Lista de start pentru 3.Cupa Ligii - SEMIFOND

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri liber/freestyle - 9 - 29 ani - Baieti (133 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasile Antonio 1735 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Vlăduț Alexandru 1578 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Stoica Carol 1576 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 99:99:99

Seria: 2
1 Potângă Bogdan 1573 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
5 Anghel Mihai 1560 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Guruiță Luca 1566 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Buyuk Barlas 1391 2010 Swimming Team 99:99:99
2 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tutulan Petru 188 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Vlad Luca Ioan 192 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mușuroi Tudor 1101 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Miutu Matei 144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Life Swimming 99:99:99
3 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Gerlan Matei 126 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mojorlic Luca 145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 6
1 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Agiu Alexandru 92 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 7
1 Stoian Luca 1720 2010 Aqua Sport Citius 04:15:00
2 Manta Radu 1390 2009 Swimming Team 04:08:78
5 Dodoc Yannis 1729 2011 Swimming Team 03:50:92
6 Tunsoiu Darius Mihai 1616 2010 Aqua Life Swimming 04:00:00
7 Florea Andrei 1730 2010 Swimming Team 04:10:00
8 Sendroiu Toma Alexandru 12 2009 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 8
1 Aldea Cristian 1728 2011 Swimming Team 03:45:80
2 Pintilie Eduard 1394 2010 Swimming Team 03:45:80
3 Ciobanu Sasha 1727 2011 Swimming Team 03:40:98
4 Tolstobrach Tudor 1734 2011 Swimming Team 03:38:64
5 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
6 Voinea Matei 1178 2010 CSO Voluntari 2005 03:45:80
7 Sofonea Andrei 1395 2010 Swimming Team 03:45:80
8 Bucur Luca 1398 2011 Swimming Team 03:45:81

Seria: 9
1 Popescu Mario 1167 2008 CSO Voluntari 2005 03:30:20
2 Lazăr Luca 1731 2011 Swimming Team 03:28:64
3 Valcescu Bogdan 1719 2009 Aqua Sport Citius 03:22:00
4 Taflan Pavel 1173 2008 CSO Voluntari 2005 03:20:40
5 Neagu Darius 1165 2010 CSO Voluntari 2005 03:20:50
6 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 03:25:00
7 Bolocan Eduard 1397 2011 Swimming Team 03:30:15
8 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 03:32:00

Seria: 10
1 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 03:20:00
2 Matei Antonio 1393 2010 Swimming Team 03:15:62
3 Radu Alexei 1170 2010 CSO Voluntari 2005 03:10:20
4 Sendroiu David Matei 11 2007 Performer C.S. 03:09:83
5 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 03:10:00
6 Cojocaru Erik 1399 2011 Swimming Team 03:11:06
7 Petre Andrei 1721 2010 Aqua Sport Citius 03:17:00

Seria: 11
1 Melnic Rareș 1100 2009 Aqua Sport Citius 03:04:00
2 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 03:00:00
3 Anghel Darius 1396 2011 Swimming Team 02:59:16
4 Dragomir Adrian 1151 2009 CSO Voluntari 2005 02:55:30
5 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 02:56:00
6 Tita David 1733 2011 Swimming Team 02:59:60
7 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 03:00:00
8 Tirpan Robert 1175 2009 CSO Voluntari 2005 03:07:40

Seria: 12
3 Ghic Tudor Gabriel 1620 2008 Aqua Life Swimming 02:50:00
4 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 02:50:00
5 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 02:50:00
6 Cora Luca 1148 2009 CSO Voluntari 2005 02:51:20
7 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 02:52:00
8 Constantin Luca Marius 1622 2009 Aqua Life Swimming 02:55:00

Seria: 13
1 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 02:49:00
2 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 02:47:78
3 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 02:46:00
4 Giura Mihnea 1099 2009 Aqua Sport Citius 02:45:00
5 Măselusă Denis Mihai 1619 2007 Aqua Life Swimming 02:45:00
6 Cojocaru Serban 291 2006 Aqua Sport Citius 02:47:00
8 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 02:50:00

Seria: 14
1 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 02:42:30
2 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 02:41:00
3 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 02:40:00
4 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 02:40:00
5 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 02:40:00
6 Dogariu Alexandru 1621 2008 Aqua Life Swimming 02:40:00
7 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 02:42:06
8 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 02:45:00

Seria: 15
1 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 02:39:38
2 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 02:34:32
3 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 02:30:00
4 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 02:30:00
5 Stanciu Victor Mihai 75 2008 Aqua Life Swimming 02:30:00
6 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 02:30:00
7 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 02:35:00
8 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 02:40:00

Seria: 16
1 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 02:27:11
2 Hristo Strumski 1542 2008 Dorostol Silistra 02:25:00
3 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:24:00
4 Predila Robert 165 2006 Aqua Life Swimming 02:20:00
5 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:20:00
6 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 02:25:00
7 Birghilescu Alexandru 1624 2006 Aqua Life Swimming 02:27:00
8 Anghel Horia Petru 1625 2006 Aqua Life Swimming 02:29:00

Seria: 17
1 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 02:18:97
2 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 02:17:50
3 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:09:00
4 Ștefănescu Bogdan Alexandru 1521 2001 CS Olimpia București 01:57:25
5 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:08:22
6 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:13:00
7 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:17:70
8 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:20:00

Descalificari
1 David Simon
Observatii: DNS
1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
2 Chiscop Vlad
Observatii: DNS
112 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dinu Eric
Observatii: DSQ
120 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Pană Ștefan
Observatii: DNS
1401 2011 Swimming Team 03:52:17
5 Mlisa Vlad
Observatii: DNS
1732 2011 Swimming Team 03:50:80
6 Pescaru Vlad Andrei
Observatii: DSQ
69 2010 Aqua Life Swimming 03:20:00
7 Pintilie Andreas
Observatii: DSQ
162 2010 Aqua Sport Citius 02:55:00
8 Rusu Mihai George
Observatii: DNS
533 2007 Swimming Team 02:51:89
9 Manea Arian
Observatii: DNS
1160 2009 CSO Voluntari 2005 02:48:50

Proba 2 200 metri liber/freestyle - 9 - 29 ani - Fete (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 99:99:99
7 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Grigore Bianca Andreea 1411 2010 Swimming Team 99:99:99
6 Pîslaru Ioana 1134 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
7 Mihai Diana 233 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Cazacu Natalia 1123 2010 CSO Voluntari 2005 99:99:99

Seria: 3
1 Rogojinaru Adelina 20 2010 Performer C.S. 99:99:99
2 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Popa Natalia 1595 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Marin Eliza Carolina 1548 2007 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 4
2 Bănățeanu Mara Daphne 1415 2011 Swimming Team 04:00:00
3 Merișan Georgiana 724 2011 CSO Voluntari 2005 03:57:20
4 Păun Andreea 1722 2009 Aqua Sport Citius 03:45:00
5 Golescu Sara 1416 2011 Swimming Team 03:45:80
6 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 03:58:10
7 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Garoafă Andreea 1587 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
2 Manta Letiția 1418 2011 Swimming Team 03:30:80
3 Bonta Ayana 1410 2010 Swimming Team 03:20:16
4 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 03:20:00
5 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 03:20:00
6 Munteanu Ioana 1723 2009 Aqua Sport Citius 03:21:00
7 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 03:34:00
8 Iancu Samyra Alexandra 82 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00

