6.Jocurile Tineretului FICEP-FISEC - Swimming 2019

Lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 McHale Zoe 779 2004 Ireland 00:32:34
3 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 România 00:31:38
4 Conway Fiona 769 2003 Ireland 00:30:93
5 Kellner Franziska 732 2004 Austria 00:31:08
6 Wiles Maddison 758 2005 Great Britain 00:31:96
7 Owens Oonagh 780 2003 Ireland 00:32:53

Seria: 2
1 Frendo Martina 786 2005 Malta 00:29:89
2 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 00:29:01
3 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:28:16
4 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 00:27:67
5 Botezatu Elena 312 2002 România 00:28:06
6 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 00:28:97
7 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 00:29:49
8 Said Leah 789 2004 Malta 00:30:76

Seria: 3
1 Schembri Rodgers Maya 791 2002 Malta 00:29:82
2 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 00:29:00
3 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 00:28:15
4 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 00:27:00
5 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 00:28:00
6 Trailovic Maja 735 2004 Austria 00:28:87
7 Tempel Maud 815 2003 Netherlands 00:29:40
8 Conlon Sarah 768 2003 Ireland 00:30:59

Seria: 4
1 Deely Ella 771 2004 Ireland 00:29:58
2 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 00:29:00
3 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 00:28:06
4 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 00:27:00
5 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 00:27:88
6 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 00:28:49
7 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 00:29:31
8 Dirrane Aoife 772 2004 Ireland 00:30:31

Proba 2 50m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Van de Beek Jake 767 2003 Ireland 00:28:70
2 Gruber Ben 749 2003 Austria 00:27:44
3 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 00:26:46
4 Gillet Sosthène 748 2005 France UGSEL 00:25:70
5 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 00:26:03
6 Trailovic David 734 2004 Austria 00:27:16
7 Gyenge Attila 824 2003 România 00:27:67
8 Balaski James 761 2004 Ireland 00:30:52

Seria: 2
1 Rizzo James 797 2003 Malta 00:28:47
2 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 00:27:41
3 Carney Colm 764 2005 Ireland 00:26:39
4 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:25:40
5 Barabás András 823 2003 România 00:25:97
6 Stutter Andreas 736 2004 Austria 00:27:06
7 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 00:27:49
8 Scerri Benjamin 798 2004 Malta 00:30:29

Seria: 3
1 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 00:28:00
2 Hansford Timothy 795 2002 Malta 00:27:18
3 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 00:26:26
4 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 00:25:26
5 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 00:25:82
6 Valvo Liam 800 2004 Malta 00:26:92
7 Burke Luke 763 2003 Ireland 00:27:47
8 Collins Rory 765 2003 Ireland 00:28:91

Proba 3 50m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Camenzuli Kristina 784 2005 Malta 00:42:04
3 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 00:38:16
4 Kelly Niamh 760 2005 Great Britain 00:36:42
5 Trailovic Maja 735 2004 Austria 00:36:84
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 România 00:41:07

Seria: 2
2 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 00:41:10
3 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 00:37:50
4 Crisan Paula 770 2004 Ireland 00:35:25
5 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:36:83
6 Bruins Mirte 810 2003 Netherlands 00:40:88

Proba 4 50m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 00:36:62
2 Hansford Timothy 795 2002 Malta 00:33:93
3 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 00:33:00
4 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 00:32:00
5 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 00:32:69
6 Trailovic David 734 2004 Austria 00:33:62
7 Dobson Joseph 754 2004 Great Britain 00:35:10

Seria: 2
1 Van de Beek Jake 767 2003 Ireland 00:35:58
2 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 00:33:75
3 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 00:32:77
4 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 00:31:55
5 Gruber Ben 749 2003 Austria 00:32:43
6 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 00:33:56
7 Săplăcan Radu 13735 2002 România 00:35:00
8 Balaski James 761 2004 Ireland 00:37:65

Proba 5 100m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Saia Nicole 790 2004 Malta 01:18:95
3 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 01:13:10
4 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 01:10:16
5 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 01:10:53
6 Ulkeman Zoë 816 2003 Netherlands 01:15:82
7 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 01:29:78

Seria: 2
2 Debono Kyra Jade 785 2003 Malta 01:15:96
3 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 01:11:54
4 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 01:10:06
5 Kellner Franziska 732 2004 Austria 01:10:52
6 Lyons Maria 777 2003 Ireland 01:15:00
7 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 01:19:81

Proba 6 100m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Woods Thomas Gabriel 801 2005 Malta 01:09:28
3 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 01:03:29
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 00:59:54
5 Hansford Timothy 795 2002 Malta 01:02:04
6 Todd Nathan 766 2004 Ireland 01:06:99
7 Dobson Joseph 754 2004 Great Britain 01:13:00

Seria: 2
1 Rizzo James 797 2003 Malta 01:15:57
2 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 01:08:27
3 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 01:02:47
4 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 00:55:00
5 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 01:00:54
6 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 01:03:86
7 Collins Rory 765 2003 Ireland 01:11:36

Proba 7 100m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 McHale Zoe 779 2004 Ireland 01:22:61
2 Bruins Mirte 810 2003 Netherlands 01:18:01
3 Deely Ella 771 2004 Ireland 01:13:03
4 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 01:06:81
5 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 01:08:00
6 Frendo Martina 786 2005 Malta 01:15:05
7 Said Leah 789 2004 Malta 01:20:56

