Rezultatele finale pentru 10.TURNEUL CAMPIONILOR - Festivalul Inotului 2019

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 1500m liber/freestyle (11 - 99 ani) M

1 Gavrilă Mădălin 16 ani - CSM Brăila 17:14:00 Timp 688 Cod 9 Puncte 597 Puncte FINA
1 Piciorus Alexandru 17 ani - CSS PLOIEȘTI 17:37:82 Timp 362 Cod 9 Puncte 558 Puncte FINA
1 Stoian Razvan Gabriel 14 ani - CSA Steaua 17:44:72 Timp 5 Cod 9 Puncte 547 Puncte FINA
2 Andron Teodor 14 ani - CSS PLOIEȘTI 18:08:68 Timp 254 Cod 7 Puncte 512 Puncte FINA
1 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 18:10:83 Timp 143 Cod 9 Puncte 509 Puncte FINA
3 Șerbanescu Ștefan 14 ani - CSS PLOIEȘTI 18:25:13 Timp 364 Cod 6 Puncte 489 Puncte FINA
4 Rădoi Rareș 14 ani - CS Contratimp 18:36:59 Timp 659 Cod 5 Puncte 474 Puncte FINA
1 Petrea Razvan 12 ani - Aqua Sport Citius 18:37:04 Timp 289 Cod 9 Puncte 474 Puncte FINA
1 Costache Sebastian 15 ani - CS Contratimp 19:00:15 Timp 649 Cod 9 Puncte 445 Puncte FINA
2 Postolache Eduardo 17 ani - CS Contratimp 19:00:58 Timp 657 Cod 7 Puncte 445 Puncte FINA
2 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 19:13:91 Timp 93 Cod 7 Puncte 430 Puncte FINA
3 Matei Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 19:15:94 Timp 139 Cod 6 Puncte 427 Puncte FINA
2 Lupu Matei 12 ani - Pescarusul Izvorani 19:18:44 Timp 261 Cod 7 Puncte 425 Puncte FINA
3 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 19:53:71 Timp 106 Cod 6 Puncte 388 Puncte FINA
4 Dinu Ian 12 ani - Performer C.S. 19:56:47 Timp 1022 Cod 5 Puncte 385 Puncte FINA
1 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 20:01:20 Timp 97 Cod 9 Puncte 381 Puncte FINA
1 Tudor David 18 ani - CS Contratimp 20:02:59 Timp 662 Cod 9 Puncte 379 Puncte FINA
2 Coadă Cosmin 15 ani - CS Contratimp 20:27:41 Timp 648 Cod 7 Puncte 357 Puncte FINA
2 Smadu David 11 ani - Total Sport Art 20:29:78 Timp 1082 Cod 7 Puncte 355 Puncte FINA
4 Dan Tudor 13 ani - Performer C.S. 21:00:72 Timp 257 Cod 5 Puncte 329 Puncte FINA
5 Miclea Dragos 13 ani - C.S Luna Brasov 21:05:81 Timp 310 Cod 4 Puncte 325 Puncte FINA
3 Gherghina Alexandru 11 ani - Total Sport Art 21:07:04 Timp 1080 Cod 6 Puncte 324 Puncte FINA
4 Barbu Tiberiu 11 ani - CSM Pitesti 21:16:20 Timp 379 Cod 5 Puncte 317 Puncte FINA
5 Neacșu Matei 11 ani - CSA Steaua 23:33:18 Timp 946 Cod 4 Puncte 234 Puncte FINA
5 Agripina Robert 12 ani - C.S Luna Brasov 26:10:85 Timp 302 Cod 4 Puncte 170 Puncte FINA
6 Suveica Vlad Mihai 12 ani - YST Sport Club 26:35:74 Timp 24 Cod 3 Puncte 162 Puncte FINA
6 Gavrila Gelu 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 306 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

2. 800m liber/freestyle (11 - 99 ani) F

1 Dobrin Alexandra 26 ani - CSU Pitești 09:16:24 Timp 1530 Cod 9 Puncte 662 Puncte FINA
1 Mitu Andra 16 ani - Dacia Mioveni 09:45:84 Timp 339 Cod 9 Puncte 566 Puncte FINA
1 Surugiu Emilia 12 ani - CSM Pitesti 09:50:27 Timp 389 Cod 9 Puncte 553 Puncte FINA
1 Otoiu Ana Cristina 13 ani - CSM Pitesti 09:55:42 Timp 411 Cod 9 Puncte 539 Puncte FINA
1 Avram Ana Maria 14 ani - LPS Brăila 10:07:79 Timp 1388 Cod 9 Puncte 507 Puncte FINA
1 Botezatu Elena 17 ani - CSM Corona Brasov 10:10:92 Timp 312 Cod 9 Puncte 499 Puncte FINA
2 Vișinescu Oana 12 ani - Total Sport Art 10:24:16 Timp 1075 Cod 7 Puncte 468 Puncte FINA
3 Voicu Ioana 12 ani - Aqua Sport Citius 10:38:24 Timp 252 Cod 6 Puncte 438 Puncte FINA
1 Tudorescu Ioana 15 ani - CSA Steaua 10:49:24 Timp 1524 Cod 9 Puncte 416 Puncte FINA
1 Ciobanu Ioana Alexandra 11 ani - Liceul Viitorul Pitești 10:50:67 Timp 596 Cod 9 Puncte 413 Puncte FINA
2 Constantin Denisa 14 ani - Aqua Sport Citius 10:52:86 Timp 209 Cod 7 Puncte 409 Puncte FINA
2 Todoran Marina 13 ani - C.S Luna Brasov 11:03:44 Timp 317 Cod 7 Puncte 390 Puncte FINA
1 Văduva Bianca 18 ani - CS Contratimp 11:04:79 Timp 674 Cod 9 Puncte 387 Puncte FINA
2 Cernat Amina 11 ani - Swimming Team 11:14:48 Timp 524 Cod 7 Puncte 371 Puncte FINA
2 Zamfiroiu Miruna Paula 16 ani - Team Nova Brasov 11:17:64 Timp 469 Cod 7 Puncte 366 Puncte FINA
3 Aylett Keira 11 ani - Total Sport Art 11:20:61 Timp 1072 Cod 6 Puncte 361 Puncte FINA
4 Cernauteanu Roberta 12 ani - Aqua Sport Citius 11:21:49 Timp 417 Cod 5 Puncte 359 Puncte FINA
4 Piper Alesia 11 ani - Aqua Sport Citius 11:40:44 Timp 239 Cod 5 Puncte 331 Puncte FINA
5 Ban Alexia 11 ani - Aqua Sport Citius 11:40:74 Timp 197 Cod 4 Puncte 331 Puncte FINA
3 Dragomir Ioana 13 ani - CS Contratimp 99:99:99 Timp 666 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
3 Radu Georgiana Beatrice 16 ani - YST Sport Club 99:99:99 Timp 27 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

3. 400m mixt/ind.medley (11 - 99 ani) M

1 Ganea Cristian 16 ani - CSM Brăila 04:57:72 Timp 687 Cod 9 Puncte 549 Puncte FINA
1 Coman Darius 12 ani - ACS BARRACUDA 05:01:68 Timp 542 Cod 9 Puncte 528 Puncte FINA
1 Stoian Razvan Gabriel 14 ani - CSA Steaua 05:04:99 Timp 5 Cod 9 Puncte 511 Puncte FINA
1 Ghionu Denis 15 ani - CSM Brăila 05:05:06 Timp 689 Cod 9 Puncte 510 Puncte FINA
2 Magda Teodor 15 ani - CS Contratimp 05:08:50 Timp 652 Cod 7 Puncte 493 Puncte FINA
1 Baciu Denis Andrei 13 ani - LPS Bacau 05:08:68 Timp 415 Cod 9 Puncte 492 Puncte FINA
2 Nae Adrian 14 ani - Dacia Mioveni 05:09:19 Timp 336 Cod 7 Puncte 490 Puncte FINA
1 Ciaus Catalin 18 ani - CSS PLOIEȘTI 05:17:31 Timp 359 Cod 9 Puncte 453 Puncte FINA
3 Borangel Emanuel 14 ani - CSA Steaua 05:17:35 Timp 1522 Cod 6 Puncte 453 Puncte FINA
2 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 05:17:56 Timp 143 Cod 7 Puncte 452 Puncte FINA
3 Rachieru Ștefan 13 ani - CS Contratimp 05:19:27 Timp 658 Cod 6 Puncte 445 Puncte FINA
4 Roșca Mihnea 13 ani - CSA Steaua 05:19:45 Timp 1523 Cod 5 Puncte 444 Puncte FINA
2 Petrea Razvan 12 ani - Aqua Sport Citius 05:20:96 Timp 289 Cod 7 Puncte 438 Puncte FINA
3 Tapirluie Andrei 12 ani - Total Sport Art 05:22:98 Timp 682 Cod 6 Puncte 430 Puncte FINA
4 Lazăr Andrei Remus 14 ani - CS Contratimp 05:28:15 Timp 651 Cod 5 Puncte 410 Puncte FINA
1 Postolache Eduardo 17 ani - CS Contratimp 05:35:35 Timp 657 Cod 9 Puncte 384 Puncte FINA
5 Stoian Antonio 14 ani - CS Contratimp 05:35:63 Timp 661 Cod 4 Puncte 383 Puncte FINA
5 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 05:37:77 Timp 93 Cod 4 Puncte 376 Puncte FINA
6 Matei Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 05:39:75 Timp 139 Cod 3 Puncte 369 Puncte FINA
1 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 05:41:75 Timp 97 Cod 9 Puncte 363 Puncte FINA
2 Iordache Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 05:56:48 Timp 131 Cod 7 Puncte 320 Puncte FINA
4 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 05:58:07 Timp 106 Cod 5 Puncte 315 Puncte FINA
3 Badescu Stefan 11 ani - Aqua Sport Citius 06:02:86 Timp 100 Cod 6 Puncte 303 Puncte FINA
3 Deaconu Denis 15 ani - CSM Pitesti 99:99:99 Timp 382 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

