Memorialul Aurel Vasile 2024

Lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50m liber/freestyle - 10 - 99 ani - Baieti (249 sportivi inscrisi in 32 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stamatopoulos Alexandros 3767 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
4 Niculae Tudor 3028 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
5 Secareanu Victor 3748 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Ioan Mathias 3745 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
3 Rahira Eric 3738 2013
(11 ani)
OV Swim & Sports 99:99:99
4 Zechiu Filip 3724 2014
(10 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
5 Zoltan Daniel 3736 2010
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Vatafu Nicolas Alexandru 3739 2013
(11 ani)
OV Swim & Sports 99:99:99
7 Iosif Matei 3746 2013
(11 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Oprinoiu Cristian Mario 3694 2012
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
2 Ionescu David 3690 2011
(13 ani)
Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Buta Daniel Marian 3683 2011
(13 ani)
ACS Amiral 99:99:99
4 Radulescu George 3679 2011
(13 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Theodorescu Albert 3681 2011
(13 ani)
ACS Amiral 99:99:99
6 Matei Alexandru Valentin 3686 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Barbu Lucian Andrei 3692 2012
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
8 Coman Mihai Daniel 3697 2010
(14 ani)
Independent 99:99:99

Seria: 4
1 Stan David Stefan 3673 2012
(12 ani)
ACS Escape Focsani 99:99:99
2 Dumitra Rares 3216 2011
(13 ani)
ACS Amiral 99:99:99
3 Dinu Matei 3214 2010
(14 ani)
ACS Amiral 99:99:99
4 Tobă Petru 2472 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Tobă Tudor 2473 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
6 Dinu Tudor 3215 2010
(14 ani)
ACS Amiral 99:99:99
7 Dumitrache Bogdan Teodor 3672 2012
(12 ani)
ACS Escape Focsani 99:99:99
8 Ion Matei 3678 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99

Seria: 5
1 Vasilescu Dan 25 2006
(18 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
2 Carcia Tudor 3371 2014
(10 ani)
ACS Amiral 00:53:86
3 Iusein Enis 2992 2014
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:53:48
4 Foslea David 3226 2013
(11 ani)
Median Bucuresti 00:51:94
5 Olteanu Tudor 2951 2014
(10 ani)
ACS Amiral 00:52:03
6 Pană Mathias Andrei 3418 2013
(11 ani)
CS Focsani 00:53:53
7 Dorobantu Andrei-Alexandru 3703 2014
(10 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:55:62
8 Radu Ștefan 2388 2010
(14 ani)
ACS Amiral 99:99:99

Seria: 6
1 Popescu Dominic Andrei 2787 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:50:00
2 Veghes Darius-Alexandru 3768 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:49:00
3 Cojocariu Alexandru Gabriel 3760 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:49:00
4 Andreescu Tiberiu 3152 2013
(11 ani)
Median Bucuresti 00:46:02
5 Padurariu David-Stefan 3716 2014
(10 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:48:86
6 Popescu Victor Ion 3766 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:49:00
7 Veghes Radu Mihai 3769 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:49:00
8 Stan Fabian 3726 2013
(11 ani)
CSM Târgoviște 00:50:10

Seria: 7
1 Dragomir David Andrei 3762 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:44:00
2 Tudose Darius 2408 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:43:00
3 Iancu Ioan Rares 3201 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:42:71
4 Palos David 3441 2010
(14 ani)
Nemo Team 00:42:09
5 Niculae Eduard 2583 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:42:66
6 Perian Paul 3265 2014
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:42:99
7 Opris Petru 3742 2012
(12 ani)
Stejarii Country Club 00:43:00
8 Popescu Tudor 3718 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:45:00

Seria: 8
1 Vaida Edward 3723 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:42:00
2 Căciulă Antonio 3702 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:41:50
3 Chiper Mihai Bogdan 3238 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:06
4 Ristea Cosmin 3720 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:41:00
5 Dobre Andrei 2434 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:41:03
6 Anghel Eric 2847 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:41:40
7 State David George 2819 2012
(12 ani)
Stejarii Country Club 00:41:67
8 Mermezan Filip 3741 2011
(13 ani)
Stejarii Country Club 00:42:00

Seria: 9
1 Mezdrea Patrick 2568 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:40:76
2 Ulmaru Ștefan 3420 2014
(10 ani)
CS Focsani 00:40:70
3 Apostu Radu 3404 2012
(12 ani)
Clubul Sportiv Scolar 7 Bucuresti 00:40:48
4 Olteanu David Alexandru 3246 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:93
5 Baciu Sebastian Alexandru 2147 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:40:34
6 Hutopila Rareș 2299 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:40:56
7 Maglaviceanu Darius 2355 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:40:74
8 Chebles Tudor 2502 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:40:80

Seria: 10
1 Stan Damian 3721 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:39:50
2 Bădilă Aris 2087 2013
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:39:00
3 Jignea Ian 2566 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:38:50
4 Toma Alexandru 3233 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:32
5 Nitu Cristian 3018 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:41
6 Dinu Alexandru Stefan 3751 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:38:50
7 Moldoveanu Eric 3338 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:00
8 Ciobanu Eric Gabriel 3759 2008
(16 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:50

Seria: 11
1 Hoza Maximilian 3486 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:38:00
2 Nacu Albert 3487 2012
(12 ani)
Clubul Sportiv Scolar 7 Bucuresti 00:37:96
3 Daneasa Sebi 3163 2010
(14 ani)
Nemo Team 00:37:40
4 Cohut Sasha 2608 2014
(10 ani)
YST Sport Club 00:37:02
5 Matei Ovidiu 3729 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:37:29
6 Mățăoanu Darius 3708 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:37:40
7 Stanescu David 3207 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:38:00
8 Necula Eduard Florin 2550 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:25

Seria: 12
1 Ioan Rareș Andrei 3510 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
2 Zahariea Bogdan Stefan 2901 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
3 Nedelciu Gabriel Cristian 2897 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
4 Simion Bogdan 2407 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
5 Simoiu Lucian Stefan 2896 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
6 Dumitrache David Mihai 2898 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
7 Tudor Luca Rares 3052 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00
8 Popa Radu Alexandru 3515 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:00

Seria: 13
1 Ursescu Gabriel 2194 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:37:00
2 Oproescu Mircea Andrei 2088 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:36:84
3 Chelaru Andi 3516 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:36:68
4 Cojocariu Mihai Sebastian 3761 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:36:50
5 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:64
6 Porumbac Andrei 3158 2008
(16 ani)
Median Bucuresti 00:36:79
7 Radu-Oprea Andrei 3719 2011
(13 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:36:90
8 Crainic Horațiu 2327 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:37:00

Seria: 14
1 Nae Horia 3725 2012
(12 ani)
CSM Târgoviște 00:36:35
2 Deniz Sin 3407 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:36:33
3 Balog Radu 2325 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:36:00
4 Cutti David Andrei 2190 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:36:00
5 Ulmeanu Corneliu 2193 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:36:00
6 Pantazi Simeon 3392 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:23
7 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:34
8 Ionete Alexandru Florian 2263 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:36:37

Seria: 15
1 Dinu Tudor Alexandru 3386 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:51
2 Urzică Tudor Nicolae 2210 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:35:50
3 Neacșu David 1632 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:35:47
4 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:35:43
5 Constantin Razvan 3385 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:44
6 Vlad Alexandru 2195 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:35:50
7 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:51
8 Dicu Matei Vassilis 2895 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:70

Seria: 16
1 Baboi Ionut 3727 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:35:33
2 Stoica Luca Gabriel 2567 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:35:11
3 Stefan Andrei Alexandru 3680 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:35:00
4 Grigoras Gabriel 2754 2010
(14 ani)
CS Focsani 00:34:86
5 Coman Adrian 1322 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:35:00
6 Lazar Andrei 3754 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:35:00
7 Nica Alexandru 2262 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:35:33
8 Razelm Albert 2679 2010
(14 ani)
Stejarii Country Club 00:35:35

Seria: 17
1 Marinescu Rares 3225 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:34:80
2 Ion Rareș Ștefan 2269 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:34:59
3 Soca Teodor 3696 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:34:50
4 Scarlat Rami Ștefan 2187 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:34:30
5 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:34:38
6 Vancea Vlad 3170 2009
(15 ani)
Nemo Team 00:34:58
7 Minae Andrei 3179 2010
(14 ani)
Stejarii Country Club 00:34:78
8 Mihai David Cristian 2560 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:86

Seria: 18
1 Trifan Denis 2160 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:34:21
2 Neacșu Ianis 2149 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:34:06
3 Sima Matei 2812 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:34:00
4 Drăgoi David 2127 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:34:00
5 Stanca Nicolas Alvin 2192 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:34:00
6 Ilie Vlad Gabriel 2393 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:34:05
7 Matei Vlad Alexandru 2185 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:34:20
8 Ionescu Radu 2354 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 00:34:22

Seria: 19
1 Cristache Cezar Mihai 2351 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:33:83
2 Măgheraș Radu 1569 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 00:33:75
3 Jeca Filip 3706 2011
(13 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:33:60
4 Petrache Tudor 2152 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:33:46
5 Chelaru Bogdan 3134 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:33:58
6 Muller Armand 3440 2010
(14 ani)
Nemo Team 00:33:67
7 Dorobantu David 2709 2011
(13 ani)
Median Bucuresti 00:33:78
8 Necula Horia 3731 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:33:92

Seria: 20
1 Radu Sasha Casian 168 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:30
2 Mironescu David Alexander 3138 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:33:27
3 Crăciun Luca 1666 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:14
4 Fedeles Andrei 2894 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
5 Drăghici Ianis 1562 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 00:33:06
6 Cioara Albert 3162 2008
(16 ani)
Nemo Team 00:33:17
7 Radutu Patrick 2151 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:33:29
8 Constantinescu Cezar Gabriel 2204 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:33:30

