:55:99
6 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:57:00
7 Cilea Sofia 2399 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:57:87
8 Diaconu Daria 2596 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:58:00

Seria: 9
1 Boda Delia 2371 2012
(11 ani)
TIMEX București 00:55:00
2 Crețu Daria 2122 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
3 Mataca Ioana Cristina 3119 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:54:00
4 Cobzaru Chiara 2497 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:53:00
5 Tanu Martina 2597 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:54:00
6 Bogoslov Natalia 3133 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:54:00
7 Bucur Sofia 2295 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:55:00
8 Siminiuc Ioana Teodora 3191 2010
(13 ani)
TIMEX București 00:55:00

Seria: 10
1 Mitroi Alexandra 3186 2011
(12 ani)
TIMEX București 00:52:00
2 Chiorean Elisa 1452 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:52:00
3 Bulacu Delia 2540 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:50:00
4 Iancu Andreea Bianca 81 2008
(15 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:50:00
5 Iancu Samyra Alexandra 82 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:50:00
6 Potângă Bianca 1596 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:50:83
7 Popa Tiana Maria 3122 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:52:00
8 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:53:00

Seria: 11
1 Postelnicu Anastasia 2223 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:49:90
2 Negoi Ilinca 1637 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:48:64
3 Radu Clara 2643 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:48:00
4 Dascălu Antonia 2329 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:48:00
5 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:48:00
6 Dănilă Daria 1535 2010
(13 ani)
CSM Roman 00:48:16
7 Antohi Irina 1579 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:49:62
8 Checiu Maria 2121 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:49:96

Seria: 12
1 Dan Diana 271 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:48:00
2 Cegureanu Cristina 3069 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:47:50
3 Brotoiu Maria 2134 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:47:10
4 Florescu Mihaela 2383 2012
(11 ani)
Swim4Life Brasov 00:47:00
5 Șoimaru Raluca 3109 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:47:00
6 Berindei Brândușa 1274 2010
(13 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:47:20
7 Cobzaru Alessia 1537 2010
(13 ani)
CSM Roman 00:47:59
8 Pavel Mara 1636 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:48:00

Seria: 13
1 Mihaltean Irina 3120 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:46:12
2 Zarojanu Ana 1426 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:45:05
3 Holosi Sonia 1450 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:45:00
4 Mihalache Bianca Maria 2231 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:44:37
5 Petcova Margarita 3095 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:44:50
6 Gnatiuc Maria 3084 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:45:00
7 Golescu Rebbeca 1424 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:45:42
8 Vasile Maria 2264 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:46:60

Seria: 14
1 Hudescu Raluca 3118 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:44:12
2 Buleu Alexa 345 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:44:00
3 Giuglea Alesia 3117 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:43:25
4 Lospa Natalia 1696 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:00
5 Osman Delia 2777 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:00
6 Radu Natalia Elena 1290 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:43:52
7 Voiculescu Adela 2081 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:44:00
8 Manta Letiția 1418 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:44:27

Seria: 15
1 Antonescu Eva 1580 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:42:74
2 Gavril Sofia 2120 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:42:00
3 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:41:91
4 Postoronko Anna 3100 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:41:00
5 Ghilaș Ilaria 3083 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:41:58
6 Crainic Smaranda 1444 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:42:00
7 Boda Ioana 2372 2010
(13 ani)
TIMEX București 00:42:00
8 Mărășescu Melania 708 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:43:00

Seria: 16
1 Barbieru Anelis 198 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:00
2 Iacob Catalina 2803 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 00:40:22
3 Belosapka Valeria 3063 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:40:00
4 Matei Ana 1412 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:39:87
5 Rauca Rebeca 2844 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:40:00
6 Crevenciuc Uliana 3073 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:40:00
7 Petenții Miroslava 3096 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:40:70
8 Bonta Ayana 1410 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:41:00

Seria: 17
1 Bodnari Xenia 3064 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:39:50
2 Comna Andreea 208 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:00
3 Rogovei Xenia 3102 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:40
4 Vancsa Fruzsina Ilka 1430 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:38:00
5 Stețiuc Ecaterina 3108 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:00
6 Cutchina Vladislava 3076 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:38:62
7 Ambrus Dalma 1445 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:39:00
8 Pătrășcan Adina Maria 2396 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:39:82

