Rezultatele finale pentru 7.Cupa "Andrei Nicolescu" Editia III - 2019

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri fluture/butterfly (7 - 15 ani) M

1 Ghile Dragoș 15 ani - CSA Steaua 00:26:06 Timp 836 Cod 0 Puncte 624 Puncte FINA
1 Pandele Alexandru Edward 14 ani - Aqua Team 00:27:78 Timp 856 Cod 0 Puncte 515 Puncte FINA
2 Mihai David 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:28:03 Timp 901 Cod 0 Puncte 501 Puncte FINA
3 Stoian Razvan Gabriel 14 ani - CSA Steaua 00:28:07 Timp 5 Cod 0 Puncte 499 Puncte FINA
4 Jianu Adrian 14 ani - CSA Steaua 00:28:21 Timp 727 Cod 0 Puncte 491 Puncte FINA
5 Tănase Daniel Vasile 14 ani - CSA Steaua 00:28:37 Timp 948 Cod 0 Puncte 483 Puncte FINA
2 Romaș Codruț 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:28:43 Timp 907 Cod 0 Puncte 480 Puncte FINA
3 Nicola Ionuț 15 ani - CSA Steaua 00:29:18 Timp 833 Cod 0 Puncte 444 Puncte FINA
6 Brătulescu Iustinian Dragoș 14 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:29:19 Timp 929 Cod 0 Puncte 444 Puncte FINA
1 Sediq Edris 13 ani - Aqua Team 00:29:35 Timp 859 Cod 0 Puncte 436 Puncte FINA
4 Podeanu Andrei 15 ani - CSS PLOIEȘTI 00:29:45 Timp 363 Cod 0 Puncte 432 Puncte FINA
7 Budiaci Vladimir 14 ani - Aqua Team 00:29:45 Timp 840 Cod 0 Puncte 432 Puncte FINA
2 Bucur Andreas 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:48 Timp 105 Cod 0 Puncte 431 Puncte FINA
8 Bălănescu Filip 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:29:48 Timp 888 Cod 0 Puncte 431 Puncte FINA
5 Gherghel Vlad 15 ani - CSA Steaua 00:29:56 Timp 835 Cod 0 Puncte 427 Puncte FINA
9 Melianu Cristian 14 ani - CSA Steaua 00:29:66 Timp 837 Cod 0 Puncte 423 Puncte FINA
3 Baciu Denis Andrei 13 ani - LPS Bacau 00:30:02 Timp 415 Cod 0 Puncte 408 Puncte FINA
10 Lazăr Andrei 14 ani - CSA Steaua 00:30:07 Timp 945 Cod 0 Puncte 406 Puncte FINA
4 Deac Ștefan 13 ani - Aqua Team 00:30:09 Timp 844 Cod 0 Puncte 405 Puncte FINA
11 Dragu Sebastian Filip 14 ani - Aqua Team 00:30:11 Timp 845 Cod 0 Puncte 404 Puncte FINA
5 Seksi Luca 13 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:30:35 Timp 908 Cod 0 Puncte 395 Puncte FINA
1 Bonciu Matei 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:30:36 Timp 892 Cod 0 Puncte 394 Puncte FINA
12 Șerbanescu Ștefan 14 ani - CSS PLOIEȘTI 00:30:36 Timp 364 Cod 0 Puncte 394 Puncte FINA
6 Strîmbeanu Răzvan 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:30:48 Timp 934 Cod 0 Puncte 390 Puncte FINA
2 Badea Robert Andrei 12 ani - Aqua Team 00:30:60 Timp 839 Cod 0 Puncte 385 Puncte FINA
7 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 00:30:60 Timp 143 Cod 0 Puncte 385 Puncte FINA
13 Dumitru Mario 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:30:70 Timp 897 Cod 0 Puncte 381 Puncte FINA
3 Georgescu Vlad 12 ani - Aqua Team 00:31:17 Timp 848 Cod 0 Puncte 364 Puncte FINA
1 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 00:31:45 Timp 97 Cod 0 Puncte 355 Puncte FINA
4 Trocin Ștefan 12 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 00:31:67 Timp 994 Cod 0 Puncte 347 Puncte FINA
14 Cornaciu Ștefan Adrian 14 ani - Aqua Team 00:31:75 Timp 842 Cod 0 Puncte 345 Puncte FINA
8 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 00:31:91 Timp 93 Cod 0 Puncte 339 Puncte FINA
5 Andrieș Eric Ștefan 12 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:32:02 Timp 928 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
6 Sibișeanu David Andrei 12 ani - Aqua Team 00:32:03 Timp 861 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
9 Fleschiu David 13 ani - Club Sportiv Atack Team 00:32:17 Timp 959 Cod 0 Puncte 331 Puncte FINA
7 Despina Stefan Ionut 12 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:32:36 Timp 280 Cod 0 Puncte 325 Puncte FINA
2 Chiriță Petru 11 ani - Renovatio Sport Club 00:32:37 Timp 1018 Cod 0 Puncte 325 Puncte FINA
15 Vlăsceanu Antonio 14 ani - Club Sportiv Atack Team 00:32:41 Timp 960 Cod 0 Puncte 324 Puncte FINA
8 Constantin Mihai 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:32:43 Timp 894 Cod 0 Puncte 323 Puncte FINA
10 Panait Paul 13 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 00:33:15 Timp 993 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
11 Firu Lucian 13 ani - Total Sport Art 00:33:25 Timp 1079 Cod 0 Puncte 300 Puncte FINA
3 Agapie David 11 ani - Total Sport Art 00:33:44 Timp 1076 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
4 Ion Vlad Cosmin 11 ani - Swimming Team 00:33:69 Timp 531 Cod 0 Puncte 288 Puncte FINA
1 Mija Radu 10 ani - CSA Steaua 00:33:70 Timp 490 Cod 0 Puncte 288 Puncte FINA
5 State Matei 11 ani - CSA Steaua 00:33:76 Timp 494 Cod 0 Puncte 287 Puncte FINA
6 Gherghina Alexandru 11 ani - Total Sport Art 00:33:81 Timp 1080 Cod 0 Puncte 285 Puncte FINA
7 Sediq Mateen 11 ani - Aqua Team 00:33:95 Timp 860 Cod 0 Puncte 282 Puncte FINA
9 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 00:34:02 Timp 106 Cod 0 Puncte 280 Puncte FINA
8 Ștefan Cătălin 11 ani - CSA Steaua 00:34:03 Timp 328 Cod 0 Puncte 280 Puncte FINA
16 Ceausescu Horia 14 ani - CSS PLOIEȘTI 00:34:07 Timp 358 Cod 0 Puncte 279 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 9 ani - CSM Ploiești 00:34:23 Timp 441 Cod 0 Puncte 275 Puncte FINA
12 Morjolic Liviu 13 ani - Aqua Sport Citius 00:34:56 Timp 147 Cod 0 Puncte 267 Puncte FINA
2 Scarlat Albert Florian 10 ani - Aqua Sport Citius 00:34:57 Timp 173 Cod 0 Puncte 267 Puncte FINA
9 Apostol Petru 11 ani - Aqua Sport Citius 00:34:66 Timp 95 Cod 0 Puncte 265 Puncte FINA
10 Badescu Stefan 11 ani - Aqua Sport Citius 00:34:74 Timp 100 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
10 Dinu Ian 12 ani - Renovatio Sport Club 00:34:79 Timp 1022 Cod 0 Puncte 262 Puncte FINA
11 Constantin David 11 ani - Aqua Sport Citius 00:34:82 Timp 114 Cod 0 Puncte 261 Puncte FINA
11 Blidaru David 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:34:96 Timp 890 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
12 Gonța Adrian 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:34:99 Timp 1060 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
13 Ruse Matei 12 ani - Aqua Sport Citius 00:35:04 Timp 171 Cod 0 Puncte 256 Puncte FINA
12 Neacșu Matei 11 ani - CSA Steaua 00:35:15 Timp 946 Cod 0 Puncte 254 Puncte FINA
13 Maschiu Matteo 11 ani - Renovatio Sport Club 00:35:15 Timp 1028 Cod 0 Puncte 254 Puncte FINA
14 Alexandrescu Radu 11 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:35:17 Timp 885 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
14 Velikov Stoyan 12 ani - Invictus Pleven 00:35:48 Timp 1086 Cod 0 Puncte 247 Puncte FINA
3 Bacalu Eduard 10 ani - CSA Steaua 00:35:50 Timp 487 Cod 0 Puncte 246 Puncte FINA