Seria: 21
1 Săvescu Daryus 2130 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
2 Neacșu Phillipe Christian 2206 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:32:99
3 Cozma Tudor Mihai 2766 2010
(14 ani)
CS Focsani 00:32:71
4 Petrache Tudor Stefan 161 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:39
5 Mihai Tudor Luca 2678 2010
(14 ani)
Stejarii Country Club 00:32:49
6 Chifu Rareș 2326 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:32:90
7 Constantinică Denis 2129 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
8 Ciurea Andrei 2416 2011
(13 ani)
CSA Steaua 00:33:00

Seria: 22
1 Ionescu David Stefan 899 2006
(18 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:09
2 Luchian Matei 2201 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:32:00
3 Niculescu David 2226 2012
(12 ani)
Swimming Team 00:31:93
4 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(12 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:31:91
5 Ciocan David 2349 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:31:92
6 Zaharia David 2632 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:31:99
7 Ciortan Lucas 3676 2010
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:32:00
8 Tudor Bogdan Cristian 2209 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:32:25

Seria: 23
1 Petrea Sebastian Constantin 1684 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:42
2 Șchiopu Rareș 1574 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 00:31:37
3 Nițu Rafael 2362 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 00:31:29
4 Prodan Nicholas 19 2009
(15 ani)
Bucharest Sport Club Elite 00:31:26
5 Dodoc Yannis 1729 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:31:27
6 Pătrășcanu Victor 2228 2012
(12 ani)
Swimming Team 00:31:32
7 Rachieru Ștefan 658 2006
(18 ani)
CSM Târgoviște 00:31:38
8 Huma Vlad 2328 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:31:50

Seria: 24
1 Păun Luca Andrei 1711 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:20
2 Giuroiu Alexandru Marian 3763 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:31:00
3 Tudoran Luca 1715 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:89
4 Hammoud Rami 1400 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:30:44
5 Ghiță Matei 3509 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:30:55
6 Cirlan Angel Gabriel 22941 2011
(13 ani)
Independent 00:31:00
7 Sociu Darius Andrei 177 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:10
8 Ghelbereu Leonard Mihai 128 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:25

Seria: 25
1 Spiridon Luca 3205 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:30:29
2 Marin Robert 2357 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:30:18
3 Pintilie Eduard 1394 2010
(14 ani)
Swimming Team 00:30:13
4 Badarau Robert 99 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:09
5 Bucur Luca 1398 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:30:12
6 Vasile Mihai Cătălin 864 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:30:18
7 Guruiță Luca 1566 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 00:30:25
8 Cernat Rareș 893 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:30:39

Seria: 26
1 Magda Liviu Gabriel 3178 1975
(49 ani)
Stejarii Country Club 00:30:00
2 Iordache Robert Andrei 61 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:30:00
3 Carstina Nicholas Oliver 109 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 00:29:79
4 Ghita Albert 3485 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:29:50
5 Crimu Alexandru David 2668 2008
(16 ani)
Stejarii Country Club 00:29:67
6 Koita Amir 1408 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:83
7 Pescaru Vlad Andrei 69 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:30:00
8 Tilibasa Radu 2826 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:30:04

Seria: 27
1 Capisizu Matei 2348 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:43
2 Zsigmond Darius 1284 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:30
3 Vraciu Davide Gabriel 3160 2009
(15 ani)
Median Bucuresti 00:29:28
4 Ristea Ioan Andrei 2406 2010
(14 ani)
Aqua Life Swimming 00:29:26
5 Zaharie Calin Stefan David 2810 2008
(16 ani)
Aqua Life Swimming 00:29:28
6 Bălan Radu Alexandru 101 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:29
7 Brașoveanu Radu 1017 2010
(14 ani)
CSM Târgoviște 00:29:34
8 Păltinișanu Luca 1458 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:29:50

Seria: 28
1 Nae Mihnea 3435 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 00:29:23
2 Mocanu Matei 3709 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:29:00
3 Crăciunescu Adrian 1529 1991
(33 ani)
Bucharest Sport Club Elite 00:28:99
4 Grigoroi Calin 3434 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 00:28:63
5 Coman David 340 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:28:90
6 Holosi Albert 461 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 00:29:00
7 Constantin David 2350 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:10
8 Macsim Robert Ștefan 3758 2012
(12 ani)
CS Trisport Iasi 00:29:25

Seria: 29
1 Simion Tudor 1465 2010
(14 ani)
CSM Târgoviște 00:28:29
2 Vasile Antonio Nicholas 863 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:28:12
3 Nelersa Stefan 3712 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:28:00
4 Dulgheru David 684 2009
(15 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:27:91
5 Tita David 1733 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:28:00
6 Molcuti Alexandru 146 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:28:05
7 Marcu Sebastian 2332 2005
(19 ani)
CSA Steaua 00:28:20
8 Gugu Rareș 2436 2009
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 00:28:50

Seria: 30
1 Mărășescu Denis 2394 2008
(16 ani)
Swimming Team 00:27:28
2 Irimia Alexandru Gabriel 3705 2006
(18 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:27:00
3 Potângă Bogdan 1573 2008
(16 ani)
Bluemarin Sport Club 00:26:47
4 Dăianu Matei Alexandru 3698 2006
(18 ani)
Independent 00:26:30
5 Sediq Mateen 860 2008
(16 ani)
Club Sportiv Navi 00:26:35
6 Orban Eduard 463 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 00:27:00
7 Dumitrache David 54 2007
(17 ani)
Aqua Life Swimming 00:27:04
8 Ștefan Cătălin 16947 2008
(16 ani)
CSA Steaua 00:27:86

Seria: 31
1 Ghenu Andrei Eduard 57 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 00:26:20
2 Rotaru Petru Adrian 71 2008
(16 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:26:00
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008
(16 ani)
Swimming Team 00:25:27
4 Grigoraș Stefan 13849 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:25:20
5 Vieru Rareș 2366 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 00:25:21
6 Blidaru David 890 2007
(17 ani)
Club Sportiv Navi 00:25:67
7 Stroe David 3722 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:26:06
8 Neacșu Matei 946 2008
(16 ani)
CSA Steaua 00:26:28

Seria: 32
1 Georgescu Vlad 848 2007
(17 ani)
Club Sportiv Navi 00:25:05
2 Bujor George Antonio 1623 2007
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:25:00
3 Dinu Ian 1022 2007
(17 ani)
Diamond Wolves 00:25:00
4 Kacmaz Enes 3707 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:24:86
5 Ionescu Vlad 342 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 00:24:99
6 Măselusă Denis Mihai 1619 2007
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:25:00
7 Stoica Robert 3691 2006
(18 ani)
Diamond Wolves 00:25:00
8 Blejan Ianis 889 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 00:25:10

Proba 2 50m liber/freestyle - 10 - 99 ani - Fete (179 sportivi inscrisi in 23 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nedeya Ayda Alecsandra 3764 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
4 Ion Mara 3753 2014
(10 ani)
CSA Steaua 99:99:99
5 Postelinicu Theodora 3755 2009
(15 ani)
CSA Steaua 99:99:99

Seria: 2
1 Boitan Sara 3744 2013
(11 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Anton Sofia 3737 2014
(10 ani)
OV Swim & Sports 99:99:99
3 Toaca Maria 3734 2011
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
4 Popescu Irina Gabriela 3699 2012
(12 ani)
Independent 99:99:99
5 Porav Adelina 3733 2010
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Todavcsics Marina 3735 2008
(16 ani)
Nemo Team 99:99:99
7 Voicu Sofia Nicole 3740 2013
(11 ani)
OV Swim & Sports 99:99:99
8 Stroe Iulia 3749 2013
(11 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Militaru Ingrid 3687 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ciortan Irene 3675 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Bajno Maria Lavinia 3670 2013
(11 ani)
ACS Escape Focsani 99:99:99
4 Matei Ilinca 2937 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 01:03:61
5 Eijkthout Teia Eline 217 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Burlacu Emma Maria 3671 2013
(11 ani)
ACS Escape Focsani 99:99:99
7 Costache Jasmine 3682 2013
(11 ani)
ACS Amiral 99:99:99
8 Stefanica Maia Ilinca 3689 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Mihalcea Lidia Cristina 3155 1998
(26 ani)
Median Bucuresti 00:50:46
2 Negraru Maria 3417 2013
(11 ani)
CS Focsani 00:48:70
3 Oancea Raluca 2891 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:80
4 Tudorache Karina Maria 3001 2014
(10 ani)
Median Bucuresti 00:45:42
5 Stroe Carla Elena 2528 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:46:29
6 Alexandru Eva 3137 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:47:33
7 Baluta-Anghel Bianca 3701 2014
(10 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:49:27
8 Morozan Luna-Anisia 3711 2014
(10 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:54:80

Seria: 5
1 Stefan Ilinca Teodora 3368 2014
(10 ani)
ACS Amiral 00:45:34
2 Vlad Sofia 3422 2014
(10 ani)
CS Focsani 00:44:25
3 Nistor Denisa Ilinca 3391 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:18
4 Tudoran Ana-Maria 3029 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 00:42:46
5 Manea Diana Andreea 3388 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:42:48
6 David Ana Maria 3506 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:43:46
7 Obretin Maria Alexandra 3765 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:00
8 Manta Maya 3380 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:45:40

Seria: 6
1 Lazar Ana 3517 2014
(10 ani)
YST Sport Club 00:42:00
2 Tanascu Irina Stefania 2800 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:98
3 Vasilescu Ilinca 3253 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:41:49
4 Sanda Mara Elena 3393 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:40:88
5 Ologu Bianca 2266 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:41:18
6 Florea Maria 2154 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:41:66
7 Gheoaca Daria 2806 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:42:00
8 Velcu Izabela 3172 2011
(13 ani)
Nemo Team 00:42:40

Seria: 7
1 Ghilerdea Anisia 2411 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:90
2 Ioan Mara 2796 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:82
3 Fatima Ece 3439 2007
(17 ani)
Nemo Team 00:39:36
4 Cîrjă Victoria Andreea 2260 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:39:00
5 Parlica Ștefania 3513 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:00
6 Constantin Rebecca Antonia 3044 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:80
7 Cocarlea Isabella Georgia 2779 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:39:85
8 Dinu Sofia Maria 2250 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:40:39