Seria: 18
1 Semidetnova Ecaterina 3105 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:37:30
2 Gheba Amalia Georgiana 285 2010
(13 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:20
3 Rudenco Matilda 3103 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:62
4 Comarovschi Irina 3072 2005
(18 ani)
SSSCJRO Balti 00:34:95
5 Albușoiu Alexandra 1121 2007
(16 ani)
CSO Voluntari 2005 00:35:00
6 Remete Mireștean Daria 1519 2007
(16 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 00:35:73
7 Tirila Larisa 346 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:37:00
8 Micu Irina 230 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:37:50

Proba 7 100m fluture/butterfly - 10 - 99 ani - Baieti (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir David 1040 2006
(17 ani)
Performer C.S. 99:99:99
4 Guruiță Luca 1566 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Neacșu Matei 946 2008
(15 ani)
CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Măgheraș Radu 1569 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Dogariu Darius 2123 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Ivana Andrei 2173 2012
(11 ani)
CSA Steaua 99:99:99
4 Istrate Matei 22955 2006
(17 ani)
Performer C.S. 99:99:99
5 Danilov Răzvan 2333 2013
(10 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
6 Ștefan David Andrei 2124 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
7 Andrei Ștefan Alexandru 2118 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99

Seria: 3
1 Porumbac Andrei 3158 2008
(15 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
2 Andreescu Tiberiu 3152 2013
(10 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
3 Levardă Ștefan 2493 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:47:78
4 Pirliteanu Bogdan 1712 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:40:15
5 Voicu Ștefan 2496 2013
(10 ani)
CSM Roman 01:47:70
6 Ivana Tudor 489 2010
(13 ani)
CSA Steaua 99:99:99
7 Dumitru Vlad 3153 2010
(13 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
8 Vraciu David 3160 2009
(14 ani)
Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Ionescu Sasha 1324 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 01:29:00
2 Bucur David 1533 2012
(11 ani)
CSM Roman 01:28:50
3 Păltinișanu Luca 1458 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:28:00
4 Olar Dragoș 2300 2012
(11 ani)
Dinamo București 01:28:00
5 Chifu Rareș 2326 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:28:00
6 Cojită Mihai 1538 2012
(11 ani)
CSM Roman 01:28:13
7 Neacșu David 1632 2012
(11 ani)
CSA Steaua 01:28:71
8 Prodan Nicholas 19 2009
(14 ani)
Performer C.S. 01:35:00

Seria: 5
1 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:25:74
2 Moldovan Mark 2082 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:25:00
3 Dulgheru David 684 2009
(14 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:23:16
4 Tudoran Luca 1715 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:23:00
5 Păun Luca 1711 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:23:00
6 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:24:33
7 Radu Sasha Casian 168 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:25:00
8 Șchiopu Rareș 1574 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 01:26:45

Seria: 6
1 Cristescu Tudor 1020 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:21:00
2 Mihai David 142 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:20:50
3 Danilov Șerban 2334 2013
(10 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:00
4 Mărășescu Denis 2394 2008
(15 ani)
Swimming Team 01:19:06
5 Georgescu Marian 2403 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:20:00
6 Pintilie Eduard 1394 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:20:20
7 Maranda Eduard 3062 2009
(14 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:51
8 Cebotari Artiom 3068 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:21:00

Seria: 7
1 Enica Arthur Gabriel 2225 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:16:15
2 Coman David 340 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:16:00
3 Căpraru Alex 1280 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:16:00
4 Orban Eduard 463 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:15:00
5 Ogică Vlad 2075 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:15:00
6 Keller Nicholas 308 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:16:00
7 Chirillov Alexandr 3070 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 01:16:00
8 Postolache Daniel 3099 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:17:00

Seria: 8
1 Niculița Vladislav 3089 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:15:00
2 Preda Eduard Andrei 2229 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:14:99
3 Radu Alexei 1170 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:14:00
4 Tita David 1733 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:12:29
5 Dranca Artiom 3079 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:13:00
6 Toma Mihai 3123 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:14:25
7 Holosi Albert 461 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:15:00
8 Petrov Luca Ioan 3121 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:15:00

Seria: 9
1 Stoicescu Alexandru 181 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:12:00
2 Bumbac Eduard Gabriel 279 2009
(14 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:11:54
3 Ciobanu Mihai 49 2009
(14 ani)
Aqua Life Swimming 01:11:01
4 Kantor Robert 343 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:11:00
5 Circota Ioan 3199 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:11:00
6 Anghel Darius 1396 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:11:25
7 Mihai Sasha 2851 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:11:93
8 Vranceanu Albert 3124 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:12:00