4 Ana Victor 10 ani - CSM Ploiești 00:35:64 Timp 438 Cod 0 Puncte 243 Puncte FINA
13 Alexandrescu Mihai 13 ani - CSS PLOIEȘTI 00:35:75 Timp 713 Cod 0 Puncte 241 Puncte FINA
15 Chiscop Vlad 12 ani - Aqua Sport Citius 00:35:78 Timp 112 Cod 0 Puncte 241 Puncte FINA
5 Păun Fabian 10 ani - CSM Ploiești 00:35:84 Timp 442 Cod 0 Puncte 239 Puncte FINA
6 Bujoreanu Robert 10 ani - Legacy Aquatix 00:36:16 Timp 423 Cod 0 Puncte 233 Puncte FINA
14 Marchitan Daniil 13 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:36:67 Timp 1061 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
15 Slave Robert 11 ani - Aqua Sport Citius 00:36:67 Timp 176 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
15 Stoica Robert 13 ani - CSS PLOIEȘTI 00:36:69 Timp 717 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
2 Kantor Robert 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:36:89 Timp 343 Cod 0 Puncte 220 Puncte FINA
16 Smadu David 11 ani - Total Sport Art 00:36:98 Timp 1082 Cod 0 Puncte 218 Puncte FINA
7 Bumbac Eduard Gabriel 10 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:37:20 Timp 279 Cod 0 Puncte 214 Puncte FINA
17 Tănase Rareș 11 ani - CSA Steaua 00:37:29 Timp 949 Cod 0 Puncte 213 Puncte FINA
16 Pocora Vlad Teodor 12 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:37:33 Timp 282 Cod 0 Puncte 212 Puncte FINA
16 Dan Tudor 13 ani - Performer C.S. 00:37:57 Timp 257 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
18 Musat Darius 11 ani - Aqua Sport Citius 00:37:64 Timp 148 Cod 0 Puncte 207 Puncte FINA
17 Banu Artur 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:37:90 Timp 1050 Cod 0 Puncte 202 Puncte FINA
3 Vasile Antonio Nicholas 9 ani - Aqua Team 00:38:22 Timp 863 Cod 0 Puncte 197 Puncte FINA
19 Zisu Luca 11 ani - Aqua Sport Citius 00:38:27 Timp 194 Cod 0 Puncte 197 Puncte FINA
4 Nicolau Robert 9 ani - Aqua Sport Citius 00:38:64 Timp 156 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
5 Ivana Tudor 9 ani - CSA Steaua 00:38:68 Timp 489 Cod 0 Puncte 190 Puncte FINA
20 Bobeica Vasilii 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:38:85 Timp 1051 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
18 Bercaru Rareș 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:38:86 Timp 715 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
8 Orezeanu Luca 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:38:87 Timp 905 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
19 Matei Mihnea 12 ani - Aqua Sport Citius 00:38:96 Timp 138 Cod 0 Puncte 186 Puncte FINA
21 Istrate Erik 11 ani - Aqua Sport Citius 00:39:09 Timp 132 Cod 0 Puncte 184 Puncte FINA
22 Zamfir Ștefan 11 ani - Swimming Team 00:39:10 Timp 1071 Cod 0 Puncte 184 Puncte FINA
20 Preda Alexandru 12 ani - CSA Steaua 00:39:29 Timp 947 Cod 0 Puncte 182 Puncte FINA
23 Zoie Luca 11 ani - Renovatio Sport Club 00:39:50 Timp 1037 Cod 0 Puncte 179 Puncte FINA
9 Oprea Tudor 10 ani - Aqua Team 00:40:31 Timp 855 Cod 0 Puncte 168 Puncte FINA
10 Mihai Andrei Răzvan 10 ani - Performer C.S. 00:40:37 Timp 264 Cod 0 Puncte 167 Puncte FINA
11 Abboud Youssef 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:41:53 Timp 884 Cod 0 Puncte 154 Puncte FINA
6 Dumitrescu De Hillerin Petru 9 ani - Aqua Team 00:41:98 Timp 846 Cod 0 Puncte 149 Puncte FINA
7 Vasile Mihai Cătălin 9 ani - Aqua Team 00:42:19 Timp 864 Cod 0 Puncte 147 Puncte FINA
24 Beoca Matei 11 ani - Renovatio Sport Club 00:42:57 Timp 1016 Cod 0 Puncte 143 Puncte FINA
25 Dinu Eric 11 ani - Aqua Sport Citius 00:43:28 Timp 120 Cod 0 Puncte 136 Puncte FINA
12 Parvu Iustin 10 ani - Aqua Sport Citius 00:43:64 Timp 160 Cod 0 Puncte 132 Puncte FINA
26 Unchiasu Victor 11 ani - Legacy Aquatix 00:44:64 Timp 421 Cod 0 Puncte 124 Puncte FINA
8 Brașoveanu Radu 9 ani - Renovatio Sport Club 00:44:85 Timp 1017 Cod 0 Puncte 122 Puncte FINA
21 Fotachi Maxim 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:45:01 Timp 1057 Cod 0 Puncte 121 Puncte FINA
9 Bălan Radu Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius 00:45:55 Timp 101 Cod 0 Puncte 116 Puncte FINA
13 Militaru Eduard 10 ani - Aquatonics C.S. 00:46:13 Timp 534 Cod 0 Puncte 112 Puncte FINA
1 Ghita Vladut Paul Matei 8 ani - Pescarusul Izvorani 00:46:70 Timp 58 Cod 0 Puncte 108 Puncte FINA
10 Carstina Nicholas 9 ani - Aqua Sport Citius 00:46:80 Timp 109 Cod 0 Puncte 107 Puncte FINA
2 Goran Pavel 8 ani - Renovatio Sport Club 00:48:10 Timp 1026 Cod 0 Puncte 99 Puncte FINA
27 Ușcov Maxim 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:48:22 Timp 1069 Cod 0 Puncte 98 Puncte FINA
28 Cotruța Nichita 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:50:08 Timp 1056 Cod 0 Puncte 87 Puncte FINA
14 Prodan Nicholas 10 ani - Performer C.S. 00:50:41 Timp 19 Cod 0 Puncte 86 Puncte FINA
3 Vrabie Nichita 8 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:51:07 Timp 1070 Cod 0 Puncte 82 Puncte FINA
4 Stanciu Victor 8 ani - Legacy Aquatix 00:55:89 Timp 828 Cod 0 Puncte 63 Puncte FINA
15 Doltu Victor 10 ani - Renovatio Sport Club 00:56:01 Timp 1023 Cod 0 Puncte 62 Puncte FINA
5 Pislea Ciprian 8 ani - Legacy Aquatix 00:56:51 Timp 827 Cod 0 Puncte 61 Puncte FINA
11 Bordian Alin 9 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:03:44 Timp 1053 Cod 0 Puncte 43 Puncte FINA
12 Bodișteanu Eduard 9 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:04:50 Timp 1052 Cod 0 Puncte 41 Puncte FINA
1 Frunceac Cosmin 7 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:05:97 Timp 1058 Cod 0 Puncte 38 Puncte FINA
6 Udrescu Radu 8 ani - Renovatio Sport Club 01:10:90 Timp 1035 Cod 0 Puncte 30 Puncte FINA
16 Flussberg Adam 10 ani - Renovatio Sport Club 01:19:04 Timp 1024 Cod 0 Puncte 22 Puncte FINA
7 Cristescu Tudor 8 ani - Renovatio Sport Club 01:23:76 Timp 1020 Cod 0 Puncte 18 Puncte FINA
6 Anghel Darius 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 886 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
13 Saidac Alexandru 9 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1033 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Pisoschi Matei 13 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1031 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Toma Mina 14 ani - CSS PLOIEȘTI 99:99:99 Timp 1090 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
22 Ionescu Daniel 12 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 497 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

2. 50 metri fluture/butterfly (7 - 14 ani) F

1 Știrbu Ioana Maria 13 ani - Performer C.S. 00:30:76 Timp 2 Cod 0 Puncte 500 Puncte FINA
2 Ursu Ioana 13 ani - Renovatio Sport Club 00:30:96 Timp 987 Cod 0 Puncte 491 Puncte FINA
1 Stancu Aida 12 ani - CSM Ploiești 00:31:30 Timp 447 Cod 0 Puncte 475 Puncte FINA