4. 400m mixt/ind.medley (11 - 99 ani) F

1 Dobrin Alexandra 26 ani - CSU Pitești 05:00:18 Timp 1530 Cod 9 Puncte 698 Puncte FINA
1 Safcencu Delia 14 ani - Dacia Mioveni 05:28:15 Timp 338 Cod 9 Puncte 534 Puncte FINA
1 Preda Maria Amelie 13 ani - Performer C.S. 05:37:29 Timp 9 Cod 9 Puncte 492 Puncte FINA
2 Văcaru Andreea 14 ani - CS Contratimp 05:43:89 Timp 673 Cod 7 Puncte 464 Puncte FINA
1 Argeșanu Maria 12 ani - Aqua Sport Citius 05:53:18 Timp 195 Cod 9 Puncte 428 Puncte FINA
2 Voicu Ioana 12 ani - Aqua Sport Citius 05:55:17 Timp 252 Cod 7 Puncte 421 Puncte FINA
2 Bescheret Anca 13 ani - Aqua Sport Citius 05:56:99 Timp 290 Cod 7 Puncte 415 Puncte FINA
3 Constantin Denisa 14 ani - Aqua Sport Citius 05:57:59 Timp 209 Cod 6 Puncte 413 Puncte FINA
3 Diaconu Alexandra 13 ani - CS Contratimp 06:00:01 Timp 665 Cod 6 Puncte 405 Puncte FINA
3 Șerbănescu Alessandra 12 ani - Total Sport Art 06:00:94 Timp 1074 Cod 6 Puncte 401 Puncte FINA
4 Corbu Maria 12 ani - C.S Luna Brasov 06:11:39 Timp 314 Cod 5 Puncte 368 Puncte FINA
5 Cernauteanu Roberta 12 ani - Aqua Sport Citius 06:16:12 Timp 417 Cod 4 Puncte 355 Puncte FINA
1 Piper Alesia 11 ani - Aqua Sport Citius 06:38:68 Timp 239 Cod 9 Puncte 298 Puncte FINA
4 Lazzetti Elisa Maria 13 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 13 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