Seria: 10
1 Dubceac Egor 3080 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 01:10:20
2 Padure Matei 158 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:10:00
3 Nae Gabriel Adrian 67 2009
(14 ani)
Dinamo București 01:09:00
4 Vieru David 1283 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:09:00
5 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009
(14 ani)
Dinamo București 01:09:00
6 Kansou Endy 2302 2003
(20 ani)
Performer C.S. 01:09:53
7 Todiraș Veaceslav 3113 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 01:10:10
8 Procov Roman 3101 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:11:00

Seria: 11
1 Constantin Cristian 78 2009
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:06:00
2 Ionescu Vlad 342 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:04:00
3 Muller Kirill 3087 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 01:03:00
4 Marcu Sebastian 2332 2005
(18 ani)
Club Sportiv Atack Team 01:02:00
5 Boboc David 3197 2008
(15 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:02:00
6 Potângă Bogdan 1573 2008
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 01:03:32
7 Olenskii Maxim 3090 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 01:05:00
8 Nedelcu Radu 2693 2005
(18 ani)
CSM Roman 01:07:62

Proba 8 100m fluture/butterfly - 10 - 99 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Margarit Alexia 2711 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
2 Potângă Bianca 1596 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 01:56:41
3 Rotaru Carla 2254 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:32:47
4 Mărășescu Melania 708 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:31:11
5 Dumitru Andreea 1126 2008
(15 ani)
CSO Voluntari 2005 01:31:18
6 Florescu Mihaela 2383 2012
(11 ani)
Swim4Life Brasov 01:35:00
7 Gutu Maria 3154 2011
(12 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
8 Savu Eveline 1652 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Buleu Alexa 345 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:28:00
2 Ceancu Jasmine Maria 2398 2011
(12 ani)
Swimming Team 01:26:78
3 Fekete Petra 1443 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:26:00
4 Radu Natalia Elena 1290 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:24:27
5 Dănilă Daria 1535 2010
(13 ani)
CSM Roman 01:25:36
6 Olteanu Ana Maria 1422 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:26:00
7 Avadani Teodora 1449 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:27:00
8 Miclea Ana Maria 3060 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 01:30:14

Seria: 3
1 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(11 ani)
Swimming Team 01:22:48
2 Gheba Amalia Georgiana 285 2010
(13 ani)
A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:51
3 Ambrus Dalma 1445 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:19:00
4 Dragu Smaranda 2401 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:18:59
5 Caraștefan Cornelia 3067 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:19:00
6 Găman Maya 2079 2012
(11 ani)
Dinamo București 01:20:00
7 Giuglea Alesia 3117 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:21:00
8 Hudescu Raluca 3118 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:22:54

Seria: 4
1 Mocanu Natalia 1004 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:18:00
2 Crevenciuc Uliana 3073 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:17:00
3 Belosapka Valeria 3063 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:16:00
4 Cocu Daria 1583 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 01:14:11
5 Nichita Ema 1225 2010
(13 ani)
TIMEX București 01:15:00
6 Pătrășcan Adina Maria 2396 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:16:70
7 Rozorea Ana 2080 2011
(12 ani)
Dinamo București 01:17:00
8 Postoronko Anna 3100 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 01:18:00