1 Diamandescu Eliza 11 ani - Renovatio Sport Club 00:31:36 Timp 999 Cod 0 Puncte 472 Puncte FINA
3 Pintilie Alessia 13 ani - Swimming Team 00:31:41 Timp 529 Cod 0 Puncte 470 Puncte FINA
2 Mihalcea Maria Camelia 12 ani - CSA Steaua 00:31:83 Timp 953 Cod 0 Puncte 452 Puncte FINA
2 Boleacu Paula 12 ani - Renovatio Sport Club 00:31:83 Timp 984 Cod 0 Puncte 452 Puncte FINA
1 Drog Maria 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:31:84 Timp 916 Cod 0 Puncte 451 Puncte FINA
2 Dumitru Anisia 14 ani - Renovatio Sport Club 00:32:03 Timp 1001 Cod 0 Puncte 443 Puncte FINA
4 Chiriță Clara Maria 13 ani - Aqua Team 00:32:21 Timp 869 Cod 0 Puncte 436 Puncte FINA
5 Sofronea Ingrid 13 ani - Aqua Club Suceava 00:32:60 Timp 996 Cod 0 Puncte 420 Puncte FINA
3 Cojocar Ecaterina 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:32:64 Timp 1043 Cod 0 Puncte 419 Puncte FINA
3 Constantin Denisa 14 ani - Aqua Sport Citius 00:32:65 Timp 209 Cod 0 Puncte 418 Puncte FINA
1 Bacalu Denisa 10 ani - CSA Steaua 00:32:69 Timp 476 Cod 0 Puncte 417 Puncte FINA
6 Dobrican Ioana Ruxandra 13 ani - Performer C.S. 00:32:85 Timp 6 Cod 0 Puncte 411 Puncte FINA
4 Argeșanu Maria 12 ani - Aqua Sport Citius 00:32:87 Timp 195 Cod 0 Puncte 410 Puncte FINA
5 Frunză Ingrid 12 ani - CSA Steaua 00:32:92 Timp 952 Cod 0 Puncte 408 Puncte FINA
6 Cozma Ioana 12 ani - Nautica Bacău 00:33:13 Timp 1104 Cod 0 Puncte 400 Puncte FINA
7 Bescheret Anca 13 ani - Aqua Sport Citius 00:33:14 Timp 290 Cod 0 Puncte 400 Puncte FINA
8 Menciu Ioana 13 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:33:16 Timp 919 Cod 0 Puncte 399 Puncte FINA
7 Toader Francesca 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:33:22 Timp 924 Cod 0 Puncte 397 Puncte FINA
8 Voicu Ioana 12 ani - Aqua Sport Citius 00:33:23 Timp 252 Cod 0 Puncte 397 Puncte FINA
4 Badea Bianca 14 ani - Aqua Sport Citius 00:33:40 Timp 196 Cod 0 Puncte 391 Puncte FINA
9 Toma Roxana Maria 13 ani - Aqua Team 00:33:44 Timp 883 Cod 0 Puncte 389 Puncte FINA
9 Nita Andra 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:33:48 Timp 445 Cod 0 Puncte 388 Puncte FINA
10 Mihai Teodora Maria 12 ani - CSM Galați 00:34:13 Timp 981 Cod 0 Puncte 366 Puncte FINA
2 Moscaliuc Maria 11 ani - Renovatio Sport Club 00:34:14 Timp 985 Cod 0 Puncte 366 Puncte FINA
3 Profiran Sara 11 ani - CSM Ploiești 00:34:21 Timp 940 Cod 0 Puncte 364 Puncte FINA
10 Popovici Petriana 13 ani - Aqua Club Suceava 00:34:31 Timp 995 Cod 0 Puncte 361 Puncte FINA
5 Oprea Ana Maria 14 ani - Aqua Team 00:34:33 Timp 878 Cod 0 Puncte 360 Puncte FINA
11 Iofciu Alexandra 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:34:95 Timp 939 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
2 Păun Briana Mihaela 10 ani - CSM Ploiești 00:34:96 Timp 446 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
4 Munteanu Mihaela 11 ani - CS MEDGIDIA 00:34:99 Timp 681 Cod 0 Puncte 340 Puncte FINA
3 Craioveanu Rebeca 10 ani - CSA Steaua 00:35:21 Timp 478 Cod 0 Puncte 334 Puncte FINA
4 Gagiu Elise Maria 10 ani - Swimming Team 00:35:39 Timp 527 Cod 0 Puncte 328 Puncte FINA
5 Forțu Erika 10 ani - CSM Ploiești 00:35:41 Timp 444 Cod 0 Puncte 328 Puncte FINA
6 Nikol Nikolova 10 ani - Invictus Pleven 00:35:58 Timp 300 Cod 0 Puncte 323 Puncte FINA
7 Mihai Denisa 10 ani - Aqua Sport Citius 00:35:82 Timp 232 Cod 0 Puncte 317 Puncte FINA
8 Calapod Christine 10 ani - Nautica Bacău 00:35:89 Timp 966 Cod 0 Puncte 315 Puncte FINA
5 Doncilă Daria Nicole 11 ani - Aqua Sport Galați 00:36:04 Timp 983 Cod 0 Puncte 311 Puncte FINA
11 Oancea Maria 12 ani - Renovatio Sport Club 00:36:06 Timp 1006 Cod 0 Puncte 310 Puncte FINA
6 Cunciu Alessia 11 ani - CSS PLOIEȘTI 00:36:38 Timp 1091 Cod 0 Puncte 302 Puncte FINA
7 Ban Alexia 11 ani - Aqua Sport Citius 00:36:85 Timp 197 Cod 0 Puncte 291 Puncte FINA
9 Grosu Ana Maria 10 ani - Aquatonics C.S. 00:36:90 Timp 537 Cod 0 Puncte 290 Puncte FINA
12 Giuroiu Emma Ingrid 13 ani - Pescarusul Izvorani 00:37:04 Timp 520 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
1 Ganea Iustina 9 ani - CSA Steaua 00:37:16 Timp 479 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
8 Burlacu Amalia 11 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 00:37:25 Timp 991 Cod 0 Puncte 282 Puncte FINA
9 Constantinescu Noemi 11 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:37:38 Timp 914 Cod 0 Puncte 279 Puncte FINA
2 Vasian Antonia 9 ani - Aqua Sport Citius 00:37:84 Timp 251 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
10 Ioniță Ioana 10 ani - CSA Steaua 00:38:13 Timp 972 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
10 Jipa Alexandra 11 ani - Club Sportiv Atack Team 00:38:16 Timp 958 Cod 0 Puncte 262 Puncte FINA
12 Mustață Ana 12 ani - Renovatio Sport Club 00:38:41 Timp 1005 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
13 Bolocan Alexandra 12 ani - Swimming Team 00:38:73 Timp 523 Cod 0 Puncte 250 Puncte FINA
3 Matache Amalia 9 ani - CSA Steaua 00:38:87 Timp 481 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
4 Udroiu Anastasia 9 ani - Renovatio Sport Club 00:38:94 Timp 1038 Cod 0 Puncte 246 Puncte FINA
11 Berteanu Bianca Maria 10 ani - CSA Steaua 00:38:99 Timp 978 Cod 0 Puncte 245 Puncte FINA
5 Tirila Larisa 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:39:18 Timp 346 Cod 0 Puncte 242 Puncte FINA
11 Chirnogeanu Adina Ioana 11 ani - Aqua Team 00:39:27 Timp 870 Cod 0 Puncte 240 Puncte FINA
6 Stoenescu Andreea 9 ani - CSA Steaua 00:39:32 Timp 484 Cod 0 Puncte 239 Puncte FINA
12 Iorga Maria 11 ani - Swimming Team 00:39:38 Timp 528 Cod 0 Puncte 238 Puncte FINA
7 Dolocan Alessia 9 ani - CSA Steaua 00:39:61 Timp 974 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
12 Dan Maria 10 ani - Aqua Team 00:39:64 Timp 873 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
6 Dumitru Amalia 14 ani - CSS PLOIEȘTI 00:39:90 Timp 365 Cod 0 Puncte 229 Puncte FINA
13 Cazacu Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 00:40:09 Timp 201 Cod 0 Puncte 226 Puncte FINA
14 Ceaicovschi Sosia 10 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:40:33 Timp 1042 Cod 0 Puncte 222 Puncte FINA
13 Racoviță Eliza 11 ani - Aqua Sport Citius 00:40:46 Timp 1102 Cod 0 Puncte 220 Puncte FINA
14 Telegeanu Ioana 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:40:48 Timp 720 Cod 0 Puncte 219 Puncte FINA
15 Constantinescu Alexandra 10 ani - Aqua Sport Citius 00:40:58 Timp 215 Cod 0 Puncte 218 Puncte FINA
16 Pop Karina 10 ani - CSA Steaua 00:40:90 Timp 728 Cod 0 Puncte 213 Puncte FINA
8 Manea Arya 9 ani - Aqua Sport Citius 00:41:51 Timp 227 Cod 0 Puncte 203 Puncte FINA
9 Pavel Bianca 9 ani - Aquatonics C.S. 00:41:80 Timp 538 Cod 0 Puncte 199 Puncte FINA
10 Colotelo Bianca 9 ani - CSA Steaua 00:42:11 Timp 975 Cod 0 Puncte 195 Puncte FINA