Seria: 8
1 Cristian Alexandra 2108 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:93
2 Lupu Ilinca 2153 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:38:84
3 Călinoiu Maya 2117 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:57
4 Bogoslov Natalia 3133 2012
(12 ani)
YST Sport Club 00:38:21
5 Nedelcu Maria 3390 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:44
6 Dumitrache Alexia 2155 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:38:83
7 Vlad Alexia Maria 3421 2007
(17 ani)
CS Focsani 00:38:85
8 Calinoiu Ionela Claudia 3058 1978
(46 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:94

Seria: 9
1 Gorgovan Sofia Maria 2845 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:38:03
2 Vlad Iris 2116 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:00
3 Cracea Sofia Ioana 3414 2012
(12 ani)
CS Focsani 00:37:82
4 Pana Aida 3167 2010
(14 ani)
Nemo Team 00:37:65
5 Ionescu Eva 2342 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:37:66
6 Gaiu Antonia 2115 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:38:00
7 Matei Delia 2531 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:38:00
8 Munteanu Antonia 2761 2012
(12 ani)
ACS Escape Focsani 00:38:10

Seria: 10
1 Ursulică Anastasia 3518 2014
(10 ani)
YST Sport Club 00:37:59
2 Gugu Alexandra 2259 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:37:35
3 Boghiu Sophia 2104 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:37:28
4 Horgea Ilinca 2807 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:37:00
5 Nuta Ioana 3488 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:37:00
6 Culcica Simona Ioana 2780 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:37:32
7 Popa Ana Adela 2530 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:37:58
8 Drăgoescu Karina 2339 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:37:63

Seria: 11
1 Vasiliu Alessia Nicoleta 2183 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:37:00
2 Becheru Delia 2156 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:36:54
3 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:49
4 Marioara Elena 2157 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:36:14
5 Cilea Sofia 2399 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:36:38
6 Budan Alma Andreea Maria 2211 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:36:50
7 Ilie Iulia 1657 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:36:70
8 Vasiliu Andreea Cătălina 2214 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:37:00

Seria: 12
1 Nicolaescu Tatiana Andreea 1638 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:03
2 Diaconu Daria 2596 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:36:00
3 Ivan Maria 2105 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:90
4 Vaduva Dumitru Alexia 3209 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:80
5 Padure Antonia 3436 2012
(12 ani)
CSM Târgoviște 00:35:82
6 Căpitănescu Carla 2178 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:36:00
7 Baiceanu Stefania Corina 2534 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:36:01
8 Barbu Natalia 2164 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:36:12

Seria: 13
1 Ruse Claudia Angela 1558 2007
(17 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:69
2 Spulber Ioana Teodora 3221 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:48
3 Mladin Delia 3139 2007
(17 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:35:40
4 Grecu Alexandra 2165 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:35:29
5 Bădescu Gabriela Agata 2133 2014
(10 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:35:39
6 Pelin Erika 3514 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:42
7 Radu Bianca 3204 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:56
8 Voiculescu Adela Maria 2081 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:76

Seria: 14
1 Postelnicu Anastasia 2223 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:35:28
2 Stoian Ioana 2547 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:14
3 Duta Anastasia 3752 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:35:00
4 Iancu Samyra Alexandra 82 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:00
5 Marcu Ariana 2448 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:35:00
6 Oncete Ema 2852 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:35:13
7 Bulacu Delia Alexandra 2540 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:35:19
8 Martin Diana 3511 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:35:28

Seria: 15
1 Antonescu Eva 1580 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 00:34:96
2 Radu Clara Martina 2643 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:75
3 Potângă Bianca 1596 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 00:34:51
4 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:50
5 Pislaru Alexandra 3489 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:34:50
6 Enache Amalia 2409 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:34:70
7 Ambrozie Ecaterina 2131 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:34:90
8 Manea Alexandra 3213 2011
(13 ani)
Aqua Life Swimming 00:34:97

Seria: 16
1 Florescu Gabriela Teodora 2533 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:15
2 Chirfot Raluca 1665 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:34:01
3 Nica Maria 1593 2011
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 00:33:74
4 Ciocan Alessia 3234 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:33:70
5 Vișan Cristina Bianca 2346 2007
(17 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:72
6 Dan Diana 271 2010
(14 ani)
Diamond Wolves 00:34:00
7 Dumitrescu Maria Bianca 2180 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:34:10
8 Voinea Ileana 2805 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:34:37

Seria: 17
1 Tufenaru Emma Georgiana 3756 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:33:58
2 Berindei Brândușa 1274 2010
(14 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:33:38
3 Negoi Ilinca 1637 2012
(12 ani)
Swimming Team 00:33:22
4 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:33:00
5 Scorțea Maria 2158 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:33:21
6 Matei Maria Rebeca 3220 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:25
7 Păduraru Erica 2536 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:33:40
8 Osman Delia Maria 2777 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:33:60

Seria: 18
1 Crețu Elisa Maria 2179 2012
(12 ani)
CSA Steaua 00:33:00
2 Bujoreanu Raissa Roberta 3198 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:32:90
3 Iancu Andreea Bianca 81 2008
(16 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:32:82
4 Olteanu Ana Maria 1422 2012
(12 ani)
Swimming Team 00:32:21
5 Mărășescu Melania 708 2010
(14 ani)
Swimming Team 00:32:33
6 Vasile Maria 2264 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:32:82
7 Radu Natalia Elena 1290 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:33:00
8 Dascălu Antonia 2329 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:33:00

Seria: 19
1 Ene Julia-Gabriela 1694 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:20
2 Linte Ilinca 2163 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:32:15
3 Gavril Sofia 2120 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:32:00
4 Ciornei Teodora 2443 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 00:31:94
5 Avadani Teodora 1449 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 00:32:00
6 Constantin Antonia 2162 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:32:00
7 Năstase Maria 1635 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:32:17
8 Manea Emilia 3695 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:32:20

Seria: 20
1 Miclea Ana Maria 3060 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:84
2 Botila Rebeca 3497 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:31:18
3 Gheorghe Alexandra 1476 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 00:31:16
4 Muti Daria 1420 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 00:31:00
5 Mirea Ștefania 1477 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 00:31:05
6 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(12 ani)
Swimming Team 00:31:17
7 Iacob Catalina 2803 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 00:31:69
8 Rotaru Carla 2254 2012
(12 ani)
Swimming Team 00:31:91

Seria: 21
1 Zarojanu Ana 1426 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:30:35
2 Holosi Sonia 1450 2013
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:30:30
3 Dragu Smaranda 2401 2010
(14 ani)
Swimming Team 00:30:20
4 Matei Ana 1412 2010
(14 ani)
Swimming Team 00:30:14
5 Pan Ke Laura Ana Maria 15679 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:30:20
6 Bonta Ayana 1410 2010
(14 ani)
Swimming Team 00:30:27
7 Golescu Sara 1416 2011
(13 ani)
Swimming Team 00:30:33
8 Batel Maya 2335 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 00:30:38

Seria: 22
1 Rauca Rebeca 2844 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:30:10
2 Rednic Achim Daria Maria 880 2008
(16 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:90
3 Micu Irina 230 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:29:71
4 Cocu Daria 1583 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 00:29:52
5 Bățel Aysha 867 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:54
6 Niculae Teodora 3715 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:29:80
7 Dragan Alexandra Huguette 3704 2006
(18 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:30:00
8 Breban Cezara Gabriela 1495 2012
(12 ani)
Academia de Înot Baia Mare 00:30:11

Seria: 23
1 Floreskul Eva 3728 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 00:29:25
2 Crainic Smaranda 1444 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 00:29:00
3 Voicu Ioana 252 2007
(17 ani)
Diamond Wolves 00:28:31
4 Tirila Larisa 346 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 00:28:00
5 Oprea Maria 921 2006
(18 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:28:20
6 Neagu Ilinca 3730 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 00:28:94
7 Pătrășcan Adina Maria 2396 2010
(14 ani)
Swimming Team 00:29:00
8 Comna Andreea Luiza 208 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 00:29:45

Proba 3 100m spate/backstroke - 11 - 99 ani - Baieti (108 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Barbu Lucian Andrei 3692 2012
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Buta Daniel Marian 3683 2011
(13 ani)
ACS Amiral 99:99:99
5 Matei Alexandru Valentin 3686 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Opris Petru 3742 2012
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ciortan Lucas 3676 2010
(14 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
2 Toma Alexandru 3233 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Radu Ștefan 2388 2010
(14 ani)
ACS Amiral 99:99:99
4 Aprodu Matei 2168 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 99:99:99
5 Niculescu David 2226 2012
(12 ani)
Swimming Team 99:99:99
6 State David George 2819 2012
(12 ani)
Stejarii Country Club 99:99:99
7 Pană Mathias Andrei 3418 2013
(11 ani)
CS Focsani 99:99:99
8 Theodorescu Albert 3681 2011
(13 ani)
ACS Amiral 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Sasha Casian 168 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Oprinoiu Cristian Mario 3694 2012
(12 ani)
CS Focsani 02:08:64
3 Cojocariu Mihai Sebastian 3761 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:45:00
4 Vaida Edward 3723 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:44:00
5 Popescu Tudor 3718 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:45:00
6 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:46:27
7 Dumitrache David 54 2007
(17 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
8 Sediq Mateen 860 2008
(16 ani)
Club Sportiv Navi 99:99:99

Seria: 4
1 Dinu Tudor 3215 2010
(14 ani)
ACS Amiral 01:40:80
2 Căciulă Antonio 3702 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:40:00
3 Stan Damian 3721 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:38:00
4 Mățăoanu Darius 3708 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:36:60
5 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:36:89
6 Dinu Matei 3214 2010
(14 ani)
ACS Amiral 01:39:51
7 Ristea Cosmin 3720 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:40:00
8 Dumitra Rares 3216 2011
(13 ani)
ACS Amiral 01:42:29