Seria: 2
1 Owens Oonagh 780 2003 Ireland 01:22:55
2 Tempel Maud 815 2003 Netherlands 01:16:64
3 Kearney Caoilin 774 2004 Ireland 01:12:56
4 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 01:06:00
5 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 01:07:75
6 Walsh Tara 781 2002 Ireland 01:14:23
7 Wiles Maddison 758 2005 Great Britain 01:20:31

Seria: 3
1 Conway Fiona 769 2003 Ireland 01:20:58
2 Conlon Sarah 768 2003 Ireland 01:15:19
3 Artene Raluca Maria 822 2003 România 01:08:70
4 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 01:06:00
5 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 01:07:73
6 Camenzuli Kristina 784 2005 Malta 01:13:46
7 Kennedy Ailbhe 776 2003 Ireland 01:18:28

Proba 8 100m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 99:99:99
2 Stutter Andreas 736 2004 Austria 01:11:92
3 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 01:04:71
4 Beaunoir Louca 738 2004 France UGSEL 01:03:00
5 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 01:04:13
6 Valvo Liam 800 2004 Malta 01:09:58
7 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 01:15:60

Seria: 2
1 Scerri Benjamin 798 2004 Malta 01:25:18
2 Todd Nathan 766 2004 Ireland 01:11:30
3 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 01:04:41
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 01:01:22
5 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 01:04:00
6 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 01:07:76
7 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 01:14:61

Proba 9 200m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 02:26:16
2 Dirrane Aoife 772 2004 Ireland 02:20:93
3 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 02:17:54
4 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 02:10:00
5 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 02:12:01
6 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 02:19:42
7 Saia Nicole 790 2004 Malta 02:21:91

Seria: 2
1 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 02:24:72
2 Schembri Rodgers Maya 791 2002 Malta 02:20:22
3 Botezatu Elena 312 2002 România 02:15:78
4 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 02:07:07
5 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 02:10:15
6 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 02:18:98
7 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 02:20:93
8 Kennedy Ailbhe 776 2003 Ireland 02:28:13

Proba 10 200m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Burke Luke 763 2003 Ireland 02:22:55
3 Barabás András 823 2003 România 02:10:62
4 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 02:05:00
5 Lavialle Kylian 747 2004 France UGSEL 02:07:00
6 Carney Colm 764 2005 Ireland 02:14:21

Seria: 2
2 Gillet Sosthène 748 2005 France UGSEL 02:15:00
3 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 02:08:17
4 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 02:01:40
5 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 02:05:80
6 Woods Thomas Gabriel 801 2005 Malta 02:10:94

Proba 11 400m mixt/ind.medley - 14 - 17 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 05:39:33
3 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 05:28:36
4 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 05:15:00
5 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 05:18:01
6 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 05:29:26

Proba 12 400m mixt/ind.medley - 14 - 17 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Collins Rory 765 2003 Ireland 05:57:80
3 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 05:14:63
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 04:48:65
5 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 04:56:96
6 Blanchard Fergal 762 2003 Ireland 05:32:49

Descalificari
1 Beaunoir Louca
Observatii: lipsa
738 2004 France UGSEL 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 200m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ulkeman Zoë 816 2003 Netherlands 03:03:86
3 Kelly Niamh 760 2005 Great Britain 02:55:04
4 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 02:50:82
5 Crisan Paula 770 2004 Ireland 02:51:62
6 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 03:00:73
7 Debono Kyra Jade 785 2003 Malta 03:10:23

Proba 3 100m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lyons Maria 777 2003 Ireland 01:17:07
2 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 01:13:44
3 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 01:12:35
4 Kellner Franziska 732 2004 Austria 01:12:16
5 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 01:12:32
6 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 01:13:13
7 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 01:15:81
8 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 01:17:28

Proba 4 100m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Todd Nathan 766 2004 Ireland 01:09:39
2 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 01:07:71
3 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 01:04:32
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 01:00:64
5 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 01:01:10
7 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 01:08:83
8 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 01:10:11

Descalificari
1 Deschamps Simon
Observatii: DSQ
737 2002 France(FSCF) 01:07:47

Proba 5 100m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artene Raluca Maria 822 2003 România 01:12:48
2 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 01:10:67
3 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 01:09:59
4 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 01:08:93
5 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 01:09:12
6 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 01:10:21
7 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 01:11:07
8 Deely Ella 771 2004 Ireland 01:13:71

Proba 6 100m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stutter Andreas 736 2004 Austria 01:10:77
3 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 01:06:16
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 01:05:53
5 Beaunoir Louca 738 2004 France UGSEL 01:05:64
6 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 01:07:15
7 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 01:08:70
8 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 01:12:20

Descalificari
1 Deschamps Simon
Observatii: DSQ
737 2002 France(FSCF) 01:07:60

Proba 7 50m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 00:28:48
2 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 00:28:26
3 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 00:28:15
4 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 00:27:50
5 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 00:28:02
6 Botezatu Elena 312 2002 România 00:28:23
7 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 00:28:38
8 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 00:28:63

Proba 8 50m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 00:27:00
2 Barabás András 823 2003 România 00:26:39
3 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 00:25:92
4 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 00:25:84
5 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:25:84
6 Carney Colm 764 2005 Ireland 00:26:27
7 Stutter Andreas 736 2004 Austria 00:26:61
8 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 00:27:07