15 Mircea Cosmina 12 ani - Pescarusul Izvorani 00:42:47 Timp 234 Cod 0 Puncte 190 Puncte FINA
11 Gheba Amalia Georgiana 9 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:42:85 Timp 285 Cod 0 Puncte 185 Puncte FINA
17 Stancescu Ioana 10 ani - CSA Steaua 00:43:00 Timp 483 Cod 0 Puncte 183 Puncte FINA
12 Vasilescu Cătălina 9 ani - CSA Steaua 00:43:02 Timp 970 Cod 0 Puncte 183 Puncte FINA
13 Stanca Ilinca 9 ani - Club Sportiv Atack Team 00:43:11 Timp 957 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
14 Marinescu Alexia 11 ani - Aquatonics C.S. 00:44:66 Timp 536 Cod 0 Puncte 163 Puncte FINA
1 Mocanu Natalia 8 ani - Renovatio Sport Club 00:46:51 Timp 1004 Cod 0 Puncte 144 Puncte FINA
2 Menciu Ilinca 8 ani - Legacy Aquatix 00:48:96 Timp 829 Cod 0 Puncte 124 Puncte FINA
14 Fleschiu Bianca 9 ani - Club Sportiv Atack Team 00:50:64 Timp 956 Cod 0 Puncte 112 Puncte FINA
1 Fiama Sarah 7 ani - Renovatio Sport Club 00:53:97 Timp 1002 Cod 0 Puncte 92 Puncte FINA
3 Florința Sofia 8 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:58:98 Timp 1046 Cod 0 Puncte 71 Puncte FINA
2 Diculescu Maria 7 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1000 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
4 Andrei Bristena 8 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 997 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
5 Petrișor Sofia 8 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1007 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
13 Lazăr Simona 13 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 950 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
15 Fortu Alesia Maria 11 ani - Aqua Sport Galați 99:99:99 Timp 982 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
15 Calvo Karen 9 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 998 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
16 Teodorescu Mara 9 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1011 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
18 Mihăeș Eliza 10 ani - Nautica Bacău 99:99:99 Timp 967 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

3. 50 metri spate/backstroke (7 - 15 ani) M

1 Dinu Patrick 14 ani - Atena Sport Club Constanța 00:28:13 Timp 1105 Cod 0 Puncte 621 Puncte FINA
2 Cozma Ștefan 14 ani - CSM Bacău 00:28:89 Timp 963 Cod 0 Puncte 573 Puncte FINA
3 Boboc Emanoel 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:29:20 Timp 891 Cod 0 Puncte 555 Puncte FINA
1 Lungu Andrei 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:30:65 Timp 900 Cod 0 Puncte 480 Puncte FINA
1 Cojocaru Carol Mihai 13 ani - CSM Bacău 00:31:07 Timp 962 Cod 0 Puncte 460 Puncte FINA
4 Budiaci Vladimir 14 ani - Aqua Team 00:31:53 Timp 840 Cod 0 Puncte 441 Puncte FINA
2 Uleia Stefan Ovidiu 15 ani - Pescarusul Izvorani 00:31:88 Timp 269 Cod 0 Puncte 426 Puncte FINA
1 Petrea Razvan 12 ani - Aqua Sport Citius 00:32:06 Timp 289 Cod 0 Puncte 419 Puncte FINA
2 Răducanu Eduard 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:32:06 Timp 933 Cod 0 Puncte 419 Puncte FINA
2 Badea Robert Andrei 12 ani - Aqua Team 00:32:19 Timp 839 Cod 0 Puncte 414 Puncte FINA
5 Pașa Ungurianu Luca Vlad 14 ani - Colegiul Emil Racovita 00:32:78 Timp 942 Cod 0 Puncte 392 Puncte FINA
6 Grigoraș Stefan 14 ani - Colegiul Emil Racovita 00:32:87 Timp 294 Cod 0 Puncte 389 Puncte FINA
3 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 00:33:15 Timp 143 Cod 0 Puncte 379 Puncte FINA
1 Iordache Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 00:33:42 Timp 131 Cod 0 Puncte 370 Puncte FINA
3 Nistorescu Alexandru 12 ani - ACS BARRACUDA 00:33:46 Timp 8 Cod 0 Puncte 369 Puncte FINA
4 Georgescu Vlad 12 ani - Aqua Team 00:33:67 Timp 848 Cod 0 Puncte 362 Puncte FINA
4 Nicolaev Vladimir Andrei 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:33:85 Timp 932 Cod 0 Puncte 356 Puncte FINA
7 Enculesei Rareș Răzvan 14 ani - Aqua Team 00:34:07 Timp 847 Cod 0 Puncte 349 Puncte FINA
8 Balaci Alexandru 14 ani - Renovatio Sport Club 00:34:49 Timp 1014 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
3 Nanulescu Alexandru 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:34:62 Timp 904 Cod 0 Puncte 333 Puncte FINA
5 Lupu Matei 12 ani - Pescarusul Izvorani 00:34:71 Timp 261 Cod 0 Puncte 330 Puncte FINA
6 Uțuleac Orlando 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:34:72 Timp 718 Cod 0 Puncte 330 Puncte FINA
2 Stoica David 11 ani - Aqua Sport Citius 00:34:91 Timp 180 Cod 0 Puncte 324 Puncte FINA
5 Firu Lucian 13 ani - Total Sport Art 00:34:99 Timp 1079 Cod 0 Puncte 322 Puncte FINA
7 Despina Stefan Ionut 12 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:35:15 Timp 280 Cod 0 Puncte 318 Puncte FINA
6 Borta Adrian 13 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:35:20 Timp 1054 Cod 0 Puncte 316 Puncte FINA
7 Rosu Marius 13 ani - Aqua Sport Citius 00:35:22 Timp 170 Cod 0 Puncte 316 Puncte FINA
8 Peter Robert 12 ani - Aqua Sport Citius 00:35:24 Timp 521 Cod 0 Puncte 315 Puncte FINA
9 Trocin Ștefan 12 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 00:35:27 Timp 994 Cod 0 Puncte 315 Puncte FINA
3 Ion Vlad Cosmin 11 ani - Swimming Team 00:35:34 Timp 531 Cod 0 Puncte 313 Puncte FINA
4 Andrian Andrei Cozmin 11 ani - Renovatio Sport Club 00:35:42 Timp 989 Cod 0 Puncte 311 Puncte FINA
5 Chiriță Petru 11 ani - Renovatio Sport Club 00:35:49 Timp 1018 Cod 0 Puncte 309 Puncte FINA
6 Giuroiu Daniel Tudor 11 ani - Pescarusul Izvorani 00:35:56 Timp 519 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
1 Mija Radu 10 ani - CSA Steaua 00:35:58 Timp 490 Cod 0 Puncte 306 Puncte FINA
8 Mustață Daniel 13 ani - Renovatio Sport Club 00:35:76 Timp 1030 Cod 0 Puncte 302 Puncte FINA
10 Stamate Gabriel 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:35:86 Timp 909 Cod 0 Puncte 299 Puncte FINA
1 Pandele Vladimir 9 ani - CSA Steaua 00:35:98 Timp 491 Cod 0 Puncte 296 Puncte FINA
7 Tănase Cătălin 11 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:36:04 Timp 911 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
9 Burtescu Bogdan 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:36:04 Timp 930 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
11 Oancea George 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:36:31 Timp 1088 Cod 0 Puncte 288 Puncte FINA
1 Filip Mihaylov 8 ani - Club Sprint-Sofia 00:36:66 Timp 961 Cod 0 Puncte 280 Puncte FINA
2 Rosu Rares 10 ani - CSA Steaua 00:36:89 Timp 70 Cod 0 Puncte 275 Puncte FINA
12 Gonța Adrian 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:37:17 Timp 1060 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
13 Bercaru Rareș 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:37:71 Timp 715 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