Seria: 5
1 Radu-Oprea Andrei 3719 2011
(13 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:34:60
2 Pantazi Simeon 3392 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:34:25
3 Vlad Alexandru 2195 2013
(11 ani)
CSA Steaua 01:34:00
4 Lazar Andrei 3754 2013
(11 ani)
CSA Steaua 01:32:00
5 Grigoras Gabriel 2754 2010
(14 ani)
CS Focsani 01:33:90
6 Ciurea Andrei 2416 2011
(13 ani)
CSA Steaua 01:34:00
7 Chelaru Andi 3516 2013
(11 ani)
YST Sport Club 01:34:33
8 Constantin Razvan 3385 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:36:53

Seria: 6
1 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 01:31:55
2 Cutti David Andrei 2190 2013
(11 ani)
CSA Steaua 01:30:00
3 Trifan Denis 2160 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:29:41
4 Dorobantu David 2709 2011
(13 ani)
Median Bucuresti 01:28:25
5 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:28:60
6 Drăgoi David 2127 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:30:00
7 Stanca Nicolas Alvin 2192 2013
(11 ani)
CSA Steaua 01:30:00
8 Dinu Tudor Alexandru 3386 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:31:82

Seria: 7
1 Marinescu Rares 3225 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:25:40
2 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 01:24:96
3 Drăghici Ianis 1562 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 01:24:46
4 Crimu Alexandru David 2668 2008
(16 ani)
Stejarii Country Club 01:23:19
5 Ionescu Radu 2354 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 01:24:00
6 Gugu Eduard Luca 1565 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 01:24:47
7 Ilie Vlad Gabriel 2393 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:25:26
8 Stelea Alexandru 2159 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:26:47

Seria: 8
1 Zaharie Calin Stefan David 2810 2008
(16 ani)
Aqua Life Swimming 01:22:27
2 Neacșu David 1632 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:22:08
3 Ciocan David 2349 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:21:07
4 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(12 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:20:20
5 Ghelbereu Leonard Mihai 128 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 01:20:48
6 Socolov Tudor Alexandru 2776 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:21:39
7 Dobre Andrei 3433 2013
(11 ani)
CSM Târgoviște 01:22:10
8 Jeca Filip 3706 2011
(13 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:22:40

Seria: 9
1 Marin Robert 2357 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:20:14
2 Ionescu Sasha 1324 2013
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:19:00
3 Preda Eduard Andrei 2229 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:18:00
4 Luchian Matei 2201 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:17:00
5 Bratu Luca 1146 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:17:43
6 Ristea Ioan Andrei 2406 2010
(14 ani)
Aqua Life Swimming 01:18:93
7 Huma Vlad 2328 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:19:00
8 Șchiopu Rareș 1574 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 01:20:20

Seria: 10
1 Barbu Filip 2161 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:16:29
2 Rotaru Eduard 2363 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 01:15:27
3 Zsigmond Darius 1284 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:15:00
4 Pătrășcanu Victor 2228 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:14:48
5 Petrache Tudor Stefan 161 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:14:59
6 Nelersa Stefan 3712 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:15:00
7 Goran Ștefan 2136 2013
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:15:52
8 Petrea Sebastian Constantin 1684 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:16:61

Seria: 11
1 Tudoran Luca 1715 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:14:23
2 Constantin David 2350 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:14:00
3 Macsim Robert Ștefan 3758 2012
(12 ani)
CS Trisport Iasi 01:13:10
4 Sociu Darius Andrei 177 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 01:12:25
5 Koita Amir 1408 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:44
6 Androne Filip 2166 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 01:13:92
7 Nițu Rafael 2362 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:14:00
8 Dodoc Yannis 1729 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:14:27

Seria: 12
1 Cernat Rareș 893 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:00
2 Grigoroi Calin 3434 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 01:11:20
3 Circota Ioan 3199 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:10:00
4 Badarau Robert 99 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:09:22
5 Păltinișanu Luca 1458 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:10:00
6 Coman David 340 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:11:00
7 Capisizu Matei 2348 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:11:25
8 Vieru Vlad 2367 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:00

Seria: 13
1 Nicolae Alexandru 3713 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:07:00
2 Marcu Sebastian 2332 2005
(19 ani)
CSA Steaua 01:07:00
3 Kacmaz Enes 3707 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:05:93
4 Orban Eduard 463 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 01:04:00
5 Ghenu Andrei Eduard 57 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 01:05:00
6 Bujor George Antonio 1623 2007
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:06:00
7 Vieru Rareș 2366 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:07:00
8 Vasile Antonio Nicholas 863 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:08:00

Seria: 14
1 Modoran Cosmin 3710 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:02:64
2 Georgescu Vlad 848 2007
(17 ani)
Club Sportiv Navi 01:00:28
3 Ionescu Vlad 342 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 00:59:99
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:59:10
5 Ion Vlad Cosmin 531 2008
(16 ani)
Swimming Team 00:59:66
6 Grigoraș Stefan 13849 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:00:20
7 Măselusă Denis Mihai 1619 2007
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:02:00
8 Neacșu Matei 946 2008
(16 ani)
CSA Steaua 01:03:87

Proba 4 100m spate/backstroke - 11 - 99 ani - Fete (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea Diana Andreea 3388 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Fatima Ece 3439 2007
(17 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Vlad Alexia Maria 3421 2007
(17 ani)
CS Focsani 99:99:99

Seria: 2
2 Martin Diana 3511 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
3 Calinoiu Ionela Claudia 3058 1978
(46 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
4 Toaca Maria 3734 2011
(13 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Porav Adelina 3733 2010
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Năstase Maria 1635 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Nicolaescu Tatiana Andreea 1638 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Todavcsics Marina 3735 2008
(16 ani)
Nemo Team 99:99:99
2 David Ana Maria 3506 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:53:89
3 Velcu Izabela 3172 2011
(13 ani)
Nemo Team 01:47:63
4 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:44:55
5 Cracea Sofia Ioana 3414 2012
(12 ani)
CS Focsani 01:45:15
6 Nedelcu Maria 3390 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:52:73
7 Pana Aida 3167 2010
(14 ani)
Nemo Team 01:55:56
8 Vaduva Dumitru Alexia 3209 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 4
1 Craciun Vera 3136 2013
(11 ani)
YST Sport Club 01:41:99
2 Munteanu Antonia 2761 2012
(12 ani)
ACS Escape Focsani 01:40:55
3 Vasiliu Alessia Nicoleta 2183 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:37:00
4 Padure Antonia 3436 2012
(12 ani)
CSM Târgoviște 01:36:70
5 Ruse Claudia Angela 1558 2007
(17 ani)
Aqua Sport Citius 01:36:78
6 Bogoslov Natalia 3133 2012
(12 ani)
YST Sport Club 01:39:51
7 Manea Alexandra 3213 2011
(13 ani)
Aqua Life Swimming 01:40:70
8 Călinoiu Maya 2117 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 01:42:73

Seria: 5
1 Mladin Delia 3139 2007
(17 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 01:32:56
2 Radu Bianca 3204 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:30:00
3 Nica Maria 1593 2011
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 01:28:51
4 Iacob Catalina 2803 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 01:26:79
5 Spulber Ioana Teodora 3221 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:28:00
6 Căpitănescu Carla 2178 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:29:00
7 Grecu Alexandra 2165 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:31:28
8 Enache Amalia 2409 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:34:96

Seria: 6
1 Dobre Luana 1747 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:25:56
2 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 01:25:00
3 Ciocan Alessia 3234 2012
(12 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:24:00
4 Avadani Teodora 1449 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:23:06
5 Ambrozie Ecaterina 2131 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:23:27
6 Olteanu Ana Maria 1422 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:24:49
7 Osman Delia Maria 2777 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:25:50
8 Dascălu Antonia 2329 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:26:00

Seria: 7
1 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:22:98
2 Mărășescu Melania 708 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:22:53
3 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:22:00
4 Vișan Cristina Bianca 2346 2007
(17 ani)
Aqua Sport Citius 01:21:96
5 Gavril Sofia 2120 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:22:00
6 Constantin Antonia 2162 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:22:02
7 Negoi Ilinca 1637 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:22:61
8 Păduraru Erica 2536 2013
(11 ani)
CSA Steaua 01:23:00

Seria: 8
1 Pelin Erika 3514 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:21:00
2 Ene Julia-Gabriela 1694 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:20:23
3 Golescu Rebeca 1424 2013
(11 ani)
Swimming Team 01:20:00
4 Buleu Alexa 345 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:19:00
5 Batel Maya 2335 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:20:00
6 Botila Rebeca 3497 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:20:08
7 Gheorghe Gabriela 2642 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:20:57
8 Linte Ilinca 2163 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 01:21:29

Seria: 9
1 Pătrășcan Adina Maria 2396 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:17:37
2 Vasilescu Timeea 2345 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:15:22
3 Barbieru Anelis Antonia 198 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:14:79
4 Comna Andreea Luiza 208 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:14:13
5 Rotaru Carla 2254 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:14:45
6 Breban Cezara Gabriela 1495 2012
(12 ani)
Academia de Înot Baia Mare 01:15:13
7 Zarojanu Ana 1426 2013
(11 ani)
Swimming Team 01:16:49
8 Pan Ke Laura Ana Maria 15679 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:18:00

Seria: 10
1 Holosi Sonia 1450 2013
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 01:13:00
2 Matei Ana 1412 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:12:16
3 Crainic Smaranda 1444 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:10:00
4 Chiru Simona-Andreea 355 2005
(19 ani)
CSM Pitesti 01:08:00
5 Niculae Teodora 3715 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:08:20
6 Rauca Rebeca 2844 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:10:25
7 Neagu Ilinca 3730 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:25
8 Golescu Sara 1416 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:13:24

Proba 5 50m bras/breaststroke - 10 - 11 ani - Baieti (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Carcia Tudor 3371 2014
(10 ani)
ACS Amiral 99:99:99
4 Padurariu David-Stefan 3716 2014
(10 ani)
Colegiul Emil Racovita 99:99:99
5 Andreescu Tiberiu 3152 2013
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Iosif Matei 3746 2013
(11 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Tobă Tudor 2473 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Ioan Mathias 3745 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
4 Pană Mathias Andrei 3418 2013
(11 ani)
CS Focsani 01:11:20
5 Iusein Enis 2992 2014
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 01:49:53
6 Tobă Petru 2472 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
7 Niculae Tudor 3028 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
8 Vatafu Nicolas Alexandru 3739 2013
(11 ani)
OV Swim & Sports 99:99:99

Seria: 3
1 Olteanu Tudor 2951 2014
(10 ani)
ACS Amiral 01:03:36
2 Popescu Dominic Andrei 2787 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:02:16
3 Baciu Sebastian Alexandru 2147 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 01:00:24
4 Veghes Darius-Alexandru 3768 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:00:00
5 Dobre Andrei 2434 2014
(10 ani)
Swimming Team 01:00:17
6 Necula Eduard Florin 2550 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:01:09
7 Stan Fabian 3726 2013
(11 ani)
CSM Târgoviște 01:02:20
8 Dragomir David Andrei 3762 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:03:90

Seria: 4
1 Popescu Victor Ion 3766 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:00:00
2 Ulmaru Ștefan 3420 2014
(10 ani)
CS Focsani 00:59:52
3 Anghel Eric 2847 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:58:35
4 Hoza Maximilian 3486 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:58:00
5 Simoiu Lucian Stefan 2896 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:58:00
6 Ursescu Gabriel 2194 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:58:45
7 Veghes Radu Mihai 3769 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:00:00
8 Popa Radu Alexandru 3515 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:00:00

Seria: 5
1 Zahariea Bogdan Stefan 2901 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:57:00
2 Hutopila Rareș 2299 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:56:16
3 Olteanu David Alexandru 3246 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:55:73
4 Ulmeanu Corneliu 2193 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:55:00
5 Stoica Luca Gabriel 2567 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:55:26
6 Niculae Eduard 2583 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:55:84
7 Chiper Mihai Bogdan 3238 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:56:32
8 Perian Paul 3265 2014
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 00:57:98

Seria: 6
1 Tudose Darius 2408 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:53:00
2 Moldoveanu Eric 3338 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:53:00
3 Matei Ovidiu 3729 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:52:74
4 Neacșu Ianis 2149 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:52:25
5 Mezdrea Patrick 2568 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:52:41
6 Bădilă Aris 2087 2013
(11 ani)
Stejarii Country Club 00:52:79
7 Chebles Tudor 2502 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:53:00
8 Nedelciu Gabriel Cristian 2897 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:54:00

Seria: 7
1 Ionete Alexandru Florian 2263 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:51:27
2 Oproescu Mircea Andrei 2088 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:51:00
3 Dinu Alexandru Stefan 3751 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:50:40
4 Urzică Tudor Nicolae 2210 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:50:00
5 Stefan Andrei Alexandru 3680 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:50:00
6 Dicu Matei Vassilis 2895 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:51:00
7 Jignea Ian 2566 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 00:51:14
8 Nitu Cristian 3018 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:51:87

Seria: 8
1 Tudor Luca Rares 3052 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:50:00
2 Ioan Rareș Andrei 3510 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:49:00
3 Maglaviceanu Darius 2355 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:48:95
4 Crăciun Luca 1666 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:48:43
5 Radutu Patrick 2151 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:48:87
6 Ion Rareș Ștefan 2269 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:49:00
7 Baboi Ionut 3727 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:49:51
8 Crainic Horațiu 2327 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:50:00

Seria: 9
1 Soca Teodor 3696 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:48:00
2 Necula Horia 3731 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:47:70
3 Vlad Alexandru 2195 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:47:00
4 Cristache Cezar Mihai 2351 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:46:71
5 Coman Adrian 1322 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:47:00
6 Zaharia David 2632 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:47:31
7 Nica Alexandru 2262 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:47:70
8 Cutti David Andrei 2190 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:48:00

Seria: 10
1 Constantinescu Cezar Gabriel 2204 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:46:00
2 Stanca Nicolas Alvin 2192 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:45:00
3 Cohut Sasha 2608 2014
(10 ani)
YST Sport Club 00:45:00
4 Ionescu Sasha 1324 2013
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 00:44:00
5 Lazar Andrei 3754 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:45:00
6 Balog Radu 2325 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:45:00
7 Neacșu Phillipe Christian 2206 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:45:60
8 Stelea Alexandru 2159 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:46:14

Seria: 11
1 Mihai David Cristian 2560 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:43:23
2 Fedeles Andrei 2894 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:43:00
3 Goran Ștefan 2136 2013
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:41:15
4 Barbu Filip 2161 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:38:55
5 Bratu Luca 1146 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:40:00
6 Chelaru Bogdan 3134 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:42:36
7 Tudor Bogdan Cristian 2209 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:43:00
8 Petrache Tudor 2152 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:43:35

Proba 6 50m bras/breaststroke - 10 - 11 ani - Fete (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Iulia 3749 2013
(11 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Voicu Sofia Nicole 3740 2013
(11 ani)
OV Swim & Sports 99:99:99
3 Costache Jasmine 3682 2013
(11 ani)
ACS Amiral 99:99:99
4 Tudoran Ana-Maria 3029 2014
(10 ani)
CSS 1 Bucuresti 01:18:18
5 Ciortan Irene 3675 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
6 Militaru Ingrid 3687 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Boitan Sara 3744 2013
(11 ani)
CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vlad Sofia 3422 2014
(10 ani)
CS Focsani 01:06:71
2 Stefan Ilinca Teodora 3368 2014
(10 ani)
ACS Amiral 01:05:34
3 Oancea Raluca 2891 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:00:81
4 Dumitrache Alexia 2155 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:59:77
5 Ioan Mara 2796 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 01:00:36
6 Ologu Bianca 2266 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 01:02:61
7 Tudorache Karina Maria 3001 2014
(10 ani)
Median Bucuresti 01:06:26
8 Matei Ilinca 2937 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 01:18:16

Seria: 3
1 Negraru Maria 3417 2013
(11 ani)
CS Focsani 00:58:45
2 Matei Delia 2531 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:57:00
3 Drăgoescu Karina 2339 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:55:72
4 Marcu Ariana 2448 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:55:03
5 Cristian Alexandra 2108 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:55:70
6 Stroe Carla Elena 2528 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:56:80
7 Vasilescu Ilinca 3253 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:57:51
8 Nistor Denisa Ilinca 3391 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:58:50

Seria: 4
1 Manta Maya 3380 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 00:55:00
2 Tanascu Irina Stefania 2800 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:54:86
3 Lupu Ilinca 2153 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:54:16
4 Vasiliu Andreea Cătălina 2214 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:53:00
5 Gaiu Antonia 2115 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 00:53:28
6 Budan Alma Andreea Maria 2211 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:54:63
7 Ghilerdea Anisia 2411 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:55:00
8 Cîrjă Victoria Andreea 2260 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:55:00

Seria: 5
1 Nuta Ioana 3488 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:51:47
2 Tufenaru Emma Georgiana 3756 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:51:00
3 Lazar Ana 3517 2014
(10 ani)
YST Sport Club 00:50:00
4 Chirfot Raluca 1665 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:49:51
5 Culcica Simona Ioana 2780 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:49:96
6 Ionescu Eva 2342 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:50:50
7 Boghiu Sophia 2104 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:51:00
8 Cocarlea Isabella Georgia 2779 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:51:70

Seria: 6
1 Cilea Sofia 2399 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:49:38
2 Florea Maria 2154 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:49:09
3 Baiceanu Stefania Corina 2534 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:48:31
4 Constantin Rebecca Antonia 3044 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:48:00
5 Parlica Ștefania 3513 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:48:00
6 Gorgovan Sofia Maria 2845 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:48:90
7 Stoian Ioana 2547 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:49:16
8 Ursulică Anastasia 3518 2014
(10 ani)
YST Sport Club 00:49:50

Seria: 7
1 Gugu Alexandra 2259 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 00:47:92
2 Diaconu Daria 2596 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:47:00
3 Duta Anastasia 3752 2014
(10 ani)
CSA Steaua 00:46:00
4 Ivan Maria 2105 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:31
5 Radu Clara Martina 2643 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:45:48
6 Becheru Delia 2156 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:46:55
7 Bulacu Delia Alexandra 2540 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 00:47:10
8 Marioara Elena 2157 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:47:95

Seria: 8
1 Ilie Iulia 1657 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:45:09
2 Craciun Vera 3136 2013
(11 ani)
YST Sport Club 00:45:00
3 Pislaru Alexandra 3489 2013
(11 ani)
CSA Steaua 00:44:37
4 Scorțea Maria 2158 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 00:43:76
5 Barbu Natalia 2164 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:44:05
6 Bujoreanu Raissa Roberta 3198 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:45:00
7 Popa Ana Adela 2530 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:45:03
8 Bădescu Gabriela Agata 2133 2014
(10 ani)
Club Sportiv Câmpina 00:45:23

Seria: 9
1 Manea Emilia 3695 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 00:43:00
2 Florescu Gabriela Teodora 2533 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 00:42:25
3 Gheorghe Gabriela 2642 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:41:77
4 Gavril Sofia 2120 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 00:39:00
5 Dinu Sofia Maria 2250 2014
(10 ani)
Swimming Team 00:40:39
6 Vasile Maria 2264 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 00:42:00
7 Golescu Rebeca 1424 2013
(11 ani)
Swimming Team 00:42:27
8 Dobre Luana 1747 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 00:43:21

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100m fluture/butterfly - 12 - 99 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gugu Rareș 2436 2009
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Vancea Vlad 3170 2009
(15 ani)
Nemo Team 99:99:99
5 Cioara Albert 3162 2008
(16 ani)
Nemo Team 99:99:99
6 Aprodu Matei 2168 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 99:99:99