Seria: 5
1 Matei Ana 1412 2010
(13 ani)
Swimming Team 01:12:85
2 Tirila Larisa 346 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:11:00
3 Comarovschi Irina 3072 2005
(18 ani)
SSSCJRO Balti 01:09:55
4 Remete Mireștean Daria 1519 2007
(16 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 01:04:30
5 Niculița Iana 3088 2006
(17 ani)
SSSCJRO Balti 01:06:90
6 Barbieru Anelis 198 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:10:00
7 Ene Maria 1289 2010
(13 ani)
Dinamo București 01:11:00
8 Vancsa Fruzsina Ilka 1430 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:13:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50m spate/backstroke - 10 - 99 ani - Fete (128 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancu Emma 3206 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
2 Bujoreanu Raissa Roberta 3198 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
3 Ștefănescu Elena Nicoleta 3193 2013
(10 ani)
TIMEX București 99:99:99
4 Siminiuc Ioana Teodora 3191 2010
(13 ani)
TIMEX București 99:99:99
5 Susanu Laura 3192 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
6 Țibichi Ioana 3195 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
7 Erika Pelin 3200 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
8 Costache Iarina 3212 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ovreuță Andra Monica 3189 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
2 Ioannidis Ariadna 3184 2010
(13 ani)
TIMEX București 99:99:99
3 Bejenaru Yasmina Florentina 3181 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
4 Vatca Melissa 3171 2011
(12 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Velcu Izabela 3172 2011
(12 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Cremenaru Maria Diana 3182 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
7 Mirsolea Emanuela Ștefania 3185 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
8 Ovreuță Iulia Maria 3190 2007
(16 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 3
1 Sandu Bianca 3168 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
2 Huluta Maria 3166 2013
(10 ani)
Nemo Team 99:99:99
3 Filipas Adelina 3164 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
4 Micu Delia 3144 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
5 Baleia Maya 3161 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Fugaru Riana 3165 2009
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
7 Pana Aida 3167 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
8 Turcu Bianca 3169 2010
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99

Seria: 4
1 Calinoiu Ionela Claudia 3058 1978
(45 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
2 Sarkis Katherine 2773 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
3 Manta Carina 2683 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
4 Ciornei Teodora 2443 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Stergărel Adelina 2680 2010
(13 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
6 Serban Bianca Adreia 2756 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Hurduc Alexandra 2828 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
8 Craciun Vera 3136 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitru Andreea 1126 2008
(15 ani)
CSO Voluntari 2005 99:99:99
2 Ologu Bianca 2266 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:58:44
3 Vlad Iris 2116 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:55:01
4 Neagu Aida 3061 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:55:00
5 Eva Alexandru 3137 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:55:00
6 Dragan Natalia 3177 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:58:00
7 Nicolau Raissa 2762 2012
(11 ani)
CS Focsani 00:59:41
8 Nica Maria 1593 2011
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Tanta Milena 2119 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:54:16
2 Bogoslov Natalia 3133 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:53:00
3 Mitroi Alexandra 3186 2011
(12 ani)
TIMEX București 00:51:00
4 Tanta Ines 2412 2011
(12 ani)
Aqua Life Swimming 00:50:99
5 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:51:00
6 Diaconu Daria 2596 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:53:00
7 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:54:00
8 Constantin Daria 2848 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:54:67

Seria: 7
1 Călinoiu Maya 2117 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:50:28
2 Iancu Samyra Alexandra 82 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:50:00
3 Mataca Ioana Cristina 3119 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:49:00
4 Antohi Irina 1579 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:48:80
5 Lupsa Ilinca Florina 2755 2013
(10 ani)
CS Focsani 00:48:84
6 Margarit Alexia 2711 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 00:49:85
7 Gheoaca Daria 2806 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:50:01
8 Munteanu Antonia 2761 2012
(11 ani)
CS Focsani 00:50:73

Seria: 8
1 Horgea Ilinca 2807 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:48:01
2 Marcu Ariana 2448 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:47:05
3 Cobzaru Chiara 2497 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:46:88
4 Doroftei Nicoleta 3078 2012
(11 ani)
SSSCJRO Balti 00:46:00
5 Soglu Anastasia 1597 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:46:22
6 Covrig Maria 1293 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:47:00
7 Oncete Ema 2852 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:47:78
8 Cilea Sofia 2399 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:48:41

Seria: 9
1 Bulacu Delia 2540 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:00
2 Radu Bianca 3204 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:00
3 Iancu Andreea Bianca 81 2008
(15 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:00
4 Chiorean Elisa 1452 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:44:00
5 Vasile Maria 2264 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:44:40
6 Florescu Mihaela 2383 2012
(11 ani)
Swim4Life Brasov 00:45:00
7 Pavel Mara 1636 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:00
8 Tanu Martina 2597 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:46:00

Seria: 10
1 Savu Eveline 1652 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:43:85
2 Mărășescu Melania 708 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:43:32
3 Brotoiu Maria 2134 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:43:10
4 Popa Tiana Maria 3122 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:42:00
5 Mladin Delia 3139 2007
(16 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:42:00
6 Berindei Brândușa 1274 2010
(13 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:43:30
7 Potângă Bianca 1596 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:43:41
8 Dan Diana 271 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:44:00