3 Iacob Patrick 10 ani - CSM Ploiești 00:37:85 Timp 439 Cod 0 Puncte 254 Puncte FINA
10 Tataru Bogdan 13 ani - Aqua Sport Citius 00:37:94 Timp 185 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
2 Ionescu Vlad 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:38:52 Timp 342 Cod 0 Puncte 241 Puncte FINA
4 Fekete Magor 10 ani - CS Hyperion Brasov 00:38:66 Timp 460 Cod 0 Puncte 239 Puncte FINA
3 Ionescu Denis 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:38:71 Timp 341 Cod 0 Puncte 238 Puncte FINA
4 Stoica Cezar 9 ani - CSA Steaua 00:38:91 Timp 495 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
5 Balaci Bogdan 10 ani - Renovatio Sport Club 00:40:17 Timp 1015 Cod 0 Puncte 213 Puncte FINA
6 Radu Darius 10 ani - CSM Ploiești 00:40:27 Timp 443 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
8 Istrate Erik 11 ani - Aqua Sport Citius 00:40:54 Timp 132 Cod 0 Puncte 207 Puncte FINA
9 Moise Matei 11 ani - Renovatio Sport Club 00:40:64 Timp 1029 Cod 0 Puncte 205 Puncte FINA
11 Melentiev Sergei 13 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:40:71 Timp 1062 Cod 0 Puncte 204 Puncte FINA
10 Enache Andrei 11 ani - CSA Steaua 00:41:02 Timp 943 Cod 0 Puncte 200 Puncte FINA
5 Nicolau Robert 9 ani - Aqua Sport Citius 00:41:41 Timp 156 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
11 Melnic Denis 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:41:41 Timp 1063 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
6 Vasile Antonio Nicholas 9 ani - Aqua Team 00:41:68 Timp 863 Cod 0 Puncte 190 Puncte FINA
7 Vasile Mihai Cătălin 9 ani - Aqua Team 00:41:98 Timp 864 Cod 0 Puncte 186 Puncte FINA
8 Danilă Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius 00:42:13 Timp 118 Cod 0 Puncte 184 Puncte FINA
9 Ghelbereu Leonard 9 ani - Aqua Sport Citius 00:42:36 Timp 128 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
7 Lăcătușu Luca 10 ani - Aqua Team 00:42:51 Timp 851 Cod 0 Puncte 179 Puncte FINA
12 Ciolan Sasha 11 ani - Renovatio Sport Club 00:42:64 Timp 1019 Cod 0 Puncte 178 Puncte FINA
13 Ganea Bogdan 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:42:94 Timp 1059 Cod 0 Puncte 174 Puncte FINA
8 Gheorghiță Andrei 10 ani - CSA Steaua 00:43:15 Timp 323 Cod 0 Puncte 172 Puncte FINA
14 Stratulat Bogdan 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:43:20 Timp 1066 Cod 0 Puncte 171 Puncte FINA
10 Dobre Rares 9 ani - Legacy Aquatix 00:43:40 Timp 426 Cod 0 Puncte 169 Puncte FINA
15 Rusu Mihai George 12 ani - Swimming Team 00:43:76 Timp 533 Cod 0 Puncte 164 Puncte FINA
9 Ilie Remus 10 ani - Total Sport Art 00:43:95 Timp 1081 Cod 0 Puncte 162 Puncte FINA
11 Dumitrescu De Hillerin Petru 9 ani - Aqua Team 00:44:15 Timp 846 Cod 0 Puncte 160 Puncte FINA
12 Enache Eduard 9 ani - Aquatonics C.S. 00:44:31 Timp 535 Cod 0 Puncte 158 Puncte FINA
10 Parvu Iustin 10 ani - Aqua Sport Citius 00:45:39 Timp 160 Cod 0 Puncte 147 Puncte FINA
11 Ciuvica Mario 10 ani - Legacy Aquatix 00:45:51 Timp 422 Cod 0 Puncte 146 Puncte FINA
14 Scorțeanu Alexandru 11 ani - CSS PLOIEȘTI 00:45:85 Timp 1089 Cod 0 Puncte 143 Puncte FINA
15 Ușcov Maxim 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:46:02 Timp 1069 Cod 0 Puncte 141 Puncte FINA
12 Mușuroi Tudor 10 ani - Aqua Sport Citius 00:46:21 Timp 1101 Cod 0 Puncte 140 Puncte FINA
13 Pop Adrian 9 ani - CSM Baia Mare 00:46:23 Timp 1108 Cod 0 Puncte 139 Puncte FINA
2 Ghita Vladut Paul Matei 8 ani - Pescarusul Izvorani 00:47:10 Timp 58 Cod 0 Puncte 132 Puncte FINA
3 Vrabie Nichita 8 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:48:53 Timp 1070 Cod 0 Puncte 120 Puncte FINA
4 Stanciu Victor 8 ani - Legacy Aquatix 00:51:80 Timp 828 Cod 0 Puncte 99 Puncte FINA
5 Dobrescu Victor 8 ani - Legacy Aquatix 00:52:47 Timp 826 Cod 0 Puncte 95 Puncte FINA
14 Tutunaru Vladimir 9 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:54:65 Timp 1068 Cod 0 Puncte 84 Puncte FINA
6 Pislea Ciprian 8 ani - Legacy Aquatix 00:55:29 Timp 827 Cod 0 Puncte 81 Puncte FINA
1 Stângă Ianis 7 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:55:49 Timp 910 Cod 0 Puncte 80 Puncte FINA
7 Cristescu Tudor 8 ani - Renovatio Sport Club 00:56:20 Timp 1020 Cod 0 Puncte 77 Puncte FINA
15 Bodișteanu Eduard 9 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:56:36 Timp 1052 Cod 0 Puncte 77 Puncte FINA
13 Flussberg Adam 10 ani - Renovatio Sport Club 00:56:50 Timp 1024 Cod 0 Puncte 76 Puncte FINA
14 Tudor Mihnea 10 ani - Aquatonics C.S. 00:57:38 Timp 980 Cod 0 Puncte 73 Puncte FINA
8 Udrescu Radu 8 ani - Renovatio Sport Club 00:57:90 Timp 1035 Cod 0 Puncte 71 Puncte FINA
15 Ceban Cătălin 10 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:57:96 Timp 1055 Cod 0 Puncte 70 Puncte FINA
16 Stratu Serjiu 10 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:59:54 Timp 1065 Cod 0 Puncte 65 Puncte FINA
2 Frunceac Cosmin 7 ani - ȘȘ 8 Moldova 99:99:99 Timp 1058 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
4 Gherghel Vlad 15 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 835 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
5 Anghel Darius 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 886 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
16 Pescaru Mihai 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 99:99:99 Timp 1064 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
16 Mitrofan Felix 12 ani - Swimming Team 99:99:99 Timp 532 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
16 Stoicescu Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 181 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Filip Andrei 9 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 944 Cod 0 Puncte 101 Puncte FINA
17 Melnic Rareș 10 ani - Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 1100 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Pop Ștefan 11 ani - CSM Baia Mare 99:99:99 Timp 1107 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
18 Bordian Alin 9 ani - ȘȘ 8 Moldova 99:99:99 Timp 1053 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

4. 50 metri spate/backstroke (7 - 14 ani) F

1 Marin Ioana 14 ani - CSA Steaua 00:31:48 Timp 838 Cod 0 Puncte 635 Puncte FINA
2 Zorzoliu Miruna 14 ani - Renovatio Sport Club 00:32:37 Timp 1013 Cod 0 Puncte 584 Puncte FINA
3 Curcan Alexandra 14 ani - Aqua Sport Citius 00:32:48 Timp 212 Cod 0 Puncte 578 Puncte FINA
1 Pintilie Alessia 13 ani - Swimming Team 00:32:53 Timp 529 Cod 0 Puncte 575 Puncte FINA
2 Știrbu Ioana Maria 13 ani - Performer C.S. 00:32:69 Timp 2 Cod 0 Puncte 567 Puncte FINA
3 Sauciuc Oana 13 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 00:32:87 Timp 992 Cod 0 Puncte 557 Puncte FINA