Seria: 6
2 Prună Elena 1136 2009 CSO Voluntari 2005 03:16:50
4 Mogoș Irina 1130 2008 CSO Voluntari 2005 03:08:20
5 Matei Ana 1412 2010 Swimming Team 03:08:20
6 Muthi Monica 1131 2009 CSO Voluntari 2005 03:15:20
7 Dabija Ana 1095 2010 Aqua Sport Citius 03:17:00
8 Fady Mariam 1726 2009 CSO Voluntari 2005 03:18:30

Seria: 7
1 Dumitru Andreea 1126 2008 CSO Voluntari 2005 03:05:30
2 Ancuța Marybella 1122 2007 CSO Voluntari 2005 03:04:10
3 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 03:02:24
4 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:00:00
5 Urse Ingrid 726 2010 CSO Voluntari 2005 03:01:00
6 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 03:04:00
7 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 03:05:00
8 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 03:05:70

Seria: 8
1 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:00:00
2 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 02:55:00
3 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 02:50:00
4 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 02:43:34
5 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 02:45:00
6 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 02:53:00
7 Albușoiu Alexandra 1121 2007 CSO Voluntari 2005 02:57:55

Seria: 9
1 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 02:40:33
3 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 02:32:97
4 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 02:31:71
5 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 02:32:60
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 02:37:00
7 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 02:40:29
8 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 02:40:38

Seria: 10
1 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:26:00
2 Preotu Maria 244 2007 Aqua Sport Citius 02:23:00
3 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:22:12
4 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 02:16:00
5 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 02:16:90
6 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:22:80
7 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:25:19
8 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 02:28:15

Descalificari
1 Racoviță Eliza
Observatii: DNS
1102 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mihai Delia
Observatii: DNS
231 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cocu Daria
Observatii: DSQ
1583 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Mazuru Maria
Observatii: DNS
229 2011 Aqua Sport Citius 03:18:00
5 Bujoreanu Adelina
Observatii: DNS
200 2011 Aqua Sport Citius 03:12:00
6 Constantin Bianca
Observatii: DSQ
77 2010 Aqua Life Swimming 03:00:00
7 Gheorghe Andra
Observatii: DNS
373 2007 Median Bucuresti 02:40:00

Proba 3 200 metri fluture/butterfly - 9 - 29 ani - Baieti (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Neagu Darius 1165 2010 CSO Voluntari 2005 99:99:99
5 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Lazăr Luca 1731 2011 Swimming Team 03:50:16
2 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 03:45:02
3 Anghel Darius 1396 2011 Swimming Team 03:30:60
4 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 03:30:00
5 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 03:30:00
6 Mărășescu Denis 707 2008 CSS 1 Bucuresti 03:35:00
7 Tita David 1733 2011 Swimming Team 03:45:60
8 Pintilie Eduard 1394 2010 Swimming Team 04:10:28

Seria: 3
1 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 03:23:73
2 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 03:10:00
3 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 03:10:00
4 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:55:80
5 Ștefănescu Bogdan Alexandru 1521 2001 CS Olimpia București 02:57:06
8 Rusu Andrei Eugen 1617 2006 Aqua Life Swimming 03:30:00

Seria: 4
1 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 02:45:00
2 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:38:80
3 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:33:00
4 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:22:50
5 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006 Aqua Life Swimming 02:25:00
6 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 02:36:82
7 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:44:21
8 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 02:50:00

Descalificari
1 Chiscop Vlad
Observatii: DNS
112 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Dinu Eric
Observatii: DSQ
120 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stanciu Victor Mihai
Observatii: DNS
75 2008 Aqua Life Swimming 03:10:00
4 Nae Gabriel Adrian
Observatii: DSQ
67 2009 Aqua Life Swimming 03:20:00

Proba 4 200 metri fluture/butterfly - 9 - 29 ani - Fete (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 04:25:00
4 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 03:55:00
5 Mărășescu Melania 708 2010 CSS 1 Bucuresti 04:15:00
6 Ancuța Marybella 1122 2007 CSO Voluntari 2005 04:30:11

Seria: 2
1 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 03:32:84
2 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 03:24:18
3 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 03:19:00
4 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 03:10:00
6 Dumitru Andreea 1126 2008 CSO Voluntari 2005 03:20:50
7 Urse Ingrid 726 2010 CSO Voluntari 2005 03:25:20
8 Prună Elena 1136 2009 CSO Voluntari 2005 03:50:50

Seria: 3
1 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 03:05:00
2 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 03:00:00
3 Lazzetti Elisa Maria 13 2006 Performer C.S. 02:47:48
4 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 02:18:25
5 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 02:32:00
6 Preotu Maria 244 2007 Aqua Sport Citius 02:48:00
7 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 03:01:30
8 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 03:10:00

Descalificari
1 Racoviță Eliza
Observatii: DNS
1102 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Gheorghe Andra
Observatii: DNS
373 2007 Median Bucuresti 03:14:29

Proba 5 200 metri bras/breaststroke - 9 - 29 ani - Baieti (77 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
4 Radu Alexei 1170 2010 CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Anghel Mihai 1560 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Adrian 1151 2009 CSO Voluntari 2005 99:99:99
3 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Guruiță Luca 1566 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Cora Luca 1148 2009 CSO Voluntari 2005 99:99:99

Seria: 3
1 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Life Swimming 99:99:99
2 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Sendroiu Toma Alexandru 12 2009 Performer C.S. 99:99:99
7 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mojorlic Luca 145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 99:99:99
2 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Vasile Antonio 1735 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Stoica Carol 1576 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Vlăduț Alexandru 1578 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Sendroiu David Matei 11 2007 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 5
1 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Bucur Luca 1398 2011 Swimming Team 04:37:15
3 Bolocan Eduard 1397 2011 Swimming Team 04:30:12
4 Ciobanu Sasha 1727 2011 Swimming Team 04:20:16
5 Tolstobrach Tudor 1734 2011 Swimming Team 04:29:16
7 Manta Radu 1390 2009 Swimming Team 04:40:12
8 Potângă Bogdan 1573 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 6
1 Tunsoiu Darius Mihai 1616 2010 Aqua Life Swimming 04:20:00
2 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 04:00:00
3 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 03:50:00
5 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
6 Popescu Mario 1167 2008 CSO Voluntari 2005 03:50:50
7 Cojocaru Erik 1399 2011 Swimming Team 04:19:30
8 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 04:20:00

Seria: 7
1 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
2 Ghic Tudor Gabriel 1620 2008 Aqua Life Swimming 03:40:00
3 Tirpan Robert 1175 2009 CSO Voluntari 2005 03:35:20
4 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 03:30:00
5 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 03:30:00
6 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
7 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 03:40:00
8 Voinea Matei 1178 2010 CSO Voluntari 2005 03:40:15

Seria: 8
1 Rusu Andrei Eugen 1617 2006 Aqua Life Swimming 03:30:00
2 Măselusă Denis Mihai 1619 2007 Aqua Life Swimming 03:30:00
3 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 03:25:00
4 Dogariu Alexandru 1621 2008 Aqua Life Swimming 03:20:00
5 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 03:25:00
6 Giura Mihnea 1099 2009 Aqua Sport Citius 03:25:00
7 Constantin Luca Marius 1622 2009 Aqua Life Swimming 03:30:00
8 Mărășescu Denis 707 2008 CSS 1 Bucuresti 03:30:00

Seria: 9
1 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 03:20:00
2 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 03:15:00
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 03:10:00
4 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 03:00:00
5 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 03:04:00
6 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 03:10:00
7 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 03:15:00
8 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 03:20:00