Seria: 2
1 Deniz Sin 3407 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
2 Gugu Eduard Luca 1565 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Lupu Cristian 3743 2007
(17 ani)
CSS PLOIEȘTI 99:99:99
4 Vasilescu Dan 25 2006
(18 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
5 Ionescu David Stefan 899 2006
(18 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Barbu Lucian Andrei 3692 2012
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
7 Palos David 3441 2010
(14 ani)
Nemo Team 99:99:99
8 Apostu Radu 3404 2012
(12 ani)
Clubul Sportiv Scolar 7 Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Muller Armand 3440 2010
(14 ani)
Nemo Team 01:43:19
2 Razelm Albert 2679 2010
(14 ani)
Stejarii Country Club 01:38:48
3 Socolov Tudor Alexandru 2776 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:31:33
4 Cirlan Angel Gabriel 22941 2011
(13 ani)
Independent 01:29:00
5 Scarlat Rami Ștefan 2187 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:29:00
6 Nae Horia 3725 2012
(12 ani)
CSM Târgoviște 01:33:32
7 Săvescu Daryus 2130 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:40:00
8 Daneasa Sebi 3163 2010
(14 ani)
Nemo Team 01:56:14

Seria: 4
1 Guruiță Luca 1566 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 01:23:76
2 Ilie Vlad Gabriel 2393 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:22:04
3 Chifu Rareș 2326 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:22:00
4 Măgheraș Radu 1569 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 01:20:06
5 Neacșu David 1632 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:20:93
6 Huma Vlad 2328 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:22:00
7 Chitu Vlad Andrei 2135 2012
(12 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:22:19
8 Matei Vlad Alexandru 2185 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:27:56

Seria: 5
1 Giuroiu Alexandru Marian 3763 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:16:00
2 Ghita Albert 3485 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:15:00
3 Tudoran Luca 1715 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:14:40
4 Iordache Robert Andrei 61 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:14:00
5 Coman David 340 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:14:00
6 Vieru Vlad 2367 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:15:00
7 Brașoveanu Radu 1017 2010
(14 ani)
CSM Târgoviște 01:15:48
8 Navala Alexandru 1406 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:20:00

Seria: 6
1 Rotaru Eduard 2363 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:87
2 Preda Eduard Andrei 2229 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:12:48
3 Nae Mihnea 3435 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 01:12:42
4 Gavrilă Alexandru 2353 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:00
5 Holosi Albert 461 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 01:12:00
6 Nițu Rafael 2362 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:12:46
7 Păun Luca Andrei 1711 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 01:12:55
8 Pintilie Eduard 1394 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:13:31

Seria: 7
1 Marcu Sebastian 2332 2005
(19 ani)
CSA Steaua 01:11:17
2 Vasile Mihai Cătălin 864 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:10:00
3 Nicolae Alexandru 3713 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:08:00
4 Molcuti Alexandru 146 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:06:99
5 Circota Ioan 3199 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:08:00
6 Grigoroi Calin 3434 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 01:09:20
7 Mărășescu Denis 2394 2008
(16 ani)
Swimming Team 01:10:41
8 Androne Filip 2166 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 01:11:83

Seria: 8
1 Tita David 1733 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:05:49
2 Aron Mario 96 2007
(17 ani)
Diamond Wolves 01:04:00
3 Bercaru Rareș 15951 2007
(17 ani)
CSS PLOIEȘTI 01:02:06
4 Blidaru David 890 2007
(17 ani)
Club Sportiv Navi 01:01:76
5 Bujor George Antonio 1623 2007
(17 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:02:00
6 Rachieru Ștefan 658 2006
(18 ani)
CSM Târgoviște 01:02:20
7 Orban Eduard 463 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 01:04:00
8 Vasile Antonio Nicholas 863 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 01:06:00

Seria: 9
1 Potângă Bogdan 1573 2008
(16 ani)
Bluemarin Sport Club 01:01:06
2 Rotaru Petru Adrian 71 2008
(16 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:01:00
3 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:00:30
4 Ionescu Vlad 342 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 00:58:99
5 Stanciu Victor Mihai 75 2008
(16 ani)
Colegiul Emil Racovita 00:59:00
6 Nicolae Rares 3714 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:00:79
7 Ștefan Cătălin 16947 2008
(16 ani)
CSA Steaua 01:01:04
8 Neacșu Matei 946 2008
(16 ani)
CSA Steaua 01:01:24

Proba 2 100m fluture/butterfly - 12 - 99 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Freciu Ayanna 1003 2008
(16 ani)
CSS PLOIEȘTI 99:99:99
4 Matei Maria Rebeca 3220 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ciornei Teodora 2443 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Eijkthout Teia Eline 217 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Rednic Achim Daria Maria 880 2008
(16 ani)
Club Sportiv Navi 99:99:99
2 Voinea Ileana 2805 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:32:00
3 Potângă Bianca 1596 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 01:29:41
4 Mărășescu Melania 708 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:26:25
5 Miclea Ana Maria 3060 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 01:28:41
6 Dumitrescu Maria Bianca 2180 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:30:00
7 Cracea Sofia Ioana 3414 2012
(12 ani)
CS Focsani 01:53:57
8 Sanda Mara Elena 3393 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Crețu Elisa Maria 2179 2012
(12 ani)
CSA Steaua 01:22:00
2 Antonescu Eva 1580 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 01:21:52
3 Muti Daria 1420 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:18:00
4 Gavriloiu Antonia 1660 2012
(12 ani)
Swimming Team 01:16:00
5 Ceancu Jasmine Maria 2398 2011
(13 ani)
Swimming Team 01:16:24
6 Buleu Alexa 345 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 01:19:00
7 Avadani Teodora 1449 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 01:22:00
8 Berindei Brândușa 1274 2010
(14 ani)
Club Sportiv Câmpina 01:22:15

Seria: 4
1 Cocu Daria 1583 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 01:13:04
2 Constantin Alexandra 1231 2010
(14 ani)
CSS PLOIEȘTI 01:12:57
3 Niculae Teodora 3715 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:12:15
4 Micu Irina 230 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:11:88
5 Calvo Karen 998 2010
(14 ani)
Diamond Wolves 01:12:00
6 Matei Ana 1412 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:12:37
7 Pătrășcan Adina Maria 2396 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:13:02
8 Mansour Sara 1590 2011
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 01:15:15

Seria: 5
1 Vasilescu Timeea 2345 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 01:10:00
2 Pan Ke Laura Ana Maria 15679 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:09:49
3 Chiru Simona-Andreea 355 2005
(19 ani)
CSM Pitesti 01:07:00
4 Oprea Maria 921 2006
(18 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 01:07:00
5 Tirila Larisa 346 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 01:07:00
6 Floreskul Eva 3728 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 01:08:49
7 Barbieru Anelis Antonia 198 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 01:09:92
8 Dragu Smaranda 2401 2010
(14 ani)
Swimming Team 01:11:00

Proba 3 200m liber/freestyle - 10 - 99 ani - Baieti (181 sportivi inscrisi in 23 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Veghes Radu Mihai 3769 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
3 Popescu Victor Ion 3766 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
4 Oprinoiu Cristian Mario 3694 2012
(12 ani)
CS Focsani 99:99:99
5 Lupu Cristian 3743 2007
(17 ani)
CSS PLOIEȘTI 99:99:99
6 Veghes Darius-Alexandru 3768 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 2
1 Theodorescu Albert 3681 2011
(13 ani)
ACS Amiral 99:99:99
2 Apostu Radu 3404 2012
(12 ani)
Clubul Sportiv Scolar 7 Bucuresti 99:99:99
3 Dinu Tudor Alexandru 3386 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Toma Alexandru 3233 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Carcia Tudor 3371 2014
(10 ani)
ACS Amiral 99:99:99
6 Pantazi Simeon 3392 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Radulescu George 3679 2011
(13 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
8 Matei Alexandru Valentin 3686 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Andreescu Tiberiu 3152 2013
(11 ani)
Median Bucuresti 99:99:99
2 Olteanu Tudor 2951 2014
(10 ani)
ACS Amiral 99:99:99
3 Grigoras Gabriel 2754 2010
(14 ani)
CS Focsani 99:99:99
4 Tobă Petru 2472 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Tobă Tudor 2473 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
6 Tilibasa Radu 2826 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
7 Iusein Enis 2992 2014
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 99:99:99
8 Vraciu Davide Gabriel 3160 2009
(15 ani)
Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Ionescu David Stefan 899 2006
(18 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Radu Sasha Casian 168 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Perian Paul 3265 2014
(10 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 03:46:25
4 Olteanu David Alexandru 3246 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:35:78
5 Iancu Ioan Rares 3201 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:42:20
6 Popescu Dominic Andrei 2787 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 04:12:88
7 Bercaru Rareș 15951 2007
(17 ani)
CSS PLOIEȘTI 99:99:99
8 Radu Ștefan 2388 2010
(14 ani)
ACS Amiral 99:99:99

Seria: 5
1 Chiper Mihai Bogdan 3238 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:34:15
2 Nitu Cristian 3018 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:25:85
3 Dinu Tudor 3215 2010
(14 ani)
ACS Amiral 03:24:69
4 Burghelea Adam 3457 2012
(12 ani)
CSS PLOIEȘTI 03:22:46
5 Ulmaru Ștefan 3420 2014
(10 ani)
CS Focsani 03:23:70
6 Mezdrea Patrick 2568 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 03:25:00
7 Dumitra Rares 3216 2011
(13 ani)
ACS Amiral 03:27:50
8 Hoza Maximilian 3486 2013
(11 ani)
CSA Steaua 03:35:00

Seria: 6
1 Tudor Luca Rares 3052 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:20:30
2 Dinu Matei 3214 2010
(14 ani)
ACS Amiral 03:18:29
3 Ursescu Gabriel 2194 2013
(11 ani)
CSA Steaua 03:15:83
4 Moldoveanu Eric 3338 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:15:00
5 Dinu Alexandru Stefan 3751 2014
(10 ani)
CSA Steaua 03:15:00
6 Cireasa Alin Ionut 2778 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 03:16:17
7 Niculae Eduard 2583 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 03:20:23
8 Dobre Andrei 2434 2014
(10 ani)
Swimming Team 03:20:59