4 Ursu Ioana 13 ani - Renovatio Sport Club 00:33:22 Timp 987 Cod 0 Puncte 540 Puncte FINA
1 Butnaru Alexandra 12 ani - CSM Pitesti 00:33:57 Timp 636 Cod 0 Puncte 523 Puncte FINA
1 Manea Daria 10 ani - CSA Steaua 00:33:84 Timp 480 Cod 0 Puncte 511 Puncte FINA
4 Gălușcă Briana Ioana 14 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:33:97 Timp 938 Cod 0 Puncte 505 Puncte FINA
2 Niculae Teodora Ana Maria 12 ani - Aqua Team 00:34:01 Timp 877 Cod 0 Puncte 503 Puncte FINA
5 Aslam Andra 13 ani - Aqua Team 00:34:32 Timp 866 Cod 0 Puncte 490 Puncte FINA
6 Dobrican Ioana Ruxandra 13 ani - Performer C.S. 00:34:51 Timp 6 Cod 0 Puncte 482 Puncte FINA
5 Dumitru Anisia 14 ani - Renovatio Sport Club 00:34:57 Timp 1001 Cod 0 Puncte 479 Puncte FINA
3 Andrei Iarina 12 ani - CSA Steaua 00:34:69 Timp 979 Cod 0 Puncte 474 Puncte FINA
4 Cozma Ioana 12 ani - Nautica Bacău 00:34:70 Timp 1104 Cod 0 Puncte 474 Puncte FINA
1 Ștefură Ingrid 11 ani - Nautica Bacău 00:34:99 Timp 968 Cod 0 Puncte 462 Puncte FINA
2 Sibișeanu Ana Maria 11 ani - Aqua Team 00:35:16 Timp 881 Cod 0 Puncte 455 Puncte FINA
6 Duta Izabela 14 ani - Aqua Sport Citius 00:35:18 Timp 214 Cod 0 Puncte 455 Puncte FINA
2 Bacalu Denisa 10 ani - CSA Steaua 00:35:26 Timp 476 Cod 0 Puncte 451 Puncte FINA
3 Stiger Diana 11 ani - CSA Steaua 00:35:61 Timp 954 Cod 0 Puncte 438 Puncte FINA
5 Vasilescu Ema 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:36:63 Timp 925 Cod 0 Puncte 403 Puncte FINA
6 Valentinova Debora 12 ani - Invictus Pleven 00:36:72 Timp 1084 Cod 0 Puncte 400 Puncte FINA
7 Daraba Andra Daria 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:36:80 Timp 936 Cod 0 Puncte 397 Puncte FINA
3 Constantin Amalia Gabriela 10 ani - Swimming Team 00:36:99 Timp 525 Cod 0 Puncte 391 Puncte FINA
7 Pirvu Mihaela 12 ani - Aqua Sport Citius 00:37:39 Timp 241 Cod 0 Puncte 379 Puncte FINA
4 Cernat Amina 11 ani - Swimming Team 00:37:46 Timp 524 Cod 0 Puncte 376 Puncte FINA
7 Dumitru Amalia 14 ani - CSS PLOIEȘTI 00:37:49 Timp 365 Cod 0 Puncte 376 Puncte FINA
5 Profiran Sara 11 ani - CSM Ploiești 00:37:53 Timp 940 Cod 0 Puncte 374 Puncte FINA
8 Cojocariu Ana Maria 12 ani - Aqua Sport Citius 00:37:54 Timp 207 Cod 0 Puncte 374 Puncte FINA
6 Freciu Ayanna 11 ani - Renovatio Sport Club 00:37:57 Timp 1003 Cod 0 Puncte 373 Puncte FINA
9 Cioineag Caterina Alexia 12 ani - Nautica Bacău 00:37:72 Timp 1103 Cod 0 Puncte 369 Puncte FINA
4 Dobrican Maria Beatrice 10 ani - Performer C.S. 00:38:11 Timp 7 Cod 0 Puncte 357 Puncte FINA
5 Tudoran Miruna 10 ani - CSA Steaua 00:38:19 Timp 955 Cod 0 Puncte 355 Puncte FINA
1 Olea Teodora 9 ani - CSA Steaua 00:38:22 Timp 482 Cod 0 Puncte 354 Puncte FINA
2 Zaharia Alessia Mihaela 9 ani - CSA Steaua 00:38:68 Timp 485 Cod 0 Puncte 342 Puncte FINA
10 Sinescu Alexia 12 ani - Renovatio Sport Club 00:38:91 Timp 1009 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
6 Țolea Cristina 10 ani - CSM Ploiești 00:39:14 Timp 448 Cod 0 Puncte 330 Puncte FINA
7 Burlacu Alexia 11 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 00:39:26 Timp 990 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
7 Forțu Erika 10 ani - CSM Ploiești 00:39:38 Timp 444 Cod 0 Puncte 324 Puncte FINA
8 Dima Gabriela Maria 11 ani - CSA Steaua 00:39:44 Timp 526 Cod 0 Puncte 322 Puncte FINA
8 Calapod Christine 10 ani - Nautica Bacău 00:39:50 Timp 966 Cod 0 Puncte 321 Puncte FINA
9 Mitkova Vqra 11 ani - Invictus Pleven 00:39:58 Timp 1083 Cod 0 Puncte 319 Puncte FINA
10 Piper Alesia 11 ani - Aqua Sport Citius 00:39:59 Timp 239 Cod 0 Puncte 319 Puncte FINA
9 Mihălțeanu Andreea 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:40:10 Timp 920 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
3 Popa Roberta 9 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:40:29 Timp 926 Cod 0 Puncte 302 Puncte FINA
11 Tatarlieva Katerina 12 ani - Invictus Pleven 00:40:37 Timp 1085 Cod 0 Puncte 301 Puncte FINA
11 Stoian Bianca Ioana 11 ani - Aqua Team 00:40:68 Timp 882 Cod 0 Puncte 294 Puncte FINA
12 Oancea Maria 12 ani - Renovatio Sport Club 00:40:87 Timp 1006 Cod 0 Puncte 290 Puncte FINA
10 Ioniță Ioana 10 ani - CSA Steaua 00:41:13 Timp 972 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
8 Gheorghe Andreea Denisa 13 ani - YST Sport Club 00:41:64 Timp 969 Cod 0 Puncte 274 Puncte FINA
1 Lupu Antonia 8 ani - CSA Steaua 00:41:74 Timp 971 Cod 0 Puncte 272 Puncte FINA
13 Telegeanu Ioana 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:41:91 Timp 720 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
11 Cernea Maya 10 ani - Aqua Sport Citius 00:42:08 Timp 1094 Cod 0 Puncte 265 Puncte FINA
12 Ciupitu Sofia 10 ani - Aqua Team 00:42:16 Timp 871 Cod 0 Puncte 264 Puncte FINA
4 Cimpan Denisa 9 ani - CSA Steaua 00:42:21 Timp 477 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
14 Furtună Maria 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:42:31 Timp 1092 Cod 0 Puncte 261 Puncte FINA
5 Popa Natalia 9 ani - Aqua Sport Citius 00:42:63 Timp 242 Cod 0 Puncte 255 Puncte FINA
13 Berteanu Bianca Maria 10 ani - CSA Steaua 00:43:15 Timp 978 Cod 0 Puncte 246 Puncte FINA
6 Dolocan Alessia 9 ani - CSA Steaua 00:43:29 Timp 974 Cod 0 Puncte 244 Puncte FINA
14 Dan Maria 10 ani - Aqua Team 00:43:63 Timp 873 Cod 0 Puncte 238 Puncte FINA
7 Stoenescu Andreea 9 ani - CSA Steaua 00:44:40 Timp 484 Cod 0 Puncte 226 Puncte FINA
15 El Moukaddeem Fayzy 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:44:92 Timp 917 Cod 0 Puncte 218 Puncte FINA
2 Mocanu Natalia 8 ani - Renovatio Sport Club 00:45:37 Timp 1004 Cod 0 Puncte 212 Puncte FINA
8 Buda Andreea 9 ani - Aqua Sport Citius 00:46:87 Timp 199 Cod 0 Puncte 192 Puncte FINA
9 Brăicău Delia Gabriela Ionela 9 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:46:97 Timp 283 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
3 Menciu Ilinca 8 ani - Legacy Aquatix 00:47:99 Timp 829 Cod 0 Puncte 179 Puncte FINA
12 Jumătate Maria 11 ani - Pescarusul Izvorani 00:48:61 Timp 1039 Cod 0 Puncte 172 Puncte FINA
10 Răileanu Adelina 9 ani - Aqua Sport Citius 00:49:27 Timp 1097 Cod 0 Puncte 165 Puncte FINA
1 Fiama Sarah 7 ani - Renovatio Sport Club 00:50:44 Timp 1002 Cod 0 Puncte 154 Puncte FINA
13 Plămădeala Anastasia 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:51:20 Timp 1048 Cod 0 Puncte 147 Puncte FINA
11 Dabija Ana 9 ani - Aqua Sport Citius 00:52:39 Timp 1095 Cod 0 Puncte 137 Puncte FINA
4 Florința Sofia 8 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:52:42 Timp 1046 Cod 0 Puncte 137 Puncte FINA
12 Calvo Karen 9 ani - Renovatio Sport Club 00:52:68 Timp 998 Cod 0 Puncte 135 Puncte FINA
13 Evmanenco Alisa 9 ani - ȘȘ 8 Moldova 00:53:68 Timp 1045 Cod 0 Puncte 128 Puncte FINA