Seria: 10
1 Predila Robert 165 2006 Aqua Life Swimming 03:00:00
2 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 02:50:00
3 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:47:83
4 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 02:10:00
5 Birghilescu Alexandru 1624 2006 Aqua Life Swimming 02:44:00
6 Anghel Horia Petru 1625 2006 Aqua Life Swimming 02:50:00
7 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006 Aqua Life Swimming 02:50:00
8 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 03:00:00

Descalificari
1 David Simon
Observatii: DNS
1514 2007 Performer C.S. 99:99:99
2 Tutulan Petru
Observatii: DNS
188 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Manea Arian
Observatii: DNS
1160 2009 CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Gerlan Matei
Observatii: DNS
126 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Pană Ștefan
Observatii: DNS
1401 2011 Swimming Team 04:36:81
6 Rusu Mihai George
Observatii: DNS
533 2007 Swimming Team 03:43:85

Proba 6 200 metri bras/breaststroke - 9 - 29 ani - Fete (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Grigore Bianca Andreea 1411 2010 Swimming Team 99:99:99
6 Mihai Diana 233 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Eliza Carolina 1548 2007 Performer C.S. 99:99:99
2 Garoafă Andreea 1587 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Popa Natalia 1595 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 99:99:99
2 Bănățeanu Mara Daphne 1415 2011 Swimming Team 04:40:00
3 Bonta Ayana 1410 2010 Swimming Team 04:20:28
5 Dabija Ana 1095 2010 Aqua Sport Citius 04:06:00
6 Manta Letiția 1418 2011 Swimming Team 04:31:16
7 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 03:50:60
3 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
4 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 03:40:00
6 Mărășescu Melania 708 2010 CSS 1 Bucuresti 03:50:00
7 Muthi Monica 1131 2009 CSO Voluntari 2005 03:50:50
8 Fady Mariam 1726 2009 CSO Voluntari 2005 03:50:70

Seria: 5
1 Matei Ana 1412 2010 Swimming Team 03:32:12
2 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 03:30:00
4 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 03:20:00
5 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 03:20:90
6 Albușoiu Alexandra 1121 2007 CSO Voluntari 2005 03:25:30
7 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 03:30:00
8 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:35:00

Seria: 6
1 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 03:15:00
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 03:06:90
3 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 03:06:00
4 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:48:88
5 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 02:58:01
6 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 03:06:88
7 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 03:10:00
8 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 03:20:00

Descalificari
1 Popa Natalia
Observatii: DSQ
242 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mihai Delia
Observatii: DNS
231 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Cocu Daria
Observatii: DSQ
1583 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Pinzari Ariana
Observatii: DSQ
87 2010 Aqua Life Swimming 04:00:00
5 Iancu Samyra Alexandra
Observatii: DSQ
82 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
6 Bujoreanu Adelina
Observatii: DNS
200 2011 Aqua Sport Citius 03:45:00
7 Popescu Andreea
Observatii: DSQ
88 2008 Aqua Life Swimming 03:25:00

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 200 metri liber/freestyle - 9 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vlăduț Alexandru 1578 2011 Bluemarin Sport Club 03:26:21
3 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 03:02:00
4 Anghel Darius 1396 2011 Swimming Team 02:46:05
5 Lazăr Luca 1731 2011 Swimming Team 02:58:33
6 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 03:17:38
7 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 03:27:93
8 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 04:24:20

Descalificari
1 Mihai David
Observatii: DSQ
142 2011 Aqua Sport Citius 03:33:89

Proba 2 200 metri liber/freestyle - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 03:17:36
2 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 03:07:32
3 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 03:00:62
4 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 02:51:51
5 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 02:55:17
6 Buyuk Barlas 1391 2010 Swimming Team 03:04:15
8 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 03:20:39

Descalificari
1 Matei Antonio
Observatii: DNS
1393 2010 Swimming Team 03:14:65

Proba 3 200 metri liber/freestyle - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Antonio 1735 2009 Bluemarin Sport Club 02:59:22
2 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 02:48:91
3 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 02:35:48
4 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 02:30:18
5 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 02:32:08
6 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 02:48:16
7 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 02:56:52
8 Tirpan Robert 1175 2009 CSO Voluntari 2005 03:05:94

Proba 4 200 metri liber/freestyle - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 02:44:44
2 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 02:32:50
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 02:20:92
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 02:19:25
5 Hristo Strumski 1542 2008 Dorostol Silistra 02:20:90
6 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 02:24:76
7 Dogariu Alexandru 1621 2008 Aqua Life Swimming 02:37:10
8 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 02:44:83

Proba 5 200 metri liber/freestyle - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 02:43:90
2 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 02:35:43
3 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:22:95
4 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:10:58
5 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:19:17
6 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 02:28:37
7 Măselusă Denis Mihai 1619 2007 Aqua Life Swimming 02:43:43

Descalificari
1 Sendroiu David Matei
Observatii: DNS
11 2007 Performer C.S. 03:11:28

Proba 6 200 metri liber/freestyle - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Birghilescu Alexandru 1624 2006 Aqua Life Swimming 02:27:08
3 Anghel Horia Petru 1625 2006 Aqua Life Swimming 02:20:97
4 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:10:63
5 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 02:18:91
6 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:23:08
7 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 02:35:00

Proba 7 200 metri liber/freestyle - 15 - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:13:30
5 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 02:44:02

Proba 8 200 metri liber/freestyle - 17 - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:17:90
5 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 02:37:38

Proba 9 200 metri liber/freestyle - 19 - 29 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ștefănescu Bogdan Alexandru 1521 2001 CS Olimpia București 01:56:92
5 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 02:42:41

Proba 10 200 metri liber/freestyle - 9 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Merișan Georgiana 724 2011 CSO Voluntari 2005 03:41:79
3 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 03:16:62
4 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 02:48:53
5 Manta Letiția 1418 2011 Swimming Team 03:14:97
6 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 03:22:35
7 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 03:48:17

Proba 11 200 metri liber/freestyle - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 03:16:39
2 Matei Ana 1412 2010 Swimming Team 02:59:91
3 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 02:56:61
4 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 02:47:67
5 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 02:52:55
6 Bonta Ayana 1410 2010 Swimming Team 02:58:65
7 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 03:01:89
8 Rogojinaru Adelina 20 2010 Performer C.S. 03:22:05

Proba 12 200 metri liber/freestyle - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 03:11:49
2 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 03:01:07
3 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 02:43:01
4 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 02:27:81
5 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 02:33:69
6 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 02:44:70
7 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 03:09:25
8 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 03:21:24

Proba 13 200 metri liber/freestyle - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 03:09:14
2 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 03:03:30
3 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 02:36:72
4 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:25:54
5 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 02:28:83
6 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 02:48:64
7 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:07:24
8 Mogoș Irina 1130 2008 CSO Voluntari 2005 03:09:42

Proba 14 200 metri liber/freestyle - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ancuța Marybella 1122 2007 CSO Voluntari 2005 03:10:24
3 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 02:36:60
4 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:20:32
5 Preotu Maria 244 2007 Aqua Sport Citius 02:21:33
6 Albușoiu Alexandra 1121 2007 CSO Voluntari 2005 03:01:82
7 Marin Eliza Carolina 1548 2007 Performer C.S. 03:54:82

Descalificari
1 Gheorghe Andra
Observatii: DNS
373 2007 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 metri liber/freestyle - 14 - 15 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 99:99:99
2 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 99:99:99
4 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 02:28:50
5 Garoafă Andreea 1587 2005 Bluemarin Sport Club 03:13:01
6 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 99:99:99