Ziua 2 sesiunea 1

1. 50m liber/freestyle (8 - 99 ani) M

1 Grădinaru Răzvan 24 ani - Pescarusul Izvorani 00:24:77 Timp 1527 Cod 9 Puncte 601 Puncte FINA
1 Rogoveanu Vlad 16 ani - CSM Pitesti 00:24:85 Timp 386 Cod 9 Puncte 595 Puncte FINA
1 Satnoianu Andrei 15 ani - CSM Brăila 00:24:98 Timp 698 Cod 9 Puncte 586 Puncte FINA
1 Stignei Denis 14 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:25:41 Timp 1204 Cod 9 Puncte 557 Puncte FINA
1 Ungureanu Alexandru 29 ani - Legacy Aquatix 00:25:53 Timp 401 Cod 9 Puncte 549 Puncte FINA
2 Nae Adrian 14 ani - Dacia Mioveni 00:25:72 Timp 336 Cod 7 Puncte 537 Puncte FINA
2 Popoacă Eduard 15 ani - LPS Brăila 00:25:73 Timp 697 Cod 7 Puncte 536 Puncte FINA
3 Borangel Emanuel 14 ani - CSA Steaua 00:26:15 Timp 1522 Cod 6 Puncte 511 Puncte FINA
1 Tapirluie Andrei 12 ani - Total Sport Art 00:26:41 Timp 682 Cod 9 Puncte 496 Puncte FINA
3 Magda Teodor 15 ani - CS Contratimp 00:26:51 Timp 652 Cod 6 Puncte 490 Puncte FINA
2 Dolțu Mihai 16 ani - CSA Steaua 00:26:56 Timp 322 Cod 7 Puncte 487 Puncte FINA
1 Piciorus Alexandru 17 ani - CSS PLOIEȘTI 00:26:65 Timp 362 Cod 9 Puncte 483 Puncte FINA
4 Dumitrascu Andrei 15 ani - CSS PLOIEȘTI 00:26:76 Timp 360 Cod 5 Puncte 477 Puncte FINA
1 Baciu Denis Andrei 13 ani - LPS Bacau 00:26:86 Timp 415 Cod 9 Puncte 471 Puncte FINA
3 Lungu Sebastian 16 ani - CSM Brăila 00:27:00 Timp 691 Cod 6 Puncte 464 Puncte FINA
2 Coman Darius 12 ani - ACS BARRACUDA 00:27:11 Timp 542 Cod 7 Puncte 458 Puncte FINA
4 Andron Teodor 14 ani - CSS PLOIEȘTI 00:27:14 Timp 254 Cod 5 Puncte 457 Puncte FINA
1 Ciaus Catalin 18 ani - CSS PLOIEȘTI 00:27:28 Timp 359 Cod 9 Puncte 450 Puncte FINA
3 Petrea Razvan 12 ani - Aqua Sport Citius 00:27:38 Timp 289 Cod 6 Puncte 445 Puncte FINA
5 Lazăr Andrei Remus 14 ani - CS Contratimp 00:27:48 Timp 651 Cod 4 Puncte 440 Puncte FINA
5 Uleia Stefan Ovidiu 15 ani - Pescarusul Izvorani 00:27:49 Timp 269 Cod 4 Puncte 440 Puncte FINA
6 Costache Sebastian 15 ani - CS Contratimp 00:27:65 Timp 649 Cod 3 Puncte 432 Puncte FINA
6 Șerbanescu Ștefan 14 ani - CSS PLOIEȘTI 00:27:68 Timp 364 Cod 3 Puncte 431 Puncte FINA
7 Sârbulescu Matei 15 ani - Colegiul Emil Racovita 00:27:69 Timp 1528 Cod 2 Puncte 430 Puncte FINA
7 Fasie Mario 14 ani - C.S Luna Brasov 00:27:84 Timp 305 Cod 2 Puncte 423 Puncte FINA
8 Neagu Andrei 15 ani - CSM Brăila 00:28:03 Timp 694 Cod 1 Puncte 415 Puncte FINA
2 Culea Petre 13 ani - CSS 1 Bucuresti 00:28:15 Timp 348 Cod 7 Puncte 409 Puncte FINA
1 Răducanu Gabriel Codruț 11 ani - Liceul Viitorul Pitești 00:28:16 Timp 588 Cod 9 Puncte 409 Puncte FINA
3 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 00:28:40 Timp 143 Cod 6 Puncte 399 Puncte FINA
8 Preda Alexandru 14 ani - CSS 1 Bucuresti 00:28:49 Timp 350 Cod 1 Puncte 395 Puncte FINA
9 Rădoi Rareș 14 ani - CS Contratimp 00:28:53 Timp 659 Cod 0 Puncte 393 Puncte FINA
2 Postolache Eduardo 17 ani - CS Contratimp 00:28:56 Timp 657 Cod 7 Puncte 392 Puncte FINA
4 Benghiac Eric 13 ani - CSM Corona Brasov 00:28:69 Timp 303 Cod 5 Puncte 387 Puncte FINA
4 Oanță Rareș Mihai 12 ani - EnergicLL C.S. 00:28:85 Timp 557 Cod 5 Puncte 380 Puncte FINA
9 Culcea Matei 15 ani - YST Sport Club 00:29:03 Timp 680 Cod 0 Puncte 373 Puncte FINA
5 Florea Răzvan 13 ani - LPS Brăila 00:29:04 Timp 678 Cod 4 Puncte 373 Puncte FINA
6 Dragomir David 13 ani - Performer C.S. 00:29:14 Timp 1040 Cod 3 Puncte 369 Puncte FINA
5 Lupu Matei 12 ani - Pescarusul Izvorani 00:29:18 Timp 261 Cod 4 Puncte 367 Puncte FINA
6 Enescu Armand 12 ani - LPS Alba Iulia 00:29:30 Timp 1518 Cod 3 Puncte 363 Puncte FINA
7 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:54 Timp 93 Cod 2 Puncte 354 Puncte FINA
8 Roșca Mihnea 13 ani - CSA Steaua 00:29:62 Timp 1523 Cod 1 Puncte 351 Puncte FINA
10 Peptănaru Ștefan 15 ani - LPS Brăila 00:29:84 Timp 695 Cod 0 Puncte 344 Puncte FINA
7 Dinu Ian 12 ani - Performer C.S. 00:29:86 Timp 1022 Cod 2 Puncte 343 Puncte FINA
8 Solomon David 12 ani - Total Sport Art 00:30:28 Timp 1501 Cod 1 Puncte 329 Puncte FINA
9 Proca Theodor 12 ani - CSM Pitesti 00:30:37 Timp 385 Cod 0 Puncte 326 Puncte FINA
2 Iordache Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 00:30:38 Timp 131 Cod 7 Puncte 326 Puncte FINA
11 Coadă Cosmin 15 ani - CS Contratimp 00:30:43 Timp 648 Cod 0 Puncte 324 Puncte FINA
9 Pralea Ștefan 13 ani - EnergicLL C.S. 00:30:58 Timp 560 Cod 0 Puncte 319 Puncte FINA
3 Ion Vlad Cosmin 11 ani - Swimming Team 00:30:63 Timp 531 Cod 6 Puncte 318 Puncte FINA
2 Tudor David 18 ani - CS Contratimp 00:30:94 Timp 662 Cod 7 Puncte 308 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 9 ani - CSM Ploiești 00:31:04 Timp 441 Cod 9 Puncte 305 Puncte FINA
10 Ene Denis 14 ani - Total Sport Art 00:31:09 Timp 1078 Cod 0 Puncte 304 Puncte FINA
4 Smadu David 11 ani - Total Sport Art 00:31:10 Timp 1082 Cod 5 Puncte 303 Puncte FINA
10 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 00:31:17 Timp 106 Cod 0 Puncte 301 Puncte FINA
2 Ionescu Vlad 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:31:21 Timp 342 Cod 7 Puncte 300 Puncte FINA
11 Lupu Cristian 12 ani - CSM Ploiești 00:31:40 Timp 440 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
10 Matei Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 00:31:69 Timp 139 Cod 0 Puncte 287 Puncte FINA
1 Iacob Patrick 10 ani - CSM Ploiești 00:31:87 Timp 439 Cod 9 Puncte 282 Puncte FINA
2 Scarlat Albert Florian 10 ani - Aqua Sport Citius 00:31:92 Timp 173 Cod 7 Puncte 281 Puncte FINA
5 Badescu Stefan 11 ani - Aqua Sport Citius 00:31:99 Timp 100 Cod 4 Puncte 279 Puncte FINA
6 Giuroiu Daniel Tudor 11 ani - Pescarusul Izvorani 00:32:03 Timp 519 Cod 3 Puncte 278 Puncte FINA
12 Gheorghe Andrei 12 ani - Median Bucuresti 00:32:11 Timp 369 Cod 0 Puncte 276 Puncte FINA
13 Bocaciu Mirun 12 ani - Pescarusul Izvorani 00:32:19 Timp 255 Cod 0 Puncte 274 Puncte FINA
11 Gavrila Gelu 13 ani - CSM Corona Brasov 00:32:20 Timp 306 Cod 0 Puncte 273 Puncte FINA
3 Pandele Vladimir 9 ani - CSA Steaua 00:32:22 Timp 491 Cod 6 Puncte 273 Puncte FINA
7 Micu Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 00:32:30 Timp 141 Cod 2 Puncte 271 Puncte FINA
7 Gherghina Alexandru 11 ani - Total Sport Art 00:32:30 Timp 1080 Cod 2 Puncte 271 Puncte FINA