5 Andrei Bristena 8 ani - Renovatio Sport Club 01:01:52 Timp 997 Cod 0 Puncte 85 Puncte FINA
2 Diculescu Maria 7 ani - Renovatio Sport Club 01:01:64 Timp 1000 Cod 0 Puncte 84 Puncte FINA
14 Teodorescu Mara 9 ani - Renovatio Sport Club 01:04:89 Timp 1011 Cod 0 Puncte 72 Puncte FINA
6 Livădaru Valeria 8 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:13:34 Timp 1047 Cod 0 Puncte 50 Puncte FINA
16 Vulpe Sofia 10 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:15:28 Timp 1049 Cod 0 Puncte 46 Puncte FINA
7 Petrișor Sofia 8 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1007 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Predoi Iarina 11 ani - Renovatio Sport Club 99:99:99 Timp 1008 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
15 Bănică Maria 12 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 951 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

5. 100 metri liber/freestyle (7 - 15 ani) M

1 Cozma Ștefan 14 ani - CSM Bacău 00:53:53 Timp 963 Cod 0 Puncte 672 Puncte FINA
1 Gheorghe Ioan Lucas 15 ani - Colegiul Emil Racovita 00:54:84 Timp 830 Cod 0 Puncte 625 Puncte FINA
2 Ghile Dragoș 15 ani - CSA Steaua 00:54:86 Timp 836 Cod 0 Puncte 625 Puncte FINA
2 Stancu Vlad Ștefan 14 ani - Aqua Team 00:55:24 Timp 862 Cod 0 Puncte 612 Puncte FINA
3 Boboc Emanoel 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:57:32 Timp 891 Cod 0 Puncte 548 Puncte FINA
1 Constantinescu Alexandru 13 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:57:41 Timp 895 Cod 0 Puncte 545 Puncte FINA
4 Enache Andrei 14 ani - Aqua Team 00:57:75 Timp 4 Cod 0 Puncte 535 Puncte FINA
5 Tănase Daniel Vasile 14 ani - CSA Steaua 00:58:05 Timp 948 Cod 0 Puncte 527 Puncte FINA
6 Mihai David 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:58:17 Timp 901 Cod 0 Puncte 524 Puncte FINA
7 Melianu Cristian 14 ani - CSA Steaua 00:58:21 Timp 837 Cod 0 Puncte 523 Puncte FINA
3 Lungu Andrei 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 00:58:89 Timp 900 Cod 0 Puncte 505 Puncte FINA
8 Jianu Adrian 14 ani - CSA Steaua 00:59:20 Timp 727 Cod 0 Puncte 497 Puncte FINA
4 Uleia Stefan Ovidiu 15 ani - Pescarusul Izvorani 00:59:27 Timp 269 Cod 0 Puncte 495 Puncte FINA
2 Strîmbeanu Răzvan 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 00:59:30 Timp 934 Cod 0 Puncte 495 Puncte FINA
3 Sediq Edris 13 ani - Aqua Team 00:59:69 Timp 859 Cod 0 Puncte 485 Puncte FINA
5 Podeanu Andrei 15 ani - CSS PLOIEȘTI 01:00:15 Timp 363 Cod 0 Puncte 474 Puncte FINA
6 Romaș Codruț 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:00:25 Timp 907 Cod 0 Puncte 471 Puncte FINA
4 Ionescu David 13 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:01:33 Timp 899 Cod 0 Puncte 447 Puncte FINA
9 Bălănescu Filip 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:01:41 Timp 888 Cod 0 Puncte 445 Puncte FINA
10 Dumitru Mario 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:01:45 Timp 897 Cod 0 Puncte 444 Puncte FINA
11 Dîndăreanu Alexandru 14 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:01:67 Timp 896 Cod 0 Puncte 440 Puncte FINA
5 Muraru Kaan 13 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:01:73 Timp 903 Cod 0 Puncte 438 Puncte FINA
12 Lazăr Andrei 14 ani - CSA Steaua 01:01:81 Timp 945 Cod 0 Puncte 437 Puncte FINA
1 Tapirluie Andrei 12 ani - Total Sport Art 01:01:98 Timp 682 Cod 0 Puncte 433 Puncte FINA
6 Răducanu Eduard 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 01:02:38 Timp 933 Cod 0 Puncte 425 Puncte FINA
13 Țuțuianu Sebastian 14 ani - Colegiul Emil Racovita 01:02:72 Timp 296 Cod 0 Puncte 418 Puncte FINA
7 Nanulescu Alexandru 15 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:02:75 Timp 904 Cod 0 Puncte 417 Puncte FINA
7 Talpeș Ioan Vlad 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 01:02:75 Timp 935 Cod 0 Puncte 417 Puncte FINA
14 Grigoraș Stefan 14 ani - Colegiul Emil Racovita 01:03:14 Timp 294 Cod 0 Puncte 410 Puncte FINA
8 Derviș Feysal 13 ani - Palatul Copiilor Constanța 01:03:39 Timp 931 Cod 0 Puncte 405 Puncte FINA
2 Lupu Matei 12 ani - Pescarusul Izvorani 01:03:82 Timp 261 Cod 0 Puncte 397 Puncte FINA
3 Bonciu Matei 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:03:96 Timp 892 Cod 0 Puncte 394 Puncte FINA
9 Curecheriu Alexandru 13 ani - Pescarusul Izvorani 01:04:51 Timp 256 Cod 0 Puncte 384 Puncte FINA
4 Andrieș Eric Ștefan 12 ani - Palatul Copiilor Constanța 01:04:54 Timp 928 Cod 0 Puncte 383 Puncte FINA
10 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 01:04:70 Timp 93 Cod 0 Puncte 381 Puncte FINA
15 Enculesei Rareș Răzvan 14 ani - Aqua Team 01:04:75 Timp 847 Cod 0 Puncte 380 Puncte FINA
11 Scorțea Teofil 13 ani - Aqua Team 01:05:02 Timp 858 Cod 0 Puncte 375 Puncte FINA
12 Panait Paul 13 ani - Școala Generală nr.3 Suceava 01:05:10 Timp 993 Cod 0 Puncte 374 Puncte FINA
16 Pașa Ungurianu Luca Vlad 14 ani - Colegiul Emil Racovita 01:05:13 Timp 942 Cod 0 Puncte 373 Puncte FINA
1 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 01:05:83 Timp 97 Cod 0 Puncte 361 Puncte FINA
2 Sediq Mateen 11 ani - Aqua Team 01:05:89 Timp 860 Cod 0 Puncte 360 Puncte FINA
3 Apostol Petru 11 ani - Aqua Sport Citius 01:06:02 Timp 95 Cod 0 Puncte 358 Puncte FINA
1 Blejan Ianis 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:06:48 Timp 889 Cod 0 Puncte 351 Puncte FINA
4 Iordache Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 01:06:53 Timp 131 Cod 0 Puncte 350 Puncte FINA
5 Aron Mario 12 ani - Aqua Sport Citius 01:06:70 Timp 96 Cod 0 Puncte 347 Puncte FINA
5 Stoica David 11 ani - Aqua Sport Citius 01:06:73 Timp 180 Cod 0 Puncte 347 Puncte FINA
13 Stoica Robert 13 ani - CSS PLOIEȘTI 01:07:12 Timp 717 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
14 Morjolic Liviu 13 ani - Aqua Sport Citius 01:07:45 Timp 147 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
15 Gastaldo Teofil 13 ani - Renovatio Sport Club 01:07:58 Timp 1025 Cod 0 Puncte 334 Puncte FINA
6 Nistorescu Alexandru 12 ani - ACS BARRACUDA 01:07:69 Timp 8 Cod 0 Puncte 332 Puncte FINA
7 Constantin Mihai 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:07:96 Timp 894 Cod 0 Puncte 328 Puncte FINA
8 Muraru Edward 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:08:00 Timp 902 Cod 0 Puncte 328 Puncte FINA
6 Andrian Andrei Cozmin 11 ani - Renovatio Sport Club 01:08:26 Timp 989 Cod 0 Puncte 324 Puncte FINA
17 Ceausescu Horia 14 ani - CSS PLOIEȘTI 01:08:30 Timp 358 Cod 0 Puncte 323 Puncte FINA
9 Stamate Gabriel 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:08:33 Timp 909 Cod 0 Puncte 323 Puncte FINA
10 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 01:09:17 Timp 106 Cod 0 Puncte 311 Puncte FINA
11 Uțuleac Orlando 12 ani - CSS PLOIEȘTI 01:09:17 Timp 718 Cod 0 Puncte 311 Puncte FINA