Proba 18 200 metri bras/breaststroke - 9 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vlăduț Alexandru 1578 2011 Bluemarin Sport Club 04:36:04
3 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 04:11:66
4 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 03:46:25
5 Ciobanu Sasha 1727 2011 Swimming Team 03:53:02
6 Bucur Luca 1398 2011 Swimming Team 04:16:00
7 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 04:38:57

Descalificari
1 Tutulan Petru
Observatii: DNS
188 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 19 200 metri bras/breaststroke - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 04:18:48
2 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 04:09:69
3 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 03:57:26
4 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 03:25:56
5 Mojorlic Luca 145 2010 Aqua Sport Citius 03:43:38
6 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 03:59:80
7 Radu Alexei 1170 2010 CSO Voluntari 2005 04:12:27

Descalificari
1 Stoica Carol
Observatii: DNS
1576 2010 Bluemarin Sport Club 04:20:70

Proba 20 200 metri bras/breaststroke - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Mihai 1560 2009 Bluemarin Sport Club 04:14:95
2 Giura Mihnea 1099 2009 Aqua Sport Citius 03:57:84
3 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 03:34:19
4 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 03:12:53
5 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 03:13:34
6 Tirpan Robert 1175 2009 CSO Voluntari 2005 03:53:32

Descalificari
1 Sendroiu Toma Alexandru
Observatii: DNS
12 2009 Performer C.S. 04:11:85
2 Vasile Antonio
Observatii: DNS
1735 2009 Bluemarin Sport Club 04:17:40

Proba 21 200 metri bras/breaststroke - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 03:22:15
2 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 03:20:26
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 03:04:52
4 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 02:58:19
5 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 03:01:40
6 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 03:12:06
7 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 03:21:28
8 Mărășescu Denis 707 2008 CSS 1 Bucuresti 03:53:64

Proba 22 200 metri bras/breaststroke - 13 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 03:11:56
5 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 03:19:87

Descalificari
1 Sendroiu David Matei
Observatii: lipsa
11 2007 Performer C.S. 03:58:34

Proba 23 200 metri bras/breaststroke - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 03:24:90
3 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 02:59:52
4 Birghilescu Alexandru 1624 2006 Aqua Life Swimming 02:53:77
5 Anghel Horia Petru 1625 2006 Aqua Life Swimming 02:54:37
6 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 03:04:92

Proba 24 200 metri bras/breaststroke - 15 - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 03:22:81

Proba 25 200 metri bras/breaststroke - 17 - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 99:99:99

Proba 26 200 metri bras/breaststroke - 19 - 29 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 03:12:15

Proba 27 200 metri bras/breaststroke - 9 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 04:38:21
4 Bănățeanu Mara Daphne 1415 2011 Swimming Team 03:58:28
5 Manta Letiția 1418 2011 Swimming Team 04:16:87
6 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 04:46:35

Proba 28 200 metri bras/breaststroke - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mărășescu Melania 708 2010 CSS 1 Bucuresti 04:06:90
2 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 03:55:01
3 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 03:50:55
4 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 03:31:33
5 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 03:38:52
6 Matei Ana 1412 2010 Swimming Team 03:52:81
7 Grigore Bianca Andreea 1411 2010 Swimming Team 04:01:13
8 Mihai Diana 233 2010 Aqua Sport Citius 04:23:50

Proba 29 200 metri bras/breaststroke - 11 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fady Mariam 1726 2009 CSO Voluntari 2005 04:35:69
3 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 04:08:10
4 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 03:26:76
5 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 04:01:20
6 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 04:16:39
7 Muthi Monica 1131 2009 CSO Voluntari 2005 04:40:30

Proba 30 200 metri bras/breaststroke - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 03:41:76
3 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 03:32:01
4 Iorga Maria 528 2008 Swimming Team 03:08:29
5 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 03:08:97
6 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 03:38:74
7 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:45:96

Proba 31 200 metri bras/breaststroke - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Eliza Carolina 1548 2007 Performer C.S. 04:20:37
3 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 03:18:43
4 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 02:58:00
5 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 03:14:56
6 Albușoiu Alexandra 1121 2007 CSO Voluntari 2005 03:34:15
7 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 03:38:58

Descalificari
1 Stanescu Jaqueline
Observatii: DNS
248 2007 Aqua Sport Citius 03:35:75

Proba 32 200 metri bras/breaststroke - 14 - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Garoafă Andreea 1587 2005 Bluemarin Sport Club 03:40:56
3 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 03:08:64
4 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:59:35
5 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 03:06:21
6 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 03:09:31

Proba 35 Stafeta 4x100 metri liber/freestyle - 9 - 14 ani - Baieti + Fete (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Stafeta 11 Antonio Vasile, Alexia Mihalache, Ana Leizeruc, Matei Mărăcineanu, 2020 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 10 Pavel Taflan, Carina Merișan, Robert Tirpan, Alexandra Albușoiu, 2020 CSO Voluntari 2005 99:99:99
3 Stafeta 5 Maria Alessia Popa, Ioana Ruxandra Dobrican, Ian Dinu, David Dragomir, 2020 Performer C.S. 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Birghilescu, Horia Petru Anghel, Amalia Traistaru, Eva Maria Nitescu, 2020 Aqua Life Swimming 99:99:99
5 Stafeta 3 Ioana Voicu, Mihai Alexandru Andrei, Maria Preotu, Karen Avakian, 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 9 Bogdan Potângă, Natalia Zeldea, Emilia Zamfir, Rareș Laiu, 2020 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 10 Darius Neagu, Marybella Ancuța, Alexei Radu, Irina Mogoș, 2020 CSO Voluntari 2005 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 4 Mihaela Pirvu, Vlad Mihalache, Anca Bescheret, Razvan Petrea, 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Median Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Life Swimming 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri spate/backstroke - 9 - 29 ani - Fete (42 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 99:99:99
4 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Mihai Diana 233 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Merișan Georgiana 724 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Grigore Bianca Andreea 1411 2010 Swimming Team 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Natalia 1595 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Cocu Daria 1583 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Golescu Sara 1416 2011 Swimming Team 03:55:13
5 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 04:00:00
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 99:99:99
7 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 4
2 Prună Elena 1136 2009 CSO Voluntari 2005 03:41:30
3 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
4 Munteanu Ioana 1723 2009 Aqua Sport Citius 03:34:00
5 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:40:00
6 Muthi Monica 1131 2009 CSO Voluntari 2005 03:40:20
7 Fady Mariam 1726 2009 CSO Voluntari 2005 03:45:50
8 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00

Seria: 5
2 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 03:30:00
3 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 03:23:28
4 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 03:16:00
5 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 03:20:00
6 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 03:30:00
7 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 03:30:00

Seria: 6
2 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 02:55:81
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:37:70
4 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 02:32:08
5 Preotu Maria 244 2007 Aqua Sport Citius 02:34:60
6 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 02:53:18
7 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 02:56:75
8 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:15:00

Descalificari
1 Garoafă Andreea
Observatii: DSQ
1587 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Pîslaru Ioana
Observatii: DSQ
1134 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
3 Iancu Samyra Alexandra
Observatii: DSQ
82 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
4 Mazuru Maria
Observatii: DNS
229 2011 Aqua Sport Citius 03:32:00
5 Dabija Ana
Observatii: DNS
1095 2010 Aqua Sport Citius 03:32:00
6 Traistaru Amalia
Observatii: DNS
91 2007 Aqua Life Swimming 03:05:03