Proba 9 50m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bruins Mirte 810 2003 Netherlands 00:40:59
2 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 00:38:96
3 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:38:84
4 Crisan Paula 770 2004 Ireland 00:36:74
5 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 00:37:52
6 Trailovic Maja 735 2004 Austria 00:38:94
7 Kelly Niamh 760 2005 Great Britain 00:40:43
8 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 00:41:48

Proba 10 50m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 00:34:38
2 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 00:33:69
3 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 00:33:52
4 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 00:32:33
5 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 00:33:22
6 Gruber Ben 749 2003 Austria 00:33:62
7 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 00:34:07
8 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 00:34:39

Proba 11 Stafeta(Relay) 4x100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Ailbhe Kennedy, Paula Crisan, Wiktoria Weinert, Tara Walsh, 2019 Ireland 99:99:99
2 Stafeta 5 Lauren Stott, Maddison Wiles, Maddison Whittaker, Elizabeth Eardley, 2019 Great Britain 99:99:99
3 Stafeta 3 Franziska Kellner, Jana Gaubinger, Susanne Bierbaum, Maja Trailovic, 2019 Austria 99:99:99
4 Stafeta 1 Gaia Mirotti, Vera Renshof, Kirsten Verhalle, Michelle Van Wijk, 2019 Netherlands 99:99:99
5 Stafeta 2 Nora Brouwer, Lena Mindera, Ilse Volkers, Femke Van Wijk, 2019 Netherlands 99:99:99
6 Stafeta 4 Klervi Gautier, Garance Delattre, Félicie Gallant, Flora Sadowski, 2019 France UGSEL 99:99:99
7 Stafeta 6 Fiona Conway, Caoilin Kearney, Sorcha Kearney, Aoife Dirrane, 2019 Ireland 99:99:99
8 Stafeta 8 Kristina Camenzuli, Charlotte Spencer, Martina Frendo, Maya Schembri Rodgers, 2019 Malta 99:99:99

Proba 12 Stafeta(Relay) 4x100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Mathias Rondier, Sosthène Gillet, Mathieu Talens, Kylian Lavialle, 2019 France UGSEL 99:99:99
4 Stafeta 1 Stijn Van den Berg, Stefan Van der Hoeve, Luuk Hulleman, Lars Verhalle, 2019 Netherlands 99:99:99
5 Stafeta 2 Ben Gruber, David Trailovic, Andreas Stutter, Nicola Waldschütz, 2019 Austria 99:99:99
6 Stafeta 4 Joseph Dobson, Nathan Potgieter, Guy Muncer, Thomas Cadenhead, 2019 Great Britain 99:99:99
7 Stafeta 6 Benjamin Muscat, Liam Valvo, Thomas Gabriel Woods, Luke Ellul Sullivan, 2019 Malta 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2019 Malta 99:99:99
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2019 Ireland 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Wiles Maddison 758 2005 Great Britain 00:36:40
3 Deely Ella 771 2004 Ireland 00:33:50
4 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 00:31:43
5 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 00:32:35
6 Walsh Tara 781 2002 Ireland 00:35:12
7 Owens Oonagh 780 2003 Ireland 00:37:92

Seria: 2
2 Conlon Sarah 768 2003 Ireland 00:35:51
3 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 00:32:61
4 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 00:31:00
5 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 00:32:00
6 Tempel Maud 815 2003 Netherlands 00:34:52
7 Conway Fiona 769 2003 Ireland 00:37:00

Seria: 3
2 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 România 00:35:37
3 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:32:48
4 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 00:31:00
5 Artene Raluca Maria 822 2003 România 00:31:74
6 Kearney Caoilin 774 2004 Ireland 00:33:90
7 Said Leah 789 2004 Malta 00:36:72

Proba 2 50m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Van de Beek Jake 767 2003 Ireland 99:99:99
3 Săplăcan Radu 13735 2002 România 00:32:00
4 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 00:29:53
5 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 00:31:46
6 Stutter Andreas 736 2004 Austria 00:32:10

Seria: 2
2 Todd Nathan 766 2004 Ireland 00:33:65
3 Valvo Liam 800 2004 Malta 00:31:74
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 00:28:68
5 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 00:30:44
6 Gyenge Attila 824 2003 România 00:32:02

Proba 3 50m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Fete (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Walsh Tara 781 2002 Ireland 00:36:20
2 Saia Nicole 790 2004 Malta 00:33:43
3 Bruins Mirte 810 2003 Netherlands 00:32:37
4 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:30:14
5 Trailovic Maja 735 2004 Austria 00:31:54
6 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 00:32:41
7 Debono Kyra Jade 785 2003 Malta 00:34:12

Seria: 2
1 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 00:35:44
2 Ulkeman Zoë 816 2003 Netherlands 00:33:12
3 Kellner Franziska 732 2004 Austria 00:32:09
4 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 00:29:76
5 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 00:31:50
6 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 00:32:38
7 Lyons Maria 777 2003 Ireland 00:33:58
8 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 00:59:00

Proba 4 50m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 00:30:49
3 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 00:28:33
4 Hansford Timothy 795 2002 Malta 00:27:47
5 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 00:27:73
6 Gillet Sosthène 748 2005 France UGSEL 00:29:00
7 Scerri Benjamin 798 2004 Malta 00:35:03

Seria: 2
2 Todd Nathan 766 2004 Ireland 00:29:48
3 Lavialle Kylian 747 2004 France UGSEL 00:28:00
4 Barabás András 823 2003 România 00:26:89
5 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 00:27:66
6 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:28:92
7 Rizzo James 797 2003 Malta 00:33:06