3 Feiffer Hunor 10 ani - CSS Târgu Mureș 00:32:35 Timp 1512 Cod 6 Puncte 270 Puncte FINA
4 Păun Fabian 10 ani - CSM Ploiești 00:32:43 Timp 442 Cod 5 Puncte 268 Puncte FINA
5 Fekete Magor 10 ani - CS Hyperion Brasov 00:32:46 Timp 460 Cod 4 Puncte 267 Puncte FINA
12 Dan Tudor 13 ani - Performer C.S. 00:32:52 Timp 257 Cod 0 Puncte 265 Puncte FINA
8 Barbu Tiberiu 11 ani - CSM Pitesti 00:32:62 Timp 379 Cod 1 Puncte 263 Puncte FINA
4 Mihai Sasha Andrei 9 ani - Legacy Aquatix 00:32:78 Timp 425 Cod 5 Puncte 259 Puncte FINA
6 Ana Victor 10 ani - CSM Ploiești 00:32:81 Timp 438 Cod 3 Puncte 258 Puncte FINA
9 Enache Andrei 11 ani - CSA Steaua 00:32:83 Timp 943 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
7 Bumbac Eduard Gabriel 10 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:16 Timp 279 Cod 2 Puncte 250 Puncte FINA
10 Călianu Christian 11 ani - Performer C.S. 00:33:22 Timp 1515 Cod 0 Puncte 249 Puncte FINA
11 Radu Matei 11 ani - Legacy Aquatix 00:33:46 Timp 676 Cod 0 Puncte 244 Puncte FINA
12 Sandu Matei 15 ani - YST Sport Club 00:33:46 Timp 604 Cod 0 Puncte 244 Puncte FINA
8 Radu Darius 10 ani - CSM Ploiești 00:33:49 Timp 443 Cod 1 Puncte 243 Puncte FINA
12 Pavel Matei Luca 11 ani - Median Bucuresti 00:33:65 Timp 372 Cod 0 Puncte 239 Puncte FINA
13 Neacșu Matei 11 ani - CSA Steaua 00:33:80 Timp 946 Cod 0 Puncte 236 Puncte FINA
5 Mestecăneanu Rareș Ioan 9 ani - Liceul Viitorul Pitești 00:33:87 Timp 585 Cod 4 Puncte 235 Puncte FINA
6 Ionescu Denis 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:33:91 Timp 341 Cod 3 Puncte 234 Puncte FINA
14 Agripina Robert 12 ani - C.S Luna Brasov 00:33:98 Timp 302 Cod 0 Puncte 233 Puncte FINA
1 Filip Mihaylov 8 ani - Club Sprint-Sofia 00:34:13 Timp 961 Cod 9 Puncte 229 Puncte FINA
9 Tataru Stefan 10 ani - Aqua Sport Citius 00:34:52 Timp 186 Cod 0 Puncte 222 Puncte FINA
7 Stoicescu Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius 00:35:03 Timp 181 Cod 2 Puncte 212 Puncte FINA
15 David Simon 12 ani - Performer C.S. 00:35:08 Timp 1514 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
8 Kantor Robert 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:35:30 Timp 343 Cod 1 Puncte 207 Puncte FINA
9 Dobre Rares 9 ani - Legacy Aquatix 00:35:40 Timp 426 Cod 0 Puncte 206 Puncte FINA
10 Ciobănescu Mario 10 ani - CSM Brăila 00:35:90 Timp 686 Cod 0 Puncte 197 Puncte FINA
11 Ciuvica Mario 10 ani - Legacy Aquatix 00:35:98 Timp 422 Cod 0 Puncte 196 Puncte FINA
16 Ionescu Matei 12 ani - CSM Brăila 00:35:98 Timp 690 Cod 0 Puncte 196 Puncte FINA
10 Danilă Alexandru 9 ani - Aqua Sport Citius 00:36:06 Timp 118 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
11 Padure Matei 9 ani - Aqua Sport Citius 00:36:08 Timp 158 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
14 Nicolae Alexandru 11 ani - Median Bucuresti 00:36:71 Timp 371 Cod 0 Puncte 184 Puncte FINA
17 Suveica Vlad Mihai 12 ani - YST Sport Club 00:37:32 Timp 24 Cod 0 Puncte 175 Puncte FINA
2 Coman David 8 ani - CS Hyperion Brasov 00:37:34 Timp 340 Cod 7 Puncte 175 Puncte FINA
3 Kovacs Norbert 8 ani - CS Hyperion Brasov 00:37:38 Timp 344 Cod 6 Puncte 175 Puncte FINA
12 Holosi Albert 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:37:38 Timp 461 Cod 0 Puncte 175 Puncte FINA
4 Badarau Robert 8 ani - Aqua Sport Citius 00:38:06 Timp 99 Cod 5 Puncte 165 Puncte FINA
12 Mihai Andrei Răzvan 10 ani - Performer C.S. 00:38:20 Timp 264 Cod 0 Puncte 164 Puncte FINA
5 Keller Nicholas 8 ani - CS Hyperion Brasov 00:39:17 Timp 308 Cod 4 Puncte 152 Puncte FINA
6 Mihai David 8 ani - Aqua Sport Citius 00:41:62 Timp 142 Cod 3 Puncte 126 Puncte FINA
7 Butufei Rareș 8 ani - CS Hyperion Brasov 00:41:83 Timp 1456 Cod 2 Puncte 124 Puncte FINA
8 Bălan Ionuț 8 ani - Total Sport Art 00:42:43 Timp 1496 Cod 1 Puncte 119 Puncte FINA
13 Teodorescu Rayan 9 ani - Pescarusul Izvorani 00:42:80 Timp 268 Cod 0 Puncte 116 Puncte FINA
15 Batir Marco Leon 11 ani - CSM Brăila 00:42:82 Timp 1510 Cod 0 Puncte 116 Puncte FINA
9 Vasile Eduard 8 ani - Aqua Sport Citius 00:43:00 Timp 191 Cod 0 Puncte 114 Puncte FINA
16 Dragnescu Andrei 11 ani - Pescarusul Izvorani 00:45:79 Timp 258 Cod 0 Puncte 95 Puncte FINA
10 Dumitrescu Bogdan 8 ani - Total Sport Art 00:49:13 Timp 1498 Cod 0 Puncte 77 Puncte FINA
11 Dumitrescu Răzvan 8 ani - Total Sport Art 00:53:73 Timp 1499 Cod 0 Puncte 58 Puncte FINA
14 Bocaciu Ștefan 9 ani - Pescarusul Izvorani 00:54:13 Timp 709 Cod 0 Puncte 57 Puncte FINA
15 Sănduloiu Ștefan 9 ani - Total Sport Art 00:56:05 Timp 1500 Cod 0 Puncte 51 Puncte FINA
12 Ciobanu Vlad 8 ani - Total Sport Art 00:56:78 Timp 1497 Cod 0 Puncte 49 Puncte FINA
13 Manta David 8 ani - Performer C.S. 01:04:57 Timp 1516 Cod 0 Puncte 33 Puncte FINA
1 Crăciunescu Adrian 28 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 1529 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
3 Pavel Claudiu 18 ani - CS Contratimp 99:99:99 Timp 711 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
4 Secărin Robert Andrei 16 ani - EnergicLL C.S. 99:99:99 Timp 561 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
5 Meszaros Balazs 16 ani - CSM Târgu Mureș 99:99:99 Timp 1115 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
6 Schmelas Erwin 16 ani - CSS Reșița 99:99:99 Timp 1513 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
11 Petre Narcis 14 ani - Colegiul Emil Racovita 99:99:99 Timp 927 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
13 Prodan Nicholas 10 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 19 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
13 Deaconu Denis 15 ani - CSM Pitesti 99:99:99 Timp 382 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
13 Curecheriu Alexandru 13 ani - Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 256 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Bujoreanu Robert 10 ani - Legacy Aquatix 99:99:99 Timp 423 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Stoian Alexandru 15 ani - CSM Brăila 99:99:99 Timp 699 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Iancu Dan Cristian 13 ani - Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 260 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