Proba 2 200 metri spate/backstroke - 9 - 29 ani - Baieti (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stoicescu Alexandru 181 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Mușuroi Tudor 1101 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Gerlan Matei 126 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Buyuk Barlas 1391 2010 Swimming Team 99:99:99
6 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Miutu Matei 144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
2 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Vasile Antonio 1735 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Vlad Luca Ioan 192 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Anghel Mihai 1560 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Guruiță Luca 1566 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Tunsoiu Darius Mihai 1616 2010 Aqua Life Swimming 04:10:00
5 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Potângă Bogdan 1573 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Stoica Carol 1576 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Vlăduț Alexandru 1578 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Aldea Cristian 1728 2011 Swimming Team 03:58:00
2 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
3 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 03:50:00
4 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
5 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 03:40:00
6 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
7 Sofonea Andrei 1395 2010 Swimming Team 03:55:16
8 Dodoc Yannis 1729 2011 Swimming Team 04:10:00

Seria: 6
1 Matei Antonio 1393 2010 Swimming Team 03:35:13
2 Ghic Tudor Gabriel 1620 2008 Aqua Life Swimming 03:30:00
3 Constantin Luca Marius 1622 2009 Aqua Life Swimming 03:30:00
4 Cojocaru Erik 1399 2011 Swimming Team 03:23:00
5 Melnic Rareș 1100 2009 Aqua Sport Citius 03:24:00
6 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 03:30:00
7 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 03:34:00
8 Radu Alexei 1170 2010 CSO Voluntari 2005 03:35:50

Seria: 7
1 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 03:20:00
2 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 03:20:00
3 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 03:10:00
4 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 03:05:00
6 Dogariu Alexandru 1621 2008 Aqua Life Swimming 03:10:00
7 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 03:20:00
8 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 03:20:18

Seria: 8
1 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 02:49:18
2 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:44:00
3 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:35:78
4 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 02:25:60
5 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006 Aqua Life Swimming 02:30:00
6 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 02:42:09
7 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 02:45:00
8 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 03:00:00

Descalificari
1 Tutulan Petru
Observatii: DSQ
188 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Sendroiu David Matei
Observatii: DNS
11 2007 Performer C.S. 99:99:99
3 David Simon
Observatii: DNS
1514 2007 Performer C.S. 03:09:87

Proba 3 400 metri liber/freestyle - 9 - 29 ani - Fete (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pîslaru Ioana 1134 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Natalia 242 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Merișan Georgiana 724 2011 CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 3
1 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Cazacu Natalia 1123 2010 CSO Voluntari 2005 07:00:50
3 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 06:31:00
4 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 06:24:00
5 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 06:25:00
7 Mărășescu Melania 708 2010 CSS 1 Bucuresti 07:10:00
8 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 05:35:00
3 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 05:23:00
4 Bolocan Alexandra 523 2007 Swimming Team 05:19:20
5 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 05:20:04
6 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 05:30:00
7 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 05:35:00
8 Urse Ingrid 726 2010 CSO Voluntari 2005 06:20:30

Seria: 5
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 05:01:60
3 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 04:59:00
4 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 04:48:00
5 Preotu Maria 244 2007 Aqua Sport Citius 04:53:50
6 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 05:00:70
7 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 05:03:72
8 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 05:10:50

Descalificari
1 Mihai Delia
Observatii: DNS
231 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Racoviță Eliza
Observatii: DNS
1102 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bujoreanu Adelina
Observatii: DNS
200 2011 Aqua Sport Citius 06:32:00
4 Gheorghe Andra
Observatii: DNS
373 2007 Median Bucuresti 05:35:00
5 Lazzetti Elisa Maria
Observatii: DNS
13 2006 Performer C.S. 05:10:00

Proba 4 400 metri liber/freestyle - 9 - 29 ani - Baieti (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciobanu Sasha 1727 2011 Swimming Team 99:99:99
3 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tita David 1733 2011 Swimming Team 99:99:99
7 Bucur Luca 1398 2011 Swimming Team 99:99:99

Seria: 2
2 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Molcuti Alexandru 146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Danilă Alexandru 118 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mojorlic Luca 145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Carstina Nicholas 109 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Apostol Petru 95 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Life Swimming 99:99:99
4 Radu Alexei 1170 2010 CSO Voluntari 2005 99:99:99
5 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Agiu Alexandru 92 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Dragomir Adrian 1151 2009 CSO Voluntari 2005 99:99:99
2 Mărășescu Denis 707 2008 CSS 1 Bucuresti 06:35:00
3 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 06:20:00
4 Anghel Darius 1396 2011 Swimming Team 06:11:66
5 Pintilie Andreas 162 2010 Aqua Sport Citius 06:12:00
6 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 06:31:00
7 Petre Andrei 1721 2010 Aqua Sport Citius 06:45:00
8 Neagu Darius 1165 2010 CSO Voluntari 2005 99:99:99

Seria: 6
1 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 05:50:00
2 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 05:50:00
3 Rusu Andrei Eugen 1617 2006 Aqua Life Swimming 05:45:00
4 Gheorghe Andrei 369 2007 Median Bucuresti 05:35:00
5 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 05:40:00
6 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 05:50:00
7 Giura Mihnea 1099 2009 Aqua Sport Citius 05:50:00
8 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 06:00:00

Seria: 7
1 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 05:30:00
2 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 05:30:00
3 Cora Luca 1148 2009 CSO Voluntari 2005 05:29:70
4 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 05:24:00
6 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 05:30:00
8 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 05:30:02

Seria: 8
1 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 05:20:00
2 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 05:20:00
3 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 05:00:00
4 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 04:56:20
5 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 04:57:20
6 Predila Robert 165 2006 Aqua Life Swimming 05:10:00
7 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 05:20:00
8 Măselusă Denis Mihai 1619 2007 Aqua Life Swimming 05:20:03

Seria: 9
1 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 04:51:68
2 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 04:49:00
3 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 04:33:00
5 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 04:32:90
6 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 04:49:00
7 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006 Aqua Life Swimming 04:50:00
8 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 04:55:00

Descalificari
1 Chiscop Vlad
Observatii: DNS
112 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Manea Arian
Observatii: DNS
1160 2009 CSO Voluntari 2005 05:25:50
3 Stanciu Victor Mihai
Observatii: DNS
75 2008 Aqua Life Swimming 05:30:00
4 Tranulea Cristian Virgil
Observatii: DNS
1724 2000 CSA Steaua 04:31:47

Proba 5 200 metri mixt/Ind.medley - 9 - 29 ani - Fete (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 99:99:99
4 Grigore Bianca Andreea 1411 2010 Swimming Team 99:99:99
5 Dabija Ana 1095 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Garoafă Andreea 1587 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Popa Natalia 1595 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 99:99:99

Seria: 3
1 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Mogoș Irina 1130 2008 CSO Voluntari 2005 03:59:58
4 Manta Letiția 1418 2011 Swimming Team 03:58:04
5 Golescu Sara 1416 2011 Swimming Team 03:58:94
6 Cocu Daria 1583 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 4
1 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
2 Mărășescu Melania 708 2010 CSS 1 Bucuresti 03:45:00
3 Iancu Samyra Alexandra 82 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
4 Emam Sara 1096 2010 Aqua Sport Citius 03:34:00
5 Bonta Ayana 1410 2010 Swimming Team 03:34:17
6 Munteanu Ioana 1723 2009 Aqua Sport Citius 03:42:00

Seria: 5
1 Ionescu Andreea Laura 83 2010 Aqua Life Swimming 03:30:00
2 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 03:30:00
3 Matei Ana 1412 2010 Swimming Team 03:26:49
4 Fady Mariam 1726 2009 CSO Voluntari 2005 03:23:00
5 Urse Ingrid 726 2010 CSO Voluntari 2005 03:25:50
6 Iancu Andreea Bianca 81 2008 Aqua Life Swimming 03:30:00
8 Răileanu Adelina 1097 2010 Aqua Sport Citius 03:32:00

Seria: 6
1 Muthi Monica 1131 2009 CSO Voluntari 2005 03:21:50
2 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 03:20:00
3 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 03:15:01
4 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:15:00
5 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:15:00
6 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 03:17:77
7 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 03:20:50
8 Prună Elena 1136 2009 CSO Voluntari 2005 03:22:50

Seria: 7
1 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 03:10:00
3 Cernauteanu Roberta 417 2007 Aqua Sport Citius 02:52:20
4 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 02:50:00
5 Bescheret Anca 290 2006 Aqua Sport Citius 02:52:08
6 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 02:53:91
7 Stanescu Jaqueline 248 2007 Aqua Sport Citius 03:07:20
8 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 03:12:57

Seria: 8
1 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:46:40
2 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:40:95
3 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:37:22
4 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 02:19:82
5 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 02:30:00
6 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:39:00
7 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:43:05
8 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 02:49:33

Descalificari
1 Racoviță Eliza
Observatii: DNS
1102 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mihai Delia
Observatii: DNS
231 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Bujoreanu Adelina
Observatii: DNS
200 2011 Aqua Sport Citius 03:47:00
4 Mazuru Maria
Observatii: DNS
229 2011 Aqua Sport Citius 03:55:00
5 Constantin Bianca
Observatii: DSQ
77 2010 Aqua Life Swimming 03:30:00
6 Cernat Amina
Observatii: DNS
524 2008 Swimming Team 02:57:07

Proba 6 200 metri mixt/Ind.medley - 9 - 29 ani - Baieti (112 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 99:99:99
2 Stoica Carol 1576 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
3 Potângă Bogdan 1573 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 99:99:99
5 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
6 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99
7 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Vasile Antonio 1735 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 99:99:99
3 Dragomir Adrian 1151 2009 CSO Voluntari 2005 99:99:99
4 Mușuroi Tudor 1101 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cora Luca 1148 2009 CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Buyuk Barlas 1391 2010 Swimming Team 99:99:99
7 Anghel Mihai 1560 2009 Bluemarin Sport Club 99:99:99
8 Guruiță Luca 1566 2010 Bluemarin Sport Club 99:99:99

Seria: 3
2 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Slave Robert 176 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Radu Andrei 167 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Zisu Luca 194 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Musat Darius 148 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Mercan Andrei 140 2009 Aqua Life Swimming 99:99:99
6 Mojorlic Luca 145 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 5
1 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Dinu Eric 120 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Bălan Radu Alexandru 101 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Constantin David 114 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Istrate Erik 132 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 6
1 Aldea Cristian 1728 2011 Swimming Team 04:10:00
3 Pintilie Eduard 1394 2010 Swimming Team 04:03:24
4 Tunsoiu Darius Mihai 1616 2010 Aqua Life Swimming 04:00:00
5 Sofonea Andrei 1395 2010 Swimming Team 04:01:45
7 Dodoc Yannis 1729 2011 Swimming Team 04:09:13
8 Agiu Alexandru 92 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 7
2 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 03:50:00
3 Tita David 1733 2011 Swimming Team 03:45:17
4 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 03:40:00
5 Taflan Pavel 1173 2008 CSO Voluntari 2005 03:40:20
6 Ciobanu Sasha 1727 2011 Swimming Team 03:48:20
7 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 03:52:00
8 Tolstobrach Tudor 1734 2011 Swimming Team 03:58:24

Seria: 8
1 Bolocan Eduard 1397 2011 Swimming Team 03:38:54
2 Cojocaru Erik 1399 2011 Swimming Team 03:37:00
3 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 03:35:00
4 Ghic Tudor Gabriel 1620 2008 Aqua Life Swimming 03:30:00
5 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 03:35:00
6 Valcescu Bogdan 1719 2009 Aqua Sport Citius 03:35:00
7 Lazăr Luca 1731 2011 Swimming Team 03:38:20
8 Matei Antonio 1393 2010 Swimming Team 03:38:90

Seria: 9
1 Mărășescu Denis 707 2008 CSS 1 Bucuresti 03:30:00
2 Cojocaru Serban 291 2006 Aqua Sport Citius 03:29:00
3 Stan Stefan 74 2009 Aqua Life Swimming 03:25:00
4 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 03:23:58
5 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 03:24:48
7 Manita Eduard Andrei 62 2009 Aqua Life Swimming 03:30:00
8 Melnic Rareș 1100 2009 Aqua Sport Citius 03:30:00

Seria: 10
1 Constantin Luca Marius 1622 2009 Aqua Life Swimming 03:20:00
2 Ciocanaru Antonio Alexandru 50 2009 Aqua Life Swimming 03:20:00
3 Bezer Bogdan 44 2008 Aqua Life Swimming 03:15:00
5 Matei Mihnea 138 2007 Aqua Sport Citius 03:11:64
6 Anghel Darius 1396 2011 Swimming Team 03:18:17
7 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 03:20:00
8 Tutulan Radu 189 2008 Aqua Sport Citius 03:21:00

Seria: 11
1 Nicolae Alexandru 371 2008 Median Bucuresti 03:10:00
2 Ciobanu Mihai 49 2009 Aqua Life Swimming 03:10:00
3 Giura Mihnea 1099 2009 Aqua Sport Citius 03:05:00
4 Burtan Luca 46 2006 Aqua Life Swimming 03:05:00
5 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 03:05:00
7 Nae Gabriel Adrian 67 2009 Aqua Life Swimming 03:10:00
8 Marin Andrei 64 2009 Aqua Life Swimming 03:10:01

Seria: 12
1 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 03:00:00
2 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 03:00:00
3 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 02:55:00
4 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 02:50:01
5 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 02:50:01
6 Măselusă Denis Mihai 1619 2007 Aqua Life Swimming 02:55:00
7 Ghenu Andrei Eduard 57 2009 Aqua Life Swimming 03:00:00
8 Rusu Andrei Eugen 1617 2006 Aqua Life Swimming 03:00:00

Seria: 13
2 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 02:50:00
3 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 02:48:00
4 Predila Robert 165 2006 Aqua Life Swimming 02:45:00
5 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 02:47:70
6 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 02:48:00
7 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 02:50:00
8 Dogariu Alexandru 1621 2008 Aqua Life Swimming 02:50:00

Seria: 14
2 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 02:37:60
3 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 02:36:00
4 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:27:70
5 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:28:93
6 Andrei Mihai Alexandru 93 2006 Aqua Sport Citius 02:36:10
7 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 02:40:00
8 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:44:60

Descalificari
1 Vlad Luca Ioan
Observatii: DSQ
192 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Tutulan Petru
Observatii: DNS
188 2011 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Molcuti Alexandru
Observatii: DSQ
146 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Miutu Matei
Observatii: DSQ
144 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Chiscop Vlad
Observatii: DNS
112 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Carstina Nicholas
Observatii: DSQ
109 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Gerlan Matei
Observatii: DNS
126 2010 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Mlisa Vlad
Observatii: DNS
1732 2011 Swimming Team 04:08:16
9 Pană Ștefan
Observatii: DNS
1401 2011 Swimming Team 04:03:29
10 Bucur Luca
Observatii: DNS
1398 2011 Swimming Team 03:56:26
11 David Simon
Observatii: DNS
1514 2007 Performer C.S. 03:25:92
12 Rusu Mihai George
Observatii: DNS
533 2007 Swimming Team 03:11:14
13 Manea Arian
Observatii: DNS
1160 2009 CSO Voluntari 2005 03:09:50
14 Stanciu Victor Mihai
Observatii: DNS
75 2008 Aqua Life Swimming 02:50:00
15 Hristo Strumski
Observatii: DNS
1542 2008 Dorostol Silistra 02:43:00

