Rezultatele finale pentru ATON CUP - Varna, Bulgaria

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100m liber/freestyle (7 - 26 ani) M

1 Kaloyan Atanasov 18 ani - Invictus Pleven 00:57:14 Timp 1891 Cod 0 Puncte 553 Puncte FINA
1 Cojocaru Carol Mihai 14 ani - Nautica Bacău 00:57:16 Timp 962 Cod 0 Puncte 552 Puncte FINA
2 Botez Daniel 18 ani - Nautica Bacău 00:59:13 Timp 1745 Cod 0 Puncte 499 Puncte FINA
1 Hodina Răzvan 16 ani - CSM Galați 01:00:04 Timp 1807 Cod 0 Puncte 476 Puncte FINA
2 Fasie Mario 15 ani - C.S Luna Brasov 01:00:29 Timp 305 Cod 0 Puncte 471 Puncte FINA
1 Demeny Attila 26 ani - CS.Sports Culture 01:00:57 Timp 1752 Cod 0 Puncte 464 Puncte FINA
2 Dragomir David 14 ani - Performer C.S. 01:01:20 Timp 1040 Cod 0 Puncte 450 Puncte FINA
1 Deleu Mihnea 13 ani - Nautica Bacău 01:01:29 Timp 1277 Cod 0 Puncte 448 Puncte FINA
2 Branimir Pavlov 13 ani - SKMP Levent 01:01:86 Timp 1890 Cod 0 Puncte 436 Puncte FINA
3 Alex Naidenov 13 ani - Aquazard 01:02:92 Timp 1905 Cod 0 Puncte 414 Puncte FINA
2 Aleks Gigov 21 ani - SKMP Levent 01:02:98 Timp 1889 Cod 0 Puncte 413 Puncte FINA
4 David Naidenov 13 ani - Aquazard 01:03:00 Timp 1906 Cod 0 Puncte 412 Puncte FINA
5 Dinu Ian 13 ani - Performer C.S. 01:03:70 Timp 1022 Cod 0 Puncte 399 Puncte FINA
3 Miclea Dragos 14 ani - C.S Luna Brasov 01:03:89 Timp 310 Cod 0 Puncte 395 Puncte FINA
1 Adrian Yoninov 12 ani - Invictus Pleven 01:04:33 Timp 1547 Cod 0 Puncte 387 Puncte FINA
2 Emilian Tsolov 12 ani - Invictus Pleven 01:04:39 Timp 1769 Cod 0 Puncte 386 Puncte FINA
6 Lupu Cristian 13 ani - CSM Ploiești 01:06:26 Timp 440 Cod 0 Puncte 354 Puncte FINA
4 Savuca Luca 14 ani - CSM Galați 01:06:29 Timp 1808 Cod 0 Puncte 354 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 10 ani - CSM Ploiești 01:06:64 Timp 441 Cod 0 Puncte 348 Puncte FINA
3 Fortu Eduard 16 ani - Aqua Sport Galați 01:06:74 Timp 1792 Cod 0 Puncte 347 Puncte FINA
4 Manole Mario Andretti 16 ani - Aqua Sport Galați 01:07:36 Timp 1824 Cod 0 Puncte 337 Puncte FINA
5 Mustață Daniel Alexandru 14 ani - Performer C.S. 01:08:04 Timp 1030 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
7 Nikola Petrov 13 ani - Invictus Pleven 01:08:17 Timp 1771 Cod 0 Puncte 325 Puncte FINA
1 Păun Fabian 11 ani - CSM Ploiești 01:08:70 Timp 442 Cod 0 Puncte 318 Puncte FINA
2 Iacob Patrick 11 ani - CSM Ploiești 01:08:80 Timp 439 Cod 0 Puncte 316 Puncte FINA
3 Viktor Angelov 11 ani - Invictus Pleven 01:09:02 Timp 1768 Cod 0 Puncte 313 Puncte FINA
3 Nikita Stanchenko 12 ani - PSK Cherno More 01:09:48 Timp 1930 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
8 Maftei Leonardo 13 ani - Nautica Bacău 01:09:64 Timp 1816 Cod 0 Puncte 305 Puncte FINA
2 Mihai Sasha Andrei 10 ani - CSM Ploiești 01:09:80 Timp 425 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
4 Ana Victor 11 ani - CSM Ploiești 01:09:89 Timp 438 Cod 0 Puncte 302 Puncte FINA
6 Dan Tudor 14 ani - Performer C.S. 01:10:42 Timp 257 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
7 Catrinescu Mihnea 14 ani - CSM Ploiești 01:10:86 Timp 1236 Cod 0 Puncte 290 Puncte FINA
5 Radu Darius 11 ani - CSM Ploiești 01:11:02 Timp 443 Cod 0 Puncte 288 Puncte FINA
9 Gherman Ianis 13 ani - CSS Târgu Mureș 01:11:54 Timp 1857 Cod 0 Puncte 281 Puncte FINA
6 Valeri Alipiev 11 ani - Invictus Pleven 01:12:45 Timp 1767 Cod 0 Puncte 271 Puncte FINA
10 Slavic Alexandru 13 ani - Performer C.S. 01:12:64 Timp 716 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
7 Kiril Popov 11 ani - PSK Cherno More 01:12:67 Timp 1925 Cod 0 Puncte 268 Puncte FINA
4 Boris Lazarov 12 ani - PSK Cherno More 01:12:80 Timp 1917 Cod 0 Puncte 267 Puncte FINA
1 Filip Mihaylov 9 ani - Club Sprint-Sofia 01:13:02 Timp 961 Cod 0 Puncte 265 Puncte FINA
8 Feiffer Hunor 11 ani - CSS Târgu Mureș 01:13:76 Timp 1512 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
5 Trofin Luca 12 ani - Aqua Sport Galați 01:13:86 Timp 1795 Cod 0 Puncte 256 Puncte FINA
2 Hristo Petkov 9 ani - PK Plovdiv 01:14:07 Timp 1819 Cod 0 Puncte 254 Puncte FINA
3 Dobre Rares 10 ani - CSM Ploiești 01:14:10 Timp 426 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
4 Posa Alexander 10 ani - Nautica Bacău 01:14:45 Timp 1746 Cod 0 Puncte 250 Puncte FINA
9 Mihai Andrei Răzvan 11 ani - Performer C.S. 01:15:39 Timp 264 Cod 0 Puncte 240 Puncte FINA
6 Daniel Tsenov 12 ani - Dolphin 01:16:04 Timp 1946 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
10 Tervel Rusev 11 ani - Invictus Pleven 01:16:07 Timp 1766 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
11 Agripina Robert 13 ani - C.S Luna Brasov 01:16:89 Timp 302 Cod 0 Puncte 227 Puncte FINA
5 Stoica Ștefan 10 ani - CSM Ploiești 01:17:36 Timp 1233 Cod 0 Puncte 222 Puncte FINA