Seria: 3
2 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 00:29:21
3 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 00:27:86
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 00:26:55
5 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 00:27:53
6 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 00:28:91
7 Carney Colm 764 2005 Ireland 00:32:14

Proba 5 100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Wiles Maddison 758 2005 Great Britain 01:12:51
2 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 România 01:07:65
3 Kearney Caoilin 774 2004 Ireland 01:03:74
4 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 01:01:00
5 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 01:01:87
6 Frendo Martina 786 2005 Malta 01:06:08
7 Conlon Sarah 768 2003 Ireland 01:08:25

Seria: 2
1 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 01:09:50
2 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 01:07:50
3 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 01:02:42
4 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 01:00:06
5 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 01:01:40
6 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 01:04:83
7 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 01:07:76

Seria: 3
1 Said Leah 789 2004 Malta 01:09:25
2 Tempel Maud 815 2003 Netherlands 01:06:59
3 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 01:02:40
4 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 00:59:00
5 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 01:01:01
6 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 01:04:39
7 Conway Fiona 769 2003 Ireland 01:07:66

Proba 6 100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carney Colm 764 2005 Ireland 99:99:99
2 Burke Luke 763 2003 Ireland 01:01:13
3 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 00:57:90
4 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 00:55:48
5 Barabás András 823 2003 România 00:56:85
6 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 01:00:31
7 Rizzo James 797 2003 Malta 01:03:21

Seria: 2
1 Scerri Benjamin 798 2004 Malta 01:11:29
2 Stutter Andreas 736 2004 Austria 01:00:89
3 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 00:57:86
4 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 00:55:04
5 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:56:71
6 Blanchard Fergal 762 2003 Ireland 01:00:06
7 Collins Rory 765 2003 Ireland 01:02:38

Seria: 3
1 Balaski James 761 2004 Ireland 01:05:67
2 Trailovic David 734 2004 Austria 01:00:32
3 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 00:56:86
4 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 00:54:33
5 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 00:56:00
6 Valvo Liam 800 2004 Malta 00:59:28
8 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 99:99:99

Descalificari
1 Gyenge Attila
Observatii: lipsa
824 2003 România 01:01:66

Proba 7 100m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 01:24:03
3 Trailovic Maja 735 2004 Austria 01:20:96
4 Crisan Paula 770 2004 Ireland 01:18:34
5 Kelly Niamh 760 2005 Great Britain 01:19:85
6 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 01:22:94
7 Debono Kyra Jade 785 2003 Malta 01:27:99

Seria: 2
2 Saia Nicole 790 2004 Malta 01:23:85
3 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 01:20:42
4 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 01:18:00
5 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 01:19:05
6 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 01:22:00
7 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 01:27:95

Proba 8 100m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Van de Beek Jake 767 2003 Ireland 01:22:08
2 Dobson Joseph 754 2004 Great Britain 01:16:60
3 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 01:14:19
4 Gruber Ben 749 2003 Austria 01:10:59
5 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 01:12:00
6 Trailovic David 734 2004 Austria 01:16:06
7 Blanchard Fergal 762 2003 Ireland 01:19:39

Seria: 2
1 Woods Thomas Gabriel 801 2005 Malta 01:20:91
2 Săplăcan Radu 13735 2002 România 01:16:16
3 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 01:12:00
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 01:07:38
5 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 01:10:91
6 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 01:15:18
7 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 01:19:33
8 Balaski James 761 2004 Ireland 01:22:53

Proba 9 200m mixt/Ind.medley - 14 - 17 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 02:27:17
5 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 02:36:02
6 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 02:41:80
7 Owens Oonagh 780 2003 Ireland 03:06:45

Seria: 2
1 Lyons Maria 777 2003 Ireland 99:99:99
2 Crisan Paula 770 2004 Ireland 02:47:22
3 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 02:40:48
4 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 02:27:00
5 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 02:33:00
6 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 02:41:63
7 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 02:59:75

Descalificari
1 Bruins Mirte
Observatii: DSQ
810 2003 Netherlands 02:51:04
2 Camenzuli Kristina
Observatii: DSQ
784 2005 Malta 02:41:04

Proba 10 200m mixt/Ind.medley - 14 - 17 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 02:47:27
3 Gruber Ben 749 2003 Austria 02:27:71
4 Beaunoir Louca 738 2004 France UGSEL 02:19:00
5 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 02:22:94
6 Blanchard Fergal 762 2003 Ireland 02:29:83

Seria: 2
2 Dobson Joseph 754 2004 Great Britain 02:31:10
3 Lavialle Kylian 747 2004 France UGSEL 02:24:00
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 02:10:36
5 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 02:22:00
6 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 02:27:96
7 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 99:99:99

Proba 11 400m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 05:13:60
3 Schembri Rodgers Maya 791 2002 Malta 04:53:05
4 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 04:37:00
5 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 04:47:82
6 Dirrane Aoife 772 2004 Ireland 04:59:33
7 Ulkeman Zoë 816 2003 Netherlands 05:19:68

Seria: 2
1 McHale Zoe 779 2004 Ireland 05:27:54
2 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 05:01:81
3 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 04:50:00
4 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 04:27:43
5 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 04:44:51
6 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 04:54:30
7 Kennedy Ailbhe 776 2003 Ireland 05:15:17

Proba 12 400m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burke Luke 763 2003 Ireland 05:01:96
2 Woods Thomas Gabriel 801 2005 Malta 04:29:67
3 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 04:22:92
4 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 04:15:00
5 Beaunoir Louca 738 2004 France UGSEL 04:20:00
6 Lavialle Kylian 747 2004 France UGSEL 04:26:00
7 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 04:29:77