2. 50m liber/freestyle (8 - 99 ani) F

1 Botezatu Elena 17 ani - CSM Corona Brasov 00:28:50 Timp 312 Cod 9 Puncte 572 Puncte FINA
1 Grosu Ana Georgiana 12 ani - Atena Sport Club Constanța 00:28:76 Timp 1113 Cod 9 Puncte 557 Puncte FINA
1 Ellersdorfer Mihaela 14 ani - CS Contratimp 00:28:77 Timp 667 Cod 9 Puncte 556 Puncte FINA
2 Surugiu Emilia 12 ani - CSM Pitesti 00:28:89 Timp 389 Cod 7 Puncte 549 Puncte FINA
1 Pintilie Alessia 13 ani - Swimming Team 00:28:98 Timp 529 Cod 9 Puncte 544 Puncte FINA
1 Otoiu Ana Cristina 13 ani - CSM Pitesti 00:28:98 Timp 411 Cod 9 Puncte 544 Puncte FINA
2 Avram Ana Maria 14 ani - LPS Brăila 00:29:06 Timp 1388 Cod 7 Puncte 540 Puncte FINA
1 Văduva Bianca 18 ani - CS Contratimp 00:29:62 Timp 674 Cod 9 Puncte 510 Puncte FINA
2 Tomuta Irina Alexandra 18 ani - Colegiul Emil Racovita 00:29:64 Timp 287 Cod 7 Puncte 509 Puncte FINA
3 Safcencu Delia 14 ani - Dacia Mioveni 00:29:67 Timp 338 Cod 6 Puncte 507 Puncte FINA
1 Zamfiroiu Miruna Paula 16 ani - Team Nova Brasov 00:29:87 Timp 469 Cod 9 Puncte 497 Puncte FINA
3 Voicu Ioana 12 ani - Aqua Sport Citius 00:29:90 Timp 252 Cod 6 Puncte 496 Puncte FINA
4 Văcaru Andreea 14 ani - CS Contratimp 00:30:07 Timp 673 Cod 5 Puncte 487 Puncte FINA
5 Constantin Denisa 14 ani - Aqua Sport Citius 00:30:08 Timp 209 Cod 4 Puncte 487 Puncte FINA
4 Argeșanu Maria 12 ani - Aqua Sport Citius 00:30:11 Timp 195 Cod 5 Puncte 485 Puncte FINA
1 Harabagiu Ioana 15 ani - CSM Brăila 00:30:45 Timp 703 Cod 9 Puncte 469 Puncte FINA
1 Stiger Diana 11 ani - CSA Steaua 00:30:56 Timp 954 Cod 9 Puncte 464 Puncte FINA
2 Popa Maria Alessia 11 ani - Performer C.S. 00:30:57 Timp 10 Cod 7 Puncte 464 Puncte FINA
2 Dumitrescu Alissa Maria 13 ani - EnergicLL C.S. 00:30:57 Timp 568 Cod 7 Puncte 464 Puncte FINA
3 Santha Nora 11 ani - CSS Târgu Mureș 00:30:58 Timp 1511 Cod 6 Puncte 463 Puncte FINA
5 Nita Andra 12 ani - CSS PLOIEȘTI 00:30:80 Timp 445 Cod 4 Puncte 453 Puncte FINA
6 Luță Sara maria 12 ani - EnergicLL C.S. 00:30:81 Timp 572 Cod 3 Puncte 453 Puncte FINA
3 Dobrican Ioana Ruxandra 13 ani - Performer C.S. 00:30:83 Timp 6 Cod 6 Puncte 452 Puncte FINA
7 Corbu Maria 12 ani - C.S Luna Brasov 00:31:07 Timp 314 Cod 2 Puncte 442 Puncte FINA
8 Vișinescu Oana 12 ani - Total Sport Art 00:31:22 Timp 1075 Cod 1 Puncte 435 Puncte FINA
4 Ciobanu Ioana Alexandra 11 ani - Liceul Viitorul Pitești 00:31:29 Timp 596 Cod 5 Puncte 432 Puncte FINA
1 Constantin Amalia Gabriela 10 ani - Swimming Team 00:31:49 Timp 525 Cod 9 Puncte 424 Puncte FINA
4 Bescheret Anca 13 ani - Aqua Sport Citius 00:31:51 Timp 290 Cod 5 Puncte 423 Puncte FINA
5 Cernat Amina 11 ani - Swimming Team 00:31:51 Timp 524 Cod 4 Puncte 423 Puncte FINA
2 Tudorescu Ioana 15 ani - CSA Steaua 00:31:54 Timp 1524 Cod 7 Puncte 422 Puncte FINA
5 Todoran Marina 13 ani - C.S Luna Brasov 00:31:54 Timp 317 Cod 4 Puncte 422 Puncte FINA
6 Stoica Georgiana Daniela 14 ani - EnergicLL C.S. 00:31:54 Timp 578 Cod 3 Puncte 422 Puncte FINA
2 Otvos Lorena 10 ani - CSM Târgu Mureș 00:31:61 Timp 1119 Cod 7 Puncte 419 Puncte FINA
6 Croitoru Maria 11 ani - Aqua Sport Citius 00:31:93 Timp 211 Cod 3 Puncte 407 Puncte FINA
3 Dobrican Maria Beatrice 10 ani - Performer C.S. 00:31:95 Timp 7 Cod 6 Puncte 406 Puncte FINA
4 Păun Briana Mihaela 10 ani - CSM Ploiești 00:32:12 Timp 446 Cod 5 Puncte 400 Puncte FINA
5 Gagiu Elise Maria 10 ani - Swimming Team 00:32:22 Timp 527 Cod 4 Puncte 396 Puncte FINA
6 Diaconu Alexandra 13 ani - CS Contratimp 00:32:40 Timp 665 Cod 3 Puncte 389 Puncte FINA
6 Morar Bianca 10 ani - CSM Târgu Mureș 00:32:84 Timp 1118 Cod 3 Puncte 374 Puncte FINA
7 Ban Alexia 11 ani - Aqua Sport Citius 00:32:92 Timp 197 Cod 2 Puncte 371 Puncte FINA
9 Cernauteanu Roberta 12 ani - Aqua Sport Citius 00:32:93 Timp 417 Cod 0 Puncte 371 Puncte FINA
1 Cojocaru Iarina Ioana 9 ani - ACS BARRACUDA 00:32:96 Timp 540 Cod 9 Puncte 370 Puncte FINA
10 Șerbănescu Alessandra 12 ani - Total Sport Art 00:33:01 Timp 1074 Cod 0 Puncte 368 Puncte FINA
7 Coperza Alecsandra 10 ani - CSS Gura Humorului 00:33:07 Timp 301 Cod 2 Puncte 366 Puncte FINA
11 Gheorghe Andra 12 ani - Median Bucuresti 00:33:13 Timp 373 Cod 0 Puncte 364 Puncte FINA
8 Aylett Keira 11 ani - Total Sport Art 00:33:14 Timp 1072 Cod 1 Puncte 364 Puncte FINA
8 Vlad Maria 10 ani - LPS Alba Iulia 00:33:15 Timp 1520 Cod 1 Puncte 364 Puncte FINA
9 Costea Mihaela Izabela 11 ani - Legacy Aquatix 00:33:24 Timp 79 Cod 0 Puncte 361 Puncte FINA
9 Lentu Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 00:33:71 Timp 225 Cod 0 Puncte 346 Puncte FINA
2 Vasian Antonia 9 ani - Aqua Sport Citius 00:33:82 Timp 251 Cod 7 Puncte 342 Puncte FINA
10 Veress Rebecca 10 ani - CSM Târgu Mureș 00:33:85 Timp 1120 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
11 Cazacu Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 00:33:88 Timp 201 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
3 Tirila Larisa 9 ani - CS Hyperion Brasov 00:33:89 Timp 346 Cod 6 Puncte 340 Puncte FINA
4 Pavel Bianca 9 ani - Aquatonics C.S. 00:34:02 Timp 538 Cod 5 Puncte 336 Puncte FINA
12 Stanculescu Melissa 10 ani - CSM Pitesti 00:34:03 Timp 388 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
13 Țolea Cristina 10 ani - CSM Ploiești 00:34:07 Timp 448 Cod 0 Puncte 335 Puncte FINA
14 Grosu Ana Maria 10 ani - Aquatonics C.S. 00:34:11 Timp 537 Cod 0 Puncte 334 Puncte FINA
15 Forțu Erika 10 ani - CSM Ploiești 00:34:33 Timp 444 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
10 Bătrînu Gabriela 11 ani - LPS Brăila 00:34:90 Timp 1387 Cod 0 Puncte 311 Puncte FINA
7 Giuroiu Emma Ingrid 13 ani - Pescarusul Izvorani 00:35:30 Timp 520 Cod 2 Puncte 301 Puncte FINA
16 Pop Karina 10 ani - CSA Steaua 00:35:31 Timp 728 Cod 0 Puncte 301 Puncte FINA
17 Zamfir Mihaela 10 ani - Legacy Aquatix 00:35:41 Timp 424 Cod 0 Puncte 298 Puncte FINA
3 Olteanu Andreea 15 ani - CS Contratimp 00:35:43 Timp 669 Cod 6 Puncte 298 Puncte FINA
18 Girip Lucia 10 ani - LPS Brăila 00:35:65 Timp 702 Cod 0 Puncte 292 Puncte FINA
11 Marinescu Alexia 11 ani - Aquatonics C.S. 00:35:89 Timp 536 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
1 Comna Andreea 8 ani - Aqua Sport Citius 00:36:50 Timp 208 Cod 9 Puncte 272 Puncte FINA
5 Popa Natalia 9 ani - Aqua Sport Citius 00:36:50 Timp 242 Cod 4 Puncte 272 Puncte FINA
6 Gheba Amalia Georgiana 9 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:69 Timp 285 Cod 3 Puncte 268 Puncte FINA
12 Ratiu Andreea Lorena 11 ani - Median Bucuresti 00:37:11 Timp 375 Cod 0 Puncte 259 Puncte FINA
12 Catrina Anca 12 ani - CSM Brăila 00:37:28 Timp 701 Cod 0 Puncte 255 Puncte FINA
7 Tapirluie Diana 9 ani - Total Sport Art 00:37:34 Timp 683 Cod 2 Puncte 254 Puncte FINA
13 Stancu Elena Alexandra 12 ani - YST Sport Club 00:37:63 Timp 23 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
2 Fekete Petra 8 ani - CS Hyperion Brasov 00:37:77 Timp 1443 Cod 7 Puncte 246 Puncte FINA
3 Micu Irina 8 ani - Aqua Sport Citius 00:38:09 Timp 230 Cod 6 Puncte 239 Puncte FINA
2 Radu Georgiana Beatrice 16 ani - YST Sport Club 00:38:33 Timp 27 Cod 7 Puncte 235 Puncte FINA
8 Dan Diana 9 ani - Performer C.S. 00:39:15 Timp 271 Cod 1 Puncte 221 Puncte FINA
13 Călianu Marie Sophie 11 ani - Performer C.S. 00:40:54 Timp 1517 Cod 0 Puncte 199 Puncte FINA
4 Magdalena Mihaylova 8 ani - Club Sprint-Sofia 00:43:89 Timp 1259 Cod 5 Puncte 156 Puncte FINA
5 Buleu Alexa 8 ani - CS Hyperion Brasov 00:49:58 Timp 345 Cod 4 Puncte 108 Puncte FINA
3 Fangli Henrietta 18 ani - CSM Târgu Mureș 99:99:99 Timp 1117 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
6 Crainic Smaranda 8 ani - CS Hyperion Brasov 99:99:99 Timp 1444 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
7 Barbieru Anelis 8 ani - Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 198 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
8 Dragnescu Daria 8 ani - Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 272 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
8 Careba Alexandra Theodora 13 ani - CSS Reșița 99:99:99 Timp 1508 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Dragomir Ioana 13 ani - CS Contratimp 99:99:99 Timp 666 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Albestreanu Sofia 9 ani - Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 1525 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Munteanu Mihaela 11 ani - CS MEDGIDIA 99:99:99 Timp 681 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