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 200 metri spate/backstroke - 9 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 04:04:58
3 Golescu Sara 1416 2011 Swimming Team 03:34:03
4 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 03:15:12
5 Giura Iulia 221 2011 Aqua Sport Citius 03:25:20
6 Merișan Georgiana 724 2011 CSO Voluntari 2005 04:02:42
7 Dragomir Alessia 1125 2011 CSO Voluntari 2005 04:23:23

Proba 2 200 metri spate/backstroke - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cocu Daria 1583 2010 Bluemarin Sport Club 03:47:89
2 Dan Diana 271 2010 Performer C.S. 03:42:56
3 Nan Alexandra 236 2010 Aqua Sport Citius 03:27:09
4 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 03:20:77
5 Constantin Bianca 77 2010 Aqua Life Swimming 03:22:83
6 Grigore Bianca Andreea 1411 2010 Swimming Team 03:32:96
7 Mihai Diana 233 2010 Aqua Sport Citius 03:44:60
8 Popa Natalia 1595 2010 Bluemarin Sport Club 04:04:29

Proba 3 200 metri spate/backstroke - 11 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Muthi Monica 1131 2009 CSO Voluntari 2005 03:44:56
3 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 03:30:12
4 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 02:51:43
5 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 03:20:90
6 Fady Mariam 1726 2009 CSO Voluntari 2005 03:44:36
7 Munteanu Ioana 1723 2009 Aqua Sport Citius 03:56:75

Proba 4 200 metri spate/backstroke - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 03:31:22
2 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:19:29
3 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 03:08:59
4 Cernat Amina 524 2008 Swimming Team 02:46:85
5 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 03:00:17
6 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 03:11:23
7 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:21:72

Proba 5 200 metri spate/backstroke - 13 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Pirvu Mihaela 241 2007 Aqua Sport Citius 02:42:45
5 Preotu Maria 244 2007 Aqua Sport Citius 02:46:61

Proba 6 200 metri spate/backstroke - 14 - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 02:56:01
4 Pintilie Alessia 529 2006 Swimming Team 02:33:52
5 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:40:23

Proba 9 200 metri spate/backstroke - 9 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manta David 1516 2011 Performer C.S. 04:20:73
2 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 03:41:29
3 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 03:31:84
4 Cojocaru Erik 1399 2011 Swimming Team 03:22:30
5 Mihai David 142 2011 Aqua Sport Citius 03:28:17
6 Dodoc Yannis 1729 2011 Swimming Team 03:39:41
7 Vlăduț Alexandru 1578 2011 Bluemarin Sport Club 03:45:07

Proba 10 200 metri spate/backstroke - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 03:32:93
2 Lungu Mihai 66 2010 Aqua Life Swimming 03:28:63
3 Buyuk Barlas 1391 2010 Swimming Team 03:11:81
5 Ghelbereu Leonard 128 2010 Aqua Sport Citius 03:11:43
6 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 03:23:07
7 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 03:28:87

Descalificari
1 Stoicescu Alexandru
Observatii: DSQ
181 2010 Aqua Sport Citius 03:05:51
2 Matei Antonio
Observatii: DSQ
1393 2010 Swimming Team 03:47:41

Proba 11 200 metri spate/backstroke - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vasile Antonio 1735 2009 Bluemarin Sport Club 03:15:26
3 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 03:05:05
4 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 02:43:23
5 Constantin Cristian 78 2009 Aqua Life Swimming 02:48:35
6 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 03:11:56
7 Anghel Mihai 1560 2009 Bluemarin Sport Club 03:50:64

Descalificari
1 Mușuroi Tudor
Observatii: DSQ
1101 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Melnic Rareș
Observatii: DSQ
1100 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 12 200 metri spate/backstroke - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 03:06:02
2 Dogariu Alexandru 1621 2008 Aqua Life Swimming 02:57:50
3 Iordache Tudor 131 2008 Aqua Sport Citius 02:45:38
4 Stoica David 180 2008 Aqua Sport Citius 02:41:21
5 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 02:41:31
6 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 02:54:74
7 Degeratu David George 53 2008 Aqua Life Swimming 03:01:84
8 Zamfir Ștefan 1071 2008 Swimming Team 03:13:76

Proba 13 200 metri spate/backstroke - 13 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Daren Kirilov 150 2007 Dorostol Silistra 99:99:99
5 Petrea Razvan 289 2007 Aqua Sport Citius 99:99:99

Proba 14 200 metri spate/backstroke - 14 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rotaru Luca Ștefan 1618 2006 Aqua Life Swimming 99:99:99

Proba 15 200 metri spate/backstroke - 15 - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Grigoraș Stefan 13849 2005 Colegiul Emil Racovita 02:33:66
5 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 02:55:26

Proba 18 200 metri mixt/Ind.medley - 9 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mansour Sara 1590 2011 Bluemarin Sport Club 04:01:57
4 Mircea Daria 1419 2011 Swimming Team 03:18:66
5 Manta Letiția 1418 2011 Swimming Team 03:48:74

Proba 19 200 metri mixt/Ind.medley - 10 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mărășescu Melania 708 2010 CSS 1 Bucuresti 03:43:48
2 Matei Ana 1412 2010 Swimming Team 03:19:34
3 Peruzzare Alexandra 86 2010 Aqua Life Swimming 03:16:27
4 Vasian Antonia 251 2010 Aqua Sport Citius 03:11:86
5 Manea Arya 227 2010 Aqua Sport Citius 03:14:50
6 Pinzari Ariana 87 2010 Aqua Life Swimming 03:18:65
7 Bonta Ayana 1410 2010 Swimming Team 03:32:29
8 Urse Ingrid 726 2010 CSO Voluntari 2005 03:48:47

Proba 20 200 metri mixt/Ind.medley - 11 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Merișan Carina 725 2009 CSO Voluntari 2005 03:37:71
2 Elisei Bianca 80 2009 Aqua Life Swimming 03:27:46
3 Lentu Maria 225 2009 Aqua Sport Citius 03:02:84
4 Gagiu Elise Maria 527 2009 Swimming Team 02:50:97
5 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Performer C.S. 02:55:32
6 Cazacu Maria 201 2009 Aqua Sport Citius 03:08:00
7 Zeldea Natalia 1600 2009 Bluemarin Sport Club 03:28:86
8 Mihalache Alexia 1591 2009 Bluemarin Sport Club 03:42:32

Proba 21 200 metri mixt/Ind.medley - 12 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leizeruc Ana 1589 2008 Bluemarin Sport Club 03:33:59
2 Savulescu Maria Theodora 89 2008 Aqua Life Swimming 03:21:51
3 Zamfir Emilia 1599 2008 Bluemarin Sport Club 03:10:87
4 Popa Maria Alessia 10 2008 Performer C.S. 02:50:11
5 Piper Alesia 239 2008 Aqua Sport Citius 03:02:68
6 Popescu Andreea 88 2008 Aqua Life Swimming 03:13:32
7 Ratiu Andreea Lorena 375 2008 Median Bucuresti 03:22:08
8 Mogoș Irina 1130 2008 CSO Voluntari 2005 03:41:76