Proba 13 Stafeta(Relay) 4x100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti + Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Leah Said, James Rizzo, Kyra Jade Debono, Luca D'Ascari, 2019 Malta 99:99:99
2 Stafeta 5 James Balaski, Sarah Conlon, Maria Lyons, Jake Van de Beek, 2019 Ireland 99:99:99
3 Stafeta 3 Félicie Gallant, Romane Lesurtel, Louca Beaunoir, Sosthène Gillet, 2019 France UGSEL 99:99:99
4 Stafeta 1 Gaia Mirotti, Stijn Van den Berg, Michelle Van Wijk, Tom Thijssen, 2019 Netherlands 99:99:99
5 Stafeta 2 Mirte Bruins, Stefan Van der Hoeve, Maud Tempel, Job Van Willigen, 2019 Netherlands 99:99:99
6 Stafeta 4 Colm Carney, Carrie McDaid, Danielle Farrell, Robin Pfeiffer, 2019 Ireland 99:99:99
7 Stafeta 6 Emilia Galea Testaferrata, Victoria Anna Montfort, Benjamin Muscat, Luke Ellul Sullivan, 2019 Malta 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 200m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lyons Maria 777 2003 Ireland 02:53:93
3 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 02:43:26
4 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 02:34:34
5 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 02:39:13
6 Kellner Franziska 732 2004 Austria 02:44:80

Proba 3 200m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Deely Ella 771 2004 Ireland 02:38:33
3 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 02:28:00
4 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 02:26:46
5 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 02:27:02
6 Camenzuli Kristina 784 2005 Malta 02:35:75
7 Dirrane Aoife 772 2004 Ireland 02:44:84

Seria: 2
1 Kennedy Ailbhe 776 2003 Ireland 02:47:21
2 Kearney Caoilin 774 2004 Ireland 02:36:27
4 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 02:23:13
5 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 02:26:94
6 Walsh Tara 781 2002 Ireland 02:32:22
7 Frendo Martina 786 2005 Malta 02:39:30

Descalificari
1 McHale Zoe
Observatii: lipsa
779 2004 Ireland 02:49:53
2 Artene Raluca Maria
Observatii: lipsa
822 2003 România 02:27:92

Proba 5 100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 01:04:59
2 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 01:02:84
3 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 01:02:03
4 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 01:00:47
5 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 01:02:00
6 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 01:02:70
7 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 01:03:17
8 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 01:05:39

Proba 6 100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 00:58:63
2 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 00:57:76
3 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 00:56:52
4 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 00:56:36
5 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 00:56:38
6 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:57:26
7 Barabás András 823 2003 România 00:58:35
8 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 00:58:78

Proba 7 100m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 01:25:50
2 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 01:24:53
3 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 01:22:93
4 Crisan Paula 770 2004 Ireland 01:20:97
5 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 01:22:25
6 Saia Nicole 790 2004 Malta 01:24:38
7 Trailovic Maja 735 2004 Austria 01:25:38
8 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 01:25:51

Proba 8 100m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Săplăcan Radu 13735 2002 România 01:18:09
2 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 01:14:80
3 Gruber Ben 749 2003 Austria 01:13:51
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 01:08:65
5 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 01:12:65
6 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 01:14:71
7 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 01:16:27
8 Trailovic David 734 2004 Austria 01:18:57

Proba 9 50m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 00:32:34
2 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:32:01
3 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 00:31:41
4 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 00:30:45
5 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 00:31:35
6 Kellner Franziska 732 2004 Austria 00:31:77
7 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 00:32:10
8 Trailovic Maja 735 2004 Austria 00:32:66

Proba 10 50m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:28:81
2 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 00:28:68
3 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 00:28:45
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 00:27:79
5 Barabás András 823 2003 România 00:28:39
6 Hansford Timothy 795 2002 Malta 00:28:67
7 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 00:28:79
8 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 00:28:97

Proba 11 50m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 00:33:11
2 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 00:32:61
3 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 00:32:32
4 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 00:31:85
5 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 00:32:30
6 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 00:32:58
7 Artene Raluca Maria 822 2003 România 00:32:71
8 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 00:33:64

Proba 12 50m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valvo Liam 800 2004 Malta 00:32:71
2 Săplăcan Radu 13735 2002 România 00:32:35
3 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 00:31:39
4 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 00:29:69
5 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 00:29:82
6 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 00:31:94
7 Stutter Andreas 736 2004 Austria 00:32:41
8 Todd Nathan 766 2004 Ireland 00:33:12

Proba 13 Stafeta(Relay) 4x100 metri mixt/medley - 14 - 17 ani - Fete (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 2 Marine Lecomte, Klervi Gautier, Romane Lesurtel, Garance Delattre, 2019 France UGSEL 99:99:99
5 Stafeta 4 Ilse Volkers, Britt Biemans, Kirsten Verhalle, Vera Renshof, 2019 Netherlands 99:99:99
6 Stafeta 8 Ailbhe Kennedy, Sarah Conlon, Tara Walsh, Fiona Conway, 2019 Ireland 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 9 Martina Frendo, Nicole Saia, Emilia Galea Testaferrata, Victoria Anna Montfort, 2019 Malta 99:99:99
3 Stafeta 5 Maud Tempel, Zoë Ulkeman, Nora Brouwer, Femke Van Wijk, 2019 Netherlands 99:99:99
4 Stafeta 1 Maja Trailovic, Susanne Bierbaum, Franziska Kellner, Jana Gaubinger, 2019 Austria 99:99:99
5 Stafeta 3 Elizabeth Eardley, Niamh Kelly, Lauren Stott, Maddison Wiles, 2019 Great Britain 99:99:99
6 Stafeta 7 Caoilin Kearney, Sorcha Kearney, Maria Lyons, Aoife Dirrane, 2019 Ireland 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 6 Danielle Farrell, Paula Crisan, Wiktoria Weinert, Carrie McDaid, 2019 Ireland 99:99:99