3. 100m bras/breaststroke (8 - 99 ani) M

1 Dincă Andreas 21 ani - Pescarusul Izvorani 01:07:94 Timp 1526 Cod 9 Puncte 594 Puncte FINA
1 Ganea Cristian 16 ani - CSM Brăila 01:10:38 Timp 687 Cod 9 Puncte 534 Puncte FINA
1 Nae Adrian 14 ani - Dacia Mioveni 01:11:43 Timp 336 Cod 9 Puncte 511 Puncte FINA
1 Magda Teodor 15 ani - CS Contratimp 01:12:03 Timp 652 Cod 9 Puncte 498 Puncte FINA
1 Coman Darius 12 ani - ACS BARRACUDA 01:13:46 Timp 542 Cod 9 Puncte 470 Puncte FINA
2 Stoian Razvan Gabriel 14 ani - CSA Steaua 01:13:54 Timp 5 Cod 7 Puncte 468 Puncte FINA
2 Costache Sebastian 15 ani - CS Contratimp 01:14:27 Timp 649 Cod 7 Puncte 455 Puncte FINA
1 Roșca Mihnea 13 ani - CSA Steaua 01:14:69 Timp 1523 Cod 9 Puncte 447 Puncte FINA
2 Rachieru Ștefan 13 ani - CS Contratimp 01:16:22 Timp 658 Cod 7 Puncte 421 Puncte FINA
3 Rădoi Rareș 14 ani - CS Contratimp 01:17:21 Timp 659 Cod 6 Puncte 405 Puncte FINA
3 Koncz Nimrod 13 ani - CSM Târgu Mureș 01:17:75 Timp 1114 Cod 6 Puncte 396 Puncte FINA
2 Tapirluie Andrei 12 ani - Total Sport Art 01:17:77 Timp 682 Cod 7 Puncte 396 Puncte FINA
4 Cojocaru Stefan 13 ani - ACS BARRACUDA 01:17:99 Timp 541 Cod 5 Puncte 393 Puncte FINA
4 Lazăr Andrei Remus 14 ani - CS Contratimp 01:18:85 Timp 651 Cod 5 Puncte 380 Puncte FINA
5 Preda Alexandru 14 ani - CSS 1 Bucuresti 01:20:35 Timp 350 Cod 4 Puncte 359 Puncte FINA
6 Stoian Antonio 14 ani - CS Contratimp 01:20:62 Timp 661 Cod 3 Puncte 355 Puncte FINA
5 Florea Răzvan 13 ani - LPS Brăila 01:23:04 Timp 678 Cod 4 Puncte 325 Puncte FINA
6 Matei Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 01:23:64 Timp 139 Cod 3 Puncte 318 Puncte FINA
7 Fîciu Bogdan 13 ani - CSS 1 Bucuresti 01:24:44 Timp 349 Cod 2 Puncte 309 Puncte FINA
8 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 01:25:77 Timp 143 Cod 1 Puncte 295 Puncte FINA
9 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 01:26:33 Timp 93 Cod 0 Puncte 289 Puncte FINA
10 Miclea Dragos 13 ani - C.S Luna Brasov 01:26:57 Timp 310 Cod 0 Puncte 287 Puncte FINA
11 Dragomir David 13 ani - Performer C.S. 01:27:89 Timp 1040 Cod 0 Puncte 274 Puncte FINA
1 Tudor David 18 ani - CS Contratimp 01:27:97 Timp 662 Cod 9 Puncte 273 Puncte FINA
1 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 01:30:14 Timp 97 Cod 9 Puncte 254 Puncte FINA
1 Iacob Patrick 10 ani - CSM Ploiești 01:30:58 Timp 439 Cod 9 Puncte 250 Puncte FINA
2 Păun Fabian 10 ani - CSM Ploiești 01:31:91 Timp 442 Cod 7 Puncte 240 Puncte FINA
1 Mihai Sasha Andrei 9 ani - Legacy Aquatix 01:31:95 Timp 425 Cod 9 Puncte 239 Puncte FINA
2 Micu Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 01:32:03 Timp 141 Cod 7 Puncte 239 Puncte FINA
3 Feiffer Hunor 10 ani - CSS Târgu Mureș 01:32:53 Timp 1512 Cod 6 Puncte 235 Puncte FINA
3 Manolescu David 12 ani - CSM Brăila 01:32:84 Timp 692 Cod 6 Puncte 233 Puncte FINA
2 Marinescu Luca 9 ani - CSM Ploiești 01:34:68 Timp 441 Cod 7 Puncte 219 Puncte FINA
3 Sandu Matei 15 ani - YST Sport Club 01:34:70 Timp 604 Cod 6 Puncte 219 Puncte FINA
3 Ionescu Vlad 9 ani - CS Hyperion Brasov 01:35:03 Timp 342 Cod 6 Puncte 217 Puncte FINA
3 Gherghina Alexandru 11 ani - Total Sport Art 01:35:22 Timp 1080 Cod 6 Puncte 215 Puncte FINA
4 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 01:36:04 Timp 106 Cod 5 Puncte 210 Puncte FINA
4 Bumbac Eduard Gabriel 10 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:36:56 Timp 279 Cod 5 Puncte 207 Puncte FINA
4 Padure Matei 9 ani - Aqua Sport Citius 01:36:60 Timp 158 Cod 5 Puncte 206 Puncte FINA
5 Scarlat Albert Florian 10 ani - Aqua Sport Citius 01:37:38 Timp 173 Cod 4 Puncte 201 Puncte FINA
6 Radu Darius 10 ani - CSM Ploiești 01:37:98 Timp 443 Cod 3 Puncte 198 Puncte FINA
7 Tataru Stefan 10 ani - Aqua Sport Citius 01:38:39 Timp 186 Cod 2 Puncte 195 Puncte FINA
4 Nicolae Alexandru 11 ani - Median Bucuresti 01:40:29 Timp 371 Cod 5 Puncte 184 Puncte FINA
4 Culcea Matei 15 ani - YST Sport Club 01:40:31 Timp 680 Cod 5 Puncte 184 Puncte FINA
5 Ionescu Denis 9 ani - CS Hyperion Brasov 01:40:45 Timp 341 Cod 4 Puncte 183 Puncte FINA
6 Kantor Robert 9 ani - CS Hyperion Brasov 01:41:72 Timp 343 Cod 3 Puncte 177 Puncte FINA
8 Bujoreanu Robert 10 ani - Legacy Aquatix 01:42:13 Timp 423 Cod 1 Puncte 175 Puncte FINA
9 Ana Victor 10 ani - CSM Ploiești 01:43:11 Timp 438 Cod 0 Puncte 170 Puncte FINA
1 Keller Nicholas 8 ani - CS Hyperion Brasov 01:43:30 Timp 308 Cod 9 Puncte 169 Puncte FINA
10 Pleșu Răzvan 10 ani - CSM Brăila 01:44:11 Timp 696 Cod 0 Puncte 165 Puncte FINA
7 Dobre Rares 9 ani - Legacy Aquatix 01:45:48 Timp 426 Cod 2 Puncte 158 Puncte FINA
5 Radu Matei 11 ani - Legacy Aquatix 01:46:72 Timp 676 Cod 4 Puncte 153 Puncte FINA
8 Mestecăneanu Rareș Ioan 9 ani - Liceul Viitorul Pitești 01:47:06 Timp 585 Cod 1 Puncte 151 Puncte FINA
11 Fekete Magor 10 ani - CS Hyperion Brasov 01:48:31 Timp 460 Cod 0 Puncte 146 Puncte FINA
2 Filip Mihaylov 8 ani - Club Sprint-Sofia 01:48:95 Timp 961 Cod 7 Puncte 144 Puncte FINA
9 Holosi Albert 9 ani - CS Hyperion Brasov 01:50:06 Timp 461 Cod 0 Puncte 139 Puncte FINA
6 Călianu Christian 11 ani - Performer C.S. 01:50:69 Timp 1515 Cod 3 Puncte 137 Puncte FINA
3 Butufei Rareș 8 ani - CS Hyperion Brasov 01:50:99 Timp 1456 Cod 6 Puncte 136 Puncte FINA
4 Kovacs Norbert 8 ani - CS Hyperion Brasov 01:51:25 Timp 344 Cod 5 Puncte 135 Puncte FINA
5 Coman David 8 ani - CS Hyperion Brasov 01:53:13 Timp 340 Cod 4 Puncte 128 Puncte FINA
5 David Simon 12 ani - Performer C.S. 01:54:95 Timp 1514 Cod 4 Puncte 122 Puncte FINA
6 Badarau Robert 8 ani - Aqua Sport Citius 02:01:74 Timp 99 Cod 3 Puncte 103 Puncte FINA
7 Vasile Eduard 8 ani - Aqua Sport Citius 02:13:13 Timp 191 Cod 2 Puncte 79 Puncte FINA
2 Meszaros Balazs 16 ani - CSM Târgu Mureș 99:99:99 Timp 1115 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
7 Petre Narcis 14 ani - Colegiul Emil Racovita 99:99:99 Timp 927 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
12 Curecheriu Alexandru 13 ani - Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 256 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

4. 100m bras/breaststroke (8 - 99 ani) F

1 Andrei Alina 16 ani - CSM Brăila 01:15:04 Timp 700 Cod 9 Puncte 624 Puncte FINA
1 Remete Daria 12 ani - LPS Alba Iulia 01:22:81 Timp 1519 Cod 9 Puncte 464 Puncte FINA
2 Argeșanu Maria 12 ani - Aqua Sport Citius 01:23:05 Timp 195 Cod 7 Puncte 460 Puncte FINA
1 Preda Maria Amelie 13 ani - Performer C.S. 01:24:53 Timp 9 Cod 9 Puncte 436 Puncte FINA
1 Văduva Bianca 18 ani - CS Contratimp 01:24:97 Timp 674 Cod 9 Puncte 429 Puncte FINA
1 Iorga Maria 11 ani - Swimming Team 01:27:69 Timp 528 Cod 9 Puncte 391 Puncte FINA
2 Santha Nora 11 ani - CSS Târgu Mureș 01:28:04 Timp 1511 Cod 7 Puncte 386 Puncte FINA
3 Stancu Aida 12 ani - CSM Ploiești 01:28:20 Timp 447 Cod 6 Puncte 384 Puncte FINA
4 Vișinescu Oana 12 ani - Total Sport Art 01:28:21 Timp 1075 Cod 5 Puncte 384 Puncte FINA
3 Aylett Keira 11 ani - Total Sport Art 01:28:28 Timp 1072 Cod 6 Puncte 383 Puncte FINA
2 Lazzetti Elisa Maria 13 ani - Performer C.S. 01:29:19 Timp 13 Cod 7 Puncte 371 Puncte FINA
1 Asaftei Daria 10 ani - Junior Swim Iași 01:29:51 Timp 1386 Cod 9 Puncte 367 Puncte FINA
5 Corbu Maria 12 ani - C.S Luna Brasov 01:30:07 Timp 314 Cod 4 Puncte 360 Puncte FINA
6 Voicu Ioana 12 ani - Aqua Sport Citius 01:30:09 Timp 252 Cod 3 Puncte 360 Puncte FINA
4 Popa Maria Alessia 11 ani - Performer C.S. 01:30:41 Timp 10 Cod 5 Puncte 356 Puncte FINA
3 Giuroiu Emma Ingrid 13 ani - Pescarusul Izvorani 01:32:17 Timp 520 Cod 6 Puncte 336 Puncte FINA
1 Stoica Georgiana Daniela 14 ani - EnergicLL C.S. 01:32:77 Timp 578 Cod 9 Puncte 330 Puncte FINA
1 Manea Arya 9 ani - Aqua Sport Citius 01:32:90 Timp 227 Cod 9 Puncte 328 Puncte FINA
2 Păun Briana Mihaela 10 ani - CSM Ploiești 01:33:07 Timp 446 Cod 7 Puncte 327 Puncte FINA
1 Olteanu Andreea 15 ani - CS Contratimp 01:33:85 Timp 669 Cod 9 Puncte 319 Puncte FINA
3 Constantin Amalia Gabriela 10 ani - Swimming Team 01:34:07 Timp 525 Cod 6 Puncte 316 Puncte FINA
4 Țolea Cristina 10 ani - CSM Ploiești 01:34:58 Timp 448 Cod 5 Puncte 311 Puncte FINA
2 Cojocaru Iarina Ioana 9 ani - ACS BARRACUDA 01:35:15 Timp 540 Cod 7 Puncte 306 Puncte FINA
5 Veress Rebecca 10 ani - CSM Târgu Mureș 01:35:21 Timp 1120 Cod 4 Puncte 305 Puncte FINA
6 Morar Bianca 10 ani - CSM Târgu Mureș 01:36:02 Timp 1118 Cod 3 Puncte 297 Puncte FINA
7 Gagiu Elise Maria 10 ani - Swimming Team 01:36:81 Timp 527 Cod 2 Puncte 290 Puncte FINA
8 Otvos Lorena 10 ani - CSM Târgu Mureș 01:36:86 Timp 1119 Cod 1 Puncte 290 Puncte FINA
9 Coperza Alecsandra 10 ani - CSS Gura Humorului 01:36:97 Timp 301 Cod 0 Puncte 289 Puncte FINA
10 Cazacu Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 01:37:31 Timp 201 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
4 Negrău Bianca 13 ani - CSM Brăila 01:38:54 Timp 704 Cod 5 Puncte 275 Puncte FINA
5 Croitoru Maria 11 ani - Aqua Sport Citius 01:39:16 Timp 211 Cod 4 Puncte 270 Puncte FINA
11 Stanculescu Melissa 10 ani - CSM Pitesti 01:40:45 Timp 388 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
7 Stancu Elena Alexandra 12 ani - YST Sport Club 01:40:55 Timp 23 Cod 2 Puncte 259 Puncte FINA
3 Tirila Larisa 9 ani - CS Hyperion Brasov 01:40:71 Timp 346 Cod 6 Puncte 258 Puncte FINA
6 Costea Mihaela Izabela 11 ani - Legacy Aquatix 01:41:26 Timp 79 Cod 3 Puncte 254 Puncte FINA
4 Gheba Amalia Georgiana 9 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 01:43:02 Timp 285 Cod 5 Puncte 241 Puncte FINA
7 Bătrînu Gabriela 11 ani - LPS Brăila 01:43:41 Timp 1387 Cod 2 Puncte 238 Puncte FINA
12 Forțu Erika 10 ani - CSM Ploiești 01:43:49 Timp 444 Cod 0 Puncte 237 Puncte FINA
13 Lentu Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 01:44:70 Timp 225 Cod 0 Puncte 229 Puncte FINA
14 Girip Lucia 10 ani - LPS Brăila 01:45:57 Timp 702 Cod 0 Puncte 224 Puncte FINA
5 Pavel Bianca 9 ani - Aquatonics C.S. 01:46:54 Timp 538 Cod 4 Puncte 218 Puncte FINA
1 Comna Andreea 8 ani - Aqua Sport Citius 01:48:73 Timp 208 Cod 9 Puncte 205 Puncte FINA
8 Marinescu Alexia 11 ani - Aquatonics C.S. 01:48:97 Timp 536 Cod 1 Puncte 203 Puncte FINA
6 Vasian Antonia 9 ani - Aqua Sport Citius 01:49:47 Timp 251 Cod 3 Puncte 201 Puncte FINA
2 Barbieru Anelis 8 ani - Aqua Sport Citius 01:51:71 Timp 198 Cod 7 Puncte 189 Puncte FINA
7 Dan Diana 9 ani - Performer C.S. 01:53:21 Timp 271 Cod 2 Puncte 181 Puncte FINA
3 Fekete Petra 8 ani - CS Hyperion Brasov 01:53:42 Timp 1443 Cod 6 Puncte 180 Puncte FINA
8 Tapirluie Diana 9 ani - Total Sport Art 01:55:67 Timp 683 Cod 1 Puncte 170 Puncte FINA
4 Buleu Alexa 8 ani - CS Hyperion Brasov 01:57:68 Timp 345 Cod 5 Puncte 161 Puncte FINA
2 Fangli Henrietta 18 ani - CSM Târgu Mureș 99:99:99 Timp 1117 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
5 Crainic Smaranda 8 ani - CS Hyperion Brasov 99:99:99 Timp 1444 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Popa Natalia 9 ani - Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 242 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