11 Kristiyan Jelyazkov 11 ani - SKPS Albatros 01:17:36 Timp 1903 Cod 0 Puncte 222 Puncte FINA
6 Daryi Stanchenko 10 ani - PSK Cherno More 01:17:48 Timp 1921 Cod 0 Puncte 221 Puncte FINA
7 Ilyan Georgiev 12 ani - Dolphin 01:18:79 Timp 1947 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
8 Boyan Kirilov 12 ani - KPS Dalyan 01:19:08 Timp 1885 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
9 Munteanu Dumitru 12 ani - Performer C.S. 01:20:02 Timp 16 Cod 0 Puncte 201 Puncte FINA
8 Curt Robert 14 ani - Aqua Sport Galați 01:21:36 Timp 1791 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
7 Galin Ganev 10 ani - KPS Dalyan 01:21:70 Timp 1850 Cod 0 Puncte 189 Puncte FINA
12 Ginghina Rareș 11 ani - CSM Galați 01:21:73 Timp 1806 Cod 0 Puncte 189 Puncte FINA
10 Georgi Ivanov 12 ani - Club Burgas 01:22:64 Timp 1832 Cod 0 Puncte 182 Puncte FINA
3 Boris Statelov 9 ani - PSK Cherno More 01:22:67 Timp 1919 Cod 0 Puncte 182 Puncte FINA
8 Ioan Rainov 10 ani - KP Asteri 01:22:82 Timp 2011 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
11 Ivo Peychev 12 ani - Club Sprint-Sofia 01:23:70 Timp 1753 Cod 0 Puncte 176 Puncte FINA
9 Kristiyan Georgiev 10 ani - KP Asteri 01:23:95 Timp 2013 Cod 0 Puncte 174 Puncte FINA
4 Dimitur Dimitrov 9 ani - PSK Cherno More 01:24:04 Timp 1922 Cod 0 Puncte 173 Puncte FINA
5 Stanciu Victor 9 ani - CSM Ploiești 01:25:13 Timp 828 Cod 0 Puncte 167 Puncte FINA
10 Burtea Matei 10 ani - CSM Galați 01:26:45 Timp 1805 Cod 0 Puncte 159 Puncte FINA
11 Romen Tsvetkov 10 ani - Dolphin 01:26:60 Timp 1951 Cod 0 Puncte 158 Puncte FINA
5 Borislav Petrov 15 ani - SKPS Albatros 01:30:10 Timp 1899 Cod 0 Puncte 141 Puncte FINA
1 Nikolay Popov 8 ani - PK Galata 01:31:10 Timp 1999 Cod 0 Puncte 136 Puncte FINA
13 Aleksander Katsarov 11 ani - KPS Orenda 01:31:45 Timp 1963 Cod 0 Puncte 134 Puncte FINA
12 Harun Ali 10 ani - Club Burgas 01:32:02 Timp 1833 Cod 0 Puncte 132 Puncte FINA
12 Deniz Syuleiman 12 ani - KPS Dalyan 01:35:02 Timp 1848 Cod 0 Puncte 120 Puncte FINA
6 Daniel Bangiev 9 ani - Club Sprint-Sofia 01:35:32 Timp 1750 Cod 0 Puncte 119 Puncte FINA
7 Danail Ivanov 9 ani - Club Burgas 01:35:36 Timp 1831 Cod 0 Puncte 119 Puncte FINA
13 Unchiasu Victor 12 ani - CSM Ploiești 01:35:73 Timp 421 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
13 Bozhidar Gaydarov 10 ani - SKPS Albatros 01:35:80 Timp 1900 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
14 Kaloyan Velkov 10 ani - NSA Varna 01:35:83 Timp 1953 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
2 Boris Georgiev 8 ani - SC Akylite Burgas 01:37:50 Timp 1872 Cod 0 Puncte 111 Puncte FINA
9 Tsvetan Vasilev 14 ani - KPS Dalyan 01:37:86 Timp 1856 Cod 0 Puncte 110 Puncte FINA
3 Matei Nedev 8 ani - Dolphin 01:38:86 Timp 1938 Cod 0 Puncte 106 Puncte FINA
8 Maxim Katsarov 9 ani - KPS Orenda 01:41:60 Timp 1967 Cod 0 Puncte 98 Puncte FINA
14 Toma Vlad 11 ani - Aqua Sport Galați 01:43:67 Timp 1794 Cod 0 Puncte 92 Puncte FINA
15 Ciubucciu Lucas 10 ani - Aqua Sport Galați 01:46:80 Timp 1789 Cod 0 Puncte 84 Puncte FINA
14 Radoslav Stoyanov 12 ani - KPS Dalyan 01:46:83 Timp 1886 Cod 0 Puncte 84 Puncte FINA
4 Boris Nedyalkov 8 ani - KPS Dalyan 01:50:29 Timp 1846 Cod 0 Puncte 76 Puncte FINA
9 Martin Barbazov 9 ani - SC Akylite Burgas 01:51:82 Timp 1878 Cod 0 Puncte 73 Puncte FINA
16 Radostin Petkov 10 ani - KPS Dalyan 01:54:02 Timp 1855 Cod 0 Puncte 69 Puncte FINA
5 Mihail Belchev 8 ani - KPS Dalyan 01:55:58 Timp 1852 Cod 0 Puncte 66 Puncte FINA
10 Ivan Ivanov 9 ani - KPS Orenda 01:57:57 Timp 1964 Cod 0 Puncte 63 Puncte FINA
15 Kaloyan Ninov 11 ani - SK Aqua Sport 02:00:80 Timp 1987 Cod 0 Puncte 58 Puncte FINA
16 Chirosca Teodor 11 ani - Aqua Sport Galați 02:01:08 Timp 1788 Cod 0 Puncte 58 Puncte FINA
11 Daniel Kosev 9 ani - Dolphin 02:15:67 Timp 1945 Cod 0 Puncte 41 Puncte FINA
17 Filip Aizner 10 ani - KPS Dalyan 02:30:39 Timp 1849 Cod 0 Puncte 30 Puncte FINA
10 Susman Cătălin 14 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 99:99:99 Timp 1737 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
11 Benghiac Eric 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 303 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
12 Gavrila Gelu 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 306 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
12 Dobromir Petrov 9 ani - Club Sprint-Sofia 99:99:99 Timp 1754 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Sokratov I 11 ani - Dolphin 99:99:99 Timp 1943 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
18 Nikola Todorov 10 ani - Club Burgas 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