Proba 14 Stafeta(Relay) 4x100 metri mixt/medley - 14 - 17 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Liam Valvo, Giuseppe Gatt, Timothy Hansford, Thomas Gabriel Woods, 2019 Malta 99:99:99
2 Stafeta 5 Robin Pfeiffer, Fergal Blanchard, Nathan Todd, Colm Carney, 2019 Ireland 99:99:99
3 Stafeta 3 Daniel Murtagh, Joseph Dobson, Nathan Potgieter, Thomas Cadenhead, 2019 Great Britain 99:99:99
4 Stafeta 1 Andreas Stutter, Ben Gruber, Nicola Waldschütz, David Trailovic, 2019 Austria 99:99:99
5 Stafeta 2 Mathias Rondier, Louca Beaunoir, Mathieu Talens, Kylian Lavialle, 2019 France UGSEL 99:99:99
6 Stafeta 4 Luuk Hulleman, Tom Thijssen, Lars Verhalle, Dylan Donkersteeg, 2019 Netherlands 99:99:99
7 Stafeta 6 Jake Van de Beek, James Balaski, Rory Collins, Luke Burke, 2019 Ireland 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 100m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Fete (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 99:99:99
5 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 România 01:40:00

Seria: 2
3 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 01:19:00
4 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 01:17:28
5 Saia Nicole 790 2004 Malta 01:17:98
6 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 01:19:13
7 Conway Fiona 769 2003 Ireland 01:20:75

Seria: 3
1 Ulkeman Zoë 816 2003 Netherlands 01:15:82
2 Lyons Maria 777 2003 Ireland 01:14:49
3 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 01:11:83
4 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 01:10:77
5 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 01:11:00
6 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 01:12:50
7 Schembri Rodgers Maya 791 2002 Malta 01:14:50
8 Walsh Tara 781 2002 Ireland 01:16:77

Seria: 4
1 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 01:10:45
2 Kellner Franziska 732 2004 Austria 01:10:16
3 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 01:10:00
4 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 01:04:00
5 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 01:07:07
6 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 01:10:06
7 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 01:10:16
8 Camenzuli Kristina 784 2005 Malta 01:10:50

Descalificari
1 Owens Oonagh
Observatii: lipsa
780 2003 Ireland 01:26:00
2 Conlon Sarah
Observatii: DSQ
768 2003 Ireland 01:20:25

Proba 2 100m fluture/butterfly - 14 - 17 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 01:23:87
4 Burke Luke 763 2003 Ireland 01:11:91
5 Dobson Joseph 754 2004 Great Britain 01:12:15
6 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 99:99:99

Seria: 2
1 Blanchard Fergal 762 2003 Ireland 01:10:89
2 Gillet Sosthène 748 2005 France UGSEL 01:09:00
3 Gruber Ben 749 2003 Austria 01:08:40
4 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 01:05:50
5 Todd Nathan 766 2004 Ireland 01:06:01
6 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 01:08:50
7 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 01:09:57
8 Collins Rory 765 2003 Ireland 01:11:36

Seria: 3
1 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 01:05:10
2 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 01:03:54
3 Hansford Timothy 795 2002 Malta 01:02:80
4 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 01:01:05
5 Beaunoir Louca 738 2004 France UGSEL 01:02:00
6 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 01:03:10
7 Lavialle Kylian 747 2004 France UGSEL 01:05:00
8 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 01:05:14

Descalificari
1 Barabás András
Observatii: lipsa
823 2003 România 01:05:00

Proba 3 100m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Wiles Maddison 758 2005 Great Britain 99:99:99
4 Said Leah 789 2004 Malta 01:20:50
5 Debono Kyra Jade 785 2003 Malta 01:22:80

Seria: 2
1 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 01:18:50
2 Lyons Maria 777 2003 Ireland 01:18:07
3 Kellner Franziska 732 2004 Austria 01:17:00
4 Dirrane Aoife 772 2004 Ireland 01:15:98
5 Tempel Maud 815 2003 Netherlands 01:16:64
6 Bruins Mirte 810 2003 Netherlands 01:18:01
7 Kennedy Ailbhe 776 2003 Ireland 01:18:28
8 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 01:19:65

Seria: 3
1 Trailovic Maja 735 2004 Austria 01:12:90
2 Frendo Martina 786 2005 Malta 01:12:50
3 Walsh Tara 781 2002 Ireland 01:12:46
4 Verhalle Kirsten 820 2005 Netherlands 01:10:94
5 Artene Raluca Maria 822 2003 România 01:11:94
6 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 01:12:50
7 Kearney Caoilin 774 2004 Ireland 01:12:56
8 Deely Ella 771 2004 Ireland 01:13:71