Seria: 11
1 Constantinescu Anna 2373 2008
(15 ani)
TIMEX București 00:42:00
2 Pobujanscaia Anastasia 3097 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:41:50
3 Osman Delia 2777 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:00
4 Ene Julia 1694 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:00
5 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:41:00
6 Mihaltean Irina 3120 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:41:00
7 Bucur Sofia 2295 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:42:00
8 Radu Clara 2643 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:42:00

Seria: 12
1 Dănilă Daria 1535 2010
(13 ani)
CSM Roman 00:40:67
2 Crețu Daria 2122 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:40:00
3 Tcaci Arina 3110 2011
(12 ani)
SSSCJRO Balti 00:39:20
4 Lospa Natalia 1696 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:00
5 Golescu Rebbeca 1424 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:39:11
6 Checiu Maria 2121 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:40:00
7 Postelnicu Anastasia 2223 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:40:61
8 Avadani Teodora 1449 2012
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:41:00

Seria: 13
1 Ionescu Ada 1291 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:38:00
2 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:37:81
3 Iacob Catalina 2803 2008
(15 ani)
Aqua Sport Citius 00:37:45
4 Holosi Sonia 1450 2013
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:37:00
5 Mihalache Bianca Maria 2231 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:37:39
6 Rotaru Carla 2254 2012
(11 ani)
Swimming Team 00:37:48
7 Răileanu Adelina 1097 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:00
8 Năstase Maria 1635 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:00

Seria: 14
1 Stanca Ilinca 957 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:37:00
2 Golescu Sara 1416 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:36:53
3 Zarojanu Ana 1426 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:36:04
4 Belosapka Valeria 3063 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:50
5 Gavril Sofia 2120 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:36:00
6 Cobzaru Alessia 1537 2010
(13 ani)
CSM Roman 00:36:50
7 Manta Letiția 1418 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:36:69
8 Ancuța Marybella 1122 2007
(16 ani)
CSO Voluntari 2005 00:37:00

Seria: 15
1 Grigore Bianca Andreea 1411 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:35:40
2 Crainic Smaranda 1444 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:35:00
3 Lupu Antonia 971 2011
(12 ani)
CSA Steaua 00:35:00
4 Caraștefan Cornelia 3067 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:34:00
5 Matei Ana 1412 2010
(13 ani)
Swimming Team 00:34:67
6 Fekete Petra 1443 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:35:00
7 Ghilaș Ilaria 3083 2010
(13 ani)
SSSCJRO Balti 00:35:17
8 Urse Ingrid 726 2010
(13 ani)
Dinamo București 00:35:50

Seria: 16
1 Popa Natalia 242 2010
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:00
2 Mocanu Natalia 1004 2011
(12 ani)
Dinamo București 00:33:50
3 Zaharia Alessia Mihaela 485 2010
(13 ani)
CSA Steaua 00:33:00
4 Remete Mireștean Daria 1519 2007
(16 ani)
CSM Unirea Alba Iulia 00:31:55
5 Cudalb Chira 3074 2009
(14 ani)
SSSCJRO Balti 00:32:00
6 Vancsa Fruzsina Ilka 1430 2010
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:33:00
7 Stețiuc Ecaterina 3108 2008
(15 ani)
SSSCJRO Balti 00:33:50
8 Rauca Rebeca 2844 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:00

Proba 2 50m spate/backstroke - 10 - 99 ani - Baieti (146 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Schioapa Razvan 3211 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
4 Obancia Raul-Antoniu 3188 2012
(11 ani)
TIMEX București 99:99:99
5 Țibichi Andrei 3194 2013
(10 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 2
1 Murgilă Darius 3187 2011
(12 ani)
TIMEX București 99:99:99
2 Bejan Alexandru 3176 2013
(10 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
3 State Iannis Valentin 3159 2008
(15 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
4 Fediucel Sebastian Mihail 3149 2006
(17 ani)
Independent 99:99:99
5 Alexe Tudor Matei 3151 2012
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
6 Ari Luka Antonie 3175 2011
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
7 Croitoru Alexandru 3183 2009
(14 ani)
TIMEX București 99:99:99