Seria: 7
1 Maglaviceanu Darius 2355 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 03:11:69
2 Stanescu David 3207 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:10:00
3 Baciu Sebastian Alexandru 2147 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 03:07:86
4 Zahariea Bogdan Stefan 2901 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:05:00
5 Nacu Albert 3487 2012
(12 ani)
Clubul Sportiv Scolar 7 Bucuresti 03:06:99
6 Simoiu Lucian Stefan 2896 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:10:00
7 Popa Radu Alexandru 3515 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:10:00
8 Necula Eduard Florin 2550 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:13:14

Seria: 8
1 Dicu Matei Vassilis 2895 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:04:80
2 Constantin Razvan 3385 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 03:00:91
3 Ioan Rareș Andrei 3510 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:00:00
4 Cohut Sasha 2608 2014
(10 ani)
YST Sport Club 03:00:00
5 Nedelciu Gabriel Cristian 2897 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:00:00
6 Ionete Alexandru Florian 2263 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 03:00:53
7 Stefan Andrei Alexandru 3680 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 03:01:00
8 Dumitrache David Mihai 2898 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:05:00

Seria: 9
1 Ion Rareș Ștefan 2269 2013
(11 ani)
YST Sport Club 03:00:00
2 Stanciu Dragoș Alexandru 2188 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 02:59:40
3 Urzică Tudor Nicolae 2210 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:59:00
4 Zaharia David 2632 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:56:90
5 Stoica Luca Gabriel 2567 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 02:58:00
6 Matei Ovidiu 3729 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:59:21
7 Oproescu Mircea Andrei 2088 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 02:59:50
8 Jignea Ian 2566 2014
(10 ani)
Stejarii Country Club 03:00:00

Seria: 10
1 Dumitrășcuță Dragoș 2402 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 02:55:54
2 Sima Matei 2812 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:55:00
3 Crainic Horațiu 2327 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 02:55:00
4 Chelaru Andi 3516 2013
(11 ani)
YST Sport Club 02:54:36
5 Ulmeanu Corneliu 2193 2013
(11 ani)
CSA Steaua 02:55:00
6 Simion Bogdan 2407 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:55:00
7 Cozma Tudor Mihai 2766 2010
(14 ani)
CS Focsani 02:55:20
8 Dobre Tudor Stefan 2563 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 02:56:60

Seria: 11
1 Nica Alexandru 2262 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 02:52:36
2 Soca Teodor 3696 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 02:50:00
3 Chelaru Bogdan 3134 2013
(11 ani)
YST Sport Club 02:49:83
4 Neacșu Ianis 2149 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:48:96
5 Scarlat Rami Ștefan 2187 2012
(12 ani)
CSA Steaua 02:49:00
6 Balog Radu 2325 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 02:50:00
7 Necula Horia 3731 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:51:92
8 Baboi Ionut 3727 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:53:90

Seria: 12
1 Stelea Alexandru 2159 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:48:58
2 Trifan Denis 2160 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:47:35
3 Măgheraș Radu 1569 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 02:46:76
4 Matei Vlad Alexandru 2185 2012
(12 ani)
CSA Steaua 02:45:00
5 Fedeles Andrei 2894 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:45:00
6 Ciocan David 2349 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:47:08
7 Cristache Cezar Mihai 2351 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:47:68
8 Mironescu David Alexander 3138 2011
(13 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 02:48:66

Seria: 13
1 Niculescu David 2226 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:44:97
2 Socolov Tudor Alexandru 2776 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 02:43:08
3 Drăgoi David 2127 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:41:00
4 Gugu Eduard Luca 1565 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 02:40:16
5 Mihai David Cristian 2560 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 02:40:71
6 Crăciun Luca 1666 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 02:42:42
7 Radutu Patrick 2151 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:43:96
8 Coman Adrian 1322 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 02:45:00

Seria: 14
1 Constantinescu Cezar Gabriel 2204 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:40:00
2 Neacșu Phillipe Christian 2206 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:39:40
3 Neacșu David 1632 2012
(12 ani)
CSA Steaua 02:38:68
4 Ionescu Radu 2354 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 02:36:00
5 Ioniță Ștefan Alexandru 2267 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 02:38:50
6 Zaharie Calin Stefan David 2810 2008
(16 ani)
Aqua Life Swimming 02:38:93
7 Petrache Tudor 2152 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:39:70
8 Ciurea Andrei 2416 2011
(13 ani)
CSA Steaua 02:40:00

Seria: 15
1 Spiridon Luca 3205 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:35:00
2 Chifu Rareș 2326 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 02:32:00
3 Huma Vlad 2328 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 02:31:00
4 Pescaru Vlad Andrei 69 2010
(14 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:30:85
5 Ionescu Sasha 1324 2013
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 02:31:00
6 Ghelbereu Leonard Mihai 128 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 02:31:29
7 Giuroiu Alexandru Marian 3763 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:33:00
8 Drăghici Ianis 1562 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 02:35:69

Seria: 16
1 Tudor Bogdan Cristian 2209 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:30:00
2 Sociu Darius Andrei 177 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 02:29:25
3 Goran Ștefan 2136 2013
(11 ani)
Club Sportiv Câmpina 02:29:09
4 Navala Alexandru 1406 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:28:98
5 Cirlan Angel Gabriel 22941 2011
(13 ani)
Independent 02:29:00
6 Petrea Sebastian Constantin 1684 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 02:29:16
7 Păltinișanu Luca 1458 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 02:30:00
8 Aprodu Matei 2168 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 02:30:56

Seria: 17
1 Ghiță Matei 3509 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:27:65
2 Bucur Luca 1398 2011
(13 ani)
Swimming Team 02:26:27
3 Șchiopu Rareș 1574 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 02:25:93
4 Rotaru Eduard 2363 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 02:25:58
5 Koita Amir 1408 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:25:88
6 Petrache Tudor Stefan 161 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 02:26:07
7 Dodoc Yannis 1729 2011
(13 ani)
Swimming Team 02:27:15
8 Bratu Luca 1146 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:27:87

Seria: 18
1 Hammoud Rami 1400 2011
(13 ani)
Swimming Team 02:25:21
2 Păun Luca Andrei 1711 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 02:23:16
3 Capisizu Matei 2348 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 02:22:10
4 Ghita Albert 3485 2012
(12 ani)
CSA Steaua 02:22:00
5 Nelersa Stefan 3712 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:22:00
6 Barbu Filip 2161 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:22:44
7 Marin Robert 2357 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:24:11
8 Guruiță Luca 1566 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 02:25:32

Seria: 19
1 Macsim Robert Ștefan 3758 2012
(12 ani)
CS Trisport Iasi 02:21:70
2 Simion Tudor 1465 2010
(14 ani)
CSM Târgoviște 02:20:20
3 Gavrilă Alexandru 2353 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 02:20:00
4 Dulgheru David 684 2009
(15 ani)
Club Sportiv Câmpina 02:19:00
5 Pătrășcanu Victor 2228 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:19:15
6 Vieru Vlad 2367 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 02:20:00
7 Pintilie Eduard 1394 2010
(14 ani)
Swimming Team 02:21:58
8 Constantin David 2350 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 02:22:00

Seria: 20
1 Mocanu Matei 3709 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:18:00
2 Holosi Albert 461 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 02:18:00
3 Nae Mihnea 3435 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 02:17:42
4 Androne Filip 2166 2012
(12 ani)
Club Sportiv Navi 02:17:19
5 Preda Eduard Andrei 2229 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:17:33
6 Carstina Nicholas Oliver 109 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 02:17:89
7 Zsigmond Darius 1284 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 02:18:00
8 Gugu Rareș 2436 2009
(15 ani)
Bluemarin Sport Club 02:18:74

Seria: 21
1 Bălan Radu Alexandru 101 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 02:17:06
2 Brașoveanu Radu 1017 2010
(14 ani)
CSM Târgoviște 02:16:98
3 Molcuti Alexandru 146 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 02:16:00
4 Mărășescu Denis 2394 2008
(16 ani)
Swimming Team 02:15:90
5 Badarau Robert 99 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 02:15:95
6 Nicolae Alexandru 3713 2010
(14 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:16:00
7 Circota Ioan 3199 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:17:00
8 Modoran Cosmin 3710 2007
(17 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:17:07

Seria: 22
1 Coman David 340 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 02:13:00
2 Orban Eduard 463 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 02:09:00
3 Potângă Bogdan 1573 2008
(16 ani)
Bluemarin Sport Club 02:07:88
4 Rachieru Ștefan 658 2006
(18 ani)
CSM Târgoviște 02:04:32
5 Ion Vlad Cosmin 531 2008
(16 ani)
Swimming Team 02:05:29
6 Blidaru David 890 2007
(17 ani)
Club Sportiv Navi 02:07:93
7 Tita David 1733 2011
(13 ani)
Swimming Team 02:11:22
8 Georgescu Vlad 848 2007
(17 ani)
Club Sportiv Navi 02:15:00

Seria: 23
1 Vieru Rareș 2366 2010
(14 ani)
Club Sportiv Navi 02:03:39
2 Andrei Alexandru 93 2006
(18 ani)
Diamond Wolves 02:02:00
3 Ionescu Vlad 342 2010
(14 ani)
CS Hyperion Brasov 01:59:99
4 Stanciu Victor Mihai 75 2008
(16 ani)
Colegiul Emil Racovita 01:54:00
5 Blejan Ianis 889 2009
(15 ani)
Club Sportiv Navi 01:58:12
6 Sediq Mateen 860 2008
(16 ani)
Club Sportiv Navi 02:00:00
7 Grigoraș Stefan 13849 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:02:10
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel 13853 2005
(19 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:04:04

Proba 4 200m liber/freestyle - 10 - 99 ani - Fete (145 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Obretin Maria Alexandra 3765 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99
4 Costache Jasmine 3682 2013
(11 ani)
ACS Amiral 99:99:99
5 Nedeya Ayda Alecsandra 3764 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99