Seria: 4
1 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 01:09:09
2 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 01:07:75
3 Gautier Klervi 746 2003 France UGSEL 01:06:00
4 Stott Lauren 756 2003 Great Britain 01:04:00
5 Lecomte Marine 745 2003 France UGSEL 01:06:00
6 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 01:07:00
7 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 01:08:74
8 Sadowski Flora 742 2004 France UGSEL 01:09:19

Proba 4 100m spate/backstroke - 14 - 17 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 01:18:09
4 Rizzo James 797 2003 Malta 01:17:50
5 Woods Thomas Gabriel 801 2005 Malta 01:17:50
6 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 01:22:91

Seria: 2
1 Burke Luke 763 2003 Ireland 01:13:25
2 Collins Rory 765 2003 Ireland 01:11:60
3 Stutter Andreas 736 2004 Austria 01:10:77
4 Săplăcan Radu 13735 2002 România 01:09:81
5 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 01:10:00
6 Todd Nathan 766 2004 Ireland 01:10:84
7 Valvo Liam 800 2004 Malta 01:12:50
8 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 01:15:60

Seria: 3
1 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 01:06:90
2 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 01:04:71
3 Waldschütz Nicola 730 2003 Austria 01:04:10
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 01:00:61
5 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 01:01:00
6 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 01:04:49
7 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 01:05:42
8 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 01:07:60

Descalificari
1 Scerri Benjamin
Observatii: DSQ
798 2004 Malta 01:25:50

Proba 5 100m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Fete (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Artene Raluca Maria 822 2003 România 99:99:99
4 Owens Oonagh 780 2003 Ireland 01:36:00
5 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 România 01:35:00
2 Conway Fiona 769 2003 Ireland 01:32:00
3 Whittaker Maddison 757 2004 Great Britain 01:30:00
4 Debono Kyra Jade 785 2003 Malta 01:27:50
5 Galea Testaferrata Emilia 787 2002 Malta 01:27:50
6 Van Wijk Michelle 819 2003 Netherlands 01:31:65
7 Conlon Sarah 768 2003 Ireland 01:32:00

Seria: 3
1 Camenzuli Kristina 784 2005 Malta 01:25:50
2 Brouwer Nora 809 2003 Netherlands 01:24:03
3 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 01:23:88
4 Saia Nicole 790 2004 Malta 01:22:50
5 Biemans Britt 808 2004 Netherlands 01:22:84
6 Mindera Lena 811 2004 Netherlands 01:23:97
7 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 01:24:24
8 Ulkeman Zoë 816 2003 Netherlands 01:26:20

Seria: 4
1 Trailovic Maja 735 2004 Austria 01:21:00
2 Weinert Wiktoria 782 2004 Ireland 01:20:16
3 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 01:19:10
4 Kelly Niamh 760 2005 Great Britain 01:18:00
5 Crisan Paula 770 2004 Ireland 01:18:24
6 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 01:20:00
7 McDaid Carrie 778 2002 Ireland 01:20:33
8 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 01:22:25

Proba 6 100m bras/breaststroke - 14 - 17 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ellul Sullivan Luke 799 2004 Malta 99:99:99
4 Carney Colm 764 2005 Ireland 01:25:50
5 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 01:32:22
6 Lavialle Kylian 747 2004 France UGSEL 99:99:99

Seria: 2
1 Van de Beek Jake 767 2003 Ireland 01:20:00
2 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 01:19:33
3 Săplăcan Radu 13735 2002 România 01:16:16
4 Cadenhead Thomas 751 2003 Great Britain 01:16:02
5 Trailovic David 734 2004 Austria 01:16:10
6 Dobson Joseph 754 2004 Great Britain 01:17:02
7 Blanchard Fergal 762 2003 Ireland 01:19:39
8 Balaski James 761 2004 Ireland 01:22:53

Seria: 3
1 Thijssen Tom 805 2002 Netherlands 01:13:77
2 Rondier Mathias 741 2003 France UGSEL 01:12:67
3 Gatt Giuseppe 794 2003 Malta 01:10:90
4 Verhalle Lars 806 2002 Netherlands 01:08:65
5 Gruber Ben 749 2003 Austria 01:10:60
6 Talens Mathieu 739 2004 France UGSEL 01:12:65
7 D'Ascari Luca 793 2002 Malta 01:12:90
8 Hansford Timothy 795 2002 Malta 01:14:50

Proba 7 100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Artene Raluca Maria 822 2003 România 99:99:99
4 Deely Ella 771 2004 Ireland 01:10:00
5 Wiles Maddison 758 2005 Great Britain 99:99:99

Seria: 2
1 Said Leah 789 2004 Malta 01:08:50
2 Bruins Mirte 810 2003 Netherlands 01:07:94
3 Crisan Paula 770 2004 Ireland 01:06:69
4 Spencer Charlotte 792 2005 Malta 01:05:50
5 Tempel Maud 815 2003 Netherlands 01:06:59
6 Gaubinger Jana 733 2004 Austria 01:07:50
7 Kennedy Ailbhe 776 2003 Ireland 01:08:17
8 Bierbaum Susanne 731 2003 Austria 01:09:50

Seria: 3
1 Kelly Niamh 760 2005 Great Britain 01:05:00
2 Dirrane Aoife 772 2004 Ireland 01:04:81
3 Montfort Victoria Anna 788 2004 Malta 01:03:50
4 Gallant Félicie 744 2002 France UGSEL 01:03:17
5 Kearney Caoilin 774 2004 Ireland 01:03:30
6 Volkers Ilse 817 2004 Netherlands 01:04:39
7 Frendo Martina 786 2005 Malta 01:05:00
8 Schembri Rodgers Maya 791 2002 Malta 01:05:10