5. 200m spate/backstroke (11 - 99 ani) M

1 Rogoveanu Vlad 16 ani - CSM Pitesti 02:17:01 Timp 386 Cod 9 Puncte 545 Puncte FINA
1 Ghionu Denis 15 ani - CSM Brăila 02:17:95 Timp 689 Cod 9 Puncte 534 Puncte FINA
2 Dolțu Mihai 16 ani - CSA Steaua 02:20:68 Timp 322 Cod 7 Puncte 503 Puncte FINA
1 Baciu Denis Andrei 13 ani - LPS Bacau 02:21:42 Timp 415 Cod 9 Puncte 495 Puncte FINA
2 Koncz Nimrod 13 ani - CSM Târgu Mureș 02:24:42 Timp 1114 Cod 7 Puncte 465 Puncte FINA
1 Borangel Emanuel 14 ani - CSA Steaua 02:25:58 Timp 1522 Cod 9 Puncte 454 Puncte FINA
2 Stoian Razvan Gabriel 14 ani - CSA Steaua 02:28:48 Timp 5 Cod 7 Puncte 428 Puncte FINA
1 Petrea Razvan 12 ani - Aqua Sport Citius 02:29:34 Timp 289 Cod 9 Puncte 420 Puncte FINA
2 Sârbulescu Matei 15 ani - Colegiul Emil Racovita 02:29:44 Timp 1528 Cod 7 Puncte 420 Puncte FINA
3 Șerbanescu Ștefan 14 ani - CSS PLOIEȘTI 02:29:48 Timp 364 Cod 6 Puncte 419 Puncte FINA
3 Culea Petre 13 ani - CSS 1 Bucuresti 02:33:86 Timp 348 Cod 6 Puncte 384 Puncte FINA
2 Enescu Armand 12 ani - LPS Alba Iulia 02:34:56 Timp 1518 Cod 7 Puncte 379 Puncte FINA
1 Răducanu Gabriel Codruț 11 ani - Liceul Viitorul Pitești 02:34:98 Timp 588 Cod 9 Puncte 376 Puncte FINA
1 Postolache Eduardo 17 ani - CS Contratimp 02:36:02 Timp 657 Cod 9 Puncte 369 Puncte FINA
4 Rachieru Ștefan 13 ani - CS Contratimp 02:36:11 Timp 658 Cod 5 Puncte 368 Puncte FINA
2 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 02:38:63 Timp 97 Cod 7 Puncte 351 Puncte FINA
3 Coadă Cosmin 15 ani - CS Contratimp 02:38:97 Timp 648 Cod 6 Puncte 348 Puncte FINA
4 Stoian Antonio 14 ani - CS Contratimp 02:39:62 Timp 661 Cod 5 Puncte 344 Puncte FINA
5 Fasie Mario 14 ani - C.S Luna Brasov 02:40:64 Timp 305 Cod 4 Puncte 338 Puncte FINA
3 Proca Theodor 12 ani - CSM Pitesti 02:40:96 Timp 385 Cod 6 Puncte 336 Puncte FINA
5 Miclea Dragos 13 ani - C.S Luna Brasov 02:41:87 Timp 310 Cod 4 Puncte 330 Puncte FINA
3 Iordache Tudor 11 ani - Aqua Sport Citius 02:42:09 Timp 131 Cod 6 Puncte 329 Puncte FINA
4 Lupu Matei 12 ani - Pescarusul Izvorani 02:42:38 Timp 261 Cod 5 Puncte 327 Puncte FINA
4 Badescu Stefan 11 ani - Aqua Sport Citius 02:43:45 Timp 100 Cod 5 Puncte 321 Puncte FINA
5 Lupu Cristian 12 ani - CSM Ploiești 02:43:67 Timp 440 Cod 4 Puncte 319 Puncte FINA
5 Giuroiu Daniel Tudor 11 ani - Pescarusul Izvorani 02:45:73 Timp 519 Cod 4 Puncte 307 Puncte FINA
6 Pavel Matei Luca 11 ani - Median Bucuresti 02:49:18 Timp 372 Cod 3 Puncte 289 Puncte FINA
6 Benghiac Eric 13 ani - CSM Corona Brasov 02:51:50 Timp 303 Cod 3 Puncte 277 Puncte FINA
6 Solomon David 12 ani - Total Sport Art 02:52:81 Timp 1501 Cod 3 Puncte 271 Puncte FINA
7 Barbu Tiberiu 11 ani - CSM Pitesti 02:55:20 Timp 379 Cod 2 Puncte 260 Puncte FINA
8 Neacșu Matei 11 ani - CSA Steaua 02:57:07 Timp 946 Cod 1 Puncte 252 Puncte FINA
9 Smadu David 11 ani - Total Sport Art 03:01:94 Timp 1082 Cod 0 Puncte 232 Puncte FINA
7 Gheorghe Andrei 12 ani - Median Bucuresti 03:03:21 Timp 369 Cod 2 Puncte 227 Puncte FINA
10 Enache Andrei 11 ani - CSA Steaua 03:07:45 Timp 943 Cod 0 Puncte 212 Puncte FINA
8 Agripina Robert 12 ani - C.S Luna Brasov 03:14:88 Timp 302 Cod 1 Puncte 189 Puncte FINA
1 Crăciunescu Adrian 28 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 1529 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
3 Popescu Denis Laurean 16 ani - CSS Reșița 99:99:99 Timp 1509 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
4 Deaconu Denis 15 ani - CSM Pitesti 99:99:99 Timp 382 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