Seria: 2
2 Vlad Alexia Maria 3421 2007
(17 ani)
CS Focsani 99:99:99
3 Nedelcu Maria 3390 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stefan Ilinca Teodora 3368 2014
(10 ani)
ACS Amiral 99:99:99
5 Manea Diana Andreea 3388 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Sanda Mara Elena 3393 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Ghica Alexandra 3467 2011
(13 ani)
CSS PLOIEȘTI 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Maria Rebeca 3220 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Calinoiu Ionela Claudia 3058 1978
(46 ani)
Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Dragu Smaranda 2401 2010
(14 ani)
Swimming Team 99:99:99
4 Voiculescu Adela Maria 2081 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Vișan Cristina Bianca 2346 2007
(17 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Florescu Gabriela Teodora 2533 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Miclea Ana Maria 3060 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Vasilescu Ilinca 3253 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Ruse Claudia Angela 1558 2007
(17 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Eijkthout Teia Eline 217 2010
(14 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stroe Carla Elena 2528 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:54:96
4 Nistor Denisa Ilinca 3391 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:32:01
5 Gheoaca Daria 2806 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 03:33:40
6 Oancea Raluca 2891 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:57:56
7 Freciu Ayanna 1003 2008
(16 ani)
CSS PLOIEȘTI 99:99:99
8 Chirfot Raluca 1665 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Cîrjă Victoria Andreea 2260 2014
(10 ani)
CSA Steaua 03:29:00
2 Constantin Rebecca Antonia 3044 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:25:00
3 Ioan Mara 2796 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:20:65
4 Matei Delia 2531 2014
(10 ani)
CSA Steaua 03:18:11
5 Lupu Ilinca 2153 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 03:18:54
6 Ologu Bianca 2266 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 03:22:39
7 Tanascu Irina Stefania 2800 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:28:39
8 Lazar Ana 3517 2014
(10 ani)
YST Sport Club 03:30:37

Seria: 6
1 Ghilerdea Anisia 2411 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:15:00
2 Boghiu Sophia 2104 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:13:00
3 Drăgoescu Karina 2339 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 03:12:17
4 Gorgovan Sofia Maria 2845 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:11:81
5 Gaiu Antonia 2115 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 03:12:00
6 Cocarlea Isabella Georgia 2779 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:12:67
7 Munteanu Antonia 2761 2012
(12 ani)
ACS Escape Focsani 03:13:46
8 Florea Maria 2154 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 03:17:64

Seria: 7
1 Culcica Simona Ioana 2780 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:10:24
2 Ursulică Anastasia 3518 2014
(10 ani)
YST Sport Club 03:09:30
3 Parlica Ștefania 3513 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 03:08:00
4 Horgea Ilinca 2807 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 03:07:71
5 Popa Ana Adela 2530 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 03:07:96
6 Spulber Ioana Teodora 3221 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 03:08:45
7 Nuta Ioana 3488 2013
(11 ani)
CSA Steaua 03:10:00
8 Călinoiu Maya 2117 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 03:11:00

Seria: 8
1 Vlad Iris 2116 2013
(11 ani)
Aqua Life Swimming 03:07:00
2 Manea Alexandra 3213 2011
(13 ani)
Aqua Life Swimming 03:05:00
3 Dumitrache Alexia 2155 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 03:03:24
4 Cilea Sofia 2399 2013
(11 ani)
Swimming Team 03:01:16
5 Bogoslov Natalia 3133 2012
(12 ani)
YST Sport Club 03:02:46
6 Vasiliu Andreea Cătălina 2214 2014
(10 ani)
CSA Steaua 03:05:00
7 Stan Alessandra Izabel 1670 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 03:05:80
8 Craciun Vera 3136 2013
(11 ani)
YST Sport Club 03:07:44

Seria: 9
1 Căpitănescu Carla 2178 2012
(12 ani)
CSA Steaua 03:00:00
2 Diaconu Daria 2596 2013
(11 ani)
YST Sport Club 02:58:43
3 Marcu Ariana 2448 2013
(11 ani)
Swimming Team 02:57:50
4 Barbu Natalia 2164 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:56:15
5 Ionescu Eva 2342 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:57:23
6 Cristian Alexandra 2108 2014
(10 ani)
Aqua Life Swimming 02:58:00
7 Becheru Delia 2156 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:59:52
8 Vasiliu Alessia Nicoleta 2183 2012
(12 ani)
CSA Steaua 03:00:00

Seria: 10
1 Duta Anastasia 3752 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:55:00
2 Budan Alma Andreea Maria 2211 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:54:00
3 Stoian Ioana 2547 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 02:52:85
4 Nicolaescu Tatiana Andreea 1638 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 02:52:04
5 Savulescu Antonia Maria 2784 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 02:52:09
6 Oncete Ema 2852 2013
(11 ani)
Swimming Team 02:53:49
7 Ivan Maria 2105 2014
(10 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:55:00
8 Bulacu Delia Alexandra 2540 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 02:55:74

Seria: 11
1 Marioara Elena 2157 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:51:12
2 Martin Diana 3511 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:50:23
3 Tufenaru Emma Georgiana 3756 2014
(10 ani)
CSA Steaua 02:50:00
4 Dumitrescu Maria Bianca 2180 2012
(12 ani)
CSA Steaua 02:49:00
5 Vaduva Dumitru Alexia 3209 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:50:00
6 Bădescu Gabriela Agata 2133 2014
(10 ani)
Club Sportiv Câmpina 02:50:07
7 Baiceanu Stefania Corina 2534 2014
(10 ani)
Aqua Sport Citius 02:50:67
8 Gugu Alexandra 2259 2014
(10 ani)
Bluemarin Sport Club 02:51:15

Seria: 12
1 Pislaru Alexandra 3489 2013
(11 ani)
CSA Steaua 02:48:00
2 Iacob Catalina 2803 2008
(16 ani)
Aqua Sport Citius 02:46:79
3 Grecu Alexandra 2165 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:46:33
4 Olteanu Ana Maria 1422 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:45:52
5 Osman Delia Maria 2777 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 02:45:87
6 Potângă Bianca 1596 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 02:46:55
7 Mladin Delia 3139 2007
(17 ani)
Club Sportiv Euro Swimming 02:47:28
8 Enache Amalia 2409 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:48:42

Seria: 13
1 Nica Maria 1593 2011
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 02:44:34
2 Scorțea Maria 2158 2014
(10 ani)
Club Sportiv Navi 02:42:46
3 Bujoreanu Raissa Roberta 3198 2013
(11 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:42:00
4 Dobre Luana 1747 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:41:43
5 Ambrozie Ecaterina 2131 2012
(12 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:42:00
6 Ciornei Teodora 2443 2010
(14 ani)
Bluemarin Sport Club 02:42:29
7 Ilie Iulia 1657 2014
(10 ani)
Swimming Team 02:43:20
8 Postelnicu Anastasia 2223 2013
(11 ani)
Swimming Team 02:45:02

Seria: 14
1 Păduraru Erica 2536 2013
(11 ani)
CSA Steaua 02:40:00
2 Dascălu Antonia 2329 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 02:40:00
3 Manea Emilia 3695 2014
(10 ani)
CS Hyperion Brasov 02:38:00
4 Rauca Rebeca 2844 2011
(13 ani)
Aqua Sport Citius 02:37:35
5 Botila Rebeca 3497 2011
(13 ani)
Swimming Team 02:37:35
6 Crețu Elisa Maria 2179 2012
(12 ani)
CSA Steaua 02:40:00
7 Pîrvan Ana Maria 2330 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 02:40:00
8 Antonescu Eva 1580 2012
(12 ani)
Bluemarin Sport Club 02:40:70

Seria: 15
1 Vasile Maria 2264 2013
(11 ani)
Bluemarin Sport Club 02:36:13
2 Linte Ilinca 2163 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:35:13
3 Avadani Teodora 1449 2012
(12 ani)
CS Hyperion Brasov 02:35:00
4 Constantin Antonia 2162 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:34:16
5 Negoi Ilinca 1637 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:34:37
6 Pelin Erika 3514 2011
(13 ani)
ACS Universitar Spiru Haret 02:35:00
7 Mansour Sara 1590 2011
(13 ani)
Bluemarin Sport Club 02:35:72
8 Golescu Rebeca 1424 2013
(11 ani)
Swimming Team 02:37:00

Seria: 16
1 Năstase Maria 1635 2013
(11 ani)
Aqua Sport Citius 02:31:98
2 Buleu Alexa 345 2011
(13 ani)
CS Hyperion Brasov 02:30:00
3 Rotaru Carla 2254 2012
(12 ani)
Swimming Team 02:28:58
4 Ceancu Jasmine Maria 2398 2011
(13 ani)
Swimming Team 02:28:19
5 Gheorghe Alexandra 1476 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 02:28:23
6 Constantin Alexandra 1231 2010
(14 ani)
CSS PLOIEȘTI 02:29:26
7 Batel Maya 2335 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 02:30:00
8 Berindei Brândușa 1274 2010
(14 ani)
Club Sportiv Câmpina 02:33:97

Seria: 17
1 Mirea Ștefania 1477 2008
(16 ani)
CSM Târgoviște 02:27:98
2 Breban Cezara Gabriela 1495 2012
(12 ani)
Academia de Înot Baia Mare 02:27:90
3 Muti Daria 1420 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 02:27:00
4 Zarojanu Ana 1426 2013
(11 ani)
Swimming Team 02:25:26
5 Ene Julia-Gabriela 1694 2012
(12 ani)
Aqua Sport Citius 02:26:33
6 Dragan Alexandra Huguette 3704 2006
(18 ani)
Colegiul Emil Racovita 02:27:00
7 Gheorghe Gabriela 2642 2013
(11 ani)
Club Sportiv Navi 02:27:91
8 Vasilescu Timeea 2345 2011
(13 ani)
Club Sportiv Navi 02:28:10

Seria: 18
1 Holosi Sonia 1450 2013
(11 ani)
CS Hyperion Brasov 02:25:00
2