Proba 22 200 metri mixt/Ind.medley - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nitescu Eva Maria 85 2007 Aqua Life Swimming 02:55:25
4 Voicu Ioana 252 2007 Aqua Sport Citius 02:42:69
5 Argeșanu Maria 195 2007 Aqua Sport Citius 02:43:31
6 Traistaru Amalia 91 2007 Aqua Life Swimming 02:59:05

Proba 23 200 metri mixt/Ind.medley - 14 - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pietreanu Alesia 1626 2005 Aqua Life Swimming 02:46:69
3 Constantin Denisa 209 2005 Aqua Sport Citius 02:42:90
4 Dobrican Ioana Ruxandra 6 2006 Performer C.S. 02:40:52
5 Axentioi Ilinca 1680 2006 CSS Gura Humorului 02:42:62
6 Badea Bianca 196 2005 Aqua Sport Citius 02:45:05
7 Garoafă Andreea 1587 2005 Bluemarin Sport Club 03:34:52

Proba 25 200 metri mixt/Ind.medley - 18 - 29 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dobrin Alexandra 1530 1993 CSU Pitești 02:20:85

Proba 26 200 metri mixt/Ind.medley - 9 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dabija Rareș 1098 2011 Aqua Sport Citius 04:02:56
3 Anghel Darius 1396 2011 Swimming Team 03:23:03
4 Lazăr Luca 1731 2011 Swimming Team 03:16:27
5 Iordache Robert Andrei 61 2011 Aqua Life Swimming 03:22:84
6 Boboc Andrei 1561 2011 Bluemarin Sport Club 03:44:00

Descalificari
1 Manta David
Observatii: DSQ
1516 2011 Performer C.S. 04:47:84

Proba 27 200 metri mixt/Ind.medley - 10 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexe Rares Stefan 43 2010 Aqua Life Swimming 03:38:24
2 Buyuk Barlas 1391 2010 Swimming Team 03:28:61
3 Mărăcineanu Matei 1570 2010 Bluemarin Sport Club 03:23:07
4 Padure Matei 158 2010 Aqua Sport Citius 03:14:60
6 Șchiopu Rareș 1574 2010 Bluemarin Sport Club 03:27:28
7 Pescaru Vlad Andrei 69 2010 Aqua Life Swimming 03:32:02
8 Pintilie Eduard 1394 2010 Swimming Team 03:42:63

Descalificari
1 Mojorlic Luca
Observatii: DSQ
145 2010 Aqua Sport Citius 03:22:04

Proba 28 200 metri mixt/Ind.medley - 11 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dinică Eduard 1389 2009 Swimming Team 03:11:57
3 Scarlat Albert Florian 173 2009 Aqua Sport Citius 02:57:60
4 Tatulea Rares 76 2009 Aqua Life Swimming 02:48:12
5 Ciobanu Gabriel 48 2009 Aqua Life Swimming 02:48:55
6 Mihai Andrei Răzvan 17880 2009 Performer C.S. 03:11:24
7 Tataru Stefan 186 2009 Aqua Sport Citius 03:16:92
8 Cora Luca 1148 2009 CSO Voluntari 2005 03:46:86

Descalificari
1 Vasile Antonio
Observatii: DNS
1735 2009 Bluemarin Sport Club 03:37:40

Proba 29 200 metri mixt/Ind.medley - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potângă Bogdan 1573 2008 Bluemarin Sport Club 03:11:92
2 Boboc David Andrei 45 2008 Aqua Life Swimming 02:53:13
3 Ion Vlad Cosmin 531 2008 Swimming Team 02:42:73
4 Avakian Karen 97 2008 Aqua Sport Citius 02:39:04
5 Ivanof Alexandru 133 2008 Aqua Sport Citius 02:42:06
6 Rotaru Petru Adrian 71 2008 Aqua Life Swimming 02:43:46
7 Laiu Rareș 1568 2008 Bluemarin Sport Club 03:03:36
8 Pavel Matei Luca 372 2008 Median Bucuresti 03:15:70

Proba 30 200 metri mixt/Ind.medley - 13 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitrache David 54 2007 Aqua Life Swimming 02:53:32
3 Iordache Matei Alexandru 60 2007 Aqua Life Swimming 02:50:24
5 Bucur Toma 106 2007 Aqua Sport Citius 02:44:52
6 Dinu Ian 1022 2007 Performer C.S. 02:52:52

Descalificari
1 Daren Kirilov
Observatii: DNS
150 2007 Dorostol Silistra 02:41:20
2 Matei Mihnea
Observatii: DNS
138 2007 Aqua Sport Citius 03:04:98

Proba 31 200 metri mixt/Ind.medley - 14 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir David 1040 2006 Performer C.S. 02:46:50
4 Mihalache Vlad 143 2006 Aqua Sport Citius 02:38:64
5 Morjolic Liviu 147 2006 Aqua Sport Citius 02:43:59
6 Predila Robert 165 2006 Aqua Life Swimming 02:46:60
7 Dan Tudor 257 2006 Performer C.S. 03:02:45

Descalificari
1 Rusu Andrei Eugen
Observatii: DNS
1617 2006 Aqua Life Swimming 02:59:65

Proba 32 200 metri mixt/Ind.medley - 15 - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Tănase Gabriel 1577 2005 Bluemarin Sport Club 02:57:58

Proba 33 200 metri mixt/Ind.medley - 17 - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Săplăcan Radu 13735 2002 CSA Steaua 02:32:94
5 Ene Cristian 56 2003 Aqua Life Swimming 02:51:48

Proba 34 200 metri mixt/Ind.medley - 19 - 29 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Rațiu Alexandru 1725 1993 CSO Voluntari 2005 02:55:63

Proba 35 Stafeta 4x100 metri mixt/medley - 9 - 14 ani - Baieti + Fete (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 11 Ana Leizeruc, Alexia Mihalache, Antonio Vasile, Rareș Șchiopu, 2020 Bluemarin Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 9 Alessia Pintilie, Ștefan Zamfir, Elise Maria Gagiu, Vlad Cosmin Ion, 2020 Swimming Team 99:99:99
5 Stafeta 10 Monica Muthi, Darius Neagu, Elena Prună, Adrian Dragomir, 2020 CSO Voluntari 2005 99:99:99
6 Stafeta 12 Mariam Fady, Alexei Radu, Carina Merișan, Luca Cora, 2020 CSO Voluntari 2005 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 Rareș Laiu, Emilia Zamfir, Bogdan Potângă, Natalia Zeldea, 2020 Bluemarin Sport Club 99:99:99
2 Stafeta 5 Ioana Ruxandra Dobrican, Maria Alessia Popa, Ian Dinu, David Dragomir, 2020 Performer C.S. 99:99:99
3 Stafeta 3 Maria Preotu, Alexandru Ivanof, Vlad Mihalache, Ioana Voicu, 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Luca Ștefan Rotaru, Amalia Traistaru, Petru Adrian Rotaru, Eva Maria Nitescu, 2020 Aqua Life Swimming 99:99:99
6 Stafeta 4 Mihaela Pirvu, Maria Argeșanu, Razvan Petrea, Mihai Alexandru Andrei, 2020 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Daria Mircea, Amina Cernat, Luca Lazăr, Darius Anghel, 2020 Swimming Team 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Aqua Life Swimming 99:99:99
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2020 Median Bucuresti 99:99:99