Seria: 4
1 Eardley Elizabeth 759 2004 Great Britain 01:02:00
2 Van Wijk Femke 818 2005 Netherlands 01:01:87
3 Mirotti Gaia 812 2003 Netherlands 01:00:06
4 Renshof Vera 813 2003 Netherlands 00:59:31
5 Farrell Danielle 773 2004 Ireland 01:00:01
6 Delattre Garance 743 2003 France UGSEL 01:00:47
7 Lesurtel Romane 740 2002 France UGSEL 01:02:00
8 Kearney Sorcha 775 2002 Ireland 01:02:73

Proba 8 100m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potgieter Nathan 750 2004 Great Britain 99:99:99
2 Van de Beek Jake 767 2003 Ireland 01:06:50
3 Rizzo James 797 2003 Malta 01:03:50
4 Trailovic David 734 2004 Austria 01:00:30
5 Van der Hoeve Stefan 803 2005 Netherlands 01:00:31
6 Balaski James 761 2004 Ireland 01:03:62
7 Scerri Benjamin 798 2004 Malta 01:11:50

Seria: 2
1 Van Willigen Job 807 2003 Netherlands 01:00:02
2 Stutter Andreas 736 2004 Austria 00:59:52
3 Gillet Sosthène 748 2005 France UGSEL 00:59:00
4 Muncer Guy 755 2003 Great Britain 00:57:50
5 Barabás András 823 2003 România 00:58:35
6 Woods Thomas Gabriel 801 2005 Malta 00:59:50
7 Valvo Liam 800 2004 Malta 00:59:58
8 Carney Colm 764 2005 Ireland 01:00:19

Seria: 3
1 Muscat Benjamin 796 2003 Malta 00:56:86
2 Van den Berg Stijn 802 2003 Netherlands 00:56:71
3 Pfeiffer Robin 783 2003 Ireland 00:55:48
4 Donkersteeg Dylan 821 2003 Netherlands 00:54:33
5 Murtagh Daniel 752 2004 Great Britain 00:55:04
6 Deschamps Simon 737 2002 France(FSCF) 00:56:52
7 Hulleman Luuk 804 2002 Netherlands 00:56:84
8 Beaunoir Louca 738 2004 France UGSEL 00:57:00

Proba 9 Stafeta(Relay) 4x50m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Fete (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 10 Charlotte Spencer, Kristina Camenzuli, Emilia Galea Testaferrata, Martina Frendo, 2019 Malta 99:99:99
3 Stafeta 6 Sarah Conlon, Fiona Conway, Aoife Dirrane, Ailbhe Kennedy, 2019 Ireland 99:99:99
4 Stafeta 2 Maddison Whittaker, Niamh Kelly, Lauren Stott, Elizabeth Eardley, 2019 Great Britain 99:99:99
5 Stafeta 4 Carrie McDaid, Caoilin Kearney, Wiktoria Weinert, Danielle Farrell, 2019 Ireland 99:99:99
6 Stafeta 8 Ilse Volkers, Nora Brouwer, Femke Van Wijk, Michelle Van Wijk, 2019 Netherlands 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 9 Zoë Ulkeman, Britt Biemans, Mirte Bruins, Maud Tempel, 2019 Netherlands 99:99:99
3 Stafeta 5 Maria Lyons, Tara Walsh, Paula Crisan, Sorcha Kearney, 2019 Ireland 99:99:99
4 Stafeta 1 Franziska Kellner, Susanne Bierbaum, Jana Gaubinger, Maja Trailovic, 2019 Austria 99:99:99
5 Stafeta 3 Klervi Gautier, Romane Lesurtel, Marine Lecomte, Garance Delattre, 2019 France UGSEL 99:99:99
6 Stafeta 7 Gaia Mirotti, Vera Renshof, Lena Mindera, Kirsten Verhalle, 2019 Netherlands 99:99:99
7 Stafeta 11 Nicole Saia, Victoria Anna Montfort, Kyra Jade Debono, Maya Schembri Rodgers, 2019 Malta 99:99:99

Proba 10 Stafeta(Relay) 4x50m liber/freestyle - 14 - 17 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2019 România 99:99:99
4 Stafeta 8 Thomas Gabriel Woods, Giuseppe Gatt, James Rizzo, Luca D'Ascari, 2019 Malta 99:99:99
5 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2019 România 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Benjamin Muscat, Timothy Hansford, Liam Valvo, Luke Ellul Sullivan, 2019 Malta 99:99:99
2 Stafeta 5 Luke Burke, Rory Collins, James Balaski, Colm Carney, 2019 Ireland 99:99:99
3 Stafeta 3 Louca Beaunoir, Sosthène Gillet, Mathias Rondier, Mathieu Talens, 2019 France UGSEL 99:99:99
4 Stafeta 1 Nicola Waldschütz, David Trailovic, Ben Gruber, Andreas Stutter, 2019 Austria 99:99:99
5 Stafeta 2 Thomas Cadenhead, Joseph Dobson, Daniel Murtagh, Guy Muncer, 2019 Great Britain 99:99:99
6 Stafeta 4 Nathan Todd, Fergal Blanchard, Robin Pfeiffer, Jake Van de Beek, 2019 Ireland 99:99:99
7 Stafeta 6 Dylan Donkersteeg, Luuk Hulleman, Tom Thijssen, Lars Verhalle, 2019 Netherlands 99:99:99