Seria: 3
1 Nechifor Teodor 3145 2010
(13 ani)
CS Focsani 99:99:99
2 Caștă Alexandru 3141 2009
(14 ani)
CS Focsani 99:99:99
3 Constantin David 3135 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
4 Alexandrescu Teodor 3131 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
5 Alexandrescu Vlad 3132 2012
(11 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
6 Mironescu David Alexander 3138 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
7 Cernat Ștefan 3142 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
8 Necoară Daniel 3146 2007
(16 ani)
CS Focsani 99:99:99

Seria: 4
1 Tudor Cristian 2832 2010
(13 ani)
CSA Steaua 99:99:99
2 Grigoras Gabriel 2754 2011
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
3 Istrate Matei 22955 2006
(17 ani)
Performer C.S. 99:99:99
4 Gugu Rareș 2436 2009
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Bratu Matei 2456 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Dorobantu David 2709 2011
(12 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
7 Tibuleac Razvan 2815 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
8 Giugium Vlad 3059 2010
(13 ani)
Aquatico Ramses 99:99:99

Seria: 5
1 Șchiopu Rareș 1574 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Guruiță Luca 1566 2010
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Ivana Tudor 489 2010
(13 ani)
CSA Steaua 99:99:99
4 Rosca Dragos 3140 2011
(12 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:58:00
5 Ion Rareș Ștefan 2269 2013
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 01:12:12
6 Dragomir David 1040 2006
(17 ani)
Performer C.S. 99:99:99
7 Potângă Bogdan 1573 2008
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Kansou Endy 2302 2003
(20 ani)
Performer C.S. 99:99:99

Seria: 6
1 Niculae Sebastian 2820 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:56:99
2 Bădilă Aris 2087 2013
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:56:69
3 Filip Bogdan 2814 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:56:27
4 Staicu Toma Alexandru 90 2011
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
5 Stanescu David 3207 2010
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
6 Roșca Teodor 2495 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:56:39
7 Nicolau Elias 2763 2012
(11 ani)
CS Focsani 00:56:76
8 Minae Andrei 3179 2010
(13 ani)
Stejarii Country Club 00:57:00

Seria: 7
1 Ancuța Nicolas 2457 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 00:51:57
2 Suciu Darius 2818 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:51:31
3 Tudor Matia 2441 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:50:13
4 Costache Alexandru 1704 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:50:00
5 Sima Matei 2812 2012
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:50:00
6 Samuila Filip 2821 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:51:26
7 Vidu Andrei 2822 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:51:32
8 Zmeu Alexandru 2764 2013
(10 ani)
CS Focsani 00:51:80

Seria: 8
1 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:48:00
2 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:47:00
3 Năstase Alexandru 2222 2013
(10 ani)
Swimming Team 00:46:00
4 Simion Bogdan 2407 2013
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:00
5 Pădure David 1683 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:00
6 Andrei Ștefan Alexandru 2118 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:46:96
7 Popescu David 2112 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:47:75
8 State David George 2819 2012
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:48:26

Seria: 9
1 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:44:22
2 Gherasim Radu 3116 2013
(10 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:44:00
3 Teodorescu Rayan 268 2010
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:44:00
4 Măgheraș Radu 1569 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:43:37
5 Pană Ștefan 1401 2011
(12 ani)
Swimming Team 00:43:69
6 Parvu Eduard 2109 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:44:00
7 Panga Nicolas 3147 2011
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:44:00
8 Neacșu David 1632 2012
(11 ani)
CSA Steaua 00:44:51

Seria: 10
1 Ion Luca Vladimir 2813 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:43:17
2 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:00
3 Bucur David 1533 2012
(11 ani)
CSM Roman 00:42:39
4 Mihai David Cristian 2560 2013
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:42:29
5 Batagui David 2125 2012
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:42:38
6 Roșca Ștefan 1536 2011
(12 ani)
CSM Roman 00:42:50
7 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:43:10
8 Barbuc Catalin 3114 2011
(12 ani)
CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:43:21

Seria: 11
1 Levardă Ștefan 2493 2013
(10 ani)
CSM Roman 00:42:00
2 Dan Rareș 1149 2013
(10 ani)
CSO Voluntari 2005 00:42:00
3 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:40:25
4 Botan Alexandru Dumitru 33 2006
(17 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:40:00
5 Socolov Tudor 2776 2011
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:40:00
6 Drăghici Ianis 1562 2012
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:41:46
7 Turturică Eric 2301 2013
(10 ani)
Dinamo București 00:42:00
8