6. 200m spate/backstroke (11 - 99 ani) F

2 Safcencu Delia 14 ani - Dacia Mioveni 02:30:33 Timp 338 Cod 7 Puncte 562 Puncte FINA
3 Botezatu Elena 17 ani - CSM Corona Brasov 02:31:35 Timp 312 Cod 6 Puncte 550 Puncte FINA
4 Surugiu Emilia 12 ani - CSM Pitesti 02:32:84 Timp 389 Cod 5 Puncte 534 Puncte FINA
5 Remete Daria 12 ani - LPS Alba Iulia 02:33:15 Timp 1519 Cod 4 Puncte 531 Puncte FINA
6 Pintilie Alessia 13 ani - Swimming Team 02:34:82 Timp 529 Cod 3 Puncte 514 Puncte FINA
7 Darina Rakova 12 ani - Club Sprint-Sofia 02:34:94 Timp 1258 Cod 2 Puncte 513 Puncte FINA
8 Stancu Aida 12 ani - CSM Ploiești 02:35:07 Timp 447 Cod 1 Puncte 512 Puncte FINA
9 Văcaru Andreea 14 ani - CS Contratimp 02:37:41 Timp 673 Cod 0 Puncte 489 Puncte FINA
10 Busurca Petra 14 ani - Performer C.S. 02:38:86 Timp 1 Cod 0 Puncte 476 Puncte FINA
11 Paraschiv Eva Maria 12 ani - Atena Sport Club Constanța 02:39:95 Timp 1112 Cod 0 Puncte 466 Puncte FINA
12 Dobrican Ioana Ruxandra 13 ani - Performer C.S. 02:42:15 Timp 6 Cod 0 Puncte 447 Puncte FINA
13 Tudorescu Ioana 15 ani - CSA Steaua 02:43:09 Timp 1524 Cod 0 Puncte 440 Puncte FINA
14 Nita Andra 12 ani - CSS PLOIEȘTI 02:43:20 Timp 445 Cod 0 Puncte 439 Puncte FINA
15 Munteanu Mihaela 11 ani - CS MEDGIDIA 02:44:02 Timp 681 Cod 0 Puncte 432 Puncte FINA
16 Stiger Diana 11 ani - CSA Steaua 02:45:58 Timp 954 Cod 0 Puncte 420 Puncte FINA
17 Constantin Denisa 14 ani - Aqua Sport Citius 02:45:93 Timp 209 Cod 0 Puncte 417 Puncte FINA
18 Ciobanu Ioana Alexandra 11 ani - Liceul Viitorul Pitești 02:46:65 Timp 596 Cod 0 Puncte 412 Puncte FINA
19 Bescheret Anca 13 ani - Aqua Sport Citius 02:47:81 Timp 290 Cod 0 Puncte 404 Puncte FINA
20 Șerbănescu Alessandra 12 ani - Total Sport Art 02:49:48 Timp 1074 Cod 0 Puncte 392 Puncte FINA
21 Cernat Amina 11 ani - Swimming Team 02:53:18 Timp 524 Cod 0 Puncte 367 Puncte FINA
22 Piper Alesia 11 ani - Aqua Sport Citius 02:56:75 Timp 239 Cod 0 Puncte 345 Puncte FINA
23 Diaconu Alexandra 13 ani - CS Contratimp 02:57:63 Timp 665 Cod 0 Puncte 340 Puncte FINA
24 Cernauteanu Roberta 12 ani - Aqua Sport Citius 03:00:06 Timp 417 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
25 Dragomir Ioana 13 ani - CS Contratimp 99:99:99 Timp 666 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

Ziua 2 sesiunea 2

1. 50m fluture/butterfly (8 - 99 ani) M

1 Rogoveanu Vlad 16 ani - CSM Pitesti 00:26:93 Timp 386 Cod 9 Puncte 565 Puncte FINA
1 Borangel Emanuel 14 ani - CSA Steaua 00:26:93 Timp 1522 Cod 9 Puncte 565 Puncte FINA
1 Ungureanu Alexandru 29 ani - Legacy Aquatix 00:27:48 Timp 401 Cod 9 Puncte 532 Puncte FINA
1 Ghionu Denis 15 ani - CSM Brăila 00:27:57 Timp 689 Cod 9 Puncte 527 Puncte FINA
2 Dolțu Mihai 16 ani - CSA Steaua 00:27:72 Timp 322 Cod 7 Puncte 518 Puncte FINA
2 Satnoianu Andrei 15 ani - CSM Brăila 00:27:85 Timp 698 Cod 7 Puncte 511 Puncte FINA
1 Ciaus Catalin 18 ani - CSS PLOIEȘTI 00:27:93 Timp 359 Cod 9 Puncte 506 Puncte FINA
3 Dumitrascu Andrei 15 ani - CSS PLOIEȘTI 00:28:02 Timp 360 Cod 6 Puncte 502 Puncte FINA
2 Nae Adrian 14 ani - Dacia Mioveni 00:28:36 Timp 336 Cod 7 Puncte 484 Puncte FINA
4 Sârbulescu Matei 15 ani - Colegiul Emil Racovita 00:29:01 Timp 1528 Cod 5 Puncte 452 Puncte FINA
1 Coman Darius 12 ani - ACS BARRACUDA 00:29:18 Timp 542 Cod 9 Puncte 444 Puncte FINA
5 Popoacă Eduard 15 ani - LPS Brăila 00:29:29 Timp 697 Cod 4 Puncte 439 Puncte FINA
6 Neagu Andrei 15 ani - CSM Brăila 00:29:33 Timp 694 Cod 3 Puncte 437 Puncte FINA
1 Culea Petre 13 ani - CSS 1 Bucuresti 00:29:37 Timp 348 Cod 9 Puncte 435 Puncte FINA
2 Mihalache Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:62 Timp 143 Cod 7 Puncte 425 Puncte FINA
2 Tapirluie Andrei 12 ani - Total Sport Art 00:29:77 Timp 682 Cod 7 Puncte 418 Puncte FINA
7 Magda Teodor 15 ani - CS Contratimp 00:29:80 Timp 652 Cod 2 Puncte 417 Puncte FINA
3 Florea Răzvan 13 ani - LPS Brăila 00:29:87 Timp 678 Cod 6 Puncte 414 Puncte FINA
8 Costache Sebastian 15 ani - CS Contratimp 00:29:91 Timp 649 Cod 1 Puncte 412 Puncte FINA
9 Peptănaru Ștefan 15 ani - LPS Brăila 00:29:91 Timp 695 Cod 0 Puncte 412 Puncte FINA
3 Lungu Sebastian 16 ani - CSM Brăila 00:30:00 Timp 691 Cod 6 Puncte 409 Puncte FINA
3 Preda Alexandru 14 ani - CSS 1 Bucuresti 00:30:35 Timp 350 Cod 6 Puncte 395 Puncte FINA
3 Petrea Razvan 12 ani - Aqua Sport Citius 00:30:52 Timp 289 Cod 6 Puncte 388 Puncte FINA
1 Răducanu Gabriel Codruț 11 ani - Liceul Viitorul Pitești 00:30:59 Timp 588 Cod 9 Puncte 385 Puncte FINA
2 Avakian Karen 11 ani - Aqua Sport Citius 00:30:85 Timp 97 Cod 7 Puncte 376 Puncte FINA
4 Lazăr Andrei Remus 14 ani - CS Contratimp 00:30:99 Timp 651 Cod 5 Puncte 371 Puncte FINA
4 Lupu Matei 12 ani - Pescarusul Izvorani 00:31:08 Timp 261 Cod 5 Puncte 367 Puncte FINA
5 Fasie Mario 14 ani - C.S Luna Brasov 00:31:09 Timp 305 Cod 4 Puncte 367 Puncte FINA
4 Benghiac Eric 13 ani - CSM Corona Brasov 00:31:28 Timp 303 Cod 5 Puncte 360 Puncte FINA
6 Rădoi Rareș 14 ani - CS Contratimp 00:31:57 Timp 659 Cod 3 Puncte 351 Puncte FINA
5 Roșca Mihnea 13 ani - CSA Steaua 00:32:28 Timp 1523 Cod 4 Puncte 328 Puncte FINA
5 Enescu Armand 12 ani - LPS Alba Iulia 00:32:28 Timp 1518 Cod 4 Puncte 328 Puncte FINA
6 Andrei Mihai Alexandru 13 ani - Aqua Sport Citius 00:32:29 Timp 93 Cod 3 Puncte 328 Puncte FINA
6 Dinu Ian 12 ani - Performer C.S. 00:32:75 Timp 1022 Cod 3 Puncte 314 Puncte FINA
7 Proca Theodor 12 ani - CSM Pitesti 00:32:78 Timp 385 Cod 2 Puncte 313 Puncte FINA
8 Oanță Rareș Mihai 12 ani - EnergicLL C.S. 00:32:80 Timp 557 Cod 1 Puncte 312 Puncte FINA
3 Ion Vlad Cosmin 11 ani - Swimming Team 00:32:91 Timp 531 Cod 6 Puncte 309 Puncte FINA
4 Gherghina Alexandru 11 ani - Total Sport Art 00:33:19 Timp 1080 Cod 5 Puncte 302 Puncte FINA
9 Bucur Toma 12 ani - Aqua Sport Citius 00:33:25 Timp 106 Cod 0 Puncte 300 Puncte FINA
7 Dragomir David 13 ani - Performer C.S. 00:33:53 Timp 1040 Cod 2 Puncte 292 Puncte FINA
8 Matei Vlad 13 ani - Aqua Sport Citius 00:33:80 Timp 139 Cod 1 Puncte 286 Puncte FINA
5 Badescu Stefan 11 ani - Aqua Sport Citius 00:33:87 Timp 100 Cod 4 Puncte 284 Puncte FINA
10 Culcea Matei 15 ani - YST Sport Club 00:34:14 Timp 680 Cod 0 Puncte 277 Puncte FINA
1 Feiffer Hunor 10 ani - CSS Târgu Mureș 00:34:18 Timp 1512 Cod 9 Puncte 276 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 9 ani - CSM Ploiești