2. 100m liber/freestyle (7 - 26 ani) F

1 Știrbu Ioana Maria 14 ani - Performer C.S. 01:02:26 Timp 2 Cod 0 Puncte 572 Puncte FINA
1 Wiktoria Raczyńska 16 ani - AZS Łódź 01:04:98 Timp 1755 Cod 0 Puncte 503 Puncte FINA
1 Ștefură Ingrid 12 ani - Nautica Bacău 01:06:07 Timp 968 Cod 0 Puncte 479 Puncte FINA
2 Popa Maria Alessia 12 ani - Performer C.S. 01:06:82 Timp 10 Cod 0 Puncte 463 Puncte FINA
2 Axentioi Ilinca 14 ani - CSS Gura Humorului 01:07:92 Timp 1680 Cod 0 Puncte 441 Puncte FINA
1 Corbu Maria 13 ani - C.S Luna Brasov 01:08:26 Timp 314 Cod 0 Puncte 434 Puncte FINA
3 Margarita Savova 12 ani - Invictus Pleven 01:08:89 Timp 1762 Cod 0 Puncte 422 Puncte FINA
1 Dobrican Maria Beatrice 11 ani - Performer C.S. 01:09:30 Timp 7 Cod 0 Puncte 415 Puncte FINA
3 Todoran Marina 14 ani - C.S Luna Brasov 01:09:60 Timp 317 Cod 0 Puncte 410 Puncte FINA
4 Profiran Sara 12 ani - CSM Ploiești 01:09:61 Timp 940 Cod 0 Puncte 409 Puncte FINA
4 Iancu Erika 14 ani - CSM Galați 01:09:98 Timp 1798 Cod 0 Puncte 403 Puncte FINA
5 Ginghina Alina 14 ani - CSM Galați 01:10:26 Timp 1797 Cod 0 Puncte 398 Puncte FINA
2 Mihai Teodora Maria 13 ani - CSM Galați 01:10:95 Timp 981 Cod 0 Puncte 387 Puncte FINA
2 Simona Sapundzhieva 17 ani - PK Galata 01:11:07 Timp 1995 Cod 0 Puncte 385 Puncte FINA
2 Nikol Nikolova 11 ani - Invictus Pleven 01:11:23 Timp 300 Cod 0 Puncte 382 Puncte FINA
3 Debora Valentinova 13 ani - Invictus Pleven 01:11:92 Timp 1892 Cod 0 Puncte 371 Puncte FINA
3 Raya Vachkova 11 ani - KP Asteri 01:12:80 Timp 2005 Cod 0 Puncte 358 Puncte FINA
4 Mustață Ana Gabriela 13 ani - Performer C.S. 01:12:86 Timp 1005 Cod 0 Puncte 357 Puncte FINA
1 Polina Pavlova 19 ani - SKMP Levent 01:13:64 Timp 1888 Cod 0 Puncte 346 Puncte FINA
4 Forțu Erika 11 ani - CSM Ploiești 01:14:17 Timp 444 Cod 0 Puncte 338 Puncte FINA
3 Eva Duchkova 16 ani - PK Galata 01:16:51 Timp 1993 Cod 0 Puncte 308 Puncte FINA
5 Coperza Alecsandra 11 ani - CSS Gura Humorului 01:18:51 Timp 301 Cod 0 Puncte 285 Puncte FINA
6 Ivet Nikolova 11 ani - Club Burgas 01:18:60 Timp 1829 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
6 Păunescu Denisa 11 ani - CSM Ploiești 01:18:60 Timp 705 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
7 Zamfir Mihaela 11 ani - CSM Ploiești 01:18:64 Timp 424 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
5 Oprișan Maria 12 ani - CSM Galați 01:19:07 Timp 1800 Cod 0 Puncte 279 Puncte FINA
1 Anita Radulova 10 ani - PK Plovdiv 01:19:45 Timp 1818 Cod 0 Puncte 275 Puncte FINA
2 Militsa Georgieva 10 ani - SK Aqua Sport 01:20:95 Timp 1980 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
6 Milena Kaludova 12 ani - Club Sprint-Sofia 01:20:95 Timp 1810 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
4 Daniela Gromova 17 ani - PK Galata 01:21:20 Timp 1992 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
5 Petrea Andreea 13 ani - CSM Galați 01:22:51 Timp 1801 Cod 0 Puncte 246 Puncte FINA
7 Estel Daskalova 12 ani - SK Aqua Sport 01:22:54 Timp 1975 Cod 0 Puncte 245 Puncte FINA
1 Lili Ilkova 9 ani - Invictus Pleven 01:23:42 Timp 1759 Cod 0 Puncte 238 Puncte FINA
2 Avram Alexandra 9 ani - CSM Ploiești 01:23:89 Timp 1232 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
8 Mariya Lupova 11 ani - SK Aqua Sport 01:23:89 Timp 1977 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
3 Ghiur Elena 10 ani - CSM Galați 01:24:89 Timp 1796 Cod 0 Puncte 226 Puncte FINA
3 Siyana Budakova 10 ani - SC Akylite Burgas 01:24:89 Timp 1865 Cod 0 Puncte 226 Puncte FINA
3 Lilia Mednikarova 9 ani - Dolphin 01:24:95 Timp 1937 Cod 0 Puncte 225 Puncte FINA
6 Danaya Blagoeva 13 ani - KPS Orenda 01:25:39 Timp 1958 Cod 0 Puncte 222 Puncte FINA
6 Teodora Halacheva 14 ani - Invictus Pleven 01:25:82 Timp 1764 Cod 0 Puncte 218 Puncte FINA
7 Boboc Raluca 14 ani - Aqua Sport Galați 01:26:10 Timp 1777 Cod 0 Puncte 216 Puncte FINA
4 Pintilie Anca 10 ani - CSM Galați 01:26:39 Timp 1802 Cod 0 Puncte 214 Puncte FINA
9 Raya Panayotova 11 ani - SK Aqua Sport 01:27:07 Timp 1981 Cod 0 Puncte 209 Puncte FINA
5 Dan Diana 10 ani - Performer C.S. 01:28:07 Timp 271 Cod 0 Puncte 202 Puncte FINA
6 Daliya Atanasova 10 ani - SC Akylite Burgas 01:29:76 Timp 1859 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
8 Tufaru Denisa 12 ani - Aqua Sport Galați 01:30:16 Timp 1787 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
7 Lidiya Dimitrova 10 ani - KP Asteri 01:30:23 Timp 2004 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
8 Galena Kostadinova 10 ani - Dolphin 01:30:70 Timp 1934 Cod 0 Puncte 185 Puncte FINA
7 Teodora Angelova 13 ani - KPS Dalyan 01:31:23 Timp 1843 Cod 0 Puncte 182 Puncte FINA
10 Mariya Simova 11 ani - SC Akylite Burgas 01:31:54 Timp 1862 Cod 0 Puncte 180 Puncte FINA
9 Antoniya Ivanova 10 ani - KPS Dalyan 01:31:57 Timp 1838 Cod 0 Puncte 180 Puncte FINA
4 Grigore Erika 9 ani - Aqua Sport Galați 01:32:20 Timp 1782 Cod 0 Puncte 176 Puncte FINA
11 Preslava Yankova 11 ani - KPS Orenda 01:32:95 Timp 1960 Cod 0 Puncte 172 Puncte FINA
10 Ivayla Nikolova 10 ani - Invictus Pleven 01:33:57 Timp 1760 Cod 0 Puncte 168 Puncte FINA
11 Aleksandra Maktagart 10 ani - SKPS Albatros 01:34:33 Timp 1893 Cod 0 Puncte 164 Puncte FINA
12 Liubomira Ortakciiska 11 ani - Club Sprint-Sofia 01:36:57 Timp 1809 Cod 0 Puncte 153 Puncte FINA
5 Vera Kozovska 9 ani - Dolphin 01:43:04 Timp 1942 Cod 0 Puncte 126 Puncte FINA
8 Deygh Ferad 15 ani - KPS Dalyan 01:43:86 Timp 1839 Cod 0 Puncte 123 Puncte FINA
6 Stela Stavreva 9 ani - SC Akylite Burgas 01:46:36 Timp 1866 Cod 0 Puncte 114 Puncte FINA
13 Aleyna Hyuiseinova 11 ani - KPS Dalyan 01:47:86 Timp 1837 Cod 0 Puncte 110 Puncte FINA
12 Cobanel Ana 10 ani - Aqua Sport Galați 01:48:98 Timp 1778 Cod 0 Puncte 106 Puncte FINA
7 Preslava Peneva 9 ani - Dolphin 01:53:04 Timp 1941 Cod 0 Puncte 95 Puncte FINA
8 Zyara Todorova 9 ani - KPS Orenda 02:01:89 Timp 1962 Cod 0 Puncte 76 Puncte FINA
9 Dariya Demireva 9 ani - SC Akylite Burgas 02:03:76 Timp 1860 Cod 0 Puncte 72 Puncte FINA
10 Karolina Tsenova 9 ani - Dolphin 02:05:60 Timp 1936 Cod 0 Puncte 69 Puncte FINA
1 Deya Mileva 8 ani - Dolphin 02:13:89 Timp 1932 Cod 0 Puncte 57 Puncte FINA
2 Ayana Todorova 8 ani - Club Burgas 02:22:13 Timp 1826 Cod 0 Puncte 48 Puncte FINA
3 Monika Tsviatkova 8 ani - SC Akylite Burgas 02:28:29 Timp 1864 Cod 0 Puncte 42 Puncte FINA
4 Esin Ahmed 8 ani - Club Burgas 02:32:16 Timp 1828 Cod 0 Puncte 39 Puncte FINA
8 Marin Eliza Carolina 13 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 1548 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Aleksandra Panayotova 12 ani - KPS Orenda 99:99:99 Timp 1954 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Smadu Ilaria 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 437 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
13 Dogaru Alesia 10 ani - Aqua Sport Galați 99:99:99 Timp 1779 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Kristiyana Hristova 11 ani - Club Burgas 99:99:99 Timp 1830 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

3. 50m bras/breaststroke (7 - 26 ani) M

1 Kim Pavlov 17 ani - Școala Sportivă Înot MECC 00:33:51 Timp 1758 Cod 0 Puncte 464 Puncte FINA
1 Demeny Attila 26 ani - CS.Sports Culture 00:33:60 Timp 1752 Cod 0 Puncte 460 Puncte FINA
1 Buda Alexandru 15 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 00:33:70 Timp 1739 Cod 0 Puncte 456 Puncte FINA
2 Keller Eduard 17 ani - C.S Luna Brasov 00:34:36 Timp 307 Cod 0 Puncte 430 Puncte FINA
3 Georgi Vasilev 17 ani - PK Galata 00:34:42 Timp 1998 Cod 0 Puncte 428 Puncte FINA
1 Cojocaru Flavius 13 ani - Nautica Bacău 00:34:70 Timp 1815 Cod 0 Puncte 418 Puncte FINA
2 Viktor Nikolov 19 ani - PK Galata 00:34:82 Timp 2000 Cod 0 Puncte 413 Puncte FINA
1 Stăncel Lukas 14 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 00:36:74 Timp 1738 Cod 0 Puncte 352 Puncte FINA
2 Savuca Luca 14 ani - CSM Galați 00:38:36 Timp 1808 Cod 0 Puncte 309 Puncte FINA
3 Dragomir David 14 ani - Performer C.S. 00:38:45 Timp 1040 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
4 Mustață Daniel Alexandru 14 ani - Performer C.S. 00:38:60 Timp 1030 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
1 Dimityr Popov 12 ani - PK Galata 00:39:89 Timp 1997 Cod 0 Puncte 275 Puncte FINA
1 Iacob Patrick 11 ani - CSM Ploiești 00:40:70 Timp 439 Cod 0 Puncte 259 Puncte FINA
2 Ivan Lozanov 11 ani - PSK Cherno More 00:40:73 Timp 1924 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
5 Dan Tudor 14 ani - Performer C.S. 00:41:02 Timp 257 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
2 Dinu Ian 13 ani - Performer C.S. 00:41:29 Timp 1022 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
2 Manole Mario Andretti 16 ani - Aqua Sport Galați 00:41:57 Timp 1824 Cod 0 Puncte 243 Puncte FINA
2 Matey Atanasov 12 ani - PSK Cherno More 00:41:74 Timp 1928 Cod 0 Puncte 240 Puncte FINA
3 Kovacs Csanad 13 ani - CSS Târgu Mureș 00:41:80 Timp 1775 Cod 0 Puncte 239 Puncte FINA
4 Slavic Alexandru 13 ani - Performer C.S. 00:42:16 Timp 716 Cod 0 Puncte 233 Puncte FINA
1 Stalev Eric 10 ani - Levski - Sofia 00:42:51 Timp 1744 Cod 0 Puncte 227 Puncte FINA
3 Boris Lazarov 12 ani - PSK Cherno More 00:42:60 Timp 1917 Cod 0 Puncte 226 Puncte FINA
3 Radu Darius 11 ani - CSM Ploiești 00:42:70 Timp 443 Cod 0 Puncte 224 Puncte FINA
4 Păun Fabian 11 ani - CSM Ploiești 00:42:76 Timp 442 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
5 Feiffer Hunor 11 ani - CSS Târgu Mureș 00:42:92 Timp 1512 Cod 0 Puncte 221 Puncte FINA
3 Stanislav Kaishev 15 ani - SC Akylite Burgas 00:43:29 Timp 1881 Cod 0 Puncte 215 Puncte FINA
2 Mihai Sasha Andrei 10 ani - CSM Ploiești 00:43:32 Timp 425 Cod 0 Puncte 214 Puncte FINA
5 Gherman Ianis 13 ani - CSS Târgu Mureș 00:43:58 Timp 1857 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
6 Iacob Mario 14 ani - Aqua Sport Galați 00:43:92 Timp 1793 Cod 0 Puncte 206 Puncte FINA
6 Dian Petrov 13 ani - PK Galata 00:44:45 Timp 1996 Cod 0 Puncte 198 Puncte FINA
6 Tervel Rusev 11 ani - Invictus Pleven 00:44:80 Timp 1766 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
4 Borislav Petrov 15 ani - SKPS Albatros 00:44:86 Timp 1899 Cod 0 Puncte 193 Puncte FINA
7 Ginghina Rareș 11 ani - CSM Galați 00:45:13 Timp 1806 Cod 0 Puncte 190 Puncte FINA
4 Trofin Luca 12 ani - Aqua Sport Galați 00:45:64 Timp 1795 Cod 0 Puncte 183 Puncte FINA
8 Valeri Alipiev 11 ani - Invictus Pleven 00:45:80 Timp 1767 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
3 Dobre Rares 10 ani - CSM Ploiești 00:46:51 Timp 426 Cod 0 Puncte 173 Puncte FINA
9 Kristiyan Katsarov 11 ani - KPS Orenda 00:46:80 Timp 1966 Cod 0 Puncte 170 Puncte FINA
7 Daniel Petrov 14 ani - KPS Dalyan 00:47:07 Timp 1847 Cod 0 Puncte 167 Puncte FINA
7 Covaci Remus 13 ani - Aqua Sport Galați 00:47:13 Timp 1790 Cod 0 Puncte 166 Puncte FINA
4 Stiliyan Kunov 10 ani - Aquazard 00:47:36 Timp 1908 Cod 0 Puncte 164 Puncte FINA
5 Emilian Tsolov 12 ani - Invictus Pleven 00:47:50 Timp 1769 Cod 0 Puncte 163 Puncte FINA
1 Nikolay Stoev 9 ani - SC Akylite Burgas 00:47:86 Timp 1880 Cod 0 Puncte 159 Puncte FINA
5 Pavel Goranov 10 ani - Aquazard 00:48:16 Timp 1907 Cod 0 Puncte 156 Puncte FINA
2 Filip Mihaylov 9 ani - Club Sprint-Sofia 00:48:32 Timp 961 Cod 0 Puncte 154 Puncte FINA
10 Kristiyan Jelyazkov 11 ani - SKPS Albatros 00:48:74 Timp 1903 Cod 0 Puncte 150 Puncte FINA
11 Hristo Langarov 11 ani - KP Asteri 00:49:10 Timp 2010 Cod 0 Puncte 147 Puncte FINA
12 Nikola Velikov 11 ani - KPS Dalyan 00:49:48 Timp 1853 Cod 0 Puncte 144 Puncte FINA
8 Sendroiu David Matei 13 ani - Performer C.S. 00:50:02 Timp 11 Cod 0 Puncte 139 Puncte FINA
6 Burtea Matei 10 ani - CSM Galați 00:50:54 Timp 1805 Cod 0 Puncte 135 Puncte FINA
3 Ivan Genkov 9 ani - KP Asteri 00:52:02 Timp 2012 Cod 0 Puncte 124 Puncte FINA
7 Ivan Nedev 10 ani - SKPS Albatros 00:52:36 Timp 1902 Cod 0 Puncte 121 Puncte FINA
6 Daniel Tsenov 12 ani - Dolphin 00:52:45 Timp 1946 Cod 0 Puncte 121 Puncte FINA
7 Aleksander Georgiev 12 ani - KPS Dalyan 00:53:07 Timp 1845 Cod 0 Puncte 116 Puncte FINA
8 Mihail Ivanov 10 ani - PSK Cherno More 00:53:51 Timp 1929 Cod 0 Puncte 114 Puncte FINA
1 Georgi Lozanov 8 ani - PSK Cherno More 00:53:92 Timp 1923 Cod 0 Puncte 111 Puncte FINA
13 Sendroiu Toma Alexandru 11 ani - Performer C.S. 00:55:16 Timp 12 Cod 0 Puncte 104 Puncte FINA
9 Bozhidar Gaydarov 10 ani - SKPS Albatros 00:55:32 Timp 1900 Cod 0 Puncte 103 Puncte FINA
14 Krasimir Skachkov 11 ani - Club Burgas 00:56:61 Timp 1834 Cod 0 Puncte 96 Puncte FINA
8 Martin Koainov 12 ani - Dolphin 00:57:02 Timp 1949 Cod 0 Puncte 94 Puncte FINA
15 Ilyan Ivanov 11 ani - SKPS Albatros 00:57:10 Timp 1901 Cod 0 Puncte 93 Puncte FINA
9 Mihail Volcov 12 ani - Școala Sportivă Înot MECC 00:57:50 Timp 1757 Cod 0 Puncte 91 Puncte FINA
4 Stanciu Victor 9 ani - CSM Ploiești 00:58:16 Timp 828 Cod 0 Puncte 88 Puncte FINA
5 Daniel Bangiev 9 ani - Club Sprint-Sofia 00:58:64 Timp 1750 Cod 0 Puncte 86 Puncte FINA
6 Martin Barbazov 9 ani - SC Akylite Burgas 00:59:90 Timp 1878 Cod 0 Puncte 81 Puncte FINA
2 Kaloyan Dimitrov 8 ani - KPS Orenda 01:02:32 Timp 1965 Cod 0 Puncte 72 Puncte FINA
3 Matei Nedev 8 ani - Dolphin 01:02:45 Timp 1938 Cod 0 Puncte 71 Puncte FINA
10 Kristiyan Nacev 10 ani - KPS Dalyan 01:04:56 Timp 1851 Cod 0 Puncte 64 Puncte FINA
16 Toma Vlad 11 ani - Aqua Sport Galați 01:06:86 Timp 1794 Cod 0 Puncte 58 Puncte FINA
1 Gheorghii Saltin 7 ani - Școala Sportivă Înot MECC 01:09:11 Timp 1756 Cod 0 Puncte 52 Puncte FINA
4 Săplăcan Radu 18 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 327 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
8 Susman Cătălin 14 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 99:99:99 Timp 1737 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Simionescu Andrei 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 311 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Cretu Raul 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 429 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
10 Benghiac Eric 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 303 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
11 Ciubucciu Lucas 10 ani - Aqua Sport Galați 99:99:99 Timp 1789 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Borislav Nikolov 11 ani - PSK Cherno More 99:99:99 Timp 1920 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

4. 50m bras/breaststroke (7 - 26 ani) F

1 Orban-Kis Orsolya 15 ani - CSS Târgu Mureș 00:36:98 Timp 1774 Cod 0 Puncte 502 Puncte FINA
1 Crișan Denisa 16 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 00:37:36 Timp 1740 Cod 0 Puncte 487 Puncte FINA
2 Marton Janka 16 ani - CSS Târgu Mureș 00:37:45 Timp 1773 Cod 0 Puncte 483 Puncte FINA
2 Știrbu Ioana Maria 14 ani - Performer C.S. 00:37:51 Timp 2 Cod 0 Puncte 481 Puncte FINA
1 Posa Petra 13 ani - Nautica Bacău 00:38:23 Timp 1276 Cod 0 Puncte 454 Puncte FINA
1 Nikol Nikolova 11 ani - Invictus Pleven 00:38:73 Timp 300 Cod 0 Puncte 437 Puncte FINA
2 Remete Daria 13 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 00:38:95 Timp 1519 Cod 0 Puncte 430 Puncte FINA
1 Lora Pehlivanova 12 ani - PK Plovdiv 00:39:04 Timp 1817 Cod 0 Puncte 427 Puncte FINA
2 Doncilă Daria Nicole 12 ani - CSM Galați 00:39:45 Timp 983 Cod 0 Puncte 413 Puncte FINA
3 Corbu Maria 13 ani - C.S Luna Brasov 00:40:02 Timp 314 Cod 0 Puncte 396 Puncte FINA
4 Brezan Sara Maria 13 ani - Nautica Bacău 00:40:04 Timp 965 Cod 0 Puncte 395 Puncte FINA
3 Popa Maria Alessia 12 ani - Performer C.S. 00:40:13 Timp 10 Cod 0 Puncte 393 Puncte FINA
3 Salavastru Elena 16 ani - CSM Galați 00:41:48 Timp 1803 Cod 0 Puncte 356 Puncte FINA
3 Dobrican Ioana Ruxandra 14 ani - Performer C.S. 00:41:92 Timp 6 Cod 0 Puncte 344 Puncte FINA
4 Iancu Erika 14 ani - CSM Galați 00:42:32 Timp 1798 Cod 0 Puncte 335 Puncte FINA
2 Zornitsa Nikolova 11 ani - Invictus Pleven 00:43:10 Timp 1823 Cod 0 Puncte 317 Puncte FINA
4 Maday Timea 12 ani - CSS Târgu Mureș 00:43:58 Timp 1772 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
5 Boboc Raluca 14 ani - Aqua Sport Galați 00:43:74 Timp 1777 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
5 Alina Chaucheva 13 ani - SK Aqua Sport 00:43:86 Timp 1972 Cod 0 Puncte 301 Puncte FINA
5 Margarita Savova 12 ani - Invictus Pleven 00:43:98 Timp 1762 Cod 0 Puncte 298 Puncte FINA
1 Roman Teodora 10 ani - CSM Ploiești 00:44:04 Timp 1228 Cod 0 Puncte 297 Puncte FINA
3 Brănișteanu Melissa 11 ani - Nautica Bacău 00:44:04 Timp 964 Cod 0 Puncte 297 Puncte FINA
6 Madlen Petrova 13 ani - Aquazard 00:44:07 Timp 1910 Cod 0 Puncte 296 Puncte FINA
6 Nikol Burova 14 ani - PSK Cherno More 00:44:13 Timp 1914 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
7 Adriana Georgieva 13 ani - PK Galata 00:44:23 Timp 1991 Cod 0 Puncte 293 Puncte FINA
6 Adelina Heliova 12 ani - Dolphin 00:45:10 Timp 1931 Cod 0 Puncte 277 Puncte FINA
1 Nya Nikol 9 ani - Aquazard 00:45:23 Timp 2015 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
2 Aleksandra Stateva 10 ani - KPS Orenda 00:45:45 Timp 1955 Cod 0 Puncte 270 Puncte FINA
7 Iren Yusmenova 12 ani - KPS Dalyan 00:45:48 Timp 1840 Cod 0 Puncte 270 Puncte FINA
8 Ion Miruna 13 ani - CSM Galați 00:46:16 Timp 1799 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
8 Costea Mihaela Izabela 12 ani - CSM Ploiești 00:46:16 Timp 79 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
4 Simona Marinova 11 ani - Invictus Pleven 00:46:32 Timp 1761 Cod 0 Puncte 255 Puncte FINA
5 Zamfir Mihaela 11 ani - CSM Ploiești 00:47:60 Timp 424 Cod 0 Puncte 235 Puncte FINA
2 Avram Alexandra 9 ani - CSM Ploiești 00:47:89 Timp 1232 Cod 0 Puncte 231 Puncte FINA
6 Mariya Lupova 11 ani - SK Aqua Sport 00:48:04 Timp 1977 Cod 0 Puncte 229 Puncte FINA
9 Danaya Blagoeva 13 ani - KPS Orenda 00:49:13 Timp 1958 Cod 0 Puncte 214 Puncte FINA
7 Bilyana Gerenska 11 ani - KPS Orenda 00:49:57 Timp 1956 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
3 Aleksandra Popova 9 ani - Club Burgas 00:49:73 Timp 1825 Cod 0 Puncte 206 Puncte FINA
3 Dan Diana 10 ani - Performer C.S. 00:50:48 Timp 271 Cod 0 Puncte 197 Puncte FINA
9 Anton Rebecca 12 ani - Aqua Sport Galați 00:50:72 Timp 1776 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
4 Marina Panayotova 10 ani - SKPS Albatros 00:51:02 Timp 1896 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
10 Ștefănescu Thea 12 ani - CSM Galați 00:51:20 Timp 1804 Cod 0 Puncte 189 Puncte FINA
5 Stan Bianca 10 ani - CSM Ploiești 00:51:76 Timp 1227 Cod 0 Puncte 183 Puncte FINA
4 Lili Ilkova 9 ani - Invictus Pleven 00:52:36 Timp 1759 Cod 0 Puncte 177 Puncte FINA
8 Melinda Todorova 11 ani - SK Aqua Sport 00:52:42 Timp 1979 Cod 0 Puncte 176 Puncte FINA
9 Dorneanu Ema 11 ani - Aqua Sport Galați 00:53:60 Timp 1781 Cod 0 Puncte 165 Puncte FINA
5 Grigore Erika 9 ani - Aqua Sport Galați 00:53:80 Timp 1782 Cod 0 Puncte 163 Puncte FINA
6 Ghiur Elena 10 ani - CSM Galați 00:54:10 Timp 1796 Cod 0 Puncte 160 Puncte FINA
6 Magdalena Mihaylova 9 ani - Club Sprint-Sofia 00:54:39 Timp 1259 Cod 0 Puncte 157 Puncte FINA
10 Meghea Anna 11 ani - Performer C.S. 00:56:95 Timp 1820 Cod 0 Puncte 137 Puncte FINA
7 Ivayla Nikolova 10 ani - Invictus Pleven 00:57:48 Timp 1760 Cod 0 Puncte 133 Puncte FINA
7 Anna Nikolova 9 ani - PSK Cherno More 00:59:42 Timp 1911 Cod 0 Puncte 121 Puncte FINA
11 Mariya Ioana Petrova 11 ani - SK Aqua Sport 00:59:76 Timp 1978 Cod 0 Puncte 119 Puncte FINA
8 Leonora Georgieva 9 ani - KP Asteri 01:01:45 Timp 2003 Cod 0 Puncte 109 Puncte FINA
12 Mariya Simova 11 ani - SC Akylite Burgas 01:01:54 Timp 1862 Cod 0 Puncte 109 Puncte FINA
13 Necula Amira 11 ani - Aqua Sport Galați 01:01:98 Timp 1783 Cod 0 Puncte 106 Puncte FINA
1 Dosaru Alexandra 7 ani - CSM Ploiești 01:03:42 Timp 1483 Cod 0 Puncte 99 Puncte FINA
9 Vera Kozovska 9 ani - Dolphin 01:04:02 Timp 1942 Cod 0 Puncte 96 Puncte FINA
8 Aleksandra Maktagart 10 ani - SKPS Albatros 01:04:57 Timp 1893 Cod 0 Puncte 94 Puncte FINA
10 Dara Stambolieva 9 ani - SKPS Albatros 01:04:74 Timp 1895 Cod 0 Puncte 93 Puncte FINA
2 Dobre Luana 7 ani - CSM Ploiești 01:04:89 Timp 1747 Cod 0 Puncte 93 Puncte FINA
14 Pufu Bianca 11 ani - Aqua Sport Galați 01:05:13 Timp 1786 Cod 0 Puncte 91 Puncte FINA
1 Diana Nenova 8 ani - KP Asteri 01:05:82 Timp 2001 Cod 0 Puncte 89 Puncte FINA
2 Margarita Gusheva 8 ani - PK Galata 01:06:82 Timp 1994 Cod 0 Puncte 85 Puncte FINA
3 Daliya Ivanova 8 ani - KPS Orenda 01:07:86 Timp 1957 Cod 0 Puncte 81 Puncte FINA
11 Dariya Demireva 9 ani - SC Akylite Burgas 01:08:02 Timp 1860 Cod 0 Puncte 80 Puncte FINA
4 Dogaru Carla 8 ani - Aqua Sport Galați 01:08:89 Timp 1780 Cod 0 Puncte 77 Puncte FINA
5 Dea Ivanova 8 ani - Club Burgas 01:10:07 Timp 1827 Cod 0 Puncte 73 Puncte FINA
3 Alexandra Kiryazova 7 ani - Club Sprint-Sofia 01:12:85 Timp 1751 Cod 0 Puncte 65 Puncte FINA
12 Karolina Tsenova 9 ani - Dolphin 01:13:42 Timp 1936 Cod 0 Puncte 64 Puncte FINA
15 Neculai Adelina 11 ani - Aqua Sport Galați 01:14:26 Timp 1784 Cod 0 Puncte 62 Puncte FINA
13 Nikoleta Baycheva 9 ani - Dolphin 01:14:95 Timp 1940 Cod 0 Puncte 60 Puncte FINA
6 Monika Tsviatkova 8 ani - SC Akylite Burgas 01:15:45 Timp 1864 Cod 0 Puncte 59 Puncte FINA
7 Nikol Nikolova 15 ani - SKPS Albatros 99:99:99 Timp 1897 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
9 Cobanel Ana 10 ani - Aqua Sport Galați 99:99:99 Timp 1778 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
10 Marin Eliza Carolina 13 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 1548 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
11 Smadu Ilaria 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 437 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
14 Voicu Maia 9 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 1821 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
16 Kristiyana Hristova 11 ani - Club Burgas 99:99:99 Timp 1830 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
17 Nia Hayrabedyan 11 ani - Aquazard 99:99:99 Timp 1909 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

5. 200m mixt/Ind.medley (10 - 26 ani) M

1 Cojocaru Carol Mihai 14 ani - Nautica Bacău 02:18:95 Timp 962 Cod 9 Puncte 552 Puncte FINA
1 Buda Alexandru 15 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 02:26:33 Timp 1739 Cod 9 Puncte 472 Puncte FINA
2 Stăncel Lukas 14 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 02:26:48 Timp 1738 Cod 7 Puncte 471 Puncte FINA
1 Branimir Pavlov 13 ani - SKMP Levent 02:34:95 Timp 1890 Cod 9 Puncte 398 Puncte FINA
1 Adrian Yoninov 12 ani - Invictus Pleven 02:35:54 Timp 1547 Cod 9 Puncte 393 Puncte FINA
2 Deleu Mihnea 13 ani - Nautica Bacău 02:37:57 Timp 1277 Cod 7 Puncte 378 Puncte FINA
3 David Naidenov 13 ani - Aquazard 02:38:39 Timp 1906 Cod 6 Puncte 372 Puncte FINA
4 Lupu Cristian 13 ani - CSM Ploiești 02:39:58 Timp 440 Cod 5 Puncte 364 Puncte FINA
3 Mustață Daniel Alexandru 14 ani - Performer C.S. 02:42:16 Timp 1030 Cod 6 Puncte 347 Puncte FINA
2 Todor Todorov 12 ani - Invictus Pleven 02:43:70 Timp 1770 Cod 7 Puncte 337 Puncte FINA
5 Dinu Ian 13 ani - Performer C.S. 02:44:70 Timp 1022 Cod 4 Puncte 331 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 10 ani - CSM Ploiești 02:44:86 Timp 441 Cod 9 Puncte 330 Puncte FINA
3 Ivaylo Milev 12 ani - Dolphin 02:46:39 Timp 1948 Cod 6 Puncte 321 Puncte FINA
1 Păun Fabian 11 ani - CSM Ploiești 02:49:16 Timp 442 Cod 9 Puncte 306 Puncte FINA
2 Nikola Nikolov 11 ani - Dolphin 02:49:76 Timp 1950 Cod 7 Puncte 302 Puncte FINA
6 Kovacs Csanad 13 ani - CSS Târgu Mureș 02:51:64 Timp 1775 Cod 3 Puncte 292 Puncte FINA
4 Emilian Tsolov 12 ani - Invictus Pleven 02:53:95 Timp 1769 Cod 5 Puncte 281 Puncte FINA
3 Radu Darius 11 ani - CSM Ploiești 02:53:98 Timp 443 Cod 6 Puncte 281 Puncte FINA
5 Nikita Stanchenko 12 ani - PSK Cherno More 02:57:02 Timp 1930 Cod 4 Puncte 267 Puncte FINA
2 Stalev Eric 10 ani - Levski - Sofia 02:58:04 Timp 1744 Cod 7 Puncte 262 Puncte FINA
4 Alexander Ivanov 11 ani - KP Asteri 02:58:16 Timp 2006 Cod 5 Puncte 261 Puncte FINA
5 Ana Victor 11 ani - CSM Ploiești 02:58:48 Timp 438 Cod 4 Puncte 260 Puncte FINA
7 Nikola Petrov 13 ani - Invictus Pleven 02:58:92 Timp 1771 Cod 2 Puncte 258 Puncte FINA
4 Catrinescu Mihnea 14 ani - CSM Ploiești 03:01:23 Timp 1236 Cod 5 Puncte 248 Puncte FINA
6 Matey Atanasov 12 ani - PSK Cherno More 03:01:54 Timp 1928 Cod 3 Puncte 247 Puncte FINA
6 Kristian Todorov 11 ani - PK Plovdiv 03:02:10 Timp 1822 Cod 3 Puncte 245 Puncte FINA
7 Feiffer Hunor 11 ani - CSS Târgu Mureș 03:02:23 Timp 1512 Cod 2 Puncte 244 Puncte FINA
3 Stoica Ștefan 10 ani - CSM Ploiești 03:11:86 Timp 1233 Cod 6 Puncte 209 Puncte FINA
4 Radoslav Chernilov 10 ani - KP Asteri 03:12:48 Timp 2014 Cod 5 Puncte 207 Puncte FINA
8 Hristo Langarov 11 ani - KP Asteri 03:20:86 Timp 2010 Cod 1 Puncte 182 Puncte FINA
5 Daryi Stanchenko 10 ani - PSK Cherno More 03:21:64 Timp 1921 Cod 4 Puncte 180 Puncte FINA
9 Teodor Atanasov 11 ani - SC Akylite Burgas 03:21:92 Timp 1882 Cod 0 Puncte 179 Puncte FINA
1 Săplăcan Radu 18 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 327 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
5 Cretu Raul 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 429 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
6 Gavrila Gelu 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 306 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
8 Simionescu Andrei 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 311 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

6. 200m mixt/Ind.medley (10 - 26 ani) F

1 Stancu Aida 13 ani - CSM Ploiești 02:38:76 Timp 447 Cod 9 Puncte 501 Puncte FINA
1 Popa Maria Alessia 12 ani - Performer C.S. 02:39:51 Timp 10 Cod 9 Puncte 494 Puncte FINA
1 Preda Maria Amelie 14 ani - Performer C.S. 02:41:45 Timp 9 Cod 9 Puncte 476 Puncte FINA
2 Axentioi Ilinca 14 ani - CSS Gura Humorului 02:43:10 Timp 1680 Cod 7 Puncte 462 Puncte FINA
1 Păun Briana Mihaela 11 ani - CSM Ploiești 02:43:54 Timp 446 Cod 9 Puncte 458 Puncte FINA
2 Ștefură Ingrid 12 ani - Nautica Bacău 02:44:57 Timp 968 Cod 7 Puncte 450 Puncte FINA
3 Profiran Sara 12 ani - CSM Ploiești 02:46:13 Timp 940 Cod 6 Puncte 437 Puncte FINA
2 Dobrican Maria Beatrice 11 ani - Performer C.S. 02:49:42 Timp 7 Cod 7 Puncte 412 Puncte FINA
2 Corbu Maria 13 ani - C.S Luna Brasov 02:50:64 Timp 314 Cod 7 Puncte 403 Puncte FINA
4 Jasmina Mednikarova 12 ani - Dolphin 02:50:95 Timp 1935 Cod 5 Puncte 401 Puncte FINA
3 Posa Petra 13 ani - Nautica Bacău 02:53:61 Timp 1276 Cod 6 Puncte 383 Puncte FINA
1 Marton Janka 16 ani - CSS Târgu Mureș 02:55:23 Timp 1773 Cod 9 Puncte 372 Puncte FINA
3 Patranoiu Teodora 14 ani - C.S Luna Brasov 02:56:48 Timp 436 Cod 6 Puncte 364 Puncte FINA
2 Simona Sapundzhieva 17 ani - PK Galata 02:57:42 Timp 1995 Cod 7 Puncte 359 Puncte FINA
3 Forțu Erika 11 ani - CSM Ploiești 02:57:80 Timp 444 Cod 6 Puncte 356 Puncte FINA
4 Debora Valentinova 13 ani - Invictus Pleven 02:58:70 Timp 1892 Cod 5 Puncte 351 Puncte FINA
5 Sofia Kostina 12 ani - SK Aqua Sport 02:59:82 Timp 1982 Cod 4 Puncte 345 Puncte FINA
5 Mustață Ana Gabriela 13 ani - Performer C.S. 03:01:57 Timp 1005 Cod 4 Puncte 335 Puncte FINA
4 Păunescu Denisa 11 ani - CSM Ploiești 03:02:57 Timp 705 Cod 5 Puncte 329 Puncte FINA
1 Roman Teodora 10 ani - CSM Ploiești 03:04:13 Timp 1228 Cod 9 Puncte 321 Puncte FINA
5 Brănișteanu Melissa 11 ani - Nautica Bacău 03:04:42 Timp 964 Cod 4 Puncte 319 Puncte FINA
4 Nikol Burova 14 ani - PSK Cherno More 03:06:29 Timp 1914 Cod 5 Puncte 310 Puncte FINA
6 Zornitsa Nikolova 11 ani - Invictus Pleven 03:08:54 Timp 1823 Cod 3 Puncte 299 Puncte FINA
3 Dimana Marinova 17 ani - PSK Cherno More 03:08:95 Timp 1913 Cod 6 Puncte 297 Puncte FINA
7 Coperza Alecsandra 11 ani - CSS Gura Humorului 03:12:04 Timp 301 Cod 2 Puncte 283 Puncte FINA
8 Ivet Nikolova 11 ani - Club Burgas 03:13:29 Timp 1829 Cod 1 Puncte 277 Puncte FINA
9 Simona Marinova 11 ani - Invictus Pleven 03:13:60 Timp 1761 Cod 0 Puncte 276 Puncte FINA
6 Maday Timea 12 ani - CSS Târgu Mureș 03:14:98 Timp 1772 Cod 3 Puncte 270 Puncte FINA
7 Milena Kaludova 12 ani - Club Sprint-Sofia 03:26:48 Timp 1810 Cod 2 Puncte 227 Puncte FINA
2 Anita Radulova 10 ani - PK Plovdiv 03:27:02 Timp 1818 Cod 7 Puncte 226 Puncte FINA
3 Siyana Budakova 10 ani - SC Akylite Burgas 03:38:83 Timp 1865 Cod 6 Puncte 191 Puncte FINA
10 Liubomira Ortakciiska 11 ani - Club Sprint-Sofia 03:59:76 Timp 1809 Cod 0 Puncte 145 Puncte FINA
5 Orban-Kis Orsolya 15 ani - CSS Târgu Mureș 99:99:99 Timp 1774 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
6 Dobrican Ioana Ruxandra 14 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 6 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

7. 100m spate/backstroke (7 - 26 ani) M

1 Cojocaru Carol Mihai 14 ani - Nautica Bacău 01:04:73 Timp 962 Cod 0 Puncte 513 Puncte FINA
1 Fasie Mario 15 ani - C.S Luna Brasov 01:08:39 Timp 305 Cod 0 Puncte 435 Puncte FINA
1 Branimir Pavlov 13 ani - SKMP Levent 01:10:76 Timp 1890 Cod 0 Puncte 393 Puncte FINA
2 Stăncel Lukas 14 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 01:11:54 Timp 1738 Cod 0 Puncte 380 Puncte FINA
3 Georgi Yordanov 14 ani - PK Elite Sport Varna 01:12:02 Timp 1952 Cod 0 Puncte 373 Puncte FINA
4 Miclea Dragos 14 ani - C.S Luna Brasov 01:13:26 Timp 310 Cod 0 Puncte 354 Puncte FINA
2 Hodina Răzvan 16 ani - CSM Galați 01:13:32 Timp 1807 Cod 0 Puncte 353 Puncte FINA
2 Alex Naidenov 13 ani - Aquazard 01:14:29 Timp 1905 Cod 0 Puncte 339 Puncte FINA
1 Martin Mihailov 12 ani - PSK Cherno More 01:15:23 Timp 1926 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
3 Maftei Leonardo 13 ani - Nautica Bacău 01:16:10 Timp 1816 Cod 0 Puncte 316 Puncte FINA
4 Gherman Ianis 13 ani - CSS Târgu Mureș 01:16:74 Timp 1857 Cod 0 Puncte 308 Puncte FINA
2 Adrian Yoninov 12 ani - Invictus Pleven 01:17:10 Timp 1547 Cod 0 Puncte 304 Puncte FINA
5 Kostas Valchev 13 ani - SC Akylite Burgas 01:18:80 Timp 1876 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
6 Lupu Cristian 13 ani - CSM Ploiești 01:19:45 Timp 440 Cod 0 Puncte 277 Puncte FINA
1 Marinescu Luca 10 ani - CSM Ploiești 01:20:67 Timp 441 Cod 0 Puncte 265 Puncte FINA
3 Todor Todorov 12 ani - Invictus Pleven 01:21:23 Timp 1770 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
1 Filip Mihaylov 9 ani - Club Sprint-Sofia 01:22:39 Timp 961 Cod 0 Puncte 249 Puncte FINA
1 Elin Slavov 11 ani - KP Asteri 01:22:67 Timp 2009 Cod 0 Puncte 246 Puncte FINA
2 Valeri Alipiev 11 ani - Invictus Pleven 01:23:08 Timp 1767 Cod 0 Puncte 243 Puncte FINA
3 Iacob Patrick 11 ani - CSM Ploiești 01:24:54 Timp 439 Cod 0 Puncte 230 Puncte FINA
7 Agripina Robert 13 ani - C.S Luna Brasov 01:24:61 Timp 302 Cod 0 Puncte 230 Puncte FINA
8 Nikola Petrov 13 ani - Invictus Pleven 01:24:80 Timp 1771 Cod 0 Puncte 228 Puncte FINA
4 Ana Victor 11 ani - CSM Ploiești 01:25:82 Timp 438 Cod 0 Puncte 220 Puncte FINA
2 Alexander Velikov 10 ani - KP Asteri 01:26:74 Timp 2007 Cod 0 Puncte 213 Puncte FINA
3 Posa Alexander 10 ani - Nautica Bacău 01:27:08 Timp 1746 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
5 Mihai Andrei Răzvan 11 ani - Performer C.S. 01:27:30 Timp 264 Cod 0 Puncte 209 Puncte FINA
6 Tervel Rusev 11 ani - Invictus Pleven 01:30:42 Timp 1766 Cod 0 Puncte 188 Puncte FINA
9 Preslav Kushev 13 ani - KPS Dalyan 01:30:86 Timp 1854 Cod 0 Puncte 185 Puncte FINA
4 Stoica Ștefan 10 ani - CSM Ploiești 01:33:07 Timp 1233 Cod 0 Puncte 172 Puncte FINA
2 Hristo Petkov 9 ani - PK Plovdiv 01:35:48 Timp 1819 Cod 0 Puncte 160 Puncte FINA
4 Ivo Peychev 12 ani - Club Sprint-Sofia 01:38:10 Timp 1753 Cod 0 Puncte 147 Puncte FINA
5 Atanas Jekov 10 ani - KP Asteri 01:42:26 Timp 2008 Cod 0 Puncte 130 Puncte FINA
6 Burtea Matei 10 ani - CSM Galați 01:45:67 Timp 1805 Cod 0 Puncte 118 Puncte FINA
1 Nikolay Popov 8 ani - PK Galata 01:53:82 Timp 1999 Cod 0 Puncte 94 Puncte FINA
2 Boris Georgiev 8 ani - SC Akylite Burgas 02:01:26 Timp 1872 Cod 0 Puncte 78 Puncte FINA
1 Botez Daniel 18 ani - Nautica Bacău 99:99:99 Timp 1745 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
2 Săplăcan Radu 18 ani - CSA Steaua 99:99:99 Timp 327 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
3 Dobromir Petrov 9 ani - Club Sprint-Sofia 99:99:99 Timp 1754 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
5 Munteanu Dumitru 12 ani - Performer C.S. 99:99:99 Timp 16 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

8. 100m spate/backstroke (7 - 26 ani) F

1 Știrbu Ioana Maria 14 ani - Performer C.S. 01:10:10 Timp 2 Cod 0 Puncte 569 Puncte FINA
1 Varvara Popova 16 ani - PSK Cherno More 01:14:04 Timp 1916 Cod 0 Puncte 483 Puncte FINA
2 Mira Georgieva 14 ani - Invictus Pleven 01:14:23 Timp 1763 Cod 0 Puncte 479 Puncte FINA
3 Dobrican Ioana Ruxandra 14 ani - Performer C.S. 01:14:29 Timp 6 Cod 0 Puncte 478 Puncte FINA
1 Stancu Aida 13 ani - CSM Ploiești 01:14:56 Timp 447 Cod 0 Puncte 473 Puncte FINA
2 Remete Daria 13 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 01:15:23 Timp 1519 Cod 0 Puncte 460 Puncte FINA
3 Mihai Teodora Maria 13 ani - CSM Galați 01:18:51 Timp 981 Cod 0 Puncte 405 Puncte FINA
4 Patranoiu Teodora 14 ani - C.S Luna Brasov 01:18:83 Timp 436 Cod 0 Puncte 400 Puncte FINA
2 Salavastru Elena 16 ani - CSM Galați 01:18:95 Timp 1803 Cod 0 Puncte 398 Puncte FINA
4 Debora Valentinova 13 ani - Invictus Pleven 01:19:04 Timp 1892 Cod 0 Puncte 397 Puncte FINA
5 Axentioi Ilinca 14 ani - CSS Gura Humorului 01:19:42 Timp 1680 Cod 0 Puncte 391 Puncte FINA
1 Profiran Sara 12 ani - CSM Ploiești 01:20:20 Timp 940 Cod 0 Puncte 380 Puncte FINA
1 Dobrican Maria Beatrice 11 ani - Performer C.S. 01:20:70 Timp 7 Cod 0 Puncte 373 Puncte FINA
6 Todoran Marina 14 ani - C.S Luna Brasov 01:21:60 Timp 317 Cod 0 Puncte 360 Puncte FINA
2 Păun Briana Mihaela 11 ani - CSM Ploiești 01:22:04 Timp 446 Cod 0 Puncte 355 Puncte FINA
2 Yuna Churina 12 ani - SK Aqua Sport 01:23:45 Timp 1986 Cod 0 Puncte 337 Puncte FINA
3 Margarita Savova 12 ani - Invictus Pleven 01:23:76 Timp 1762 Cod 0 Puncte 333 Puncte FINA
3 Calapod Christine 11 ani - Nautica Bacău 01:23:89 Timp 966 Cod 0 Puncte 332 Puncte FINA
4 Forțu Erika 11 ani - CSM Ploiești 01:24:26 Timp 444 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
4 Nataliya Tsekova 12 ani - Dolphin 01:24:73 Timp 1939 Cod 0 Puncte 322 Puncte FINA
5 Valentina Troanska 11 ani - SK Aqua Sport 01:25:13 Timp 1983 Cod 0 Puncte 317 Puncte FINA
5 Mustață Ana Gabriela 13 ani - Performer C.S. 01:25:76 Timp 1005 Cod 0 Puncte 310 Puncte FINA
6 Zornitsa Nikolova 11 ani - Invictus Pleven 01:26:48 Timp 1823 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
3 Teodora Bratovanova 16 ani - KPS Dalyan 01:27:57 Timp 1844 Cod 0 Puncte 292 Puncte FINA
7 Păunescu Denisa 11 ani - CSM Ploiești 01:28:20 Timp 705 Cod 0 Puncte 285 Puncte FINA
5 Oprișan Maria 12 ani - CSM Galați 01:29:20 Timp 1800 Cod 0 Puncte 276 Puncte FINA
8 Simona Marinova 11 ani - Invictus Pleven 01:30:02 Timp 1761 Cod 0 Puncte 268 Puncte FINA
6 Costea Mihaela Izabela 12 ani - CSM Ploiești 01:30:32 Timp 79 Cod 0 Puncte 266 Puncte FINA
9 Zamfir Mihaela 11 ani - CSM Ploiești 01:32:92 Timp 424 Cod 0 Puncte 244 Puncte FINA
7 Tufaru Denisa 12 ani - Aqua Sport Galați 01:37:95 Timp 1787 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
1 Magdalena Mihaylova 9 ani - Club Sprint-Sofia 01:40:29 Timp 1259 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
1 Stan Bianca 10 ani - CSM Ploiești 01:41:13 Timp 1227 Cod 0 Puncte 189 Puncte FINA
2 Daliya Atanasova 10 ani - SC Akylite Burgas 01:46:02 Timp 1859 Cod 0 Puncte 164 Puncte FINA
7 Teodora Halacheva 14 ani - Invictus Pleven 01:49:70 Timp 1764 Cod 0 Puncte 148 Puncte FINA
3 Ivayla Nikolova 10 ani - Invictus Pleven 01:52:45 Timp 1760 Cod 0 Puncte 137 Puncte FINA
6 Denitsa Nenova 13 ani - KPS Orenda 01:54:76 Timp 1959 Cod 0 Puncte 129 Puncte FINA
2 Stela Stavreva 9 ani - SC Akylite Burgas 02:07:07 Timp 1866 Cod 0 Puncte 95 Puncte FINA
3 Simona Georgieva 9 ani - KPS Orenda 02:12:95 Timp 1961 Cod 0 Puncte 83 Puncte FINA
7 Smadu Ilaria 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 437 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