12 Dinu Ian 12 ani - Renovatio Sport Club 01:09:25 Timp 1022 Cod 0 Puncte 310 Puncte FINA
7 Radu Andrei 11 ani - Aqua Sport Citius 01:09:31 Timp 167 Cod 0 Puncte 310 Puncte FINA
8 Aldea Gabriel 11 ani - CSA Steaua 01:09:43 Timp 486 Cod 0 Puncte 308 Puncte FINA
13 Lupu Cristian 12 ani - CSM Ploiești 01:09:51 Timp 440 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 9 ani - CSM Ploiești 01:09:78 Timp 441 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
2 Iacob Patrick 10 ani - CSM Ploiești 01:09:86 Timp 439 Cod 0 Puncte 302 Puncte FINA
14 Blidaru David 12 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:09:93 Timp 890 Cod 0 Puncte 301 Puncte FINA
15 Peter Robert 12 ani - Aqua Sport Citius 01:10:15 Timp 521 Cod 0 Puncte 299 Puncte FINA
16 Chiscop Vlad 12 ani - Aqua Sport Citius 01:10:27 Timp 112 Cod 0 Puncte 297 Puncte FINA
3 Rosu Rares 10 ani - CSA Steaua 01:10:58 Timp 70 Cod 0 Puncte 293 Puncte FINA
16 Borta Adrian 13 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:10:98 Timp 1054 Cod 0 Puncte 288 Puncte FINA
17 Banu Artur 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:11:13 Timp 1050 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
17 Alexandrescu Mihai 13 ani - CSS PLOIEȘTI 01:11:51 Timp 713 Cod 0 Puncte 282 Puncte FINA
9 Agapie David 11 ani - Total Sport Art 01:11:83 Timp 1076 Cod 0 Puncte 278 Puncte FINA
4 Scarlat Albert Florian 10 ani - Aqua Sport Citius 01:12:10 Timp 173 Cod 0 Puncte 275 Puncte FINA
5 Fekete Magor 10 ani - CS Hyperion Brasov 01:12:29 Timp 460 Cod 0 Puncte 273 Puncte FINA
18 Marchitan Daniil 13 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:12:35 Timp 1061 Cod 0 Puncte 272 Puncte FINA
10 Iaschiu Ștefan 11 ani - Aqua Team 01:12:70 Timp 850 Cod 0 Puncte 268 Puncte FINA
2 Ionescu Vlad 9 ani - CS Hyperion Brasov 01:12:92 Timp 342 Cod 0 Puncte 266 Puncte FINA
19 Dan Tudor 13 ani - Performer C.S. 01:13:13 Timp 257 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
11 Duta Nicolas 11 ani - Aqua Sport Citius 01:13:19 Timp 124 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
12 Zisu Luca 11 ani - Aqua Sport Citius 01:13:29 Timp 194 Cod 0 Puncte 262 Puncte FINA
13 Micu Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 01:13:45 Timp 141 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
18 Slavic Alexandru 12 ani - CSS PLOIEȘTI 01:13:52 Timp 716 Cod 0 Puncte 259 Puncte FINA
14 Constantin David 11 ani - Aqua Sport Citius 01:13:71 Timp 114 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
15 Musat Darius 11 ani - Aqua Sport Citius 01:13:73 Timp 148 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
3 Mihai Sasha 9 ani - Legacy Aquatix 01:13:84 Timp 425 Cod 0 Puncte 256 Puncte FINA
16 Smadu David 11 ani - Total Sport Art 01:13:90 Timp 1082 Cod 0 Puncte 255 Puncte FINA
17 Gherghina Alexandru 11 ani - Total Sport Art 01:13:98 Timp 1080 Cod 0 Puncte 254 Puncte FINA
19 Oancea George 12 ani - CSS PLOIEȘTI 01:14:05 Timp 1088 Cod 0 Puncte 254 Puncte FINA
6 Ana Victor 10 ani - CSM Ploiești 01:14:43 Timp 438 Cod 0 Puncte 250 Puncte FINA
18 Farina Alfonzetti Victor 11 ani - Palatul Copiilor Constanța 01:14:54 Timp 937 Cod 0 Puncte 249 Puncte FINA
19 Slave Robert 11 ani - Aqua Sport Citius 01:14:61 Timp 176 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
7 Scorțea Pavel 10 ani - Aqua Team 01:14:64 Timp 857 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
20 Preda Alexandru 12 ani - CSA Steaua 01:14:65 Timp 947 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
20 Maschiu Matteo 11 ani - Renovatio Sport Club 01:15:08 Timp 1028 Cod 0 Puncte 243 Puncte FINA
21 Chiriac Ianis Cristian 11 ani - Aqua Team 01:15:45 Timp 841 Cod 0 Puncte 240 Puncte FINA
22 Melnic Denis 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:15:56 Timp 1063 Cod 0 Puncte 239 Puncte FINA
20 Melentiev Sergei 13 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:15:95 Timp 1062 Cod 0 Puncte 235 Puncte FINA
8 Orezeanu Luca 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:16:04 Timp 905 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
23 Zamfir Ștefan 11 ani - Swimming Team 01:16:61 Timp 1071 Cod 0 Puncte 229 Puncte FINA
9 Ion Flavius 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:16:65 Timp 898 Cod 0 Puncte 229 Puncte FINA
24 Enache Andrei 11 ani - CSA Steaua 01:16:65 Timp 943 Cod 0 Puncte 229 Puncte FINA
25 Bobeica Vasilii 11 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:16:95 Timp 1051 Cod 0 Puncte 226 Puncte FINA
26 Radu Matei 11 ani - Legacy Aquatix 01:17:15 Timp 676 Cod 0 Puncte 224 Puncte FINA
27 Hagiu Matei 11 ani - CSS PLOIEȘTI 01:17:16 Timp 1087 Cod 0 Puncte 224 Puncte FINA
10 Stan Andrei 10 ani - Aqua Sport Citius 01:17:31 Timp 179 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
28 Tutulan Radu 11 ani - Aqua Sport Citius 01:17:37 Timp 189 Cod 0 Puncte 222 Puncte FINA
29 Dinu Eric 11 ani - Aqua Sport Citius 01:17:55 Timp 120 Cod 0 Puncte 221 Puncte FINA
11 Bumbac Eduard Gabriel 10 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:17:62 Timp 279 Cod 0 Puncte 220 Puncte FINA
12 Tataru Stefan 10 ani - Aqua Sport Citius 01:17:84 Timp 186 Cod 0 Puncte 218 Puncte FINA
4 Ivana Tudor 9 ani - CSA Steaua 01:18:24 Timp 489 Cod 0 Puncte 215 Puncte FINA
13 Mihai Andrei Răzvan 10 ani - Performer C.S. 01:18:44 Timp 264 Cod 0 Puncte 213 Puncte FINA
1 Filip Mihaylov 8 ani - Club Sprint-Sofia 01:18:76 Timp 961 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
21 Stratulat Bogdan 12 ani - ȘȘ 8 Moldova 01:18:95 Timp 1066 Cod 0 Puncte 209 Puncte FINA
22 Mitrofan Felix 12 ani - Swimming Team 01:19:82 Timp 532 Cod 0 Puncte 202 Puncte FINA
14 Lăcătușu Luca 10 ani - Aqua Team 01:20:57 Timp 851 Cod 0 Puncte 197 Puncte FINA
5 Dobre Rares 9 ani - Legacy Aquatix 01:21:00 Timp 426 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
15 Ilie Remus 10 ani - Total Sport Art 01:21:44 Timp 1081 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
16 Oprea Tudor 10 ani - Aqua Team 01:21:81 Timp 855 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
30 Zoie Luca 11 ani - Renovatio Sport Club 01:21:85 Timp 1037 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
17 Bujoreanu Robert 10 ani - Legacy Aquatix 01:21:96 Timp 423 Cod 0 Puncte 187 Puncte FINA
18 Voinea Darius 10 ani - Bucharest Sport Club Elite 01:22:22 Timp 912 Cod 0 Puncte 185 Puncte FINA
19 Gheorghiță Andrei 10 ani - CSA Steaua 01:23:25 Timp 323 Cod 0 Puncte 178 Puncte FINA
6 Pintilie Andreas 9 ani - Aqua Sport Citius 01:23:62 Timp 162 Cod 0 Puncte 176 Puncte FINA
7 Danilă Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius 01:24:39 Timp 118 Cod 0 Puncte 171 Puncte FINA
8 Stoicescu Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius