Memorialul Aurel Vasile 2023

Rezultate

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50m liber/freestyle (10 - 99 ani) M

1 Olenskii Maxim 15 ani - SSSCJRO Balti 00:25:80 Timp 3090 Cod 9 Puncte 532 Puncte FINA
1 Dragomir David 17 ani - Performer C.S. 00:25:90 Timp 1040 Cod 9 Puncte 526 Puncte FINA
2 Boboc David 15 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:26:09 Timp 3197 Cod 7 Puncte 514 Puncte FINA
2 Anghel Petru 17 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:26:10 Timp 3196 Cod 7 Puncte 514 Puncte FINA
1 Kansou Endy 20 ani - Performer C.S. 00:26:15 Timp 2302 Cod 9 Puncte 511 Puncte FINA
3 Rotaru Luca Ștefan 17 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:26:19 Timp 1618 Cod 6 Puncte 508 Puncte FINA
1 Ionescu Vlad 13 ani - CS Hyperion Brasov 00:26:47 Timp 342 Cod 9 Puncte 492 Puncte FINA
4 Istrate Matei 17 ani - Performer C.S. 00:26:55 Timp 2708 Cod 5 Puncte 488 Puncte FINA
3 Statii Kirill 15 ani - SSSCJRO Balti 00:26:59 Timp 3107 Cod 6 Puncte 486 Puncte FINA
4 Dogan Ali Duran 15 ani - CSM Unirea Alba Iulia 00:26:72 Timp 3128 Cod 5 Puncte 479 Puncte FINA
5 Botan Alexandru Dumitru 17 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:26:81 Timp 33 Cod 4 Puncte 474 Puncte FINA
5 Muller Kirill 15 ani - SSSCJRO Balti 00:26:90 Timp 3087 Cod 4 Puncte 469 Puncte FINA
1 Prună Răzvan 14 ani - CSM Roman 00:27:06 Timp 1539 Cod 9 Puncte 461 Puncte FINA
1 Nedelcu Radu 18 ani - CSM Roman 00:27:07 Timp 2693 Cod 9 Puncte 460 Puncte FINA
2 Ciobanu Gabriel 14 ani - Aqua Life Swimming 00:27:12 Timp 48 Cod 7 Puncte 458 Puncte FINA
6 Potângă Bogdan 15 ani - Bluemarin Sport Club 00:27:31 Timp 1573 Cod 3 Puncte 448 Puncte FINA
1 Iordache Matei Alexandru 16 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:27:35 Timp 60 Cod 9 Puncte 446 Puncte FINA
3 Tertea Alexandru 14 ani - SSSCJRO Balti 00:27:41 Timp 3111 Cod 6 Puncte 443 Puncte FINA
4 Nae Gabriel Adrian 14 ani - Dinamo București 00:27:45 Timp 67 Cod 5 Puncte 442 Puncte FINA
2 Udor Eric 13 ani - Dinamo București 00:27:92 Timp 1282 Cod 7 Puncte 420 Puncte FINA
5 Cristescu Ștefan 14 ani - Dinamo București 00:28:10 Timp 117 Cod 4 Puncte 412 Puncte FINA
6 Ciobanu Eduard 14 ani - CSM Roman 00:28:18 Timp 2691 Cod 3 Puncte 408 Puncte FINA
2 Marcu Sebastian 18 ani - Club Sportiv Atack Team 00:28:20 Timp 2332 Cod 7 Puncte 407 Puncte FINA
2 Neacsu Cristian-Dumitru 21 ani - Performer C.S. 00:28:28 Timp 3126 Cod 7 Puncte 404 Puncte FINA
7 Ciocanaru Antonio Alexandru 14 ani - Aqua Life Swimming 00:28:33 Timp 50 Cod 2 Puncte 402 Puncte FINA
8 Pancov Ilia 14 ani - SSSCJRO Balti 00:28:43 Timp 3093 Cod 1 Puncte 397 Puncte FINA
9 Constantin Cristian 14 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:28:47 Timp 78 Cod 0 Puncte 396 Puncte FINA
3 Crăciunescu Adrian 32 ani - Performer C.S. 00:28:99 Timp 1529 Cod 6 Puncte 375 Puncte FINA
6 Fediucel Sebastian Mihail 17 ani - Independent 00:29:01 Timp 3149 Cod 3 Puncte 374 Puncte FINA
10 Bumbac Eduard Gabriel 14 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:29:04 Timp 279 Cod 0 Puncte 373 Puncte FINA
7 Mărășescu Denis 15 ani - Swimming Team 00:29:08 Timp 2394 Cod 2 Puncte 371 Puncte FINA
11 Mihai Andrei Răzvan 14 ani - Dinamo București 00:29:08 Timp 264 Cod 0 Puncte 371 Puncte FINA
8 Todiraș Veaceslav 15 ani - SSSCJRO Balti 00:29:13 Timp 3113 Cod 1 Puncte 369 Puncte FINA
3 Procov Roman 13 ani - SSSCJRO Balti 00:29:17 Timp 3101 Cod 6 Puncte 368 Puncte FINA
4 Padure Matei 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:18 Timp 158 Cod 5 Puncte 367 Puncte FINA
2 Suveica Vlad Mihai 16 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:29:19 Timp 24 Cod 7 Puncte 367 Puncte FINA
7 Vintila David 17 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:29:29 Timp 3210 Cod 2 Puncte 363 Puncte FINA
12 Chirillov Alexandr 14 ani - SSSCJRO Balti 00:29:30 Timp 3070 Cod 0 Puncte 363 Puncte FINA
3 Șoaită Erik 16 ani - CSM Unirea Alba Iulia 00:29:37 Timp 3129 Cod 6 Puncte 360 Puncte FINA
5 Botezatu Laurentius 13 ani - SSSCJRO Balti 00:29:38 Timp 3065 Cod 4 Puncte 360 Puncte FINA
1 Tita David 12 ani - Swimming Team 00:29:41 Timp 1733 Cod 9 Puncte 359 Puncte FINA
13 Ovseannicov Constantin 14 ani - SSSCJRO Balti 00:29:45 Timp 3091 Cod 0 Puncte 357 Puncte FINA
14 Ciobanu Mihai 14 ani - Aqua Life Swimming 00:29:75 Timp 49 Cod 0 Puncte 347 Puncte FINA
6 Stoicescu Alexandru 13 ani - Dinamo București 00:29:78 Timp 181 Cod 3 Puncte 346 Puncte FINA
7 Carstina Nicholas 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:79 Timp 109 Cod 2 Puncte 345 Puncte FINA
8 Holosi Albert 13 ani - CS Hyperion Brasov 00:29:80 Timp 461 Cod 1 Puncte 345 Puncte FINA
9 Mojorlic Luca 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:89 Timp 145 Cod 0 Puncte 342 Puncte FINA
10 Orban Eduard 13 ani - CS Hyperion Brasov 00:29:91 Timp 463 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
11 Radu Alexei 13 ani - Dinamo București 00:29:91 Timp 1170 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
15 Butacov Bogdan 14 ani - SSSCJRO Balti 00:29:97 Timp 3066 Cod 0 Puncte 339 Puncte FINA
8 Olteanu Danut Gabriel 17 ani - Independent 00:30:02 Timp 3150 Cod 1 Puncte 337 Puncte FINA
12 Ogică Vlad 13 ani - Dinamo București 00:30:02 Timp 2075 Cod 0 Puncte 337 Puncte FINA
13 Ristea Ioan Andrei 13 ani - Aqua Life Swimming 00:30:07 Timp 2406 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
16 Dulgheru David 14 ani - Club Sportiv Câmpina 00:30:07 Timp 684 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
2 Vranceanu Albert 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:30:08 Timp 3124 Cod 7 Puncte 335 Puncte FINA
3 Iordache Robert Andrei 12 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:30:09 Timp 61 Cod 6 Puncte 335 Puncte FINA
17 Popeangă Sașa 14 ani - Aqua Life Swimming 00:30:09 Timp 2405 Cod 0 Puncte 335 Puncte FINA
4 Bucur Luca 12 ani - Swimming Team 00:30:12 Timp 1398 Cod 5 Puncte 334 Puncte FINA
5 Petrov Luca Ioan 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:30:20 Timp 3121 Cod 4 Puncte 331 Puncte FINA
1 Stan Matei 11 ani - Dinamo București 00:30:22 Timp 3130 Cod 9 Puncte 331 Puncte FINA
2 Circota Ioan 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:30:29 Timp 3199 Cod 7 Puncte 328 Puncte FINA
6 Coman David 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:30:29 Timp 340 Cod 3 Puncte 328 Puncte FINA
7 Popovici Vlad 12 ani - SSSCJRO Balti 00:30:30 Timp 3098 Cod 2 Puncte 328 Puncte FINA
8 Georgescu Marian 12 ani - Dinamo București 00:30:34 Timp 2403 Cod 1 Puncte 327 Puncte FINA
14 Dranca Artiom 13 ani - SSSCJRO Balti 00:30:35 Timp 3079 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
3 Tertea Dumitru 11 ani - SSSCJRO Balti 00:30:46 Timp 3112 Cod 6 Puncte 323 Puncte FINA
15 Pancenco Andrei 13 ani - SSSCJRO Balti 00:30:54 Timp 3092 Cod 0 Puncte 320 Puncte FINA
18 Maranda Eduard 14 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:30:54 Timp 3062 Cod 0 Puncte 320 Puncte FINA
9 Dorobantu Vlad 15 ani - Aqua Sport Citius 00:30:63 Timp 2802 Cod 0 Puncte 318 Puncte FINA
9 Anghel Darius 12 ani - Swimming Team 00:30:63 Timp 1396 Cod 0 Puncte 318 Puncte FINA
10 Badarau Robert 12 ani - Aqua Sport Citius 00:30:71 Timp 99 Cod 0 Puncte 315 Puncte FINA
16 Dorobanțu Luca 13 ani - TIMEX București 00:30:77 Timp 2370 Cod 0 Puncte 313 Puncte FINA
4 Tudoran Luca 11 ani - Aqua Sport Citius 00:30:89 Timp 1715 Cod 5 Puncte 310 Puncte FINA
11 Cristescu Tudor 12 ani - Dinamo București 00:30:91 Timp 1020 Cod 0 Puncte 309 Puncte FINA
17 Pintilie Eduard 13 ani - Swimming Team 00:30:99 Timp 1394 Cod 0 Puncte 307 Puncte FINA
12 Mihai David 12 ani - Dinamo București 00:31:10 Timp 142 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
18 Sociu Darius 13 ani - Aqua Sport Citius 00:31:10 Timp 177 Cod 0 Puncte 303 Puncte FINA
5 Păun Luca 11 ani - Aqua Sport Citius 00:31:20 Timp 1711 Cod 4 Puncte 301 Puncte FINA
13 Butufei Rareș 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:31:23 Timp 1456 Cod 0 Puncte 300 Puncte FINA
19 Prodan Nicholas 14 ani - Performer C.S. 00:31:26 Timp 19 Cod 0 Puncte 299 Puncte FINA
6 Pătrășcanu Victor 11 ani - Swimming Team 00:31:32 Timp 2228 Cod 3 Puncte 297 Puncte FINA
7 Enica Arthur Gabriel 11 ani - Swimming Team 00:31:53 Timp 2225 Cod 2 Puncte 291 Puncte FINA
19 Căpraru Alex 13 ani - Dinamo București 00:31:56 Timp 1280 Cod 0 Puncte 290 Puncte FINA
20 Guruiță Luca 13 ani - Bluemarin Sport Club 00:31:61 Timp 1566 Cod 0 Puncte 289 Puncte FINA
14 Toma Mihai 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:31:71 Timp 3123 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
21 Postolache Daniel 13 ani - SSSCJRO Balti 00:31:73 Timp 3099 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
15 Curteanu Evghenii 12 ani - SSSCJRO Balti 00:31:75 Timp 3075 Cod 0 Puncte 285 Puncte FINA
16 Eremciuc Ivan 12 ani - SSSCJRO Balti 00:31:84 Timp 3081 Cod 0 Puncte 283 Puncte FINA
17 Keller Nicholas 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:31:88 Timp 308 Cod 0 Puncte 282 Puncte FINA
1 Petrea Sebastian 10 ani - Aqua Sport Citius 00:31:93 Timp 1684 Cod 9 Puncte 280 Puncte FINA
22 Claihnet Alexandr 13 ani - SSSCJRO Balti 00:31:97 Timp 3071 Cod 0 Puncte 279 Puncte FINA
2 Goran Ștefan 10 ani - Club Sportiv Câmpina 00:31:99 Timp 2136 Cod 7 Puncte 279 Puncte FINA
18 Lazarchevici Alexandr 12 ani - SSSCJRO Balti 00:32:36 Timp 3086 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
20 Caștă Alexandru 14 ani - CS Focsani 00:32:36 Timp 3141 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
8 Păltinișanu Luca 11 ani - CS Hyperion Brasov 00:32:39 Timp 1458 Cod 1 Puncte 269 Puncte FINA
19 Dodoc Yannis 12 ani - Swimming Team 00:32:39 Timp 1729 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
20 Socolov Tudor 12 ani - Aqua Sport Citius 00:32:48 Timp 2776 Cod 0 Puncte 266 Puncte FINA
21 Petcoglo Chiril 14 ani - SSSCJRO Balti 00:32:49 Timp 3094 Cod 0 Puncte 266 Puncte FINA
9 Chitu Vlad Andrei 11 ani - Club Sportiv Câmpina 00:32:63 Timp 2135 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
10 Dogariu Darius 11 ani - Aqua Life Swimming 00:32:71 Timp 2123 Cod 0 Puncte 261 Puncte FINA
23 Cozma Tudor Mihai 13 ani - CS Focsani 00:32:71 Timp 2766 Cod 0 Puncte 261 Puncte FINA
11 Barboi Darius 11 ani - Aqua Sport Citius 00:32:75 Timp 1700 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
3 Iordache Ștefan 10 ani - Dinamo București 00:32:80 Timp 1677 Cod 6 Puncte 259 Puncte FINA
4 Ghilaș Eremia 10 ani - SSSCJRO Balti 00:32:87 Timp 3082 Cod 5 Puncte 257 Puncte FINA
12 Bucur David 11 ani - CSM Roman 00:32:92 Timp 1533 Cod 0 Puncte 256 Puncte FINA
13 Niculescu David 11 ani - Swimming Team 00:32:95 Timp 2226 Cod 0 Puncte 255 Puncte FINA
14 Nidelcea Luca 11 ani - Swimming Team 00:33:02 Timp 2227 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
24 Tudor Cristian 13 ani - CSA Steaua 00:33:06 Timp 2832 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
25 Șchiopu Rareș 13 ani - Bluemarin Sport Club 00:33:25 Timp 1574 Cod 0 Puncte 248 Puncte FINA
21 Radu Sasha Casian 12 ani - Dinamo București 00:33:30 Timp 168 Cod 0 Puncte 247 Puncte FINA
22 Barbuc Catalin 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:33:30 Timp 3114 Cod 0 Puncte 247 Puncte FINA
26 Ivana Tudor 13 ani - CSA Steaua 00:33:30 Timp 489 Cod 0 Puncte 247 Puncte FINA
23 Moldovan Mark 12 ani - Dinamo București 00:33:46 Timp 2082 Cod 0 Puncte 244 Puncte FINA
15 Ștefan David Andrei 11 ani - Aqua Life Swimming 00:33:49 Timp 2124 Cod 0 Puncte 243 Puncte FINA
16 Constantinică Denis 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:33:53 Timp 2129 Cod 0 Puncte 242 Puncte FINA
27 Teodorescu Rayan 13 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:33:60 Timp 268 Cod 0 Puncte 241 Puncte FINA
5 Oltean Bogdan 10 ani - Dinamo București 00:33:62 Timp 1682 Cod 4 Puncte 240 Puncte FINA
28 Spiridon Luca 13 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:33:73 Timp 3205 Cod 0 Puncte 238 Puncte FINA
17 Luchian Matei 11 ani - Aqua Life Swimming 00:33:80 Timp 2201 Cod 0 Puncte 236 Puncte FINA
29 Cebotari Artiom 13 ani - SSSCJRO Balti 00:33:83 Timp 3068 Cod 0 Puncte 236 Puncte FINA
10 Cioara Albert 15 ani - Nemo Team 00:33:92 Timp 3162 Cod 0 Puncte 234 Puncte FINA
6 Danilov Șerban 10 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:97 Timp 2334 Cod 3 Puncte 233 Puncte FINA
18 Olar Dragoș 11 ani - Dinamo București 00:34:11 Timp 2300 Cod 0 Puncte 230 Puncte FINA
19 Măgheraș Radu 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:34:25 Timp 1569 Cod 0 Puncte 227 Puncte FINA
24 Ilie Vlad Gabriel 12 ani - Swimming Team 00:34:48 Timp 2393 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
20 Batagui David 11 ani - Aqua Life Swimming 00:34:55 Timp 2125 Cod 0 Puncte 221 Puncte FINA
22 Vancea Vlad 14 ani - Nemo Team 00:34:58 Timp 3170 Cod 0 Puncte 221 Puncte FINA
23 Vraciu David 14 ani - Median Bucuresti 00:34:59 Timp 3160 Cod 0 Puncte 220 Puncte FINA
21 Gugu Eduard Luca 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:34:66 Timp 1565 Cod 0 Puncte 219 Puncte FINA
22 Huma Vlad 11 ani - CS Hyperion Brasov 00:34:67 Timp 2328 Cod 0 Puncte 219 Puncte FINA
24 Oros Andrei 14 ani - Performer C.S. 00:34:69 Timp 3127 Cod 0 Puncte 219 Puncte FINA
25 Panga Nicolas 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:34:73 Timp 3147 Cod 0 Puncte 218 Puncte FINA
23 Cojită Mihai 11 ani - CSM Roman 00:34:77 Timp 1538 Cod 0 Puncte 217 Puncte FINA
26 Roșca Ștefan 12 ani - CSM Roman 00:34:77 Timp 1536 Cod 0 Puncte 217 Puncte FINA
24 Drăghici Ianis 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:34:85 Timp 1562 Cod 0 Puncte 215 Puncte FINA
27 Pană Ștefan 12 ani - Swimming Team 00:34:92 Timp 1401 Cod 0 Puncte 214 Puncte FINA
7 Levardă Ștefan 10 ani - CSM Roman 00:34:95 Timp 2493 Cod 2 Puncte 214 Puncte FINA
4 Taifas Marius Bertoni 38 ani - CSA Steaua 00:35:21 Timp 3180 Cod 5 Puncte 209 Puncte FINA
25 Săvescu Daryus 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:35:26 Timp 2130 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
8 Ion Luca Vladimir 10 ani - Aqua Life Swimming 00:35:28 Timp 2813 Cod 1 Puncte 208 Puncte FINA
26 Neacșu David 11 ani - CSA Steaua 00:35:47 Timp 1632 Cod 0 Puncte 204 Puncte FINA
27 Stanciu Dragoș Alexandru 11 ani - Aqua Sport Citius 00:35:51 Timp 2188 Cod 0 Puncte 204 Puncte FINA
9 Mihai David Cristian 10 ani - Aqua Sport Citius 00:35:54 Timp 2560 Cod 0 Puncte 203 Puncte FINA
10 Dinu Robert 10 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:35:63 Timp 3115 Cod 0 Puncte 202 Puncte FINA
28 Chifu Rareș 11 ani - CS Hyperion Brasov 00:35:66 Timp 2326 Cod 0 Puncte 201 Puncte FINA
11 Tudor Matia 10 ani - Bluemarin Sport Club 00:35:75 Timp 2441 Cod 0 Puncte 200 Puncte FINA
12 Turturică Eric 10 ani - Dinamo București 00:36:04 Timp 2301 Cod 0 Puncte 195 Puncte FINA
4 Necoară Daniel 16 ani - CS Focsani 00:36:47 Timp 3146 Cod 5 Puncte 188 Puncte FINA
28 Staicu Toma Alexandru 12 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:36:62 Timp 90 Cod 0 Puncte 186 Puncte FINA
11 Porumbac Andrei 15 ani - Median Bucuresti 00:36:79 Timp 3158 Cod 0 Puncte 183 Puncte FINA
29 Pirliteanu Bogdan 11 ani - Aqua Sport Citius 00:36:84 Timp 1712 Cod 0 Puncte 182 Puncte FINA
12 State Iannis Valentin 15 ani - Median Bucuresti 00:36:91 Timp 3159 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
29 Dorobantu David 12 ani - Median Bucuresti 00:36:93 Timp 2709 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
13 Ioniță Ștefan Alexandru 10 ani - Bluemarin Sport Club 00:36:96 Timp 2267 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
25 Croitoru Alexandru 14 ani - TIMEX București 00:37:01 Timp 3183 Cod 0 Puncte 180 Puncte FINA
14 Năstase Alexandru 10 ani - Swimming Team 00:37:33 Timp 2222 Cod 0 Puncte 175 Puncte FINA
15 Dan Rareș 10 ani - CSO Voluntari 2005 00:37:35 Timp 1149 Cod 0 Puncte 175 Puncte FINA
30 Daneasa Sebi 13 ani - Nemo Team 00:37:40 Timp 3163 Cod 0 Puncte 174 Puncte FINA
31 Dumitru Vlad 13 ani - Median Bucuresti 00:37:43 Timp 3153 Cod 0 Puncte 174 Puncte FINA
16 Bratu Matei 10 ani - CSO Voluntari 2005 00:37:47 Timp 2456 Cod 0 Puncte 173 Puncte FINA
30 Sima Matei 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:37:49 Timp 2812 Cod 0 Puncte 173 Puncte FINA
17 Dumitrășcuță Dragoș 10 ani - Aqua Life Swimming 00:37:76 Timp 2402 Cod 0 Puncte 169 Puncte FINA
30 Grigoras Gabriel 12 ani - CS Focsani 00:38:26 Timp 2754 Cod 0 Puncte 163 Puncte FINA
18 Pădure David 10 ani - Aqua Sport Citius 00:38:40 Timp 1683 Cod 0 Puncte 161 Puncte FINA
19 Danilov Răzvan 10 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:38:57 Timp 2333 Cod 0 Puncte 159 Puncte FINA
20 Andrei Ștefan Alexandru 10 ani - Aqua Life Swimming 00:38:60 Timp 2118 Cod 0 Puncte 158 Puncte FINA
31 Constantin David 12 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:39:14 Timp 3135 Cod 0 Puncte 152 Puncte FINA
31 Samuila Filip 11 ani - Stejarii Country Club 00:39:28 Timp 2821 Cod 0 Puncte 150 Puncte FINA
21 Dobre Tudor Stefan 10 ani - Aqua Sport Citius 00:39:29 Timp 2563 Cod 0 Puncte 150 Puncte FINA
32 Vidu Andrei 11 ani - Stejarii Country Club 00:39:47 Timp 2822 Cod 0 Puncte 148 Puncte FINA
22 Simion Bogdan 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:39:82 Timp 2407 Cod 0 Puncte 144 Puncte FINA
32 Rosca Dragos 12 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:39:91 Timp 3140 Cod 0 Puncte 143 Puncte FINA
32 Coroiu Luca 13 ani - CS Focsani 00:39:97 Timp 3143 Cod 0 Puncte 143 Puncte FINA
33 Mironescu David Alexander 12 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:40:41 Timp 3138 Cod 0 Puncte 138 Puncte FINA
33 Costache Alexandru 11 ani - Aqua Sport Citius 00:40:42 Timp 1704 Cod 0 Puncte 138 Puncte FINA
34 Cireasa Alin Ionut 11 ani - Aqua Sport Citius 00:40:61 Timp 2778 Cod 0 Puncte 136 Puncte FINA
23 Parvu Eduard 10 ani - Aqua Life Swimming 00:40:90 Timp 2109 Cod 0 Puncte 133 Puncte FINA
33 Stanescu David 13 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:41:13 Timp 3207 Cod 0 Puncte 131 Puncte FINA
24 Roșca Teodor 10 ani - CSM Roman 00:41:19 Timp 2495 Cod 0 Puncte 130 Puncte FINA
35 State David George 11 ani - Stejarii Country Club 00:41:67 Timp 2819 Cod 0 Puncte 126 Puncte FINA
36 Alexandrescu Vlad 11 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:41:69 Timp 3132 Cod 0 Puncte 126 Puncte FINA
25 Chelaru Bogdan 10 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:41:87 Timp 3134 Cod 0 Puncte 124 Puncte FINA
34 Minae Andrei 13 ani - Stejarii Country Club 00:41:99 Timp 3179 Cod 0 Puncte 123 Puncte FINA
26 Filip Bogdan 10 ani - Aqua Life Swimming 00:42:08 Timp 2814 Cod 0 Puncte 122 Puncte FINA
27 Zmeu Alexandru 10 ani - CS Focsani 00:42:71 Timp 2764 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
37 Iancu Ioan Rares 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:42:71 Timp 3201 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
35 Nechifor Teodor 13 ani - CS Focsani 00:42:73 Timp 3145 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
28 Tibuleac Razvan 10 ani - Aqua Life Swimming 00:42:74 Timp 2815 Cod 0 Puncte 117 Puncte FINA
29 Bădilă Aris 10 ani - Stejarii Country Club 00:42:87 Timp 2087 Cod 0 Puncte 116 Puncte FINA
38 Nicolau Elias 11 ani - CS Focsani 00:43:31 Timp 2763 Cod 0 Puncte 112 Puncte FINA
39 Niculae Sebastian 11 ani - Stejarii Country Club 00:43:56 Timp 2820 Cod 0 Puncte 110 Puncte FINA
30 Popescu David 10 ani - Aqua Life Swimming 00:45:41 Timp 2112 Cod 0 Puncte 97 Puncte FINA
40 Suciu Darius 11 ani - Stejarii Country Club 00:45:73 Timp 2818 Cod 0 Puncte 95 Puncte FINA
31 Andreescu Tiberiu 10 ani - Median Bucuresti 00:46:02 Timp 3152 Cod 0 Puncte 93 Puncte FINA
32 Ion Rareș Ștefan 10 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:46:10 Timp 2269 Cod 0 Puncte 93 Puncte FINA
41 Schioapa Razvan 11 ani - Median Bucuresti 00:46:28 Timp 3211 Cod 0 Puncte 92 Puncte FINA
33 Bejan Alexandru 10 ani - Stejarii Country Club 00:46:32 Timp 3176 Cod 0 Puncte 91 Puncte FINA
34 Cernat Ștefan 12 ani - CS Focsani 00:46:37 Timp 3142 Cod 0 Puncte 91 Puncte FINA
42 Ungureanu Eduard 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:46:61 Timp 3208 Cod 0 Puncte 90 Puncte FINA
43 Novaceanu Ioan David 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:46:65 Timp 3203 Cod 0 Puncte 90 Puncte FINA
44 Alexandrescu Teodor 11 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:46:70 Timp 3131 Cod 0 Puncte 89 Puncte FINA
34 Matei Cristian 10 ani - CS Focsani 00:48:42 Timp 2947 Cod 0 Puncte 80 Puncte FINA
35 Murgilă Darius 12 ani - TIMEX București 00:49:61 Timp 3187 Cod 0 Puncte 74 Puncte FINA
35 Ancuța Nicolas 10 ani - CSO Voluntari 2005 00:50:67 Timp 2457 Cod 0 Puncte 70 Puncte FINA
36 Ari Luka Antonie 12 ani - Stejarii Country Club 00:54:49 Timp 3175 Cod 0 Puncte 56 Puncte FINA
36 Țibichi Andrei 10 ani - TIMEX București 00:54:95 Timp 3194 Cod 0 Puncte 55 Puncte FINA
45 Alexe Tudor Matei 11 ani - Median Bucuresti 00:57:03 Timp 3151 Cod 0 Puncte 49 Puncte FINA
36 Giugium Vlad 13 ani - Aquatico Ramses 00:58:39 Timp 3059 Cod 0 Puncte 45 Puncte FINA
46 Obancia Raul-Antoniu 11 ani - TIMEX București 01:08:80 Timp 3188 Cod 0 Puncte 28 Puncte FINA
26 Gugu Rareș 14 ani - Bluemarin Sport Club 99:99:99 Timp 2436 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
37 Cirlan Angel Gabriel 12 ani - Independent 99:99:99 Timp 3148 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
37 Gherasim Radu 10 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 99:99:99 Timp 3116 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
38 Marin Alexandru 10 ani - Proper Swimming Education 99:99:99 Timp 3173 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

2. 50m liber/freestyle (10 - 99 ani) F

1 Semidetnova Ecaterina 15 ani - SSSCJRO Balti 00:28:31 Timp 3105 Cod 9 Puncte 584 Puncte FINA
1 Cudalb Chira 14 ani - SSSCJRO Balti 00:28:44 Timp 3074 Cod 9 Puncte 576 Puncte FINA
2 Rogovei Xenia 14 ani - SSSCJRO Balti 00:28:50 Timp 3102 Cod 7 Puncte 572 Puncte FINA
1 Tirila Larisa 13 ani - CS Hyperion Brasov 00:29:04 Timp 346 Cod 9 Puncte 541 Puncte FINA
2 Zaharia Alessia Mihaela 13 ani - CSA Steaua 00:29:12 Timp 485 Cod 7 Puncte 537 Puncte FINA
1 Niculița Iana 17 ani - SSSCJRO Balti 00:29:17 Timp 3088 Cod 9 Puncte 534 Puncte FINA
1 Comna Andreea 12 ani - Aqua Sport Citius 00:29:45 Timp 208 Cod 9 Puncte 519 Puncte FINA
3 Popa Natalia 13 ani - Aqua Sport Citius 00:29:50 Timp 242 Cod 6 Puncte 516 Puncte FINA
1 Remete Mireștean Daria 16 ani - CSM Unirea Alba Iulia 00:29:52 Timp 1519 Cod 9 Puncte 515 Puncte FINA
4 Cocu Daria 13 ani - Bluemarin Sport Club 00:29:64 Timp 1583 Cod 5 Puncte 509 Puncte FINA
5 Crevenciuc Uliana 13 ani - SSSCJRO Balti 00:29:65 Timp 3073 Cod 4 Puncte 508 Puncte FINA
2 Micu Irina 12 ani - Aqua Sport Citius 00:29:71 Timp 230 Cod 7 Puncte 505 Puncte FINA
6 Ene Maria 13 ani - Dinamo București 00:29:82 Timp 1289 Cod 3 Puncte 500 Puncte FINA
3 Fekete Petra 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:29:83 Timp 1443 Cod 6 Puncte 499 Puncte FINA
4 Mocanu Natalia 12 ani - Dinamo București 00:30:09 Timp 1004 Cod 5 Puncte 486 Puncte FINA
5 Crainic Smaranda 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:30:12 Timp 1444 Cod 4 Puncte 485 Puncte FINA
1 Busurca Petra 18 ani - Performer C.S. 00:30:25 Timp 1 Cod 9 Puncte 479 Puncte FINA
7 Rudenco Matilda 13 ani - SSSCJRO Balti 00:30:25 Timp 3103 Cod 2 Puncte 479 Puncte FINA
6 Barbieru Anelis 12 ani - Aqua Sport Citius 00:30:29 Timp 198 Cod 3 Puncte 477 Puncte FINA
7 Rauca Rebeca 12 ani - Aqua Sport Citius 00:30:41 Timp 2844 Cod 2 Puncte 471 Puncte FINA
8 Pătrășcan Adina Maria 13 ani - Swimming Team 00:30:41 Timp 2396 Cod 1 Puncte 471 Puncte FINA
8 Ionescu Ada 12 ani - Dinamo București 00:30:45 Timp 1291 Cod 1 Puncte 469 Puncte FINA
9 Ghilaș Ilaria 13 ani - SSSCJRO Balti 00:30:49 Timp 3083 Cod 0 Puncte 467 Puncte FINA
10 Cobzaru Alessia 13 ani - CSM Roman 00:30:57 Timp 1537 Cod 0 Puncte 464 Puncte FINA
9 Giuglea Alesia 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:30:63 Timp 3117 Cod 0 Puncte 461 Puncte FINA
11 Postoronko Anna 13 ani - SSSCJRO Balti 00:30:66 Timp 3100 Cod 0 Puncte 460 Puncte FINA
10 Rozorea Ana 12 ani - Dinamo București 00:30:78 Timp 2080 Cod 0 Puncte 454 Puncte FINA
12 Stanca Ilinca 13 ani - Dinamo București 00:30:78 Timp 957 Cod 0 Puncte 454 Puncte FINA
2 Stețiuc Ecaterina 15 ani - SSSCJRO Balti 00:30:83 Timp 3108 Cod 7 Puncte 452 Puncte FINA
1 Găman Maya 11 ani - Dinamo București 00:30:92 Timp 2079 Cod 9 Puncte 448 Puncte FINA
2 Mihalache Bianca Maria 11 ani - Swimming Team 00:31:08 Timp 2231 Cod 7 Puncte 441 Puncte FINA
3 Petenții Miroslava 14 ani - SSSCJRO Balti 00:31:18 Timp 3096 Cod 6 Puncte 437 Puncte FINA
2 Albușoiu Alexandra 16 ani - CSO Voluntari 2005 00:31:23 Timp 1121 Cod 7 Puncte 435 Puncte FINA
13 Dragu Smaranda 13 ani - Swimming Team 00:31:27 Timp 2401 Cod 0 Puncte 433 Puncte FINA
11 Ambrus Dalma 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:31:28 Timp 1445 Cod 0 Puncte 433 Puncte FINA
12 Golescu Sara 12 ani - Swimming Team 00:31:31 Timp 1416 Cod 0 Puncte 432 Puncte FINA
14 Bonta Ayana 13 ani - Swimming Team 00:31:38 Timp 1410 Cod 0 Puncte 429 Puncte FINA
15 Nichita Ema 13 ani - TIMEX București 00:31:40 Timp 1225 Cod 0 Puncte 428 Puncte FINA
16 Gheba Amalia Georgiana 13 ani - A.C.S Aqua Vita Delta Tulcea 00:31:41 Timp 285 Cod 0 Puncte 427 Puncte FINA
17 Cutchina Vladislava 13 ani - SSSCJRO Balti 00:31:44 Timp 3076 Cod 0 Puncte 426 Puncte FINA
18 Boda Ioana 13 ani - TIMEX București 00:31:49 Timp 2372 Cod 0 Puncte 424 Puncte FINA
13 Hudescu Raluca 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:31:51 Timp 3118 Cod 0 Puncte 423 Puncte FINA
3 Gavriloiu Antonia 11 ani - Swimming Team 00:31:52 Timp 1660 Cod 6 Puncte 423 Puncte FINA
14 Mansour Sara 12 ani - Bluemarin Sport Club 00:31:67 Timp 1590 Cod 0 Puncte 417 Puncte FINA
3 Iacob Catalina 15 ani - Aqua Sport Citius 00:31:69 Timp 2803 Cod 6 Puncte 416 Puncte FINA
4 Constantinescu Anna 15 ani - TIMEX București 00:31:83 Timp 2373 Cod 5 Puncte 411 Puncte FINA
5 Miclea Ana Maria 15 ani - Aqua Sport Citius 00:31:84 Timp 3060 Cod 4 Puncte 410 Puncte FINA
1 Zarojanu Ana 10 ani - Swimming Team 00:31:88 Timp 1426 Cod 9 Puncte 409 Puncte FINA
4 Lospa Natalia 11 ani - Aqua Sport Citius 00:31:89 Timp 1696 Cod 5 Puncte 408 Puncte FINA
19 Grigore Bianca Andreea 13 ani - Dinamo București 00:31:90 Timp 1411 Cod 0 Puncte 408 Puncte FINA
20 Ciornei Teodora 13 ani - Bluemarin Sport Club 00:31:94 Timp 2443 Cod 0 Puncte 406 Puncte FINA
21 Urse Ingrid 13 ani - Dinamo București 00:32:02 Timp 726 Cod 0 Puncte 403 Puncte FINA
2 Năstase Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 00:32:17 Timp 1635 Cod 7 Puncte 398 Puncte FINA
15 Lupu Antonia 12 ani - CSA Steaua 00:32:24 Timp 971 Cod 0 Puncte 395 Puncte FINA
3 Holosi Sonia 10 ani - CS Hyperion Brasov 00:32:45 Timp 1450 Cod 6 Puncte 388 Puncte FINA
22 Mărășescu Melania 13 ani - Swimming Team 00:32:47 Timp 708 Cod 0 Puncte 387 Puncte FINA
16 Tcaci Arina 12 ani - SSSCJRO Balti 00:32:61 Timp 3110 Cod 0 Puncte 382 Puncte FINA
17 Manta Letiția 12 ani - Swimming Team 00:32:65 Timp 1418 Cod 0 Puncte 381 Puncte FINA
18 Buleu Alexa 12 ani - CS Hyperion Brasov 00:32:67 Timp 345 Cod 0 Puncte 380 Puncte FINA
5 Ene Julia 11 ani - Aqua Sport Citius 00:32:81 Timp 1694 Cod 4 Puncte 375 Puncte FINA
6 Iancu Andreea Bianca 15 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:32:82 Timp 81 Cod 3 Puncte 375 Puncte FINA
6 Avadani Teodora 11 ani - CS Hyperion Brasov 00:32:86 Timp 1449 Cod 3 Puncte 373 Puncte FINA
19 Bodnari Xenia 12 ani - SSSCJRO Balti 00:33:28 Timp 3064 Cod 0 Puncte 359 Puncte FINA
20 Petcova Margarita 12 ani - SSSCJRO Balti 00:33:38 Timp 3095 Cod 0 Puncte 356 Puncte FINA
4 Savu Eveline 10 ani - Bluemarin Sport Club 00:33:50 Timp 1652 Cod 5 Puncte 352 Puncte FINA
5 Golescu Rebbeca 10 ani - Swimming Team 00:33:51 Timp 1424 Cod 4 Puncte 352 Puncte FINA
7 Olteanu Ana Maria 11 ani - Swimming Team 00:33:52 Timp 1422 Cod 2 Puncte 352 Puncte FINA
8 Rotaru Carla 11 ani - Swimming Team 00:33:54 Timp 2254 Cod 1 Puncte 351 Puncte FINA
7 Donici Anna 15 ani - SSSCJRO Balti 00:33:74 Timp 3077 Cod 2 Puncte 345 Puncte FINA
9 Gnatiuc Maria 11 ani - SSSCJRO Balti 00:33:83 Timp 3084 Cod 0 Puncte 342 Puncte FINA
6 Vasile Maria 10 ani - Bluemarin Sport Club 00:33:95 Timp 2264 Cod 3 Puncte 338 Puncte FINA
23 Răileanu Adelina 13 ani - Aqua Sport Citius 00:33:95 Timp 1097 Cod 0 Puncte 338 Puncte FINA
7 Gavril Sofia 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:34:09 Timp 2120 Cod 2 Puncte 334 Puncte FINA
10 Osman Delia 11 ani - Aqua Sport Citius 00:34:11 Timp 2777 Cod 0 Puncte 334 Puncte FINA
21 Mihaltean Irina 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:34:33 Timp 3120 Cod 0 Puncte 327 Puncte FINA
24 Berindei Brândușa 13 ani - Club Sportiv Câmpina 00:34:38 Timp 1274 Cod 0 Puncte 326 Puncte FINA
25 Dan Diana 13 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:34:42 Timp 271 Cod 0 Puncte 325 Puncte FINA
11 Dascălu Antonia 11 ani - CS Hyperion Brasov 00:34:60 Timp 2329 Cod 0 Puncte 320 Puncte FINA
8 Radu Clara 10 ani - Dinamo București 00:34:75 Timp 2643 Cod 1 Puncte 316 Puncte FINA
26 Stergărel Adelina 13 ani - Stejarii Country Club 00:34:75 Timp 2680 Cod 0 Puncte 316 Puncte FINA
22 Nica Maria 12 ani - Bluemarin Sport Club 00:34:85 Timp 1593 Cod 0 Puncte 313 Puncte FINA
12 Pavel Mara 11 ani - Aqua Sport Citius 00:34:95 Timp 1636 Cod 0 Puncte 310 Puncte FINA
13 Antonescu Eva 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:34:96 Timp 1580 Cod 0 Puncte 310 Puncte FINA
23 Pobujanscaia Anastasia 12 ani - SSSCJRO Balti 00:35:20 Timp 3097 Cod 0 Puncte 304 Puncte FINA
3 Ancuța Marybella 16 ani - CSO Voluntari 2005 00:35:34 Timp 1122 Cod 6 Puncte 300 Puncte FINA
4 Mladin Delia 16 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:35:40 Timp 3139 Cod 5 Puncte 298 Puncte FINA
14 Potângă Bianca 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:35:55 Timp 1596 Cod 0 Puncte 295 Puncte FINA
24 Radu Bianca 12 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:35:56 Timp 3204 Cod 0 Puncte 294 Puncte FINA
27 Besleaga Bianca 13 ani - Nautica Bacău 00:35:57 Timp 3125 Cod 0 Puncte 294 Puncte FINA
9 Postelnicu Anastasia 10 ani - Swimming Team 00:35:65 Timp 2223 Cod 0 Puncte 292 Puncte FINA
25 Voiculescu Adela 12 ani - Dinamo București 00:35:76 Timp 2081 Cod 0 Puncte 290 Puncte FINA
10 Bucur Sofia 10 ani - Dinamo București 00:35:91 Timp 2295 Cod 0 Puncte 286 Puncte FINA
15 Negoi Ilinca 11 ani - Swimming Team 00:35:97 Timp 1637 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA
16 Brotoiu Maria 11 ani - Club Sportiv Câmpina 00:36:15 Timp 2134 Cod 0 Puncte 280 Puncte FINA
17 Doroftei Nicoleta 11 ani - SSSCJRO Balti 00:36:24 Timp 3078 Cod 0 Puncte 278 Puncte FINA
18 Cegureanu Cristina 11 ani - SSSCJRO Balti 00:36:45 Timp 3069 Cod 0 Puncte 273 Puncte FINA
28 Parvan Beatrice 13 ani - Median Bucuresti 00:36:48 Timp 3156 Cod 0 Puncte 273 Puncte FINA
11 Chiorean Elisa 10 ani - CS Hyperion Brasov 00:36:60 Timp 1452 Cod 0 Puncte 270 Puncte FINA
12 Cobzaru Chiara 10 ani - CSM Roman 00:36:63 Timp 2497 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
29 Siminiuc Ioana Teodora 13 ani - TIMEX București 00:36:63 Timp 3191 Cod 0 Puncte 269 Puncte FINA
13 Popa Tiana Maria 10 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:36:69 Timp 3122 Cod 0 Puncte 268 Puncte FINA
14 Checiu Maria 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:36:81 Timp 2121 Cod 0 Puncte 265 Puncte FINA
19 Pîrvan Ana Maria 11 ani - CS Hyperion Brasov 00:36:97 Timp 2330 Cod 0 Puncte 262 Puncte FINA
20 Florescu Mihaela 11 ani - Swim4Life Brasov 00:37:05 Timp 2383 Cod 0 Puncte 260 Puncte FINA
30 Iancu Samyra Alexandra 13 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:37:17 Timp 82 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
15 Covrig Maria 10 ani - Dinamo București 00:37:22 Timp 1293 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
16 Bulacu Delia 10 ani - Aqua Sport Citius 00:37:26 Timp 2540 Cod 0 Puncte 256 Puncte FINA
17 Crețu Daria 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:37:54 Timp 2122 Cod 0 Puncte 250 Puncte FINA
8 Dumitru Andreea 15 ani - CSO Voluntari 2005 00:37:73 Timp 1126 Cod 1 Puncte 246 Puncte FINA
26 Serban Bianca Adreia 12 ani - CS Focsani 00:37:80 Timp 2756 Cod 0 Puncte 245 Puncte FINA
21 Margarit Alexia 11 ani - Median Bucuresti 00:38:23 Timp 2711 Cod 0 Puncte 237 Puncte FINA
18 Marcu Ariana 10 ani - Swimming Team 00:38:28 Timp 2448 Cod 0 Puncte 236 Puncte FINA
31 Hurduc Alexandra 13 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:38:86 Timp 2828 Cod 0 Puncte 225 Puncte FINA
27 Gutu Maria 12 ani - Median Bucuresti 00:38:90 Timp 3154 Cod 0 Puncte 225 Puncte FINA
2 Calinoiu Ionela Claudia 45 ani - Aqua Life Swimming 00:38:94 Timp 3058 Cod 7 Puncte 224 Puncte FINA
19 Tanu Martina 10 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:39:16 Timp 2597 Cod 0 Puncte 220 Puncte FINA
5 Ovreuță Iulia Maria 16 ani - TIMEX București 00:39:40 Timp 3190 Cod 4 Puncte 216 Puncte FINA
22 Antohi Irina 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:39:90 Timp 1579 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
20 Oncete Ema 10 ani - Swimming Team 00:39:97 Timp 2852 Cod 0 Puncte 207 Puncte FINA
28 Manta Carina 12 ani - Stejarii Country Club 00:39:97 Timp 2683 Cod 0 Puncte 207 Puncte FINA
21 Cilea Sofia 10 ani - Swimming Team 00:40:02 Timp 2399 Cod 0 Puncte 206 Puncte FINA
32 Ioannidis Ariadna 13 ani - TIMEX București 00:40:05 Timp 3184 Cod 0 Puncte 206 Puncte FINA
33 Pana Aida 13 ani - Nemo Team 00:40:17 Timp 3167 Cod 0 Puncte 204 Puncte FINA
34 Filipas Adelina 13 ani - Nemo Team 00:40:23 Timp 3164 Cod 0 Puncte 203 Puncte FINA
22 Bujoreanu Raissa Roberta 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:40:38 Timp 3198 Cod 0 Puncte 201 Puncte FINA
29 Mataca Ioana Cristina 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 00:40:47 Timp 3119 Cod 0 Puncte 200 Puncte FINA
30 Mitroi Alexandra 12 ani - TIMEX București 00:40:60 Timp 3186 Cod 0 Puncte 198 Puncte FINA
23 Stan Alessandra Izabel 10 ani - Aqua Sport Citius 00:40:79 Timp 1670 Cod 0 Puncte 195 Puncte FINA
24 Constantin Daria 10 ani - Swimming Team 00:40:83 Timp 2848 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
23 Costache Iarina 11 ani - Stejarii Country Club 00:40:87 Timp 3212 Cod 0 Puncte 194 Puncte FINA
25 Neagu Aida 10 ani - Aqua Sport Citius 00:41:34 Timp 3061 Cod 0 Puncte 187 Puncte FINA
24 Nicolau Raissa 11 ani - CS Focsani 00:41:44 Timp 2762 Cod 0 Puncte 186 Puncte FINA
4 Fugaru Riana 14 ani - Nemo Team 00:41:48 Timp 3165 Cod 5 Puncte 185 Puncte FINA
26 Călinoiu Maya 10 ani - Aqua Life Swimming 00:41:51 Timp 2117 Cod 0 Puncte 185 Puncte FINA
25 Boda Delia 11 ani - TIMEX București 00:41:66 Timp 2371 Cod 0 Puncte 183 Puncte FINA
26 Soglu Anastasia 11 ani - Bluemarin Sport Club 00:41:73 Timp 1597 Cod 0 Puncte 182 Puncte FINA
27 Horgea Ilinca 10 ani - Aqua Life Swimming 00:41:90 Timp 2807 Cod 0 Puncte 180 Puncte FINA
31 Micu Delia 12 ani - CS Focsani 00:41:91 Timp 3144 Cod 0 Puncte 180 Puncte FINA
32 Erika Pelin 12 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:41:95 Timp 3200 Cod 0 Puncte 179 Puncte FINA
33 Velcu Izabela 12 ani - Nemo Team 00:42:40 Timp 3172 Cod 0 Puncte 173 Puncte FINA
27 Munteanu Antonia 11 ani - CS Focsani 00:42:46 Timp 2761 Cod 0 Puncte 173 Puncte FINA
28 Bogoslov Natalia 11 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:42:53 Timp 3133 Cod 0 Puncte 172 Puncte FINA
28 Diaconu Daria 10 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:42:58 Timp 2596 Cod 0 Puncte 171 Puncte FINA
34 Vatca Melissa 12 ani - Nemo Team 00:42:76 Timp 3171 Cod 0 Puncte 169 Puncte FINA
29 Dragan Natalia 11 ani - Stejarii Country Club 00:42:77 Timp 3177 Cod 0 Puncte 169 Puncte FINA
29 Savulescu Antonia Maria 10 ani - Aqua Sport Citius 00:42:89 Timp 2784 Cod 0 Puncte 168 Puncte FINA
35 Turcu Bianca 13 ani - Nemo Team 00:43:40 Timp 3169 Cod 0 Puncte 162 Puncte FINA
35 Ovreuță Andra Monica 12 ani - TIMEX București 00:43:61 Timp 3189 Cod 0 Puncte 159 Puncte FINA
30 Vaduva Dumitru Alexia 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:43:82 Timp 3209 Cod 0 Puncte 157 Puncte FINA
30 Vlad Iris 10 ani - Aqua Life Swimming 00:44:48 Timp 2116 Cod 0 Puncte 150 Puncte FINA
31 Ologu Bianca 10 ani - Bluemarin Sport Club 00:45:73 Timp 2266 Cod 0 Puncte 138 Puncte FINA
36 Tanta Ines 12 ani - Aqua Life Swimming 00:45:82 Timp 2412 Cod 0 Puncte 137 Puncte FINA
32 Vrinceanu Melissa 10 ani - CS Focsani 00:45:91 Timp 2759 Cod 0 Puncte 137 Puncte FINA
33 Stancu Emma 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 00:46:36 Timp 3206 Cod 0 Puncte 133 Puncte FINA
34 Lupsa Ilinca Florina 10 ani - CS Focsani 00:46:65 Timp 2755 Cod 0 Puncte 130 Puncte FINA
5 Baleia Maya 14 ani - Nemo Team 00:47:03 Timp 3161 Cod 4 Puncte 127 Puncte FINA
31 Bejenaru Yasmina Florentina 11 ani - TIMEX București 00:47:13 Timp 3181 Cod 0 Puncte 126 Puncte FINA
37 Eva Alexandru 12 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:47:33 Timp 3137 Cod 0 Puncte 125 Puncte FINA
32 Țibichi Ioana 11 ani - TIMEX București 00:47:56 Timp 3195 Cod 0 Puncte 123 Puncte FINA
38 Cremenaru Maria Diana 12 ani - TIMEX București 00:48:21 Timp 3182 Cod 0 Puncte 118 Puncte FINA
35 Gheoaca Daria 10 ani - Aqua Life Swimming 00:48:61 Timp 2806 Cod 0 Puncte 115 Puncte FINA
36 Ștefănescu Elena Nicoleta 10 ani - TIMEX București 00:49:25 Timp 3193 Cod 0 Puncte 111 Puncte FINA
37 Tanta Milena 10 ani - Aqua Life Swimming 00:50:43 Timp 2119 Cod 0 Puncte 103 Puncte FINA
3 Mihalcea Lidia Cristina 25 ani - Median Bucuresti 00:50:46 Timp 3155 Cod 6 Puncte 103 Puncte FINA
38 Huluta Maria 10 ani - Nemo Team 00:52:23 Timp 3166 Cod 0 Puncte 93 Puncte FINA
39 Craciun Vera 10 ani - Club Sportiv Euro Swimming 00:52:36 Timp 3136 Cod 0 Puncte 92 Puncte FINA
6 Sandu Bianca 14 ani - Nemo Team 00:52:62 Timp 3168 Cod 3 Puncte 91 Puncte FINA
39 Sarkis Katherine 12 ani - Stejarii Country Club 00:55:61 Timp 2773 Cod 0 Puncte 77 Puncte FINA
33 Susanu Laura 11 ani - TIMEX București 01:06:98 Timp 3192 Cod 0 Puncte 44 Puncte FINA
40 Mirsolea Emanuela Ștefania 12 ani - TIMEX București 99:99:99 Timp 3185 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

3. 100m spate/backstroke (10 - 99 ani) M

1 Pojar Luca 13 ani - TIMEX București 01:03:06 Timp 1223 Cod 9 Puncte 555 Puncte FINA
1 Neacșu Matei 15 ani - CSA Steaua 01:03:87 Timp 946 Cod 9 Puncte 535 Puncte FINA
2 Sirchiziuc Timur 15 ani - SSSCJRO Balti 01:04:29 Timp 3106 Cod 7 Puncte 524 Puncte FINA
2 Ionescu Vlad 13 ani - CS Hyperion Brasov 01:05:32 Timp 342 Cod 7 Puncte 500 Puncte FINA
1 Ciobanu Gabriel 14 ani - Aqua Life Swimming 01:06:06 Timp 48 Cod 9 Puncte 483 Puncte FINA
3 Statii Kirill 15 ani - SSSCJRO Balti 01:06:55 Timp 3107 Cod 6 Puncte 472 Puncte FINA
4 Potângă Bogdan 15 ani - Bluemarin Sport Club 01:08:82 Timp 1573 Cod 5 Puncte 427 Puncte FINA
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 14 ani - Aqua Life Swimming 01:08:89 Timp 50 Cod 7 Puncte 426 Puncte FINA
1 Marcu Sebastian 18 ani - Club Sportiv Atack Team 01:09:20 Timp 2332 Cod 9 Puncte 420 Puncte FINA
3 Orban Eduard 13 ani - CS Hyperion Brasov 01:09:40 Timp 463 Cod 6 Puncte 417 Puncte FINA
3 Prună Răzvan 14 ani - CSM Roman 01:09:77 Timp 1539 Cod 6 Puncte 410 Puncte FINA
4 Vieru David 13 ani - Dinamo București 01:10:28 Timp 1283 Cod 5 Puncte 401 Puncte FINA
4 Constantin Cristian 14 ani - ACS Universitar Spiru Haret 01:10:95 Timp 78 Cod 5 Puncte 390 Puncte FINA
5 Stoicescu Alexandru 13 ani - Dinamo București 01:11:34 Timp 181 Cod 4 Puncte 383 Puncte FINA
6 Udor Eric 13 ani - Dinamo București 01:11:87 Timp 1282 Cod 3 Puncte 375 Puncte FINA
7 Dranca Artiom 13 ani - SSSCJRO Balti 01:11:91 Timp 3079 Cod 2 Puncte 374 Puncte FINA
5 Ciobanu Eduard 14 ani - CSM Roman 01:12:16 Timp 2691 Cod 4 Puncte 370 Puncte FINA
8 Sociu Darius 13 ani - Aqua Sport Citius 01:12:72 Timp 177 Cod 1 Puncte 362 Puncte FINA
1 Anghel Darius 12 ani - Swimming Team 01:13:18 Timp 1396 Cod 9 Puncte 355 Puncte FINA
1 Circota Ioan 11 ani - ACS Universitar Spiru Haret 01:13:41 Timp 3199 Cod 9 Puncte 352 Puncte FINA
2 Badarau Robert 12 ani - Aqua Sport Citius 01:13:82 Timp 99 Cod 7 Puncte 346 Puncte FINA
9 Mihai Sasha 13 ani - Swimming Team 01:14:16 Timp 2851 Cod 0 Puncte 341 Puncte FINA
2 Tudoran Luca 11 ani - Aqua Sport Citius 01:14:23 Timp 1715 Cod 7 Puncte 340 Puncte FINA
10 Niculița Vladislav 13 ani - SSSCJRO Balti 01:14:54 Timp 3089 Cod 0 Puncte 336 Puncte FINA
3 Coman David 12 ani - CS Hyperion Brasov 01:14:99 Timp 340 Cod 6 Puncte 330 Puncte FINA
1 Șoaită Erik 16 ani - CSM Unirea Alba Iulia 01:15:29 Timp 3129 Cod 9 Puncte 326 Puncte FINA
4 Toma Mihai 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:15:37 Timp 3123 Cod 5 Puncte 325 Puncte FINA
5 Dorobantu Vlad 15 ani - Aqua Sport Citius 01:15:75 Timp 2802 Cod 4 Puncte 320 Puncte FINA
11 Kantor Robert 13 ani - CS Hyperion Brasov 01:15:90 Timp 343 Cod 0 Puncte 318 Puncte FINA
3 Stan Matei 11 ani - Dinamo București 01:15:94 Timp 3130 Cod 6 Puncte 318 Puncte FINA
5 Tita David 12 ani - Swimming Team 01:16:39 Timp 1733 Cod 4 Puncte 312 Puncte FINA
4 Pătrășcanu Victor 11 ani - Swimming Team 01:16:44 Timp 2228 Cod 5 Puncte 312 Puncte FINA
1 Petrea Sebastian 10 ani - Aqua Sport Citius 01:16:61 Timp 1684 Cod 9 Puncte 310 Puncte FINA
12 Botezatu Laurentius 13 ani - SSSCJRO Balti 01:17:09 Timp 3065 Cod 0 Puncte 304 Puncte FINA
6 Butufei Rareș 12 ani - CS Hyperion Brasov 01:17:40 Timp 1456 Cod 3 Puncte 300 Puncte FINA
7 Petrov Luca Ioan 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:18:10 Timp 3121 Cod 2 Puncte 292 Puncte FINA
6 Popeangă Sașa 14 ani - Aqua Life Swimming 01:18:47 Timp 2405 Cod 3 Puncte 288 Puncte FINA
2 Goran Ștefan 10 ani - Club Sportiv Câmpina 01:19:11 Timp 2136 Cod 7 Puncte 281 Puncte FINA
5 Preda Eduard Andrei 11 ani - Swimming Team 01:19:34 Timp 2229 Cod 4 Puncte 279 Puncte FINA
6 Păltinișanu Luca 11 ani - CS Hyperion Brasov 01:19:40 Timp 1458 Cod 3 Puncte 278 Puncte FINA
13 Guruiță Luca 13 ani - Bluemarin Sport Club 01:19:73 Timp 1566 Cod 0 Puncte 275 Puncte FINA
8 Dodoc Yannis 12 ani - Swimming Team 01:19:85 Timp 1729 Cod 1 Puncte 273 Puncte FINA
14 Șchiopu Rareș 13 ani - Bluemarin Sport Club 01:20:20 Timp 1574 Cod 0 Puncte 270 Puncte FINA
7 Ivana Andrei 11 ani - CSA Steaua 01:20:32 Timp 2173 Cod 2 Puncte 269 Puncte FINA
15 Pancenco Andrei 13 ani - SSSCJRO Balti 01:20:45 Timp 3092 Cod 0 Puncte 267 Puncte FINA
8 Dogariu Darius 11 ani - Aqua Life Swimming 01:20:52 Timp 2123 Cod 1 Puncte 267 Puncte FINA
16 Ivana Tudor 13 ani - CSA Steaua 01:20:87 Timp 489 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
17 Gustoi Kirill 13 ani - SSSCJRO Balti 01:20:87 Timp 3085 Cod 0 Puncte 263 Puncte FINA
9 Socolov Tudor 12 ani - Aqua Sport Citius 01:21:39 Timp 2776 Cod 0 Puncte 258 Puncte FINA
9 Enica Arthur Gabriel 11 ani - Swimming Team 01:21:49 Timp 2225 Cod 0 Puncte 257 Puncte FINA
18 Ristea Ioan Andrei 13 ani - Aqua Life Swimming 01:21:92 Timp 2406 Cod 0 Puncte 253 Puncte FINA
10 Bucur David 11 ani - CSM Roman 01:23:05 Timp 1533 Cod 0 Puncte 243 Puncte FINA
19 Tudor Cristian 13 ani - CSA Steaua 01:23:73 Timp 2832 Cod 0 Puncte 237 Puncte FINA
7 Caștă Alexandru 14 ani - CS Focsani 01:25:20 Timp 3141 Cod 2 Puncte 225 Puncte FINA
11 Huma Vlad 11 ani - CS Hyperion Brasov 01:25:43 Timp 2328 Cod 0 Puncte 223 Puncte FINA
3 Dinu Robert 10 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:26:03 Timp 3115 Cod 6 Puncte 218 Puncte FINA
12 Luchian Matei 11 ani - Aqua Life Swimming 01:27:00 Timp 2201 Cod 0 Puncte 211 Puncte FINA
4 Ionescu Sasha 10 ani - CS Hyperion Brasov 01:27:05 Timp 1324 Cod 5 Puncte 211 Puncte FINA
20 Teodorescu Rayan 13 ani - Club Sportiv Euro Swimming 01:27:28 Timp 268 Cod 0 Puncte 209 Puncte FINA
13 Nidelcea Luca 11 ani - Swimming Team 01:27:38 Timp 2227 Cod 0 Puncte 208 Puncte FINA
14 Gugu Eduard Luca 11 ani - Bluemarin Sport Club 01:27:53 Timp 1565 Cod 0 Puncte 207 Puncte FINA
15 Neacșu David 11 ani - CSA Steaua 01:27:61 Timp 1632 Cod 0 Puncte 207 Puncte FINA
5 Iordache Ștefan 10 ani - Dinamo București 01:28:08 Timp 1677 Cod 4 Puncte 203 Puncte FINA
10 Ilie Vlad Gabriel 12 ani - Swimming Team 01:28:19 Timp 2393 Cod 0 Puncte 203 Puncte FINA
16 Stanciu Dragoș Alexandru 11 ani - Aqua Sport Citius 01:28:60 Timp 2188 Cod 0 Puncte 200 Puncte FINA
11 Barbuc Catalin 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:29:23 Timp 3114 Cod 0 Puncte 196 Puncte FINA
12 Panga Nicolas 12 ani - CS Hyperion Brasov 01:29:99 Timp 3147 Cod 0 Puncte 191 Puncte FINA
17 Drăghici Ianis 11 ani - Bluemarin Sport Club 01:30:24 Timp 1562 Cod 0 Puncte 189 Puncte FINA
6 Dobrescu Bogdan 10 ani - CSA Steaua 01:30:25 Timp 2427 Cod 3 Puncte 189 Puncte FINA
7 Voicu Ștefan 10 ani - CSM Roman 01:31:47 Timp 2496 Cod 2 Puncte 182 Puncte FINA
8 Dumitrășcuță Dragoș 10 ani - Aqua Life Swimming 01:31:55 Timp 2402 Cod 1 Puncte 181 Puncte FINA
9 Oltean Bogdan 10 ani - Dinamo București 01:31:60 Timp 1682 Cod 0 Puncte 181 Puncte FINA
13 Roșca Ștefan 12 ani - CSM Roman 01:32:39 Timp 1536 Cod 0 Puncte 176 Puncte FINA
21 Cozma Tudor Mihai 13 ani - CS Focsani 01:32:48 Timp 2766 Cod 0 Puncte 176 Puncte FINA
14 Pană Ștefan 12 ani - Swimming Team 01:32:86 Timp 1401 Cod 0 Puncte 174 Puncte FINA
2 Necoară Daniel 16 ani - CS Focsani 01:33:03 Timp 3146 Cod 7 Puncte 173 Puncte FINA
10 Turturică Eric 10 ani - Dinamo București 01:33:29 Timp 2301 Cod 0 Puncte 171 Puncte FINA
11 Ioniță Ștefan Alexandru 10 ani - Bluemarin Sport Club 01:33:34 Timp 2267 Cod 0 Puncte 171 Puncte FINA
12 Parvu Eduard 10 ani - Aqua Life Swimming 01:34:01 Timp 2109 Cod 0 Puncte 167 Puncte FINA
13 Ion Luca Vladimir 10 ani - Aqua Life Swimming 01:34:02 Timp 2813 Cod 0 Puncte 167 Puncte FINA
14 Levardă Ștefan 10 ani - CSM Roman 01:37:01 Timp 2493 Cod 0 Puncte 152 Puncte FINA
15 Dorobantu David 12 ani - Median Bucuresti 01:37:11 Timp 2709 Cod 0 Puncte 152 Puncte FINA
15 Andrei Ștefan Alexandru 10 ani - Aqua Life Swimming 01:37:34 Timp 2118 Cod 0 Puncte 151 Puncte FINA
18 Batagui David 11 ani - Aqua Life Swimming 01:37:68 Timp 2125 Cod 0 Puncte 149 Puncte FINA
16 Năstase Alexandru 10 ani - Swimming Team 01:39:87 Timp 2222 Cod 0 Puncte 139 Puncte FINA
17 Popescu David 10 ani - Aqua Life Swimming 01:41:23 Timp 2112 Cod 0 Puncte 134 Puncte FINA
19 Costache Alexandru 11 ani - Aqua Sport Citius 01:41:57 Timp 1704 Cod 0 Puncte 133 Puncte FINA
18 Dobre Tudor Stefan 10 ani - Aqua Sport Citius 01:41:81 Timp 2563 Cod 0 Puncte 132 Puncte FINA
19 Zmeu Alexandru 10 ani - CS Focsani 01:44:90 Timp 2764 Cod 0 Puncte 120 Puncte FINA
20 Tibuleac Razvan 10 ani - Aqua Life Swimming 01:45:05 Timp 2815 Cod 0 Puncte 120 Puncte FINA
20 Cireasa Alin Ionut 11 ani - Aqua Sport Citius 01:46:27 Timp 2778 Cod 0 Puncte 116 Puncte FINA
21 Nicolau Elias 11 ani - CS Focsani 01:48:48 Timp 2763 Cod 0 Puncte 109 Puncte FINA
16 Grigoras Gabriel 12 ani - CS Focsani 01:50:01 Timp 2754 Cod 0 Puncte 104 Puncte FINA
17 Cernat Ștefan 12 ani - CS Focsani 01:55:38 Timp 3142 Cod 0 Puncte 90 Puncte FINA
21 Filip Bogdan 10 ani - Aqua Life Swimming 01:57:04 Timp 2814 Cod 0 Puncte 86 Puncte FINA
22 Nechifor Teodor 13 ani - CS Focsani 01:57:76 Timp 3145 Cod 0 Puncte 85 Puncte FINA
1 Fediucel Sebastian Mihail 17 ani - Independent 99:99:99 Timp 3149 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
8 Gugu Rareș 14 ani - Bluemarin Sport Club 99:99:99 Timp 2436 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
22 Simion Bogdan 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 99:99:99 Timp 2407 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
22 Chifu Rareș 11 ani - CS Hyperion Brasov 99:99:99 Timp 2326 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA
23 Roșca Teodor 10 ani - CSM Roman 99:99:99 Timp 2495 Cod 0 Puncte 0 Puncte FINA

4. 100m spate/backstroke (10 - 99 ani) F

1 Popa Natalia 13 ani - Aqua Sport Citius 01:11:06 Timp 242 Cod 9 Puncte 528 Puncte FINA
1 Cudalb Chira 14 ani - SSSCJRO Balti 01:11:78 Timp 3074 Cod 9 Puncte 512 Puncte FINA
2 Zaharia Alessia Mihaela 13 ani - CSA Steaua 01:11:84 Timp 485 Cod 7 Puncte 511 Puncte FINA
1 Mocanu Natalia 12 ani - Dinamo București 01:12:20 Timp 1004 Cod 9 Puncte 503 Puncte FINA
3 Vancsa Fruzsina Ilka 13 ani - CS Hyperion Brasov 01:12:43 Timp 1430 Cod 6 Puncte 499 Puncte FINA
4 Caraștefan Cornelia 13 ani - SSSCJRO Balti 01:12:65 Timp 3067 Cod 5 Puncte 494 Puncte FINA
2 Rauca Rebeca 12 ani - Aqua Sport Citius 01:12:81 Timp 2844 Cod 7 Puncte 491 Puncte FINA
5 Matei Ana 13 ani - Swimming Team 01:12:88 Timp 1412 Cod 4 Puncte 489 Puncte FINA
3 Rozorea Ana 12 ani - Dinamo București 01:13:03 Timp 2080 Cod 6 Puncte 486 Puncte FINA
6 Ene Maria 13 ani - Dinamo București 01:13:94 Timp 1289 Cod 3 Puncte 469 Puncte FINA
4 Comna Andreea 12 ani - Aqua Sport Citius 01:14:13 Timp 208 Cod 5 Puncte 465 Puncte FINA
5 Micu Irina 12 ani - Aqua Sport Citius 01:14:30 Timp 230 Cod 4 Puncte 462 Puncte FINA
6 Crainic Smaranda 12 ani - CS Hyperion Brasov 01:14:99 Timp 1444 Cod 3 Puncte 449 Puncte FINA
7 Belosapka Valeria 13 ani - SSSCJRO Balti 01:15:08 Timp 3063 Cod 2 Puncte 448 Puncte FINA
8 Ghilaș Ilaria 13 ani - SSSCJRO Balti 01:15:17 Timp 3083 Cod 1 Puncte 446 Puncte FINA
9 Grigore Bianca Andreea 13 ani - Dinamo București 01:15:27 Timp 1411 Cod 0 Puncte 444 Puncte FINA
1 Stețiuc Ecaterina 15 ani - SSSCJRO Balti 01:15:76 Timp 3108 Cod 9 Puncte 436 Puncte FINA
1 Zarojanu Ana 10 ani - Swimming Team 01:16:49 Timp 1426 Cod 9 Puncte 423 Puncte FINA
10 Cobzaru Alessia 13 ani - CSM Roman 01:17:53 Timp 1537 Cod 0 Puncte 406 Puncte FINA
11 Urse Ingrid 13 ani - Dinamo București 01:17:75 Timp 726 Cod 0 Puncte 403 Puncte FINA
7 Fekete Petra 12 ani - CS Hyperion Brasov 01:18:03 Timp 1443 Cod 2 Puncte 399 Puncte FINA
8 Ionescu Ada 12 ani - Dinamo București 01:18:35 Timp 1291 Cod 1 Puncte 394 Puncte FINA
9 Golescu Sara 12 ani - Swimming Team 01:18:49 Timp 1416 Cod 0 Puncte 392 Puncte FINA
1 Rotaru Carla 11 ani - Swimming Team 01:18:86 Timp 2254 Cod 9 Puncte 386 Puncte FINA
2 Mihalache Bianca Maria 11 ani - Swimming Team 01:19:06 Timp 2231 Cod 7 Puncte 383 Puncte FINA
10 Lupu Antonia 12 ani - CSA Steaua 01:19:26 Timp 971 Cod 0 Puncte 380 Puncte FINA
2 Holosi Sonia 10 ani - CS Hyperion Brasov 01:19:58 Timp 1450 Cod 7 Puncte 376 Puncte FINA
12 Stanca Ilinca 13 ani - Dinamo București 01:19:81 Timp 957 Cod 0 Puncte 372 Puncte FINA
3 Ene Julia 11 ani - Aqua Sport Citius 01:20:23 Timp 1694 Cod 6 Puncte 367 Puncte FINA
11 Tcaci Arina 12 ani - SSSCJRO Balti 01:21:41 Timp 3110 Cod 0 Puncte 351 Puncte FINA
2 Constantinescu Anna 15 ani - TIMEX București 01:21:86 Timp 2373 Cod 7 Puncte 345 Puncte FINA
12 Manta Letiția 12 ani - Swimming Team 01:22:77 Timp 1418 Cod 0 Puncte 334 Puncte FINA
4 Avadani Teodora 11 ani - CS Hyperion Brasov 01:23:06 Timp 1449 Cod 5 Puncte 330 Puncte FINA
5 Lospa Natalia 11 ani - Aqua Sport Citius 01:23:56 Timp 1696 Cod 4 Puncte 324 Puncte FINA
3 Gavril Sofia 10 ani - ACS Universitar Spiru Haret 01:24:18 Timp 2120 Cod 6 Puncte 317 Puncte FINA
6 Osman Delia 11 ani - Aqua Sport Citius 01:25:50 Timp 2777 Cod 3 Puncte 303 Puncte FINA
13 Dănilă Daria 13 ani - CSM Roman 01:26:12 Timp 1535 Cod 0 Puncte 296 Puncte FINA
4 Golescu Rebbeca 10 ani - Swimming Team 01:26:92 Timp 1424 Cod 5 Puncte 288 Puncte FINA
14 Berindei Brândușa 13 ani - Club Sportiv Câmpina 01:27:28 Timp 1274 Cod 0 Puncte 285 Puncte FINA
13 Mihaltean Irina 12 ani - CS Bogdan Ciobotariu C-ța 01:27:31 Timp 3120 Cod 0 Puncte 284 Puncte FINA