9. 100m bras/breaststroke (7 - 26 ani) M

1 Buda Alexandru 15 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 01:12:07 Timp 1739 Cod 9 Puncte 498 Puncte FINA
1 Viktor Nikolov 19 ani - PK Galata 01:16:57 Timp 2000 Cod 9 Puncte 415 Puncte FINA
1 Cojocaru Flavius 13 ani - Nautica Bacău 01:16:89 Timp 1815 Cod 9 Puncte 410 Puncte FINA
1 Keller Eduard 17 ani - C.S Luna Brasov 01:17:14 Timp 307 Cod 9 Puncte 406 Puncte FINA
2 Demeny Attila 26 ani - CS.Sports Culture 01:17:92 Timp 1752 Cod 7 Puncte 394 Puncte FINA
2 Georgi Vasilev 17 ani - PK Galata 01:18:23 Timp 1998 Cod 7 Puncte 389 Puncte FINA
1 Dragomir David 14 ani - Performer C.S. 01:24:07 Timp 1040 Cod 9 Puncte 313 Puncte FINA
1 Dimityr Popov 12 ani - PK Galata 01:27:11 Timp 1997 Cod 9 Puncte 282 Puncte FINA
2 Miclea Dragos 14 ani - C.S Luna Brasov 01:27:76 Timp 310 Cod 7 Puncte 275 Puncte FINA
2 Todor Todorov 12 ani - Invictus Pleven 01:28:04 Timp 1770 Cod 7 Puncte 273 Puncte FINA
2 Kovacs Csanad 13 ani - CSS Târgu Mureș 01:28:60 Timp 1775 Cod 7 Puncte 268 Puncte FINA
1 Nikola Nikolov 11 ani - Dolphin 01:28:61 Timp 1950 Cod 9 Puncte 268 Puncte FINA
3 Savuca Luca 14 ani - CSM Galați 01:29:07 Timp 1808 Cod 6 Puncte 263 Puncte FINA
3 Slavic Alexandru 13 ani - Performer C.S. 01:30:07 Timp 716 Cod 6 Puncte 255 Puncte FINA
1 Stalev Eric 10 ani - Levski - Sofia 01:30:16 Timp 1744 Cod 9 Puncte 254 Puncte FINA
4 Dan Tudor 14 ani - Performer C.S. 01:33:48 Timp 257 Cod 5 Puncte 228 Puncte FINA
2 Elin Slavov 11 ani - KP Asteri 01:33:51 Timp 2009 Cod 7 Puncte 228 Puncte FINA
2 Mihai Sasha Andrei 10 ani - CSM Ploiești 01:34:32 Timp 425 Cod 7 Puncte 222 Puncte FINA
3 Boris Lazarov 12 ani - PSK Cherno More 01:34:39 Timp 1917 Cod 6 Puncte 221 Puncte FINA
4 Matey Atanasov 12 ani - PSK Cherno More 01:34:42 Timp 1928 Cod 5 Puncte 221 Puncte FINA
3 Kristian Todorov 11 ani - PK Plovdiv 01:36:37 Timp 1822 Cod 6 Puncte 208 Puncte FINA
3 Dobre Rares 10 ani - CSM Ploiești 01:40:76 Timp 426 Cod 6 Puncte 182 Puncte FINA
4 Dian Petrov 13 ani - PK Galata 01:40:86 Timp 1996 Cod 5 Puncte 181 Puncte FINA
5 Daniel Petrov 14 ani - KPS Dalyan 01:43:51 Timp 1847 Cod 4 Puncte 168 Puncte FINA
4 Stiliyan Kunov 10 ani - Aquazard 01:44:39 Timp 1908 Cod 5 Puncte 163 Puncte FINA
4 Kristiyan Katsarov 11 ani - KPS Orenda 01:45:08 Timp 1966 Cod 5 Puncte 160 Puncte FINA
5 Pavel Goranov 10 ani - Aquazard 01:45:64 Timp 1907 Cod 4 Puncte 158 Puncte FINA
1 Nikolay Stoev 9 ani - SC Akylite Burgas 01:46:54 Timp 1880 Cod 9 Puncte 154 Puncte FINA
5 Aleksander Georgiev 12 ani - KPS Dalyan 01:52:29 Timp 1845 Cod 4 Puncte 131 Puncte FINA
5 Nikola Velikov 11 ani - KPS Dalyan 01:52:51 Timp 1853 Cod 4 Puncte 130 Puncte FINA
6 Ilyan Ivanov 11 ani - SKPS Albatros 01:54:16 Timp 1901 Cod 3 Puncte 125 Puncte FINA
7 Sendroiu Toma Alexandru 11 ani - Performer C.S. 02:00:29 Timp 12 Cod 2 Puncte 107 Puncte FINA
6 Kristiyan Georgiev 10 ani - KP Asteri 02:03:16 Timp 2013 Cod 3 Puncte 99 Puncte FINA
2 Daniel Bangiev 9 ani - Club Sprint-Sofia 02:03:67 Timp 1750 Cod 7 Puncte 98 Puncte FINA
6 Martin Koainov 12 ani - Dolphin 02:04:76 Timp 1949 Cod 3 Puncte 96 Puncte FINA
5 Simionescu Andrei 13 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 311 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
6 Cretu Raul 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 429 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
7 Benghiac Eric 14 ani - CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 303 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

10. 100m bras/breaststroke (7 - 26 ani) F

1 Orban-Kis Orsolya 15 ani - CSS Târgu Mureș 01:19:76 Timp 1774 Cod 9 Puncte 519 Puncte FINA
1 Crișan Denisa 16 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 01:20:45 Timp 1740 Cod 9 Puncte 506 Puncte FINA
1 Lora Pehlivanova 12 ani - PK Plovdiv 01:22:67 Timp 1817 Cod 9 Puncte 466 Puncte FINA
1 Remete Daria 13 ani - Clubul ”Ileana Pienariu” 01:25:51 Timp 1519 Cod 9 Puncte 421 Puncte FINA
2 Jasmina Mednikarova 12 ani - Dolphin 01:25:70 Timp 1935 Cod 7 Puncte 419 Puncte FINA
1 Nikol Nikolova 11 ani - Invictus Pleven 01:26:45 Timp 300 Cod 9 Puncte 408 Puncte FINA
3 Doncilă Daria Nicole 12 ani - CSM Galați 01:27:16 Timp 983 Cod 6 Puncte 398 Puncte FINA
2 Marton Janka 16 ani - CSS Târgu Mureș 01:28:13 Timp 1773 Cod 7 Puncte 385 Puncte FINA
2 Dariya Stanchenko 13 ani - PSK Cherno More 01:28:54 Timp 1912 Cod 7 Puncte 379 Puncte FINA
2 Păun Briana Mihaela 11 ani - CSM Ploiești 01:28:89 Timp 446 Cod 7 Puncte 375 Puncte FINA
2 Iancu Erika 14 ani - CSM Galați 01:29:20 Timp 1798 Cod 7 Puncte 371 Puncte FINA
3 Stancu Aida 13 ani - CSM Ploiești 01:29:45 Timp 447 Cod 6 Puncte 368 Puncte FINA
4 Brezan Sara Maria 13 ani - Nautica Bacău 01:32:95 Timp 965 Cod